Chan-tei

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Chan-tei Empty Chan-tei

Témanyitás by Morsus Vas. 08 Jan. 2012, 17:38

Ez a kis falucska Kína hegyeiben van. A falu központja a piac, amiben Bárd és Constatine sétáltak, akik Túlontúlit keresték, aki a Végtelen Háború után Kínának eme környékére jött. Sétájuk közben Bárd megremeg szemei felfehérednek majd térdre zuhan és üvöltve szabadítja fel az elektromos erőit. Bár Constatinet megvédik a bandázsok, de mikor a robbanásnak vége Bárd a földön fekszik és a város minden része fekete korom lepi el. Az égben porszerű anyag repül, de a detektív tudja jól, hogy ez több száz ember hamva...

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 10 Jan. 2012, 13:35

A kutatásunk nem hozott eddig sok eredményt. Annyi itt a kis falu, járás, tanya, meg mit tudom én, hogy egy örökkévalóságig kereshetjük a Túlontúlit. Chan-tei. Egy újabb semmitmondó, szürke település, az emberek legeltetik az állataikat, füveket, gyökereket, bogyókat gyűjtenek, földművelésre nincs esély a hegyekben. Az egészet egy kicsit feldobja a közös munka Bárddal, azt hiszem megkedveltem a fickót, nem az a szófosó fajta, és nem szokott hülyeségeket beszélni. Elviselhetőbbé teszi ezt az egészet. Ezt az egész terhet.
Ezek a bandázsok mások, mint a Nega volt, az ember leveszi, és megszabadult a gondjaitól, a felelősségtől, az embere vádló tekintetétől, mindentől. Ez viszont... "Kiválasztja" a viselőjét. Talán ideje már, hogy megtanuljam a felelősség valódi jelentését. Egy vicc az egész, hogy egy bérgyilkosból szuperhős válhat. Talán ezért jó ez a fajta "hősködés". Nincs köpeny, nincs fénylő páncél, nincs hangzatos jelmondat. Ott dolgozunk, ahol mások nem látnak, ahol nincsenek kamerák, és nincsenek lelkes amatőrök. Így mi...
-BÁRD! - Üvöltök rá, mikor az energiák elszabadulnak, a bandázsokkal az utolsó pillanatban abszorbálom az elektromos energiát, aztán elvakít a fényesség.
A sárga ragyogás még mindig körülöttem van, mikor elül a visszhang a hegyek között. A por és a korom, ami a levegőben száll, és mindent megül emberi égett hús szagát árasztja. Bárd a földön fekszik.
-Ez mi a jó k-rva élet volt? - Teszem fel a költői kérdést, hiszen nincs itt senki, aki hallaná. Akármi is okozta ezt a kitörést, jó lenne, ha Bárd nem kerülne így emberek közé, amíg rá nem jövünk, hogy mi volt ez. Csekkolom az életjeleit, és ha még életben van, akkor egy platformot hozok létre alatta, amivel felemelem a földről. Hová vihetném? Épp most pusztított el egy falunyi embert... Legjobb lesz, ha itt hagyom, de... Ha magához tér, lehet, hogy nem tudja, mi ez az egész, és lelép. Meg kell várnom, míg magához tér, hogy megbeszéljem vele a dolgot.
Egy kutat keresek a faluban, aztán némi vizet veszek belőle, és megpróbálom fellocsolni Bárdot, akit közben hozok magammal a platformon, nem szívesen hagynám így egyedül.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Chan-tei Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Morsus Kedd 10 Jan. 2012, 18:06

Bárd eszméletlenül fekszik, de Constatine érzi, hogy valami más a férfiban. A mutánst a kúthoz viszi és amikor a vizet szerezné a társa megragadja a karját és elektromossággal kezdi bombázni egészen ameddig a nyomozó térdre nem borul.
- Mindig is gyenge voltál Quentine.
Morogja mélyülő hangon a vörös szemű Bárd, miközben lassan fel kell. A férfinak nehéz a karperecekre koncentrálnia, mert az elektromosságtól remeg mindene és pokoli kínokat él át. Constatine a szeme sarkából megpillant valakit a házak között, de nem látja tisztán az alakot.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Quentine Constantine Szer. 11 Jan. 2012, 16:13

Bárd feleszmélése elég sokkoló hír, olyannyira, hogy alig bírok a talpamon maradni. Mikor meglátom a szemem sarkából az alakot, aki a házak közt van, úgy döntök, nem variálok sokat.
-Menekülj! - Kiáltom az alak felé, és remélem hogy erre Bárd is odafordul, vagy legalább egy pillanatra megzavarodik az összpontosításban. Ezt a pillanatot arra használom, hogy teljes erőből lefejeljem Bárdot, esetleg ha ő már felállt, akkor az ágyékát célzom meg, lévén az van elérhető magasságban.
Ha sikerül ezzel a támadással tovább javítani a pozíciómat, akkor összpontosítok a karperecre, hogy a további elektromos energiákat elszívja, és megpróbálok úgy tíz méterrel odébb teleportálni, lehetőleg a levegőbe, ahol nem ér el.
-Mi ütött beléd? Térj észhez!
Az efféle észhez térítés leginkább úgy hatásos, hogy közben kvantum energiából létrehozok egy hatalmas öklöt, amivel jól pofán verem Bárdot. Ebből biztosan érzi majd a gondoskodó szándékot, meg a törődést.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Chan-tei Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Morsus Vas. 15 Jan. 2012, 19:32

Bárd Constatine szavaira oldalra pillant.
- Sinister.
Súgja és a férfi még hallja is mielőtt befejeli őt. Az ütés utána két alak elhátrál egymástól. Ameddig a kvazár az ereklye felett veszi át az uralmat addig Bárdon megjelenik a kibernetikus vértje.
- Megvilágosodtam.

Jelenti be gépies hangján majd a kezéből egy hatalmas elektromos sugarat lő az ökölre elpusztítva a formát.
- Gyere velem és megmutatom. Minden világos már. Ez az evolúció. Kár védeni a gyengéket. Hiba a háttérben bujkálni.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 16 Jan. 2012, 11:09

Hogy micsoda? Az az alak Sinister lett volna? Nem engedhetem meg magamnak, hogy a figyelmem elkalandozzon, így nem is pillantok abba az irányba, még azután sem, hogy a levegőben vagyok. Bárd szavait hallva úgy érzem magam, mintha Magnetoval vagy Apokalipszissel beszélgetnék. Mi ez a hirtelen váltás? Sinister befolyásolja az agyát? Egyáltalán hogyan talált ránk?
Bárdot legyőzni harcban kicsit olyan, mint egy szökőárat megállítani: lehet próbálkozni, de valamiért még nem sok embernek sikerült. Így változik a terv, és inkább Sinister lesz a célpont. Elteleportálok Bárd elől, terveim szerint nagyjából oda, ahol Sinister áll, vagy legalábbis ahol az előbb láttam a szemem sarkából. Ha még ott van, esetleg még mindig a harc felé néz, akkor hátba tudom kapni, és nem is mulasztom el az alkalmat, de azért szemből sem illetődöm meg. Körülvesz a sárga aura, öklömön egy kvantumpáncélököl jelenik meg, és egy isteneset csapok Sinister karakteres arcéle felé. Ha már nincs itt, körülnézek, hátha menekülőre fogta, ha meglátom, utánarepülök, valószínűleg elég hamar beérem, és ezután jön a pofonosztás. Csak remélem, hogy közben Bárd kicsit összezavarodik, mivel fogalma sincs, hová tűntem. Mi is volt Sinister képessége? Gusztustalan külső? Lányos arcberendezés? Valószínűtlenül mély hang? Jobb lesz vele vigyázni azért.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Chan-tei Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Morsus Hétf. 16 Jan. 2012, 22:21

Constatine elteleportál és Bárd érdektelenül körbe néz.
- Végre.

A férfi megjelenik pár házzal hátrébb és egy ütést ad Sinisternek. A mutáns könnyedén zuhan át a ház falon, de az arca sértetlen. Érdeklődve nézi a támadóját.
- Áh igen. Tervem volt, hogy a Mag kísérlet után felboncolom magát. Kíváncsi lennék a képessége működési elvére. Egészen érdekes. Máskor szívesen foglalkoznék önnel, de most maga nem fontos.
Ezzel a fehér bőrű férfi hirtelen feláll és egy hatalmas pofont ad. Az ütést még a generált mező se képes felfogni. a hordozója akaratlanul csapódik a szomszédos házba.


Bárd némán néz fel, amikor az égen megjelenik hatalmas fénnyel a három lovas. A szemük elé meglepő látvány tárul, a falu kormos és mindenhol csontok vannak. A kút mellett csak a volt Halál áll és kardját fogva nézi őket.
- Helyes. Úgyis kellett valami utazó eszköz.
Jelenti be érzéketlenül és szándékosan három villámot lő a kezéből a lovasokra, hogy azok kénytelenek legyenek leugrani a hátasaiktól.


Ezt látja Constatine és Sinister is, és a férfi boldogan nézi az eseményeket.
- Hát akkor vezess oda minket "Bárd".
Mondja csendesen a mutáns.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Lance Harris Hétf. 16 Jan. 2012, 23:01

Egyik pillanatban itt, másikban meg ott. Vörös paripám hátán ideteleportáltunk a finoman is szólva világvégére, majd nem egészen három másodpercen belül kilőtték alólunk a lovakat, és a földre zuhantunk.
Nem tudom mi lett a többiekkel, nekem egy fikarcnyi bajom sem lett, ellenállásomnak hála, így egyből fel is pattantam a romváros közepén, bokáig gázolva a holt emberek hamvában, ahogy elnézem.
Várakozásommal ellentétben nem csak Bárd, de két másik fickó is itt van. Az egyiket sohasem láttam, de a másik annál ismerősebb. Sinister, az orvos aki belém ültette a kibernetikus szarokat. Ő a mi oldalunkon van. Elméletileg. Kezeimmel próbálok valami nagyobb súlyú dolgot magamhoz fogni, betongerendát, villanyoszlopot, hasonlót, már csak a miheztartás végett, és úgy állok be a közelítő Bárd és a többiek elé. Itt egy darabig gondolkozok, majd egy kellően frappáns, és szellemes (!) mondatot nyögök ki:
-Apokalipszis nevében állj!
Itt egy kicsit megvetem a lábam, igyekszem úgy helyezkedni, hogy egyetlen mozdulattal rájuk tudjak vetődni, illetve hozzájuk vágni a súlyos tárgyat amit találtam. Ha tárgyalni akarnak, azt meg ne velem beszéljék meg, nem ez az én dolgom.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Rayn Kedd 17 Jan. 2012, 14:05

Még indulás előtt felvettem az éhség alakot. Nem tudtam, hogy mire lehet számítani, de jobb biztosra menni. A teleportálást már megszoktam, mivel ez a képességem, bár jobb szeretem magam csinálni. Mikor megérkeztünk egy falu tárult a szemünk elé ahol minden kormos volt és csontok hevertek a földön. Kellemetlen, de ez van. Viszont nem volt sok időnk nézelődni, mivel Bárd szemet vetett utazó eszközeinkre és villámokat lövellt felénk. Rögtön leteleportáltam a földre. Háború csak úgy puffant a földön, de nem okozott neki semmi sérülést. Hirtelen felkapott a földről valami nehéz tárgyat és beszólt valami hülyeséget. Ha most nem egy harc közepén állnánk akkor a fejemet fognám.
- Hé figyelj! Légy kíméletes, élve kell nekünk. - Erősítettem meg a parancsot amit Apokalipszistól kaptunk. Elnézve a fickót képes túlzásokba esni, ami most nagyon nem jönne jól. Előkaptam egy szöget a ruhám alól. Ha visszaértünk a városba, akkor kérek valami jobb felszerelést. Ez egy kicsit elavult és nem olyan hatékony mint régen. Most komolyabb feladataim lesznek. Elkezdtem futni és megpróbálok eltűnni az egfyik ház mögött. Ha sikerül akkor felteleportálok a tetejére úgy, hogy ne vegyen észre. Ha ez is megvan akkor a ház tetejéről dobok egyet, majd azt hátulról a térdhajlatába próbálom dobni.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 17 Jan. 2012, 17:44

Felültünk lovainkra és már teleportáltunk is el a célunkhoz. És meg kell, hogy mondjam ennyire pontosan még sose teleportáltak. Látótávban a cél és már reagál is ránk. Bár inkább a lovainkat akarja. Háború leugrik Éhség pedig egyszerűen teleportálja magát. Bár mondott urunk valami lézerfélét nem most fogom letesztelni, hogy hogy kell elsütni és hogy vajon erősebb-e mint Bard által eleresztett villámok ezért inkább csak felugrok a ló hátáról és kitárva szárnyaim egy pillanat alatt és már úgy kicsit magasabbra repülök. Két társam röpke párbeszédét nem kommentálom tovább.
Mmm Kell szereznem egy fegyvert, egy puskát vagy hasonlót mert ez így nevetséges. A kibernetikus páncél meg rajta van. Remélem le tudja szedni legalább egy kis darabját Háború mert már az elég lenne, hogy egyáltalán közelebb menjek. Addig öngyilkosság számomra. De az nem azt jelenti, hogy tétlenül fogom élvezni a szellőt idefenn. Ki kell derítenünk, hogy mi vadította meg és ahhoz viszont mozgásképtelenné kell tenni.
Elkezdek fejleszteni is egy új vírust, még most, hogy mire oda jutunk, hogy "beadjam" neki kész legyen. Ideg vírus lesz a legjobb, az idegpályáinak a megtámadásával leblokkolná a mozgását viszont a legutóbbihoz képest ez nem fullasztaná meg. Így még boncolgatni is tudnánk, hátha tényleg benne van valami.. Érdekes lesz előtesztelés nélkül de remélem, hogy úgy fog hatni ahogy várom. Elterjeszteni a levegőben sokkal egyszerűbb lenne de itt vannak a társak.


tároló szervek:
1: gennyes hólyagok
2: izomsorvasztó

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 20 Jan. 2012, 11:34

Sinister jól bírja az ütésemet, aztán hamar kiderül, hogy az emberfeletti ellenállás mellett még a szuperereje is van, lassan feltérképezzük a dolgokat.
A szövegeléséből úgy tűnik, valóban ő irányítja Bárdot, ami nem jó hír, viszont legalább már van egy szó, amin elindulhat a fejemben az összeesküvés elméletek vég nélküli gyártása: Mag.
Aztán megjönnek a lovasok. A kutatásaink része, hogy tisztában legyünk kik az ellenségeink, és ez általában nem a pitiáner szupergonoszokra értendő, hanem a nagypályásokra, és pont ide illenek a lovasok. Nehéz lenne megmondani melyik a legveszélyesebb közülük, de talán Hjuchia Sakurára tenném le a voksom, a csendes gyilkos, a vírusai észrevétlenek, halálosak, és gyorsak. Az egész helyzetben a legfurcsább, hogy a Bárd és Sinister elleni harcomban tulajdonképpen egy oldalon állok velük. Öh...
A kvantumbandázs erejével "bebetonozom" Bárd lábait a földbe - rögtön miután kikászálódom a ház romjai közül. Aztán Sinisterre nézek.
-Ezt boncolgasd!
Annak idején a bandázsok megszerzése után használtam utoljára ezt a módszert, de akkor bevált. A kvantumenergiából körfűrészt hozok létre, amit természetesen meg is pörgetek kellő sebességgel, és igyekszem elég pontosan irányítani, hogy nagyjából derékmagasságban kapja el Sinistert. A másik kezemmel közben továbbra is Bárdot igyekszem egy helyben tartani. Nem egy nagy kunszt, de talán a lovasok addig elvonják a figyelmét. Azt nem mondanám, hogy kifárasztják, kiütik, vagy megölik, de igen, a figyelmét elvonhatják.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Chan-tei Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Morsus Szomb. 21 Jan. 2012, 22:35

Bárd figyeli a dobott autót és egy elektromos hullámmal visszadobja Háborúra, akit így ez elsöpör, ha nem ugrik félre. Éhség szavaira Bárd lenézően megjegyzi:
- A háború első leckéje: sose mond el az ellenségednek, hogy mi a célod.
Mikor Éhség a háztetőre teleportál telibe találja egy elektromos csapás és hála a kibernetikus védelmének nem hal bele csak remegve és égve hátra esik. Háború lova ekkor repül Bárdhoz, de az nem tud megmozdulni a sárgán fénylő energia miatt, ami a lábán van.
- Hát ez a hála, hogy megkíméltem az életét?
Mondja üresen a levegőnek, de ekkor az alkotások eltűnnek.
- Helyes.


Sinister meglepve látja a kozmikus erőből készült alkotást.
- Nahát.
Hátra pillantva látja a romok közt, hogy Constatine Bárdot is elkapta.
- Ó, sajnálom, de ezt nem engedhettem. Most nem. Bárdnak el kell mennie a magokért.
Mondja a férfi nyugodtan majd elővesz egy furcsa fegyvert és lelövi a férfit. A lila lézer telibe találja és még a kozmikus pajzsot is áttöri, ha Constatine generálna olyat. Az alkotásai azonnal szétesnek.
- Se időm, se felesleges energiám, hogy végezzek magával. Legyen olyan kedves és nemes egyszerűséggel hagyja Bárdot menni én pedig későbbre halasztom az elkerülhetetlen boncolást.
Kell fel Sinister fegyverét még Constatinera tartva.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Lance Harris Szomb. 21 Jan. 2012, 22:51

Noha lábaim ugrásra voltak készülve, nem számítottam egy felém repülő tárgyra, így a félreugrásom közben egy kissé megsuhintott. Értem itt a kissét, olyan erőnek, melybe egy átlagos ember belepusztulna, én azonban csak a földre zuhanok, sajgó tagokkal. Egyből felpattanok, ugyanis tudom, hogy semmilyen esetben nem célszerű a földön maradni harc közben. Bárd szavaira, bár nem nekem címezte, válaszolok:
-Tévedsz! A Háború első szabálya: Ne dühítsd fel Háborút!
Ekkor látom, hogy odahívja magához a lovamat, ami bosszantó. Most kaptam, még friss rajta a fényezés. Látom, hogy Sakura eltűnt, így gondolom valami ravasz dolgon töri a fejét, ami remélem működik, mert nehéz dolgokat hajigálni azt láthatólag nem éri meg. Az a ló viszont tényleg az enyém, így én irányítom, ha minden igaz. Tudja a Halál ( aki sajnos most nincs itt), hogy mentálisan, vagy kockacukorral kell irányítani, de biztos ami tuti, magamhoz hívom egy férfias üvöltéssel:
-Hé te Ló, gyere ide!
Miután remélhetőleg megfosztottam a lovától, ami az enyém egy elterelő hadműveletbe kezdek. Felmarkolok annyi törmeléket, miegymást 50-300 kilós kategóriában amennyit tudok, és folyamatosan dobálni kezdem a csávót, Sinistert sem kímélve mert úgy veszem ki, hogy ő bizony most ellenünk van. Szerencsére nem figyel rám, mert a kis pisztolyát az ismeretlen tagon tartja.
Noha nem várok sokat ezektől a cselekedetektől, megzavarni biztosan jó lesz mindkettejüket. (azért szép lenne ha Sinistert kiütném)
Közben persze okulva a hibámból előzöleg, ha úgy hozza a sors, akkor mindent eldobva ugrok egyet a leendő támadások elől

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 22 Jan. 2012, 01:10

Érdekes innen fentről figyelni az eseményeket. Háború nem sokra megy sőt egy idióta ötlettel áll elő, hogy kövekkel hajigálja meg Bard-ot... Hát ez érdekes lesz. Viszont valami leköti a lábát a férfinak. Lehet csak ez az egy esély lesz, bár utálok közel menni az ellenséghez, felületet adok ezzel de most talán nem kell aggódnom. Erős szárnycsapással indulok meg előre és megpróbálok a férfi fölé repülni majd ott egyszerűen zuhanásba kezdek. Ha villámot csapna felém ami valószínű lesz akkor a villámokat elkerülvén felveszem a füst alakom, hogy átmenjen a villám rajta, remélhetőleg ha nem szükséges akkor csak 3 méterre tőle válok füstté. Ha sikerül ez akkor a füst formámban megpróbálom körül"ölelni" Bard testét és remélhetőleg a lábát megkötöző valamik miatt nem is tud eltávolodni hacsak addigra nem szűnik meg a bilincse. Ha ez sikerül akkor kiengedem az egyik kis ajándékomat ami az izomsorvasztó betegség. Egyenest a levegőbe, a férfi körül egy halálos felhőt létrehozva, egy lélegzet és már benn is vagy a vírus.
Ez múltkor is bejött mikor megszereztem a posztom, biztos vagyok benne, hogy most sem hagy cserben. A füst formámnak köszönhetően pedig sokkal gyorsabban fog terjedni is a levegőben, bár ez nem számít annyit, most elég közel vagyok hozzá. Kibernetikus páncél ide vagy oda, lélegeznie kell még.


tároló szervek:
1: gennyes hólyagok
2: izomsorvasztó
//az izomsorvasztónak a mozgató izmok a célpontjai, nem sorvasztja el a szívet hiába izomszövet az is. A mellkasát sem fogja tudni mozgatni viszont és emiatt nehézzé válik a légzés és végül ellehetetlenül. A vírus teljes hatását a fertőződéstől számított 1-2 körben fejti ki teljesen hatását. Testfelépítéstől függ, hogy milyen gyors.//

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 22 Jan. 2012, 13:21

Sikerül Bárdot egy rövid időre megbénítanom, ez talán elegendő ahhoz, hogy a lovasok tehessenek ellene valamit, de ami azt illeti... Hát régen Apokalipszis nem adta volna ennyire olcsón a lovasságot, annak idején nem érte be a feltörekvő bűnözőkkel, ha kell, erővel vette rá a legerősebb mutánsokat, hogy szolgálják őt.
Ami viszont nagyobb bajt jelent talán még Bárdnál is - legalábbis pillanatnyilag -, az Sinister fegyvere, amivel talán sötét energiával tud támadni, vagy valami hasonló, mert a kvantum energia nem volt képes blokkolni. A lövéstől a földre esem, aztán megvizsgálom a sérülést, remélem nem túl komoly.
-Bocs, nincs hozzá kedvem.
A karperecek segítségével Bárd és a lovasok fölé teleportálok, nem sok időm van, úgyhogy rögtön üzenetet küldök a legközelebbi műholdakon a SHIELD központba, egy pillanatig gondolkodom, hogy is foglalhatnám össze a helyzetet.
"Bárd ellenünk fordult, Sinister irányítja, vészhelyzet - Constantine."
Könnyedén lekereshetik az üzenet forrását, így nem kell bajlódnom a koordináták megadásával, amit amúgy sem tudok, a karpereccel csak rádióhullámokat tudok küldeni, meg venni, de GPS jeleket dekódolni most túl macerás lenne.
Az üzenet elküldése után egy kvantumburkot próbálok létrehozni Sinister kezénél a fegyverére, hogy azt kiránthassam a kezéből, és lehetőleg a magamhoz húzzam. Ha nem tudom kivenni a kezéből, legalább másfelé igyekszem irányítani, hogy ne találhasson el, és megpróbálom a burokkal összeroppantani, összetörni a sérülékenyebb részeit, hogy ne tudja elsütni többé.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Chan-tei Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Morsus Vas. 29 Jan. 2012, 16:59

Jeff hívására a ló visszatér hozz, de azért, mert Bárd a fejük felett megjelent Constantinet bámulja.
- Végül is. Így egyszerűbb.
Mondja érzéketlenül és hatalmas villámokat csap a férfiba, aki üvölt a kíntól.A teste remeg és az uralmat teljesen elveszi. Bárd minden elektront irányít benne egészen ameddig a karpereces kezekkel rá nem mutat. Az ereklyékből sárga fény csap Bárdba, aki eltűnik. Constainet a földre zuhan a három lovas közé.
- Igen, tökéletes.
Mondja Sinister a romok között, amikre már a lovasok is felfigyelnek. Mire bárki tehetne bármit egy vöröses teleport fényben megjelenik az X-men.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 29 Jan. 2012, 17:16

//Előzmény: Cerebro//

Szokásos rosszullét, ami fogadott azok után, hogy átértünk a portálon. Körbenézve irdatlan pusztítás mindenhol, és három furcsa személy, köztük Miss Sakura is, akit látásból már ismertem és láttam többször is. Még ketten, egy harmadik alak távolabb és Constantine a három között nem éppen olyan állapotban, mint aki harcolni is képes lenne. Róla tudtam, hogy velünk van, mindig is velünk volt, akárhányszor láttam. Utoljára Attilan-nál, mielőtt újra nem lett indítva a realitás.
- Fedezékbe! – mondtam mindenkinek. – Ki kell hoznunk Constantine-t onnan!
Adia azonnal ráhúzódott a bőrömre és páncélként keményedett meg, hogy így védhessen. Valahogyan ki kellett hoznunk őt, mielőtt megölik. Próbáltam fedezékbe ugrani, majd onnan körbenézni, hogy a gyerek merre lehet, akit keresünk. Nem örültem volna, ha neki is baja esik ebben a káoszban, amit valószínűleg nem is ért meg.
- Szehmet, ki tudod szagolni a gyereket, akit keresünk? – kérdeztem. – Valószínűleg fél…
Nagy bátorság, vettem néhány mély levegőt, majd próbáltam a fedezékből kilesni, és ha sikerült, akkor Adia pókhálóval lőtt mindhárom alakra, akik Constantine körül álltak, az arcukat vette célba, hogy a pókhálóval elvakítsa őket és az egész fejüket próbálja befonni így.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Chan-tei 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Lance Harris Vas. 29 Jan. 2012, 19:34

Lovam érkezése nem csak az egyetlen dolog, ami történt az elmúlt pár másodpercben.
1. Eltűnt Bárd, ez ciki
2. Ez az ismeretlen csóka lezuhant ide közénk, valószínűleg miatta tűnt el Bárd, ez sem túl jó hír, igaz ez rá vonatkozik
3. egy csapat joggingos ember megjelent a távolban, egyikük egyből rámköpött valami gedvát.
Cselekvéseim a következő módon zajlanak: Amint a lány rám lövi azt a fehér retket, gyorsan félrehajolok, illetve ha nem sikerült minél gyorsabban próbálom letépni magamról ha rám került. Nem hiszem, hogy nagy gondot okozna, hiszen, egy autó karosszériáját is lekapom egy pillanat alatt, egy kis mutáns genya nem okozhat gondot. Ezekután a következő dolgot teszem. Felpattanok a lovamra, ami idejött, és nagyon boldog vagyok, hogy hallgat rám, majd a levegőbe repülve igyekszem kikerülni a további akármilyen lövedékeket, és folyamatosan lézert lövök a ló pofájából az érkezőkre. Ők kezdték a balhét, most viseljék el a következményeket.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Kőszív Hétf. 30 Jan. 2012, 00:18

Azt hiszem, egy háborús övezetbe érkeztünk. Füstölgő romok és elszenesedett tetemek mindenfelé. Gyorsan felmérve a terepet, öt idegen alakot látok. Nem hétköznapi őslakosok, az látszik rajtuk. Olyasféle különcök, mint a kúriában élők. Talán ezek is mutánsok. Zavaró, hogy nem ismerem még ki elég jól magam a földi viszonyok között. Önálló cselekvés helyett így inkább Serena utasításaira hagyatkozom.
Nem tudom, ki az a Constantine, de ha ki kell hozni a harctérről, akkor biztosan a földön fekvő őslakos lesz az. Míg Serena további parancsokat ad a többieknek, én azonnal akcióba lendülök.
- Megyek!
Repülve száguldok át a harcolók között és felkapom a földről a célpontom. Úgy tűnik, bölcs döntés volt indulás előtt plusz erőt biztosító izomzatot növesztenem.
Ha sikerül kiragadnom Constantine-t ellenfelei gyűrűjéből, teknőspáncél szerű erős védelmet növesztek a hátamra, hogy a testemmel fedezhessem a sebesültet, amíg biztonságba helyezem.
- Nyugalom, földlakó! X-men vagyok. – mondom neki, nehogy ellenségnek véljen.
A magaslati pozíció mindig előny, így egy stabilnak tűnő épület tetején tervezek leszállni védencemmel.

_________________
Chan-tei 2j5luuf
Pokoltűz Klub
"A Kőszív nem alszik."
Kőszív jelenleg 4 ember életerejét birtokolja. Maximum 700 kg-ot képes megmozgatni.
Kőszív / Anette Smith / Vírus / Célpont / Foxy / Skymax
Chan-tei 14t7e2oChan-tei Fo1206Chan-tei 118zi2gChan-tei 2qw0s43Chan-tei 245ni53
Kőszív
Kőszív
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 75
Hozzászólások régi : 147
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 30 Jan. 2012, 11:17

Mire a földre érkezem eltűnik Bard viszont egy másik fazon pont beesik közénk. Nem eresztem ki a vírust de ködformámból visszaalakulok. Ezért még kapni fogunk a fejünkre, hogy elvesztettük Bard-ot... Egyébként Éhség hol van? Körbe fordulok de csak egy vöröses fényű teleportáló csapat jelenik meg. Na de jó az X-men. Az egyik valamit lő is. Egyszerűen leguggolok, hogy így elkerüljem azt.
- Mi a fene van már?
Ah remek Háború őrjöng, Éhség meg valószínűleg valamelyik tetőn fekszik és valószínűleg nekem kell majd megmagyaráznom, hogy miért is vesztettük el Bard-ot. De talán nincs minden fő vesztve még. Tekintetem abba az irányba fordul ahonnan még az X-eknek a megjelenése előtt hallottam valamit. Ha kiszúrom akkor Háborúnak üvöltve, hogy átérjen a koponyáján szólok, hogy :" HÉ Ezzel a sikátorossal foglalkozz ne azokkal!". És utána füttyentek a lovamnak majd megindulok a férfi felé. Biztos vagyok abban, hogy az a fazon lesz olyan hasznos mint amilyennek gondolom.
Ha nem látom a férfit a sikátorban akkor a közénk zuhant férfi felé fordulok és megnézem, életben és hogy magánál van-e valamennyire. Bár amit kapott csoda ha életbe lesz.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Mich Hétf. 30 Jan. 2012, 11:24

Megérkezünk a helyszínre. Minden romos körülöttünk, valószínűleg nagy harc dúlt itt nem rég. Furcsán érzem magam, kicsit kóválygok, elszoktam picit a harctól az utóbbi időben, de hamar belerázódok. Gyorsan fedezéket keresek és tanácstalanul nézek körbe. Fogalmam sincs kik ezek, és mit akarnak, ezért Serena-ra hagyatkozok, aki azonnal támadni kezd. Én is felmérem a terepet majd célba veszem azt a fickót, aki próbál kitérni (Jeff). Nagyra nyitom a vizort, és egy jó erős sugárral próbálom kiütni a fickót. A sugár ereje könnyen megölne egy embert, bár nem hiszem, hogy ezek sima emberek. Arra gondosan ügyelek, hogy a foglyot ne találjam el. Ha ez nem üti ki teljesen és sikerül a lovára pattannia, tovább folytatom a támadást, még erősebb sugarakkal. Figyelek, hogy az előre repülő Kőszívet ne találjam el. Eközben mindvégig a fedezékembe maradok nehogy eltaláljanak.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Chan-tei Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Chan-tei Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 30 Jan. 2012, 12:23

Az üzenetet talán sikerült elküldenem, de mielőtt Sinisterrel foglalkozhatnék, Bárd megunja a játszadozást. Őrületes ereje van, képtelen vagyok megállítani, hiába a kvantum erőtér. És nem csak a testemet mozgatja kedvére, de a karperecet is használja. Mikor önmagát teleportálja el, nem csak azért lepődöm meg, mert végre elmúlik az éles fájdalom, de azért is, mert eddig nem voltam képes mást teleportálni, csak önmagamat.
Végül lezuhanok a földre, már maga az esés sem volt kellemes, nemhogy előtte a magasfeszültség. A rángógörcs még bennem van, és nem bírom mozgatni a bal karomat a zsibbadástól, de azt hiszem, az esésben nem tört el semmim, szerencsém volt.
A szemeim előtt fények cikáznak, a fülem cseng, és mintha ezernyi tűvel szurkálnak a testemet, egész távolról fojtott hangokat hallok. "Ki kell hoznunk..." "Földlakó, X-Men vagyok..."
Túlságosan kába vagyok még ahhoz, hogy megszólaljak, vagy egyáltalán lássam, mi történik körülöttem, de legalább az agyam nem blokkolt le. Ha ez tényleg az X-Men, akkor talán elment az üzenetem, és ezért vannak itt. Harcolni fognak a lovasokkal, akik szintén Bárdért jöttek. Pedig inkább Bárddal kéne harcolnunk, és még inkább Sinisterrel, hogy kiverhessük belőle, mi ez az egész a maggal. De ezt talán a lovasok is tudhatják. És tény, hogy ők is kiérdemelnek egy alapos verést.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Chan-tei Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Szehmet Hétf. 30 Jan. 2012, 13:21

"Fedezékbe" Még mielőtt elmúlna a teleport utóhatása, Szehmet a legközelebbi nagyobb törmelék halom mögé veti magát. Már rég megtanulta, hogy kövesse a parancsokat. A törmelékek fedezékében aztán felméri a biztonságosan belátható terepet. Nem kell mindent látnia ahhoz, hogy tudja, a pusztulás kellős közepébe érkeztek, és az ellenség még igencsak élénken játszik.
Az indulás körüli bizonytalanság elmúlik. Már nem fontos hogy beszéli-e bárki a kínait, vagy el tudnak-e vegyülni az egyszerű emberek között.
A kései egyenlőre pihennek, fejét azonban felveti, és bele szagol a levegőbe. Lovak, idegenek...
A gyereket kell mielőbb megtalálni. Ha fél, a félelem átható bűze majd megmutatja az irányt, így ez után kutat, de nem hagyja figyelmen kívül azokat a jeleket sem, melyek esetleg arról árulkodnak, hogy újabb ellenfelek, vagy katonák érkeznek: új emberek, zaj, benzin szag...
Nem tudhatja mióta tart itt a csata, s mikor dönt úgy kína, hogy katonákat vonultat fel a pusztítók ellen. Őket pedig nem lenne jó helyben bevárni.
Szehmet mozgásba lendül, fedezékről fedezékre haladva igyekszik olyan, lehetőleg közeli helyet találni, ahonnan beláthatja a környéket, esetleges menekülési útvonalat készítve elő.
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Rayn Szer. 01 Feb. 2012, 12:23

Amint a ház tetejére érek eltalál egy villám csapás. Nem tudom, hogy honnan tudhatta, hogy hol vagyok, de ügyesen megtalált. Valószínűleg a páncélomnak köszönhetően élek még. A fájdalom nagy volt. Remegve estem hátra és rövid ideig mozogni sem tudtam. Miután a remegés abbamaradt megpróbáltam feltápászkodni és körbenéztem a ház tetejéről. Bárd eltűnt, de cserébe néhány más ember megjelent, de sajnos nem a mi segítségünkre siettek. Előre érzem, hogy mit fogunk kapni mi ezért. Apokalipszis nagyon dühös lesz amiért elveszítettük Bárdot. Nagyot sóhajtok majd úgy vélem, hogy ideje segítenem a társaimon. A szemem hirtelen egy földön fekvő fickón akad meg. Messziről nem láttam túl jól, de nem volt valami jó állapotban, de akár már halott is lehet. Valamiért fontosnak éreztem, hogy megnézzem, így odateleportáltam mellé. Hirtelen azt vettem észre, hogy valaki közeledik felém. Nem voltam biztos a céljában. Vagy engem vagy a földön fekvő embert akarja. Ha rajtam múlik akkor az utóbbit biztos nem kapja meg.
- Pestis, kapd el! - kiáltottam a nőnek aki az egyik ló hátán repült. Megérintettem a fickót majd megpróbáltam Pestis közelébe teleportálni a fickót. Ha sikerül a tervem akkor minden figyelmem a felém közeledő ellenségre irányul. Remélhetőleg most kipróbálhatom, hogy mit is tud az új erőm.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Elizabeth Hemwer Szer. 01 Feb. 2012, 12:42

Utálom a teleportálást. Viszont amint kinyitottam a szememet valami olyat láttam amitől teljesen lefeledkeztem a teleportálás utáni rosszullétről. Az egész környék romokban állt. Elszenesedett testek, épületek. Szörnyű látvány. Én katona vagyok, de ez még nekem is sok. Serena parancsa volt az ami kizökkentett a gondolataimból. A fedezék dolog könnyen megoldható volt. Leguggoltam és egy akkora földfalat emeltem ki ami pont eltakart az ellenség elől. Teljesen váratlan ez a helyzet. Nem tudtam, hogy mit kéne tennem. Szörnyű volt. Ott gubbasztottam és teljesen feleslegesnek éreztem magamat. Néha ki kukucskáltam a fedezék mögül, de nem tudtam, hogy mit kéne tennem.

_________________
Reneszánsz: Elisabeth Hemwer
AOA: Blood Man
Elizabeth Hemwer
Elizabeth Hemwer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 29
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Chan-tei Empty Re: Chan-tei

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.