Veszélyterem

9 / 17 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Szehmet Pént. 01 Jún. 2012, 21:58

Vissza akarta játszatni az előző napi eseményeket. Kívülről akarta látni, miként festettek, s milyen érzések uralták el tetteiket. Látni akarta, remélve, hogy megért valamit, amit addig talán észre sem vett, és reménykedett, igen erősen reménykedett, hogy nem vált igazi vadállattá.
Addig azonban nem jutott el, hogy a gépezet megjelenjen a hívására, és kínzó kérdéseire választ próbáljon nyerni.
Valami furcsa érzés lett úrrá rajta. A levegő veszéllyel telt meg, és testén remegés futott végig. Pupillája résnyire szűkült, s ő a levegőbe szimatolt. Tudta hogy furcsa képessége figyelmeztetni, de érezni akarta a jeleket más módon is. A terem viszont alkalmatlan volt erre.
Rossz közeledett, s bár nem tudta, miféle, sietősen vissza indult a szobájába.
Bármi közeledett is, nem akarta, hogy Lance-et egyedül találja, és a kései is ott hevertek. Ha nem is volt elég erős, hogy megőrizze a barátok épségét, s ha a kések sem voltak elég erősek a hatalmasok ellenében,egyetlen, különleges tulajdonságú fegyvereiként, jól jöhettek.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 04 Jún. 2012, 12:31

Résztvevő: Jake Hamilton, Vaszilij Dragunov, Matt Lawson, Gulyás Csilla, Lex Orrin és Alicia Havana

Veszély már éppen válaszolt volna Szehmet számára, amikor ő is megérezte odakint azt, amit történt és a macskanő máris elrohant.
- Igen mehettek, de egyikőtök sem hagyhatja el az iskola területét és ne a szabadban térjetek vissza a kollégiumba, hanem az átjáróban.
Az android még megvárta, amíg mindenki távozik a veszélyteremből, aki nem tudott a saját lábán, azt kisegítette a helységből, majd lezárta a termet, hogy kérdezés és engedély nélkül senki se tudjon majd oda bemenni. A fiatalok pedig most már visszatérhettek a saját szobáikba pihenni és feldolgozni ezt a nem mindennapi témájú és igencsak nehéz órát.

Veszély: //Folytatás: A hall//

Veszélyterem - Page 9 00120

Akkor végeztünk, időben ugrás mostanra, köztes időben meg akinek kellett járhatott pszichiáterhez, pszichológushoz is és aki súlyos lelki sebeket kapott valószínűleg az is jobban van már. Köszönöm a remek játékot, kár, hogy ennyien maradtatok csak a végére.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Veszélyterem - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 09 Jún. 2012, 10:00

A következő pillanatban megszólaltak a hangosbemondók és Veszély hangját lehetett belőle hallani:
- Az igazgató és az igazgatóhelyettes parancsai: Minden diák azonnali hatállyal térjen vissza a kollégium területére, a szobákba és további parancsig nem hagyhatja el azt! Minden tartalékos X-ment, akik nem csatlakoztak a Hallban levőkhöz és akik korábban a Testvériségtől érkeztek azonnal menjenek a kollégium védelmére! Ismétlem: Minden diák azonnali hatállyal térjen vissza a kollégium területére, a szobákba és további parancsig nem hagyhatja el azt! Minden tartalékos X-ment, akik nem csatlakoztak a Hallban levőkhöz és akik korábban a Testvériségtől érkeztek azonnal menjenek a kollégium védelmére!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Veszélyterem - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 01 Nov. 2012, 09:27

Óra neve: Képességfejlesztés és használat
Idő és helyszín: kedd 14:00-16 óra, Veszélyterem
Óraadó: Gunnhild Morsus (helyettesítő tanár Serena Davidson helyett)
Csoport tagjai: Antoine Alanian, Jake Hamilton, Rebecca Knight, Archybald Peterson, Lex Orrin, Gulyás Csilla, Matt Lawson, Alicia Havana, Aaron Asbord és Szabó Éva

Akkor szabályok: 5 perces 1 kör, 9 kör egy óra (45 perc, 9 nap), utána 3 nap szünet (15 perc) és megint 9 kör (9 nap) az óra másik fele (De ha akarjátok írjátok bele kommentbe a reagba, hogy 10 perc lesz 1 kör és akkor 9 nap alatt letudjuk az egészet)
Az, hogy nincs itt minden diák nem jelenti, hogy lógnak, csak annyi, hogy másik teremben vannak, vagy esetleg a szabadban van az órájuk.
És akkor minden nap 1 reag, a délelőtti órákban kaptok mindig, ha véletlenül ír mindenki korábban, akkor írok és akkor több időtök lesz arra a körre. Nem muszáj regényt írni, elég a 6 sor, a lényeg, hogy pörögjünk és minden feltételesben legyen, ami a képesség használatotok.

Idő: 14:00
Az egyik kedd azóta, hogy a társaság visszaért a szigetről. Odakint Staten Islanden időben 1 hetet töltött a kollégium, utána jöttek haza. Azaz már újabb két hónap telt el, mivel a városban még mindig démonok vannak és sokan nem jutnak el az iskolába, így az utóbbi időben, szeptember közepe óta – ekkor kezdődött az új tanév – igencsak hiányosan járnak a diákok órákra. Leginkább a kollégisták vannak csak ott, illetve azok, akik Staten Islandről, Brookyln-ból, vagy a külső részekből járnak be. A többiek nem tudnak bejárni. Amit még minden diák tudott, hogy Zacharias Morsus az igazgató eltűnt, a testvére Gabriel Morsus vette át az igazgatói széket, Zack felesége a gyerekekkel elköltözött innen Asgardra, Thorhalla vigyáz rájuk – igen, egy rossz poénnak is elmenne sok diák szerint – és még Serena volt az, az igazgató helyettes, akinek az óráit mások helyettesítették, mert súlyosan megsérült. A pletykák szerint, amit nem cáfoltak Kardfog támadta meg.
A diákok ott voltak kezdésre a veszélyteremben a megszokott részükön, mindenki előtt olyan dolgok, amik nehezítik a képességük használatát, pl. Évának olyan tárgyak, amikben nem csak fém van, hanem más is, Jake-t fény veszi körbe és nincs sötétség és így tovább. (rátok bízom, hogy kinek micsoda).
Ekkor érkezett be a terembe lóhalálában egy lupine nő szinte beesett a terembe. A hátán Amerika kapitány pajzsa, az oldalán két pisztoly, a kezében egy íj, a másikban pedig a sporttáskából egy tegez és két kardmarkolat kandikált kifelé.


//Előzmény: Kert és erdő a birtok körül//

Az átokba, már mindenki itt volt, amikor megérkeztem, de még pontban két óra volt. egy részüket ismertem, volt, akinek már tartottam órát, volt, akit csak láttam.
- Üdvözlök mindenkit, aki még nem ismer Gunnhild Morsus vagyok, Zack unokája, „Jövő történelem”, „Hogyan használd az otthoni dolgokat fegyverként” és „Túlélés a távoli űrben / idegen kultúrák (ismerd fel az idegen lényeket és tanuld meg megölni őket)” tantárgyak előadója. Ezenfelül néhány szakkört tartok együtt Logan professzorral. Ma Ms. Davidsont helyettesítem a sérülése miatt.
Végignéztem a társaságon, biztosan be akartam én ezt vállalni?
- Először is szeretném hallani mindenkitől, hogy mire képes és mi volt a maximum, amit el tudott érni a képességével.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Veszélyterem - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Amelia Stone Csüt. 01 Nov. 2012, 12:31

Úgy ébredtem reggel, mint akit fejbe vertek. Kómás fejemet egyik kezemmel tartva másztam ki a sarokban felállított fekvőhelyemről, mikor a szemközti falon egy új karmolásnyommal találtam szembe magamat. Biztos voltam benne, hogy új, az illatáról érződött. Nem tudom, hogy mik lehetnek a rémálmaimban, amik miatt ilyen nyomok díszítik a szobámat, de nem csodálkozom, hogy nem lakik senki a szomszédos szobákban.
Persze ezt úgy sem fogja senki megtudni, hisz senkit sem engedek be, a tanárok meg nem kutakodnak szobámban, így ez marad titkaim között és süllyed le a felejtés tengerébe.
Mielőtt még tovább törtem volna értelmetlen dolgokon a fejemet indultam, hogy valahogy átvészeljem az iskolát. Nincs problémám a tantárgyakkal, csupán sok olyan van, ami egyszerűen nem érdekel. Teljesítem azt a szintet ami kell ahhoz, hogy az átlagmezőnyben tartsam magam, de annál jobban nem hajtok. Nincs rá szükségem, ahogy az emberek társaságára se nagyon van, de lévén magánórákat nem tartanak, így kénytelen vagyok közöttük lenni.
A kelletlen társalgást elkerülvén választottam azt a kiváltságot, hogy elsőnek jelenjek meg a veszélyteremben tartandó óránkon. Így legalább ha nem akarok, akkor nem kell beszélgetnem senkivel.
A kellemetlenségeket így sem tudtam elkerülni, hisz a végtagjaimra kellett csatolnom pár súlyt, ami eléggé megnehezítette a mozgásom, arról nem is beszélve, hogy úgy éreztem magam, mint mikor egy macskának zoknit húznak a lábaira. Ugyanakkor egy headset-et is kaptam, amin valami fura alig hallható zene jött, de az épp elég volt arra, hogy olykor-olykor el-el veszítsem a kontrollt a képességeim felett. Már akkor éreztem, hogy ez egy nehéz óra lesz számomra.
A tanárnő érkezése egy, korábban még nem tapasztalt, érzést váltott ki. Úgy éreztem, mintha minden egyes szőrszál a testemen az égig meredt volna csak attól, hogy megéreztem a közeledését és megláttam. Ha állati alakban lettem volna, akkor a farkincám is az égnek állt volna ettől. Szerencsére ez az érzés hamar elmúlt, de azt nem tudtam meg, hogy ez egyáltalán mit is jelent.
- Feline képességek. A maximum pedig ha jól emlékszem két ember megölése egy-egy ütéssel. - válaszoltam a megadott feladatra, majd a karjaimra tekintve egy kérdés is felbukkant bennem. - Ezekre komolyan szükség van? Nagyon zavaróak. - emeltem fel a kezemet, hogy a rácsatolt súlyok láthatóak legyenek. legalább azt tudják, hogy mire is gondolok.

_________________
X-diák: Rebecca Knight
Amelia Stone
Amelia Stone
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 34
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Brooklyn

Karakteradatok
Főkarakter: Amelia Stone
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 01 Nov. 2012, 16:06

Kicsit fura volt a tábor után egyből a suliba menni, de engem nem zavart. Úgy látom hogy van két ismerős is a teremben, az egyik Aaron, és a másik meg Matt. Mindkettőt a táborban ismertem meg. És most meg együt vagyunk... Min is? Ja igen Képességfejlesztés és használat. Lényeg hogy itt vagyok, és annyira izgulok, mert nem tudom, hogy milesz a feladatunk. Bár ahogy körbe nézek, és ha jól látom a dolgokat, mindenki nek más és más lesz a feladata, vagyis mindenki a maga képességéhez kap feladatot. Na, lássuk nekem milesz? Mit is kaptam? Meg vakarom a fejemet, ez most valami rossz vicc akr lenni, mert.. Nos ezt azonositani nemfogom tudni, mert nincs jó állapotban, ráadásúl meg még pluszba földes az egész, mintha most hozták volna egyenesen egy ásatásról. Bocsánat javitani szertném az állitásomat, föld, és agyag. Nos én már nem is mondok semmit, mert ekkor lépbe a tanár. Csak most veszem észre,hogy a tanár fegyverzettel érkezik. Talán nem kéne ostobaságot csinálni, mert talán fel van hatalmazva arra hogy használja is őket ha kell. Bemutatkozik és el mondja hogy Mit tanit, és hogy most éppen helyettesít egy másik tanárt. Kit is? Valamien Davidsont. A bemutatkozást követően egyből a tárgyra tér, és meg kérdezi, hogy mi a képességünk, és mit értünk el vele. Az egyik nos gondolom hogy raitam kivül újnak számitó lány egyből is válaszól a kérdésre. Nos abból amit hallok nekem az jönle, hogy ha jót akarok magamnak akkór inkáb békénhagyom a csajt. Illetven hallom hogy neki is van egy kérdése.Nos, igen énis meg szólalok.
- Fém tárgyak irányitása, de csak egyenlőre lebegtetnitudok. - Talán én is meg kérdezhetném, hogy mit csináljak a fém darabokkal, de inkább halgatok, mert a tanár úgy is fogja mondani. Hameg nem akkor úgy jártam.


A hozzászólást Szabó Éva összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 01 Nov. 2012, 18:09-kor.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 01 Nov. 2012, 16:30

Az lábujjaim mozgatom meg a hűvös padlón állva, már megint túl korán jöttem. Egy pár percig még talán maradhatott volna a dorkó. ~Úgy tűnik mára már nem voltak elegek simán a súlyok.~
Megfeszítem az izmokat és kicsit felemelem a jobb lában, hogy az ujjaimat a padlóhoz nyomva kiropogtassam őket. Mivel térdig fel van tűrve a gatya jól látszanak a súlyok a bokámon, de csak közelebbről látszik tisztán a két apró csörlő amik között feszül a kötél, vékony. De minden mozdulathoz külön erőbefektetés kell, csak hirtelen rántásra engednek a csörlők és még akkor is ott az a fránya kötél.
Enyhén rogyasztom a térdeimet, majd a karom is hirtelen megfeszítem, az egyiket a hátam mögül az orromhoz a másikat a számhoz húzom, feszülnek az izmok, hogy tartsák a távolságot. Kiveszem a nyalókát a számból amíg megvakarom az orromat, majd vissza és a kötél visszarántja a hátam mögé a kezemet. Nem is zavartatom magam a fülesekben még mindig dübörög a szám én meg lazában bólogatok rá.
Már megszoktam a tanárnő belépőit, nem igazán lepődök meg rajta, csak egyből köszönök neki a bemutatkozása után.
- Napot tantónéni! - Lehetőleg szinkronban a többi épkézláb gyerekkel, majd a kérdésnél megvárom, hogy balról az első mondja és úgy sorban mindenki, majd amikor rám kerül a sor én is.
- Kétbalkezes vagyok tanárnő, és szépen rajzolok mind a két kezemmel, a bal lában lábujjai alkalmasak szemöldök ritkításra... - Jelentem katonásan, nem igen tudok mit cifrázni a dolgon. Mindenki úgy bizonygatja, hogy attól még én is különös vagyok, hogy egyszer még érdekelni is fog. Könnyed mosolyt eresztek meg jövő gyermeke felé. Mikor dühös és majd össze tojom magam, mindig az jut eszembe, hogy ő most még huncut gondolat se volt.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Danny Long Csüt. 01 Nov. 2012, 17:57

Hosszú idő után végre kicsit normalizálódtak az állapotok a városban, így végre el is kezdődhetett a tanítás az X-suliban. Alig bírom leplezni az izgalmat, amit az első képességfejlesztés óra okoz. Ezt a tárgyat vártam a legjobban, és ennek több oka is van. Az egyik az, hogy nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyen képességekkel bírnak mások. Rengeteg társammal találkoztam már, mióta megérkeztem, de a képességek tárháza végtelennek tűnik, és nem tudom megunni. A másik meg persze a saját erőm fejlesztése.
Minden izgalom ellenére mégis sikerül elaludnom. Nem tudom, hogy csinálom, de ebben nagyon profi vagyok. Kapkodva öltözöm föl, és fejvesztve rohanok végig a folyosókon, egészen a veszélyteremig. Mielőtt belépnék, azért kicsit kifújom magam, és próbálok egy kicsit rendezettebb állapotban megérkezni, hiszen fontos az első benyomás. Szerencsére még a tanár előtt érkezem. Néhány perccel később aztán ő is megérkezik. Elég érdekes jelenség, az már biztos, de nem extrém az iskolához képest. Rögtön be is mutatkozik, és rátér az óra anyagára. Figyelmesen hallgatom az előttem levőket, bár a mellettem levő srác idétlenkedésére kicsit fárasztó. Aztán én is sorra kerülök.
- Illúziókat keltek. -mondom- Eddig csak a kezemben levő tárgyakat sikerült átalakítanom, de abban már elég jó vagyok.
Felemelem a fekete kendőt (olyan, amit szembekötésre szoktak használni), összegyűröm, és egy pár másodpercre világoskék gumilabdává változtatom.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Cardas Csüt. 01 Nov. 2012, 18:15

Elég izgatott vagyok, ahogy itt álldogálok a többiekkel, és várom az óra kezdetét. Ez lesz az első képesség fejlesztő órám, fogalmam sincs, mit várjak tőle, milyen lesz. A tanárnő, aki tartaná, tudtommal nem tud jelen lenni, szóval helyettesítés lesz, de nem volt időm megnézni, pontosan ki is jön be helyette. Beszélgetni nincs nagyon kedvem, az elkövetkező egy óra jobban lefoglal, meg az a gönc, amit én kaptam nemrégiben. Először azt hittem, valami védőruha, de most már nem vagyok annyira biztos benne. A hátamon a nyakamig fel van zipzározva, csak a fejemet nem fedi, még a kezemre is kesztyű van felhúzva.
Ha izgatott vagyok, vagy zavarban, akkor a képességem általában megzakkan, és a hőmérséklet körülöttem föl-le ingadozik. Most pont egy ilyen helyzetben vagyok, vagyis izgatott az órát illetően. De most nem annyira enyhe ez a jelenség, a hőingadozás, mint általában. Mivel rám is hat a saját képességem – bár egy kicsit enyhébben, mint a környezetemre - én is tapasztalom ezt. Sokkal erősebb változások kísérik egymást, és míg egyik pillanatban izzadni támadna kedvem, a másikban már vacognék. A nyakamat rá, hogy a ruha az oka. Felerősíti azt a hőmérsékletet, amit a képességem eredményez. Honnan szerváltak ilyen anyagot? Biztos nagyon egyszerű magyarázat van rá, óra után első dolgom lesz utánajárni.
Miután így végigtekintek még egyszer magamon, az ajtót kezdem lesni. Mindjárt csengetnek, a tanár még sehol. Pedig azt hittem, már előtte itt lesz, és majd tart valami ismertetőt. De aztán csak felbukkan, és ahogy így elsőre megpillantom, elég különös látványt nyújt számomra. Macskaszerű kinézet, azt lesz még mondjuk a legkönnyebb megszokni, vannak nála sokkal feltűnőbb jelenségek is a suliban. De azok a felszerelések. Mégis mit akar velük kezdeni? Komolyan használni akarja őket? Negatív érzelmeimnek hála most hideg kezd körüljárni. Mikor a tanárnő megkérdi, mire vagyunk képesek, közlöm azokat az adatokat, amiket eddig sikerül megtudnom a képességemről.
- Érzelmen alapuló hőmérsékletmanipuláció. A negatív érzelmektől hideg, a pozitívaktól meg meleg lesz körülöttem. Eddig mínusz tíz és plusz harminckét fok volt a legtöbb, amit sikerült elérnem, de azt hiszem, ezek a ruhák – elég kellemetlenül, gondolom – még jobban felerősítik.
Hogy mi értelme van, azt inkább meg sem kérdem, szerintem hamarosan magam is megtapasztalhatom. De egy biztos: ha továbbra is így aggódok, a hidegtől lila lesz az ajkam is.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Veszélyterem - Page 9 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Steven Csüt. 01 Nov. 2012, 23:35

A táborozás után Jake kicsivel nyíltabb lett a többi diák felé, ismét javult az órai teljesítménye és az edzések is jobban mentek neki. Az iskolában lévő tanárok a telepatáknak hála akár azt is tudhatták, hogy amiatt mert bár még mindig rettegett attól hogy az Írók egyszer majd eljönnek érte a beígért próbatétel miatt, és örökre ott ragadhat a másik oldalon, de most hogy James feltűnt már nem azzal foglalkozott hogy mi lesz ha ez bekövetkezik, hanem hogy mit tud tenni azért hogy ne következzen be. Amikor megtudta, hogy Serena megsérült, és bár már jól van, de kell neki még egy kis idő hogy teljesen felépüljön, összekészített neki egy kis jobbulás csomagot, amit aztán az ajtaja elé rakott le, bekopogott és elment. A csomagban egy kiadós adag különböző ízesítésű csoki, valamint Jake egyik éjszakai cserepes virága volt. Azonban még mindig rágta őt belülről a bűntudat szülei halála miatt és a veszélyterembe azóta is csak akkor volt hajlandó bemenni, ha egy tényleges tanár tartotta az órát, nem pedig Veszély. A magatartása is romlott emellett. Szót fogadott a tanároknak persze, de továbbra is előfordult hogy nem ment be órára, és nem tartotta be a házirend bizonyos szabályait. Ez azonban csak három hétig tartott, amikor is James meglátogatta az iskolában. Ezek után Jake mindig egy órával járt, ami figyelte a pulzusát és egy erős UV fényt kibocsátó lámpával volt felszerelve. Ahányszor Jake teste felkészül arra hogy át utazzon az Elődök Földjére, a lámpa bekapcsolódott és világos kék fénnyel világította meg a csuklóját, ami pont elég volt ahhoz hogy megakadályozva Jake-t az utazásban. Persze a lámpa néha bekapcsolt téves riasztásokra is, de ez nem volt lényeges. Ezek után Jake csak azokon az órákon vehette le az óráját, amin a képességét kellett használnia, valamint naponta egy órát (ez részben azért is kellett, mert néha fel kellett tölteni az elemeket). Ezen kívül mindig rajta kellett lennie. Eleinte természetesen ez nem tetszett Jake-nek, de idővel hozzászokott sőt meg is kedvelte. Na persze hiányzott neki az órákon át tartó utazások a túloldalt, de eddig véletlenül csak akkor ment át a túlvilágra, ha sötét is volt. A lámpa viszont világosban is felkapcsolt ha épp olyan állapotban volt, hogy átmehetett volna. Persze tudta hogy nem minden villantás volt igazi, de azt is hogy nagyon alacsonyan kell lenni ahhoz a pulzusának hogy működjön, ami ritkán fordult elő, így kezdte megtanulni hogy pontosan mikor is tudna átmenni. Egy hónappal az után hogy az óra rajta volt már azzal szórakozott, hogy próbálta ő maga fel és le kapcsolni a lámpát, persze ez még nem igazán ment neki. A másik jótékony hatása annak, hogy csak ritkán használhatta a képességét, hogy így többet unatkozott, ami miatt aztán többet tanult, na meg az iskola társaival is gyakrabban találkozott (Pl, Minden Szombaton kosarazott Matt-el Csilla-val és Lex-el valamint ha mások jöttek akkor velük is). Ez idő alatt már Csillának is jobban megnyílt és elmondott legalább annyit, mint amennyit Lex-nek. A magaviselete is sokat javult, bár főleg azért mert a korábbi problémákat is mindig az okozta hogy túl sokáig volt az Elődök Földjén.

2 hónappal a Staten Island-i táborozás után:

Végig rohanok a folyosón, ezzel fellökve majdnem az összes ott lévő diákot, miközben befordulok arra a folyosóra, amelyen a veszélyterembe nyíló ajtó is van. Kivételes alkalomnak számít ez a pillanat, mert nem csak hogy nem késtem el, de még pár perccel óra kezdés előtt is értem oda. Még is az ajtó előtt megtorpanok egy kicsit. Hiába telt el lassan egy fél év, továbbra sem szívesen mentem be ebbe a terembe. Egyszerűen irtóztam a helytől, bár még inkább az emlékektől, amik hozzá kapcsolódnak. Azonban jól tudtam, hogy most egy tanárral, egy élő, lélegző, húsvér tanárral lesz óránk, nem pedig azzal az átkozott masinával. Végül nagy levegőt vettem, kinyitottam az ajtót és beléptem a teremben. Természetesen nem az első voltam, de örömmel vettem tudomásul hogy nem is az utolsó.
- Sziasztok! – Köszöntem egyszerre mindenkinek, miközben elfoglaltam a helyemet, amit elég nehéz lett volna eltéveszteni. Elvégre ki másnak csinálnák a díszkivilágítást ha nem nekem, aki a sötétséget szereti. Végül a tanár is megjött. Sajnálta, hogy Serena még nem épült fel a sérüléséből. Nagyon hiányzott neki. Az új tanár pedig egyáltalán nem volt olyan színpatikus neki mint Serena.
- Eltudok tűnni a sötétben. – Egy kis pillanatig gondolkodtam miközben a lámpák fényét néztem majd aztán hozzá tettem még az előző mondatomhoz. – A teljes sötétségben. - Igaz az órám nem volt most rajtam, de ezek a lámpák épp elég fényt adtak ahhoz, hogy esélyem se legyen itt átmenni a túloldalra.


_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Sarah Pént. 02 Nov. 2012, 01:25

Itt vagyok már egy ideje, ebben a terembe, szokásomhoz hűen már igencsak időben elindultam, hogy ne kelljen rohannom és tessék, megspóroltam magamnak egy adagnyi idegeskedést és stresszes futást, na meg persze itt vannak a többiek is, bár most még nem igazán beszélgetek velük, mindenki el van foglalva a maga dolgával, van aki.. Nyújt? Igen azt hiszem, van aki idegeskedik az óra miatt és van aki éppen időben esik be, például Jake, akit elnézve eszembe jut, hogy... Nem is tudom, igazából egy kérdés, hogy miként is vettek ők rá, hogy kosarazzak? Persze szórakoztató meg eléggé le is fáraszt, ha mozoghatnékom van, de nem emlékszem már a kezdetére, a lényeg, hogy jól érzem magam közben velük és örülnék, ha más is beszállna, minél többen vagyunk, annál valódibb a játék ugyebár, de ez van. A végén még sport szinten kosaras leszek... Kétlem de azért vicces bele gondolni, el is mosolygok egy kicsit, majd pedig figyelem a belépő tanárt... Még nem igazán beszéltem vele, igazából azért mert tanár és hát minek zavarjam? Meg ha volt bent valami órán, akkor, ja és tudom a nevét, ennyi, de amúgy különösebben nem vágom, ja meg még ilyen "apróbb" nyilvánvaló, publikus dolgokat is tudok, amit igazából mindenki más is, szóóóval igen, semmi különöset. Köszönök neki természetesen, majd pedig hallgatom őt is, meg a többieket is. Kicsit megdöbbent, hogy van köztünk olyan aki már... Nos ölt, gondolom jó oka volt rá, kényszeres önvédelem, legalább is remélem, hogy ez van a háttérben, mert amúgy meg más okból nem igazán hiszem, hogy ide engednék, mert hát minden kis apróságért eléggé le tudnak cseszni minket. Amíg hozzám nem ér a sor, addig gondolkodom azon, hogy mit is mondhatnék, ami nem egy egyszerű dolog, mert hát... Mi lehetne a maximumom? Azt hiszem semmi és ezt is közlöm, ahogyan hozzám ér a részletezés.
- A közelemben lévők akaratuk ellenére is megkedvelnek, amíg a közelemben vannak, illetve ez átmenetiből folyamatossá válhat huzamosabb idő után... - Valahogy így magyarázták. Amúgy meg valóban távolabb ácsorgok most egy kicsit a többiektől, itt sajnos már vonatkoznak rám a szabályok.
- Nem hiszem, hogy valaha is volt maximumom. - Mert ugyan hogy lehetne? Lehet, hogy én nem értem jól, de ténylegesen nem hiszem hogy ezzel maximumot lehet elérni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Teddy Pént. 02 Nov. 2012, 01:54

Csendesen üldögélek törökülésben a többiek társaságában, már ha lehet ezt társaságnak nevezni mindenképpen egy levegőt szívok velük, bár akkor is egy levegőt szívnék velük, ha a Föld másik oldalán lennék, de a lényeg, hogy most eléggé közel vannak, viszont nem igazán történik bármiféle kommunikáció, mindenki elvan a maga dolgával és végül is jómagam is, hiszen én meg csak itt ücsörgök és nézek ez most így óra előtt az én dolgom. Kissé furcsán érzem magam ebben a teremben, kellemetlen és kellemes emlékeket is felidéz bennem, de már főleg csak kellemeseket, a rossz dolgokat el kell felejteni mert csak kellemetlenségeket okoznak, bár a legtöbb tanulságos dolog a kellemetlenségekből adódik, de erre most teljesen fölösleges kitérnem. Semmi kedvem sincs ehhez az órához, szívesebben aludnék inkább, de sajnos kényszeres kötelesség és amúgy is addig zavarnának, amíg ide nem jönnék, szóval elégé sakk helyzet, vagy talán matt is egyben, mert nincs más választásom, mind foglyok vagyunk... Ki hitte volna, hogy én is így fogok erre tekinteni egy idő után? Kedvem lenne most hátradőlni, elnyúlni a padlón és még aludni egyet, szundítani, de inkább nem teszem, így viszont eléggé nagyokat ásítozok, nem mintha ez bárkit is zavarna, vagyis azt hiszem, hogy nem zavar senkit, vagy legalább is nem szólt eddig miatta senki sem, szóval ezt úgy veszem, hogy nem is zavar senkit. Be esik a tanár, bemutatkozik, én pedig csak némán nézek rá válaszul, semmit mondó tekintettel, láttam már, hallottam már róla, de igazából most legyen ő akárki is, éppen ugyan az, mint bárki más, aki bejött volna hozzánk órára, egy tanár. A képességeinkről kérdez, jellemzés és maximum, ha jól értem, a maximum részét viszont nem tudom, hogy miként értelmezzem, illetve talán tudom, de nem vagyok benne biztos, mindenesetre is azt fogom válaszolni, ami először eszembe jutott, amint rám kerül a sor, mivel nem sietek, türelmesen kivárom.
- Növényeket tudok gyorsabban növeszteni. Otthon néhány nap alatt felneveltem egy kisebb kertet. - Persze azt már nem közlöm, hogy milyen növények is voltak azok, amikből egy kisebb kertnyit felneveltem, valószínűleg ki is dobnának miatta, bár az akkor volt de akkor már kutakodni kezdenének és csak idő kérdése lenne az egész.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Reptile Pént. 02 Nov. 2012, 05:32

Picit sietős léptekkel esek be a veszélyterembe, nem egészen úgy indult a reggel, ahogyan kellett volna, nem akarom lerészletezni, hogy miért, egyszerűen nem fontos, de emiatt úszott az edzés és csak egy reggeli hideg zuhanyra volt időm, hogy legalább normálisan felébredjek és úgy jöjjek órára, lemosva magamról az álmosságot. Örömmel tapasztalom, hogy a tanár még nincs bent, ellenben már eléggé sokan összegyűltünk itt, szóval beállok a csapatba és várok, kicsit lerázom a lábaimat, mint aki lazít, mert mondjuk igazából ténylegesen lazítok, csak éppen más módon, tartottam tőle, hogy késni fogok de nem, most lépett be a tanárnő aki egyértelműen tudom, hogy kicsoda, más órát is tart, amire jelentkeztem, itt viszont csak helyettesít egy sérülés miatt, ami igencsak sajnálatos, de legalább csak egy sérülés és nem halál, az egyértelműen sokkal rosszabb lenne, mert a sérülések nagy részéből fel lehet gyógyulni, de a halálból nem igazán lehet visszajönni, vagy igen? Nem hiszem. Mindenesetre is nem lényeges, kíváncsi arra, hogy mire is vagyunk képesek, és hogy mi a maximum, amit ki tudunk hozni belőle, vagy amit valaha kihoztunk belőle, ez pedig igazából nem tudom, hogy nekem micsoda, a maximum... Mert mindig ugyan olyan volt, itt pedig nehézkes lenne a válaszolás, mert papírt nem hoztam, elmutogatni pedig lehetetlen lenne, de szerencsére idő közben megérkezett a beígért szerkezet, amely segít a kommunikációban és ezt nem felejtettem el felerősíteni az alkaromra, szóval mikor hozzám ér a sor...
- Rendelkezek egy hatodik érzékkel, eddig mindig működött, ha le akartak ütni. - Pontosan azt mondja,amit én beírok rajta, remek, működik és tetszik a hangja is, igazán hálás vagyok érte, bár ezt már akkor is kifejeztem, de igazán élesben még csak most próbáltam ki, és működik, bár egy percig sem gondoltam, hogy nem fog, ha már amúgy itt járunk a téma terén, csak jó azért így tisztázni magamnak... Mert ugyan ki más hallaná a gondolataimat? Leszámítva néhány személyt akik telepaták.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Thorhalla Pént. 02 Nov. 2012, 08:30

Csoport tagjai: Antoine Alanian, Jake Hamilton, Rebecca Knight, Archybald Peterson, Lex Orrin, Gulyás Csilla, Matt Lawson, Alicia Havana, Aaron Asbord és Szabó Éva

Idő: 14:05

- Először is, a saját óráimon már megkérdeztem a diákokat, hogy ki mit szeret, tudom, hogy a magázódás és a Mr. és Ms. előjelzés, majd "családnév” a megszokott és hivatalos forma a diákok és tanárok között. De ha ez zavarja önöket, akkor örömmel veszem a barátságosabb és közvetlenebb órákat és a tegeződést, szóval engem sem muszáj Ms. Morsus-nak, vagy épp hercegnőnek hívni, nyugodtan szólítsatok Gunny-nak – mosolyogtam rájuk.
A levegőbe szagoltam és éreztem a feszültséget, így inkább megfogtam a táskámat és kitettem a tanterem elé és még az oldalamon levő fegyvereket is beletettem a táskába. Veszély vigyázni fog rá, nehogy valaki elvigye azokat. Ami még feltűnt, hogy a lány miként reagált az érkezésemre, lehet, hogy még nem találkozott hasonlóval, mint saját maga? A két ember megölése, ennyire fiatalon még én sem kezdtem, bár lehetséges, amikor meg akartak ölni az ellenségeink. Reméltem, hogy támogatják a tegeződést, így hát abban a hangnemben folytattam az órát is.
- Remélem így már kevésbé érzitek feszültségnek – feleltem a fegyverek kivételére. – Rendben, az már jó lépés, hogy mindenki ismeri a saját képességét és használni is tudja valamennyire. Mindannyian kaptatok nehezítést, ki mit a saját képességéhez mérten. Erre azért van szükség, hogy megismerjétek a képességeitek határát és az, ami most van tovább fejlődjön. A legtöbb fiatal, így bizonyára ti is úgy vagytok, hogy bizonyos érzelmek hatására erősebben tudjátok produkálni azt, amivel rendelkeztek. Legalább is azok, akiknek nem passzív a képessége. Ez általában negatív érzelem szokott lenni, félelem, harag, düh és még folytathatnám. Ez lesz az első, amit ma gyakorolni fogunk, hogy ne ezeket használjátok, hanem megtanuljátok máshogyan is. A negatív érzelmek nem a legerősebbek, annál többre is képesek vagytok.
Megvártam, amíg megemésztik a hallottakat és utána folytattam, majd az asztalra tettem le valamit, nem láthatták, hogy mit.
- Először is foglaljatok helyet, úgy talán könnyebb lesz ellazulni mindenkinek. Itt már most két felé válik a csoport, akiknek passzív képessége van, azt szeretném, ha teljesen kiürítené a fejét és próbálná megtalálni magában a saját békéjét és ráhangolódni a képességére, hogy saját maga próbálja irányítani azt valamilyen szinten, vagy megismerje azt. Valószínűleg nem fog elsőre sikerülni, így senki se csüggedjen. A másik fele a csapatnak, akinek aktív a képessége, ti is a belső békét keressétek, mély érzelmet, ami ott van bennetek, régi emlék, valami nagyon erős, lehetőleg pozitívat elsőre, ha ez sikerült, szeretném, akkor óvatosan szeretném, ha mindenki használná az erejét, még nehezítés nélkül. Becca, letettem valamit nemrég az asztalra, szeretném, ha a képességeddel kiszagolnád mindazt, neked nem az erődet fejlesztjük elsőre, hanem az érzékszerveidet. Nem lesz könnyű, de ha betartod, amit kértem, valószínűleg menni fog majd. Aaron, te pedig a pozitív emlék ellenére is hűteni próbáld a környezetedet, ne hevíteni. Ha van kérdés, akkor most tegyétek fel, utána pedig lássatok neki annak, amit kértem. Ha valakinek nem megy, segítek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Veszélyterem - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Cardas Pént. 02 Nov. 2012, 17:35

Nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyed hozzáállással fog zajlani az óra. Mármint, nem is hogy „könnyed”, csak sokkal szigorúbb valamire gondoltam képességfejlesztés cím alatt. Mondjuk, egyáltalán nem baj, meg is könnyebbültem valamelyest. Gunny? Kicsit meglepő számomra, hogy ilyen könnyedén félretehetjük ezt az illemszabályt, vagy micsodát, de nem zavar, ez is tetszik, így sokkal könnyebb az egész. Bár a tanár-diák legkör nem tudom, hogy mennyire marad így fenn, a tegeződés lehet, hogy baráti atmoszférát eredményez. Mikor Morsus tanárnő, vagyis Gunny - ezt még meg kell szoknom - kiviszi a felszerelést a tantermen kívülre, az eddigi feszültségem még jobban alábbhagy. Szóval akkor ezek nem fognak szerepet játszani a gyakorlásban. Egyáltalán nem bánom.
Amikor belekezd, hogy mégis miből fog állni ez az óra, és az érzelmekről beszél, úgy érzem, hogy ez teljes mértékben nekem szól, hisz az én képességemben fő szerep jut az érzelmeknek. Szóval akkor most a pozitív érzelmekre fogjuk a hangsúlyt fektetni? Kíváncsi vagyok, azon belül mire fogjuk a hangsúlyt fektetni. Bizonyára mindenkinek mást kell elérnie, képességeihez mérten, bár azonos módon, azaz belső nyugalom, meg elmekiürítés.
Mikor kettéoszlik a csoport, én az aktívakhoz megyek, és helyet foglalok. Először pontosan nem tudom, mit is kéne tenni, de a tanárnő erre is fényt derít. De hogy mit? Hűteni? Pozitív érzelmekkel? Kicsit… abszurd. Már jelentkeznék is, hogy visszakérdezzek, lehet félrehallottam, de aztán magam mellett tartom a kezem. Soha nem próbálkoztam ilyennel, de érdekesnek tűnik, bár közben lehetetlennek is. Az óra első pár percében ért benyomások nagyjából lecsillapították az aggodalmaim, meg azt a zavart izgatottságot, amit az óra tartalmának nem ismertsége okozott. Szóval nem lesz nehéz elérni a pozitív érzelmeket. Először nem tudom, hogy most ezt nyitott, vagy behunyt szemmel kéne-e csinálnom, így körülnézek, hogy a többiek miként állnak hozzá a dologhoz, és úgy kezdek neki én is. Először is akkor a gondolatokat kell elrendezzem, azt hiszem, az kell legyen az első lépés. Lehet, ez a legnehezebb része, mert valamilyen szinten ki kell zárnom a külvilágot. Ami viszont azért nehéz, mert rettentően kíváncsi vagyok rá, hogy a többieknek hogy megy, mit csinálnak. Így eleinte néha egyikre másikra kukkantok, de igyekszem megfegyelmezni magam.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Veszélyterem - Page 9 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Danny Long Pént. 02 Nov. 2012, 18:00

Belegondolva teljesen igaz, amit az érzelmek hatásáról mond. Nálam például általában a hirtelen izgalom volt az, ami miatt félrementek a dolgok, amikor pedig nyugodt voltam, általában minden sikerült. Ebből kiindulva egy békés emléket próbálok előhozni. Rövid ideig kell csak gondolkoznom, mielőtt kiválasztanám. A családommal minden évben a Riviérán nyaralunk, és ezek a napok mindig hatalmas élményt nyújtottak. Ilyenkor valahogy mindig sikerült félretennünk az ellentéteket, és minden sokkal jobbnak tűnt, mint az év többi részében. Egy ilyen nyaralás képét idézem fel hát. Ott van apa, anya és a húgom, a parton fekszünk egy hosszú fürdés után, és épp csendben fekszünk a napon. Ezt a nyugalmat próbálom megőrizni, miközben ismét a kendőt próbálom átalakítani. Most valami nehezebbe, de a felidézett képhez kapcsolódó trükkel próbálkozom. Egy kék strandtörülközővé akarom átalakítani, aminek ráadásul a közepén egy mosolygó, napszemüveges nap van. Ez a méretváltoztatás miatt nem egyszerű, de azért megpróbálom.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by A Misztikus Pókember Pént. 02 Nov. 2012, 18:10

Aranyos mikor így próbálkozik a barátkozással, de hát ilyen fizimiskával és belépővel érdekes lesz a többiek mennyire veszik be a dolgot. Én mindenesetre nem igen terveztem zavartatni magamat. Tudom már nagyjából mi a dolgom. A súlyok felhuzalozása kicsit komplikálttá tenné a megszokott pozíciót ezért azt hiszem ma valami szűkebb jön. Kiveszem a fülemből a fülest, leguggolok nyújtok egy párat a tagjaimon, kiropogtatom a nyakamat, bemelegítem a csuklóimat pár forgatással.
Amint ezekkel kényelmesben megvagyok lehuppanok a földre, szép lassan veszem fel a gyertya állást, egyszerű póz, amit most könnyed mozdulattal veszek fel, de itt csak pár másodpercig állok meg, míg átgondolom, hogy miként fogom folytatni, hogy a kötél ne akadályozzon.
Hátra lendül a lábam, ahogy változtatok a súlypontomon mikor kiemelem a könyököm, majd ránehezedek az alkaromra és a következő pillanatban már egy átlagos kézenállásban pihenek, kicsit begörnyedek, behajlítom a térdeimet, majd azt teszem amit a tanárnő kért, elindulok a belső békémért, nagyot fújok ki és ugyanezt befelé. Rezzenéstelen állok, csak a lélegzetem töri a teljes nyugalmat.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Amelia Stone Pént. 02 Nov. 2012, 18:51

A tanár részéről kért tegeződés nem zavar egyáltalán, sőt. Nem vagyok hozzászokva ehhez az illem dologhoz vagy micsodához, nem volt ahol megtanuljam és amikor. Talán épp ezért vannak nehézségeim a tanár-diák kapcsolattal is.
A kiadott utasítást követően ültem le törökülésbe és vártam, hogy mit is kellene csinálni. Azt valahogy sikerült kitalálnom, hogy nem a fizikális oldalát fogja most fejlesztetni velem a képességemnek, hanem egy sokkal passzívabb oldalát, az érzékszerveimet. Erre hamarosan meg is kaptam az utasítást.
Behunyva a szemeimet igyekeztem kiüríteni a fejemet, ami a fülembe dugott fülesnek köszönhetően lehetetlennek bizonyult, mert folyton egyfajta ingerlő érzés kerített hatalmába, így hát végül kérdés vagy kérés nélkül vettem ki a fülemből, hogy legalább a koncentrációmat ne zavarja meg. Ezzel az első problémát meg is oldottam önfejűen.
A következő már sokkal nehezebb volt. Összefüggéstelen és kusza emlékeim között kellett volna valami olyat keresnem, ami nem negatív érzelmet vagy közömbösséget váltott ki belőlem és hát ez közel lehetetlennek tűnt. Zavaros múltamban nem volt semmi olyan, amit felhasználhattam volna arra, hogy igen, ez egy olyan emlék ami jó érzést vált ki belőlem. Éppen ebből kifolyólag hamarosan feladva a próbálkozást horgasztottam le a fejemet, jelezve, hogy megadom magam a feladat nehézsége miatt. Sajnos nem bővelkedem boldog pillanatokban annyi szent...

_________________
X-diák: Rebecca Knight
Amelia Stone
Amelia Stone
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 34
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Brooklyn

Karakteradatok
Főkarakter: Amelia Stone
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Steven Szomb. 03 Nov. 2012, 00:05

Nem kellett sok hozzá hogy elnevessem magam, mikor ismét meghallottam a tanárnő becenevét. Persze tudtam róla, hiszen már tartott nekem más órákat is, ahol szintén mindig közel álltam a tényleges nevetéshez, ahányszor csak meghallottam a „Hercegnő” nevet, de eddig még mindig sikerült megállnom. Persze biztosan valamilyen okkal adták ezt neki, (vagy választotta, ezt nem tudom) de ettől függetlenül még mindig röhejesnek tartottam, mivel sem a személyisége, sem a megjelenítése nem hasonlít erre. Sőt mintha pont az ellentéte lenne. Végül akkor sikerült végleg magamba folytatni az el nem hangzott nevetést, amikor meghallottam Lex új hangját. Füttyentettem egy halkat, hogy felkeltsem a figyelmét vele, majd jelbeszéddel kezdtem el felé mutogatni.
< Végre Megérkezett? Klassz! Bár egy kicsit furcsa lesz hozzászokni hogy már nem leszel mostantól olyan csendes.> Elképzelhető volt, hogy egy-két jelet nem sikerült pontosan úgy mutatnom, ahogy azt kellett, pláne hogy azért nem akartam túl feltűnően üzenni a srácnak, de biztosra veszem hogy érteni fogja, mit is akarok mondani. Kb. azóta próbálgatom használni és tanulom tőle a jelbeszédet, amióta csak ismerem és annak már jó ideje. Ha beszélünk, akkor amellett hogy hangosan kimondom amit akarok, mindig próbálom jelbeszéden keresztül, is elmondani a mondani valómat. Végül a Hercegnő kérdésére emelem fel a fejem.
~ Még ha a jelenlegi lámpákat le is oltják, akkor is túl világos lesz ahhoz hogy én itt sikeresen használjam az erőmet.~
- Elnézést tanárnő… Gunny, de nekem tényleg teljes sötétség kell ahhoz hogy valamivel is elő tudjak rukkolni. Szóval ha csak a többiek sem akarnak a sötétben gyakorolni, akkor én egy kicsit távolabb mennék tőlük. Lehetőleg ahol le van kapcsolva a villany. – Szóltam neki majd oda mentem ahova végül mondta, és elkezdtem koncentrálni ezúttal valamilyen erős pozitív emlékre.
~ Hmm.. Pozitív emlék.. Erős Pozitív emlék. Melyik legyen az? Első éjszaka Csillával? Az határozottan pozitív volt. De aztán elég kellemetlené vált az utána történtek miatt. Pláne ha arra gondolok, hogy miért is történt meg. Áhh ez nem jó.. Akkor legyen.. James felbukkanása. Nagyon örültem neki hogy ismét láttam, elvégre nem találkoztam vele azóta, hogy nálunk töltötte a szilvesztert még az eltűnése előtt. Az egész család ott volt. Mindenki nagyon jól szórakozott. James is, én is.. Anyáék is.. Akik miattam haltak meg.. Áhhh!! Nem! Nem! Nem! Ez most nem alkalmas idő arra, hogy megint ezen kezdjek el rágódni. James-hez köthető emlékek is kilőve. De mi maradt még? A baleset előtti emlékek a szüleim miatt nem jók az utána lévők meg Zaphire miatt.. Esetleg a virágaim? Szerencsére nem hervadtak el, amíg nem voltam itt és most elégé szépen kivirágoztak. Még Serena-nak is tudtam belőlük adni egyet. Remélem tetszett neki. Jó lenne már beszélni vele. Na de mondjuk, akkor lehet összefutnék Zaphire-rel. Most vele nem szívesen találkoznék. Pláne nem a pasijával Fáklyával. Áhh ki nem állhatom azt a csávót.. Ó a ****** életbe! Úgy tűnik ez a pozitív emlékre való koncentrálás nem is lesz olyan egyszerű, mint ahogy gondoltam.~ A pozitív emlékekre való visszatekintések eredménye végül is az lett, hogy sikerült rendkívül dühösnek lennem, főleg a saját elmémre, amiért minden kellemes emlékhez, egy vagy több kellemetlen emléket csatolt.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Sarah Szomb. 03 Nov. 2012, 01:10

Elmosolyodom a tanárnő szavain, igazából nem gondoltam, hogy ennyire, nos hogy is mondjam, barátságos lesz, mivel a legtöbben nem igazán szoktak feljönni a tegeződéssel, vagy csak én nem figyeltem eléggé eddig, amit meg kétlek mert eléggé sok dolgot tudok figyelni egyszerre, ha nem vagyok fáradt, ami most eléggé nem vagyok szóval... Mondjuk az, hogy most nem vagyok az, nem jelenti azt, hogy akkor sem voltam fáradt szóval lehet, hogy átsiklott valami felett a figyelmem... Na jó nem akarok ezen gondolkodni, teljes mértékben felesleges. Hallgatom amit mond, meg persze figyelem, hogy mit csinál és hát megmondom őszintén, bár tudom, hogy többen vagyunk itt és igazából ez semmit sem számít, de eddig sem igazán voltam ideges, vagy feszült, ez is csak egy óra, még ha amúgy nem is az-az átlagos fajta, az pedig, hogy mit hoz be magával, most az fegyver, vagy sem... Nos az sem igazán zavar mert ha bárkinek is ártani akarna vele, akkor nem lenne itt, kézenfekvő, hogy olyan személyt nem engednek tanítani, aki mondjuk felvágja a diákjait, ha nem tudnak megcsinálni valamit. Emésztgetem amit mond és végül is logikus, meg már hallottam is, hogy a szélsőséges érzések eléggé befolyásolhatják, erősíthetik az erőink... Erejét, még az idősebbik Serena vágta hozzám kicsit több mint egy fél éve és milyen jó memóriám van! A lényeg hogy ezt legalább már egy jó ideje tudom, most pedig két csapatra kéne osztódni és annak megfelelően próbálgatni a dolgokat, ami engem illetve nem igazán tudom először, hogy melyik oldal is lenne az, ahova mennem kéne... Bár feltételezem, hogy a passzív, mert még mindig nem is érzékelek semmit a képességemből, csak tudom, hogy van mert tájékoztattak róla, durva belegondolni, hogy ha nem szól valaki, aki már előre tudta ezt, akkor valószínűleg még most sem tudnék róla. Végül ebből kiindulva a passzívak társaságához csatlakozom, kicsit távolabb természetesen, helyet foglalok a földön, majd még mielőtt bármibe is kezdenék, végig nézek a többieken és... A legtöbbeknek van valami, ami nehezíti a dolgukat, vajon nekem is osztottak valami ilyesmit és elhagytam valahol a teremeben? Mondjuk nem hiszem mert nem tudom, hogy miként lehetne nehezíteni azon, amin azt sem tudom, hogy miként működik, elég kihívás lesz nekem egyáltalán az, hogy érezni kezdjem, már ha lehet ezt érezni, igazából azt sem tudom, hogy mire számítsak... Mindenesetre is végül lehunyom a szemeimet és próbálom kiüríteni a fejemet, ténylegesen kiűzni onnan minden gondolatot, ami bármi olyasmiről szól, ami nem az órával kapcsolatos, vagyis a jelenlegi témával, bár így ülve nem igazán megy, annyira nagyon nem kényelmes egy idő után ezen a padlón, vagy csak én ülök rosszul, de végül hátra dőlök, elfekszem a padlón és... És semmi különös, igyekszem némaságot teremteni a fejemben és... Érezni a dolgaimat amit eddig nem éreztem, hogy így mondjam, valami apróságot keresek, valami olyat ami valószínűleg természetesnek érződik számomra... Mint mondjuk a hallás, mert az is eléggé természetes, szóval igen... Bár eléggé sokszor kell amúgy véletlenszerű gondolatokat zavargatnom, hogy ne vonják el a figyelmemet... Eddig jó az óra.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Teddy Szomb. 03 Nov. 2012, 02:35

Kissé unottan figyelem a történéseket, ahogyan a tanár tisztázza, hogy lehet tegeződni, mondjuk ez eléggé pozitívan érint, a magázódás annyira nem az én stílusom, ja meg persze ahogyan kipakolja azt a rakatnyi fegyvert, ami viszont annyira nem tűnik jelentősnek számomra, hiszen azok csak tárgyak, eszközök, eléggé nyilvánvaló, hogy ezen az órán semmi ilyesmi nem lesz használva mert... Nos ez nem egy harci óra. Egy kis magyarázkodás, ami közben majd leragadnak a szemeim az álmosságtól, nem azért, mert untat, csak tényleg fáradt vagyok, már ülve is nehéz kissé ébren maradni, vagy legalább is kellemetlen, de a kényszeres helyezkedés, ami a csoportosztás miatt van ugye, mert kénytelen vagyok felállni egy kicsit a padlóról, arrébb sétálni és ismételten leülni az " aktívak " társaságában, na meg persze cipelhetem magammal ezt a műanyag virágcserepet, amibe már el van ültetve egy mag, nem is tudom milyen növényé, meg ezt a... Fura dobozt amiben megint csak föld van, igazából a kinézetén kívül, nem értem, hogy mi különbség van a kettő között, elvileg ezzel a dobozzal problémáim kéne, hogy legyenek? Nos gondolom lesznek, még nem próbálgattam, de ha már itt járunk, helyet foglalok, leteszem magam elé a két virágcserepet, mert akárhogyan is néznek ki, vagy akármiből is vannak, tulajdonképpen mindkettő az, majd pedig a feladattal kezdek el foglalkozni, aminek úgy esek neki, hogy... Kifejezéstelen arccal nézek magam elé a levegőbe, lassan pislogok és tulajdonképpen mélyen elveszve kutakodok az emlékeimben valami nagyon boldog dolog után... És meg is van, aminek külső jele csak annyi van, hogy kissé furcsán mosolyodok el, mint aki valamiféle drog hatása alatt áll, valószínűleg még csak fókusz sincs a tekintetemben, de legalább az emlék könnyedén megvolt, végül is csak a jó dolgokat vagyok hajlandó figyelembe venni, teszek mindenre ami nem tetszik szóval... Ja, az élet napos oldala, még ha sokan nem is gondolnák. Mindenesetre is felocsúdok a félálomból amibe közbe belecsöppentem és még ettől az emléktől kicsit meg is ébredek, eléggé boldognak érzem magam, szóval bár továbbra is meglehetősen lassan, de koncentrálni kezdek a műanyag cserepes növényre, célom sincs vele, csak had nőjön, a hatás mindenképpen meglesz, legalább is remélem, mindenesetre is próbálkozok, az se hiszem, hogy elrontaná a kedvemet, ha most hirtelen nem menne a dolog, s hogy mi dob fel ennyire? Egy jó poén sokkal később is viccesebb, főleg ha jól adják elő, egy rakat belőlük pedig igencsak maradandó, abból a srácból egy nagyon jó komikus lehetne, sok régi szép emlék vele kapcsolatban, ha majd egyszer haza megyek, egyeztetnem kell majd vele egy találkozót, na meg persze jópár másik személlyel.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Reptile Szomb. 03 Nov. 2012, 03:24

Jake füttyentése eléggé feltűnő ahhoz, hogy könnyedén magára terelje a figyelmemet, ő maga pedig mutogat és egészen gyorsan halad, érdekes, hogy mennyit tanult kevesebb, mint egy év alatt, ugyanis eléggé jól megy neki ahogy látom, bár volt egy kis tévesztés de igazából ettől függetlenül teljes mértékben érthető volt, hogy mit akart közölni, amin pedig egy kicsit el kell mosolyognom.
< Nem feltétlenül leszek " hangosabb ", szeretek activityzni.> És valóban, megesik, hogy bár sokszor bonyolult, de azért felettébb szórakoztató nyers mutogatással, hadonászással magyarázni, vagy kommunikálni, de térjünk vissza az órához. Két részre oszlik a csapat, aktív és passzív...Én azt hiszem, hogy a passzívakhoz csatlakozom inkább a magam furcsa fejpántjával, nem vagyok benne biztos, hogy tudom, hogy mire szolgál, de egyenlőre nem is akarom kipróbálni, avagy felpróbálni, most amúgy is el kéne merülni a semmiben, tulajdonképpen, ami nekem így belegondolva már eléggé jól megy, mivel eléggé régóta próbálgatom a meditációt, amiben azért nem vagyok úgy igazán jártas, de az is az edzés része, a mentális edzés része és itt igazán kapóra jöhet, hogy számtalanszor kísérleteztem már az elmém kiürítésével. Így hát leülök törökülésbe, megtámaszkodom a térdeimen, majd pedig lehunyom a szemeimet és szép lassan elzavarom az összes gondolatomat, egyiket a másik után, bár van amelyik problémás egy kicsit, de igyekszem. Lelassítom a lélegzetemet, az is segíteni szokta ezt az egész folyamatot a számomra. Nem igazán keresek semmit, ugyanis ha megvan a megfelelő állapot, arról tulajdonképpen tudni fogok tudtomon kívül is, vagy fel fogok riadni, mindkettő eléggé esélyes sajnos, többször is volt már rá példa korábban.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Árny Szomb. 03 Nov. 2012, 05:03

Futva érkezek meg a veszélyteremhez, nem semmi futást vágtam le idáig, így belegondolva kicsit amerikai foci stílusban jöttem, bár tény, hogy nem löktem fel senkit, de tartok tőle,hogy ha bárki is lett volna a folyosón és úgy esik, akkor valószínűleg lett volna egy, vagy talán több szerencsétlen ütközés is. Egy pillanatra még megtorpanok, kifújom magam és nyelek egyet, mielőtt belépek a terembe, mert a szívem eléggé a torkomban dobog, utálok késni, nem az én stílusom de ezt az érzést el lehet űzni egy nyeléssel, ezért is csinálom éppen azt, remélem, hogy bárki is van most bent, elnézi majd ez a kis késést mert... Végül is nem egy eget rengetően fontos óráról van szó. Belépek végül és gyorsan végignézek a társaságon, akik már úgy tűnik, hogy eléggé elvannak maguknak, úgymond, gondolom ki lett osztva a feladat.
- Elnézést a késésért... - Helyettesítő tanárunk van, sejthető volt, mivel Serena sajnos eléggé csúnyán lesérült, furcsa, hogy van ilyen, mármint tényleg, a legbékésebb személy talán, akit ismerek, úgy értem sosem láttam erőszakosnak, leszámítva nagyon néha az idősebbik énjét, de őt magát ezen időben nem és valaki képes neki is ártani, aki nem is csak egy átlagos valaki volt, furcsa belegondolni, hogy milyen emberekkel is élünk egy helyen, úgy értve, hogy egy városban.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 03 Nov. 2012, 08:59

Csoport tagjai: Antoine Alanian, Jake Hamilton, Rebecca Knight, Archybald Peterson, Lex Orrin, Gulyás Csilla, Matt Lawson, Alicia Havana, Aaron Asbord és Szabó Éva

Idő: 14:10

- Khm! – köszörültem meg a torkom. – Ne egymást figyeljétek, csak magatokat, különben nem fog sikerülni. Majd óra után megbeszélitek egymással.
Ismét a visszafojtott nevetés, amikor… Jake Hamilton megint. Most esett le, hiszen már legutóbb is ezt tette, ráadásul azt hiszem már tudom is, hogy melyik miatt.
- Nyugodtan nevess, ne fulladj meg ettől – néztem rá egy ragadozó vigyorral. – Azt hiszem félreértettél most is valamit, úgy vélem a „hercegnőt” becenévként fogtad fel. Nem becenév, az a rangom. Asgard, Jotunhiem, Helheim és Niffelheim hercegnője. Thorhalla az anyám és Zack… azaz nagyapa fia, Michael az apám. Ami a lámpádat illeti, veszélyteremben vagyunk.
Oké, ezen információ után kíváncsi vagyok hányan futnak ki visítva a teremből, ha a fegyverek miatt nem tették meg. Még felhúztam egy sötétített erőteret a fiú köré a konzolon való néhány gomb lenyomásával, ami a teremben volt. Így már a fénynek sem kellett zavarnia. Ugyanezt tettem Csillának is egy mentális pajzsot utánzó védőmezővel vettem körbe. Nagyon halványan még láthatta is.
- Olyan a hatása, mintha mentális pajzs lenne, így nem hat ki senkire a képességed – mondtam neki.
Az ajtó felé kaptam a fejemet, még mielőtt belépett rajta valaki, Matt.
- Gyere, foglalj helyet ott – mutattam az aktív képességűek közé. – Lazíts és koncentrálj, pozitív élményekre és úgy próbáld a képességed használni. Jake, Éva, Rebeka ti gyertek ide.
Néztem a párosra, amikor nekik láthatóan nem akart sikerülni, az, aminek kellett volna.
- A többiek pedig folytassák, amit elkezdtek.


A többiek, akinek sikerült egyből pozitív élményt találnia, az aktív képességűek közül, azoknak sikerült, amit szeretett volna. Alicia növénye kidugta az orrát a földből, Antoine tárgya szép törölközővé változott, noha a mosolygós figura helyén csak egy világosabb kék valami lett.
Aaron, ha talál egy boldog emléket, akkor nekiláthatott annak, hogy megpróbálja tudatosan befolyásolni a képességét.
A passzív képességűek pedig elérték, hogy ők is megnyugodjanak, nekik nem volt más hátra, minthogy megpróbálják magukban megtalálni a képességet és megpróbálják a passzív részt némileg aktivizálni is, hogy egy-egy személyre, vagy éppen pontra, izomra és ehhez hasonlóra koncentrálják.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Veszélyterem - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Cardas Szomb. 03 Nov. 2012, 13:42

A tanárnő figyelmeztetésére sikerül abbahagynom a nézelődést, és hogy biztosan ne forduljon elő még egyszer, csukott szemmel folytatom azt, amit elkezdtem. Így már sokkal könnyebb kizárnom a külvilágot, bár ha mond valaki valamit, akkor a figyelmem arra próbál terelődni, főleg, mikor az Asgard szót meghallom. Ó, szóval valódi hercegnő a tanárnő, nem pedig csak egy becenév! Elképesztő. Erről még nem is tudtam, és egy kicsit le is szólom magam, hogy miért nem nézek utána részletesebben a sulival kapcsolatos dolgoknak. Pedig annyi érdekességet megtudhatnék! De így, most sokkal furább az, hogy tegeződést kezdeményezett. Egy hercegnő. Valahogy nem illett bele ő az általam elképzelt tipikus hercegnői szerepbe. Most már azért nem igazán tudom, hogy hogyan szólítsam meg, ha arra kerülne a sor, mert hát a Gunny egy kicsit… nem is tudom milyen, a rangjához képest. Ehhez hozzá kell szoknom, mert egy ideig biztos nem áll rá a nyelvem.
Na jó, ideje most már tényleg a feladatra koncentrálni. Akkor valami kellemes emlék felidézése következik. Például, a kiskorom, mielőtt még nem jelentkezett a mutáns képességem. Amikor gondtalanul éltem anyuval New Jerseyben, és nem kellett olyasmik miatt aggódni, mint mostanság. Édes tudatlanság! Már érzem is, hogy hogyan növekszik a hőmérséklet körülöttem. Ilyen gyorsan nem szokott, biztos a ruha, ami rajtam van, fokozza. Rendben, akkor a kellemes emlék meg van, és annak a hatása is. Most már csak azt kell elérni, hogy az emlékek és érzések ellenére lehűtsem a környezetem. De azt mégis hogy? Először, a legegyszerűbb módon próbálkozom, azaz erősen arra gondolok, hogy legyen hideg. De ez nem ilyen egyszerű, és az is ellenem játszhat, hogy nem hiszek a saját sikeremben. Szóval nem tudom, hogy lesz-e egyáltalán értelme ennek az erőlködésnek. Fél perc sem kell, és feladom, valami más módszert kell bevetni.
Talán - fogalmazódik meg bennem egy hirtelen jött ötlet – nem is így kell hozzáállni. Mi lenne, ha valami hűvös dologra gondolnék, például, a legegyszerűbb példaként, a télre. Ahhoz is tudok kötni kellemes gyerekkori emléket. Elég, ha a szánkózásra meg a hóemberépítésre gondolok. Hm, ki tudja, beválhat. És nem is hangzik annyira ostobán az elképzelés. Egy próbát megér. Felbátorodva, most az új taktikámmal próbálok hatást elérni.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Veszélyterem - Page 9 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Veszélyterem - Page 9 Empty Re: Veszélyterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 17 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.