Dél-amerikai esőerdők

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Morsus Szer. 15 Feb. 2012, 20:29

A sűrű esőerdőknek ezen részén ember évezredek óta nem járt. A rengeteg egy pontján egy árok van, amit bár a fák kitakarnak, de tisztán látszik az évmilliók során a természet benőtt valamit. Bármi is az aranyszínű és hatalmas. ősi ismeretlen minták vannak rajta végig és anyaga nem fém, de nem is földi anyag. Nincsen érzékszerv, ami különlegesnek jelezné mégis annyira más, mint bármi más. Bármi is ez rajta repedések lettek, amin egy ember könnyedén átfér.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Morsus Szer. 15 Feb. 2012, 20:57

Mindenki:
A brutális erejű teleportálás után senki se érzi magát túl jól, mintha kifordították volna őket és vissza. A szédelgés és rosszullét mellett a látásuk is elégé homályos lett.
/Throhalla kezében maradt a mennydörgő nevű ereklye, de a többi nincsen meg./

Egyes csapat: Hellstorm, Teddy, Jeff, Égbolt, Kolosszia, Jégangyal, Elizabeth
Furcsa aranyszerű csatorna végtelenek tűnik. A fény csak itt-ott halványan süt be és pár repedésen a jobb oldalt lehet látnia kinti végtelen esőerdőt. A növények egy része már benőtt ide, de az állatokból egy se meri megközelíteni a helyszínt.
- Mi a kénköves pokol volt ez?
Kérdezte Hellstorm fejét fogva miközben felállt.


Kettes csapat: Behemót, Farkas, Serena, Szehmet, April, kínai kisfiú
Egy romos teremben vannak, teli törött aranyszerű fallal. Elégé sötét van, de nagy a csend. A kis fiú rémülten magyarázz valamit az anyanyelvén, de sajnos senki se érti csak látják, hogy nagyon megrémült.

Hármas csapat: Blood Man, Ryan, Hood, Doria, Skymax, Küklopsz
Egy teremben állnak, aminek a falán ősi rajzolatok vannak. Még nehéz látniuk mik azok. Küklipsz és Skymax eszméletlenek. /Ameddig a userek elő nem kerülnek és nem írnak/
- Ehhh... - Mondja Hood. - Mostantól én vezetem azokat a rohadt lovakat.
Jelenti be viccelődve majd látja, hogy a szárnyai eltűntek.
- Óóóó... szuper.


Négyes csapat: Mister Sinister, Constantine, Bárd (AoA), Holocaust, Thorhalla, Mister Smiley, Sakura
A csapat lassan ébred fel egy nagyon sötét helyen, semmit se látnak először, de elsőnek maga Sinster kell fel.
- Ennek nem így kellett volna történnie.
Mondja elgondolkodó hangon a férfi féltérden állva. Mikor egy búgást hall a mindenki és Holocaust ágyúja a fehér bőrű alak arcához szegezi.

- Valóbban. Neked már halottnak kéne lenned. Ne aggódj, mindjárt rendbe hozom ezt az apróságot.


A hozzászólást Morsus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 15 Feb. 2012, 22:25-kor.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Szehmet Szer. 15 Feb. 2012, 21:42

Alig sikolt fel fejében a veszedelmet jelző hang, már mintha a gyomránál ragadnák meg, s tépnék szét. Néma sikolyra tátja száját, s akaratlanul is megrándulva, talán túl erősen szorítja meg a kisfiút. Kiszakítják a világból, majd a kemény akarat kilöki valahová, az ismeretlen semmibe.
Az első percekben csupán lehunyt szemekkel, görnyedten nyöszörög, majd ahogy a sötét ellenére apró benyomások jutnak el hozzá: a kongó ürességben a gyerek ijedt halandzsája, és mások szuszogása, igyekszik úrrá lenni az érzésen, visszanyúlva az elemi tevékenységekig, melyek nem csupán megnyugtatják, de el is igazítják, bárhol legyen. Szeme ugyan még nem közvetít megbízható képet, füle és orra azonban vezetik: ismerősök vannak körülötte.
-Csitt- csitt.-suttogja, összeszedve magát, a gyereknek, bár maga sem tudja, biztonságban vannak-e. A csend mindenesetre nem árthat.
-Serena.. jól vagytok?-kérdezi, kissé nehézkesen, miközben igyekszik magához vonni a gyereket, s újabb pergő, rövid dorombolással nyugtatni őt. Szehmet ezzel együtt megmozdul, s újabb érzékszervet igyekszik bevonni a munkába: tapintásával próbálja felmérni, mi is lehet az aranyszín törmelék.
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 16 Feb. 2012, 11:33

//Előzmény: London romjai – Apokalipszis kora//

Nem haltam meg, legalább is minden bizonnyal ez nem Hádész birodalma volt. A szédülés és a hányinger is erről tanúskodott, utáltam a teleportálást, miért nem lehetett egyszerűen repülni, vagy úszni ehelyett a módszer helyett? A fények miatt még pislognom kellett néhányat, hogy a sötétséghez hozzászokjam. Mozgást hallottam magam körül, ahogyan végre ki tudtam venni az alakokat, megannyi ismeretlen személy állt ott, és egy ismerős, Holocaust egyik lovasa. Próbáltam úgy helyezkedni, hogy senki se legyen a hátam mögött és rálássak mindenkire. A szigonyomat azonnal rászegeztem a lovasra és védekező állásban álltam meg.
- Add meg magad Apokalipszis és Holocaust kutyája! – parancsoltam.
Igazán jó lett volna tudni, hogy hol vagyunk és kik ezek az alakok, akik itt vannak velünk, főleg, hogy meglepően furcsa vonása volt némelyiknek.
- Kik maguk és hol vagyunk? – tettem fel a többinek is a kérdést.
Nem szándékoztam egyelőre támadni sem a lovas ellen, csak figyeltem. Ha ő támad, akkor kitérek és védekezek, esetleg megpróbálom a szigonnyal egyetlen csapással leütni, ha nagyon nem akar nyugton maradni.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dél-amerikai esőerdők BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 16 Feb. 2012, 11:53

//Előzmény: Chan-tei//

Hányinger, szédülés és homályos látás, tényleg nem akartam teleportálni, ha nem muszáj, és régen volt ennyire rémes érzés. Küzdenem kellett a földön ülve, hogy ne jöjjön ki belőlem az utolsó étkezésem. Kínai beszédre lettem figyelmes, egy szót sem értettem belőle, hogy mit is jelenthet, de a félelem határozottan kihallatszott belőle. Próbáltam felkelni és a hang irányába botorkálni. Szehmet hangját is meghallottam, ennek határozottan örültem. Végignéztem az itt lévőkön egy része megvolt a csapatnak, de voltak itt mások is. És Charles sem volt itt, csak ne csináljon ostobaságot és ne ölese meg magát, amíg nem látom.
- Igen megvagyunk, de a többiek hol vannak? – kérdeztem. – És maguk kik? – tettem fel a kérdést az idegeneknek.
Én is odamentem a fiúhoz, majd a táskámból elővettem a sárkány plüsst és odanyújtottam neki, egy gyerek általában jól szokta az ilyesmit fogadni. A plüssök mindig biztonságot jelentenek és szinte nem volt olyan gyerek, akinek ne lett volna valami hasonlója. Igaz nem volt kínai sárkányom, de reméltem, hogy ez is megteszi és lefoglalja.
- Vigyázni fog rád, ahogyan mi is – valószínűleg nem értette, de nyugtató, védelmező hangon szóltam hozzá, a hangszín fontos volt ebben a percben.
Gyengéden nyúltam a vállához és bíztatóan mosolyogtam rá, ekkor Adia részben lefojt rólam a fiúra, ha meg tudta tenni, majd az emlékeiben kezdett kutatni, leginkább a kínai nyelv ismerete miatt, hogy azt így megtanulja, átvegye és meg tudja osztani velem, hogy megérthessem én is a fiút, és ő is minket. Nem tudom, hogy működik-e, de egy próbát mindenképp megért.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dél-amerikai esőerdők 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 16 Feb. 2012, 14:03

//Előzmény: London romjai – Apokalipszis kora//

Régen éreztem magam ennyire rémesen, úgy vélem, hogy akkor, mikor Stephanie külön választott minket. Szédültem, alig láttam valamit s ezt nem csak a sötétség okozta, a gyomrom fordult fel, mikor próbáltam felkelni. A pöröly s a Fagymarok még mindig a kezeimben voltak, a halovány világoskék izzás adott némi támpontot s az, hogy Holocaust sem volt éppen túl sötét ebben a sötétségben a képességei miatt. Egy ismerős hangot hallottam meg, Sinister, neki nem kellett volna holtnak lennie már? Stephanie emlékei révén tudtam, hogy az. A következő hang magáé Holocausté volt, mostanra sikerült úgy-ahogyan feltápászkodnom s végignéztem az itt levőkön, egy ismeretlen nő, a gépezet, kitől a pörölyt megszereztem s Tao egyik embere. Próbáltam úgy helyezkedni, hogy Holocaust háta mögött legyek s lehető legtávolabb a gépezettől, nem bíztam abban, hogy feladja a harcot.
- Neked sem lenne szabad itt lenned – állapítottam meg. – Ne hagyjátok, hogy a gépezet az urának, Holocaustnak segítsen! Ők Midgard s az emberiség ellenségei!
Mondtam gyorsan remélve, hogy kik itt voltak a jó oldalhoz tartoznak s nem az ellenséghez. Ez az túlvilág lett volna? Nem, révén, akkor Sinister sem élne s nem így érezném magam, mi több a halandókkal nem kerülhettem volna egy helyre. Azonban bárki is volt Sinister nem hagyhattam, hogy Holocaust megölje. Fél szemmel figyeltem a gépezetre, nehogy bármit is próbáljon tenni. A sötétség alapján úgy véltem, hogy egy teremben lehetünk, a föld alatt, s így a pöröly hasztalan volt, hacsak nem óhajtottam magunkat is megölni vele, hogy esetleg mindent magunkra omlasszak. Viszont azt sem hagyhatta, hogy Holocaust végezzen Sinister-rel, ellöktem magam a földtől teljes erővel az ellenfelem felé, ha valaki rám támad, akkor a pöröllyel s a karddal csapom félre az utamból, s ha sikerült elérnem Holocaustig, akkor a pöröllyel próbálom oldalba vágni, hol a bordáinak kellene lennie, remélve, hogy ezzel megmentenem a férfit s még Holocaust is szenved el némi sérülést s harcképtelenné válik.

Fegyver: Fagymarok
Mágia: 50 egység

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dél-amerikai esőerdők Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 16 Feb. 2012, 17:56

Nem is tudom mi történt hirtelen. Rosszul vagyok, a gyomrom rohadtul kavarog és rohadt szarul érzem magam. A földről nehezen feltápászkodok ülésbe. Körbenézek de nem igazán látok semmit, sötét van és homályos is amit látok. A hangok alapján és a fényekből egyik alak biztos vagyok benne, hogy Mr. Sinister akit viszont nem tudom ki akar belenyomni a földbe éppenséggel. Majd egy halovány fény felől is ismerős hangot hallok majd a fény mozgásba is lendül. Mikor az ismeretlen fényébe kerül viszont tátott szájjal bámulok.
Hogy most mi?
Előbb még az x-ekkel és lovas társaimmal voltunk egy lerombolt város kellős közepén és az az idióta megharapta a kezem, most meg egy sötét szobába vagyok, talán csak olyanokkal akikkel nem akarok és még a gyomrom is forog. Nagyon remélem csak valami rossz vicc ez az egész. Bár, talán kapóra is jön ha lenyomják Mr. Sinistert, de lehet hogy nem. De? Nem? Á fenébe is érdekel is engem, inkább kussba gubbasztok itt amíg nem múlik el a rosszullétem. Bár... Ha jobban belegondolok inkább nem kéne. A sötétben még világít egy teli pofa vigyor és a hozzá tartozó szempár. Nagyon remélem, hogy te vagy az akit nem szabad hagyni, hogy segítsen.
Felkelek a földről és a fazon háta mögé próbálok jutni minél gyorsabban és ha ott vagyok akkor egy tőlem telhető legnagyobbat ütök a tarkójára. Nem nagy vagy erős ütés de remélem, hogy vagy félig robot és legalább fájni fog neki vagy tök véletlenül eltalálom a főkapcsolóját és leáll. Ha észrevenne vagy egyáltalán nem hatnám meg amit valószínűnek is tartok akkor azonnal egy hátra fele ugrás közben szárnyaim bontva felrepülök, de nem túl magasra, próbálok belőni egy 2-3 méteres magasságot azért, bár fogalmam sincs milyen magas ez a hely és lehet, hogy beverem a fejemet.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Sarah Csüt. 16 Feb. 2012, 21:02

" Rendszer ellenőrzés... Kész, nem találtam problémát... Programok újraindítása... Frissítés... Kész.. Test aktiválása folyamatban, üdvözöljük ismételten a rendszerben Mister Smiley... " Lassan, halk búgás kíséretében indulnak el ismételten a testem motorjai, mindeddig vésztartalékon működtek a legalapabb rendszereim amik az újraindításért felelősek, a többit pedig még a működő szerveim tartották életben, szerencsére azok nem álltak le, így pusztán csak egy nagyon élethű tetszhalál állapotába kerültem. Egy lassú gépies mozdulattal felülök, ha rendes testem lenne akkor valószínűleg nehézkes lenne, így viszont a pokoli kínok nem akadályoznak, hiszen satnya emberi testem már rég elrothadt valahol egy szemétdomb tetején. Enyhe pislákolás után a tekintetem " felvillanyozódik ", pontosabban világítani kezdenek a beépített lámpák, amik igazából inkább pszichológiai hadviselés céljából vannak így felszerelve, mintsem a látás szolgálatára, hiszen ha az ember felé egy sötétben világító betegen vigyorgó fej közeledik, az általában ráhozza a szívbajt. Mikor meghallom Holocaust hangját már viszonylag sikerült masszívabban megvetnem a lábam, miközben beszél végignézek az itt lévőkön, már akiket látok.
" Személyek azonosítva, Sinister - besorolás: Ellenséges, halott... Thorhalla Lokidottir - besorolás: Ellenséges, elsődleges célpont. " Holocaustnál nincs szükség felismerésre, nem igazán lehet sok dologgal összekeverni, de az emberek túlságosan egyformák... Egy erős dobbantás kíséretében lövöm ki magam Holocaust felé, illetve pontosabban őt egy olyan közepes ívben megkerülve, egyenesen a magam nemezise felé. Számítok bejövő támadásra, és annak fényében próbálok tervezni, oldalról próbálom megtámadni Thorhallát, vágásra számítok, ezért próbálok 1-2 méteren belül lehajolni, s igazából már innen indítom is a támadást, hiszen tökéletes helyzet ez egy elegáns jobb horog bevitelére. Tehát így a sebességem is belevíve próbálom állba vágni. Nem sok esély van arra hogy mindez sikerüljön, de aki nem mer, az nem nyerhet, s ha bejön megpróbálom kihasználni hogy a levegőben van, megkísérlem elkapni a bokályát és a falhoz csapni, s mindezt az egészet megfűszerezni a következő mondatommal.
- ÉGJ A POKOLBAN SENKIHÁZI HITETLEN SZAJHA! -

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Tyler Pént. 17 Feb. 2012, 17:51

-Mi az isten.....-
Tovább nem jut, mert oldalra fordulva öklendezni kezd. Nagyon, nagyon nem tűri a teleportálást. Ez most mindenki meg is tapasztalhatja, a róka rudi előadásában, főszerepében.
-...történt? Egyáltalán ennek kellett volna történnie? Meg úgy egyáltalán maguk kicsodák?-
Kérdezi döbbenten és gyanakodva Hellstormtól meg az ismeretlen emberektől akik körülötte állnak. Ugyan úgy meg vannak lepődve, mint ő maga. Közelebb lép Hellstormtól, miközben felkapja Teddyt és a vállára ülteti.
-Hol vagyunk? Hol vannak a többiek? Na és az ereklyék?-
A fegyverét készenlétben tartja, hisz jobb ha nem bízik senkiben sem. Körbe pillant, hogy egyáltalán hol vannak, és hogy tudnak ki jutni innen.


Hiába kapaszkodik, a szélvihar olyan méreteket ölt, hogy még az ő súlyos testét is felkapja. Morogva próbál megkapaszkodni valamiben, majd egy villám csap belé....
....hörögve, morogva kászálódik fel a földről. Szédül, de azt látja hogy egy másik helyen van, tele idegenekkel és egy Lovassal is. Ahogy az állapota engedi Behemóthoz ugrik, és akkorát próbál rúgni a fejébe amekkorát csak bír. Sok a kérdés, de egy Lovassal a nyakukban semmit nem tudnak csinálni. Ráadásul veszélyes is. El kell intézni, aztán jöhet csak a többi...
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 18 Feb. 2012, 13:44

Kótyagos fejjel próbálok négyről két lábra vergődni. Erősen megtámasztva magam a lehetséges környező fallal. Az első pillanatban a sírás is valami távoli zavaró zajnak hangzik. Távol a valóságtól, mintha csak a fejem akarna jobban kínozni. De mikor tisztul a kép, feltűnik szemem előtt az apokalipszis utáni kis létszámú óvoda idilli képe, enyhén zavartnak, kicsit csalódottnak érzem magam, főleg, hogy két ismerős is velem ébredezik. De utoljára mikor eszméletemnél voltam ők az ellenfeleim voltak. ~ Sehol egy lovas...~ A dolog elkeserítő mivoltán nem segít a két óvónő sem.
Megpróbálok távol állni mindenféle védekező alapállástól. De figyelem a két xet nem leszek én az első aki megszólal ha nem muszáj, de ha valamelyik rám támad minden erőmmel azon leszek, hogy kitérjek előle. Remélem nem fajul addig, hogy a veszélyeztetettségi zónámba kerüljenek. Akkor kénytelen leszek halántékon sújtani egyeseket, akik a kezem alá vándorolnak. De nem szeretnék agresszív képet festeni. Most szükségem lenne a tiszta fejemre.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Lance Harris Hétf. 20 Feb. 2012, 18:59

Ismét teleportálunk, fejem kissé kótyagos, s jórészt ismeretlen emberek vesznek körül, meg egy plüssmaci. Szuper. Próbálom felidézni mi történt, de csak annyi rémlik, hogy felrobbant a lovam. Kicsit elszomorodok, már kezdtem megszeretni a pacit, de remélem Urunk és Istenünk ad nekem egy másikat. Pláne ha elhozom neki Bárd fejét.
Körbe nézek, egy furcsa aranyszín folyóson vagyunk, mindenféle giz gaz nő jobbra balra. Kissé sötét van, de az falakról visszaverődő fény elég ahhoz, hogy lássam, egy tetves csőben vagyunk. Felülök és próbálok felállni. Egy vöröshajú fickó kérdez valamit, szinte pont ugyanezt akartam én is. Talán egy kicsit szofisztikáltabban. Bármit is jelentsen az. Miután a frappáns kérdést feltette, úgy érzem válaszolnom kell, amit meg is teszek, nemkevésbé velősen és csattanósan:
-Halvány lila fingom sincs!
Boldogan nézek magam elé, hogy sikerült szerintem megfelelő választ adnom, és végignézek a többieken. Ha valamelyik esetleg támadni próbálna, hát nekiugrom, mert az a kis lézerszemű köcsögnél is bejött...

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Teddy Hétf. 20 Feb. 2012, 20:19

Még az apokalipszis világában:

Vidáman, vagyis inkább már-már elmebetegen nevetve nézem az eget, vagyis amit látok belőle a nagy pörgésem közepette, igazából csak annyi, hogy hirtelen sok, sok-sok fényes pont jelenik meg a felhőkön, aztán nagy világosság, és mintha közelednének is, de azt nem látom tisztán. Kissé sajnálom hogy senki sem próbál még csak elkapni sem, úgy érzem csalódtam, cserben hagytak... EZ VÉRT KÍVÁN! No és nagyjából eddig jutok a haragommal, mert a következő amit látok az nagy sötétség, amiben alapesetben meglepődnék, még sosem volt hogy akaratom ellenére aludnom kellett...

Dél-amerikai esőerdők:

Szép lassan kezdek magamhoz térni a kierőszakolt álomból, ami alatt igazából semmi sem volt, csak nagy feketeség. Aztán végül ahogy jobban feleszmélek... Iszonyatos kínokat élek át! Soha, de soha nem éltem még át hasonlót, még ilyet hogy én fizikális fájdalmat és rosszullétet érezzek, és ennek megfelelően is kezdek el viselkedni.
- Glöh... - Elsőnek ez a hang hagyja el a torkomat, igazából már ezen érezni lehet hogy itt csúnya dolgok lesznek...
- Ehö.. Au... AUUUU... ÁÁÁÁÁÁGÁJÁJÁJÁHUÁHUHUJÁÁÁÁÁÁÁ.... - Ordibálok és hörgök is egyszerre értelmetlenül, miközben a padlón gurgulászok, tekergőzök és fickándozok is, ami elég látványos jelenséget nyújthat mások számára, és látszik hogy most először valós dolgokat élek át, és nagyon nem tetszenek. Szép lassan múlni kezd az érzés, ám végül egy ponton megáll, és feszítést kezdek érezni a "gyomromban", megállok négykézláb, a tekintetem a padlóra szegezem, majd pár másodperc múlva úgy érzem mintha ki akarnék fordulni önmagamból, s egy hangos büfögés mellett egy adag száraz szivacsot " okádok " a padlóra.
- Óh... Sokkal jobb... - Mondom megkönnyebbülten, életem első ilyen élménye volt, és remélem az utolsó is, a fizikális behatások nem nekem valóak. Jobban szemügyre veszem a kijött dolgokat, ami nem túl változatos, majd boldogan elvigyorodok.
- Óóóó! Szivacs! - Jelentem ki boldogan és fenékre ülve mellette elkezdem felcsipegetni a padlóról, mintha valami iszonyatosan finom kaja lenne, bár az ízét úgy sem érzem. Közben alaposabban végignézek az itt összegyűlteken, van ismerős, és van ismeretlen, és van aki szimpatikus is.
- Szia, Teddy vagyok, téged hogy hívnak? Honnan jöttél? Hány éves vagy? Szeretsz ölni? Én nagyon szeretek ölni... - És így tovább és így tovább, ontom a sok információt Jeffnek, és remélem hogy barátságosan fogadja őket.. Ha mégsem akkor ezek után csúnya eredménye lesz.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 20 Feb. 2012, 21:13

Sinister továbbra is tartja magát a nagyképű seggfej szerephez, de kiderül, hogy nem ő irányítja Bárdot. Viszont valószínűleg tudja, hogy ki, épp ezért nem örülnék, hogyha meglógna.
És... Nos, hát nem mondanám, hogy meglógott, de azért nem is igazán értem a helyzetet. Ez egy esőerdő? Kik ezek a figurák? Valaki puskát fog Sinisterre, szimpatikus a tag, egy robot rátámad, öhm... Ez Thorhalla? Úgy beszél, és úgy is néz ki, de valahogy még is más, hiányzik az... Egója, azt hiszem. És... Ez meg Bárd kiköpött mása, de tuti nem lehet ő, mert...
Na az isten verje meg, ez már megint valami alternatív univerzum? Vagy a mi világunkba került ez a rakás idegen? Akárhogy is, nem tetszik ez az egész, nagyon nem, és kezd a tököm tele lenni Sinisterre.
-Fogd vissza magad, töki, még szükségem van arra, ami a fejében van - jelentem ki most már sokkal kevésbé udvariasan, mint ahogy eddig beszéltem, mit ne mondjak, elfogyott a türelmem. A kvantumfény körülvesz, akárcsak Holocaust ágyúját, és egy esetleges lövést igyekszem megállítani, mielőtt eléri Sinister fejét.
-Beszélj, mi történt Bárddal, és hol van most? Vagy a gondjaira bízlak.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Dél-amerikai esőerdők Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by April Kedd 21 Feb. 2012, 14:39

A ház sem nyújtott elegendő biztonságot a cikázó villámok elől, amik közül az egyik mintha engem talált volna el. Ez persze lehetetlen, mert akkor már nem élnék, az egész testem összeégett volna, és a szívem is leáll, de mégis... Mégiscsak élek, még ha nem is vagyok a topon.
Kicsit szédülök, émelygek, és a kép is kásás, de azért élek, és nincsenek fájdalmaim. Megpróbálok felülni, és beazonosítom az embereket, akik itt vannak körülöttem. Farkast hamar kiszúrom, ő harcol valakivel, szóval Holocaust egy embere is itt lehet, öhm, talán Behemót. Harcolni kezdenek, de inkább hasonlít vagdalkozásra, ami történik, nem csoda, valószínűleg ők is olyan állapotban lehetnek, mint én.
Na jó, Behemót nem a haverunk, és tudom, hogy szükség törvényt bont, de egy lovassal akkor sem állok össze, ha pisztolyt fognak a fejemhez. Az ősz hajú nő azt hiszem, hozzám is szólt, és itt egy kisfiú is, meg egy másik mutáns.
-Mi... Mi az X-Men vagyunk, leszámítva a Behemótot. A nevem April, vagy Tűzfészek, ha úgy tetszik.
Megpróbálok felállni, és a kezemben egy tűzlabdát formálok, amivel Behemótra célzok. Ha Farkas a rúgás után már nincs a közvetlen közelében, akkor a tűzlabdát Behemóthoz vágom, és az így keletkező tüzet igyekszem úgy manipulálni, hogy csak az ő testén maradjon.

_________________
Dél-amerikai esőerdők April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Sam Kedd 21 Feb. 2012, 15:27

Égbolt

Az események gyorsan követik egymást, és hosszú láncolatuk után egy hatalmas erejű teleportálás következett, sosem szerettem a teleportálást, inkább a repülés mellett döntök, a napfényben való suhanásnál nincs felemelőbb érzés. Főleg, hogy azt nem követi ilyen mértékű hányinger és szédelgés, szinte alig bírok talpon maradni, és a látásom is elhomályosult, de most, itt ebben a sötét csatornában az talán nem is jelent akkora problémát. A fény hiányának hatására a hangulatom is sötét felhők kezdik elfedni. A nap éltető erejének megvonása sosincs rám jó hatással. Ugyan eléggé felvagyok még töltődve, de a sötétség nem az én világom. A kis gondolkodás, és a teleportálás hatásaiból való kilábalás után felemelem tekintetem és körbenézek. Javarészt ismeretlenek vesznek körbe, és ez nem tetszik nekem. Jobban szeretem az ismerős barátságos arcokat. A sötétség ellenére egy ismerős arcot vélek felfedezni tőlem nem is olyan messze.
- Kolosszia. – mondom csendesen, de ahhoz elég hangosan, hogy meghallhassa és felkelthessem vele a figyelmét.
Legalább egy emberben biztosan megbízhatok az itt lévők közül. Ha bárki támadó jelleggel lépne fel ellenem, vagy Kolosszia ellen megismerkedhet az nap erejével, egy energiacsapás képében. De ha erre nincs szükség nem vesztegetem az energiám, kitudja mikor fürödhetek újra a nap fényében.


Kolosszia

A kavarodás után hirtelen egy robbanás keretében történő teleportálás következtében egy ismeretlen helyre kerültem. Kifejezetten utálom a teleportálást, az embereket nem erre teremtették. A teleportálást követő hatásokkal sem vagyok kibékülve, a hányinger még nem is lenne olyan rossz, de a szédelgés, egyszerűen irritáló, ha nem vagyok képes megállni a lábamon anélkül hogy támaszkodnék valamire. Egy rövid idő után a tünetek ereje kicsit alábbhagytak és végre a terep felmérésére is képessé váltam. Kicsit homályos képet kaptam a sötét csatornáról és az itt állókról, majd tőlem balról a nevemen szólítanak. Ismerős hang ez Égbolt lesz, majd mellé lépek. Szóval ő is itt van, ez nyugalommal tölt el. Viszont a hely kicsit se tetszik, ez a sötét csatorna és az őserdő… Egyik se tartozik a kedvenceim közé… Főleg nem akkor, ha egy csapat idegennel vagyok. Az idegeneket se szeretem… Nem lehet bennük megbízni. Ha bárki rám támadna bőröm organikus acéllá változtatva hárítom a támadást, ha Égboltot támadják védelmére kelek.


_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

Dél-amerikai esőerdők Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Morsus Kedd 21 Feb. 2012, 21:25

Egyes csapat: Hellstorm, Teddy, Jeff, Égbolt, Kolosszia, Jégangyal, Elizabeth
Hellstorm leveszi Teddyt Jeffről.
- Teleportáltunk kis komám. Jöjjünk rá kik ezek.
Foglalja össze a mutáns.

Kettes csapat: Behemót, Farkas, Serena, Szehmet, April, kínai kisfiú
A lovast eltalálja April lángja majd Farkas neki ugorva megrúgja. behemót hátra zuhan. Aida csápját a fiúkezében élővé váló plüss sárkány harapja meg. A lány kezei közül kiugrik a fiú behemót és az X-mennek közé. Állatias morgást ad ki akaratlanul a gyermek és a teste szőrösödni kezd.
Dél-amerikai esőerdők 170193-139875-wolf-cub

Hármas csapat: Blood Man, Ryan, Hood, Doria, Skymax, Küklopsz
Hood Doriára nézet.
- Hát jöjjünk rá.
Ezzel előkapta a pillangókését és megvágta Skymaxot, akinek a vérét lenyalta a pengéről.
- Bleh... ha ezek után megint előadod a Földlakók primitívek dumát hagylak elvérezni is öregem... fúj.

Négyes csapat: Mister Sinister, Constantine, Bárd (AoA), Holocaust, Thorhalla, Mister Smiley, Sakura
Holocaustnak ront Thorhalla és a lány egyetlen szabad kézzel félre csapja őt. Az istennőt még mindig meglepő az alak gyorsasága és ereje. Úgy üti meg és söpri ezzel félre neki a falnak, mintha csak egy gyerek lenne a valkűr képzés első napján. Mister Smileyt Sakura üti meg hátulról, de a kezét töri, amikor a tömör fémbe csap. A robot támadni akar amikor Bárd egy elektromos robbantással szakítja fel a földet alatta. Sinister a káoszban a fal felé tart és ott megérintve valamit fényt teremt a teremben. A torz gépek és furcsa formák tömegében egy sárga fémből készült dolog emelkedik ki. Az életmagja.
- Nem, ez lényegtelen számomra.
Mondja a férfi és Holocaust hangja döbbent lesz.

- Hát ezt kerestétek...

Telepatikus sík: A két X-men és Constatine
Egyszerre jelenik meg mindenki egy üres területen. Előttük az enyhén zöld Hood áll.
- Üdv. A nevem Hood, az X-men tagja vagyok. A fejetekbe olvastam és ti is azok vagytok, de másik világból. Nem tudom melyikünk van a másik realitásában, de úgy fest mindkét csapatnak ugyanaz a baja. Apokalipszis egyik főembere és négy lovasa. Mi egy barátunkat keressük a neve Bárd...
Szavai elakadnak amikor a másik világ Bárdjára néz.

- Mi egy ereklyét, a neve Élet Magja. Kozmikus tárgy, ami képes visszafordítani azt, ami Apokalipszissel történt. Meg is találtuk.
- Várj... ha... Constatine emlékei stzimmelnek akkor... Bárd, a mi Bárdunk is olyanná vált, mint Apokalipszis. Lehet, hogy a mag a gyógyír erre?
- Van egy ellenpárja a Halál Magja. Apokalipszis attól lett olyan, mint amilyen. De az a Bárd csak akkor lenne olyan, ha köze volt Apokalipszishez.
- Ő... ő volt Halál, az első számú lovasa.
- Terveznünk kell - mondja Bárd. - Halla intézd el a robot, hagy rám Holocaustot... helyzet jelentést kérek, ki hol van és kivel.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 22 Feb. 2012, 12:07

A sárkány nem jut el addig, hogy odaadhassam a kisfiúnak, mert már előtte átváltozik és megharapja Adia-t, pedig nem én csináltam, nem én keltettem életre, hiszen nem is változott át élővé, csak plüss maradt. A következő pillanatban a fiú kiugrott Szehmet karjaiból és odaugrott a többiek közé. Döbbenten néztem, ahol az idegen már harcoltak is, a fiú pedig szőrösödni kezdett. Ezek szerint ő volt! A képessége, hogy átveszi mások képességét!
- Elég legyen! – mondtam hangosan. – Mindenki!
A nő… April?! Tényleg úgy is nézett ki, mint az evilági. Miért nem képesek soha sem egyesek azzal törődni, hogy túl jussanak a személyes gondjaikon.
- Most szépen tegye le a fegyvert mindenki! Nem ez a megfelelő hely és idő arra, hogy egymásnak essenek! Serena Davidson vagyok az X-men vezetője, ő Szehmet – mutattam a tárnőmre. – Össze kell fognunk és félretenni a személyes gondjainkat. Ki kell deríteni, hogy hol vagyunk. Maguk láthatóan nem ebből a világból valóak, vagy mi kerültünk önökhöz. Dolgozzunk együtt, hogy kijussunk innen és megtudjuk hol vagyunk, rendben?!
Kérdeztem még, majd Charles jelent meg és mindenki más is, akik itt voltak és a mieink.
- Úgy örülök, hogy rendben vagy és nincs bajod! – csúszott ki a számom megkönnyebbülve, majd pirultam is el.
Egy Bárd, megannyi másik személy, egy Thorhalla?! Egy atlantiszi nő, és olyanok, akiket még nem láttam soha sem, még alternatív énként sem.
- Nálunk itt van Szehmet és a kisfiú, illetve egy nő, aki úgy néz ki, mint a mi világunkban April Cinnamon és még két másik – mondtam. – Van valaki a másik csoportból, aki tud beszélni kínaiul? Meg kéne egy kisfiút nyugtatni… ki kell deríteni, hogy hol vagyunk és miért jutottunk ide. Történt a másik X-mennél valami, ami ezt okozhatta? Nálunk csak Sinister alkotott és Constantine próbálkozott, de… nem tudom…

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dél-amerikai esőerdők 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 22 Feb. 2012, 12:40

A lovas egyelőre szerencsére nem támadott és nem okozott gondot, de azért még mindig rajta tartottam a szememet, hogy mit is készül még lépni. A szárazföldire néztem, ahogyan ahhoz a furcsa lényhez lépett. Nem igazán figyeltem, hogy mit tesz vele, nem vettem le a szemem a lovasról. Aki igazából nem volt ellenfelem és nem is érdekelt. Holocaust holléte viszont annál is inkább, meg az, hogy hova is kerültünk. A következő pillanatban pedig már a többi „társamat” is láttam, akárcsak még több másik személyt. Másik X-men, szóval akkor két világból voltunk itt. Bárd szavaira ránéztem.
- A zöld alak – utaltam Hood-ra. – Holocaust egyik lovasa, két eszméletlen és egy negyedik személy, akit nem ismerek fel. Blood Man-ről gondoskodom. A falon minták vannak, de túl sötét van ahhoz, hogy látni lehessen. Képes vagy arra szárazföldi, hogy fényt kreálj? – néztem Hood-ra.
Ha látjuk a rajzokat, talán megtudjuk, hogy hol lehetünk s miként juthatunk vissza persze. Ha képes vagyok, akkor támadok a saját lovasunk – Blood Man – irányába s egyetlen gyors oldalról jövő mozdulattal próbálom halántékon csapni, hogy leüssem, nem érdekel, ha megölöm ezzel, hiszen az ellenségem. Amennyiben támadna vissza, úgy próbálok kitérni az elől s a szigonnyal védekezni.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dél-amerikai esőerdők BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Thorhalla Szer. 22 Feb. 2012, 13:27

Dühösen kiáltottam fel, mikor meghallottam azt, hogy a gép nekem akarna rontani, s Holocaust könnyedén söpört el. Dühtől izzó szemekkel néztem rá s rúnákat rajzoltam a levegőbe a megszokott varázsszavakkal, de nem történt semmi, mire rájöttem, hogy Stephanie az összes mágiámtól megfosztott s nem tudtam többé használni. Felkaptam a fejem, mikor Sinister valamit megérintett s megjelent az élet magva. Mit kerestünk, végre megvolt, ezzel megmenthetem Asgardot s Midgard népét is. Sinister nem ezt akarta, de Holocaust nem fogja hagyni, hogy megszerezzük, ahogyan a lovasa sem. Lelki szemeim előtt jelent meg egy rét s mindenki más is, az a lány! Hiszen ő volt, kit meg kellett szerezni Tao-nak, a realitásutazó. Megannyi másik személy is, de a legtöbbeket nem ismertem fel, csak a sajátjainkat, akik pedig megvoltak.
- Elintézem – feleltem. – S azt hiszem, hogy a nálam levő pöröly miatt kerültünk ide, Asgardi mágia. A gépember próbált vele harcolni, de nem járt sikerrel, milliónyi villámot szórt szét s utána, mikor elértek minket itt ébredtünk.
Közben felpattanok a földről s támadóállásban helyezkedem el szemben a gépemberrel. Nem terveztem bántani, de most már kénytelen leszek harcképtelenné tenni, ha azt akarom, hogy ne akadályozzon minket, s talán az élet magvával őt is helyre lehet hozni, hogy az lehessen, ki egykor. Néhány pillanatig figyeltem, majd lendültem felé figyelve arra, hogy esetleg ő is támad, ha ez megtörténne, akkor ugrással, vagy vetődéssel próbálom elkerülni a támadását. Ha megérkezem hozzá, akkor a pöröllyel csapok irányába, hogy arra készüljön támadni, de ez csak egy elterelő csel lesz, mikor rámozdul a pörölyre, azt elrántom tőle, visszafelé, hogy így a karja, vagy a lába maradjon szabadon s a karddal ekkor sújtok le, hogy próbáljam levágni a karját. S ezzel egy időben teljes erőből rúgok jobb lábbal a hozzám közelebb eső térdére is. arra továbbra is ügyelek, ha visszatámadna, akkor kitérek s védekezem ellene.

Fegyver: Fagymarok
Mágia: 50 egység

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dél-amerikai esőerdők Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Szehmet Szer. 22 Feb. 2012, 20:37

A pillanatnyi, ideges békét máris megtörik az idegenek. Szehmet szíve szerint továbbra is figyelmen kívül hagyva őket, Serenát és a fiút maga mellé véve elindulna kideríteni, hol vannak, de a kiskölyök másként gondolja a dolgot. Ahogy a küzdők közé veti magát, Szehmet is mozdul utána, hogy biztonságba rántsa a csata közepéből. Bárkit, aki veszélyt jelent a srácra, akár csak véletlenül is, arrébb igyekszik taszítani. Nem célja, hogy a vérüket ontsa, egyszerűen csak biztonságban akarja tartani a gyereket, aki láthatóan zaklatottá vált a csata miatt.
Ez pedig fontosabb, mint a képesség másolás okozta meglepetés, noha a szőrösödést látva Szehmet egy pillanatra elvicsorodott. Úgy érezte véget kell vetni a harcnak és a zaklatottságnak, mielőtt a fiú végleg kiszőrösödik, mert előfordulhat, hogy megreked ebben az állapotban, szőrösen felnőni pedig küzdelmesebb és szomorúbb, mint szemmel nem látható képességeket birtokolva.
Ha eléri, megragadja a srác csuklóját, és arrébb penderíti. Nem zárja újra ölelésbe, egyszerűen csak tartja a kezét, és arrébb mozdul vele, ha el kell kerülni a bajt, amíg biztonsággal el nem engedheti.
Tekintete őt figyeli. A gyereket. Szfinx tudott kínaiul.. tudnia kellett, mert Stefan volt az atyja. Vajon mennyi maradt hátra őbenne az összeolvadás tudásából? Vajon a leszűrt emlékek közt akad néhány szótöredék?
Meg akarta nyugtatni a fiút. Mondani akart neki valamit, bármit, amit értene..
Végül csupán újabb dorombolást hallatott, majd a saját nyelvén tette hozzá:
-Nyugalom. Nem lesz semmi baj.- amíg ő a fiúval törődött, addig Serena a békétlenséget kezdte meg felszámolni. Szavaira Szehmet újra a küzdőkre nézett. Mélyen, áthatóan, remélve elég az ésszerűség ahhoz, hogy újra nyugalom ereszkedjen rájuk.
Ekkor jelent meg Hood. Szehmet pedig meglepetten elmosolyodott.
-Hood!-nem is mondott többet, de ebben az egy névben ott volt minden, barátoknak járó melegség. Szehmet néhány pillanatig még figyelte őt, majd tekintetét a többieken hordozta körbe. Idegennek érezte magát itt, és ősöregnek. Jelenleg egyetlen kapaszkodója a gyerkőc volt. Az élet magjának említése azonban megragadt gondolataiban. Úgy tűnik, ismét nagyobb dologba tenyereltek, mint amit gondolhattak, mikor elindultak.
-Mondjátok, mit tegyünk?-szólt végül nyugodt hangon.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by April Csüt. 23 Feb. 2012, 14:17

Az ősz hajú nő azt állítja, ő az X-Men vezetője, hát én ugyan még sosem láttam, most meg azt mondja, ne harcoljunk. Ez nem X-Men, az biztos, egy igazi X legyőzi az ellenségeit, hogy megvédje a barátait, ő meg az ellenséggel akar barátkozni. Mégis, fogalmunk sincs, hol vagyunk, hogy kik ezek, és miért kerültünk ide. Talán tényleg ki kéne deríteni, hogy mi áll a dolgok hátterében. Kezemben az újabb bekészített tűzlabdák vártak, de egyelőre tétlenül, és Farkasra nézek, mintha tőle várnám a választ.
-Talán... Talán igazad van, öhm... Serena.

Ekkor érzékelem, hogy valaki telepatikus kapcsolatot létesített velem, az egész olyan, mint egy nagy konferenciahívás. Még több idegen, szóval ők a másik X-Men, amiről Serena beszélt, meg egy fickó, aki sárgán világít... Bizarr. Az élet magja ezek szerint megkerült! De úgy tűik, nem csak nekünk van rá szükségünk, ez a Constantine nevű fickó állítólag tanúja volt annak, hogy az ő világuk Bárdja olyanná vált, mint Apokalipszis. Talán mindkettőnk gondjára ugyan az a megoldás.
-Lehetséges kétszer is használni a magot? Az ő Bárdjukon, és a mi Apokalipszisünkön? - Kérdem úgy összességében mindenkitől. Aztán esik le, hogy mikor Serena elmondta, kik vannak itt, a teljes nevemet mondta, pedig én csak a keresztnevemen mutatkoztam be. Ezek szerint ismeri a másik világbeli énemet, bár itt nem látom, szóval ott nem vagyok az X-Men tagja... Vagy csak voltam.

-Akkor meg kéne találnunk a többieket, nem igaz? - Kérdem Serenától már a valóságban.

_________________
Dél-amerikai esőerdők April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Sarah Csüt. 23 Feb. 2012, 14:41

Mielőtt indulhatnék támadni valaki megüt hátulról, ami számomra nem igazán feltűnő, pusztán csak a tompa puffanásra leszek figyelmes, és a felgyulladó kérdőjelre a szemeim előtt. Mindez jelen esetben nem igazán foglalkoztatna, az elsődleges célpontom még mindig Thorhalla lenne, azonban mielőtt támadhatnék felszakad alattam a föld, s ismételten a padlón kötök ki kényelmetlenül fetrengve. Nem rózsás a helyzet, nagyon nem, de pozitívum hogy Holocaust könnyedén bele küldte a falba a hitetlen szukát, mily egyszerű lenne minden ha ezt jómagam is megtehetném. Felnézek végül támadómra, arra aki imént hátba vágott.
- Azonosítás kész: Ismeretlen személy, besorolás: ellenséges, használható eszköz, terminálási parancs jóváhagyva. - Beszéd közben már próbálok is felkelni a padlóról, s megragadni a nőt a nyakánál fogva, vagy ha máshogy már nem érném el, akkor a bokájánál, vagy utána ugrok, helyzet függő. Ha sikerül elkapni akárhogyan is, megkísérlem teljes erőmből elhajítani az asgardi felé, majd jómagam is megindulok sprintelve, s mivel tudom hogy a dobás ha talál is, kevés lesz arra hogy egyáltalán lefékezze, ezért egy igencsak kockázatos taktikát használok. Amint sikerül elérni úgy a 3-4 méteres közelséget, megpróbálom egy erőteljes becsúszással kirúgni alóla a lábait, és reménykedem benne hogy a tehetetlenség törvényének köszönhetően, saját sebességével száll majd át felettem, nem tudok ellene így mit kezdeni, ezért maximum csak lassítani próbálhatom, vagy át is térhetek más célpontra... Igen ez is célravezető lehet.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 23 Feb. 2012, 15:11

A harc beindul, de engem jelenleg hidegen hagy egy rakás idegen meg a lovas harca, csak Sinister a lényeges, ő az, akinek a birtokában van a tudás, amire most szükségem lenne. Amikor fény gyullad a teremben, és kiemelkedik valami sárgás dolog, Sinisterről csak az derül ki, hogy nem ezt kereste. Viszont úgy tűnik, azért kerültünk ide, mert ő idehozott bennünket, szóval pontosan ott vagyunk, ahova ő akart menni, csak éppenséggel nem tudta, hogy mi vár majd itt rá.
Holocaust már többet árul el, ezek szerint ez itt az élet magja. Mag, erről beszélt Sinister, egy mag van Bárdban, ami miatt máshogy viselkedik. Ha ez az élet magja, akkor gondolom Bárdban a halálé lehet. Ő volt Halál lovasa, és mióta működésbe lépett a mag, gyilkol és pusztít. De miért mondja ez a fickó, hogy ezt keresték?

Mentális sík, erős telepatára utal. Szóval itt van mindkét X-Men, én meg mint valami kívülálló állok itt.
-Valóban Bárdban van a halál magja, vagy kapcsolatba lépett vele, nem tudom, hogyan működik ez pontosan, de Sinister is a magról beszélt. Ő akart idejönni, de úgy tűnik, a halál magját akarta megtalálni, nem az életét.
Szóval ez a mag lesz a kulcs, de jogos a kérdés, hogy ha ez kell mindenkinek, hogyan használhatjuk kétszer is?
-Ha jól gondolom, a mi világunkban maradtunk, ezért a ti Apokalipszisetek nincs ebben a világban. Talán ha elintéztük Bárdot, magatokkal tudjátok vinni a magot a saját világotokba. Megpróbálom megszerezni a magot.

Thorhalla nagyban támadásba lendül, én viszont pont, hogy kivonom magam a harcból. Kvantumfénybe vonom az életmagját, és magamhoz próbálom rántani, mielőtt bárki megszerezhetné, aztán azzal együtt a levegőbe emelkedem, és próbálok messzebb kerülni a harctól, valami fedezéket igyekszem találni. Mivel kevés a fény, a kvantum energiából bocsájtok szabadon valamennyit, hogy bevilágítsa a helyet. Így eléggé jó célpontot nyújtok, de megpróbálom felfogni a kvantumpáncéllal a támadásokat, amíg nem találok fedezéket. Ha sikerül biztonságos helyet találnom a mag számára, akkor onnan egy energianyalábbal próbálom elkapni Sakurat, mielőtt eltrafálja Thorhallát. Gömböt formálok Sakura köré, és mozgását megfordítva, a robothoz próbálom hozzávágni őt. Oké, nem valami humánus módszer, de ez Apokalipszis egyik lovasa, szóval kit érdekel.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Dél-amerikai esőerdők Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 23 Feb. 2012, 17:07

Az ütés talál ám a legvalószínűbb dolog történik meg félig. A nagy semmi, legalábbis az ő részéről. Hallok egy reccsenést s amikor felrepülök végigsimítom a karom és akkor teljesen bizonyossá válik számomra is, hogy eltörtem a karomat a tarkóján. Hát jó. Akkor ez így nem fog működni, kizárt, hogy itt bármelyik fazonnal is tudjak valamilyen kárt is okozni. Egyedül csak abban tudnék kárt okozni akiben nem akarok. Még. Szerencsémre, hogy felrepültem így nem okozott bajt nekem a felszakadó talaj viszont úgy fest felkeltettem az érdeklődését annak akit tarkón csaptam. Miközben kel fel a földről gépiesen beszél is hozzá. Remek szóval egy teljesen robot valamivel kéne kezdenem valamit? Na nem. Nem kockáztatom meg, hogy elér vagy rám lő valamit ezért megelőzve bármilyen további kárt füstté válok. Érinthetetlen leszek így számára remélem. A kezemen a harapás már úgy is begyógyult és ilyen állapotomban a törött csont is hamarost begyógyul.
Legyek átkozott de én vissza nem változok amíg ezek le nem rendezik egymást.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 23 Feb. 2012, 19:11

Nem a legjobb ötleteim közé tartozik az amelyikben úgy határoztam, hogy a békesség és a fenyegetés minden elkerülése talán elodázhatja a a helyzet szélsőségekbe való sodródását. De amíg a frontális támadás kivédésére készültem ezek a kölykök egyszerre vetették magukat rám.
*Szagol* Egy kis égett szag csapja meg az orromat. Szerencsére a szőröm nem olyan gyúlékony, nem néznék ki jól ha az lenne. De valami megpörkölődött az bizonyos.
A landolás után guggolásban megrázom a tagjaim, hogy visszatérjek a pillanatnyi meglepetésből. De a pillanat azt sugallja, hogy most békén hagynak egy kicsit. Talán én sem szeretnék konfliktust. Ezért egyenlőre én békésen el is guggolok. De ha valamelyiken észreveszem, hogy csak elgondolkodik a támadáson rávetem magamat a farkasra és miután a halántékára mért sújtással megpróbálom elkábítani magam elé is rántom, hogy nehogy megint megpörköljön a vörös hajú hölgyemény.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dél-amerikai esőerdők Empty Re: Dél-amerikai esőerdők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.