Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Steven Szer. 02 Nov. 2011, 21:29

Asylum Project - Ébredés

2015-t írtunk, amikor is mindannyian jelentkeztek egy kísérletben. Az utolsó emléketek az, hogy épp megvizsgálnak, hogy alkalmasok vagytok-e a kísérletre. A kaland egyik fő eleme, hogy mindenki Amnéziás így nem szükséges a részletes előtörténet. Jelentkezésként egy adatlapot kell kitölteni és néhány mondatos előtörténetet kell írni. A képességnek semmi vagy csak minimális nyoma lehetett a kísérletre jelentkezés előtt, viszont mikor felébredtek akkor már teljes erejű lesz, így azt is írjátok le, de az előtörténetben max csak utalás legyen rá.

Név:
Nem:
Születési éve és hely:
Kor:
Jellem:
Foglalkozás:
Egészségügyi állapota:
Képesség:

Előtörténet:


A hozzászólást Steven összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 07 Nov. 2011, 22:25-kor.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 07 Nov. 2011, 21:52

Nekem tetszik az ötlet letisztultsága, jövök.

Név: Tim Forlean
Nem: Férfi
Születési év és hely: 1980. április 4. Dover, USA
Kor: 35 év
Jellem: Kíváncsi, békés természetű
Foglalkozás: üvegfújó, üvegesmester
Egészségügyi állapota: dohányzik, de amúgy egészséges
Képesség: időutazás

Előtörténet:
Tim Forlean a legkevésbé sem mondható különleges embernek, még csak izgalmas sem. Átlagos, kispolgári élete szürke hétköznapokból, és halvány rózsaszín hétvégékből tevődik össze, melyet takaros feleségével, és régi cimboráival tölt el. A munkatársaival nem ápol túl közeli kapcsolatot, de azért nem antiszociális, mégis közelebb állnak hozzá középiskolás barátai, akikkel időnként még mindig összejár egy jó D&D partira, vagy csak meginni egy pár sört. Házassága előtt hobbiszerűen hódolt a testépítésnek, és fiatalkorában birkózni is járt, munkája során szüksége van erejére, így aztán alapvetően egy jó kötésű, izmos férfi lett, úgy 180-as magasságával és 100 kilós súlyával. Ennek ellenére sosem volt a testi agresszió híve, békés, nyugodt ember.
Nem rég jelentkezett nála képessége, mellyel kis időintervallumokat tett meg visszafelé véletlenül, főként amikor emlékezni próbált valamire. Ennek eredményeként azt hitte, folyton deja vu-ja van. Végül orvoshoz fordult, és bár az orvosok hosszas vizsgálódása még csak az elején járt, meghallotta, hogy jó pénzt lehet keresni bizonyos kísérletekkel. Mivel a fizetése alacsony, és a feleségével gyerekvállaláson gondolkoznak, úgy döntött, jól jön egy kis mellékes, és aláírta a papírokat.
Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Trinitypreo

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Steven Hétf. 07 Nov. 2011, 22:40

Remek. Karakter elfogadva. Csak annyit írj még meg, hogy akkor jól értettem hogy csak az elméje utazik, vagy a teste is?

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 10 Nov. 2011, 11:43

A teste is, csak ő azt hitte, hogy igazából nem az időben utazott, hiszen ez elég képtelenül hangzik, egyszerűen csak deja vu-t él át.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Adam Deer Kedd 15 Nov. 2011, 19:16

Név: Adam Deer
Nem: Férfi
Születési éve és hely: 1994. 01. 20. Washington
Kor: 21
Jellem: Nyugodt.
Foglalkozás: Sofőr
Egészségügyi állapota: Jó
Képesség: Telekinézis

Előtörténet:
Az élete merő unalom átlagos gyerekkora volt átlagos gondokkal. És később sem változott sokat az élete ugyanolyan unalmas maradt. Szeret a barátaival mászkálni és ökörködni vagy éppen sörözni egy kocsmában. Sofőrként dolgozik, de változó hogy mit vezet. Volt már hogy taxit, vagy limuzint, de ez hamar unalmassá vált számára ezért inkább hajlott a végre izgalmasabb élet felé így sportkocsikat kezdett el vezetni, amiért jó pénzt is kapott bár az eredeti tulajdonosaik nem örülhettek túlzottan, amikor rájöttek, hogy nincs meg a kocsijuk. Innentől változott az élete izgalmasabbá egyik alkalommal, amikor éppen egy ilyen autót vezetett és követték a rendőrök bár nem érti, hogy de mintha ő intézte volna el, hogy az állvány, ami egy háznál volt, amit éppen felújítottak ledőlt mögötte minek köszönhetően sikerült leráznia a rendőröket. Egy barátja javasolta neki, hogy jelentkezzen egy kísérletre, amiért jó pénzt fizetnek neki. Persze hogy nem hagyhatta ki ezt a lehetőséget sem...
Adam Deer
Adam Deer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Deer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Albert Shear Kedd 15 Nov. 2011, 19:22

Név: Josh Herbert
Nem: Férfi
Születési éve és hely: 1977, Usa, Pitsburg
Kor: 38
Jellem: nyílt, nagyképű, önző
Foglalkozás: modell
Egészségügyi állapota: maximálisan egészséges
Képesség: Alakváltás

Előtörténet:
Josh élete csupa játék és mese. Sose volt elég esze ahhoz, hogy tanuljon és sosem volt elég ügyes ahhoz, hogy szakmát szerezzen. Viszont mindig szeretett sportolni és adott a külsejére. Szerencsés génjeinek hála az arcberendezése is megkapó volt.
Karrierje elég későn indult, amikor tizenhét évesen felfedezték és részt vehetett egy próbafotózáson. Ezt követően először kéz modell lett, majd egy-egy kisebb cég reklámkampányában szerepelt. Végül kitanulta a tipegés tudományát és felléphetett a világra szóló kifutókon is. Ezt követően nem volt megállás. Fehérnemű modellként épp úgy megállta a helyét, mint arcként egy-egy világmárka termékei mellett. A siker és pénz azonban magával rántotta. Bulik, nők, drogok. Egy idő után rémálmok kísértették. Amikor felriadt úgy érezte nem önmaga. Néha elbotorkált egy tükörig és valaki más arca köszönt vissza rá. Egy ilyen eset után döntötte el, hogy elvonóra megy.
Az elvonó azonban tönkretette a karrierjét. Pénzt sohasem tett félre, ezért kénytelen munka után nézni. Úgy hallotta, hogy kísérleti nyúlként lehet pénzt keresni, ezért jelentkezett egy kísérletre.

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) HR_webber4

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Jajjmár Kedd 15 Nov. 2011, 19:26

Név: Hans "Behemót" Eheman
Nem:férfi
Születési éve és hely: 1975 szept. 15.
Kor:40
Jellem:Körülményes, tartózkodó, játkos átfedéssel
Foglalkozás:rendezvény szervező
Egészségügyi állapota:jelenleg egészséges, bár dohányzik almalmasint
Képesség:Egy macska. Noha magasságra 167 cm magas és nem marból számolva, hanem talpától feje búbjáig. Macska ügyesség és a sötétben való látás jár hozzá, noha így színeket nem lát és amúgy sincs kilenc élete.

Előtörténet: Német országból, fiatalon költöztek családjával az ígéret földjére. Szociológiát tanult és a családi bizniszként különböző nagy volumenű rendezvényeket kezdett szervezni. Feleségét bemutatta a családnak, majd elvette. Többnyire csak papíron voltak hátasok. Gyakorlatias ember ez a Hans és nem fecsérel időt felelsleges gondolatokra. De a nagy egyérletműségben valaki kacifántos szavakkal átverte és valami oylat írt alá amit nem kellett volna. Elment a helyre, azt hitte valami új gyógymód kifejelsztésében segít egy befojásos család feje kérésére. És mégse...

Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Radoslava Kedd 15 Nov. 2011, 19:51

Név: Teddy Jonshon
Nem: Nő
Születési éve és hely: 1994. 05. 19, USA - New York
Kor: 21
Jellem: flörtölős/perverz/vad
Foglalkozás: kéjhölgy
Egészségügyi állapota: tökéletes
Képesség: Savat köp

Előtörténet:
Kiskorában eleven gyerek volt és iskolakerülő. Igazán boldogította szüleit a sok csínytevésével, ezért csak az általános iskolát járta ki. Igazi lázadó volt egész életében, így megelégelte szülei folytonos idegesítését a tovább tanulással. Úgy döntött ideje saját lábra állni, így el is ment tőlük. New York utcáit járva egyszer megszólította őt egy idősebb személy, aki egy kis esti kalandért pénzt kínált neki. Több se kellett a lánynak, természetesen belement, hisz valahonnan neki is szerezni kellett pénzt, amiből majd megél. Ez volt az első alkalom hogy pénzért feküdt le valakivel, majd szépen sorba jöttek az ajánlatok. Jól viselte magát, hisz luxus kliensei voltak. Pont az vonzotta őket hogy még kiskorú. A szakmát ma is űzi teljes mértékben. Egyik kliense ajánlotta neki, jelentkezzen a kísérletre, hogy ezzel is pénzt tud szerezni. Úgy is tett...

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Lili_Tekken5_DR_portrait_01

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Steven Kedd 15 Nov. 2011, 20:29

Rendben Tao

Adam elfogadva

Josh elfogadva

Hans ügyelj majd a helyesírásra de amúgy elfogadva

Teddy elfogadva (látod csak nem volt olyan nehéz megírni Razz)

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Sam Csüt. 17 Nov. 2011, 00:15

Név: Daniel Doyle
Nem: Férfi
Születési év és hely: 1994. június 8. , USA - Denville
Kor: 21
Jellem: Kiváló logikai készséggel és erős fizikummal rendelkező, komoly, nyugodt természetű fiatal férfi.
Foglalkozás: egyetemista
Egészségügyi állapota: egészséges
Képesség: időlassítás-fagyasztás

Előtörténet:
Egy átlagos család átlagos gyermekeként születtem. Az idő telt, egyre többet tanultam, de az életem egy fikarcnyit sem változott. Monoton napok követték egymást, lassan egybefolytak. Már nem is nagyon figyeltem oda arra, hogy mi is történik körülöttem, elrejtőztem a világomban és nem is nagyon akartam otthagyni azt. Az általános iskola évei gyorsan elreppentek. Sok mindent tudtam, amit a legtöbb korombeli még nem, de volt valami, valami átlagos, mindennapos dolog, amire csak én nem voltam képes, ez volt a barátkozás. Rideg voltam, nem foglalkoztam a többiekkel. Ekkortájt kezdtem harcművészetekkel foglalkozni, hogy kitöltsem a maradék időm is. Így teltek el hónapok, majd évek, és szép lassan felnőttem, komoly fiatal férfivé váltam. Olyan húsz éves lehettem, amikor a szüleimmel épp hazafelé tartottunk az egyik szokásos esti vásárlásból, amikor egy fegyveres férfi állta utunk. Látszott rajta, hogy nagyon ideges. Apám ennek ellenére nem akarta átadni neki értékeink, majd egy hatalmas hibát követett el, a férfi felé lépett. Aki ettől hátrált egy fél lépést, majd a remegéstől meghúzta a ravaszt. A fegyver elsült és a golyó menthetetlenül eltalálta célját, apám a szemem láttára holtan rogyott össze. A rabló nem akart tanukat, így fegyverét ránk szegezte, mintha úgy vélte volna „most már mindegy”. A fegyver következő célpontja apám élettelen teste mellett összerogyott anyám volt, a fegyver újabb dörrenésére ösztönösen a golyó elé vetettem magam, de valami furcsa dolog történt, a világ körülöttem lelassult. Félrelöktem anyám majd a pisztolyt kiütöttem a férfi kezéből, ez volt neki az utolsó csepp a pohárban, elrohant. A kiérkező rendőrség kihallgatott minket, majd két nap múlva elkapták az elkövetőt. Nem értettem mi történt azon az éjjelen, a következő egy évben még párszor véletlenszerűen bekövetkezett ez az esemény. Egy évvel apám halála után családom az anyagi csőd szélén állt, így mikor hallottam egy kísérletről, melyért igen szép kis összeget ígértek, szinte gondolkozás nélkül jelentkeztem…

//Bocsánat, hogy kissé hosszabbra sikeredett... Rolling Eyes //

_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Steven Csüt. 17 Nov. 2011, 18:43

Daniel Nem gond hogy hosszabb lett. Jó Előtörténet. Elfogadva.

A kaland elkezdődött itt:
Asylum Kisérletiközpont

De holnap éjfélig még lehet jelentkezni.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Sarah Pént. 18 Nov. 2011, 20:12

Név: Abisch Georgina ( Gina )
Nem: nő
Születési éve és hely: 1997. Április 1. New-York
Kor: 18
Jellem: visszahúzódó, félénk, ő maga megbízható, ám másoknak nehezen ad bizalmat, előfordulhatnak agresszív kitörések, ám ezek viszonylag gyorsan elmúlnak, mindent megbecsül amit kap.
Foglalkozás: hivatásos csöves.
Egészségügyi állapota: eléggé hajlamos a szadizmusra.
Képesség: Konkrétan egy gyíkká változott, gyors regenerációval rendelkezik és képes a falon mászni. Emellé kannibalizmus párosulta változások miatt. A fogazata és karmai nem változtak drasztikusan, csak élesebbé váltak hogy vágják a húst.

Életrajz:
Ginának... Nos nem osztott jó lapokat az élet. Egy jólét reményében bevándorolt indiai család sarja, az anyja nem sokkal azelőtt esett vele teherbe, hogy beköltöztek. A remények és próbálkozások ellenére, sajnos itt sem tudtak kikeveredni a szegénységből, az adóságok gyűltek, és gyűltek, míg végül semmijük sem maradt. Ekkor született meg a kishölgy, s ennek megfelelően nevelkedett, nem egyszer megesett hogy a szeme láttára verték meg a szüleit, néha őt is, és néha kicsit több is volt mint fizikális erőszak... Mivel nem volt pénzük, így iskolába se tudták járatni, ám igyekeztek neki megtanítani az angolt, s ezen a nyelven írni-olvasni, reménykedvén benne hogy neki sikerül valahogy magasabb társadalmi rétegekbe jutni. Próbálkozott is nem kevésszer, ám szerencsétlenségére senkinek sem volt szüksége egy tanulatlan csövesre, még a legalja munkákra sem. Véletlenül szerzett tudomást a kísérletről, amelyre a jobblét reményében jelentkezett. Elvégeztek rajta néhány alap vizsgálatot, majd... Sötétség.

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Reptile_girl___aka_kiera__by_galen_ihlenfeldt-d3lh7ms

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Steven Pént. 18 Nov. 2011, 20:28

Elfogadva

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Adam Deer Szomb. 31 Dec. 2011, 11:37

Asylum Kísérleti Központ (Asylum Project - Ébredés):

1. - Szerintem jól csinálta.

2. - Az én szemszögemből nem volt vele probléma.

3. - Mivel az egyetlen NJK akivel, találkoztunk az is minket akart megölni, ezért nem mondanám hogy a játékosok csak asszisztáltak.

4. - Csak a játékosok inaktivitása miatt volt lassabb néha a játék. Lehetőségeink is voltak, hiszen válaszutak elé állított bennünket.

5. - Én nyugodt szívvel ajánlanám másoknak is, hiszen izgalmas kalandot talált ki, lehetőségeket adott nekünk, amivel mi alakíthattuk a főbb történet szálat is. Szerintem könnyedén megbirkózna több 7-8 játékossal is.

Nehéz kérdés hogy hányast írjak ide de, legyen 5
Adam Deer
Adam Deer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Deer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Sarah Szomb. 31 Dec. 2011, 14:42

1. - Mennyire tudta a KM jelölt a képességeket kezelni?
Nos erre tartok tőle hogy nem nagyon tudok mit mondani, tekintvén hogy a képességek nem igazán voltak használva, mivel konkrétan senki sem tudta hogy mire képes. Ettől függetlenül ha véletlenül elő jött valakinél akkor nem volt ilyen téren probléma.
5/4

2. - Mennyire tudta a KM jelölt a sok JK-t kezelni?
Ezzel úgy érzem hogy nem volt probléma, de tényleg abszolulte nem, akárhányan akármennyi dolgot csináltak, nem volt semmi galiba, és annak aki később csatlakozott be ( én Very Happy ) volt külön egyszemélyes rész, amíg oda nem keveredett a többiekhez.
5/5

3. - Mennyire volt a kaland játékos központú?
Nos, konkrétan egy njk se volt a kalandban, vagyis egész pontosan egy volt, de az is ellenséges, na meg persze aki menet közben elhagyta a kalandot, az is njk lett, de amint alkalom adódott azok meg is haltak Very Happy. Szóval röviden és tömören: Nagyon.
5/5

4. - Milyen volt a kaland?
Nos, ez igencsak változó volt a kaland során, az elején volt egy pörgősebb rész, aztán meg abszolult a játékosoktól függöt hogy mennyire haladunk, ám a végén amikor feltűnt a kaland egyetlen njk-ja, akkor igencsak felpörgött a dolog, és elég brutális is lett, ez nagyon tetszett Very Happy. Ami nem jött be, az nem más, mint hogy sokszor túlságosan is a szánkba rágta a dolgokat, olyan egyszerű tényeket amik már amúgy is egyértelműek voltak, ez főleg a kaland elején esett meg, a végén meg pont fordítva van, sokak már nem igazán értik hogy mi is történik, több embert is megkérdeztem hogy szerinte éppen mifolyik ott - mindenki mást mondott. Megjegyezném hogy a kaland azért elég szabad volt, többször is a játékosok dönthették el hogy hogyan alakul tovább, és eléggé formálhatták, a döntéseik merőben befolyásolhatták a dolgokat. Azt sajnálom hogy nem jutottunk messzire benne, és hogy nem sikerült befejezni.
5/3

5. - Mennyire ajánland másnak a KM jelöltet, hogy menjen hozzá, illetve, hogy érzed a reneszánszon is helyt tudna-e állni esetenként 7-8 játékos mellett is?
Rövid válasz: Háááááááát...
Hosszú válasz: Háááááááát nem tudom... Egy próbát mindenképp megérne a dolog, csak több aktívság, hogy legalább tényleg azért a három napos határidő után egyből írjon, és ne egy hét után... És néha kicsit érthetőbb fogalmazás kéne, de mint fentébb is írtam, ezeken kívül nem igazán volt probléma vele, figyelembe vette hogy mit csinálnak a jk-k, volt beleszólásuk a dolgokba elég rendesen, ahol kellett érdekes volt, satöbbi már leírtam. Szóval igen, én nyugodt szívvel ajánlanám máshova is, és úgy vélem hogy meg tudná állni a helyét egy nagyobb kalandnál is.
5/4

Összességében én erre a kalandra...: 4 pontot adok... Tisztára mint egy tv műsorban Very Happy.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 01 Jan. 2012, 17:26

1. A képességek nem minden karakternél kerültek elő (legalábbis eddig), ahol viszont igen, ott hangulatos volt. Kicsit különben is nehéz ezt a kérdést kezelni, mert nem volt kötelező olyan kalandot/világot írni, ahol vannak képességek.
2. Az elején kicsit zötykölődött a dolog, de később nagyon jól kezelted a játékosokat, és figyeltél mindenkire.
3. Nem nagyon emlékszem, hogy játszottam volna ennél játékosközpontúbb kalandot.
4. Az egyértelmű, hogy a sok játékos miatt kicsit lassan haladtunk, de ezt is tudni kell kezelni, mi Nefivel ezt úgy szoktuk nevezni, hogy "rugdosni" kell a játékosokat. Nem azért, mert nem akarnak írni, hanem azért mert hajlandóak ellustulni, vagy elfelejteni, hogy kéne írni. Vegyük fel az embereket msn-re, írjunk nekik PM-et, chateljünk. Egyébként a kaland jól haladt, minden körnek volt értelme, nem volt egy helyben toporgás, és volt hangulat, amit szerintem elég nehéz megteremteni, ha sok a játékos, ezért külön gratulálok is.
5. Ajánlani mindenképp tudom, és ahogy mondtam, a játékosok kezelésével nem volt gond a végére, csak az ösztönzésükkel, persze ez is változhat egy Reneszánsz kalandon, ahol saját karakterek vannak, és nagyobb a tét, mint egy alter kalandon.

Összességében 4,5 pontot adok neked.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Sam Vas. 01 Jan. 2012, 22:22

1. - Mennyire tudta a KM jelölt a képességeket kezelni?
Hát igen, ez az a rész, ami nem is nagyon került elő, és ezért eléggé nehéz pontozni, a képesség csak egy-két embernél jelent meg. Szerintem majd mostanában fognak megjelenni, hogy mik is ezek az erők, például én, most (az utolsó postomnál) kezdtem beleírni, mert úgy éreztem máshogy nem nagyon jönne elő a képesség. Így itt csak kevés pontot adok.
5/3

2. - Mennyire tudta a KM jelölt a sok JK-t kezelni?
Ez egész jó volt, nem volt semmi nagyobb gond. Szépen meg lett oldva. Mondjuk többen kezdtük és páran eltűntek, de ennek nem tudom az okát.
5/4

3. - Mennyire volt a kaland játékos központú?
Erről viszont rosszat nem tudom mondani, jót annál inkább. Very Happy A kaland szinte teljesen játékos központú volt. Nagyjából azt csináltunk, amit akartunk. Ez a szabadság pedig nagyot dobott az egész hangulatán. Smile
5/5

4. - Milyen volt a kaland?
Az ötlet teljesen jó volt, de a kivitelezéssel néha voltak problémák. Az elején még egész jó volt, szépen haladt minden, de a végére kicsit lejjebb esett a színvonal (szerintem). Néha felületesen volt elmagyarázva az aktuális helyzet. Emellett kicsit lassan is haladtunk, de ez nem feltétlenül a mesélésből adódó. De egyébként nem volt rossz.
5/4

5. - Mennyire ajánlanád másnak a KM jelöltet, hogy menjen hozzá, illetve, hogy érzed a reneszánszon is helyt tudna-e állni esetenként 7-8 játékos mellett is?
Ajánlani ajánlanám, mert véleményem szerint kicsit aktívabban többre lenne képes. Több játékos esetén is valószínűleg megállná a helyét.
5/4

Végül: 5/4
De ahogy mondtam, többre is képes lenne.

_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Jan. 2012, 13:18

1. Nem jött elő mindenki képessége és nálam picit hátrány, hogy az első kör után msn-en már kérdés volt hozzám, hogy mit tegyek Tao-val és a képességével.
2. Egészen jól kezelte, mint írták az elején döcögött, de aztán belejött az egészbe. Igaz ebben némileg közrejátszott, hogy több játékos el is tűnt.
3. Teljes mértékben JK központú volt, itt nem is lehet semmibe sem belekötni, itt ennek akkor lett volna igazából értelme, ha más karik is feltűnnek és nem csak egy darab.
4. A „rugdosás” művészet, helyenként én is rugdosam Steven játékosait, hogy írjanak, ezt is hátránynak fogom fel, hogy az egyik staffnak kell ezt megtennie. Az ötlet remek volt, nagyon jól indult, de valóban, mint más is írta a végére kissé belassult és laposodott. Számomra nagy hátrány volt, hogy 3 játékos is otthagyta a kalandot, mert nem igen kötötte le őket, főleg, hogy eredetileg ide jöttek a legtöbben. A rajz gyönyörű volt és az egész szépen volt felvezetve egyébként.
5. Mint az előző pontban kifejtettem a hatalmas játékos morzsolódás nem volt jó pont, főleg, mert reneszánszon nézve ez igen kellemetlen tud lenni a sírások miatt, egy alteron még nem vészes, de rendesen igen. Szerintem a kevesebb karakterrel jobban boldogult, mint a sokkal, képesség kezelést annyira nem láttunk. Így én nem merném egyelőre túl mély vízbe dobni, csak sok gyakorlás után.

Összegségében 3 pontot adok.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Steven Vas. 08 Jan. 2012, 23:54

Mindenkinek köszönöm az értékelést. Smile Ezentúl majd megpróbálok majd ezentúl jobban odafigyelni hogy ne kövessek el hasonló hibákat.

Amennyiben mindenki benne van, szeretném tovább folytatni a kalandot, bár még most vizsgaidőszak alatt kicsit nehezen fogok tudni írni, de lassan ezen is túl leszek.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Steven Szomb. 14 Jan. 2012, 18:12

Mivel senki nem jelentkezett a kaland folytatására és befejezésére így a kalandot lezárom.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 15 Jan. 2012, 20:26

Hogy mi? Erre kellett volna külön jelentkezni? Azt hittem, hogy csak simán játszunk tovább.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Steven Vas. 15 Jan. 2012, 20:51

Úgy voltam vele hogy ha lesz valakinek még kedve folytatni akkor folytatom és felmérés céljából írtam ki, hogy van-e rá igény. Aztán nem jelentkezett senki, ezért zártam le. De azóta már Sam és Sarah is üzent hogy ők is szeretnék folytatni csak nem látták hogy itt jelentkezni kellett volna, szal hogy ha neked is van kedved még hozzá, akkor vizsgaidőszak után folytathatom.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Sam Vas. 15 Jan. 2012, 21:30

Amúgy, én is azt hittem, hogy csak simán folytatjuk is a kalandot. Szépen vártam a mesélői postot, erre láttam, hogy kaland befejezve. Megjegyezném, hogy nekem nem esett le, hogy újra kellett volna jelentkezni. Razz

_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 16 Jan. 2012, 09:42

Nekem is van kedvem hozzá. (:

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Asylum Project - Ébredés (Pályázat) Empty Re: Asylum Project - Ébredés (Pályázat)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.