Roosevelt sugárút

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Árny Szomb. 13 Aug. 2011, 20:59

A lény felugrik és ráveti magát egy biztonsági őrre, és közben még a nevét is reklámozza.
- Ügyes trükk... - Szólal meg a maga méj és páncél által torzított hangján, majd a lényt figyelve gyorsan oda hátrál Jasonhoz, és mielőtt a férfi reagálhatna kitépi a kezéből a botot.
- Bocsájts meg. - Mondja lesajnálóan. - De ha már nem csinálsz semmit, akkor erre szükségem lenne. - Majd előre lép. A terve a következő: az elkobzott bot erejével neki kell szorítani a lényt a falnak, legalábbis ha képes fojamatosan tüzelni, ha nem, az se baj, ugyan olyan jó a hatása, a lényeg hogy a lényt harcképtelenné és sebezhetővé tegye, ehez már csak le kell csalni onnan, Erre pedig a legegyszerűbb módot alkalmazza.
- Hé! Te ronda büdös bolhazsák! Told le ide a képed! Na mivan? Megijedtél a nagy bácsitól? Wendigo!!! - Ordibál, talán kicsit hülyének nézhet ki, de nem érdekli. Ha a lény ugrik, abbahaggya a szövegelést és rá lő a pálcáva, és ha a földre esik, vagy a falhoz csapódik, akkor rá ereszt egy újabb lövést, majd ismét közelít, legalább is ha jól jönnek össze a dolgok. És ha minden így alakul, akkor a falhoz szorított dögöt meg is próbálja ismét levágni.
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Cyrus Douglass Szomb. 13 Aug. 2011, 21:10

Balthazar várta a Társaság reakcióját. Steph intett a férfinak, hogy menjen be. Balthazar pedig hátrálni kezdett az ajtó felé.
~ Ennyit arról, hogy segítek neki ~ gondolta a mágus, majd megfordult, és belépett a boltba. De még hallotta, hogy miről beszélnek.
Jól értette, hogy a Darkhold nem halandók kezébe való, és hogy távozniuk kell, hacsak nem akarnak meghalni. Közben Steph is reagált a dolgokra, és fenyegetni kezdte az ismeretleneket. Balthazar a könyvesboltba lépve elnyomta a tűzgömböket, majd lassan April felé indult, hogy kiderítse mire jutott.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Roosevelt sugárút - Page 2 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Dr. John Huniver Szomb. 13 Aug. 2011, 22:45

Az indién nem él sokáig, de az utolsó szó jogát kihasználja. John szomorúan zárja le a fickó szemei és zsebkendőjét elő véve véres sebét törli meg. A laborba majd kivizsgálja, hátha mutáns volt a fickó.
Aztán nézz körül. Látja, hogy a fura külsőt viselő fickó (Árny) falhoz szorította a szörnyet.
"Érdekes... Talán tőle is jól jönne egy kis vér..." - vélekedik John a Wendigót látva. Körülnéz és hamarost talál egy csavarhúzót. Annak élét előre tartva közelít a szörny felé. Azonban nem mer közelebb menni, mint amennyire Árny áll a szörnytől. Főleg, hogy azzal a kis aranypálcával hadonászik.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jajjmár Vas. 14 Aug. 2011, 02:29

Puding kis őspikkelyes ez a vöri, egy kis fűszer a nyelve alá és máris fintorog. Meg is ereszt utamra, így nagy lendülettel lövök ki ívesen a fejét kerülve, hogy felmérhessem a paramétereit, pofazacskóit, mellbőségét. Csak úgy süvítek és a sikló hangjához még egy kis kacajt festek alá.
- Húúúú-há-há-hááá-húúú - Ismétlen önmagam, egy örökzöld kacajjal és mivel nem bízok benne, hogy túl könnyen fel lehet pattintani a pikkelyes naracs bőrét szablyával kivonva teszek kanyart a feje mögött és mikor közvetlen a tarkója mellett suhanok el a sistergő Sistergőt hozzá pendítem a vörös védelmi vonalhoz. Mind eközben rettentő pilota tudományaimról próbálok példát villantani azzal, hogy kerülném a bejövő offenzívákat, lángcsóvákat, mancsokat meg az ilyen váratlan dolgokat.
- Na mi az, bal lábbbal kelünk ezer év után is? - Kiálltom miközben körözni próbálok össze-vissza, nehogy azt higgye itt hagytam szegényt egyedül az utcán. Közben ha lehet bele bele sebzek, de jobban érdekel, hogy a föld felett maradjak, mint, hogy a monogrammom egy vágással nyessem a bőre alá.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Hazátlan Vas. 14 Aug. 2011, 12:25

A taszítósugaramat egy pajzzsal hárítja, és az izgága civil megsérül. Nagyszerű. Még is honnan rántott elő ez a nő két középkori eszközt? Amikor megszólal, olyan érzésem van, mintha nem lenne önmaga. Talán megszállta valami, és eléggé rikító az a köpeny rajta, tehát egyértelmű mi nem illik a képbe, és mi okozza ezt a mentalitást. Le kell szedni róla a ruhadarabot, de nem másnak, csak nekem. Nem fogok életeket kockáztatni, szenvedett már eleget Amerika, még ha New York ki is húzta magát abból a keretből.

-Mindenki kifelé!

Adom ki az utasítást, és bízom abban, hogy távoznak azok az egyének, kik csak gátolnák a munkámat, mint ahogy azt a férfi is teszi, hisz saját maga hősködése miatt szenvedett el sérülést. A csatamezőre nem hősök, hanem engedelmes katonák kellenek. A nő egyenesen rám támad a magasba ugorva, és ha nem törődnék vele, már most végeznék vele. De nem tehetem meg. Látom, hogy nem önmaga és nem tehet a jelen helyzetéről, így védenem kell az ártatlan énjét. A köpenyt kell hatástalanítanom. Azonnal! Páncélzatom energiaformázó egységét használva, védőburkot helyezek magam köré, és ha netalán mást is fenyegetne a megszállott, akkor a burkot tágítva akár a veszélyeztetett egyéneket és lefedem vele. Elméletben bőven elegendőnek kell lennie ennek a védelmi rendszernek egy egyszerű kard ellen. Csupán bennem van egy apró félsz, hogy mi van, ha mágikus eszköz a fegyver. Az olyanok ellen nincs esélyem. Ha a burok védelmet biztosít, és megtörtént a támadás remélhetőleg siker eredménye nélkül, jöhet a viszont válasz az én részemről.
Az energiaformázóval megpróbálom megragadni a nőt, és olyan erővel szándékozom megbéklyózni, hogy bár ne tudjon megmozdulni, de ne okozzak benne maradandó sérülést. Ezzel remélem lenyugtatom, és mozdulatlanná teszem. Ha minden igaz, és nem rendelkezik emberfeletti erővel képtelen lesz kiszabadulni az energiamezőmből.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by April Hétf. 15 Aug. 2011, 08:19

A kínai férfi hirtelen felbukkanása miatt először ijedtemben hátralépek, szinte szökkenek egyet. Aztán kifújom magam, mikor meglátom, hogy egy idős bácsi az, és nem akar bántani.
-Igen, egészen biztos, Zack Morsus küldött érte, és ha már itt tartunk, egy hátsó kijáratnak is nagyon-nagyon-nagyon örülnék! - Mondom neki kedvesen és aggódva, de egyszer és mindenkorra sürgetőleg is, mert nem lenne kedvem megvárni, amíg Steph és Balti odakint birokra kelnek azzal a kupac öltönyös fickóval. Tudom, hogy a túlerő nem mindig nyerő a mágusokkal szemben, de azt hiszem, ezek nem egyszerű verőlegények.
-Kérem, segítsen! - Sürgetem meg, és remélem, hogy idős kora ellenére nem totyogva indul majd, hogy kikeresgélje a könyvet a leghátsó polc legfelső fokáról.

_________________
Roosevelt sugárút - Page 2 April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Ivan S. Pretyakov Kedd 16 Aug. 2011, 09:34

Masszívabb, mint hittem, ez a dög! Szerencsére emberi anatómiája van, még ha mindene hússzor keményebb is, mint egy hétköznapi emberé... miért mindig nekem kell kifogni az ilyeneket? Sebaj, tudtam én, hogy annak a nyakkendőnek még szerepe lesz. Erős, jó minőségű szövet, és biztos vagyok benne, hogy még ennek a hülyének is kell levegőt vennie, talán a lángoló démonpajtijának nem, de neki meg a lángoláshoz kell levegő. Ha a kést nem engedi, akkor először is (miután magamhoz tértem a kapott pofon után) az emberi test lágy részeit ütöm. Hiába van annyi izma, az orrnyergében, torkában, és heréjében nem tart izmokat, így ezeket célzom be. Én is folyamatosan, és erősen tartom a kést, miközben lefejelem: a homlokom legkeményebb részével az orrnyergére, az ő testének egyik leglágyabb részét támadom, egy kis fájdalom meg nekem se árt. Ó Thorhalla, hol vagy? Utána a mozdulat sikerétől függetlenül a tenyerem élével a torkára igyekszem ütni egy erőset, hogy fulladozzon is egy kicsit, illetve amennyiben nem szakad meg a támadásom lendülete az ő védekezése által, igyekszem grátiszba' tökönrúgni.
Ivan S. Pretyakov
Ivan S. Pretyakov
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 1079
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 2
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Marlboro Man
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Morsus Kedd 16 Aug. 2011, 19:59

Steph - Antikvárium
- Thorhalla?
- Loki lánya.
- Veszélyes.
Egyeztetnek hárman majd a vámpírok megindulnak előre amikor Steph egyedül maradt.
- Nem fogja idehívni, retteg a nőtől.
- És tudja, hogy a könyvvel mire lenne képes.


April és Balthazar - Bent
A férfi békésen nézett a mágusra, aki jött és elsétált a polcig.
- Ó nem, innen csak egy út vezet ki. A sötétségek nagy könyvét, a sötétségen kell átvinni, ez az ára.
Mondja az öregúr kedvesen. Majd levesz egy kellemes ruhába csomagolt könyvet. A barna csomagolásban csak egy nagydarab D betű van. Aprilnek nyújtja óvatosan, de mielőtt oda adná egy kicsit vissza húzza a magához.
- Figyeljen kisasszony, mikor én ezt átnyújtom, nem adhatja vissza. A Darkhold a mágia egyik legnagyobb könyve és súlya magára fog nehezedni.
Ezzel újra átnyújtja.


Patriot és Henry - Addams Iroda
Patriot szavaira midnenki menekülni kezd kivéve Henryt. A nő aranylóan fénylő szemeivel ránéz a két férfira.
- Két lovag. Helyes. Bajnokok lennek, hogy legyőzzük a démont. Eme asszony gyenge, szívét bemocskolta a düh és keserűség.
Mielőtt Patriot mozdulna a nő megragadja a köpenye szélét fordul vele egyet. Minden fekete lesz.


Patriot, Henry és Jeremy - A sugárút vége, rakpart
A két férfinak majd a parton találják magukat, itt jár éppen Jeremy is, aki látja a két semmiből teleportáló alakot. Majd a három férfi földrengést érez és a víz parton egy óriási lény sétál ki kezében valakivel, aki eszméletlen és nagyon sérült, így a lény kiéve a száraz földre leharapja az áldozata fejét. A holtest kezéből egy könyv esik ki. A két férfi mellől a nő eltűnt, de a fekete köpeny még ott van. A démon a levegőbe szagol és dühösen feléjük fordul.
Roosevelt sugárút - Page 2 Hulk_%28Cancerverse%29_0001

Svarog és Jester - Házak teteje
Jester kerülgeti a sárkányt, aki lángot fúj és támadni próbálja, de mivel a férfi kisebb így nem tudja pontosan eltalálni.
Svarog mögött a lány bólogat.
- Mögötted maradok.
Svarog előtt egy démon mászik fela tetőre majd ránéz a mágusra és ráveti magát hörögve.

Roosevelt sugárút - Page 2 Namor_%28Cancerverse%29_0001

Blackmail, Huniver és Árny - MarksMart
Mikor Árny megindul Jason felé Wendigo neki ront és a földre löki a mágust. Pár méterre tőle landol négykézláb. Blackmailt is fellökte, ő pár métert csúszik a földön, de a bot még a kezében van. Huniver megindul, de addigra midnenki máshova kerül és ő meghal valami morgást. Megfordulva látja a vért és a biztonsági-őr egyenruháját a földön, de az áldozatot már nem. Felfelé pillantva még egy wendigot lát a plafonon.
- Wheeennndighooo...


Iván - Roosevelt sugárút
Az ütések sorozata után a férfi térdre borul. Arca vérzik és köhög a torok ütéstől. Egy pillanattal később a köhögés kacajjá válik. A férfi felnéz és törött orra újra egyben van, arcán az ütések lila foltjai eltűntek.
- Aranyos. Lássuk mit tudsz még.
Mondja a férfi vigyorogva.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Árny Kedd 16 Aug. 2011, 20:47

Bár végig a lényt figyelte, tulságosan eltompította a közöttük lévő távolság, s önön hibájából nem tudott időben reagálni a felé vetődő lényre, és elég gyorsan a földre került. A sors ezekszerint nem akarja hogy az övé legyen a pálca, ám legyen, bár a másik alak eddig nem sokat csinált vele, és sajnos Árny nem elég gyors hogy nélküle sarokba tudja szorítani a lényt, így hát tényleg kénytelen lessz megvárni hogy az ugorjon a pengéjébe .Kicsit megemeli magát, majd arrébb gurul a padlón és ezzel a lendülettel próbál lábra állni. Ha sikerül nagyobb probléma nélkül akkor ismét várja a lény támadását feltartott pengével, közben pedig próbál mozgásban maradni, de csak egy nagyon kicsit. Lehet kénytelen lessz belátni, hogy muszály csapatban dolgozni a többiekkel, bár ez elég ellenszenves neki, hiszen eddig sem vette semmi hasznukat.
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Thorhalla Kedd 16 Aug. 2011, 20:57

Legalább tényleg tudják, hogy kivel fenyegetőzök, azonban nyeltem egyet, amikor rájöttek a blöffömre. Tényleg félek az asgardi énemtől és tartok attól, hogy mit tenne a világgal és mindennel, ha nála lenne a könyv, főleg, hogy a legjobb tudomásom szerint Thor még mindig Odin álomban volt, és ő volt az egyetlen, akitől Halla még is fél. Ahogyan a vámpírok elindultak felénk a szabad kezemmel a zsebemben levő telefonthoz értem, gyorshívás, a fele úgyis a SHIELD, a másik fel az Angyalok, vagy otthon. Mindegy, Vízió úgyis minden hívást elér és ő legalább biztosan megkapja az üzenetet.
- Jó, Thorhalla-t nem is, de Einar-t igen! – mondtam a vámpíroknak. – Ő úgysem használná semmire.
Kicsöng, kicsöng, kicsöng. Abban a pillanatban, ahogyan van végre vonal, mert odaát felvette valaki, beleszólok a headset-be.
- Vízió, itt Stephanie! – hadartam. – Kerítsd elő azonnal Einar-t és küld ki a Roosevelt sugárútra, öt perccel ezelőttre!
Koncentrálni kezdtem és a közeledő vámpírokat figyeltem, egyelőre még mindig nem akartam mágiát használni, csak kitérésre összepontosítottam. A telefonhívásra meg választ vártam, bár tartottam tőle, hogy a szőke hercegem éppen nincs a Földön. De abban igencsak bíztam, hogy a vámpírok ezt legalább veszik és nem támadnak, vagy jönnek közelebb.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Roosevelt sugárút - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Hazátlan Szer. 17 Aug. 2011, 08:57

Szerencsémre nem tengeri csillagokkal vagyok körül véve, mivel a felszólításom után mindenki menekül, kivéve az izgága férfit. Nem tetszik, hogy itt maradt, de meg kell próbálnom kihasználni akkor a helyzetet ebben a formájában. Mielőtt még elkaphatnám a nőt, megszólal, és kissé zavaros számomra amit mond. Értem minden szavát, csak furcsán hangzik... hirtelen feketeség ölel körbe, mire pedig ismét fény éri szememet, már nem ott vagyok ahol az előbb. Teleportációra gyanakszom, de nincs időm túlzottan gondolkodni a történteken. Meglátom a földön a köpenyt, de a hordozója sehol, magam mellett a férfit az irodaházból, és egy harmadik személyt is kiszúrok. Nem tudom miféle hatással lehet a ruhadarab bárkire is, de nem tanácsos használni. Tekintetemet egy pillanatra rá irányítom, majd mikor megremeg a föld lábaim alatt és megdermedek egy pillanatra. Némileg félve nézek magam mögé hogy még is mi okozhatja ezt, mikor pedig kiszúrom a lényt, aki hidegvérrel és brutálisan öl meg egy kezei között lévő embert szinte leblokkolok pár másodpercre. A lény egyenesen minket néz és felénk indul. Nem tetszik ez nekem. Ekkor időződik fel ami a teleportáció előtt hangzott el a nő szájából. Nagyszerű... tehát démonnal állunk szemben. utálom a mágiát, a démonokat és az összes marhaságot. Reméltem hogy soha nem kell ezekkel megint találkoznom. Megszívom kicsit a fogamat, majd a két civilre nézek.

-Remélem nem akarnak meghalni! Meneküljenek innen!

Most mondom el utoljára, és remélem látva ezt a démont mind a ketten lelépnek. Ameddig míg van időm hátra sandítok és ahhoz a férfihez szólok aki az irodaházban is ott volt.

-A köpenyhez hozzá ne nyúljon!

Mondom, és remélem megfogadja a tanácsomat, mert nincs kedvem még egy megszállottal foglalkozni. Elég lesz nekem ez a szörnyeteg is. Nincs szükségem még egyre. Ameddig még távol van a lény, kicsit előrébb helyezem a lábamat, kitartom kezeimet, célra tartva, és golyózáport zúdítok az ellenfelemre. Csuklóm és alkarom környéke megtelik a lőfegyver arzenállal, és mint a fenevadra célozva ürítik ki a tárakat. Nagyon bízom benne, hogy ez nem egy olyan démon, akin az ágyú sem üt lyukat. Már pedig elég vaskosnak tűnik, és nem lenne jó kedvem, ha még csak a bőrét sem tudnám megsérteni.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jajjmár Szer. 17 Aug. 2011, 09:12

Az előmelegítéssel azt hiszem meg is vagyok. Már amit a fegyvereket illeti, a sárkny addig hadonászott. De minthogy kint masszív pikkelyes nem igen akarodzik a szabadban játszani, szóval a tervek szerint kopogás után úgy berontok, hogy ki se lehessen tessékelni. Kivárom míg ismét megpróbál leokádni, majd ismét gránát kerül a kezeim közé, rögtön kettő, hogy kicsit bezavarjaka gyíknak. A biztosító szegeket a föld felé engedem, míg az első gránát a szeme közé kerül és azt követi egy ami megáll az orra környékén ha minden jól megy. Így én az indítás után el is indulok lefelé a pofájába, gyorsan beszáguldok egy mély levegővel, a maszk látás módja éjszakaira vált, majd én megcélzom a nyilást amit tűz képzésére alkalmasnak találok a szájpadlása környékén és most én próbálok egy kis égető fájdalmat okozni, azzal, hogy a bekapcsolt szablyával végig szántom a szájpadlását a vélt helytől kezdődően és amint az megvan ívesen fordulok kifele, még hátra hajítok a torka felé egy élsesített repeszgránátot, de amúgy kifele próbálok száguldani ha addig nem zárta össze a gyík a nagy pofáját, amit a remélt fájdalom miatt nem is fog egy darabig. Ha midnen flottul megy akkor már csak a mancsára vigyázva próbálok kiszáguldani, hogy aztánkint kerülgessen el a támadásait és a grimaszából leszűrhessem, hogy ízlett neki a kostoló. Ha összezárja az állkapcsát akkor a nyelve felé veszem az irányt és a Penge pengéivel szántom fel az izlelő bimbóit.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Dr. John Huniver Szer. 17 Aug. 2011, 14:27

Az a fura lény összecsapott a másik két fickóval, így John kénytelen volt tartani a távolságot. A gyanús morgásra felfigyelt és tágra nyílt szemekkel veszi észre a másik szörnyet.
- Itt van még egy! - kiált fel. De sejti, hogy ezzel neki kell megbirkóznia.
- Engem nem fogsz kinyírni! - fenyegeti meg a szörnyet és már mozdul is feléje. Közben megnöveli magasságát, de csak annyira, hogy még be ne verje a fejét. Csavarhúzót tartó jobbjával pedig a plafonon mászó wendigóra próbál ütni, teljes megnövekedett erejével.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Cyrus Douglass Szer. 17 Aug. 2011, 16:22

Balthazar kicsit távolabb állt meg April-től és a japán fickótól. A japán nem tűnt ellenségesnek. Hamarosan egy barna kötetes könyvel jelent meg, amin egy D betű volt. Mikor a öreg elmondta, hogy csak a sötétségen át lehet elvinni a könyvet, Balthazar megrezzent.
- Ezt hogy érti, Uram - kérdezte a mágus barátságosan.
Amikor a könyv terhéről beszél a japán April-nek Balti a könyvre nézett.
~ Szóval ezért kell ennyire Morsus-nak. Talán Zack már előre tudta, hogy mi fog történni, és meg akarja akadályozni, hogy a könyv rossz kezekbe kerüljön ~ gondolta a mágus.
- Lehet jobban járunk, ha Én viszem a könyvet. Talán egy mágus kezében nagyobb biztonságban van. De az is lehet, hogy éppen az ellenkezőjét érnénk el vele. Mit gondol, Uram - nézett kérdőn a japán öregre.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Roosevelt sugárút - Page 2 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by BlackMail Szer. 17 Aug. 2011, 17:30

Ahogy csúszok igyekszek nem elejteni a pálcát. Hősies kapaszkodásom sikeresnek bizonyult. A pálca meglepően valamiféle nyalábot lő ki, mint a repulzor, csak gondolom mágikus. Úgy látszik nem kell hozzá hókusz-pókusz, hogy működjön így az egyik szörny felé fordítom a pálca végét és... és... elképzelem, hogy kicsapódik a sugár és eltalálja azt a dögöt.

Most, hogy a jófiúk táborába tartozok muszáj itt maradnom a helyszínen, ami ezért rossz mert nem tudok elmenni a páncélomért, így én vagyok a legsebezhetőbb ember a gáton. Akinél egyben a legnagyobb puska is van, amiről nem tudja, hogy hogyan működik. Talán a másik kettő betud segíteni nekem.
BlackMail
BlackMail
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 121
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: BlackMail
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Svarog Szer. 17 Aug. 2011, 17:34

- Jó van! - mondja Svarog a kislánynak, ahogy a tetőn felmászó szürke ocsmányság felé fordul. A dög ráveti magát a fickóra.
Svarog köp egyet, majd megszólal.
- Nem lehetne azt egyszer, hogy a varázslók nyulakat húzanak ki a kalapjukból, és a seggükből galambokat reptessenek?
Kérdezte magától, ahogy felreppent.
- SZÓLJ MINDENKINEK AZ UTCÁBAN, HOGY HÚZZANAK INNEN. - kiáltotta a kislánynak.
Az egész területnek teli kellene lennie a nemzeti gárdával, a shieldel, kint kellene lennie a hülye Bosszú Angyalainak. Ki kellene telepíteni a lakosságot, az égen egy csomó vadászgépnek kellene lenni, ami egy nagydarab sült csirkét csinálna az égen lévő dögből. Azt hittem, hogy miután az Asgardiak elhúztak innen, legalább több mágikus f*szs*g*l nem lesz dolgom.
Svarog úgy gondolta, hogy hátulról neki megy a démonnak, elkapja a nyakát, majd magával rántja a levegőbe.
Ha ez sikerül a fülébe súgja.
- Ki vagy mi a franc vagy te, vagy ki küldött?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Henry White Szer. 17 Aug. 2011, 19:18

A páncélos nem akar együttműködni vele, így kap egy vágást a karjára. Sziszegve, a sebet fogva lép hátra, miközben a páncélos továbbra is a nőt támadja. Vagyis a nem is a nőt, hisz valaki más beszél helyette. Talán a köpeny?
Eléggé zavaros az egész, de nem tűnik a nő/köpeny túl agresszívnak, persze ha a fejet nézzük a padlón akkor igen.
-Milyen bajnokok? Talán ha világosan beszélne, még értenénk is....-
Morgom, miközben látom, hogy Atla vagyis a midgardi énje morogva ront be, a külső irodából. Vicsorogva áll mellém, miközben a szemét a két alakon tartja. A nő eközben a köpenyhez nyúl, gyorsan felkapja az első keze ügyébe kerülő tárgyat és megpróbálja a nőhöz vágni. Közelebb nem mer menni, hisz a páncélos, elég kiszámíthatatlan.....
A dobásra nem marad ideje, hisz a parton találja magát, a parton pedig egy általa soha nem látott lény jelenik meg. Nyilván egy démon. Át fut a fején, hogy itt lenne az ideje Laaksonennek, de meg makacsolja magát. Utálja amikor nem tud semmiről, s ki tudja mikor ébred fel megint. A páncélos szavaira fittyet hányva. Int Atlának, hogy hozza a köpenyt, s ő is feléje vetődik. Ha sikerül megkaparintania, magára veszi. Fél egy kicsit mi fog történni, de nem véletlenül hagyták itt.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jeremy O'Connor Csüt. 18 Aug. 2011, 23:05

~ Uram fenn a mennyekben. Mely szörnyű teremtményedet sodortad utamba, hogy próbára tegyél? ~ pislant fel az égre Jeremy. Nem kerüli el a figyelmét a démonszerű lény levegőbe szippantó mozdulatsora. Ekkor finoman összeszorítja a vállait, összeszűkíti szemeit és kissé koncentrál. Karjait egy vállból indított finom mozdulattal közelíti egymáshoz, nyitott tenyérrel. Finom légmozgást kelt maga előtt, hogy a szagát még véletlenül se vihesse az istentelen lény felé a szellő a szagát. Ezt követően szeme megakadt a halott férfi által elejtett könyvön. Elkezd érdeklődni a kötet iránt, de nem hagyja figyelmen kívül a szörnyet sem. Egyelőre csak figyeli az eseményeket.
Jeremy O'Connor
Jeremy O'Connor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 21
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Morsus Csüt. 18 Aug. 2011, 23:47

Steph - Antikvárium
Stephanie telefonját nem akarják felvenni és vaslaki mögötte állva elveszi a telefont és eldobja.
- Kérem. Fejezzük ezt be.
Mondja az egyik vámpír.
- A másik kettő már bent van.
- Helyes. Majd kihozzák a könyvet.
Erre Steph mögötti vámpír elkapja a lány nyakát.
- Cserébe vissza kapják a hölgyet.


April és Balthazar - Bent
Az öreg a mágusra néz.
- Ha úgy véli elég ereje van...
Mondja és leteszi a könyvet az asztalra.
- A Darkhold minden fekete varázslat nagy könyve. A kulcs a hatalomhoz és a bukáshoz.
Hallja a páros a szavakat, de mire felnéznek a könyvről az öreg eltűnt.


Patriot, Henry és Jeremy - A sugárút vége, rakpart
Patriot mindent kilő a szörnyetegre, akit a lövések szaggatnak, de nem teljesen. A sorozatok után Henry megkapja a köpenyt és magára veszi. Egy pillanatra lebénul.
Ebben a pillanatban ő látja a több száz démon-vadászt. A képzésüket és a vadászatot. A küldetésüket, hogy végezzenek ezekkel a szörnyekkel. A fegyverüket, egy köpenyt, ami msiztikus erejének hála másik világ kapuja, aki magára borítja képes vele teleportálni vagy belőle kihúzni fegyvereket a harchoz. A köpeny felelősség is.
Hirtelen Henry újra magához tér, a démon meg ezek után gyógyulni kezd és vigyorogni.
- Remélem többre vagy képes.
Mondja majd felállva elkezd a páncélos felé menni.


Svarog és Jester - Házak teteje
Jester életveszélyes mutatványa után a sárkány hatalmasat robban és cafatjai hullanak a földre. Blackmail repül felé elkapva a démont, aki nem mond semmit csak a feje fordul meg teljesen a nyakán és vállon harapja Svarogot. A kislány pedig a lassan ébredező varázsló felé sétál.

Blackmail, Huniver és Árny - MarksMart
Árny talpra áll és a szörnyeteg azonnal neki ugrik, de Blackmail kívánsága aszerint a pálcából egy sárga fénycsapás találja oldalba a lényt, ami nyüszítve repül be a sorok közé és ott el is tűnik.
Huniver megüti a szörnyetege, ami a tetőbe csapódik. Majd az ütés végén lehullik a földre. Pár pillanat után vissza alakul biztonsági őrré, akinek szinte minden csontja el van törve.


Iván - Roosevelt sugárút
A szőke férfi több ütést visz be mire Zarathos megszólal.
- Elég. Ő más. Nem e világ gyermeke. Hasznos lehet nekünk.
Mondja a démon és ott hagyja a két kereszten lógó férfit. Kezét emeli Ivánra, aki levegőbe emelkedik akarata ellenére. Majd egy intéssel leszakítja a felső ruházatot róla és körmeivel a levegőt kezdi el "hasítani", amitől azonos helyen jelenek meg sebek a férfi mellkasán. A vér lassan a földre csepeg és fényleni kezd.
- Egy utazó vére, kapu más világokhoz.
Egyetlen intéssel az egyik sikátor szemetébe dobja Ivánt majd a vér felé nyújtja kezeit és torz hangon mormolni kezd. A vér világítani majd füstölni kezd. Utána egy fénylő térkapu jelenik meg. Egy lila, két méter átmérőjű karika.
- Igen, nem is reménykedtem ebben. A dimenzió ura meghalt, világa, az enyém. Hehe... hehehhe...
Kezd el kacagni a démon.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Thorhalla Pént. 19 Aug. 2011, 00:10

Nem hiszem el, hogy ilyenkor a Pegazusnál senki sem veszi fel a telefont, legalább a bébi csősznek ott kellett volna lennie, de Víziónak mindenképp, hacsak Yvette megint nem szerelte szét valamiért. Az átokba, egy ütést éreztem a kezemen, majd a telefonom az utca betonján pattogott kissé odébb. A vámpírokat hallottam beszélni, már fordultam volna hátra, hogy a karddal lefejezzem a mögöttem állót, amikor az előre nyúlt és elkapta a nyakamat.
- Felejtsd el, nem alkuszunk ezen! – sziszegtem. – Soha sem cserélnek el arra a könyvre!
A keze alatt éreztem a nyakamban a gyors szívverésemet, a szokványos önvédelmi módok most nem működtem volna, azaz megragadom a karját és átdobom a vállam felett, vagy belekönyökölök a gyomrába, vagy rálépek a lábára, mert az erőm miatt kinevetett volna. Azonban ezek nem tűzállóak velem ellentétben. Erősen megszorítottam a kardom markolatát, itt kellett lennie nagyon közel hozzám, bőven benne lesz a robbanásban. Koncentráltam néhány pillanatra a szabad kezemmel még egy rúnát is felvéstem a levegőbe gyorsan.
- Extermis! – mondtam ki.
A varázslatomnak egy tűzgyűrűként kellett megmutatkoznia a testemből kiindulva két méter sugarú körben minden irányban, reméltem, hogy ebben a távolságban minél több vámpír van, hogy eleméssze őket a tűz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Roosevelt sugárút - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Dr. John Huniver Pént. 19 Aug. 2011, 09:28

Nem egy boxbajnok, de a jelek szerint kiütéssel győzött. Gyorsan visszaállítja eredeti méretét, miközben csodálkozva konstatálja, hogy a szörny nem megette a biztonsági őrt, hanem az volt.
- Ez valami nagyon különös dolog lesz... Nem éreztem a mutáns jelenlétét, tehát valami más lehet... Ki kell vizsgálnom... - előveszi mobilját és tárcsázza AIMville Corporation-t.
- Halló, labor?... Itt Dr. John Huniver!... Kérem, küldjenek ki egy kocsit a Roosvelt súgárúti Marks Mart-hoz... Van itt egy igen érdekes személy... Igen, én is itt vagyok... Rendben, várom magukat. Visszhall! - zárja a beszélgetést és csak most nézz a másik kettő fickó felé, hogy vajon ők elintézték-e a másik szörnyet.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Hazátlan Pént. 19 Aug. 2011, 09:37

Ez hihetetlen! New Yorkban meg vannak bolondulva az emberek, azt hiszik, hogy egy veszély olyan mintha csak a moziban ülnének. Egyik civil sem távozik, így eléggé aggódok a felől, hogy mi lesz ha ez az szörny rájuk ront. Minden lőfegyverem tárja kifogy mikor megpróbálom átlyuggatni a bőrét... Hát persze. Meg sem érezte. Ráadásul még beszélni is tud ez a démon. Ettől függetlenül gondolom nem fogok szót érteni vele. Pár másodpercig csak figyelem, ahogy megkezdődik a gyógyulás, és sebei kezdenek beforrni. A golyóknál itt többre lesz szükség úgy látom. Magam mögé tekintek, és látom, hogy az izgága alak felvette a köpenyt. Idióta! Mivel etetik a New Yorkiakat? Ezek nem normálisak! Ha belőle is zakkant Van Helsing lesz muszáj lesz likvidálnom mielőtt bárkiben is kárt tenne. Csak értetlenül megcsóválom a fejem, majd bekapcsolom lézeres célbemérő rendszerem, és a vállról indítható 1-1 páncéltörő mini-rakétát helyezek az indítási pontra. Léptei egyre közelebb hozzák hozzám a lényt, majd korábban tett szavaira kicsit késve de válaszolok, ám sokkal inkább magamnak, és alig hallhatóan.

-Kihívás elfogadva...

Ezzel ellövöm a két rakétát, amik célra tartva a démont próbálják eltalálni. De a biztonság kedvéért még további 6 mini rakétát is kilövök amik szintén az ellenfelem testét látják potenciális lehetőségnek, mivel elég nagydarab, így nehezen lőhetek mellé. A páncélom fel kar részéből feltűnnek a mini rakéták, amik azonnal teszik is a dolgukat. Kicsit magasabb fokozatra kapcsoltam, ennek elégnek kell lennie. Ezzel már már több masszív tankot is képes vagyok felrobbantani. De még mindig ott bújik bennem a kétely, hogy mi van ha ez az arzenál is kevés hozzá?

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Cyrus Douglass Pént. 19 Aug. 2011, 18:58

Balthazar türelmesen várta az öreg japán férfi válaszát. A feleletek elhangzása után a mágus a könyvere nézett. Mikor azonban feltekintett az öreget nem látta sehol. Hiába fogott körbe-körbe sehol nem látta a japán fickót.
- Ahogy látom magunkra maradtunk. Minden esetre minél előbb el kell juttatnunk a könyvet Zack-nek - mondta a mágus, majd kabátja elővett egy kis rongyfélét a kabátja alól, és azzal fogta meg a Darkhold-ot, hogy még véletlenül se indítson be valamilyen varázslatot a puszta kezes érintéssel.
- Reméljük sikerül eljutnunk Zack-hez ezzel az átkozott könyvvel - morogta Balti.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Roosevelt sugárút - Page 2 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by BlackMail Pént. 19 Aug. 2011, 22:17

Hmm, meg van, hogy hogyan működik ez a cucc. Most az a kérdés, hogy hol van a démon. Az egyiket agyon nyomta az a pasas. A másikat én repítettem el a fenébe. Itt az ideje rendet teremteni.

- Itt a S.H.I.E.L.D.! - előhalászom azt a kártyámat, amit talán adtak nekem, bár ezeknél még az sem biztos. De ha nincs kártyám, akkor hülyének fognak nézni, ez van... - Kérem őrizzék meg a nyugalmukat, a növekedő embert és a páncélost meg kérném, hogy csatlakozzon hozzám.

Óvatosan elindulok a polc sorok között, minden neszre figyelve. Láttam, ahogy visszaalakult a biztonsági őr, tehát harapással sokszorozza magát. Ha elszabadul az áruházban lehet, hogy egy század ilyennel találnak szembe magunkat, ha kijutnak innen... Őszintén megszólva jobb lenne, ha én kitudnék innen jutni a páncélomban nagyobb biztonságban lennék. Vajon ki tud juttatni ez a bot innen? Egy próbát megér...

BlackMail
BlackMail
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 121
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: BlackMail
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by April Szomb. 20 Aug. 2011, 17:33

Az öreg igazán sejtelmesen beszél, és úgy tűnik, a könyv veszélyes is lehet. Nyilván ezért akarják a kinti fickók, és nyilván ezért nem hagyhatjuk, hogy megszerezzék.
Mikor az öreg eltűnik, nézem, ahogy Balti becsavarja valamibe a könyvet.
-Ha így már biztonságos lesz, akkor viszem, neked úgyis szükséged lesz a kezeidre, ha varázsolnod kell, más hasznomat itt úgyse nagyon látjátok, minthogy viszem.
Ezzel, ha beleegyezik, megfogom a becsomagolt könyvet, és két kezemmel a magamhoz ölelve viszem. Különös, de valamiért úgy érzem, hogy vonz ez a könyv, mintha erősebbnek érezném magam, ha a nálam van. Tetszik...
-És most merre? Gondolom a bejáraton át nem akarunk távozni... Esetleg egy ablak? - Kérdem Baltit, és ha jónak látja, majd betört vagy kinyit egyet, amin kimászunk. - Mondjuk én kimenekülök egy ablakon át, te meg az ajtónál mész, és eltereled a figyelmet, plusz segítesz Steph-nek. Mit szólsz?
Ha belemegy, akkor a megfelelő óvintézkedések után távozom az ablakon óvatosan.

_________________
Roosevelt sugárút - Page 2 April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 2 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.