Sidonie Svehlová

Go down

Sidonie Svehlová Empty Sidonie Svehlová

Témanyitás by Mich Kedd 27 Dec. 2011, 00:33

Sidonie Svehlová

Név: Zdenka Svehlová, amerikában a Sidonie nevet használja
Becenév: Sid, Barbibaba
Faj: Mutáns
Nem: Nő
Jellem: Nagyon önző nő, saját magát helyezi előtérbe mindig. Ez visszavezethető arra, hogy egy rendkívül gazdag család egyetlen leánya, és nem kicsit lett elkényeztetve. Szeret játszani mások érzéseivel, bár ő nem teljesen szívtelen, de néha annak hathat.
Születési hely/idő: 2005. 11. 11. Csehország, Prága.
Kor: 17
Család: Anyja - Anna Svehlová, Apja - Andreas Svehlová
Foglalkozás: színésznő, modell
Testmagasság: 168 cm
Testsúly: 56 kg
Szeme színe: zöld
Haja színe: Szőke (festett, eredetileg barna)
Bőre színe: kaukázusi
Különleges ismertetőjel: Feltűnően csinos és kihívó, általában sok drága ékszert hord.
Egészségi állapot/betegségek: Egészséges

Történet:
Zdenka egy nagyon gazdag családba született, apja Csehország egyik legbefolyásosabb üzletembere, anyja ismert modell és színésznő. Egyke gyerek lévén szülei mindent megadtak neki, amire csak egy gyerek vágyhatott. Anyja révén egészen kis korától kezdve modellkedett és színészkedett. Több gyerekszépségversenyen is elindult, valamint kapott néhány szerepet filmekben. Ismertsége révén magán iskolába járt egészen a középiskoláig. Középiskolába egy elit iskolába íratták, ahová csak ismert és gazdag szülők gyerekei járnak. Itt kiemelkedő oktatást kapott üzelti politikából és pénzügyekből. A legjobb magántanárokkal tökéletesítette színésznői és modellkedési tudományait. Ekkor már szenvedélye volt a modern tánc is. Mint minden tini, ő is átesett az első szerelmen, ami egy évig tartott. A legjobb személyi edzőkkel tartotta formába magát, mindig is nagyon hiú volt megjelenésére. Tökéletesen akart kinézni minden helyzetben. Egész életében jellemző volt rá, hogy mindig jól sülnek el a dolgok körülötte, de a középiskolai évek alatt vált nyílvánvalóvá számára, hogy mindez nem csak a véletlen műve. Leginkább érzelmei befolyásolták képessége működését, de idővel sikerült neki néhányszor tudatosan irányítani azt. Az iskolában megismerkedett egy fiatal telepata lánnyal Petrával, aki megerősítette, hogy benne van az x gén. Nagy potenciát látott képességében, ezért elkezdett tudatosan gyakorolni, de nagy bánatára nagyon nehezen ment, és rendkívül fárasztó volt számára. Ekkor döntötte el, hogy elmondja szüleinek a tényt hogy mutáns, és ráveszi őket, hogy Amerikába mehessen képezni magát az X suliba. A beszélgetésre elhívta Petrát és szüleit is, akik szintén az X suliba készültek küldeni lányukat. Nagy nehezen belementek a dologba, és megértették, lányuknak így lesz a legjobb. Felkeresték az intézmény vezetőit és beíratták lányukat, egy nagyobb összegű adomány kíséretében. Zdenka alig várta, hogy megérkezzen az iskolába, egy hatalmas kalandnak fogta fel. Mielőtt elindult volna, szőkére festette haját.

Képessége:
Valószínűség befolyásolás. Képes befolyásolni a történések kimenetelét mind pozitív, mind negatív irányba. Egyelőre csak érzelmei irányítják képességét, ritkán sikerül neki tudatosan irányítani azt. Intenzív érzelmek hatására aktiválódik képessége, például ha valakit nagyon utál, vagy ha valamit nagyon szeretne elérni.

Szakértelmek:
Egész jó színésznő, és majdnem profi modell. Átfogó pénzügyi ismerettel, és jó üzleti érzékkel rendelkezik. Jól karban tartja testét sok edzéssel, valamint elég hajlékony és akrobatikus a modern tánc miatt.


Kinézet:

Sidonie Svehlová 528912-0000_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Sidonie Svehlová Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Sidonie Svehlová Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sidonie Svehlová Empty Re: Sidonie Svehlová

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 29 Dec. 2011, 12:02

Elfogadva.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sidonie Svehlová Empty Re: Sidonie Svehlová

Témanyitás by Mich Kedd 29 Május 2012, 23:20

Kötelező órák:
- Világtörténelem
- Biológia és kémia
- Fizika
- Matematika
- Irodalom és nyelvtan
- Képességfejlesztés és használat
- Veszélytermi órák
- Idegen nyelv ( Olasz )

Választott órák:
- Repülő eszközök vezetése
- Etika
- Ismerd meg az agyadat más módon
- Önvédelem

Választott órán kívüli csoportok
- Kreatív önmegvalósítási klub


Jelentkezés egyéb programokra:
- Épület/városlátogatások: Attilan-on, Asgardon, Atlantiszon, SHIELD-nél, Csúcs űrállomáson és Baxter-toronyban

Hétfő:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Matematika (elmélet)
010-12 óra: Biológia és kémia
12-14 óra: -
14-16 óra: Képességfejlesztés és használat
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: -


Kedd:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Nyelvórák (Olasz)
10-12 óra: -
12-14 óra: Fizika
14-16 óra: Matematika (gyakorlat)
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: -


Szerda:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Világtörténelem (ókortól napjainkig)
10-12 óra: -
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
14-16 óra: -
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Kreatív önmegvalósítási klub


Csütörtök:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Irodalom és nyelvtan
10-12 óra: Repülő eszközök vezetése
12-14 óra: -
14-16 óra: -
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: -


Péntek:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Képességfejlesztés és használat
10-12 óra: Etika
12-14 óra: Ismerd meg az agyadat más módon
14-16 óra: Önvédelem
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: -


Szombat: (nem kötelező órák)
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat

Vasárnap: (nem kötelező órák)
10-12 óra: Képességfejlesztés és használat
12-13 óra: Ebéd

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Sidonie Svehlová Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Sidonie Svehlová Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sidonie Svehlová Empty Re: Sidonie Svehlová

Témanyitás by Mich Pént. 18 Ápr. 2014, 18:01

Kiegészítés:

Sidonie nagy változáson ment keresztül az iskolai évek alatt, rájött, hogy nem ő a világ közepe, és nem viselkedhet mindenkivel úgy, mintha a cselédje lenne. A kezdeti nehézségek ellenére többé-kevésbé sikerült beilleszkednie, bár szerénynek erős túlzással sem mondhtaó azóta sem. Voltak akik nem zárták a szívükbe, a kezdeti viselkedése miatt, de volt akivel kifejezetten jó viszonyba került. A piperkőc stílusából is kicsit visszavett, már amennyire egy ruha és ékszermániás visszavehet  Smile 
Szorgalma egész idő alatt példás volt, nem vett soha egy feladatot sem félvállról, ezért a csoport legjobbjai közt volt mindig. Persze a bulikban is benne volt, de általában tudta hol a határ, és ha mégsem sikerült megtartania a mértéket (mert hát előfordult párszor), elővette a legbájosabb mosolyát, jó színészi képességét, és mindig sikerült újabb esélyt kapnia. Egy erős, határozott és céltudatos fiatal nővé érett az iskolai évek alatt.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Sidonie Svehlová Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Sidonie Svehlová Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sidonie Svehlová Empty Re: Sidonie Svehlová

Témanyitás by Thorhalla Pént. 18 Ápr. 2014, 18:13

Elfogadva ez is, a korát nézve majd a kaland után végezni is fog a karakter, mint diák,

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sidonie Svehlová Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sidonie Svehlová Empty Re: Sidonie Svehlová

Témanyitás by Cerebro Pént. 13 Jún. 2014, 06:33

A kalandon elszenvedett sérülés miatt Sidione, a lábát műteni kellett a töréssel, de rendbe jön (1 hetet töltött bent a műtét miatt, utána még egy hét fekvőgipsz, és 6 hét járó, azaz most vették le a gipszet és nyár végén szedik ki a csavarokat belőle).
Illetve a 2 hónapos bővítést majd várom.
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Sidonie Svehlová Empty Re: Sidonie Svehlová

Témanyitás by Mich Szomb. 14 Jún. 2014, 11:26

2 hónapos bővítés:

Még mindig úgy emlékszem mintha tegnap történt volna, amikor a Lovasok eljöttek értünk. Gunnhild tanárnő letolta magáról azt a hatalmas sziklát és ezzel kiszabadított minket a romok fogsásából majd Frost tanárnőt láttam meg ahogy nyújtja a kezét hogy segítsen. Zokogásban törtem ki és a tanárnő nyakába borultam.
"- Sajnálom tanárnő az én hibám, nem kellet volna a tanárnő után jönni és akkor nem történik ez, ez a sok baj mind az én hibám nem tudtam segíteni sajnálom...-" a további eseményekre arról a napról nem nagyon emlékszem, sokkos állapotba kerültem és nyugtatókat kellett adniuk, hogy megnyugodjak végre. Ezt később mesélték el a kórházban, mert a helyszínről egyből oda vittek és megoperálták a lábam. Nem lesz gond vele szerencsére, de a rehabilitáció kissé hosszadalmas. Egy hetet töltöttem a kórházban, majd utána egy hét fekvőgipsz. Maga volt a rémálom, főleg egy olyan nőnek mint én aki ennyire ad a külsejére. Ez idő alatt volt időm gondolkodni, ami nem volt túl szerencsés, mert depresszió közeli állapotba kerültem a terápia ellenére. Igen még ez is, mindenkinek kötelező volt terápiára járnia, az én esetemben ugye házhoz jött a segítség. Először nem igen akartam komolyan venni ezt a terápiát, hatalmas ostobaságnak tartottam, de idővel rá kellett jönnöm, hogy sokat segített feldolgozni az eseményeket. Amikor felkelhettem az ágyból és járó gipszet kaptam, ugrásszerűen javult az állapotom lelkileg. Végre nem voltam teljesen kiszolgáltatott helyzetben, amit egyszerűen képtelen voltam elviselni. Egy hónap után a terápia véget ért, sikerült túltennem magamat a történteken. Évával teljesen megszakadt a kapcsolatom, szegény nagyon rosszul járt, bent rekedt a víz alatt sokáig és az agya károsodást szenvedett. Sokáig kómában volt. Nekem is éppen elég bajom volt, nem tudtam az ő bajával is foglalkozni, bár az elején amint tudtam bementem hozzá a kórházba, de nem volt túl sok alkalmam rá.
Mivel valahogy mindig emlékeztetni akartam magam arra, hogy többet ne kövessek el ilyen nagy meggondolatlanságot, úgy döntöttem, hogy egy tetoválással fogom ezt véghez vinni. A tetoválás körbe a testemre varrattam, ugyanazon a vonalon amelyiken a fémdróttal elkaptak, úgy körülbelül a mellkasom felső részénél és a felkaromnál. Egy motívum ismétlődik rajta, aminek jelentése: a tetteidnek következménye van. Két alkalom kellett míg elkészült, de teljesen titokban tartottam a tanárok és mindenki előtt.
Jelenleg a kórházban vagyok, várom az orvost, hogy végre levágja a gipszet, ezután még két hétig gyógytornára kell járnom, de legalább a diplomaosztóra nem kell gipszben szerencsétlenkednem. Amint visszaértem az iskolába, közölték velem, hogy még nem vehetek részt a diplomaosztón, amin nagyon kiakadtam először, de később beláttam, még nem állok készen.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Sidonie Svehlová Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Sidonie Svehlová Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sidonie Svehlová Empty Re: Sidonie Svehlová

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 14 Jún. 2014, 12:15

Bővítés elfogadva.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sidonie Svehlová Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sidonie Svehlová Empty Re: Sidonie Svehlová

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.