Laborok

Go down

Laborok Empty Laborok

Témanyitás by Yvette Pént. 23 Márc. 2012, 23:59

Lexet a két gorilla alkatú alak ráncigálja be a helységbe. Ha sikerül körülnéznie, akkor láthatja, hogy még a plafont is fehér csempékkel burkolták. Valami furcsa, laborokra jellemző szag terjeng, és emellett némi égett hús, haj, és kiontott belek szaga keveredik halványan. A gorillák egy fogorvosi székhez hasonló szerkezetbe lökik a férfit és azonnal le is kötözik a bokáját, csuklóit, derekát, mellkasát, minden ponton, ahol esetleg erőt fejthet ki a szökéshez. A feje felett bekapcsol egy nagyon erős lámpa, ami elveszi a látványt és éles késként vág Lex szemébe.

- Dr Zorn! Meghoztuk a másikat is.
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Morsus Szomb. 24 Márc. 2012, 01:18

A terem fehérségét kék fény telíti be ahogyan a doktor belép. Megigazítja a fehér köpenyét és int a két férfinak.
- Távozhatnak.
Hangja üres és érzelem mentes, mint egy szellem utolsó suttogása, amit csak ront a maszk adta fémes utózönge. A műtős kesztyűt ellenőrzi a kezén és közben betolja a kis asztalkáját, amin szikék és kések vannak.
- Mister Broxton. Megkel vallanom a képessége felkeltette a kíváncsiságomat. A maguk fajta fókuszáló mutánsok mindig is érdekeltek engem.
Ezzel a kis asztaláról fel emel valamit és gombnyomás után leteszi. A férfi ha nagyon odafordítja a fejét láthatja, hogy egy diktafont kapcsolt be.
- Kísérlet 023,A. Szakorvos: Doktor Zorn. Alany: Lex Broxton, mutáns. Képessége speciális energia generálás a tenyerénél. Vizsgálat célja, hogy megértsük vajon milyen szabályai vannak a generálásnak. A kezéből jön az erő? A testéből? A keze károsodik ha túl erőlteti a képességét? A keze eltávolításával a képességét is elveszti?
A üres tekintetű fémmaszkban világító kék szemek Lexre "pillantanak".
- Kérem mellőze a sikoltást rongálja a felvételt.
Mondja és felvesz egy szikét.
- Hipotézis: a tenyérben generálódik az energia. Lássuk mi is van pontosan benne.
A fekete nap meleg keze megfogja Lexét és határozottan megfordítja, hogy tenyérrel felfelé legyen. Az ujjait kifeszíti.
- Kérem ne ficánkoljon, mert akkor eltörnek az ujjai és annak a hatását később akarom elemezni. Továbbá kerülje a sikoltozást, rontja a felvételt.
Ezzel Zorn elkezdi a férfi tenyere közepét vágni.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Yvette Pént. 14 Szept. 2012, 21:21

A szirénák hangja hasít bele a labor viszonylagos csendjébe. A laborban dolgozók egyszerre teszik le az eszközeiket és a vizsgálóasztalra kötözött, elkábított és ájult Lex-el nem törődve indulnak az ajtó felé. Egyikük, egy magas, hosszú vörös haját kendő alá szorító nő lépne ki utoljára. Hosszú, higanyszínű karmos kezével megfogja az ajtót és visszanéz Zornra.

- Dr Zorn! El kell hagynunk a labort, hogy az elhárítók elvégezhessék a munkájukat. Ez mindannyiunk érdeke...

A hangja kicsit elhalkul a mondat végére, a köpenye zsebében tartott keze ökölbe szorul, karmai belemélyednek a tenyere bőrébe. Gyorsan igyekszik úrrá lenni a kezén, érzelmein, minden kifelé és befelé mutatott reakcióján. Ha a doki elindul, maga engedi és becsukja maguk mögött az ajtót. Ha a doki nem indul el, kérdőn néz rá és várakozik.

- Doktor?
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Morsus Pént. 14 Szept. 2012, 21:47

Zorn figyeli a lányt.
- Hihetetlen. Megzavarni egy művészt munka közben.
A mutáns felkap egy szikét és megforgatva a kezében Lex kézfejébe állítja majd követi a nőt.
- Erről hallani fognak a felettesei!
Mondja a lángoló koponya sértett hangon és megy kifelé. Még hallani lehet pár fémes morgó szót tőle, de már inkább csak a nem létező orra alá mondja őket panaszkodásképpen, mivel elégé elfoglalt volt és nehezen viseli, ha zavarják.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Yvette Pént. 14 Szept. 2012, 23:09

- Sajnálom doktor. De muszáj mennünk, ez a szabály.

Előre engedi a dokit, igyekszik ügyet sem vetni a morgására, becsukja a labor ajtaját. Végigvezeti Zorn-t a folyosón, fel egy világos, steril fehér étkező és pihenő helyiségbe. Ott a hűtőhöz lép, kivesz belőle egy üveg vizet és az ablakon kinézve kezdi kortyolgatni. A többi tudós unott beletörődéssel ücsörög, vár az ellenőrzés végére. Amikor a katonák (Steph vezetésével, vagy nélküle) benyitnak, mindenki szinte azonos mozdulattal emeli fel a kitűzőjét, az azonosításuk megkönnyítésére. A katonák alaposan átnézik a termet, majd becsukják maguk mögött az ajtót. A tudósok nem mozdulnak, meg kell várniuk, amíg elengedik őket. Az ablaknál vizet kortyolgató, vörös hajú asszisztens kicsit összehúzza a szemeit, úgy figyel kifelé, de egyébként nem mozdul, nem feszíti meg az izmait, nem tesz és nem gondol semmit. A teremre csend borul.
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 15 Szept. 2012, 11:34

//Előzmény: Labrador – Főépület//

- Természetesen magam felügyelem az átfésülést! – mondtam. – A laborokat személyesen, a többit kamerákon át.
Ezt jól megtanultam, ennek így kellett lennie. Ha valamire azt akarod, hogy működjön végezd te magad azt. Ahogyan félreállt az ajtóból kiléptem rajta, majd a laborok felé vettem az irányt, hogy ott kezdjük. Az volt a legkritikusabb pontja jelenleg az egész komplexumnak. Így először a laborok felé mentem, a többinél, a celláknál elég volt a kamera. Belépve a laborokba, néma csend fogadott, a doktorok és asszisztensek csak álltak, amíg a katonák megkezdték a hely átvizsgálását. Én is körbenéztem, hogy van-e valami furcsa ezen a helyen, és kiszúrta a szemem a vörös nő, aki nem a benti dolgokat figyelte, hanem a kintit. Még mielőtt a katonák távoztak megállítottam őket, volt egy megérzésem.
- Kutassák át a személyzetet is – mondtam nekik. – Mindegyiket, alaposan!
Túlságosan nagy volt a kockázat ahhoz, hogy esetleg valaki kicsempésszen valamit, vagy behozzon valami lehallgató készüléket, adatrögzítőt, vagy ehhez hasonló szerkezetet.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Laborok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Yvette Hétf. 17 Szept. 2012, 21:08

- Erre tessék.

Bólint a katona és vezeti a vezérlő felé. Ott az átfésülésre kész, állig felfegyverzett csapat várja őket. Mindenki feszültnek látszik, többen a képességeiket is aktiválják, így az őrök között van tüskés, sugárzó de még pikkelyes is. Amikor a csapat összeáll, Steph parancsára várva állnak. Amikor a nő elhalad előttük gyorsan és szervezetten felfejlődnek mögötte, összeszokott mozdulatokkal és rutinosságot sugallva indulnak feladatuk teljesítésre. A tudósok pihenőjénél néhányan megtorpannak az új alak, Zorn előtt, aki vagy előszedte az igazolványát, mint a többiek, vagy nem. Ha nem, akkor persze megkapja az ilyenkor szokásos fenyegető jelzéseket és megfélemlítést. Ha továbbra sem cselekszik megfelelően, akkor fegyvert fognak rá, közben mindvégig várják Steph utasításait. Ha nem kapnak, csinálják, ahogy szokták. De mivel kaptak, szigorú arckifejezést erőltetnek magukra a kicsit megszeppent helyett. Ezeket a tudósokat ismerik, évek óta itt vannak, nem volt velük soha semmi baj. De most parancsot teljesítenek. Az ablaknál álló nő az ég felé fordítja a tekintetét és a katonák elé lép, karjait oldalra kitartja és megvető fintorra viseli el katona motoszkáló ujjait.
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Thorhalla Kedd 18 Szept. 2012, 11:01

Megvető pillantással nyugtáztam a megszeppent tekinteteket. Mégis mit vártak? Vajon miért küldtek egy külsős ellenőrt maguk közé? Valószínűleg túlságosan elkényelmesedtek és nem végzik rendesen a munkájukat. Lehet, hogy az itteniek régóta dolgoznak itt, mindkét fél részéről, de ettől még mindig lehetett kém közöttük. Sőt, ilyenkor még valószínűbb, hiszen a hosszú munkakapcsolat alatt nem bukott le, akkor már nem is gyanakodhatnak rá. Legalább is én így tettem volna, hogy először elnyerem mindenki bizalmát és csak utána kezdek el információkat szolgáltatni másoknak. Figyeltem a katonákat, ahogyan nekiálltak megmotozni az ott levőket, a nőre néztem, de még az is hagyta magát, láthatóan csak egyvalakinek voltak gondjai mindezzel, az pedig egy magasabb alak volt. A katonák közül páran megtorpantak előtte, én is odasétáltam és felnéztem rá. Ha eddig sem szed elő valamilyen igazolványt és nem hagyja, hogy megmotozzák, akkor szólalok meg.
- Doki, talán úgy érzi, hogy a létesítmény szabályzata az én parancsaim magára nem vonatkoznak? – érdeklődtem.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Laborok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Morsus Kedd 18 Szept. 2012, 23:40

Zorn átadja az igazolópapírjait. A katona kérdésére csak az az üres és érzelemmentes arc köszön vissza hosszú pillanatokra mire a furcsa gépes és mindig kissé visszhangzó hang először kiárad a fémes sisakból.
- Igen - majd egy kis csönd után a doktor megérti, hogy ilyen alsóbb rendű intelligenciával rendelkezők nem érthetik miért is mondta ezt ezért folytatja gondolatát. - Én itt úttörő kísérleteket folytatok a mutáns faj érdekében. Ezzel szemben a maguk kis hidegháborús paranoiája nem több, mint zavaró időpazarlás. Ha nincsen más akkor visszatérnék a munkámhoz és remélem ön hamarosan talál egyet, aminek értelme is van.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Yvette Szer. 19 Szept. 2012, 19:43

A katonák kicsit megszeppennek, most már nemcsak a tekintetük ilyen, de érzik is, de ennek ellenére folytatják a tudósok átkutatását. A nőt, az a katona nézi át, végighúzva a kezét a testén, oldalt, elől és hátul is, kicsit feszengve a kényes területekhez érkezve, de hevülő ágyékkal. Nem tehet igazán róla, ő férfi, a nő meg jól néz ki. A doktornő megvető tekintettel figyeli a katonát, amikor az igazán kényes területre ér az arcába fröccsinti a maradék vizet az üvegből.

- Végezze a dolgát és ne molesztáljon. Erről a parancsnoka is tudni fog, féreg.

Az ismeretlen, láthatóan főnök nőre pillant, amikor az újonnan érkezett doktor kiosztja a katonákat, köztük őt is, amikor a katona végez a lábának átnézésével is, arrább lép előle, közelebb Stephhez és Zornhoz, de nem áll bele semmilyen látó vagy lővonalba. A többi tudós megadó sóhajjal várja ki a sorát a motozásban, egyikük sem ellenkezik, nem mutatnak ellenállást, csupán kicsit személyükben sértettek és ezt mutatják ki fintoraikkal.
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 20 Szept. 2012, 10:26

Felsóhajtottam, még egy felfuvalkodott hólyag, aki szerint csak ő maga létezik és semmi más nem fontos, mint amit ő csinál. A filmekben mit is szokás tenni az ilyenekkel? Megfenyegetni, mindig beválik, de itt nem tehettem meg. Legszívesebben undorral fintorodtam volna el a szavaira és lenézően, hogy nem hat meg, hogy min nyavalyog, de ebben a pozícióban nem tehettem meg. Átpillantottam a válla felett a laborja irányába.
- A mi „kis hidegháborús paranoiánk” az, ami miatt még egyáltalán folytatni tudja a munkáját doktor. A feletteseim is így gondolják. Ne higgye, hogy maga a világ közepe – feleltem. – A boncolása kibír még egy-két percet, amíg itt végzünk, utána visszatérhet a munkájához, addig nem fog elvérezni.
Biccentettem az odalépő katonának, hogy ez az alak legyen a következő, akit átkutatnak. Ha volt az embereim között női katona is és nem csak férfi, akkor azoknak jeleztem kézjellel, hogy a női tudósokat ők motozzák meg, ne férfiak, hogy ne legyenek kellemetlenségek, mint az előbb. Még megvártam, hogy esetleg Zorn válaszol-e erre, vagyis nemtetszését nyilvánítja ki, ami szinte várható volt az előbbi után, utána pedig megszólaltam, eddigre már valószínűleg a helységet is teljesen átnézték.
- Aki átesett a motozáson, visszatérhet dolgozni – mondtam.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Laborok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Morsus Vas. 23 Szept. 2012, 12:08

Zorn érzéketlen arccal hallgatja a katonákat és amikor az egyik felé tart akkor megvettően leveszi a laborköpenyét és oda dobja neki.
- Matasson benne.
Ezzel a fém ruhás alak a beszélgetőpartneréhez fordul ismét.
- De ha van bármelyiküknek mersze megfogni egy élő napot tartalmazó páncélt, amit ez a hely készített külön nekem... csak tessék. Ajánlom nem próbálják túlságosan feszegetni...
Mondja a doktor és a hangjában némi megvetés lehet érezni már.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Yvette Pént. 28 Szept. 2012, 18:19

A katonák tovább motozzák a tudósokat, akikkel végeztek, azok az ajtó felé indulnak, ám az bezáródik előttük, mindenkit a szobában ejtve csapdába. A riadó egy pillanatra felsír, de aztán azonnal elhallgat. Az előbb megmotozott tudósnő összegörnyed a fájdalomtól, a hátán a bőr végighasad ahogy a benne élő lény, napvilágra feszíti magát. A megdöbbent katonák előtt egy két méter magas hosszú karmos, ébenfekete lény áll, szájában arasznyi tépőfogakkal. Az első katona, aki az útjába kerül, a karmoknak esik áldozatul, társainak van ideje fegyver fogni és fedezékbe ugrani. Ekkor hallják meg a gépek hangját és a bombák süvítését. A legrosszabb, hogy feléjük süvítenek...
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Szept. 2012, 12:19

Néhányan már indultak kifelé, amikor az ajtó becsukódott, a vészjelzőt egy pillanatra hallottam, majd vége lett. Megvetően mordultak fel és egy „na, ugye megmondtam” gúnyos mosoly is megjelent az ajkaimon néhány pillanatra.
- A hidegháborús paranoiánk igaz doktor? – kérdeztem megvetően a doktor felé. – Fedezékbe!
Adtam ki a parancsot neki és lényegében mindenki másnak is. Ezek után nekem is az első dolgom az volt, hogy fedezékbe próbáljam vágni magam és onnan nézzek körbe, hogy mi is történik. A női megérzések! És pont az a nő, akit kiszúrtam, hogy furcsán viselkedik volt az, aki valóban nem volt idevaló. Mindig bejöttek ezek az átkozott megérzések, csak akkor nem, amikor a férjemet akartam megvédeni és magam mellett tartani. A lény már két katonával végzett és még bombák és repülők hangját is hallani lehetett. Errefelé. Naná! Miért is lenne egy rutinellenőrzés rutinellenőrzés! Az ajtó becsukódott, akkor marad a fal. Egy pillantást vetettem rájuk, aztán végül, amelyik gyengébbnek minősült arra kezdtem koncentrálni, hogy a telekinetikus erőmmel szétfeszítsem azt belültől, így lényegében lyukat robbantsak a falba, vagy az ajtóba. Ha sikerült bármelyiken is ezt megtennem, akkor adtam ki az újabb parancsot.
- Kifelé mindenki!
És én sem teketóriázok, hanem rohanok kifelé, lehetőleg próbálva elkerülni a mészárló tudósnőt, hogy ne találjon el, odakint pedig egyből újabb fedezéket próbálok keresni magamnak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Laborok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Laborok Empty Re: Laborok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.