Vipra Phertelmer VS. A Közkedvelt és Csodálatos Pókember (Höhö Nem is az)

Go down

Vipra Phertelmer VS. A Közkedvelt és Csodálatos Pókember (Höhö Nem is az) Empty Vipra Phertelmer VS. A Közkedvelt és Csodálatos Pókember (Höhö Nem is az)

Témanyitás by A Vérszomjas Pókember on Szer. 08 Feb. 2012, 18:45

Ahh lágyan kél az esti szél a Milford öböl felé...

A nap épp lemenőben van, s a New York-i életben beáll az a bizonyos pillanat, amikor a férjek, anyák, feleségek, apák hazafelé mennek a munkából, s szerető családjaikkal töltik az estét, míg a fiatalok még nem indultak el, hogy magukévá tegyék a várost, no meg egymást. Amennyire ez lehetséges csend honol a városban ami sohasem alszik, bár egy idegennek ez is rettentő hangzavart jelent, csak az őslakos New York-iak tudják mit jelentenek ezek a percek.
Ez az egész persze a város szép és tiszta környékeire vonatkozik, kint a veszélyes környéken egészen más állapotok uralkodnak. Normálisan ilyenkor már az úton vannak a drogdílerek, késelők, utonállok, de az utóbbi időkben félnek kimenni az utcára. Valami rettegésben tartja őket, valami megöli őket. A Pók.

Erre a környékre tévedt be Vipra Phertelmer.

A Pók vadászatra indult területén, érzékei vezették. Falról falra ugrott, amíg meg nem látta Viprát, ahogy az egyik sikátorban kolbászolt. A fiú is láthatta a Pókot, egy utcalámpa fénye világított rá.

1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 75
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Genocide
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vipra Phertelmer VS. A Közkedvelt és Csodálatos Pókember (Höhö Nem is az) Empty Re: Vipra Phertelmer VS. A Közkedvelt és Csodálatos Pókember (Höhö Nem is az)

Témanyitás by Vipra Phertelmer on Szer. 08 Feb. 2012, 19:06

Egy újjab naplementét nézek végig hatalmas sóhajtozás közepette. Nem találtam meg azt a valamit amiért elköltöztem otthonról. Azért jöttem el hogy megtaláljak valamit vagy valakit aki előhozza a bennem rejtőző titkokat. Sajnos eddig nem jártam szerencsével. Egyszer majdnem sikerült egy kis viadalba keverednem de a zsaruk mindent tönkre tettek. Jöttek a csini kis kocsijukkal a méregdrága fegyvereikkel aztán futni hagyták a célpontot. Azóta járom az utcákat hátha a szerencse összehozz azzal a pókszerű lénnyel. Azért jártam azokat az utcákat mert szerencsém volt pár újságot elolvasni ahol egy különös lényről írtak. Az az izé mindenkivel végzett különleges kegyetlenséggel mindegy volt neki, hogy férfi vagy nő gyilkos drogdíler vagy egy közönséges járókelő. ennek a hírnek nagyon örült a lelkem mélyén megbúvó gyík de sajnos nem jártam sikerrel. a nap már lemenőben volt éppen kapcsolódtak fel az élszakai lámpák mikor hirtelen megpillantottam valamit a falon. Látszatra ember volt fekete ruhában. A vérem elkezdett fórni attól a gondolattól hátha ő az akit keresek. Félelem nélkül megközelítem a célpontomat magabiztosan a félelem mindenféle jele nélkül. Már alig bírom visszatartani az erőszakosabbik felem. Először megnézem magamnak tényleg az a falmászó kolbászol előttem akit keresek. Ha támad azonnal átváltozom.
-Elnézést a kései zavarásért de nem járt esetleg a Harlemben néhány idegesítő rendőr társaságában?-
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vipra Phertelmer VS. A Közkedvelt és Csodálatos Pókember (Höhö Nem is az) Empty Re: Vipra Phertelmer VS. A Közkedvelt és Csodálatos Pókember (Höhö Nem is az)

Témanyitás by A Vérszomjas Pókember on Szer. 08 Feb. 2012, 19:22

Hallja a szavakat, de nem válaszol. Ő ragadozó, nem pedig préda aki nyújtani akarja az életben töltött másodperceit. Az élet pedig egy olyan játék, ahol az a győztes aki a legtöbb ellenségét győzi le, illetve eszi meg. Ő pedig most kifejezetten éhes volt.
Gyorsan felugrik a falra, szemeivel meredten nézi a fiút, mozdulat nélkül. Aztán lassan elkezd mászni felé a falon, majd amikor a fiú legkevésbé számít rá, ráveti magát, karmait előmeresztve, abban reménykedve, hogy felnyársalja velük az illetőt. A két három centi hosszú karmaival nem fogja megölni, de a vérébe kerülő méreg kellően lelassítja majd, így innentől már nem is szükséges harcolni, csak szépen felkötözni, majd fellógatni valahova ahol majd egy idő után el is fogyasztja.

1. szint - 4 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Vipra Phertelmer on Szer. 08 Feb. 2012, 19:38

Nem kaptam a kérdésemre semmilyen választ. Úgy tűnik kicsit szégyenlős volt az alak de meg mertem volna esküdni, hogy azt az álruhát láttam akkor a sikátorban. Az is igaz nem azért akartam megkeresni, hogy cseverészek vele hanem azért, hogy jól helyben hagyhassam. Nagyon vágytam egy kis adok kapokra. Amint elugrott a falról képtelen voltam tovább tartani az átalakulást. Pillanatok alatt pikkelyek lepték el a testemet. A fogaim egyre élesebbek és hegyesebbek lettek az ujaim pedig éles karmokká változtak. Arcomra pedig az a szokásos mosoly ült mint mikor remek szórakozásra van kilátás. Megpróbálom a mozgását szemmel követni még nem tudom pontosan meri lehet képes csak annyit , hogy hálót lő és eléggé erős. fölveszem a küzdő állást várom mi fog történni ha esetleg rám támad. A páncélom elég kemény a kések ellen talán az ő karmait is karcolás nélkül kibírják.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by A Vérszomjas Pókember on Szer. 08 Feb. 2012, 19:47

A Pók arcán meglepődöttség volt amint a fiú egy szörnyeteggé változott a szeme láttára. Karmai nem hatoltak át kemény bőrén, ellenben az erő amivel ugrott feldöntötte a gyíkembert. Meglepődöttségében felugrott és egy hálót lőtt ki amivel a szemközti falra húzta fel magát. Nézte egy darabig, ahogy feláll. Most már tudta, hogy mire képes a szörnyeteg, ennek tudatában lendült ismét támadásba. Terve szerint a férfi bokájára lő egy fonalat, amit megrántva feldönti őt, és ha már a földön lesz, onnantól könnyen legyőzheti majd.
Ha a gyík támad, akkor feljebb mászik a falon, oda csak nem tudja majd követni, illetve egy újabb ötlete támad, amit nem sokára végre is fog hajtani. Arcára gonosz mosoly ül ki ahogy belelendülnek a harcba. Pont erre volt szüksége neki, hogy egy jó harc után egy jót vacsorázhasson.

1. szint - 4 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Vipra Phertelmer on Szer. 08 Feb. 2012, 20:12

A pók meteorként csapodott nekem karmaival megprobált a testembe vágni azonban meg sem tudott karcolni. Azonban nekem sem volt okom az örömködésre ugyanis a lendületével sikerült felborítania. Gyorsan fölkeltem de ő már nem volt mellettem. Körbenéztem és éppen áthuzta magát egy pókfonál álltal. Nagyon gyors volt ami még inkább veszélyesebbé tette. Gondoltam hajlandó velem cseverészni akkor a tetteim beszéljenek helyettem. Odaléptem az egyik szemeteshez és levettem a kerek fedelét. Végigsimítottam a mutató ujjamat a szélén majd a jobb kezembe vettem.
-Miért nem szeretsz dumcsizni? Talán nem vagyok neked elégé szimpatikus? Én keményebb falat vagyok mint azok az ostoba emberek.-
Határozott léptekkel utána eredek majd mikor meglátom eldobom felé a kukafedelet hatalmas erővel akár egy diszkoszt. Kíváncsi vagyok a multkor tényleg a tehetségén és nem a szerencséjén mulott, hogy nem találták el. Amint eldobom fölkapok egy másik kukafedőt a hálók ellen.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére