Revans lakása

Go down

Revans lakása Empty Revans lakása

Témanyitás by Revans Szer. 30 Nov. 2011, 00:23

Egy ,,tipikus'', a metróállomástól nem messze lévő, harlemi bérház, egyik földszinti lakása, valamint az alatta lévő alagsori rész, ahova a lakás konyhájának padlójába épített, titkos csapóajtó vezet.
Revans
Revans
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 60
Hozzászólások régi : 747
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Revans
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Revans lakása Empty Re: Revans lakása

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Dec. 2011, 12:04

És ekkor hirtelen a semmiből mindenki azt vehette észre, lehetett bárhol a Földön, lehetett bármilyen napszak az ég mindenhol felhős lett, vörös felhők takarták be a teljes látóhatárt. Furcsa jeges és mégis forró szél söpörte végig az utcákat, réteket, hegyeket, mindent. A Föld teljes lakosságát furcsa bizsergés járta végig, miközben az égen vörös villámok cikáztak mindenfelé. Akikben Atlantiszi vér folyt egy pillanatra ténylegesen megérezték istenük Neptune hívását, az emberek pedig annyit, mintha az istenek közöttük jártak volna. Csak egy pillanatig tartott, utána mindez szertefoszlott, de ennek az egésznek hála a teljes világon emberek alakultak át görög mitológiai lényekké. A hívás nekik szólt, a világuk helyre állt és uraik, úrnőik újra visszakapták régi erejüket.
Az ég és a villámok pedig pár perc múlva eltűntek és már semmi sem utalt a néhány perce történt furcsa és különös eseményekre. Az emberek csak egyvalamit tudtak mindezek után, valami megváltozott…

Revans lakása RedLightningStorm


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Revans lakása Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Revans lakása Empty Re: Revans lakása

Témanyitás by Revans Vas. 29 Júl. 2012, 20:40

Valami furcsa érzésem támad, amikor felkelek reggel az ágyamból. Mintha... nem is tudom. Mintha ezer, meg ezer éves álomból ébrednék, és ahogy szétnézek a szobában, és ahogy a szemem végigsiklik a jól ismert tárgyak körvonalain, azt érzem, hogy "'itthon vagyok". Mintha valahol egészen messze lettem volna, és végre haza értem volna, ahol régi barátok, szinte már családtagok várnak, és a jól megszokott világ odakint... ITTHON VAGYOK!
Revans
Revans
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 60
Hozzászólások régi : 747
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Revans
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Revans lakása Empty Re: Revans lakása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.