Thorhalla tudata

Go down

Thorhalla tudata Empty Thorhalla tudata

Témanyitás by Morsus Vas. 05 Feb. 2012, 22:13

Az asztrál sík:
A lány alakja megjelenik egy furcsa sötét erdőben. A fákon nincsenek levelek és a föld száraz, mint egy tűz után. Fütyülést hall és egy férfi üldögélve nézi a sötét kék égen a teli holdat.
- Bajban vagy édesem.
A lány a hangtól megdermed és mikor az felé fordul az arctól akaratlanul meghátrál. Loki az.
- A golyó, ami eltalált kómába rakott. Nem haltál meg, de apád se tudja életedet visszaadni. Én igen. Felébreszthetlek. Újra magad lehetsz és semmit se kérek érte. Nincs átverés, nincs csalás. Semmi. Újra felébreszthetlek. Ki tudja talán apád és nagyapád végre bizalmasabban nézne rám ezek után, mindketten nyerünk nem?
Kérdi vigyorogva.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Thorhalla tudata Empty Re: Thorhalla tudata

Témanyitás by Thorhalla Vas. 05 Feb. 2012, 22:39

//Előzmény: High Bridge//

Utolsó emlékem egy lövés zaját hallottam s fájdalom, majd sötétség. S most itt voltam, egy erdő, feszülten néztem körbe, főleg, hogy sehol sem voltak levelek, s mintha itt minden elégett volna. Nem én voltam, legalább is reméltem, hogy nem az én erőm szabadult el ismét, hiszen arra jó régen példa sem volt. A fütyülésre megdermedtem s minden izmom megfeszült támadásra készen, révén nem tudtam, hogy miként kerültem ide. A hangra megremegtem, túlságosan is ismerős volt, s ahogyan megfordult, önkéntelenül léptem hátra kettőt. A kezeim idegesen feszültek ökölbe.
< - Loki! – sziszegtem dühösen. >
Elsőre meglepetten néztem rá, golyó? Akkor ez lehetett a fájdalom, mit éreztem. A folytatást nem hittem el, hazudott. Atyám halandó énje képes volt arra, hogy meggyógyítson, hisz Einar-t is képes volt a halál széléről s a halálból is visszahozni. Loki pedig mindig is hazudott s sosem mondott igazat. Még, ha igaz is, akkor az a része volt hazugság, hogy nem kér érte semmit, csak pusztán szívjóságból. Önző alak volt, ki elvette az életemet s tönkretett, s valószínűleg még mindig ezzel fáradozott. Gúnyosan kacagtam fel, tehát valamit megint tett s ezzel igencsak kiesett nagyapám s atyám kegyeiből s oda igyekszik visszakerülni általam. Persze, minden bizonnyal miattam is dühösek voltak, hogy mit tett velem. Azt hiszi, hogy csak így rendbe hozhat mindent? Nagyon tévedett!
< - Takarodj vissza odúdba féreg, s rettegd a napot, mikor újra látlak igaz valódban – vicsorogtam. – Hisz az lesz az utolsó, mit élve töltesz… nagybátyám! – fejeztem be megvetően. >
Részemről itt már befejeztem a vele való társalgást, több szót pazarolni sem óhajtottam irányába. Nem érdemelte meg, hogy akárcsak egy percet is rá vesztegessek a megölésén kívül.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla tudata Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Thorhalla tudata Empty Re: Thorhalla tudata

Témanyitás by Morsus Vas. 05 Feb. 2012, 22:51

Loki feladóan széttárja a karjait.
- Jó. Hát ne hidd el a szavaimat, de néz a valóságba.
Ezzel leugrik a fáról és kettejük között megjelenik a valóvilág. Halla tudja, hogy ez az. Ott Thor halandóként fekszik a Jane Doe nevű beteg mellett, akinek a feje be van kötve és gépeken fekszik.
- Nem játszok veled. A sérülésed komoly. Az állapotod... hogy mondják ezek a népek? "Stabil". Jól ejtettem ki? Mindegy.
Magyarázza Loki.
- Talán felépülsz. Talán nem. Igen, Einaron segíteni tudott apád, de te száműzve vagy. Nem varázsolhat, hogy életedet megmentse, mert azzal mindkettőtök sorsát megpecsételné. Az egyetlen esélyed az emberi orvostudomány, amely oly primitív.
A férfi a kezeit széttárja és gonosz mosolya kedvessé válik.
- Még ha ez egy csapda is... Mit számít? Újra Einar mellett leszel. Még mindig méltó leszel a trónra és felébredsz. Ezt ígérem neked. Mi többet mondhatnék és ígérhetnék, ami meggyőzne, gyermek? AZ ég szerelmére, ha most meghalsz még az se biztos, hogy a Kilenc világon találhatna békét lelked, mert még mindig száműzött vagy. Képes lennél, mindent feláldozni és megkockáztatni azért, mert nem bízol bennem?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Thorhalla tudata Empty Re: Thorhalla tudata

Témanyitás by Thorhalla Vas. 05 Feb. 2012, 23:03

Megvetően néztem rá, mit várt, hogy elhiszem szavait mindazok után, amit velem tett? A képekre néztem, ez viszont igazság volt, hol volt Einar azonban? Vagy Jonathan? Kételkedtem benne, hogy bármelyikük is magamra hagyna, s a név is gyanús volt, hős voltam s szerettek a halandók s mégis, ez idegen név s nem a sajátom. Mi történt, míg nem voltam magamnál? Visszanéztem a nagybátyámra, száműzött igen, de miatta voltam az. A kicsinyes játékai s felelőtlen viselkedése miatt. S amiatt, mert nagyapám szerint én még javítható voltam, míg ő nem! De mindeddig bármit tettem, nem javult a helyzet s nem térhettem haza. Hát így, lehetséges, hogy a halandók keze által vesszen a tűzistennő s Asgard hercegnője. Megalázó! De még mindig nem annyira, hogy elhiggyem ennek a szavait s újra rabigába hajtsam a fejem neki évszázadokra.
< - Mintha a trón érdekelne! – vicsorogtam. – Az életemet akarom visszakapni, mit elvettél tőlem! – kiáltottam rá dühösen. – S hazatérni, hogy ott élhessek Einar-ral az oldalamon! Semmi egyebet! >
Niflheim, való igaz, nem nyugodna békében a lelkem miatta. Hiszen csak a dicstelen lelkek hona várná a lelkemet, hol egyik lélek sem nyugodott. Mindezt is miatta. A szemébe néztem a kérdésre, néhány pillanatig még haboztam, hogy a nemleges választ adjam, de ismertem ahhoz már eléggé, hogy ne ezt adjam neki.
< - Igen Loki, képes lennék mindent feláldozni s kockáztatni– feleltem. >
Elfordultam végül tőle s végignéztem a tájon, mígnem újra rá emeltem a tekintetemet.
< - Mit követtél el drága nagybátyám, hogy ezzel próbálod jóvátenni a dolgokat? S mitől lett hirtelen oly értékes az életem, hogy így aggódsz értem? Egyvalamit megtanultam tőled s rólad, semmit sem teszel önös érdek nélkül. Mitől félsz ennyire, hogy a saját halálod is kockáztatnád? – kérdeztem gúnyos mosollyal. >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla tudata Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Thorhalla tudata Empty Re: Thorhalla tudata

Témanyitás by Morsus Vas. 05 Feb. 2012, 23:13

Loki vállat von és lenézően nézi a lányt.
- Az életed? Nem érdekel az életed kicsit se. Na jó, talán egy kicsit. Igazából pusztán haláloddal nem nyerek semmit. Életed vége nem hozna hasznot számomra, így abban reménykedek, hogy talán további léted igen.
Majd elgondolkodik.
- Igazad van. Halálos lenne nekem téged feltámasztani, de ez is megoldható. Ha elfeleded ki segített neked. Akkor ezt kérem cserébe! - csattan fel, ahogy fejében összeállt az egész. - Emlékeidet kérem alkunkról cserébe újra felébredhetsz.
Ezzel a valóságról a kép Donaldra mutat, aki félve nézi a lányát.
- Talán te képes lennél feláldozni magadat, de ő? És Einar? Ők nincsenek készen az elvesztésedre. Egyikünknek se tenne jót, ha ez a két férfi elvesztené épp elméjét.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Thorhalla tudata Empty Re: Thorhalla tudata

Témanyitás by Thorhalla Vas. 05 Feb. 2012, 23:32

Megvetően mordultam fel nagybátyám szavaira. Persze, a halálommal csak rosszabb helyzetbe kerül, révén atyám miatta veszti el a leányát, kit a szerelme szült neki s soha sem fogja megbocsátani nekik, mit tett. Ha élek, akkor az árnyakból úgy módosíthatja a dolgokat tovább, mint ahogyan jónak látja.
< - Bízol benne, ha életben maradok, egyszer megbocsátják, hogy mit tettél velem s mire kényszerítettél – feleltem. >
Utaltam a végével arra, hogy az elején csak azért szolgáltam, mert azzal zsarolt, hogy nevelőimet öli meg, ha nem teszem meg, mit akar. Elfintorodtam a szavaira, mintha az megmentené, hogy erre nem emlékszem, hogy neki köszönhetem. Attól függetlenül a két évszázad még mindig ott volt, miért megakartam fizetni neki, s az, hogy erre nem fogok emlékezni még mindig nem számított. Feltéve, ha elfogadom az ajánlatát. Mit még mindig nem óhajtottam megtenni, a becsületem s a büszkeségem sem engedte, hogy még egyszer belesétáljak a csapdájába. Ismét atyám halandó énjét láttam s éreztem, hogy önkéntelenül is ökölbe szorítom a kezem nagybátyám szavaira.
< - Nyomorult féreg! – sziszegtem. >
Három, mert Jonathan abba roppanna bele, ha Stephanie-t vesztené el. S nem akartam, hogy bármelyik is összetörjön ebbe. Nyomorult féreg! Végül csak megtalálod, mi miatt kénytelen legyek neked igent mondani az ajánlatra?! Nem akartam megtenni, de Einar-t szerettem s vágytam arra, hogy atyámmal is beszélhessek végre valódi alakjában. Vettem egy reszketeg levegőt, remegtem a dühtől s idegességtől.
< - Legyen Loki, s most utoljára győztél, többé nem fog előfordulni, erre megesküdhetem! – vicsorogtam. >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla tudata Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Thorhalla tudata Empty Re: Thorhalla tudata

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.