Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 03 Feb. 2012, 20:11

Csodaszép napsütéses napra virradt a tér. Kiváló lenne a sétára a parkban ám úgy tűnik most csak két személy érdeklődését keltette fel a füves park a mai délelőttön. Pár szobor méteres magasságúak, díszítik még itt ott a teret, hogy ne legyen annyira egyhangú és néhol még fa padok is el vannak helyezve ha valaki elfáradna.


A szokásos göncömben érkezek ki a parkhoz, fekete ujjatlan s egy farmer. Nem különleges de viselete kellemes mégis. Gondoltam sétálok egyet, meg lehet, hogy valakin még stresszt is le lehet majd vezetni, pár ember vagy hasonló bogár. Egyenlőre viszont senkit sem látok, teljesen üresnek hat az egész park. Mintha kihalt volna a világ. Csendes és nyugodt. Ilyennek is ritkán látni manapság...
Zsebemből kihúzom a doboz cigarettám és egy szálat veszek ki belőle és az öngyújtóm. Rágyújtok könnyed mozdulattal majd a dobozba rejtem vissza a gyújtót s a dobozt a zsebembe vissza. Szívok egy nagyot a cigarettába majd körbenézek még egyszer hátha mégse kihalt a park annyira mint gondolom.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Vipra Phertelmer Pént. 03 Feb. 2012, 20:37

Még mindig nem történt velem semmi érdekes. Azon gondolkodtam egy erővel otthon is maradhattam volna. Ott is művelhettem volna a nagy semmit. hogy elnéztem a szélcsendes napsütötte eget meg voltam győződve aznap sem fog semmi különös történni. Ahogy az utcákon sétáltam idegesített a sok ember az utcákon. Semmi kedvem nem volt idegeneket kerülgetni. Úgy döntöttem inkább a parkban folytatom a semmit tevést ott legalább nincsenek idegesítő idegenek. A parkban tényleg nem láttam semmit tehát tökéletes volt a felhő bámulásra. Az egyik felhő hajó alakú volt a másik pedig kacsa. Azok mellet volt egy tirex alakú amilyet azelőtt soha nem láttam. Ezért megpróbáltam jól megnézni mert valószínűleg nem fogok ijedt látni a jövőben. Miközben a felhőket bámulom véletlenül nekimegyek valakinek. Lustán ránézek de nincs kedvem beszélgetni ezért kurtán elnézést kérek-bocs- majd azzal a lendülettel folytatom az utamat.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 03 Feb. 2012, 20:47

Kifújom a füstöt lassan, teljesen üres lenne ez a nyamvadt park? Nem tudom elképzelni, hogy senki se jár erre ilyenkor... Emelem a kezemben cigit fel egy következő slukkhoz mikor valaki nekem jön és meglök. Egy bocs hagyja el a száját és elkezd tovább sétálni...
~Ch..~
- Egy bocs? Nem kong elég üresen a park, hogy ki tudj kerülni, ember?
Mordulok rá a férfira a cigit tartó kezemet vissza leengedve magam mellé.
Úgy tűnik mégis jár erre valaki... Végigmérem a fazont majd egy kis gonosz mosoly csillan meg az arcomon. Úgy tűnik mégis lesz akin a munkahelyi stresszt le lehet verni.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Vipra Phertelmer Pént. 03 Feb. 2012, 21:10

A kis hölgy nem volt megelégedve a rövid bocsánat kérésemmel továbbá fölhánytorgatta, hogy nem férek el az ürességtől kongó parkban. Lustán végignéztem a nőszemélyen. Hát elég jól nézett ki de semmi kedvem nem volt ismerkedni. Semmi érdekes nem történt velem addig. Nem javított a kedvemen az, hogy egy nagyszájú nőci megpróbál provokálni. ahogy végignéztem rajta egyből tudtam azonnal ketté törne ha csak hozzá érnék. Erre még tetézett egy gonoszkodó vigyorral.
-Hiába mosolyogsz ilyen csábosan nem vagy az esetem..- ekkor ásítottam egy hatalmasat. Máskor gyorsan elnézést kértem volna de akkor semmi kedvem nem volt betartani az etikettő szabályait.
-Na viszlát csinibaba- ezzel elindulok tovább mélyen unatkozó ábrázatot vágva.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 03 Feb. 2012, 21:19

Ennek a fazonnak halálvágya van vagy szimplán most szökött a diliházból. Vagy szimplán fogalma sincs ki vagyok. Heh, ritka manapság utóbbi miután sokszor volt a képem az újságokban. Az első mondatát elengedem még a fülem mellett viszont a csinibaba szóra rándul egyet a szemöldököm és egy hangos -Chö- hagyja el a szám ahogy az fojtatja a haladást. Beleszívok eggyet a cigibe, a parázs felizzik vörösen. Majd ujjaim között úgy forgatom meg, hogy el tudjam pöckölni. Felemelem a kezem és pöckölésre készen az égő cigit a fazon felé fordítom majd egy mozdulattal útjára indítom a férfi tarkója felé. Kétlem, hogy elvéteném így miután elpöcköltem erőteljesen szólalok meg.
- Minek hiszed magad, hogy megengedsz egy ilyen hangnemet velem szemben ember?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Vipra Phertelmer Pént. 03 Feb. 2012, 21:37

A csajnak biztos nincs ki a négy kereke. Igaz én sem voltam valami udvarias de amit ő tett az veri a plafont. Szép lassan el akartam sétálni mire valami forró csapódott neki neki a tarkómnak és közben felháborodását közölte velem. Úgy vettem ki a szavaiból hogy ismernem kellet volna de az utóbbi időben nem volt újság a kezemben tekintve, hogy miden nap az utcákat róttam. A tarkómhoz kaptam, hogy megdörzsöljem a pirinyó égési helyet és fél fejel a nő felé fordulok.
-Bocs nem tudom milyen megasztár győztes vagy. Nem volt kezemben semmilyen újság és tévét sem néztem. De ha figyelemre vágysz rossz kapukat döngetsz. Most pedig ha megbocsátasz folytatom annak az életre szóló kihívásnak a keresését amiért ide költöttem.-tovább lépek pár lépést majd újra megállok és még hozzá teszem-Szerencséd van, hogy illedelmes vagyok mert külömnbe.. áh felejtsd el- ezzel egy furcsa ötlettől vezérelve megfordulok és újfent szembe megyek vele. Talán azért teszem, hogy lássam, milyen képet vág mielőtt elkezdene hisztizni.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 03 Feb. 2012, 22:05

A cigi eltalálja a nyakát de nem hatja meg, ez jó, nem rinyálós fajtából való. Viszont az, hogy ki vagyok én... Megasztár győztes? Heh jó lenne de sajnos csak a rosszabbik hírnévből jutott ki. De úgy fest csak tudatlan e téren és nem sötét. Életre szóló kihívás.. mi? illedelmesnek vallja magát ahhoz képest úgy beszélt mint valami utcai huligán. Valamilyen okból vezérelve meg visszafordul a nagy elsétálásából és bámul. Na vajon most mit akarhat kihozni? Azt se értem egyáltalán mért szópárbajt vívok vele, egyszerűen kéne erre az ügyre pontot tenni, hogy könyörögjön az életéért a földön. Az tuti levenné a feszültséget a vállaimról.
- Mi a neved mókus?
Arckifejezésemen látszik, hogy ingerült vagyok ám nem csak a férfi miatt. A kérdésem viszont ehhez képest nyugodt és egyáltalán nem agresszív hangnemben teszem fel, lehet, hogy a férfiban még egy kicsit a vihar előtti csend borzongását is kelti.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Vipra Phertelmer Pént. 03 Feb. 2012, 22:22

Az arcán tisztán lehetett látni, hogy ideges volt. Az valahol a lelkem mélyén örömet okozott de nem mutattam egyetlen porcikámmal sem. Majd a nevem felől érdeklődött. Nem értettem eddig keménykedett most meg randevút akar tőlem kérni vagy mi a szösz. Egyáltalán nem az az ismerkedős alkat voltam. szerettem ha az emberek békén hagynak nem úgy mint a másik felem. Ő teljesen más mint én. Egy pillanatig azon tanakodtam minek kelhet neki a nevem de valami furcsát éreztem felőle. Nem úgy viselkedett mint egy sértett sztárocska inkább nyugodt volt. Olyan érzésem volt mintha a nagy csöndet figyelném mielőtt lecsapna egy hatalmas tornádó. Az eszem azt mondta menjek a fenébe de minden más maradásra szólított. Azon tanakodtam mivel fejezhetnénk be ezt az értelmetlen vitát de úgy döntöttem elegem van a hosszú beszédekből amúgy sincs ínyemre a szájkaraté.
-Vipra. Megvan elégedve mádám.-közben még mindig unott arckifejezéssel nézek rá de fel vagyok készülve egy pofonra.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 03 Feb. 2012, 22:47

- Szóval Vipra.
Érdekes név de legalább nem hosszú. Olcsóbb lesz felvésetni a fejfájára.
- Úgy illik, hogy én is bemutatkozzam.
Mondom ugyan olyan nyugodt hangvétellel. Arcomon a kifejezés leesik és ugyan az a semmitmondóvá változik amilyen a hangom is. Minden ránc kisimul rajta, még egy grimasz sincs.
- Hjuchia Sakura, mutáns Istenünk, Apokalipszis leszármazottja s lovasa kitől a Pestis nevet kaptam.
Ridegre váltott a hangvételem s az arcomon gonosz vigyor jelent meg ahogy a mondat végére értem, szememben láthatóvá vált az ölésvágy és az agresszió.
Mintha egy másik személy lett volna hirtelen a férfi előtte, egy rideg gyilkos hangulata érződött ki a szavaiból és a tekintetéből.
Balomat kihúzom a zsebemből és ami szemet szúrhat a férfinak, hogy a hüvelyk ujjamon kívül hibádzanak az ujjaim ám elkezd deformálódni a kézfejem és elsőre csak kinövések de pár pillanat alatt a hibádzó négy ujjam is megjelenik, kinő.
Szervezetem a kis tárolószervemből felhasználva el is kezdi átalakítani az izomsorvasztó vírusomat, hogy az a férfi lélegzetvételével majd bejuthasson és a földre küldje bénultan és tehetetlenül.
~ Remélem te is annyira fogod élvezni az izomsorvadást ahogy az eddigi áldozatok tették.~

tároló szervek:
1: gennyes hólyagok
2: izomsorvasztó

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Vipra Phertelmer Pént. 03 Feb. 2012, 23:11

A nőci teljesen kivetkőzött önmagából. Eddig egy idegesítő kis fruska ként viselkedett de hirtelen megmutatta az igazi arcát. Közölte velem a jó hogy rövid nevem van mert így nem kell sokat írni a sírkövemre. Az arca teljesen megváltozik érzelem mentes lesz akár egy gránit szobor akárcsak a hangja. Erre mintha valami nagyszínpadon állna közölte velem a nevét és azt hogy valami mutáns isten leszármazottja és Pestisnek hívják. Majd elővette egyik kezét a zsebéből amelyikről majdnem mindegyik ujja hiányzott. Azonban nem árválkodott sokáig szegény hüvelykujja ugyanis pár pillanat alatt kinőtt mellé az összes. Az arca eközben eltorzult akár egy vadállat akit csak az ölés és a széttépet testek izgatnak.
A szívem egyre hevesebben ver és valami feltörni készül bennem. Azt állítja magáról apokalipszis lovasa és mutáns. Halottam én is a legendákat és jól tudtam mi az a pestis. Egy futó gondolat azt súgta azonnal forduljak meg és meneküljek azonban egy másik hang maradásra késztetett. Számon megjelenik egy félmosoly és arcomon az eddigi untságot a kíváncsiság váltja fel.
-Ez érdekes tűnik. Megkorra az esélye annak hogy külön isten pártfogoltja találkozik össze? Én ugyanis a hatalmas Bestia törzs utolsó leszármazottja vagyok és a hatalmas istenségünk kiválasztottja.- az utolsó szavak szinte kiáltva mondta tele lelkesedéssel. Mikor befejeztem arcomon a büszkeség terül szét Majd megjelennek rajtam a pikkelyeim és az ujjaim átváltoznak karmokká a fogaim agyarakká közben a belsőmben teljesen átveszi az uralmat a gyík énem.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 03 Feb. 2012, 23:49

Ahogy Vipra érdeklődést mutat végre és nem unott egy kis mosoly is megjelenik az arcomon. Amit pedig mond és a hangsúlya. Hehe. Végre egy kis harci kedv előbújt? Káár, hogy csak most. Nagyon kár. A vírusom mivel már egy kész alapból csináltam és már csináltam is ilyent nem fog már soká tartani, hogy meglegyen, pár pillanat az egész és... Mi fene? A fazon elkezd átalakulni valami hüllőfélévé. Szóval nem is ember, ez kicsit talán elkeserítő valamennyire ám mégis érdekes. Pikkelyes bőr, karmok és agyarak, csupa látványos gyilkos eszköz. Kíváncsi vagyok, hogy vajon a pikkelyei alatt is tart ilyen gyilkos dolgokat? Majd kiderítjük nemsokára. A vírus készen van, már csak ki kell engedni és hagyni kell hatni.
Veszek egy mély levegőt majd lassan kifújom kieresztve így a vírust a levegőbe, ezután csak karba fonom a kezeim.
- Utolsó mondat míg képes vagy rá?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 04 Feb. 2012, 00:05

Amint befejeződött az átalakulás megkérdezte tőlem az szavaimat. Az arcomat széles mosoly teríti be -hogy mi?- és hirtelen behajlítom a térdemet majd kilövöm magam mint egy rakéta. Megpróbálok a háta még kerülni majd kinyújtom a kezemet csapásra készen. Ha sikerül egy hatalmasat húzok eme gyönyörű lány fenekére-az hogy van milyen ennek a csinibabának a feneke. Ha egyszer meg kell halnom akkor az a minimum, hogy utoljára megfogom egy gyönyörű lány fenekét.- Majd kihúzom magam mögötte. Megvárom míg megfordul és jobb kezemmel lecsapok kezem a földbe csapódik. Legsúlyosabb sérülést is a ruháját érheti. A szenvedélyesebbik oldalamnak hála szeretném kicsit felcukkolni ezt a gyilkos hajlamú nőt. Imádom a csinos lányokat főkép ha morcosak és ő magasan az átlag fölött volt.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 04 Feb. 2012, 11:13

Gyors a fickó, pik pakk mögöttem lesz és üt, mély sebre készülök valószínleg a hátamat hasítja meg. De nem, a fenekemre csap amitől egyet előre lépek.
- Te kis...
Mondom miközben fordulok meg, ekkor csap még egyet de ez elől már hátra sikerül lépnem. Kicsit könnyedén, mintha nem is kárt akart volna okozni. A vírusom viszont tuti bejutott a szervezetébe, hála, hogy így bejött a központjába az egésznek, és ha így fojtatja a ficánkolást akkor nagyon hamar a földön fog feküdni mozgásképtelenül.
Vipra érzi, hogy elkezdtek zsibbadni a végtagjai és ahogy mozgatja őket azok fájnak és egyre nehezebben áll a lábán.


tároló szervek:
1: gennyes hólyagok
2: izomsorvasztó /elhasználva/

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 04 Feb. 2012, 14:13

A cselemet sikeresen végre hajtottam. Igaz nem tökéletesen a fenekét meg tudtam paskolni de a ruhája sértetlen maradt. Nincs is annál szebb látvány mint egy meztelen nő teljes életnagyságban. Igaz ez az énem sokkal vadabb természetű volt de még ő se képes arra, hogy egy védtelen nőt megtámadjon. Azonban valami furcsa érzés kezd végig futni a testemen. A végtagjaim elkezdtek sajogni és a lábaim sem olyan stabilak mint fél perce. Megacéloztam az akaraterőmet és megpróbáltam mindent, hogy ezt a furcsa érzést háttérbe szorítsam. Átfutott az agyamon, hogy valamit csinálhatott velem ez az angyali tündér. Nem elég hogy csinos de még ilyen türköket is tud. Egy darabig talán még talpon tudok maradni hisz átlag felette életerővel birok. Megpróbálom a gyengeségem minden jelét eltüntetni magamról.
-Bocsásson meg az ölebiért de nem bírtam ki, hogy egy ilyen csodálatos feneket meg ne ne érintsek. Bizonyára gyakran mondják magának ő akár egy földre szált angyal. Még az is lehet hogy az ön iránti érzelmeim teljesen felemésztenek.- majd elkezdek körülötte sétálni-De az is lehet nem a menyből jött hanem éppen az ellenkező irányból. Ez nem fontos csak az, hogy velem van itt és most. Hát akkor folytassuk a mi kis keringőnket. Nagy mancs csapásokkal látszólag el akarom kapni de valójában ki akarom deríteni mire is képes valójában.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 04 Feb. 2012, 15:36

Egész jól bírja, de nem kétlem a vírusom hatékonyságát, akaratosabbakat is megfektetett már. Miközben beszél s elkezd sétálni körülöttem én legugolok és előre hajolok, hátamon két csíkban a bőröm szétnyílik s valami fekete kezd kibújni belőle. Kibontakozik pár pillanat alatt a fekete, tollas szárnypár s egy lendületeset suhintok vele miközben a földről felugrok. Három méteres magasságba repülök fel ezzel a mozzanattal majd még egy szárnycsapás követi ami még feljebb visz ahol remélem a férfi már nem fog elérni.
- Se ez, se az.
Válaszolom komoran, s nézek közben le rá gúnyosan.
- A helyedben inkább nem mocorognék annyit. Úgy talán még kihúzod még...úgy fél percig.
Vipra érzi viszont, hogy hiába az akaratosság a légzése is sokkal nehezebbé válik, a végtagjaiban pedig egyre kevesebb erőt. A talaj felé húzza a férfit a gyengesége de még tudja tartani magát de harcra nincs elég ereje, ahhoz ,hogy üssön még annyi se.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 04 Feb. 2012, 16:25

Hiába minden igyekezetemnek a testem egyre gyengébb lett miközben a hölgy hozzám hasonlóan változásokon megy keresztül. A hátán szétnyílt a bőr és lassan valami elkezdett kijönni onnan. Először csak a színét láttam de rövid idő alatt előbújt az egész. Két darab szárny volt melyeket fekete tollak ékesítettek. Ezután azt vallotta se nem angyal se nem ördög majd egy hatalmas lendülettel a levegőbe emelkedett. Úgy szelte a levegőt akár egy sasmadár. Egy ujabb tanácsot kaptam miszerint ha nem ugrálok talán egy percig is kibirhatom. A testemből elszállt minden erő. Az is csodának számított, hogy talpon tudtam maradni.
-Mond akkor miért száltál el tőlem talán nem bíród a leheletem? Azt hiszed különb vagy nálam.- erre a valagamra esek de nem véletlenül szándékosan.
-Gyere ide és esküszöm akkorra túlfosztás lesz hogy összecsinálod magadat a gyönyörtől.- beszéd közben szinte úgy kapkodok a levegőért.
Ha cukkolásom beválik talán leszáll hozzám és akkor sikerül megkarmolnom megharapni vagy legalább a melleit letapiznom. Ha úgy is meghalok legalább legyen egy kis sikerélményem. Ráadásul soha nem bírnék a tükörbe nézni ha nyüszítve hagynám itt eme világot.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 04 Feb. 2012, 16:40

Figyelem ahogy lehuppan a földre s kapkodva a levegőért de még mindig mondja.
- Tekintsd úgy, hogy kinyújtóztatom a tagjaimat.
Válaszolok Vipra-nak a felrepülésem oka kapcsán majd némi szomorú tekintettel nézek a férfira.
- Milyen kár...
Motyogom halkan a szavakat miközben a levegő után kapkodó férfit figyelem. Hamarost el fog dőlni a földön, mint egy rönk a vízen fog feküdni tehetetlenül s a mellkasa nem fog emelkedni a parancsra, hogy levegőt vegyen s a száját se fogja tudni kinyitni már a végére. Egy pillanat kérdése és elhagyja testét ez az akaratos lelke.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 04 Feb. 2012, 17:01

A tervem dugába dőlt mert egyáltalán nem akaródzott neki leszállni onnan a magasból. Most már nem tettetésből terültem el a földön miközben a felhőket bámultam köztük a leendő gyilkosomat.Úgy éreztem magam akár egy partra vetett hal azonban egyáltalán nem voltam szomorú. Csak azt bántam, hogy szégyent hoztam őseim nevére. Bánatot éreztem és egy csipetnyi boldogságot. Lehetséges, hogy az a valami amit belém juttatott az agyamra is kihatással volt de attól még boldog voltam. Örültem annak, hogy utolsó pillanataimat egy ilyen gyönyörű lány társaságában tölthettem. Arcomon öszinte mosoly jelenik meg majd minden erőmmel megpróbálom kinyögni utolsó szavaimat.
-Remélem te is ugyanoooolyan jól szo..rakoztál mint ééén. Köööszööönömmm ez a vidám peeerct. Soha nem éééreeztem magaam ilyeeen jóó-
Erre elfogyott minden erőm mindössze egy apró csókot nyomtam felé a levegőbe mielőtt végleg behunytam a szemem. Testem visszaváltozott emberi alakjává de arcomon megmaradt az a boldogság és öröm amit utolsó pillanatomban éreztem.

(Köszönöm a játékot sajnálom hogy nem bírtam tovább remélem lessz még szerencsém késöbb újra összecsapni veled. Talán akkor majd kicsit tovább is kibirom élve.)
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 04 Feb. 2012, 17:17

Eldőlt akár a krumplis zsák. De az arcán nem az a kifejezés ül ki mint amit vártam. Egy haldoklón még sosem láttam, hogy mosolygott volna.
Utolsó leheleteivel is beszélni kezd. Akaratlanul is mosolyogni kezdek rajta. Jól szórakozott, vidám, jól érezte magát. Pont olyan érzések ezek amit nem értek, hogy hogyan képes egy ilyen szituációban érezni. Nem tudom elképzelni, hogy valaki örülni tud egy ilyen pillanatában ahogy a fulladás kínja lassan magába öleli. Az utolsó szavait már csak félig csak szuszogja kifelé. Szélesebbre nő a mosoly arcomon mikor még az utolsó erejéből egy csókot dob. Pimasz vagy Vipra, még az utolsó leheleteddel is.
- ¡ que en paz descanse.
Suttogom magam elé majd szárnyaimmal pár lendületes csapással magasabbra emelkedem majd elrepülök a parkból.

(Én is köszönöm a játékot, remélem rendes játék során is összefutunk más végeredménnyel ^.^ )

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura Empty Re: Vipra Phertelmer vs, Hjuchia Sakura

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.