Roosevelt sugárút

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Henry White Vas. 21 Aug. 2011, 21:41

Miközben a páncélos tüzel a démonra, a köpeny felé vetődik egy bukfenccel. Megragadja s ahogy talpra áll azzal a mozdulattal a hátára teríti.
~Nem volt....jó ötlet~
Nyögi gondolatban, miközben képek sorozata rohanja meg. Démonvadászokat lát, kiképzésüket, a köpenyt, mint fegyvert forgatják a lények ellen. A köpeny....ebben a pillanatban tér magához, a lény pedig a páncélos felé indul, miközben láthatóan gyógyul a sérüléseiből.
Egyik kezével a köpenyt szorítja a másikkal magához inti Atlát.
-Nem tudom, hogy méltó vagyok-e rá vagy sem....de nem fogom hagyni, hogy ez a valami itt előttem, bárki mást is megöljön. Elegem volt, hogy mindig csak sodródok az árral, és hogy az asgradi énemre kell támaszkodnom. Szóval, remélem segíteni fogsz nekem....-
Ezzel egy mozdulattal széthúzza a köpenyt, és azzal a mozdulattal mint a nő az imént, megpróbál kihúzni valami fegyvert, lehetőleg olyat amivel távolról támadhatná. Ha ez nem sikerülne, és a lény túl közel kerülne, akkor megpróbál teleportálni, vagy egyszerűen félre vetődni az útból. Atla eközben futásnak ered és megpróbál a lény mögé kerülni, hogy amint elültek a robbanások, a démon térdhajlatának ugrik, bele-bele mar, de próbálja tartani a távolságot, kihasználva a gyorsaságát.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jeremy O'Connor Vas. 21 Aug. 2011, 22:27

Jeremy egyelőre csak szemléli az eseményeket, miközben folyamatosan fenntartja a testszagát "elfedő" szélvarázst. Ezt azonban már könnyen fenn tudja tartani. Bal ujjai mozogni kezdenek, mintha csak egy furulyán játszana. Így még mindig előtte fordul meg a szél. Jobb kézfejével pedig kanalazó mozgást végez. Egy fuvallattal próbálja a halott férfi által elejtett könyvet magához venni. Amennyiben sikeres és a könyv elérné az általa gerjesztett, szak elfedő örvénylést, akkor utóbbit megfordítja. Így megfordítja a védelmét és még a könyvet is könnyebben tudja magához csalogatni.
Jeremy O'Connor
Jeremy O'Connor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 21
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Morsus Hétf. 22 Aug. 2011, 22:26

Steph - Antikvárium
A láng meggyújtja a vámpírt, aki sikoltva tűnik el a ködben.
- Elég volt ebből.
- De kár - mondja egy női hang a távolból. - Én most kezdem.
Az éget vámpír feje gurul a nő és társaság elé.
- A főnököm a könyvet akarja, de én előbb játszok veletek. Kivel kezdjük?
Kérdi Kymera botját ölelve.

Roosevelt sugárút - Page 3 Stalking_prey_by_helmuttt-d4714be

April és Balthazar - Bent
A könyv alapjáraton is egy barna csomagolásban van, amin a nagy D szerepel, de most a férfi még jobban bekötötte. Kintről egy férfi halál sikolyát hallják majd látnak az ajtó homályos ablakaiból némi vöröses fényt.

Patriot, Henry és Jeremy - A sugárút vége, rakpart
A rakéták szétrobbantják a démont. Cafatjai mindenfelé repülnek. Henry egy íjat és egy nyilat kap elő a köpenyből. Jeremy egy gyönyörű, ősi fehér bőrbe kötött könyvet vesz fel. Majd a hármójuk szeme láttára a démon feje összeáll.
- Zarathos felébresztette fivéreimet, hajsza megy minden misztikus tárgyért a világon. Használjátok őket álljatok mesterem mellé, vagy haljatok meg miközben megpróbáljátok azokkal legyűrni. Testvéreim most irtják ki a világ mágusait, a rendfenntartókat, akik eddig megóvtak titeket.
Majd a szemei becsukódtak és cafatok összeállva egy térkapuvá változtak. Egy lila fénylő kerek kapuvá, ami a semmiben áll.


Svarog és Jester - Házak teteje
A démon harapása után Svarog vissza zuhana tetőre. Ott A fejét fogó voodoo mágus kezd el dülöngélve nézelődni.
- Mi... mi tört...
Szavai után holtan esik Svarog elé és a hátában egy öklömnyi lyuk van. A kislány áll a fekete férfi mögött a szívét fogva. Szemei lilásan világítanak.
- Most te jössz sárkányfi.
Mondja kedveskedő hangon és a szívbe harap. Svarog elé a mágus botja esik, amin két miniatűr fej lóg. A szürkés lény, aki megmarta Svarogot most Jester deszkáján landol.


Blackmail, Huniver és Árny - MarksMart
Blackmail felmutatja apapírjait majd a sikoltások után megy, Huniver telefonál és ha akarja utána követheti a társát. A férfi látja, hogy a tömeg sikoltva menekül a most mirelit árukhoz érkezett lénytől, aki betörte az húsok pultját és zabál.
Árny fejében megjelenik Zarathos.
- A nevem Zarathos, ajánlattal állok eléd. Hatalmat adok, ereklyéket és uralmat, cserébe szolgálj engem, a harcomban, ami során átveszem az uralmat eme sík felett.
Huniver ekkor vesz észre egy férfit, aki bevonul az ajtón mellette furcsán mozgó rendőrökkel.

Roosevelt sugárút - Page 3 Marvel_Zombies_4_Vol_1_1_page_17_Samuel_Barone_%28Earth-616%29

Iván - Roosevelt sugárút
A szőke férfi Ivánhoz lép és előveszi a kését. Azt elkezdi belenyomni a bal felkarjába, a vállizomba, jó lassan. Majd kirántja és belerúg egyet a férfiba.
- Nem úszod meg iylen könnyen. Gyere nézd meg mit tettél.
Ezzel megfogja a férfi haját és annál húzza végig a térkapuig.
- Szeretni fogod azt a helyet szőke herceg. Pokoli.
Mondja kacagva.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Svarog Kedd 23 Aug. 2011, 06:18

~Mi ez az ördögüző 10001-dik része?~
Kérdezte magától Svarog, miután a démon megfordította a fejét, majd a mutáns vállába harapott. Svarog ekkor a tetőn landolt, a vudu mágus pedig előtte hal meg.
Olyan mintha aludna, leszámítva az öklömnyi lyukat a szíve helyén.
És a háta mögött álló lilaszemű kis Samael utánzatot, kezében a szívével. Hu és ő lesz a következő az alternatív szívműtétre várok sorában.
És persze a kislány elkezdi eszegetni a szívet.
Svarog valami fegyver után kezd koslatni, ekkor meglátja az előtte lévő botot amin két zsugorított fej van.
A sárkány utált mágiát használni, de most az egyszer kivételt tehet. Felkapta a botot, a lány felé tartotta, és erősen arra gondolt, hogy az az izé dögöljön meg.
-DÖGÖLJ MEG!

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Thorhalla Kedd 23 Aug. 2011, 07:45

Megkönnyebbülten sóhajtottam fel, amikor a vámpír égett szagát éreztem meg és az elengedett, majd eltűnt a homályban. A szavait még hallottam, miközben a kardomat szorítva alapállásban figyeltem körbe, hogy merre lehet a többi és a társaim is mikor kerülnek végre elő. Kissé összerezzentem, amikor egy női hangot hallottam, majd a vámpírom halálsikolya, akit az előbb már összeégettem. A fejének látványa még könnyedén elviselhető volt, és a megjelenő nőre néztem. Pedig már reménykedtem, hogy legalább a vámpírok megtanulják, hogy nem akarják a könyvet, erre még a nő is azt akarja. Vagyis a főnöke, ez így egy nagyon hosszú nap lesz és körülbelül soha sem érek haza a lányomhoz és Jon-hoz, akinek még azt sem mondtam meg, hogy nem érek haza időben. Az átokba!
- A főnököd nem kapja meg a könyvet – jelentettem ki. – Tekintve, hogy azt először még meg is kéne szerezned, ami nem fog megtörténni.
Elővettem a pisztolyomat a szabad kezembe, majd a nőre fogtam és, ahogyan becéloztam a mellkasa közepén meghúztam kétszer egymás utána ravaszt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Roosevelt sugárút - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Hazátlan Kedd 23 Aug. 2011, 11:57

A démon szétrobban, és elégedetten sóhajtok fel. Itt lenne az idő, hogy megveregessem a vállam, de van valami más elintézni valóm. A férfi, aki a köpenyt viseli, és a másik, aki úgy döntött felszedi azt a könyvet, amit a démon áldozata ejtett el. Nagyszerű! Úgy látszik vannak, akik még nem ismerik ezeket a mocskos eszközöket. Sosem szabad az ilyen humbughoz nyúlni, mert csak a baj van vele. Épp fellépnék a két személy ellen, mikor a szörnyeteg feje össze áll a szétrobbant cafatjaiból, és csak halkan szólalok meg rostélyom alatt.

-Francba...

Mondom, majd lassan támadásra emelem kezeim, és kis terpesz állást veszek fel, de abban a pillanatban vissza fogom magam, mikor a lény megszólal. Egyre jobban érzem, hogy olyas valamibe keveredtem ami cseppet sincs ínyemre. Mágikus ereklyék, meg valami nagy hatalmú alak, aki úgy dönt sereget toboroz és kiírtja a varázslókat. Zarathos... nem tudom ki a frász ez, de egy valami biztos. Cseppet sem tetszik... Pár pillanat és be kell látnom, hogy nincs szükség a további harcra a démon ellen, mikor egy kapu nyílik teste darabjaiból. Ez már önmagába is elég lenne, hogy elhányjam magam. Minden bizonnyal az átjáró pedig ahhoz a bizonyos Zarathoshoz fog vezetni. Egyetlen porcikám sem kívánkozik arra, hogy belépjek a kapun, viszont muszáj.

-Hol vannak a Bosszú Angyalok ilyenkor?

Teszem fel a gúnyos kérdést magamnak, majd a két civilre nézek. Varázstárgyak, mi? Azt mondta ez a démon, hogy azokkal kell küzdeni ellene. Jó hogy nem mondta meg mivel öljük meg a mesterét. Már csak az hiányzik. Undorodom az egész fantasy marhaságtól, mert tudom, hogy semmi jó nem fog származni az egészből. Viszont ha már én nem nyúlok hozzá ezekhez a csetreszekhez, kellenek azok, akik igen.

-Ha már ilyen bátrak, hogy mindent a kezükbe vesznek, akkor velem jönnek!

Adom ki a parancsnak hangzó utasítást, és ha nem mennek önszántukból erőszakkal veszem rá a két egyént, hogy haladjanak át a kapun, a sort pedig én zárom. Kicsit sem vagyok bizakodó már abban a pillanatban sem, mikor megteszem az első lépést a felé, hogy belépjek a démon alkotta átjárón. Fogalmam sincs mi fog ki sülni ebből, de ha már nincsenek itt a nagy hősök New Yorknak be kell érnie velem.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by April Kedd 23 Aug. 2011, 12:37

Kintről sikolyt hallok, így döntenem kell, nem habozok tovább. Megkeresem a legközelebbi ablakot, kinyitom, majd kimászom rajta a könyvvel együtt, latba vetve minden ügyességemet és hajlékonyságomat. Igyekszem mindezt viszonylag halkan végrehajtani, és ahogy kint vagyok az épületből, futni kezdek a... Nos, tulajdonképpen tökmindegy, csak el a bolt és az öltönyös fickók közeléből, annyi biztos. Lehetőleg megpróbálok taxit fogni, ha viszont nem találok egyet sem, akkor egy éjszakai buszra szállok, esetleg ha még nyitva van, a metróhoz futok le. Steph még biztosan feltartja őket egy-két percig, ha pedig utánam erednek, Steph-nek még könnyebb dolga lesz, hátba támadhatja a szemeteket.

_________________
Roosevelt sugárút - Page 3 April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Árny Kedd 23 Aug. 2011, 14:02

A lény repül, az emberek menekülnek, Árny meg csak morgolódik, valaki mindig keresztbe tesz neki. A pálcás alak el kezd papirokat mutogatni meg parancsolni, nos nemes egyszerűséggel nem megy utána, épp elég ez a fehér valami is, nem kell még egy púp a hátára. Indulna a maga útján a lény után, de ekkor valamiféle látomásban megjelenik egy alak a fejében aki Zarathosnak vallja magát, annyira nem érdekelné az ajánlat, ha olyan nagy valaki, akkor vegye át az uralmat ő maga, de viszont cserébe hatalmat ajánl, s ezen gondolkodóba esik. Végül hosszas tűnődés után pedig...
- Azt mondod hatalom?... Hmm, legyen, monnd mit kell tennem. - Egyezik bele az ajánlatba, majd vár.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Henry White Kedd 23 Aug. 2011, 15:05

A köpenyből egy nyilat és egy íjat kap elő. Nem kis megdöbbenésére. Hisz nem volt sok bizalma afelé, hogy ez a kis mutatvány sikerülni is fog. De mire rálőhetne a lényre, a páncélos végez vele.
Igazából nem is lepődik meg azon, hogy a démon beszél, majd egy térkapu jelenik meg a hullájából. Látott már, emlékszik, elég mágiát hála az asgardiaknak. Megsimogatja Atla fejét, majd a páncéloshoz fordul.
-Egyébként maga meg kicsoda, hogy csak így parancsolgat nekünk?-
Kérdezi kicsit nyersen majd a térkapu felé lépdel. Gőze sincs miért, talán a köpeny okozta látomás miatt, a démonvadászok, akik most veszélyben vannak. Talán, hogy bizonyítsa hogy ér annyit mint Laaksonen. Talán mindegy is, vesz egy mély levegőt, és át lép a kapun, nyomában a kutyájával.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jajjmár Kedd 23 Aug. 2011, 15:30

Valami, valami...sötét. Landolna a deszkámon, ha nem lenne éjjellátásom. Így viszont valami zöldes landol rajta. Nem igen tervezem fejtegetni, vajon nappali fénynél milyen lehet a bőre színe, nekem a bőrszín nem számít. Hisz belül mindenki vörös, meg rózsaszín és mindenkiben megáll a sz@r amikor a magnummal hadonászok.
De azért kicsit én is kitérek az egyensúlyomból, meg a béketűrésemből, mikor landol a forma a deszkámon. Részemről elsödleges, hogy megpróbálom torkon ragadni ballal, míg a pisztolyomért nyúlok jobbal, mert ugye az utúbbit a orrához akarom szegezni.
Kiálltásokat hallok. Illetve egyet, illetve azt hiszem. Azt hiszem az egy felszólítás. A hang azt mondja "dögölj meg".
- Remélem te is hallod. - Szólok az alaknak és én is azt remélem, hogy nem nekem szól a felszólítás. Szóval ha az eddigi kis próbálkozásaim sikerrel jártak akkor most a fegyvert a helyén elsütöm mielőtt kimocorogna előle a kis manócskám, majd egy ház tetejének széléhez vágom, hogy még a gerincét is össze morzsoljam.
De ugye mivel szeretem befejezni amit elkezdtem, meg ugye mostanában a légi forgalommal fura lények járnak le is szeretnék szállni a ház tetejére.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Dr. John Huniver Kedd 23 Aug. 2011, 20:41

A jelek szerint a másik szörny még talpon van. Legalább ekkora baj, hogy egy Shieldet kiabáló fickó is itt van.
- Csitt, ostoba! - int Blackmail felé, fejét csóválva. Nincs szüksége ezen köpönyegforgató bandára. Csak remélni tudja, hogy AIM-es barátai előbb érnek ide, mint ezek a fegyvermániások. Vagy már itt is vannak? Zavartan igazgatja meg szemüvegét, hogy vajon jól látja-e a benyomuló rendőrnek látszó embereket.
- Segíthetek uraim? - kérdi, a kérdést elsősorban az ajtón bevonuló férfihoz intézve. Közben azért a kiütött biztonsági emberre is oda-oda sandít. Nem szeretné ha meglépne előle. Akkor kezdheti elölről a munkát.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Cyrus Douglass Kedd 23 Aug. 2011, 22:02

Balthazar átadta a könyvet a nőnek, majd ránézett.
- Elvileg már biztonságos - mondta.
Az ötletre, hogy majd ő elöl megy ki és segít Stephanie-nak, a mágus bólintott egyet. Ekkor egy férfi halálsikolya hallatszott odakintről.
- Ahogy látom odakint égetőek az események - jegyezte meg, mikor tűz villanását látta.
April ekkor már egy ablakon mászott ki.
- A fenébe is egyedül nem maradhat. Túl fontos az a könyv - morogta Balthazar és a nő után mászott kifelé az ablakon. Ha utol érte mellé lépett.
- Egyedül nem mehetsz. Túl veszélyes, ha ennyire akarják a könyvet. Steph tud vigyázni magára, de nem védheted egyszerre a könyvet és harcolhatsz is ha megtámadnak - mondta Balti, és követte April-t akárhova is ment.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Roosevelt sugárút - Page 3 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jeremy O'Connor Csüt. 25 Aug. 2011, 20:03

Jeremy miután felvette a könyvet, megszakította a szagát elfedő varázst. Amikor ezzel szembesült, már késő volt. Ugyanakkor a szörny nem támadja meg. Egy megható monológ után viszont transzformálódik. Már-már kinyitná a frissen szerzett kötetet és beleolvasna, amikor egy rosszindulatú alak elkezdi noszogatni a transzformálódott lény felé, ami már egy kapu.
- Uram, kérem. Nem értem, mi folyik itt. Kérem nézze el nekem, de nem mehetek önökkel...
Jeremy O'Connor
Jeremy O'Connor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 21
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Morsus Pént. 26 Aug. 2011, 22:37

Steph - Antikvárium
A nő vigyorogva fogja a botot.
- Vissza.
Mondja furcsa hangon mire a golyó visszafelé belerepül a pisztolyba, ami darabokra törik.
- Ki ez?
- Nem tudni, de ellenünk van.
- Akkor Mrs. Miller mellettünk.
- Valóbban.


April és Balthazar - Bent
Odabent nem találnak semmit. Még egy másik ajtót se. Szóval csak a bejáraton tudnak távozni és odakint látszik pár vámpír és Steph, akik valakit néznek, ahhoz, hogy a páros megtudja, hogy kit néznek ki kell menniük.

Patriot, Henry, Jeremy és Iván - Sötét Dimenzió
Patriot így-is úgyis belökdösi a csapatot a kapun és ők kikötnek egy új vörös egű, világban, ahol a sziklák csak úgy lebegnek egymástól méterekre, mindenhol fekete kőből készült építmények romjai vannak és a pocsolyák zöld színű vízzel rendelkeznek, amik folyamatosan gőzölögnek.
Roosevelt sugárút - Page 3 Umar_%28Earth-616%29_Robert_Bruce_Banner_%28Earth-616%29_Dark_Dimension_%28Earth-616%29_Incredible_Hulks_Vol_1_633
Roosevelt sugárút - Page 3 Earth-TRN157_from_Ultimatum_Fantastic_Four_Requiem_Vol_1_1
Roosevelt sugárút - Page 3 800112-olnarstrange2
Patriotáék átlépve látnak több száz trollszerű lényt, akik letérdelnek egy trónra ülő lángoló alak, Zarathos előtt. Nem messze egy sziklánál egy szőke férfi visz a kőromok egyikéhez egy embert, aki eszméletlen.
/Ivánt/ Zarathos boldogan veszi észre az érkezőket, akik mögött a kapu bezárul.
- Újabb szövetségesek. Üdvözöllek titeket a Sötét Dimenzióban, Dormamu valamikori Királyságában.

Svarog és Jester - Házak teteje
Svarog felkapja a botot, de kívánsága után nem történik semmi.
- Már untatsz.
Mondja a kislány és kezéből egy kékes lökéssel támad a férfira.
A démont Jester sikeresen megtámadja majd ledobja, de mikor az landol valaki várja lent, aki megérintve a haldokló démont porrá égeti. A férfi kacajt, hall, ami kellemetlenül ismerős és félelmetes.


Blackmail, Huniver és Árny - MarksMart
A furcsa kinézetű férfi megáll Árny előtt, Huniverrel nem is törődve.
- Téged is megkeresett a démon. Már uralma alá vette a Sötét Dimenziót és ha így megy tovább végez miden mágussal a világunkban. Mellé állsz vagy ellene?
Blackmailt a szörny meglátja, de ők már messze vannak a másik háromtól. A lény látva, hogy a férfinál vana bot őrjöngve ront neki.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Hazátlan Szomb. 27 Aug. 2011, 09:46

Átlépek a kapun utolsóként, és amit látok teljesen ledöbbent. Még is hol a fenében vagyunk? Merül fel bennem a kérdés, látva a helyszínt, ami leginkább valami pokolszerű világra emlékeztet. Gőzölgő pocsolyák, lebegő sziklák, és undorító lények. Lehet nem mérlegeltem eléggé a helyzetet, de már itt vagyunk, és nincs vissza út. Megpillantok a távolban valami trónusra emlékeztető helységet, ami előtt egy raklapnyi szörny tolong. Nem messze pedig egy eszméletlen férfit cipelnek. Igazán remek. Megráncolom homlokomat rostélyom alatt, majd felhajtom azt, és köpök egyet. Kicsit kezdek izzadni a hőség miatt. Hátra fordulok a civilekhez, majd magabiztos, és erős hangon szólalok meg. Kicsit sem észrevehető rajtam az, hogy aggasztanak a körülmények.

-Valaki, aki megteheti! Nincs kérdés, nem beszélnek csak cselekszenek mikor mondom! Ha valamelyiküknek ez nem tetszik, most mehet a maga útjára. Megöljük ezt a Zarathost utána azt csinálnak amit akarnak. De szükségünk van ezekre a csetreszekre amikhez én nem fogok hozzá nyúlni. Világos?!

Bökök fejemmel rá a könyvre, és a köpenyre. A siker érdekében remélem, hogy engedelmeskednek, és teszik amit mondok. Nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz könnyű dolgunk. Szavaim után meghallom annak a bizonyos nagyúrnak a mondanivalóját. Azt hiszi szövetségesek vagyunk? Rendben, maradjon ebben a tudatban. De... Dormamu? Ismerős ez a név. Hallottam már róla Jerseyben a háború ideje alatt. Igen, akkor változtam... hagyjuk. A lényeg, hogy most ez Dormamu dimenziója, vagy is már ezé a Zarathosé. Nem tetszik ahogy azt az eszméletlen férfit viszik, ki kell szabadítanom. De nem most. Ha azonnali frontális támadásba kezdünk, nem éljük túl. Közelebb kell kerülnünk. Megragadom a két férfit, akár tetszik nekik, akár nem, páncélomnak hála valószínűleg nem sokat tudnak ellenkezni, és átrepülök velük a szomszédos sziklára, ahol a gyűlés szerveződik...

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 27 Aug. 2011, 10:09

Alighogy meghúztam a ravaszt jöttem rá, hogy miért is volt ismerős a nő, ez Kymera volt. Nyeltem egy nagyot, majd halkan nyögtem fel, ahogyan az általa okozott egykori hegbe fájdalom hasított. A szavai után a golyó visszarepült fegyverbe, ami szét is tört darabokra, felkiáltottam meglepetten és a fegyvert is eldobtam, ahogyan a szilánkok némileg megvágták a kezemet. A vámpírok szavain megdöbbentem, most ezek tényleg nekem fognak segíteni? Nem mintha nem jött volna rosszul a segítségük, de a „bátorságuk” félelmetes volt.
- Köszi srácok, kelleni fog a segítség. Ez? Kymera – mondtam. – Annak idején Loki bérelte fel, hogy megöljön engem és így Thorhalla-t is.
Ez kellően elrettentőbbnek hangzott, mint szerettem volna. A könyvre pályázik, ahogyan mi is, és a vámpírok is. azt meg mégsem mondhattam nekik, hogy foglalják le a nőt, amíg mi meglépünk a könyvvel, mert az gyilkosság lenne és én sem lennék jobb, mint Kymera. A könyvvel nem küldhetem el őket, mert akkor elveszik April-től és Millvier-től. Szóval marad, hogy közösen elintézzük az ellenfelünket, aztán megbeszéljük a helyzetet.
- Rendben uraim – szóltam. – Intézzük el a nőt.
Reméltem, hogy elindulnak előre és nem tőlem várják mindezt, koncentrálni kezdtem, majd a levegőbe rajzoltam néhány rúnát, amikkel egy nagyobb robbanást próbálok előidézni a nő botján azon a részen, ahol a kígyók és a kristályok találkoznak a tetején.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Roosevelt sugárút - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by April Szomb. 27 Aug. 2011, 12:27

Hát ez az ablakos dolog nem jött be, még egy rohadt szellőző sincs ezen az épületen, kénytelenek leszünk az ajtón át menekülni.
Baltira nézek, mikor azt mondja, velem akar jönni...
-Megőrültél? Steph egyedül van egy egész csapattal szemben! Segíts neki! - Súgom oda a férfinak, és ezzel ki is lököm az ajtón, hogy menjen, és lássa el a baját akárkinek is, akivel Steph harcol. Várok egy pár másodpercet, aztán kilesek. Néhány alak van még mindig ott Steph-fel, de most valami más felé néznek. Akármi is legyen az, legalább elvonja a figyelmüket rólam. Még egy pillanat, mély lélegzet, és megpróbálok olyan halkan kimenni az ajtón, ahogy csak tudok, aztán amikor kint vagyok, szépen, gyorsan, halkan eloldalgok a könyvvel, és a korábbi taktikát követem, azaz: busz, metró, taxi, akármi, ami messzire visz hamar.

_________________
Roosevelt sugárút - Page 3 April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Svarog Szomb. 27 Aug. 2011, 13:04

Semmi nem történt.
A bot csak egy egyszerű bot, de akkor a fekete fickó, hogy csinálta a kunsztjait, amikor elteleportálta Svarogot? A fekete fickót kinyírta ugyan ez a kis csaj, aki most Svarogra vágta azt a kék bizbaszt.
Svarog felröppen, ezzel próbálva kitérni a lány támadása elől, és ha ez sikerül, akkor felé vág egy tűzgolyót, remélve, hogy ki sem nyírja, de legalább leállítja, ameddig ő kereket old.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jajjmár Szomb. 27 Aug. 2011, 17:09

Váá, hát ez az este... Feletébb pokoli. Szépen össze csapdosom a tenyereim tisztítási céllal. Miközben landolok. De mit ad isten nem is érem be a nyomorultat. Rátapad az élő krematórium és megporítja a formát. A kacaja meg a sz@rt porítja meg bennem. Leugrok a siklóról és rászegezem a magnumot, miközben eldöntöm a fejemet.
- Mi a hézag hapsikám? - Kérdem kicsit komolyabb hangon, mint szokásom. Furcsa... érzés kerít hatalmába. Csiklandozza is a mellkasomat rendesen, így annak a vakarásába kezdek a szabad bal kezemmel, kicsit megtörve a hatást, mit tiszteletet parancsoló jobb orcám követelne az környező alattvalóktól. De most nem is igen foglalkozok ilyesmikkel, csak szugerálom az új spanom aki ugyanazt a tetőt szúrta ki, mint én. Máris van legalább egy közös bennünk. De valami azt súgja megint valami furcsa formát leszek kénytelen gyorsan lemészárolni. De már megszoktam, hogy háttérbe kell szorítanom a művész oldalamat. Ebben a szakmában...
Gyorsan körbe nézek, de mielőtt a kezeit a golyóimra tehetné vissza repítem a tekintetemet rá és az első gyanús mozdulatra - nem érdekel, hogy csak az orrát akarta túrni vagy a s.ggét vakarászta volna - én ellövöm a legnemesebb lógóját vagy a kedvenc kicsi szívét, amelyik aktuálisan jobban jön ki.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Henry White Szomb. 27 Aug. 2011, 17:37

Átlépve a kapun, egy fölöttéb furcsa világban találja magát. Ami elég pokoli egy helynek tűnik. Mindenfelé lebegő sziklák és füstölgő furcsa tócsák. Egy pillanatra elakad a lélegzete, ahogy megpillantja a lényeket és Zarathos-t. Talán ez az első alkalom hogy elbizonytalanodik a helyzetet illetően.
Ahogy a páncélos próbálja megfogni, az íjjal megpróbálja félre ütni a kezet majd, magára és Atlára borítani a köpenyt, teleportálni, Zarathos-hoz közeli sziklára. Ha sikerül, ha nem akkor szólal meg újra mikor földet ér újra.
-Sötét Dimenzió? Illik a nevéhez és hozzád is...azt hiszem. S mégis miért kellene csatlakoznunk hozzád? Mik a terveid az ereklyékkel?-
Kérdezi miközben próbál kitalálni valamit. Hárman, vagyis ketten biztos, hogy nem szállhatnak szembe ezzel a lénnyel és a szolgáival.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by BlackMail Szomb. 27 Aug. 2011, 22:46

Némi pillanat kimaradás és semmi teleportálás, ez kellemetlen, de hová tűnt a másik két ember? Lényegtelen az a dög engem szemelt ki kedvenc áldozatául, talán a bot miatt, talán az egyedül létem miatt. Inkább az utóbbira szavaznék.

Ahogy a szörny rohamozik felém én úgy tartom a botot feléje és gondolatom és a bot kombinált erejével ellövök egy sugarat, amitől a szörny remélhetőleg bolt körüli pályára áll, de legalább is távolabb kerül tőlem. Ha besülne, a bot ha nem én akkor is elkezdem megközelíteni a maradék kettő-három embert.

Ha besül a bot, akkor persze sietek, mint akit puskával akarnak seggbe lőni, de ha be is jön, akkor sem a leglazább csigatempómban, hanem hanem minél gyorsabban igyekszek csatlakozni a társasághoz.
BlackMail
BlackMail
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 121
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: BlackMail
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Árny Vas. 28 Aug. 2011, 03:22

Árny válaszolt, de nem érkezett ismét " üzenet ", nem értette a dolgot, de mielőtt jobban elmerenghetett volna, oda lépett hozzá egy másik, igencsak furcsa fazon, akiről sütött hogy vágja a dolgokat. Árny végighallgatta, majd végiggondolva kissé agresszívan megszólalt
- Nem csodálkozok rajta, ez a világ szánalmas és szerencsétlen semmirekellő ostoba emberek fertőzik. - Észbe kap azon hogy ökölbe szorított kezét a saját arca elé emelte beszéd közben, kicsit elragadták az indulatok, azonban gyorsan állít magán, ölbe teszi a kezeit majd higgadtabban kezd neki. - Hatalmat ígér, és ez csábító, de tekintvén hogy jómagam is mágus vagyok, nem tudom mennyire bízhatok egy ilyen... Lényben... - Kis levegő vétel. - Legyen, segítek kiírtani a férgesét. - Dönti el immáron véglegesen, s végül is próbál arra hivatkozni, hogy ezt saját érdekéből teszi, de végül beláttja önmagában, hogy csak táplál némi reményt efelé a világ felé, és ez is rájátszik a döntésére, de csak egy nagyon kicsit.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Cyrus Douglass Vas. 28 Aug. 2011, 15:39

Balthazar sajnálattal vette tudomásul, hogy az épületből csak a bejáraton át lehet kijutni. Se egy ablak se semmi más menekülési útvonal nem volt. April-nek nem tetszett, hogy a mágus vele akart tartani, inkább Steph segítésére indította azzal, hogy kilökte Balti-t az ajtón. Mire a mágus észbe kapott, már Steph mellett állt, és az újonnan érkezett támadó, pálcás nőt figyelte.
- April ötlete volt - mondta tömören és halkan a mágus.
- Itt már nem nagyon számít, hogy titkolni akarjuk az erőnket. Használnunk kell - mondta a mágus, és koncentrálni kezdett, majd egy-egy fagygömböt hozott létre a kezeiben, és reménykedett, hogy April a Darkhold-al, már messze jár.
Ezek után a fagygömböket az ismeretlen nő felé dobta, majd újabbakat hozott létre, és ha az elsők nem értek el kellő hatást azokat is rádobta az pálcásra.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Roosevelt sugárút - Page 3 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Dr. John Huniver Vas. 28 Aug. 2011, 20:38

Huniver vállat von. Ha nem érdekli őket ez a fura bagázs, őt sem érdekli. Így is megvan a maga dolga.
Visszafordul az elájult biztonsági őrhöz. Felnyalábolja, mintha csak részeg lenne és szépen kifele indul a szupermarketből. Az üzlet előtt várja meg AIM-es társait.

(Ha megjönnek az AIMesek folytatás mehet az AIM laborban)

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jeremy O'Connor Vas. 28 Aug. 2011, 22:05

Jeremy nem igazán ért semmit. A könyvet még nem lapozza fel, csak elmormol egy fohászt és reménykedik benne, hogy a tömegek nem fordulnak ellenük.
Jeremy O'Connor
Jeremy O'Connor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 21
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 3 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.