A Hyrrokkin-birtok

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: A Hyrrokkin-birtok

Témanyitás by Godlaw / Tao on Kedd 10 Okt. 2017, 11:26

A szavaidra előbb az előljáró, majd a két kísérő is feláll. A páncél miatt nem tudsz az arcukról olvasni, de vélhetően megkönnyebbülnek, amikor kedves szavakkal köszöntöd, és hellyel kínálod őket. A két kísérő csak rövid ideig habozik, mert az előljáró jelzi nekik, hogy ők is leülhetnek. Igaz, ők néhány székkel odébb foglalnak helyet, ezzel is jelezve, hogy ők nem akarnak beleszólni a beszélgetésbe. Az előljáró viszont az asztalfőhöz közeli székre ül le, hogy könnyen beszélgethessetek, amikor te is helyet foglalsz a neked kijáró széken. Az étel és ital felajánlására szerényen bólint az előljáró, de sem a kísérői, sem ő nem vesznek magukhoz ételt. Talán nem akarják levenni a sisakjukat az étkezéshez, de az is lehet, hogy egyszerűen nincs szükségük ilyesféle energiaforrásra.
<-Magasságos Istennő, azért jöttem hozzád fohászkodni, mert a népem nagy gonddal küszködik. A Kristály Népe réges régen jött létre, hogy a Shi'ar birodalmat segítse. Akkoriban a Raptorok Testvériségének neveztek minket, és a létezésünk nem volt más, mint egyszerű rabszolgaság. Mégis, a rabságunkban néha nagyobb hatalmunk volt, mint a szabadságunk megszerzése után. A Shi'arok birodalma sosem ért volna el oda, ahol ma áll, ha a Raptorok Testvérisége nem segíti őket. A népem olyan erő birtokában volt, amely képessé tett minket az időn keresztül látni a világot. Úgy nevezték ezt, a Dal, amelyet a Raptorok egyes tagjai meghallottak. Múlt, jelen és jövő - mind benne volt a dalban, és aki hallotta, az bepillantást nyert ezekbe. De a Shi'arok idővel féltékennyé váltak az erőnkre, félni kezdték a Testvériséget. Megpróbálták bebörtönözni a népemet, mert megölni már nem lettek volna képesek. Hosszú ideig éltünk elzárt dimenziókban, sötét terekben, de nem is élet volt ez, még a létezésnek is csak a legalsóbb szintje. De ami a legrosszabb volt ebben, hogy a sötét dimenziókban nem szólt a Dal, így nem csak a körnezetünkre voltunk vakok, de a legbecsesebb kincsünket, az időt is elveszítettük.>
A zizegő, sercegő hang, ami a páncélból hallatszik, egyszerre szomorú és dühös. Akármilyen régen is történt az eset, az érezhető, hogy ezek a sebek nem gyógyultak be.
<-De a szerencse nem pártolt el mellőlünk egészen. Nem tudni, pontosan mennyi ideig éltünk bezárva, de végül néhányunknak sikerült kiszabadulnia. Elhagytuk a Shi'ar űrt, és új otthont kerestünk. Ekkor lettünk a Kristály Népe, és választottuk meg első előljárónkat. Korábban azok voltak a vezetőink, akik hallották a Dalt, de annyi idő után a sötét dimenzióban, már egyikünk sem tudta meghallani. Így kiválasztottuk a legbölcsebbet magunk közül, és megbíztuk őt a feladattal. Találjon egy otthont, és szerezze vissza népünk örökségét, a Dalt. Évszázadokkal ezelőtt történt már ez, és időről időre új előljárót választottunk. Volt, aki közelebb vitt minket a célhoz, és volt, aki rossz szövetségeket kötött. De akárki is volt eddig az előljáró, nem tudta visszaadni azt, amit elveszítettünk.>
Itt mintha nagy levegőt venne, és lángok fellobbanása hallatszik a páncél alatt.
<-Én vagyok a Kristály Népének jelenlegi előljárója, a száztizenhatodik a sorban, és most az én feladatom, hogy otthon teremtsek a népemnek, és megtegyek minden tőlem telhetőt, hogy elhozzam számukra azt, amire oly régen vágynak. Tudtam, hogy száztizenöt elődöm sikertelensége sok okból eredeztethető, de a legrátermettebbek, legbölcsebbek is elkövették ugyan azt a hibát. Mind azt gondolták, hogy a Dal visszatalál majd hozzánk, ha elég erősek leszünk, elég sokan leszünk, elég nagyok leszünk. Akárkivel is kötöttek szövetséget, csak a saját erejüket akarták növelni, de nem néztek a saját idejükön túlra. Márpedig a Dal épp erről szól, az időtlen szemlélésen, a világot egészében érzékelve, egy pontba vetítve. Ezért úgy gondoltam, nem elég magunkat erősítenünk, helyette a jövőnk sorsát kell biztos kézbe helyeznünk. Egy nagyobb hatalomra van szükségünk, ami képes úgy szemlélni a világot, ahogy egykoron a Dal hallgatói tették. De olyan régen volt már ez, hogy el sem tudtuk képzelni, milyen lehetett a Dalt hallani. Végül, úgy hiszem, megtaláltam a megoldást. Egy istenre van szükségünk! Egy olyan fennséges hatalomra, ami a kegyeibe fogad minket, és segíthet megtalálni azt, amit oly régen elveszítettünk.>
A beszéd közben a két kísérő szinte mozdulatlanul ül az asztalnál, nem néznek egyenesen rád, inkább félig lehajtott fejjel hallgatják őseik történelmét.
<-Nagyon hosszú idő volt, míg megtaláltam az egyetlen megfelelő lehetőséget. Ezután pedig első lépéskén túgy döntöttem, közelebb kell hoznom a népemet, meg kell mutatnom, hogy a Kristály Népe olyan erő, amit érdemes birtokolni, akiknek imáját érdemes meghallgatni. Ezért elfoglaltam a Plutót, a bolygót, amely talán a legzordabb körülményeket nyújtja ebben a közeli naprendszerben. Elfoglaltam, és gyarmatosítottam azt. Földalatti városokat húztunk fel, és kiaknáztuk minden erőforrását. Amikor ez megtörtént, eljött a terraformálás ideje. A Kristály Népe számára lakhatóvá tettük a felszínt is, és közben elrejtettük magunkat a kíváncsi szemek elől. Bármilyen űrszonda vagy közeledő hajó számára a bolygó csak egy fagyott kőgolyó, élettelen és lakhatatlan. De valójában az elmúlt években ideköltöztettem a Kristály népének teljes kolóniáját. Milliók lakják most a leglakhatatlanabb bolygót a közelben, és olyan Édent teremtettek ott, amely bármely civilizáció büszkesége lehetne. Ez volt tehát az első lépés. Azt akartam, hogy amikor eljövök eléd, fennséges úrnő, lásd, van erő, ész és talpraesettség a népemben.>
A zizegő, pattogó hang, most egy pillanatra elhallgat, majd egész halkan folytatja.
<-Azt akartam, hogy a Kristály Népe erős legyen, de nem magának, hanem neked. Hogy érdemesnek találj minket arra, hogy vezess. És ha megtisztelsz minket azzal, hogy istennőnk leszel, biztos vagyok benne, hogy a vezetéseddel újra meghalljuk a Dalt. Számunkra olyan ez, mint másoknak a levegő, vagy az étel - mutat az asztalon lévő tálakra. - A Dal nélkül az életünk értelmetlen, szinte nem is élet. És ha úra hallanánk, nem csak imáinkkal szolgálhatnánk téged, de a Dal erejével is. Tiéd lenne a múlt, a jelen és a jövő tudása, minden idő a kezedben lenne, ahogy most a Kristály Népe is a kezedbe helyezi sorsát.>
Ezzel befejezi a beszédet, és fejét kissé lehajtva várja a válaszodat.

Godlaw / Tao
Moderátor

Hozzászólások száma : 2578
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Thorhalla on Szer. 11 Okt. 2017, 00:00

Előtörténet:
LINK

Kaland:
A Raptorok visszatérése
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.

Játékostárs(ak) neve: -

~ Helyszín: Hyrrokkin-birtok csarnoka ~
kép:

Tekintetem néhány pillanatra a másik kettőre is ráemeltem s mivel távolabb ültek le, így nyilvánvaló volt számomra, hogy nem kívánnak az audiencián részt venni, csupán tényleg testőri funkcióban vannak. Így teljes figyelmem az idősnek tűnő elöljáróé lett. Ki egy rövid történelem órával kezdte. Szerencsére elég sokat tudtunk, tudtam a raptorokról, hiszen a földiek már a Maffiavárosban vannak s így első kézből értesülhettem arról, hogy kicsodák mindezek. Igaz nem árultak el mindent, de így is tudtam, hogy az univerzum minden szegletében körözik őket, s most végre értelmet nyert, hogy miért is. Féltékenység s kapzsiság, mindig rossz ómen mindez. Különböző idősíkok látása a három nővérre, a Nornákra emlékeztetett s minderre képes Ingrid is, de mindez újdonság volt. Olybá tűnt számomra, hogy a fontos részleteket kihagyta az elöljáró, miszerint rendszeresen szeretnek átverni s kihasználni fejletlen bolygókat s azoknak lakóit. S, ha tehetik, kerülik a harcot, s mindent ármánnyal, árnyjátékokkal. Az elöljáró szavainál említett Dal leginkább kozmikus erőknek tűnt, de minden bizonnyal érdekes. Vajon mennyi volt ebből igaz s szájhagyomány útján mennyire ferdült el a valóság? Mindez igencsak érdekelt volna, de kétlem, hogy valahai s választ kapnék minderre. Bölcsnek tűnt a férfi, hogy nem csak a jelent szemléli, de a jövőt is, s ezen szempontból valóban remek választásnak tűntem, hiszen jócskán tovább fogok élni, mint ők.
Nagyon kicsit felvontam a szemöldököm mikor arról beszélt, hogy elfoglalták a Plútót, a naprendszer legtávolabbi planétáját. Bólintottam szavaira, hogy elismerem tettüket, bár azoknak, kik mindenféle technológiát lopnak egy planéta terraformálása nem lehet oly nehéz feladat.
< - S egyszerű dolgotok van most, hogy az Örökkévalók eltűntek, már ők sem lehetnek kik felfednek titeket – szóltam. – Mások pedig nem érhetnek a közelükbe, hogy felfedezhessenek titeket. >
Mindezzel, szavaimmal bizonyítottam, megerősítettem mindabban, hogy jó választás vagyok, s tudok arról is, mi odakint zajlik a Kilenc Világon kívül. S több millióan vannak, sosem gondoltam bele, hogy mekkora lehet a népességük, hiszen rejtőzködniük kell, de amilyen tágas az univerzum könnyedén elképzelhető volt. miután befejezte a beszédet elgondolkodtam, hogy mit is feleljek. Egyelőre még ugyan nem hallottam konkrét részleteket, csupán annyit, hogy ők mit kívánnak, de mindennek két oldala volt, ahogyan minden másnak is. Belekortyoltam a mézsörömbe s utána letettem az ivókürtöt az asztalon álló tárolójába.
< - Roppant érdekes s elgondolkodtató mit kívántok tőlem – kezdtem lassan. – Amennyiben úgy döntök segítek, hogy újra meghallhassátok a Dalt… mit várhatnék cserébe? Téged s népedet pártfogolni nem épp a legveszélytelenebb dolog manapság. A Dal ereje valóban csábító s már emiatt is elfogadnám, de… lehet, hogy évekbe telik mire sikerül elérnünk, hogy ismét hallhassátok. Addig is, az imákon kívül hogyan tudnátok hasznomra lenni, miért érné meg nekem a pantheonban felvállalni s kockáztatni a többi isten haragját mindezért? >

felszerelés/egyebek:

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 13663
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar@freemail.hu nefadar

Témanyitás by Godlaw / Tao on Szer. 11 Okt. 2017, 10:22

Az előljáró nem lepődik meg a kérdéseden, minden bizonnyal ő sem gondolta, hogy ilyen egyszerűen felajánlod a segítségedet anélkül, hogy valami értékesetkérnél cserébe.
<-Magasságos Istennő, érzem, hogy most próbára teszel. Azt mondod, évekbe telhet, míg hasznod lehet belőlünk, de mik neked az évek, mikor életed örök? Azt mondod, kockáztatod a többi isten haragját, de mit számítanak neked a nálad gyengébb istenek? Próbára teszel, hogy elkezdek-e megígérni mindent, hogy kárpótoljalak a számodra másodpercnyi évek miatt, és a megvédjelek a hozzád soha fel nem érő istenektől... De én értem azt is, hogy mit kérsz valójában. Nem elég imádkoznunk az Istennőnkhoz, értenünk is kell a válaszát, és én értem a szavaidat, Fennséges Istennő. Bármit is ajánlanék, nem láthatok a fejedbe, nem ismerhetem a terveidet, nem tudhatom, mi az értékes számodra. Amit én a legnagyobb becsben tartok, számodra az is csak értéktelen porszem lehet, és talán épp azt becsülöd nagyra, amiről nekem fogalmam sincs, mennyit érhet. Ezért ahelyett, hogy felajánlanék valamit... Felajánlok inkább mindent! Egy több milliós népet, melyben nincsenek gyermekek vagy öregek, mert minden tagja egytől egyig kiváló harcos. De nem csak katonák ezek, tudósok, bölcs elmék, művészek és tanítók. És kémek, stratégák, tolvajok meg csalók. Felajánlom a bolygónkat, a naprendszer legfejlettebb paradicsomát, a technológiánk ezer és egy nép technológiája. Miénk a shi'arok űrhajóinak technológiája, a kreek genetikai tudása, ismerjük a Fészek módszereit, amivel átlépnek a negatív zonából. Fajtánk az univerzum minden fajtája, mert a Kristály Népe nem egy, hanem mind, ezért a tudásunk és képességünk is olyan sokszínű, amilyen maga az univerzum.>
Ekkor int a két kísérőjének, akik a sisakjukért nyúlnak, majd leveszik azt. Egyikük egyértelműen kree, a másik viszont látszólag a Kilenc Világ szülötte lehet, egy elf. Végül az előljáró is megszabadul a sisakjától, de ami alatta van, azt nem tudod besorolni egy általad ismert fajba sem. A lény, ami a páncélban lakozik, egy folyamatosan örvénylő energiatömeg. Mintha egy lángoló szélvihar próbálna emberi alakot ölteni, amiben megállás nélkül villámok cikáznak, az energia szinte pulzál a páncélban. A zizegő és pattogó hang most már a láng, a mennydörgés és a villámcsapások zajára hasonlít.
<-A lehetőséget ajánlom fel, hogy szólj Istennőként a Kristály Népéhez, és mi követünk téged, legyen bármi is a parancsod. Hiszünk benne, hogy te elvezetsz minket a Dalhoz, és ebben a hitben a kezedbe adjuk a sorsunkat. Mert az imáink szépen csengenek, de a te hangodra egyszerre mozduló miliónyi páncél hangja még ennél is szebb.>

Godlaw / Tao
Moderátor

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Csüt. 12 Okt. 2017, 00:00

Előtörténet:
LINK

Kaland:
A Raptorok visszatérése
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, stb.

kép:

Helyes, ez volt első gondolatom, mikor megláttam, hogy miként reagált az elöljáró mindarra, hogy nem fogadtam el egyből ajánlatát. Pedig már oly sok minden eszembe jutott, hogy mit is lehetne kezdeni ennyi raptorral. Biztos voltam benne, hogy ő maga is tudja, hogy mennyire veszélyes játszma ez, így főleg, hogy itt voltak, s erről nagybátyámnak is tudomása volt. A saját kastélyomban talán elrejthettem volna mindezt, de így nem.
< - Egyesével lehet, hogy gyengék, de teljes pantheonok együttes ereje hatalmas – feleltem. – Az információ s a tudás nagy hatalom, melyet részben tőlük is szerzem. Ha elfordulnak tőlem s kivetnek magukból, ha a pozícióm meginog gyengébb leszek, mi sem nektek, sem pedig magamnak nem jó. Mindez politika elöljáró, s a biztos háttér, a jól megszerzett címek, pozíciók, szövetségek még nektek is jól jöhetnek. >
Szúrtam még közbe a beszéde közben, hogy biztosan megérthesse. Ami pedig azt illette már tudtam, hogy mit s hogyan fogok tenni, hogy ne fordulhassanak el tőlem, hogyha megkapták amit akarnak. Oly rituáléval lehet mindezt elérni, melyet bármikor megszakíthatok, hogyha el kívánnának árulni. Miként folytatta a beszédet immáron sokkalta érdekesebb volt számomra. Mindent felajánl? Jómagam kivételesen nem ilyesmire gondoltam, de ez így csak még jobb, bár egyre gyanúsabbnak tűnt mindez. Már ha csak a korábbi eseményeket nézzük, ami a badoon-ok bolygóján volt. figyeltem, mikoron levették a sisakjukat, a kree-t felismertem könnyedén, ahogyan az elfet is, mi érdekes volt. Annyira nem, a sötét istenek óta elég gyakran érintkeztünk újra az űr lakóival, így bármikor elkaphatták a raptorok s az elöljáró érdekes volt. Még sosem hallottam efféle fajról s a felajánlásnak köszönhetően egy új cél került szemem elé. Lecserélni a Kree Birodalmat a raptorokra s máris nem kellene Asgardot sem tőlük s leendő haderejüktől félteni.
< - Sok dolgunk lesz közösen elöljáró – szóltam. – Visszavezetlek titeket a Dalhoz s közös erővel egy új birodalmat építünk, mely a Kristály Birodalom nevet fogja viselni. Megkapjátok a helyet az univerzumban, mi titeket illett s nem fognak többé üldözni sehol titeket. Mint bizonyára tudod a halandók, a midgardiak kivívták a Kree Birodalom ellenszenvét, kik hadat is üzentek Midgardnak. Ők elfognak haladni a Plútó mellett is, új harcosokat szerezhettek, a Kristály népének létszáma sokasodhat s idővel a teljes Kree Birodalom is elbukik s a tiétek lesz. Újra irigykedéssel fognak népetekre tekinteni s egy minden eddiginél nagyobb aranykor köszönt a Kristály népére! >
A raptorra pillantottam, hogy mindehhez mit szól s utána folytattam.
< - Mindehhez sok információra is szükségünk lesz, ott kell lennünk mindenhol, legyetek ott titokban mindenhol az univerzumban, legyetek szemeim s füleim – folytattam. – S szükségem lesz minden elérhető mondára, információra, adatra, mindenre mitek van, a Dallal kapcsolatban, hogy felkészülhessek a rituáléra, mivel reményeim szerint újra hallhatjátok. >

felszerelés/egyebek:

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Godlaw / Tao on Csüt. 12 Okt. 2017, 11:17

Turkon előljáró csak belátóan bólint arra, amit a többi istennek kapcsolatban mondasz. Amikor a kreeket említed, Turkon egyetértően helyesel.
<-Igen, a kree-k errefelé tartó csapatait már egy ideje szemmel tartjuk, de egyelőre csak néhány hajójuk "tűnt el", nem akarunk túl korán feltűnést kelteni, csak információt szerezni tőlük.>
Láthatod, hogy a kree arcán semmiféle érzelem nem látszik, amikor saját, egykori népének tagjairól, és a birodalomról van szó. Még akkor sem rezdül az arca, mikor a bukásukról beszélsz.
A beszéded végén a az előljáró nehezen kifürkészhető, lángokból és cikázó villámokból álló arcán változást veszel észre, talán a remény jelét.
<-A rendelkezésedre bocsátunk minden információt a Dalról, Fényességes Istennő - mondja áhitattal az előljáró.>
Az alkarján megnyom néhány gombot a páncélján, mire egy apró rekesz nyílik ki rajta, és egy gyűrűnél alig nagyobb tárgyat vesz elő belőle. Az eszközt az asztalra teszi, és a gyűrű egyik felét elfordítja, amitől abból fény kezd pislákolni. Kisvártatva a gyűrűből holografikus vetítés jelenik meg felette, és asgardi nyelven írt szöveget látsz. Úgy néz ki, mintha kategóriákra lenne osztva valami, olyan címszavakat látsz, mint "Előljárók feljegyzései", "Hiteles leírások a Dalról", "Mondák a Dalról", "Töredékek", és így tovább. Úgy tűnik, az előljáró egyáltalán nem készületlenül érkezett, talán számított erre a végkimenetre.
Végighúzza a kezét a gyűrű felett, és a lista reagál a mozdulataira, egy-egy mozdulatára megnyílik vagy bezáródik egy mappa. Miután megmutatta neked, hogyan működik az eszköz, ismét eltekeri a gyűrűt, és a kivetítés megszűnik. Kezébe veszi a gyűrűt, és átnyújtja neked.
<-Ez az adatgyűrű tartalmazza az összes összegyűjtött információnkat, ha valami közelebb vihet a megoldáshoz, akkor az ebben benne lesz.>
A gyűrű átadása után az előljáró intésére a két kísérő ismét felteszi a sisakját. Az előljáró is így tesz, aztán megint a sisakon keresztül, folytottan hallod a hangját.
<-Magasságos Istennő, a kezedbe adtuk mindenünket, és te meghallgattál minket. A kegyedbe fogadtad a Kristály Népét, mi pedig beléd helyeztük minden reményünket, hogy megleljük a Dalt. Könyörgünk hozzád, hogy hozdd el a Dalt, és mi híveid leszünk! Kegyelmes Istennő, ha nem kívánsz tőlünk egyebet, engedelmeddel, most visszavonulnánk, már így is túlságosan sokáig raboltuk drága idődet. És ahogy te is mondtad, nem feltétlenül szerencsés túl sokáig itt tartózkodnunk, hacsak nem akarjuk magunkra vonni más istenek figyelmét. Várni fogjuk utasításaidat. Én pedig elviszem az örömhírt a Krisztály Népének, és tudatom velük, hogy a Tűz és Cselszövés Istennője, maga Thorhalla Lokidottir, a mai naptól kezdve a mi istennőnk!>
Az előljáró láthatóan büszke erre a tényre, és ismét fejet hajt, jelezve alázatosságát. Egyelőre azonban nem mozdul, hisz nem bocsátottad még el, ahogy mondta, csak akkor távozik, ha nincs más kívánságod tőle.

Godlaw / Tao
Moderátor

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Szomb. 14 Okt. 2017, 00:01

Előtörténet:
LINK

Kaland:
A Raptorok visszatérése

kép:

< - Legjobb tudomásom szerint nem sok élet van errefelé már, így ha erre tűnnek el a hajóik hamar rájöhetnek, hogy nem csak a midgardiak vannak itt – fejtettem ki „aggodalmam”. – Óvatosan kell eljárni. >
Egy túl korai csapás minden tervet dugába dönthetne, s felkészülni sem lenne idő mindarra, hogy jönnek. Egy csapással könnyedén kiirthatnák teljes Midgardot, mi alapjaiban véve jó dolog lenne, de akkor mi istenek is nagy gondba kerülnénk, mi viszont már nem volt az. Mikor a Dalról kértem információkat, hogy megfejthessem miként kaphatnák mindazt vissza akkor tűnt fel az első érzelem az energiákból álló „arcon”. Mivel nem használtam mágiát, hogy érezzem érzelmeiket, így csak találgatni tudtam, hogy talán öröm, vagy reménykedés lehetett mindez szavaimból adódóan. Figyelmesen követtem a folytatást s felmértem a gyűrűt, minek működését sikerült megértenem, még szerencse, hogy évek óta tanulmányozom a Midgardi technológiát. Felkészülten jöttek, mindez igencsak elnyerte tetszésem s nem úgy, s oly ostobán, mint a többség szokott színem elé járulni. S mindez még asgardi rúnákkal is, így a fordítással nem kellett bajlódni sem pedig időt pazarolni minderre. Átvettem a gyűrűt s ruhám zsebébe rejtettem mindazt.
< - Már, mit most láttam belőle, minden bizonnyal igencsak hasznos lesz – szóltam. >
Szavaim után megerősítették, hogy híveim lesznek s szolgálni fognak, mire elégedetten elmosolyodtam. Mindezek után csak neki kell majd állnom annak, hogy megnézzek mindent, mit erről a Dalról lehet tudni s utána atyám könyvtárában nekiállni kutatni. Esetleg Hela-tól érdeklődni, révén eléggé úgy hangzott a Dal, mintha időmágia lenne, abban pedig nővérkém volt a járatos. Szavai után felálltam a helyemről, ha továbbra is tartja az etikettet, akkor nem kellett jeleznem, hogy tegye mindezt, úgyis megfogják tenni. Ha mindez megtörtént, akkor szólalok meg ismét.
< - Valóban veszélyes, lehet, hogy célszerűbb lenne, hogyha legközelebb jómagam látogatnék a Plútóra, hogy beszéljünk – feleltem. – Az kevésbé lehet bárkinek feltűnő. S még a mai napon nekiállok annak, hogy megfejthessem, miként kaphatja vissza néped a Dalt. >
Szavaim után a fejemmel biccentettem s kezemmel is jeleztem, hogy távozhatnak, hacsak nincs még valami, mi marasztalná őket valamiért.

felszerelés/egyebek:

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Godlaw / Tao on Szer. 18 Okt. 2017, 17:07

Az illemet szem előtt tartva felállnak a vendégeid. A szavaidra bólintan az előljáró, és fejet is hajt.
<-Nincs nagyobb öröm annál, minthogy a Kristály Népének választott istennője személyesen látogat el a bolygónkra - válaszolja meghatva, majd felnéz még. - Csak annyit kérnénk, jöttödet jelezd nekünk előre, fényességes istennő, hogy megfelelő módon készülhessünk a fogadásodra.>
Ezután hátrál néhány lépést, és ismét az etikettnek megfelelően köszön el. Turkon Quahanii Sol Jahanmi, a Kristály Népének száztizenhatodik előljárója, valamint két kísérője csendben távoznak a teremből. Amikor a kapuőr kiengedi őket, egy rövid ideig bevág a hideg szél, és a gyertyák lángjai vadul táncolnak. Egy perccel később az egyetlen nyoma annak, hogy vendégeid voltak, az néhány kisebb víztócsa, ami a páncéljukról csorgott le. Az üres teremben csak a kandallóban lobogó tűz hangja hallatszik, és az ablakot verő esőcseppek keltenek még némi zajt. Hamarosan újra érkezik az intéződ, hogy a közelgő ünnepséggel kapcsolatos szervezéssel zargasson, de egy percig talán még egyedül maradhatsz gondolataiddal, és a benyomásokkal, amit újdonsült követőid tettek rád.

A raptorok visszatérése - VÉGE

Hamarosan: A Kristály Népének városa

Godlaw / Tao
Moderátor

Karakteradatok