Tópart

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Eva Carter Pént. 30 Okt. 2015, 06:25

(Ally és Éva vs bérgyirkos)
Ally, egy kérdést intéz a idegenhez, aki erre a fegyverét felemeli, és felénk közeledik. Nem blokkoltunk le a fegyver láttán, hisz ahoz eléggé edzettek vagyunk, hogy egy fegyver látványa ezt tegye velünk. A fickó, ellökne minket, de Ally blokkolja a lökést, én pedig ezt kihasználva, a fegyvert tervezem kivenni a kezéből, majd ha ez sikerül, Ally ellöki őt tölünk, úgy hogy az a földre kerül, ha megvan a fegyver, bár tudom, hogy környezet szennyezés, de a tóba dobom, hogy többet ne árthasson senkinek. Ha mindez megtőrtént, nem várjuk meg a következő menetet ebben az egészben, hanem megfogjuk egymás kezét, és úgy spurizunk, hogy minnél távolabb legyünk a fickótól. Ha nem sikerűlt, akkor majd kitalálunk valamit, hát ha az bejön. Minden esetre, Allyt nem hagyom magára, mellette maradok.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Malacus Pént. 30 Okt. 2015, 09:47

Ally & Éva Vs Ermac Quinn

Ahogy sejtettem, törékeny kislányokkal van dolgom. Buta kislányok, ahelyett, hogy elfutottak volna, inkább csak állnak egy helyben és várják a golyót. Így könnyebb lesz. Mikor odaérek, és a bevett szöveget adom elő, el akarom lökni a célszemélyt, de ekkor a kis unoka hárítja a lökésemet. Természetesen a bal kezemmel egy visszakezes pofont tervezek neki leadni, mert ha ez megvan, akkor kétlem, hogy a kis csaj annyit pattogna utána. Amire viszont későn jövök rá, hogy a célszemély megpróbálja kiszedni a fegyvert a kezemből. Cöh, még az én malmomra is játszik, ez már túlontúl könnyű. Mivel erősen szorítja a fegyveremet, így egy rántással közelebb tudnám magamhoz húzni, és időközben előteremtek egy 6cm pengéjű kést, és belé döfném. Ha sikerül a döfés akkor már sínen vagyok, de a kis unokának persze lökdösődni támad kedve, de mire meglökne, addigra a barátnéját már feltehetőleg ledöftem, és mivel képzett vagyok, így egyszerűen hárítom a lökését, majd kapna még egy pofont.

_________________
A múltban elkövetett hibák magvai a jelenben szökkennek szárba.



Meg kell bocsájtanunk az ellenségeinknek, de csak miután felkötötték őket. "Heinrich Heine"

Ha az emberek látják, hogy Isten vérezni kezd, akkor nem hisznek benne. És akkor véres lesz a víz.
Malacus
Malacus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 93
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 12.
Tartózkodási hely : nem tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Sandman Szomb. 31 Okt. 2015, 01:22

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Hátulról mellbe
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Jelenlévők:
- Ermac Quinn
- Ally
- Szabó Éva
- Parkban sétálók

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Bár ők maguk nem úgy érzik, a viselkedésük alapján a két nő ledermedni látszik. Emiatt támadójuk pénzt követel rajtuk és fizikai ráhatást is akar gyakorolni. Pechére bár csevegésnek indult a két lány részéről, mégis önvédelembe, dulakodásba vált át a helyzet. Éva szerencsétlensége azonban az, hogy fegyvert elvenni nem olyan egyszerű. A huzavonában pedig elsül a fegyver. Éva pedig melegséget érez szétfutni a hasán.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Eva Carter Szomb. 31 Okt. 2015, 16:32

(Ally és Éva vs bérgyilkos)
A tervem, hogy lefegyverezzem a fickót, csődöt mondott. Minden olyan gyorsan tőrténik, és ráadásul még érzem, hogy meleg folyadék járja át a hasamnál, a szemét meg lőt. Közben, Allyt akarja pofozgatni, de úgy fest nem tanult a dologból, hogy Ally nem hadja magát. Amint megint pofozni készül, Ally megint hárítja az új pofont, majd legugol, és ki söpri alóla a lábát, vagy legalábbis igyekszik, majd ha ez sikerűlt, felkaról és feline gyorsaságát is bele addva hadjuk el a helyszint. Ha nem sikerül, Ally mindenkép fel karól, és feline gyorsaságával hadjuk el a helyszint, remélve, hogy a fickónak nincs bundás képessége, mert ha van, akkor az pech. Ally, észre veszi a hasamnál a vér foltott, majd egyenesen a leg közelebbi korházba, hogy ellássanak. Vagy ha nem az a kórház a ügyeletes, akkor át szállítanak gyorsan, és nem fognak minket kidobni.

( Nekem, ennyi volt. Köszönöm a játékot.)

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Malacus Szomb. 31 Okt. 2015, 18:44

Ermac Quinn

Félsiker. A pisztolyom a dulakodás közben elsült, és a célpont eléggé durván meg is sérült. Azonban, amire nem számítok, hogy az unoka eléggé harcias és nem a jó értelemben. A pofonomat hárítja és azután kisöpri a lábaimat alólam és mivel nem készültem fel rá, így rövidesen a földön kötök ki. Ami ezután történik, az viszont meglep. Az unoka felkapja a súlyosan sérült barátnéját és emberfeletti sebességgel lécel le. Nem tudom, én nem emlékszem, hogy a nagyanyó közölte volna akár egy szóval is, hogy az unokája egy mutáns. Az a nyomorult vén szipirtyó, ezért még számolunk. Mivel a csaj nagyon gyors, így mire felállok, már nincs is a szemem előtt, és így utánuk menni, vagy lőni sem tudok. Mindegy, félmunka, de nem is kaptam meg az elegendő információt, így a ki fogom kaparni a banyából a fizetségem felét legalább. Ami viszont zavar, hogy a hatóságok rövidesen kiérhetnek, így lécelnem kell. Persze a drone rendszer miatt ez nehéz lesz, de megoldom. A ronda álszakállt leszaggatom magamról, majd szépen elsietek a helyszínről, a stukkert pedig elteszem. Két golyó, és nincs halott, ez eléggé siralmas eredmény. A tervem, hogy keresek valami épületet, vagy kanálist, vagy egy olyan helyet, ahol a drone-rendszer nem figyel és akkor már el is illanok.

///Köszi a lehetőséget Éva, de én még folytatom. Very Happy ///

_________________
A múltban elkövetett hibák magvai a jelenben szökkennek szárba.



Meg kell bocsájtanunk az ellenségeinknek, de csak miután felkötötték őket. "Heinrich Heine"

Ha az emberek látják, hogy Isten vérezni kezd, akkor nem hisznek benne. És akkor véres lesz a víz.
Malacus
Malacus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 93
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 12.
Tartózkodási hely : nem tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Sandman Hétf. 02 Nov. 2015, 23:39

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
RUN FOOL!
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Jelenlévők:
- Ermac Quinn
- Drónok
- Rendőrök
- Menekülő civilek
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Miközben a két lány tovaszökell, két drón tűnik fel az égen. Ermacnak el kell döntenie, hogy milyen típusú terület felé megy. Fás területre, bokrok felé, víz irányába, esetleg nyílt terepen marad...a drónok duruzsolása mellett megütheti a fülét a távolban felharsanó szirénák visítását. A fákkal övezett útvonal inkább sziklás, alul nyitott. A bokrok alatt illik kúszni, mert alacsony a lombozat. A víz egyértelműen nedves, a nyílt pedig teljesen átlátható.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Malacus Kedd 03 Nov. 2015, 15:21

Ermac Quinn

A meló reményeim szerint elvégezve, már csak le kéne lépni innen. Hamarosan nagyon forró lesz itt a helyzet és nem akarom megvárni, míg a hatóságok ideérnek. Ideértek. Két drón rögtön kiszúr, persze hülyeség lenne, ha nem tennék és már hallom is a rendőrök szirénáit. Cöh, egy tucatot meg tudnák közüllük ölni, de ennek most nincs itt az ideje, meg kell lépnem innen. Mehetek sok felé, csak gyorsan kell döntenem, így kizárásos alapon azonnal a fák közé rohanok. Egy rövid időre ott talán "láthatatlanná" tudnák válni és akkor talán sikerül meglépni. A fák között rohanva viszont megszabadulok az idegesítő nagykabáttól és a pofaszakáltól, és igyekszem minél távolabb kerülni innen. Amint ennek vége, megyek a megbeszélt helyre és elszedem a zsozsót a nagyitól.

_________________
A múltban elkövetett hibák magvai a jelenben szökkennek szárba.



Meg kell bocsájtanunk az ellenségeinknek, de csak miután felkötötték őket. "Heinrich Heine"

Ha az emberek látják, hogy Isten vérezni kezd, akkor nem hisznek benne. És akkor véres lesz a víz.
Malacus
Malacus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 93
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 12.
Tartózkodási hely : nem tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Sandman Vas. 08 Nov. 2015, 22:42

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
RUN FOOL!
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Jelenlévők:
- Ermac Quinn
- Drónok
- Rendőrök
- Menekülő civilek
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Ermac berohan a fák közé és futás közben kezd vetkőzni. Közben hallja ahogy a drónok turbinái rázzák a fák ágait s több helyen esőszerű levélhullást idéznek elő. Hangok alapján azonban úgy mérheti fel, hogy még nem találnak rá. Egyszer elbotlik és nagyot hasal. Feltápászkodás után rohan tovább, most már kissé megváltozott külsővel. A fák szélét elérve jobban átlátja a terepet. Mintegy háromszáz méterre van a tavat körbevevő park határától. Onnantól házak, közlekedési eszközök garmadája várja. Odáig azonban el kell jutni. Az égen valahol drónok cikáznak, a kerítés felé emberek rohannak, miközben a kerítésnél rendőrautók villogói szórják kék-piros fényüket.


_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Malacus Kedd 10 Nov. 2015, 15:25

Ermac Quinn
"Fussatok bolondok!"

A gyorsaság mindig jól jön, és ez a menekülésre duplán igaz. A fák között rohanva hallom a drónokat és a közelgő hatóságot, de véleményem szerint még nem szúrtak ki. Még. Rohanás közben taknyolok egy nagyot, de azonnal felkelek és futok tovább. A fák széléhez érve rögtön belátom a helyzetemet. A kerítés kb 300 méterre van tőlem, ahova ha eljutok, a házak között könnyedén fel tudnák szívódni, de ahhoz először oda kellene jutni. Ha azonban odarohanok, akkor könnyen kiszúrhatnak, de talán vagy remény. Egy csomó ember rohan a kerítés felé, szóval akár el is vegyülhetnék közöttük. Felveszem tehát a rémült polgár pofámat, az eséstől úgyis egy kicsit ziláltabb a külsőm, és ezért talán ez beválhat. Mint egy gyáva nyúl, úgy rohanok kifelé, az emberek felé, és még egy kis félős sikolyt is eleresztek, hogy hitelesebb legyen. A többiek közé érve, már csak sodródnom kell az árral, majd a megfelelő pillanatban lelépni.

_________________
A múltban elkövetett hibák magvai a jelenben szökkennek szárba.



Meg kell bocsájtanunk az ellenségeinknek, de csak miután felkötötték őket. "Heinrich Heine"

Ha az emberek látják, hogy Isten vérezni kezd, akkor nem hisznek benne. És akkor véres lesz a víz.
Malacus
Malacus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 93
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 12.
Tartózkodási hely : nem tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Sandman Vas. 15 Nov. 2015, 14:32

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
RUN FOOL!
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Jelenlévők:
- Ermac Quinn
- Drónok
- Rendőrök
- Menekülő civilek
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Ahogy Ermac sodródott az emberek között és már csak harminc, negyven méterre volt meglátta a kijárat előtt álló rendőröket. Az emberek gyorsítanak és lökdösik egymást. Őt is meglökik többen miközben futnak kifelé, teljes a káosz. A kapun túl már állítják fel a rendőr kordonokat az emberek átfutnak még a kiérkező egyenruhások között, de már próbálják körbezárni őket. Ermac is látja, ahogy egy rendőr, többek között, elé áll és felteszi a kezét.
- Álljanak meg! Nyugalom!

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Malacus Vas. 15 Nov. 2015, 14:46

Ermac Quinn

Igazán jó, ámbár kényelmetlen a tervem. Tökéletesen elvegyülök a futó tömeg között, de sajnos páran eléggé lökdösődnek, de egy menekülő csoporttól ez várható. Ami viszont zavaró, hogy a rendőrök már felállították a kordonokat, és így a menekülés kissé nehezebb lesz.
- Álljanak meg! Nyugalom! - kiabálja felénk a hekus, aki elállja az utat és ha a tömeg megáll, akkor én is, ha pedig futnak tovább, akkor én is. Gyorsan fel kell szívódnom és legközelebb venni egy rohadt hangtompítót arra a rohadt pisztolyra, mert ez így nem állapot. Túl hangos. Talán meg kéne tanulnom a késdobást, vagy inkább robbantani kell legközelebb. Mindegy, a lényeg, hogy el kell innen tűnnöm, szóval igyekszem beleolvadni az embertömegbe és csak sodródni az árral, miközben játszom a félős civilt. Ha ennek vége, begyűjtöm a pénzemet, akár tetszik a banyának, akár nem, és örüljön, hogy a kicsi unokáját nem bántottam. Esküszöm, az a csaj nem volt semmi, ha tudom, hogy mutáns, akkor inkább távolról lőttem volna agyon a csajt egy sniperrel.

_________________
A múltban elkövetett hibák magvai a jelenben szökkennek szárba.



Meg kell bocsájtanunk az ellenségeinknek, de csak miután felkötötték őket. "Heinrich Heine"

Ha az emberek látják, hogy Isten vérezni kezd, akkor nem hisznek benne. És akkor véres lesz a víz.
Malacus
Malacus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 93
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 12.
Tartózkodási hely : nem tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Sandman Kedd 17 Nov. 2015, 13:05

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
RUN FOOL!
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Jelenlévők:
- Ermac Quinna
- Rendőrök
- Menekülő civilek
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Ermac a menekülő tömeggel sikeresen átjut a rendőrök során. Azonban a sodrás megszűnik. Az emberek lelassulnak és tanácstalanul nézelődni kezdenek. A rendőrök többeket egyesével szednek össze azok közül akik a menekülés és az ijedség okozta sokkból még nem ocsúdtak fel. Mások elindultak a különböző tömegközlekedési eszközök állomásai felé, vagy egyszerűen kezdtek elszivárogni hazafél.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Malacus Pént. 20 Nov. 2015, 15:25

Ermac Quinn

A tömeg nem áll meg, így én se teszem ezt, és így könnyedén kijutok a parkból. Az első rész lezárva, már csak le kell innen lépni. A tömeg időközben megáll, és kezd szétszakadni. Vannak, akik a rendőrökhöz mennek, vagy épp fordítva, vannak akik csak elszivárognak és vannak, akik különböző tömegközlekedési eszköz felé veszik az irányt. Én is egy ilyen csapathoz csapódom, így elkerülve a lebukás esélyét. Természetesen ha elérnek az állomáshoz én továbbmegyek, nem fogok felszállni semmilyen tömegközlekedési eszközre, viszont le fogok inteni egy taxit. Ha ez megvan, akkor elmondom neki a címet, ami lényegében egy kocsma jó messze innen, ahol ki tudom magam fújni és még a drónok szeme előtt se leszek. Ha ez megvan, akkor betelepszem a kocsmába, rendelek egy jó whiskey-t, majd az alantas porhüvelyekkel egy helyen elfogyasztom azt. Körülbelül másfél óra múlva tervezem elhagyni a kocsmát, majd le fogok inteni egy taxit, amivel egy Harlemi kocsmába megyek el. A megbeszélt időpontra oda is fogok érni, majd megkeresem a banyát a kocsmában, és ügyelve arra, hogy az arcomat ne nagyon lássa, odaülök mellé és mondom.
- Szörnyűek ezek a leszbikusok. Ha lenne fegyverem megölném őket. - mondom, és a banyának erre azt kell felelnie, hogy "Ahogy mondja. Én is végeznék velük." Ez a jel szerint tudni fogja, hogy a célpont kinyúlt és nekem már csak a jussom kell.

_________________
A múltban elkövetett hibák magvai a jelenben szökkennek szárba.



Meg kell bocsájtanunk az ellenségeinknek, de csak miután felkötötték őket. "Heinrich Heine"

Ha az emberek látják, hogy Isten vérezni kezd, akkor nem hisznek benne. És akkor véres lesz a víz.
Malacus
Malacus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 93
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 12.
Tartózkodási hely : nem tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Sandman Vas. 22 Nov. 2015, 22:40

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
RUN FOOL!
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Jelenlévők:
- Ermac Quinna
- Rendőrök
- Menekülő civilek
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Ermac sikeresen elmenekült, várakozott és felmarkolta a lét...további jó játékot, ez most lezárult és túlélted.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tópart - Page 3 Empty Re: Tópart

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.