Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 04 Feb. 2012, 19:09

Egy gyönyörű szép napsütötte napon a park teljesen üres. Itt ott elszorva pár pad és kuka foglal helyet

A földön feküttem és néztem a felhőket miközben egy hatalmas hamburgert próbálok diszkréten fogyasztani. Mivel senki nem volt a parkba otthonosan éreztem magamat ezért elterülve a padon majszoltam a hamburgerem. Egy kicsit sótlannak találtam ezért elővettem a zsebemből a sótartót és megsóztam az ebédemet. Szóval békés magányomban élveztem a boldog semmitevést. A morzsákat lustán lesöpörtem a hasamról nem törődtem azzal ha véletlenül valaki meglátna de szerencsére senki nem jött arra senki. Mi befejeztem az evést egy hatalmasat böffentve koronáztam meg az ebédet majd föltápászkodtam.


A hozzászólást Vipra Phertelmer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 05 Feb. 2012, 12:39-kor.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Elizabeth Hemwer Szomb. 04 Feb. 2012, 19:16

Új vagyok itt New York-ban így gondoltam, hogy edzés keretein belül körülnézek egy kicsit. Szélsebesen száguldok át az egyik utamba kerülő parkon. Padokat ugrok át és hasonló dolgokat csinálok. Futás közeben megláttam egy fiút aki a földön feküdt és hamburgert majszolt. Az ilyen alkalmakat nem szoktam kihagyni. Nagy lendületet vettem és átugrottam a srác felett közben egy szaltót is vágtam, hogy izgalmasabb legyen. Miután ez sikerült megálltam. Hátrafordultam és vártam a reakcióját. Valószínűleg a meglepetés lesz az első, de kíváncsian figyelem. Addig is kicsit kifújom magamat. Már egy jó ideje futok és kicsit kifáradtam.

_________________
Reneszánsz: Elisabeth Hemwer
AOA: Blood Man
Elizabeth Hemwer
Elizabeth Hemwer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 29
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 04 Feb. 2012, 19:26

Ezt nem tudtam elhinni békésen eszem a földön erre föltűnik a semmiből egy nő és szinte átröpül a fejem felett. Annyira meglepödtem, hogy a hamburger helyett a sótartóba haraptam bele. Fájdalom nyilat bele a fogamba rögtön kirántom a tartót a számból és egy kicsit felszisszenek. Morcosan a balerina felé fordulok. Az arcán láttam elismerő szavakra vár de tőlem ezt nem kapta meg.
-Normális vagy te? Az ember nem fekhet a parkban annélkül, hogy egy abnormális cirkusz szökevény meg ne zavarna?!-
Miközben elmondtam a mondandómat szép lassan föltápászkodtam a földről.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Elizabeth Hemwer Szomb. 04 Feb. 2012, 19:37

A várt hatás elmaradt. Vagyis nem maradt el, csak másmilyen volt. Dühösen állt föl és szitkozódni kezdett. Engem nem szokott meghatni az ilyen, de amit mondott mérhetetlenül feldühített. Abnormális cirkusz szökevény? Ez több a soknál. Hátamról lerántottam a gyakorlókardomat és az arcához emeltem.
-Nem tűröm, hogy egy ilyen kis senki becsméreljen engem. Kérj bocsánatot vagy nem állok jót magamért - mondtam egy gonosz vigyorral az arcomon. Nem tudom, hogy ki ez a srác, de nagyon kihívta maga ellen a sorsot, amiért velem kezdett. Remélhetőleg van annyi esze, hogy bocsánatot kérjen, de ha nem akkor legyen annyi ereje, hogy kihívást tudjon jelenteni.

_________________
Reneszánsz: Elisabeth Hemwer
AOA: Blood Man
Elizabeth Hemwer
Elizabeth Hemwer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 29
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 04 Feb. 2012, 19:48

A csajszi teljes fölfújta magát akár egy pulyka. Levett a hátáról egy játék kardot és elkezdett követelőzni, hogy kérjek elnézést mert gondok lesznek.
-Nem vagyok ahhoz öltözve.- nagyot ásítok kinyújtózkodok de közben figyelem a kis hölgyet.
Mindkét kezemet megropogtatom azzal leengedtem mindkét kezemet és unottan rá nézek.
-Még hogy én kérjek bocsánatot? Te voltál az aki evés közben zavart. Igaz ki nem néztem volna belőled, hogy ilyeneket tudnál. De inkább tedd le azt a botot mielőtt megsértenéd magadat.-
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 04 Feb. 2012, 19:55

//Srácok szép dolog, hogy magánjátsztok, de kérlek a 6 teli sorra figyeljen mindkettőtök. Mert eddig egy reag sem volt meg annyi.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Elizabeth Hemwer Szomb. 04 Feb. 2012, 20:04

Nagyra tartja magát a srác, de letörlöm én a mosolyt az arcáról.
- Ne hidd, hogy megúszod ezt a tiszteletlenséget. Nem tudom, hogy mit képzelsz magadról, de leszállítalak én a magas lóról - mondtam majd egy kis mozdulattal arcon vertem a srácot a kardommal. Nem volt erős és csak egy kis fájdalmat okoz, de kell, hogy rájöjjön arra, hogy nem viccelek.
- Van ott még ahonnan ez jött. Ha harcolni akarsz én állok elébe, de hidd el nem járnál jól. Utolsó esélyed a bocsánat kérésre és elfelejtem neked a dolgokat, de ha nem így teszel készülj a legrosszabbra. - Próbáltam megfélemlíteni a srácot. Jó kis edzés elébe nézünk. Remélhetőleg erős. Nem akarom, hogy könnyű préda legyen. Bár elnézve nem valami edzett, bár kitudja ez lehet hogy csak külső. Hát minden kiderül a maga idejében. Ha támadni akarna akkor megpróbálok hátrébb ugrani. Nem kockáztathatom meg, hogy hozzám érjen addig míg nem tudom, hogy mire képes, ha egyáltalán képe valamire.

//Hát ez sem az az életre halálra menő harc lesz Very Happy //

_________________
Reneszánsz: Elisabeth Hemwer
AOA: Blood Man
Elizabeth Hemwer
Elizabeth Hemwer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 29
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 04 Feb. 2012, 20:23

Hatalmas száradatba kezdet, hogy szemtelen vagyok és ő majd leszállít a magas lóról. Ezután akár egy villámcsapás fogta a kis játékkardját és arcul csapott vele. Nem volt valami fájdalmas csak egy kicsit csípett.-Meg vagy örülve ki akartad szúrni azzal a fogpiszkálóval? -
Ezután közölte velem ennél csak rosszabbul járhatok ha nem kérek azonnal bocsánatot. A szemében láttam meg szeretne félemlíteni de nem járt sok sikerrel. Nálánál sokkal nagyobb darab fickók is hadonásztak ezekkel a szavakkal a végén mégis ők rohantak el megszégyenülve. Igaz akkor a másik felem is besegített de most talán nem lesz rá szükség. Sajnos akármennyire is a bögyömben van a kis hölgy sehogy sem tudom magamat rávenni, hogy ártsak neki. Arra gondoltam megpróbálom elvenni tőle a fogpiszkálóját ezért előre nyúlok de figyelem közben a mozdulatait. Tudom magamról a külső után téves következtetések egész sorát lehet levonni.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Elizabeth Hemwer Szomb. 04 Feb. 2012, 20:53

A férfi láthatóan nem akarta megtenni amit kértem. Nekem mindegy végülis nem nekem fog fájni.
- Hidd el nálad már sokkal nagyobb férfiak sírtak a lábamnál. Nem te leszel az első aki sértegetni próbál, de jól vésd eszedbe, hogy nem tűröm az ilyen modort és könyörtelenül megtorlom. - Ez már nem üres fenyegetés volt és nem is megijeszteni akartam, csupán figyelmeztettem, hogy nem fog jól járni ha ezt így fojtatja tovább. Nagy arca van, de kíváncsi vagyok meddig. Hirtelen a kardomért nyúlt és nem tudta, hogy ez mekkora felelőtlenség. Bár nem vagyok profi kardforgató, de hosszú éveket szenvedtem a kardforgató mesterem mellet és tudok néhány dolgot. Egy határozott mozdulattal megpróbáltam a kezére csapni a karddal. Egyszerű mozdulat, de hatásos. Ez sem túl nagy, de annál fájdalmasabb ütés. Nem akarok kárt tenni benne, de meg kell tanulnia, hogy hol a helye.
- Ne hidd, hogy nem vagyok veszélyes ellenfél csak mert nő vagyok. Ha így kezeled ezt az összecsapást nagyon megfogod járni - figyelmeztettem a srácot. Bár igaz én is félvárról veszem, de nem látom szükségesnek, hogy bekeményítsek egészen addig míg nem mutat valami érdekeset.

_________________
Reneszánsz: Elisabeth Hemwer
AOA: Blood Man
Elizabeth Hemwer
Elizabeth Hemwer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 29
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 04 Feb. 2012, 21:08

Megpróbált figyelmeztetni, hogy nálam nagyobb darab férfiak is sírtak már a lábai előtt de én szóra sem méltattam csak folytattam utamat a kardja felé. Tulajdon képen azt tette amire számítottam. Gyorsan meglendítette a kardot, hogy a kezemre egy fájdalmas de nemigazán veszélyes csapást mérjen. Kezemben megfeszítettem az izmokat így kevésbé volt olyan fájdalmas a csapása mint szerette volna ráadásul az edzéseim során párszor szereztem néhány sérülést ami ennél jóval fájdalmasabb volt. Egyáltalán nem néztem le őt azért mert nő de akármilyen bunkónak is tűntem belül dobogott az illem kódex miszerint nőket nem bántalmazunk. Ezért megpróbáltam minél kíméletesebb lenni. Mikor visszahúzza a kardját egy gyors mozdulattal megpróbálom kisodorni a lábait, hogy fenékre essen. A másik énem talán elszórakozna vele de arra idáig semmi szükségét nem láttam. Ha sikerül leültetnem fölé magasodok, hogy lássa én se vagyok akárki és közben árgus szemekkel figyelem, hogy kitudjak térni a csapásai elől.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Elizabeth Hemwer Szomb. 04 Feb. 2012, 21:19

Válaszra sem méltatott. Ez egy kicsit dühített, de annyi baj legyen. Legalább nem jön továbbra is a bunkó szövegeivel. A csapás láthatóan nem fájt neki annyira amennyire szerettem volna, de ebből kiderült, hogy vagy jól tűri a fájdalmat vagy pedig van egy kis ellenállása. Bármelyik is lényeg, hogy ennyivel is többet tudok róla. Minden információ fontos amit az ellenfelemről szerezhetek. Gyorsan végignéztem rajta. Nincs nála sem lőfegyver sem pedig nagyobb szúr vágó eszköz. Ez azt jelenti, hogy nem jártas fegyveres harcművészetekben, illetve, hogy bízik annyira a képességeiben, hogy ne kelljen neki. Bár én képzett katona vagyok mégis sokkal nagyobb biztonságban érzem magamat ha nálam van a fakardom. Viszont elég volt a bámészkodásból, hiszen támadást indít felém. Még mindig lenéz engem ha egy ilyen gyenge trükkel akar leteríteni. Egy hátra szaltóval kikerülöm a támadását, de ugráskor kicsit sikerül megsodornia a talpamat, aminek köszönhetően érkezéskor kicsit elvesztettem az egyensúlyomat, de hamar korrigálni tudtam.
- Ez minden? Hát barátom ha így fojtatod lilára leszel verve - mondtam neki. Elegem van már abból, hogy ennyire félváról veszi az egészet és, hogy megmutassam neki, hogy komolyan játszunk gyorsan elindultam felé és egy erős ütést próbáltam mérni a jobb lábára. Az ereje olyan volt, hogy egy normális embernek egy igen kellemes zúzódást okozna a lábán.

_________________
Reneszánsz: Elisabeth Hemwer
AOA: Blood Man
Elizabeth Hemwer
Elizabeth Hemwer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 29
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 04 Feb. 2012, 21:35

A lány nagyon ügyes bár én nem akartam egyáltalán kárt tenni benne. Mielőtt elértem volna elkezdett egy hátra szaltót ám így is sikerült kicsit kibillentenem az egyensúlyából. Azonban számára ez nem jelentett többet minthogy repülés közben kicsit korrigálta a pályáját. Gond nélkül ért talpra akár egy macska vagy egy légtornász. Ez azt mutatná nem lenne szabad lebecsülnöm ha komolyan ellenfélnek tekinteném. De abban a pillanatban számomra ő csak egy idegesítő fruska volt. Ezután elindult felém és a szeméből kiolvastam a lábamat vette célba. Mindössze azért tudtam mit célzott meg mert nem vette komolyan a harcot és a tekintete elárulta. A testsulyom egy részét a bal lábamra teszem és úgy várom a hölgyeményt. Mielőtt lecsapna a jobb lábamat meglendítem a feje irányába. Először is ez volt a célom de nem akartam sérülést okozni ahogy most sem. Az eddigi információk szerint ki tudja kerülni akkor én lecsapom a lábam és nyitott tenyerel mellkason vágom. Nem akarom túlzásba vinni ezért csak a jobb kezem használom.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Elizabeth Hemwer Szomb. 04 Feb. 2012, 21:52

A landolás sikeres és egyenesen felé futok. Mielőtt azonban lecsaphattam volna láttam amint a lába megindult. Tudtam, hogy megállni nem tudtam volna és ebből az állásból lehetetlen lett volna úgy csapni a lábára, hogy eltérítsem a rúgást. Úgy nézz ki, hogy komolyan kell vennem. Hirtelen egy kis földdarab emelkedett ki ami megakasztja a lábát. Ezzel egy időben vettem egy 360 fokos fordulatot és a lendület erejével a bal oldalára céloztam. Ez viszont már kemény ütés volt. Akár még a bordáit is eltörhetem vele, de muszáj ösztönöznöm különben nem veszi soha komolyan a harcot. Eddig jól teljesít, de kíváncsi vagyok, hogy milyen ha beleadja a maximumot.
- Örülnék ha komolyan vennéd. Ez már nem egyszerű játszadozás. Könnyen az életed is lehet a tét egy ilyen harcnál. Ne vedd félváról mert nem szeretem az ilyen embereket. - Jelentettem ki neki. Kicsit biztonságos távolságba hátráltam, hogy újabb támadást indíthassak vagy védekezhessek az esetleges támadásai ellen.

_________________
Reneszánsz: Elisabeth Hemwer
AOA: Blood Man
Elizabeth Hemwer
Elizabeth Hemwer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 29
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 04 Feb. 2012, 22:09

Az események megálíthatattlanul elkezdtek folyni. Mikor lecsapott volna a lábamra én elindítottam egy szép rúgást ami valami oknál fogva megakadt. A szemem sarkából láttam, hogy a levegőbe emelkedett egy kis földdarabúb és az akasztotta meg a rúgásomat. A kislány viszont nem állt le teázni inkább szokásához híven korrigálta magát. Tett egy háromszázhatvan fokos fordulatot és a bal oldalamat vette célba. Mindössze az ösztöneimnek köszönhettem hogy épp bőrrel megúsztam. Amint megláttam mire készül megfeszítettem minden izmomat továbbá a kezem az oldalam mellet volt. A csapás a bordáimat és a karomat érte egyszerre. Ha csak az egyiket érte volna el a csapás eltörhetett volna valamim de ez esetben csak pokolian fájt a karom és az oldalam. Egy csúnya zúzódást szerezhettem az oldalamban és a karomon. Nagy erőfeszítésre van szükségem arra hogy ne üvöltsek fel csak az arcom rándul grimaszba. Ezután fölszólít arra, hogy mindent vessek be különben végem.
-A hölgyeké az elsőbbség mert látom te sem mutattál eddig mindent meg. Bár szó ami szó tetszenél neki.- addig nem vethetek be mindent míg tényleges okot nem ad rá.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Elizabeth Hemwer Szomb. 04 Feb. 2012, 22:19

A csapásom jól sikerült. Mivel egyszerre a karját és az oldalát találtam el így komoly sérülést nem okoztam neki, de láthatóan fájt neki. Ez jó mert hátha így meggondolja magát. Sajnos nem így lett. Azt hittem ennyi elég lesz, hogy meggyőzzem arról, hogy harcoljon komolyan, de úgy nézz ki, hogy ez még mindig kevés. Mérhetetlenül dühít, hogy ennyire lenéz engem. Na nem baj. Akkor keményen játszok.
- Ezt még nagyon megfogod bánni. Ha nem veszed komolyan hamarosan a mentő visz el innen - figyelmeztettem újra hátha eljut az agyához, bár lemondtam már arról, hogy bármi is eljut az agyáig. Nagyot sóhajtottam majd megindultam felé. Most már halálosan komolyan vettem az egészet. Két földoszlopot növesztettem magam előtt. A második egy kicsivel nagyobb mint az első. Felugrok az elsőre majd utána át a másodikra és így ugrok át a srác fölött. Földet érés alig néhány centire volt tőle. Az ugrás tompításának érdekében átgurultam a hátamon és azzal a lendülettel hátrafordultam és megpróbáltam a srác lábát elsodorni a kardommal.

_________________
Reneszánsz: Elisabeth Hemwer
AOA: Blood Man
Elizabeth Hemwer
Elizabeth Hemwer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 29
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szomb. 04 Feb. 2012, 22:36

Azt hittem ennél nem tudom jobban fölidegesíteni de mint kiderült csodákra vagyok képes. Azt hitte hogy lenézem ami nem volt igaz csak eddig nem mutatott semmi olyat ami miatt mindenemet be kellet volna vetnem. Azonban a szívem egyre hevesebben vert. Ilyet akkor éreztem utoljára mikor még csak gyakoroltam az erőm irányítását. Hirtelen a lány előtt két hatalmas föld darab emelkedett ki a földből. Az első alacsonyabban volt mind a második. Lépcsőnek használta a földdarabokat és átugrott nem is átrepült a fejem felett. Nem bírtam magam tovább tartoztatni és mire földet ért elindult az átváltozásom. Csak halottam, hogy gurult egyet de mire megfordult már teljes pikkely páncélomban virítottam ujjaimom a megszokott karmokká változtak és a fogaim és élesebbnek látszottak akár egy vadállatnak. A kardja nem okoz semmilyen sérülést tekintve az éles szúró fegyverek sem tudtak kárt tenni benne. Kicsit kibillentett az egyensúlyomból de egy lépéssel kiigazitottam a gondot. Lassan megfordulok és közben megváltozott hangnemben sokkal lelkesebben hozzá szólók.
Remélem most már meg vagy elégedve kislány. sajnos eddig a szépséged nem volt elég, hogy mindent bele adjak.- beszéd közben széles mosoly terül el az arcomon. Nem beképzeltség inkább az öröm mosolya az.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Elizabeth Hemwer Vas. 05 Feb. 2012, 18:12

Az ugrás sikerült és rögtön támadtam is. Mire megfordultam teljesen másképp nézett ki a srác. A lábát eltaláltam, de mintha meg se érezte volna. A test teljesen elváltozott. A testén fura pikkelyek jelentek meg. Kezén karmok nőttek és a fogai is hegyesebbek lettek. Talán mutáns vagy esetleg valami technológia által lett beépítve? Az is lehet, hogy valami idegen faj. Már semmin se lepődnék meg. Viszont ami biztos, hogy ki kell tapasztalnom, hogy mi a képessége. Eddig tudom, hogy sokkal ellenállóbb, de nem tudom, hogy mennyire. Az ilyen gyenge ütést nem érzi meg. Valószínűleg az ereje is megnő, de ez egyáltalán nem biztos.
- Igen így már sokkal jobb - mondom neki. - Örülök, hogy komolyan veszed. Viszont ha már így beöltöztél, akkor én is bekeményítek.- Tudtam, hogy a kardom már nem lesz ellene hatásos, de azért erősen szorongattam és továbbra is készen álltam, hogy azzal püföljem. Egy szempillantás alatt egy kisebb földréteg mászott észrevétlenül a lábára ezzel megbénítva őt. Ha nő az ereje akkor könnyen ki fog törni belőle, de egy rövid időre lelassítja. Amint a föld belepte a lábát két másik földdarab ugrik elő. Az egyik előtte a másik mögötte van. Átlósan törtek elő és a férfi mellkasát és hátát céloztam meg. Ebből kiderül majd, hogy mennyire erős.

_________________
Reneszánsz: Elisabeth Hemwer
AOA: Blood Man
Elizabeth Hemwer
Elizabeth Hemwer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 29
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Vipra Phertelmer Vas. 05 Feb. 2012, 19:03

Az átváltozás tökéletesen sikerült így szinte meg se éreztem a csapását. Igaz volt egy kis egyensúlyi kérdés de sec perc alatt megoldottam. A hölgyike érdeklődve nézett rajtam végig bizonyára hozzám hasonlót még nem látott az életében. Elégedetten konstatálta, hogy végre komolyan veszem a küzdelmet. Ez ebben a formában nem volt igaz de úgy fellángoltak bennem az érzelmek, hogy nem tudtam visszatartani a pikkelyes formámat. A kis hölgyön is volt mit nézni formás combok gyönyörű keblek csodálatos haj. Azt az ugrást is egy akrobata profizmusával. Miközben így szemeimet legeltettem valami furcsát éreztem a lábamon lenéztem és egy kevés föld mászott fel rajta. Bizonyára azért tette, hogy a földhöz szögezzen. A tekintetemet újra rá szegeztem de a lány és köztem egy földdarab lebegett a levegőben is hirtelen megindult. Gondolkodni se volt időm ösztönösen magam elé kaptam a kezem és sikerült megfognom a föld darabot. Abban a minutumban a hátamban egy erős csípést éreztem. A szabad kezemmel hátra nyúltam és megdörzsöltem a becsapódás helyét. Az előző mutatványához képest ez meglehetősen gyenge húzás volt. Úgy gondoltam csak tesztelni akarja mit tudok ilyen állapotban.
-Ez nem volt valami szép. Azt mondtad mindent adjak bele te pedig ilyen gyerekes csapásokkal jössz.-közben a kezemmel szétmorzsoltam a föld darabot.-Az az első ugrás valóban bámulatos volt. Nem rossz egy kezdőhöz képest. Bár meg kell hogy valljam nekem is van még mit tanulnom. Na folytassuk a mókát.- beszéd közben nagyon kedvesen próbáltam vele beszélni nem olyan faragatlan módon mint csupasz állapotomban tettem. A lerögzített lábammal elrúgom a földet a lány felé és mögötte megindulok felé. Hatalmas karmaimmal le lecsapok a lányra de nem túl erősen. Azokat gond nélkül ki tudja védeni. Csapkolodás közben elbűvölő mosollyal ajándékozom meg bájos ellenfelem. Ha alkalmam van rá megragadom a kardot és kitépem a kezéből.
-Aranyos kis piszkafa nézzük meg milyen könnyen törik.- elkezdem az arcát figyelni. Ha látom, hogy elnézést kérek és vissza adom neki a kardot-Ne haragudj csak vicceltem. Na folytassuk.- ha viszont nem mutat érdeklődést iránta-Csak poénkodtam. Na folytathatjuk?-
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Elizabeth Hemwer Vas. 05 Feb. 2012, 21:04

Jól sejtettem. Az ellenállása nagyban megnövekedett. Ez kellemetlen, de még mindig nem adtam bele mindent. Bár aggasztó, hogy gyakorlatilag nem tudtam megsebezni sem ezzel pedig egy erős támadás. A kezével könnyedén levédte így csak a hátsó talált be. Végül a lábáról lerúgta a földet amivel bebizonyosodott az az elméletem is, hogy erősebb lett. Egyre aggasztóbb a helyzet, de úgy vélem, hogy közel sincs vége a világnak.
- Mi az, hogy kezdő? Kinek képzeled te magadat? Egyáltalán járatos vagy ebben a sportban? Ez nem holmi cirkuszi mutatvány. - Háborodtam fel a férfi kijelentésére. - Évekig tart míg ilyen szintűre felfejleszti valaki a képességeit. - Bár lehet, hogy kedves akart lenni engem csak feldühítenie sikerült. Elindult felém és folyamatos csapásokkal bombázott. Érezhető volt, hogy közel sem adott bele mindent. Könnyedén levédtem vagy elugrottam a támadásai elől. Egy óvatlan pillanatban viszont sikerült elvennie a kardomat. Utána el akart törni. Kár lett volna érte, de ha volt olyan ügyes, hogy elvette akkor tegyen úgy ahogy akar. Semmilyen érzelem nem látszódott az arcomon. Annyit mondott, hogy viccel és visszadobja a kardomat amit el is kapok a levegőbe. Kicsit felelőtlen volt, de nem baj. Miután megvolt a kardom egy percig sem haboztam. Alatta kinövesztettem egy 7 m maga föld oszlopot. Utána 3-4 kisebbet amiken fölugráltam. Ha sikerül ezzel elkapnom akkor az utolsó oszlopról úgy ugrok, hogy páros lábbal mellkason rúghassam majd ha egy sikerül akkor elrugaszkodok róla és egy hátra szaltóval a legmagasabb oszlop tetején landolok.

_________________
Reneszánsz: Elisabeth Hemwer
AOA: Blood Man
Elizabeth Hemwer
Elizabeth Hemwer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 29
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Vipra Phertelmer Vas. 05 Feb. 2012, 22:30

Nem tudtam kiismerni ezt a nőt. Amikkor visszafogtam magam nehogy megsérüljön akkor dühös lett. Mikor pedig kedves akartam lenni akkor még dühösebb lett. Amikor pedig visszaadtam a kardját akkor még meg se köszönte. Pedig az én elvem az, hogy mindenki a képességeinek megfelelően küzdhessen és ne legyen senkinek tisztségtelen előnye. Úgy láttam az a kard nem jelentett neki semmit pedig elég szép munkának tűnt. Ha például az én nyakláncomat vette volna el valaki már rég a földön hempergőzne a saját nyálában fetrengve. Amint visszakapta a kardját elkezdett remegni alattam a talaj és rettenetes sebességgel megindult az ég felé. Néhány méter magasan megállt az oszlop alattam majd előttem néhány kisebb bujt elő a földből akár egy hatalmas lépcső. Ahogy fellépett az első földdarabra rögtön tudtam támadásának az a célja, hogy lerepítsen engem a magasból. Sajnos nem volt sok helyem de kitámasztottam magam a legnagyobb terpeszben majd vártam mire készül. Arra vártam újra a kardját használja erre páros lábbal csapódott bele a mellkasomba. A kinézetemnek hála és amiért megvetettem a lábamat nem repültem el csak lecsúsztam a föld darabkáról. Mintha lassított felvételben láttam volna ahogy az a lófarkú bestia egyre távolodott tőlem. Szerencsére nem estem messze az oszloptól ennek köszönthetően lassultam lelassultam kicsit de nem elégé. A föld nem volt elég kemény ahhoz hogy teljesen megállítsa a zuhanásomat. Talpra érkeztem majd azonnal hanyatt is vágtam magam. Mindkét lában sajgott a fájdalomtól és egy darabig biztos sántítani fogok. Azonban a fájdalomtól eltorzított arcomat pillanatok alatt mosoly terítette be.
Mindkét kezemet a tarkóm alá tettem és úgy gyönyörködtem egy percig a látványban. Nem tudom hogy ő észre vette-e ahogy az oszlop szélén áll, hogy a fehérneműjét bámulom. Mikor letelik a perc fölkelek odaballagok egy padhoz.-Le a kalappal szépségem látod tudsz te ha akarsz- majd a jobb kezemmel a pad alá nyúlok és minden gond nélkül felemelem.-De sajnos megfájdul a nyakam ha egyfolytában föl kell bámulnom. Segítek neked lejönni.-Erre elhajítom a padot csak a lábára célozva. Gyorsan az oszlop alá sántikálok ha esetleg leesne el tudjam kapni.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer Empty Re: Elizabeth Hemwer vs Vipra Phertelmer

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.