Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén) - Page 4 Empty Re: Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

Témanyitás by Adam Taylor Pént. 13 Jan. 2012, 23:37

Borzalmino:

A férfi magához vesz egy rohampuskát és még három gránátot is talál. A fegyverhez van pár tár is. Alighogy fedezékbe vonultatok a lány már le is vette a panelt. Aztán felcsapta az egyik láda fedelét. A ládából egy állványt vesz ki. Aztán egy furcsa hosszú tömzsi puska féleséget. Arra végül egy hosszú három darabból álló csövet helyez. A végezetül kapott eszköz legalább másfél méteres. A nő a harmadik ládához köti az eszköz két kábellel. valamit kattint a ládán aztán az eszköz teteje felemelkedik és optikák nyúlnak ki a lemezek alól. Aztán a lány megragadja a fegyver egyik végét a vállához támasztja céloz, majd elsüti. A fegyverből pulzáló sugár tör ki. Amikor eltalálja a széf ajtaját az olvadni kezd. A lány figyeli.
- Fiúk megy a riasztó. Még 8 percig tartanunk kell magunkat. - mondja miközben fedezékbe vonul, és elkezdi kötözni a lábát.
- Oké megoldom. - hallod Spartan hangját.

99, Adam:

99 mivel gyakorlott katona volt könnyedén tért ki ellenfele elől. A vágásokat figyelte. Aztán egyszer csak ellenfele mellett termett és levágta annak lábát. A férfi visítva zuhant a földre. A lába combközéptől hiányzott. A férfi láthatta, hogy a kés mégsem teljesen olyan mint az övé. Csak a működési elv hasonló. Az ellenfele rohamosan vesztette a vérét. A férfi egyetlen gyors mozdulattal széthasította a koponyáját. Aztán felvette a fegyverét. Ahogy tovább ment láthatja, hogy ellenfele egy nagy fémtömbbel ütötte le először. A férfi hirtelen meghallja ahogy valami nagyobb fegyver szólal meg nem messze tőle. A fegyver ütemes kelepelő hangot, majd süvítést hallat. Kint Adam látja, ahogy az épület oldala kinyílik, majd egy rakéta gyorsítású ostromüteg kezd lőni rá. A fegyver lövedékeit kikerülni igencsak nehéz. A fegyvert valamiért nem tudja bemérni a rakétákkal. A gépágyúja pedig nem tehet benne kárt. Így egyenlőre ki kell védenie a támadást.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén) - Page 4 Empty Re: Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

Témanyitás by Bishop Szomb. 14 Jan. 2012, 13:58

Gyors és egyszerű volt, a lábát sikerült levágnom az ellenfelemnek, majd a gyorsan megszabadítottam a szenvedéstől, felkapom a fegyverem és irány tovább. Most már látom, hogy az ellenfelem, milyen cselesen tudott így rajtam ütni, de legalább most is tanultam valamit. Haladok tovább ahogy eddig tettem, fegyverem elől, célzok vele, készen állok akár gyors fordulás után is tüzelni. Közben figyelem a falakat, ha egy ilyen kocka lehetett, akkor akár több is lehet, sőt van is, és belülről látnak engem. Figyelem a falakat ha valami gyanús odalőhetek egy-egy golyót, biztos ami biztos.
~ Mi ez a hang? Mintha valami... nagyobb fegyver lenne, talán a rombolót akarják hazavágni... Mindegy, a lényeg, hogy én itt bent tereljem el a figyelmet.
Közben még mindig igyekszem az őrük háta mögé kerülni valami módon, így segítve Adamnak vagy a többieknek.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén) - Page 4 Empty Re: Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

Témanyitás by Borzalmino Hétf. 23 Jan. 2012, 10:16

A testeket átkutatva találtam egy rohampuskát és három darab gránátot. Ez nem volt valami sok de azért több volt a semminél. Spartannal szépen fedezékbe huzottam és vártam az első hullámot. A gránátok tökéletesek lehetnek ha az ellenség nagy hullámokban jönnének. Erre meg is van az ötletem. Kigurítok az ellenfél közé egy gránátot ők hátrálnak így figyelmetlené válnak így tökéletes célponttá lesznek az én menykövet szoró kacsómnak. Ezután hozzátettem azt a kis gránát szerűséget amit még zörgő adott nekem. Szép lassan számba vettem a lehetőségeket. Szívesen csináltam volna pár "aknát" de a folyosó nem tette ezt lehetővé egyből kiszúrták volna. Eközben a főnöknő öszeálította a játékszerét. Egy hatalmas stukkert rakott össze amivel elolvasztotta a páncélajtót.
***
Fölültetem az egyik fickót akinek kevésbé leharcolt a páncélja. Ha a támadóink elég messze lesznek akkor talán elhiszik a társuk még él. Így időt nyerünk.. Kivéve ha a testükön van olyan ketyere ami jelzi, hogy kimúltak mert akkor megszívtuk. a másik testet a folyosóra helyezem alá pedig egy gránátot rakok. Ha valaki megmozdítja akkor Bumm.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén) - Page 4 Empty Re: Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

Témanyitás by Adam Taylor Hétf. 23 Jan. 2012, 14:51

99, Adam:
//Mivel Bambi nem játszik jelenleg ezért pénzfeldobással döntöttem el körönként az életben maradását. A mostani eredmény fej. Bocs Bambi a szerencse nem pártol téged.//

Adam kerülgeti a lövéseket. Egy darabig, aztán eltalálják. 99 pont megérkezik az egyik ablakhoz. Egy katona lő kifelé. A férfi hátba lövi. A katona kizuhan az ablakon. Ekkor látja meg 99, hogy az ellenség eltrafálta egy baromi nagy ágyúval a rombolót. Adam csodával határos módon túlélte a hasába fúródó repeszeket. A férfi végső kétségbeesésében rakétazáport zúdított az épületre. Bishop látja a becsapódó rakétákat, és a szétroncsolt páncélt. A robbanások szerencséjére nem érik el, de beléjük remeg az épület. A férfi látja, hogy a romboló zuhanni kezd. Az épületbe csapódik Adam belehal a sérüléseibe. A masszív szerkezet belecsapódik az épületbe nagyjából tíz emelettel 99 alatt. A férfi érzi ahogy az épület megremeg aztán eget rengető robbanást lehet hallani. A hang kicsit furcsa. 99 látja ahogy az épület oldalából hatalmas fény, tűz és izzó fémszilánkok felhője árad ki. Az épület váza minden bizonnyal megsérülhetett mert a becsapódás irányába kezdett dőlni. Egyenlőre nem gyorsan, de érezhetően. 99 láthatja, hogy az épületnek még kell idő de nem tudja megmondani, hogy mennyi. Valószínűleg záros határidőn belül összedől. 99 még hallhatja, ahogy bakancsok kezdenek kopogni egyre messzebb tőle. Az őrség valószínűleg a másik csapat felé halad.

Borzalmino:
A férfi látja, ahogy az ajtón csak egy kis lyuk olvad. A furcsa eszköz megolvasztotta a fémet egy foltban és mintha nem csak hője de nyomása is lenne a fém kifolyik a lyukból. A nő tíz másodperc után leállítja az eszközt és gyorsan kezdi szétszedni. Visszateszi a ládába és újabb eszközöket vesz elő. A meleg fémre folyadékot locsol egy tartályból amitől az azonnal megfagy. A nő ezután furcsa szerszámokat vesz elő és a lyukba nyúl velük. Borzalmino közben el tudja helyezni a csapdát is.
- Még hét perc fiúk. - mondja miközben újabb szerszámokat vesz elő és azokat is használatba veszi. Egy parányi kijelzőt ragaszt fel és különböző szerszámokat helyez el. Közben a bal kezén ismét megjelenik a holografikus kijelző. Borzalmino Tisztán láthatja, hogy a lány tiszta célpont. Ezért nagyon résen kell lenniük. A férfi figyeli a bejáratot. Lépések zaját hallja. Nem egy két lépést hanem többet. Spartan idegesen ellenőrzi a lézerfegyverét, aztán rád pillant. Az első megjelenő őrt szinte egyszerre találjátok el. A rohampuska és a lézerpisztoly tüze pillanatok alatt végez a célponttal. A többi valószínűleg óvatosabban viselkedik. Aztán a folyosón egy robbanást hallani. Valaki biztosan elmozdította a csapdát. Zörgő összerezzen a robbanás hangjára és káromkodva dolgozik tovább. Ekkor halljátok meg a robbanássorozatot. Az egész épület beleremeg. Aztán fél perccel később még egy hatalmas robbanást hallani. Az épület pedig megmozdul. Egyenlőre nem érzitek nagyon, de mintha ferde lenne a padló egy kicsit.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén) - Page 4 Empty Re: Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

Témanyitás by Borzalmino Kedd 24 Jan. 2012, 11:30

Zörgő csak egy kis jukat égetet a páncélszekrénybe amiből olvadt fém folyt ki. Kinéztem a folyósora és nem láttam senkit. Fölkaptam az eggyik gránátot zsebre vágtam majd a hullákhoz fordultam. Kiválasztottam azt amelyiket a repesz találta el majd a hónajánál fogva fölemeltem és elkeztem kihuzni a folyosora. Körülbelül tíz méterre az ajtotól lefektettem a hullát majd alá dugtam a gránátot ugy hogy ha megmozdítják hallani fogjuk a jövetelüket. Miután végeztem felkelek Spartan addig nem húzódott visza míg be nem mentem a terembe. Más helyzetben nagyon szívesen elnézegettem volna ezt a nőt de akkor dolgom volt. Nemcsak az én de az ő életben tartása is a munkámhozz tartozott meg a társamé is. Zörgő szöszmötölés közben tiszta célpontot nyújtott ezért közé és az ajtó közé álltam. Fölkaptam a rohampuskát ellenőriztem a tárat majd kibiztosítottam és vártam a támadást. Megvoltam győződve, hogy jönni fognak és be is igazolódott a gyanúm. Több lépésre leszünk figyelmesek amik egyre csak hangosabbak lettek. Feszülten vártuk a fejleményeket és mikor az első célpont megjelent az ajtó előtt szinte egyszerre sütöttük el a fegyvereinket. Kissé zavarba jöttem ettől a kis incidenstől és egy csak fokozódott. A folyosóról egy egy robbanás zöreje csak fokozta zavaromat. Nem értettem akik ilyen felszerelésekkel vannak ellátva miért nem kaptak egy kis észt is. Pl nem sétálunk bele a tűzvonalba vagy nem mozdítunk meg olyan testet aminek semmi dolga a helyszínen. Ettől kicsit megnyugodtam. Lehet, hogy sokan vannak és tökig fel vannak fegyverkezve de eszük egy kétéves csibéjével vetekszik.
-Úgy tűnik könnyebb dolgunk lesz mint gondoltuk.- majd fél fejel Zörgő felé fordulok. -Azt nem mondtad, hogy ezek az utcáról a söpredékből szedik az embereiket. Erre munkára egy egy tízéves is elég lett volna.- majd megajándékoztam híres mosolyaim egyikével.
Ezután egy hatalmas rengés rázta meg az épületet és a szoba is enyhén megdőlt. Ezt semmikép nem okozhatta az én bombám valószínű, hogy a másik csapat keze van a dologban.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén) - Page 4 Empty Re: Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

Témanyitás by Bishop Kedd 24 Jan. 2012, 19:34

A rombolót valami igen erős ágyú lövi, nem túl jó dolog, egy találat és máris... Adam rám küld egy rakétazáport, majd belerepül az épületbe és felrobban.
~ Nem jó, nagyon nem...
Készenlétre állítom a jetpackot, ha nagyon dőlne a cucc, az ellenkező irányba kirepülök innen, ha tudok. Közben elkezdek rohanni, a trappolás után, közben azért figyelek, nehogy hátba lőjenek, vagy meglepetés érjen. Terveim szerint hátba tudom kapni az őröket.
- Adamet eltalálták, belerepült az épületbe, felrobbant, dől az egész épület oldalra, a legtöbb őr felétek vette az irányt. Jobb lesz sietni. -szólok bele a rádióba. Ha kell lövök, én nem szórakozok, nagyon szorít már az idő.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén) - Page 4 Empty Re: Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

Témanyitás by Adam Taylor Kedd 14 Feb. 2012, 20:15

- Nem tudom, hogy honnan szedik az embereiket, de figyelj. - fejezi be aztán mosolyogva. Közben végig a záron dolgozik. Borzalmino észreveheti, hogy az ellenség csak zajong. Aztán golyózáport zúdítanak rájuk. Spartan tüzet nyit. A férfi lövése eltalál egy célpontot. Néhány lövedék eltalálja Borzalmino vértjét a páncél elektronikája alapján nem ajánlatos túl sok ilyen találatot bekapni különben a kinetikus csillápítás felmondja a szolgálatot és a férfi testét darabokra tépik a lövések. Ám egyenlőre állja a sarat a férfi kilő egy ellenfelet. Viszont a lövedékzápor nem csitul. A katonák folyamatosan lőnek rátok. hiába lősz ki egyet egyet attól még egyre csak szaporodnak.

99:
A férfi elindul befelé lelő mindenkit aki az útjába kerül. Végül egy sarokban állják el az útját. A katonák itt falhoz lapulva lövedékzáporral védik magukat. Az áttörés nem lesz könnyű. Főleg nem, hogy 99 hallja ahogy egy gránát koppan a padlón majd gurulni kezd.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén) - Page 4 Empty Re: Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

Témanyitás by Bishop Szomb. 18 Feb. 2012, 14:20

Jól halad a rohamozás, nyerem szépen az időt a többieknek, akkor van csak gond, mikor sarokhoz érek, azt nekik könnyű védeni, nekem nehéz támadni, nem is érdemes azt támadni, a legjobb lenne, ha utánam jönnének.
Itt az ideje újra bevetni a jetpacket, ha lehet és, egyenesen arrébb repülni, egy jó nagy távolságot, de az épületben próbálok maradni, hogy ne találkozhassak azzal a nagy ágyúval. Ha ez nem lehetséges akkor jobb lesz futni, miközben magam mögé lövök egy sorozatot, hogy fedezhessem magam. Ezt egyszerűen érem el, a hónom alá csapom a puskát, úgy, hogy a csöve hátrafelé legyen, és a másik kezemmel tüzelek, miközben futok. Meglátom mi lesz, remélem nem csak beijesztés a gránát.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén) - Page 4 Empty Re: Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

Témanyitás by Adam Taylor Kedd 27 Márc. 2012, 19:39

Borzalmino:
Borzalminon tovább kopognak a lövedékek. A férfi viszont kitart. Spartan közben sorra szedi le a kint lévőket, és próbálja fedezni a férfit. Végül aztán egy gránát gurul be az épületbe. A robbanás Borzalmino lábai előtt következik be. A férfi azonnal meghal. A mögötte álló Zörgő is véresen rogy össze, de még nem halt meg. Spartan is holtan rogy össze. Miközben épület kezd egyre gyorsabban megrogyni.

99: A férfi éppen elugrik a gránát elől, de az épület dőlése miatt a falnak csapódik. Kell pár másodperc mire újra teljesen lát és tud mozogni. Az épület érezhető ütemben kezdett el dőlni. A férfi azt is látja, hogy a katonák már nem lőnek rá. Hall még egy robbanást és kiabálást. Mindenki kezd menekülni. Alkalmazottak és biztonságiak vegyesen rohangálnak el mellette. A védelmi rendszer elméletben nemsokára ismét működésbe kell, hogy lépjén viszont a fények villódzásából úgy tűnik még az áram ellátás is akadozik. A férfi látja, hogy mindenki menekül.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén) - Page 4 Empty Re: Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

Témanyitás by Bishop Kedd 27 Márc. 2012, 20:45

Kezdenek itt dolgok lenni, neki vágódok a falnak, úgy érzem elkapott a robbanás, és attól, de nem a fal vágódott nekem, ahogy az épület dölt egy nagyot.
~ A romboló felrobbantotta az épület energia magját, vagy a fegyvertárat, nem lesz ez jó...
Mindenki fut össze vissza, én ellökdösöm az embereket magam körül, nem is próbálkozok én már rádióval, meg semmi, tudom én mit kell tenni, lemenni abba a páncélszekrénybe és menteni mi menthető. Jöhet a jetpack nagy dobása, ki az épületből, gyorsan fel a tetőre, ahoyg tudok, a lényeg, hogy akadályba ne ütközzek, nem jó ha nekirepülök valakinek. Megpróbálok leszállni gyorsan a tetőn, lecsúszni a járatba, ott nem kell semmi, fékezem magam a kezemmel, meg esetleg a kötéllel vagy amivel tudom, és akit/amit tudok elkapok és repülök is ki. Vissza a járatba és el az épülettől, arra kell figyelnem, hogy a jetpack senkit ne égessen meg, és a testemmel tudjam védeni a tárgyat, célszemélyt, már pedig ezt csak akkor tudom megtenni, ha elölről belém kapaszkodik. Gyors vagyok, szívem ver mint aki életéért fut, nem tudom miért, nyugodt szoktam lenni, maximum meghalok címszó alatt.
- Na gyerünk indulás... -szólítom fel társaim-
Embert a csípőjénél, derekánál ölelek át és tartom ahogy tudom, az adattárolót pedig szorítom a kezembe ha kell, késem a tokba, fegyverem a hátamon, csak remélhetem nincs túl késő. A repülőgépbe nem bízom, ki tudja mi lehet vele, mi lesz vele.
~ A kocka el van vetve, csak tudnám ki mondta...

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén) - Page 4 Empty Re: Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 28 Márc. 2012, 17:02

99: A férfi kirepül az épületből. Az épület fölött még mindig ott van a sikló. Sikerül bejutnod a szellőzőn keresztül bár többször is a falnak csapódsz. Amikor leérsz a folyosóra érzed, hogy a dőlés tovább folytatódik, de nem gyorsul. Meglátod a földön heverő ájult lányt. A feje vérzik, és több helyen a teste is. Ahogy megérinted látod rajta, hogy ébredezik.
- Katona? - néz rád értetlenül miközben felkapod és elindulsz vele kifele. Amikor kiértek az épületből a legközelebbi tetőre szállsz le. A jetpackben nem lenne elég nafta, hogy messzire menj. Látod, ahogy az épület kezd összedőlni. A lány közben félájultan matat valamit a kezén a sikló amivel jöttetek odajött hozzátok.
- Szállj be. Ki fog jutni a városból. - mondja aztán elájul.

//Bis a köv reag már mehet Cyberre. Akkor részleteket megbeszéltük.//

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén) - Page 4 Empty Re: Cyber Chaos - Remény város (Az egykori Kárpát-medence területén)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.