Hydra > Mona „Devil” Sax

Go down

Hydra > Mona „Devil” Sax Empty Hydra > Mona „Devil” Sax

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 05 Márc. 2012, 13:43

http://xmenreneszansz.portbb.com/viewtopic.php?id=1331

Név:  Mona Sax
Egyéb név(i): Devil, Mona
Faj: mutáns
Nem: nő
Jellem: gonosz
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: 1986. február 18
Kor: 38 év
Család: Nathasa Sax-nővére-elhunyt; Dmitrij Rejnyi-apa-elhunyt; Ilena Rejnyi-anya-él;
Foglalkozás: bérgyilkos
Testmagassága: 179 (cm)
Testsúlya: 62 (kg)
Szeme színe: zöld
Haja színe: vörös
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: a haját lófarikba hordja, bőrkabát, hegyes fülek
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: egézséges


Hol is kezdjem az életemet? Talán az elején. 1986. február 18-án láttam meg a napvilágot  Oroszország szívében, Moszkvában. Nővéremmel, és szüleimmel Meksya-ban éltünk. Apám, a városi maffia vezér jobb keze volt. Anyám otthon nevelt minket. Nem jártunk iskolába, otthon tanultunk. Nathasa, a nővérem öt évvel volt nálam idősebb. 13 éves koromba a városba, Meksya-ba. A maffia vezérek között feszültség alakult ki. A Leonyid  család és Gvargyija család között, apám az útibbikat támogatta. Sajnos kárára, a családunk elment vacsorázni Blokojba, a helyi étterembe. Mikor végeztünk az esti programmal. Az étterem előtt elhajtott egy fekete, sötétítet üvegű autó. Az ablakain gépfegyveres emberek kezdtek ránk lőni. Apánk elénk vetődőt, így őt találta el. Ekkor jelent meg először a képességem, egy adott területen belül lelassult az idő, így apám halálát lassítva láttam. Anyámmal és a nővéremmel elmenekültünk Moszkvába. Nevet változtattunk, így lett a vezeték nevem Sax.  Akkor bosszút esküdtem Leonyid család ellen. Megtalálom és kivégzem őket. A fővárosba éltünk, a kommunizmus idején. Iskolába jártam, ahogy a velem egyidősek. Rossz társaságba keveredtem. Iskola után nem haza mentem, hanem bandáztam, ittam, raboltam. Ahogy telt az idő, úgy maradoztam ki az iskolából. Az utca gyermeke lettem, anyám kárára. Még mindig egy cél lebeget a szemem előtt végezni apám gyilkosaival. A bandánk vezére Ivan nálam, két évvel idősebb. Tőle kaptam, egy ajándékot, egy Desert Eagle-t. Életemben először fogtam fegyvert a kezembe. Megbízást kaptam, egyedül raboljam ki egy közértet. Minden simán ment, az eladó odaadta a pénzt, én meg futottam. Egy férfinak neki mentem, aki megragadta a karom.
–Ejnye, kislány! Hová mész? Talán valami rosszat csinálttál?- kérdezi a férfi.
- Ereszen el. Mi maga talán zsaru?
-  Igen, az vagyok és most szépen megyünk az őrsre.
Ivan jelent meg. A férfi háta mögött, egy pisztoly szegezve a tarkójához.
-Mona, itt az ideje, hogy nagy lány legyél. ÖLD MEG A MO.KOT.! Vagy én teszem meg.
Elővettem a fegyvert, amit Ivan-tól kaptam, a férfire szegeztem, majd lelőttem. Semmi lelkiismeret furdalásom nincs. Először öltem hideg vérrel.
Az események után elszöktem otthonról Ivan-nal. Az utcán éltünk, rablásból és fosztogatásból. A férfi megtanított harcolni és hideg vérrel ölni. Tiszteltem, és beleszeretem. Öt év múlva, már saját lakásunk volt. Nagyobb fejeseknek dolgoztunk, jó pénzért. Kiadta a munkát, mi takarítottunk, majd felvettük a pénzt.22 éves lehetem, mikor rájöttem egyedül is tudnék boldogulni. Ivan-t elakartam hagyni, de a férfi nem engedte, bedühödőt, elhordót mindenek. Rám támad, s megakart ölni. Egyenlő ellenfelek voltunk. Hosszas verekedés után, a férfi elővett a egy kést. Hátulról megfogót és a nyakamnak szegezte.
-Ri..nc, te akartad, hogy így legyen. Azt hitted csak úgy elhagyhatsz engem. Most meghalsz.
Nem tudom, mi hozta ki belőlem, ezt az erőt az adrenalin vagy csak spontán jött. Megragadtam a férfi karját és kicsavartam, a kés kieset a kezéből. Egyből utána is ugrottam, így fegyverrel a kezembe álltam kész a férfi újabb támadásának.
-Ivan, hagyjuk abba. Engedj el, és nem lesz semmi baj. A mi utunk szétvált, én már nem tartozom hozzád.
Ivan, csak hallgatott. Szemeimbe nézet, és felém rohant. Nekem ugrott, így mindketten kiestünk az ablakon. A férfira estem. Alattunk egy vértócsa, folydogált. Nem az én vérem volt.  Mikor kiestünk, véletlenül vagy akarva Ivanba állt a kés. Éreztem, ahogy Ivan egyre hidegebb lesz. Elhagyja az ereje. Még egy mondatott kiejtet a száján: ördögi angyal Ivan halálával egy újabb szakasza kezdődőt az életemnek. Visszatértem Meksya-ba, hogy leszámolja, a Leonyid család fejével Vinni Leonyid-al. Egy kastélyban lakott, a város szélén. A biztonsági rendszer nagyon elavult volt. Észre vétlenül bejutottam az épületbe. Persze egy-két őrrel végeznem kellet. Vinni egyedül volt a dolgozó szobájába. Egy szó nélkül, semmi fenyegetés..semmi hegyi beszéd. Egy golyó Vinni és Én. Fejbe lőttem, leróttam a bosszúmat, apám halála miatt. Egy év bujdoklás után, felkerestem anyámat, Moszkva-ba. Nem akart látni, de annyit elmondót, hogy Nathasa Amerikába dolgozik, táncosnőként. New York-ba. Moszkva-ban, egy albérletben laktam, volt elég pénzem, mert egy bankszámlán kamatozott, az a pénz, amit Ivan-nal kerestünk, a kisebb nagyobb piszkos munkákkal. Az erőmet sikerült tovább fejlesztenem,igaz nagyon ritkán használtam. Általába, mikor a munkámat végzem. Megpróbálok normális és új életet kezdeni, de szakma, és a priuszaim miatt nehéz lesz. A rendőrség aktájában többször is szereppel a nevem, de soha nem tudtak rám bizonyítani semmit. Mivel nem hagytunk nyomokat, így nem volt bizonyíték ellenem. A városban sikerült megint az alvilágba keverednem, újra megbízásokat vállaltam. Egyre több vér tapadt a kezeimhez. Általában, hólyagokat, akik megcsalták a feleségüket vagy az üzlet társainak ártott. Ők voltak az áldozataim. Magányos farkasként éltem. Nem volt senki, nem kötődtem senkihez. De az ember nyolc év után megunja. Szabad időmben angolul tanultam. Nagy álmom volt, hogy Amerikába menjek. Eljött az idő, hamis papírokkal letelepedtem, New York-ba. Elmentem, abba a bárba, ahol Nathasa táncol. Kiderült, hogy nem dolgozik ott olyan személy leírású nő, nyomát vesztetem. A bárban vállaltam állást. A tulajdonos,T.J.. Állítólag  tudja, hol van a nővérem, mert már volt vele kapcsolata. Méghozzá milyen? Nathasa-ról kiderült, hogy nem táncos, hanem prosti. T.J. szerint, napról-napra él. Amit megkeres pénzt az utcán elveri drogokra. De a férfi nem csak Nathasa-ról derítet ki dolgokat, hanem rólam is. Ismeri a múltam. A férfi  munkát ajánlót, öljem meg a konkurenciát, cserébe előkeríti a nővéremet. Beleegyeztem. A célpont David Jacobs, az O’cean bár tulajdonosa. T.J. nagy ellenfele, ha meghalna a férfi, akkor övé lenne az a városrész, ahol van a bárja. Az O’cean bárral szemben volt egy lapos tetejű négy emeletes hát. Jacobs irodája pont az épület fele volt. Könnyű dolgom volt, az épület tetejéről egy SSG 3000 mesterlövész puskával fejbe lőttem. Jacobs emberei észre vettek, utánam eredtek, körbe vettek az épülettetején. 5-6 kigyúrt izom állat. Innen nincs menekvés… T.J. emberei jelentek meg, ők lefoglalták az izomagyúakat, addig én elfutottam. T.J. megtalálta Nathas-t, de nem úgy, ahogy én számítottam rá. Halott volt, kábítószer túladagolás. Felhívtam anyámat, de őt nem érdekelte, engem vádolt mindenért. Betelt a pohár, idáig mindig én voltam a rossz…én se így képzeltem a jövőmet. Kislány koromba, egy tökéletes családról álmodoztam, férj, gyerekek, karrier. Ehelyett, nekem más jutott… Eljöttem a bárból, T. J-vel végeztem, megkaptam a pénzem, így tovább álltam…új munkát keresve bolyongok az utcákon.


Képessége:

Elméjével képes manipulálni az időt. Ez abból áll, hogy az adott területen megváltozik az időmúlásának az idő tízszeresre gyorsul vagy lassul le. Mind a két alkalmazásnak meg van maga előnye is hátránya azonban mindegyik alkalmazás rend kívül megterhelő számára így 20 percenként egyszer hívhatja, használhatja az erejét. A ható terület egy négy méter átmérőjű gömb ezen belül minden emberre és tárgyra hat azonban őket ez erősen megterheli továbbá nincsenek is hozzászokva, hogy így mozogjanak, harcoljanak, ezért jelentős előnyben kerül. Nézzük meg bővebben mit is takar két alkalmazás.

Felgyorsulás: 6 másodpercig rend kívüli módon felgyorsul. Képes kikerülni támadásokat és golyókat persze ez nem automatikus egy kardpenge elől könnyedén elhajolhat, de egy gépfegyver sorozat már biztosan komoly nehézséget okozhat számára. Támadásainak a száma triplázódik. (Ha kezelési idő engedi például mesterlövész puskát teljesen értelmetlen felgyorsulás alatt használni.)

Lassítás: Képes lelassítani az időt egy adott területen így áldozatai nem tudnak olyan gyorsan menekülni. Hasznos lehet képesség, ha magasról esik le mivel a gömbön áthaladva esési sebességre 10-dére lassul és értékes másod perceket is nyerhet, ami könnyen az életé ment heti meg ilyen helyzetekben. Az időtartam itt is hat másodperc, ami gömbön belül egy percnek felel meg.

Megjegyzés: Torzulást a tőle számított 20 méteren belül hozhat létre. A megidézés helye fix tehát nem mozog együtt vele vagy célszeméllyel. Ki lehet belőle lépni és érni más kérdés hogy mennyi idő alatt

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hydra > Mona „Devil” Sax Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hydra > Mona „Devil” Sax Empty Re: Hydra > Mona „Devil” Sax

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 05 Aug. 2013, 14:29

Nagyon sokáig nem lehetett tudni, hogy mi van vele. Az AIM időt börtönben töltötte, és kísérleti telepeken. A bukás után egy ilyen telepen a Hydra fogta el és módosításokat hajtott rajta végig. Az elmúlt 3-4 évet hibernációban, vagy ha jobban tetszik felfüggesztett életműködéssel töltötte. Nemrég ébresztették csak fel ebből az állapotból, és mire ez megtörtént már megkapta az agymosást is, hogy a Hydra-t szolgálja.

Kép róla és 2 társáról::
Hydra > Mona „Devil” Sax EXILES092010_jpeg

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hydra > Mona „Devil” Sax Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hydra > Mona „Devil” Sax Empty Re: Hydra > Mona „Devil” Sax

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 04 Jan. 2015, 09:32

A karakter a Versenyfutás c. kaland során életét vesztette.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Hydra > Mona „Devil” Sax AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hydra > Mona „Devil” Sax Empty Re: Hydra > Mona „Devil” Sax

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.