Kert és erdő a birtok körül

7 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 17 Júl. 2014, 17:27

Végig hallgatom Tony mondatát, és bár nem meglepő, de a többiekhez hasonlóan még is meglepődök azon, hogy marad. Hát nem imádni való, hogy itt akar még egy évig maradni, de tuti, hogy lesz ebből még több is mint egy év. Az egyetlen, aki örül ennek a hírnek, a haverja, de ez a tűzijáték dolog egy kicsit túlzás volt. Utánna, még jött két személy, majd Tina is fel ment, és bár nem hallok semmit, azt viszont látom, hogy a tanárnő vissza küldi. Tina után is jönnek még néhányan, és az utolsó egy punk csaj még el is mondja a beszédét, amit türelmesen végig is hallgatok. De, ez most komoly, tényleg ezen kell lovagolni? hozzám mondjuk egyik sem jött oda, hogy figyi beszélgessünk vagy valami. A másik pedig, néha más is kezdeményezhetne, ne már azt várják el, hogy én kezdeményezzek. Azért mondjuk ezt ők is meg tehetnék. Mikor hallom a nevemet, a tolókocsimat meghajtva indulok a rámpa felé, és látom, hogy az öregem a faterom, indul el, hogy segítsen, de intek neki, hogy hagyja. Majd a kocsit fel hajtom a rámpán, és a tanárnő mellé gurolok, és át veszem tőle a diplomámat, és csak ennyit mondok neki.
- Köszönöm. - És közben megrázom a kezét. Majd, a állványhoz gurulok, és a mikrofonhoz hajolva csak ennyit mondok.
- Köszönök mindent. - Mondom, aztán le gurolok a rámpán óvatosan, ölemben a diplomámmal. Közben, pedig hallgatom, ha valaki mond valamit nekem, és közben a gondolatomban kérdem.
~ Az vagy te, és akor mivagyok én? - Oda haza is szerettem ezt a játékot játszani, és most miért ne játszhatnám itt is.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 21 Júl. 2014, 08:33

Végzős diákok: Tina Sign, Tony Price, Alicia Havana, Matt Lawson, Lex Orrin és Szabó Éva

A tűzijáték valóban kissé túlzás volt, de Jonah-tól mindez kitelt, az lett volna a furcsa, ha nem teszi meg. Éva kigurult a székkel, ezt a fogyatékosságot meglepő módon senki sem rótta fel a lánynak, még azok sem, akik nem bentlakásosak voltak. Úgy tűnt, hogy emlékeztette őket a néhai Xavier professzorra, aki úgyszintén tolókocsiba kényszerült. Az viszont kevésbé tetszett nekik, hogy Éva sem mondott semmit. Némi füttyöt kapott ő maga is, de semmi egyebet. A lány után néhány egyszerű diák volt sorra került, végül pedig mindenki elfogyott a névsorról. Ezek után Serena ott maradt a pódiumon és ismét megszólalt.
- Ezennel befejezettnek tekintem a 2024/2025-ös tanévet. Önök mostantól felnőttek és többé nem a Xavier iskola diákjai. Bízom benne, hogy mindannyiuk hasznára vált az itt eltöltött idő és képesek lesznek az életben is boldogulni, immáron nem gyermekként, hanem fiatal felnőttként. Sok sikert önöknek!
Amint ezt kimondta következett a megszokott esemény, minden külsős diák tapsolás közben állt fel és hajította a fején levő diplomaosztós kalapot a magasba. A diákok életében egy fejezet lezárult, de csupán azért, hogy egy következő kezdődhessen.

Vége.

//Akkor ezennel mindenki, aki itt megjelent már nem X diák. Kérek egy bővítést az előtöri topicba, amibe belekerül, hogy innen merre tovább az érintetteknek, illetve a képességfejlődést is tessék felvinni. Ha ezek megfelelőek elfogadom az előtörit és átkerülnek az njk-k közé.//
//Folytatás: Tanári//


A hozzászólást Serena Davidson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Május 2015, 17:23-kor.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kert és erdő a birtok körül - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Celine Ryder Kedd 22 Júl. 2014, 23:13

Celine a fák között és a szép füvön lépkedett. Nagyon szerettet itt lenni, a kert mindig nagyon szép volt és csendes. Egy rövid ujju polot viselt és fölötte és kiss tavaszi zsebes kabátka ami nyitva volt. A titánbol készölt alar védöit eltararta a kabátka. Amint lépkedett gondolkodott arrol hogy mit akarr az X-Men nél csinálni késöbb... ö csak a nyelvekzes értet nagyon, meg az iráshos... meg a démonokhoz. "Lehetnék állandó démon vadász... vagy csinálhatok egy céget is... vagy maradtatok az irásnál... itt nem tudnék tanitani jol semmit. Pedig itt szerettem volna tanitani. " Monta Celine csak ugy magának. Nem vete észre hogy valaki közeledik felé.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szonár Kedd 22 Júl. 2014, 23:24

Szonár az egyik iskolai járművel intézkedett éppen és most jött vissza vele. Látta, hogy Celine magányosan sétálgatott a kertben. Hagyta volna egyedül gyönyörködni a kert szépségeiben, de hallotta a szavakat, amiket a kentaur mondott. Más nem hallotta volna meg, de Szonárnak ez volt a képessége. Úgy érezte, nem fog megártani egy kis biztatás Centannanak. Odament hozzá és oldalról köszönt rá.
- Szia! Egy jó tanács: itt akadnak, akik hallják a magadnak mondott szavaidat is - mondta Szonár viccesen és mosolyogva. Nem akart rosszat ezzel és nem is hallgatózott. Csak hallott és jött egy kis vidámságot csinálni.
- A jövő előtted áll, számtalan lehetőséggel. Az írást mindenképp folytasd, ha hallgatsz rám! A könyvednek a felénél járok és nagyon izgalmas. Alig lehet letenni, ha több időm lenne, már biztos kiolvastam volna - mondta el az igazgatóhelyettes a véleményét. Tényleg a kötet felét olvasta el eddig. Igazat szólt, nem csak semmit mondó bátorítást.
- Egyébként hogy vagy? Mondj valamit, milyen X-Menként az iskolában? Láttam, Charlieval összebarátkoztál.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Celine Ryder Kedd 22 Júl. 2014, 23:54

Amikor Sonar szolt már akkor tudta hogy mindent hallot. Nagyot mosojgott a társa szavain. Eg pillanatig nem tuda mit mondott de aztán szolt. " ki tudja... lehet hogy tudtam hogy te jossz és neked mondtam. " Monta nevetve Celine. Ennyire jol még azért nem volt kiképezve. Egy perc mulva viszont ujra komoj volt.
Amikor Szonar monta hogy nagyon teccik a konvv és fojtassa, erre Centanna kicit elpirult. " Nagyon szépen köszönöm. " Szolt kicsit zavarában de mosojogva. De annyira azért már jo volt hogy tudja hogy Szonar nem csak bátoritani akarja.
" Lehet... de nem tudom hogy a harmadik, most készülö rész után mit irja is hogy az is jo lesz vagy sem. " Kérdeszte kicsit vállat vonva. " Szerinted itt én mit tudnék tanitani? " Kérdeszte kicsit szomoruan.
" X-Men ként... jobb mint tanulóként... sokkal több mosgás tér és szabadság. És jol esik és nekem nagy meg tiszteltetés... lehet hogy ez után egyedül fogok majdan le menni és nagyon alacsony fokon egyedül fogok edzenni... nagyon sok harci tapasztalatot kell szereznem ha igazi X-Men szeretnék lenni... mert most én az X-Tanulo és az X-Men státus között vagyok. " Mosojgott kicsit a lány.
" Charlie... nagyon rendes és jó barát... mibol nekem nem sok volt soha... és én... és kérlek ne nevess ki... de eddig a lányokhoz voltam közel... de charlie... vonzó fiu... és... én meg kedveltem öt. " Monta pirulva Centanna.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szonár Szer. 23 Júl. 2014, 09:51

Szonár kedvelte a lányt. Félig démon volt, de kevesebb probléma volt vele, mint sok mutánssal és rengeteget viccelődött, mint most is. Szonár a könyvíráshoz nem értett, de próbálta bátorítani Celinet.
- Ihletet kell merítened, így működik, nem? Biztos lesz majd valami. Hogy mit tudnál tanítani? Gondolom, az irodalomban jártas vagy. Vagy nyelvet, ha megcsinálsz hozzá egy tanári képzést. Úgy könnyebb neked is, a diákoknak is.
Voltak itt olyan tanárok, akik papír nélkül tanítottak, de a szakmát, a tárgyukat jól ismerték. Celine fiatal volt még és egy szakmát érdemes volt tanulnia. Íróként sikeres, de ha mellé lenne egy nyelvtanári papírja, azzal kiegészíthetné. A tanárokat pedig a legtöbb helyen tisztelik is, mert tudást adnak át a fiataloknak. Ezen felül még X-Men is, ez mind jót tenne az önbecsülésének.
- Örülök neki, hogy jól érzed magad. Ezen mind végigmegyünk, Celine. Van aki nem a Veszélyteremben készül fel, hanem már sokat látott, sok harcban vett részt és úgy jön ide, de ő is megtanulta valahol. Edzhetsz egyedül is, ha úgy akarsz. Néha én is le szoktam menni egy magányos harcra.
Szonár mosolyogva fogadta a beszámolót Charlieról. Nem volt jó tanuló, se túl szorgalmas és a magatartásával is akadtak gondok, de rendes gyerek volt. Még kapkodós, meggondolatlan, de jó szívű. A tiniknél pedig mindennapos volt, hogy egy-két váltott szó megmelengette a szívüket és érzések ébredtek bennük. Arkan most tudta meg, hogy Celine a lányokhoz vonzódik, de ebből nem csinált problémát. Nem ő volt az első ilyen diáklány itt és ez az iskola az elfogadásról szólt.
- Charlie mindenkivel barátságos és laza gyerek. Örülök, hogy jóban vagytok. Ő még csak tizenhat, úgyhogy óvatosan - mondta Szonár kacsintva. Nehéz téma volt ez, még két évet várni, így csak utalt rá. A fiatal kor és a tanár-diák kapcsolat már kicsit túllépett volna a határokon. - Ismerkedj bátran, biztos lesznek még más barátaid is.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Celine Ryder Szer. 23 Júl. 2014, 12:55

Amikor meg tudta Celine hogy ojan fiatal charlie kiscit szomoru lett. "két év... addigra... mindegy.. es nem nem is vagyok rendes tanár... vayg igen? " Nem tudta pontosan.
"  És nem... nem vagyok jártas benne... nem is szeretem. " Fintorodott el Celine. "Ismerek tobb regen hires irót de ennyi. " Szolt.
" Igen... ihletett kell szerezni. " Mosojgott kicsit a lány.  
" Téged is kedvellek, mint társ és tanás... Charlie nem is tudom... de igazábol mindig a lányokat szerettem. " Vont vállat " De még senkihez nem voltam elég közel." Szolt Celine kicsit szomorian.
" Szonar... ez a második otthonom. " Monta szomar szemébe nézve. és öszintén.
" igen... én is sokat láttam és egy pár nagyon veszéjes dolgot már tapasztaltam a Veszéj Termen kivul. Amikor a simulacióba löttek ránk... rám már az iskolán kivül is... volt problámám a Yakuzák kal Japánban, egy kocsmai lövöldödésben Orosz országban ahol el is találtak, Kanadában elfogtak a vadászok de kiszabadultam... és ott volt a háboru is, abbol is kaptam nagyon rosszat... ezen kivul jo sok szor kerültem kevésbe veszéjes dologba. " Szolt kicsit félve a dolgoktol.
" És lehet hogy az irás mellet csinálok egy céget... és lehet hogy chak harci tanár leszek itt... még nem tudom pontosan " Monta Celine egy hosszu perc mulva de már kicsit mosojgott.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szonár Szer. 23 Júl. 2014, 22:09

- Hivatalosan nem vagy tanár, csak előrébb tartasz, mint a diákok. De ne keseredj el, jó barátok lehettek - mondta Szonár. Nem akart semmi jónak az elrontója lenni, de arra figyelni kellett, hogy törvénytelen dolgok ne menjenek az iskolában és ő maga is egyetértett a törvénnyel ebben.
Szonár elmosolyodott, mikor Centanna mondta, hogy őt is kedveli. Tudta, de a kimondott szó mindig erősebb volt, mint a sejtetés.
- Én is kedvellek, Celine. Kis mosolygós vagy és jó lelkű. Ne aggódj, hogy még nem voltál közel senkihez. Manapság már hamarabb kezdik, pedig nem kell sietni. Bőven van még időd és el fog jönni a nagy szerelem, biztosan. Nekem nyolc évvel ezelőtt jött és azóta is tart. Kivártam az igazit - osztotta meg Szonár Celinenel a házassága történetét. Előtte volt néhány barátnője, de a feleségével lett igazán boldog és a gyerekük is cseperedik már.
- Ohhh, ezeket még nem mondtad. Ha akarsz bővebben beszélni ezekről, nyugodtan mondd el! Meghallgatlak szívesen és nem ismeretlen a téma. Én is túl vagyok pár dolgon. Az AIM Korában bújkálni kellett, aztán elszöktem Kanadába, lecsuktak. Világháború, démoninvázió, volt mit tennünk. Engem mindig arra sarkaltak ezek, hogy segítsek másoknak is, a családomnak, a barátaimnak, a környezetemben élőknek túlélni. Így nekem is könnyebb volt. Milyen céget akarsz alapítani? Itt a városban jó lehetőségek vannak. Az iskolában még olyat is találni, aki segíthet ebben akár.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Celine Ryder Szer. 23 Júl. 2014, 23:32

" lehet hogy mosojgós vagyok... de igazábol nem vagyok jó lelkü... sose leszek... csak kedves vagyos és barátrásos és prbálok segiteni... de jó lelkü az nem vagyok. " Vont vállat Celine.
" És nem is tudom... hol keszgyem? Nem voltam mindig mosojgós... nem egyszer éheztem és ételt kellet lopnom hosszabb ideig... A háboru legnagyobb részét bujkáltam... egyszer egy Sentinel is megtámadott engem... Anyám segitett és egy másik dimenstioba küldte. és eddig csak Charlie nak montam de... a Démon invázio alatt... én és Anyu az embereknek segitettünk... démonokal ölni... a sajáp fajtámat. Ezet után már Anyu meg én soha nem térhetünk oda vissza. " Monta.
" Orosz orságban... akkor találtak el... nagyon félem... mert leg elöször voltam lövések közelébe. " Csukta be a szemét Celine. " Azota is félek oda menni. " Szolt öszintén a lány és kicsit fel huzta a póloja ajját. Ott volt a lövés nyom. "Misztikus lövedék... még egy gyogyitó mutáns se tudta tejesen rendbe tenni... Kérlek erröl ne szoj senkinek. " Monta és utána egy hosszu másodperc mulva hozzá tette. " Én is célpont voltam... nem chak egy átlagos kocsmai lövöldözés volt " Monta fintorogva. Egy hosszu percig cendben gondolkodott. Egy perc utén más jobb volt a kedve. "Hááát nem is tudom... lehet hogy veszek egy kissebb éttermet vagy büfét vagy sörözöt... és onnan majdan nöni fog a cég. " Monta Celine.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szonár Csüt. 24 Júl. 2014, 09:57

- Hogy érted azt, hogy nem vagy jólelkű? A félig démon származásodra gondolsz? Szerintem a tetteid, hogy segíted a társaidat és hogy X-Mennek álltál, másról árulkodnak - mondta Szonár. Tudta, hogy a lány nem volt elégedett magával és mindig talált valami hibát, amit kiemelt, ő viszont feljebb akarta emelni a lelki mocsárból. Bátorítást próbált neki nyújtani, a kertbe is éppen ezért jött utána.
A rövid összefoglalásban sok minden elhangzott. Celinenek fiatal kora ellenére gazdag múltja volt és eléggé zaklatott. Szonár komolyan hallgatta, de nem lepte meg túlságosan mindez. Háborús helyzetben sokan éltek így, bújkálva, lopkodva. Felmutatott az iskolát védő robotokra, amik elég magasan lebegtek ahhoz, hogy innen is lehessen őket látni:
- Mind ezek után még nagyobb dolog, hogy ilyen kedves és barátságos tudsz lenni. Másokat megkeserít vagy a félelembe taszít, ha ilyeneket élnek át. Sok háború, csata volt és New Yorkot többnyire megtalálják a magukat zsarnoknak, világhódítónak, új vezérnek kikiáltó őrültek és szuperbűnözők. Nem vagy egyedül ezekkel se a városban, se az iskolában. A saját fajtádat ölni biztos nehéz lehetett. Még úgy is, hogy tudtad, jót cselekszel. Értem, hogy már nem mehetsz vissza a démoni síkodra, de egyébként ha mehetnél, visszavágynál? Én nem sokat tudok ezekről, de ha van kedved mesélni róla, meghallgatnám.
Szonárt tényleg érdekelte ez. Ilyen démonnal még nem találkozott, mint Centanna. Tudta, hogy csak félig volt az, a másik fele ember volt, majd kialakult a mutációja, de sok mindent tudott és sok olyat elmondhatott, amiről más démonok inkább hallgattak és egyszerűen támadtak beszélgetés helyett.
Az igazgatóhelyettes megnézte a golyónyomot Celine testén és helyeselt, hogy nem fogja másnak elmondani.
- Ha már a fegyvereknél tartunk, ezeket az alkarvédőket külön csináltattad? Láttam néhányszor, hogy ügyesen tudsz bánni velük és kivédtél ütéseket azokkal. Ha akarsz más fegyvert is, tudok helyeket mondani, ahol olcsóbban be lehet szerezni. Én is ott vettem az enyémeket. Jó ötlet a cég, étterem és söröző mindig kell a lakosságnak. Ha jó helyen nyitod meg, jól mehet. Itt Salemben is van egy pár az iskola körül és tudtommal jól mennek. Majd felderítheted őket, együtt is elmehetünk valamikor - mondta Szonár mosolyogva.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Celine Ryder Csüt. 24 Júl. 2014, 13:04

" Igen... a félig démon részemre étettem... ami nindig bennem lesz... bármien jot csinálok vagy mármennyit setitek másokon... a gonoszságom mindig bennem lesz... itt vagyok programozva. " Vont vállat Celine.
" Japán ban egy Yakuza vezér lányának segitettem... A Yakuzák aszt hitték hogy én is ellenség vagyok... a fél városon keresztul üldöztek amig rájöttek hogy csak segitek... nagyon sokszor majdnem eltaláltak. . " Fintorodot el a félmetes hejzeten. " Utána a segicségemért kaptam egy nagyon régi Katana kardot. " Szolt és kicsit bolintott.
" Néha elkisérem Anyu t vadászatra... amibol szintén mindig tanulok. " Monta égy félmosojjal a lány.
" Az a sik... kicsit ojan mint ez... de sokkal melegebb van, a levegö pedig eléggé méegezö egy ember számára... vanna nagyobb városok, vagy várso részek... és az év ezredek allat... halalmas barlang rendszereket csináltunk a föld alatt. Anyu a felö vezetök höz tartozott... tábornok volt. Neki is lett volna nagyobb része az invázioban... és nekem is kissebb. " Monta és kicit félve Sonar ra nézett. " De mi át álltunk az emberek oldalára... Anyu már több száz eve segit az embereknek." Monta és félt hogy Sonar dühös lesz rájuk.
" A démon sikon alig van napos idöszak... a felhök szinte mindig takarják a napot... de este is csak ugy hogy egy ideig sötétedik, de nem lsz tejessen este, hanem már világosabb. " Monta Celine vissza emlékezve. Egy hosszu percig halgattot.
" Nem is tudom... most már ez a sik az othonom... ott már csak egy idegen lennék " Szolt és kicsit fintorgott. egy hosszu másodperc után viszont kicit mosojgott. " Es igen... ojan kicsit keményebbek mint az acél de sokkal könnyebbek. "
" És rendben meg nézem majdan a fegyvereket... de még nem vagyok egy Bruce Lee. " Nevetett Celine. "És Bruce Lee nem ember volt... hanem mutáns. " Mosojgott Celine.
"Okay... elmehetünk eggyüt is. Csak elég jó legyen a forgalma... és arra is gondoltam hogy kiszállitásal is bövithetném. " Monta gondolkodva Celine.
" De lehet hogy egy nagyobb városrészben több forgalom van... de ha itt veszekk akkor nek kell messzire mennem. " Szolt és elhalgattot, merd gondolkozott hogy hol is legyen. " Téged be veszlek, ha szeretnéd? " Kérdeszte a lány Sonart.

Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szonár Pént. 25 Júl. 2014, 12:30

Szonárnak el kellett fogadnia, hogy Celine igazat szólt a démoni vonásairól. Az állatok ösztöneihez hasonló tulajdonság volt ez, amit nem lehetett kiölni, de féken lehetett tartani. Ebben bízott ő is és Centanna is igyekezett, de mindig ott volt az esély, hogy a természete kibukik belőle.
A démoni síkról szóló beszámolót hallgatva kezdetek előtte megelevenedni a helyek, amiket Centanna leírt. Rossz, meleg levegő, felhős ég és barlangok városrendszerekkel. Inkább nem mondott semmit, nem akarta Celinet megbántani. Az a sík mégis az otthona volt régebben, még ha el is hagyta.
Nevetett, mikor Bruce Lee mutánsságáról volt szó.
- Nem minden a fegyver, csak mondtam, hogy ha akarod bővíteni az arzenálodat, akkor lehet. Én bokszoló voltam és az ököl ereje is nagyon nagy tud lenni. A harcművészet is, Bruce Lee és még sok más nagy harcos elég jó példa erre.
Celine tervei alakultak.
- Az jó ötlet. Egy étterem, ahova be lehet ülni, de házhoz is viszik az ételt. Csak példának hoztam fel, hogy itt is van néhány hely. Nem nagy a lakosság Salemben és az iskolával több ugyan, de túl sok hely nem élne meg itt. Azt kell megnézni, hogy ha forgalmasabb részt választasz, mennyi más étterem van ott és milyenek. Ha kínai és egyéb egzotikumok vannak inkább, akkor egy hagyományos étterem jó lehet. Vagy elég a minőség is. Tudod, ha van négy olcsó, de nem túl jó étterem, akkor is szerencséd lehet, ha te színvonalasat csinálsz. Köszönöm, de nekem nem lenne erre időm a család, az iskola és az X-Men mellett - mondta mosolyogva és udvariasan elhárítva.
Szonárnak az idejét ezek kitöltötték. A felesége otthon volt a gyerekkel, de kellett az apa is és ha az igazgatóhelyettesi, tanári munkái, az X-Men feladatok mellett tehette, akkor velük volt. Még egy cégbe beszállni nem fért volna bele neki.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Celine Ryder Pént. 25 Júl. 2014, 14:06

" Sonar... Bruce Lee nem a fegyverek miatt emlitettem... hanem mert igazábol mutáns volt. " Monta Celine egy fél mosojjal.
Celine már elég jol képzett volt hogy lássa hogy Sonar szolni készült amikor Celine a Démoni Sikrol beszélt. "Nekem elmondhatod... az már nem az otthonom. " Szolt Celine komojan.
" És igen... nem ártana egy valamien páncél vagy sisak nekem... viszont men todom hogy mien fegyvel lenne jo nekem... kard, de mivel mi probálunk nem ölni ézért nem is tudom hogy mi lenne jo nekem. " Monta öszintén Celine.
" És a Minöség, mennyiség, hatékonyság, és még több dolog is nagyban segit abban hogy egy hely igazán jo legyen... es vagy LA vagy Manhattan vagy Paris vagy London vagy Rome vagy Tokyo ban lenne a hely... az elsö hely. " Szot Celine, majd egy hosszú percig halgatott.
" És nem is tudom... lehet hogy chatlakozok a SHIELD hez... vagy nem kéne? " Kérdezte Szonart. Nem tutda eldonteni. "Vagy Logan óráin és a Veszéj Termen kivül még lehet hogy be iratkozok egy Martial Arts tanfojamra. " Gondolkodott hangosan Celine. " Valahogy gyorsan jobb kell hogy legyek mint a gyerekek. " Mosojgott nagyott a lány.
" Annyira féltem elöször amikor ide jöttem... az orákon kivül szinte csak a szobámba voltam. De még most is inkább bezárzozok ha tul soan vannak körülöttem. " Mosojgott félig Celine az elsö X-Men es emlékein majdan el komojodott és fintorgott.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szonár Szomb. 26 Júl. 2014, 09:30

- Megpróbáltam elképzelni, milyen lehet ilyen helyen élni, de nagyon rossznak tűnik. Lehet, hogy a démonoknak természetes, ezt nem tudom és beleképzelni se tudnám magam.
A fegyverekről már sokkal többet tudott mondani. Ismert és használt több fajtát is és tudott valamennyit arról, hogy milyen szempontok szerint érdemes választani.
- A te fő erőd a rúgásaidban és a sebességedben van. Páncélt lehet csináltatni, egész fejletteket is. Erre a testalkatra speciálisabb kell, de nincs lehetetlen. A vágófegyverekkel óvatosan kell bánni. Nekem is van késem, de alaposan kitanultam, mielőtt elkezdtem harcban is használni. Az például jó, ha valaki meg van kötözve, ki lehet vele piszkálni zárakat és még sok mindenre. Én legjobban az ütőfegyvereket szeretem és azok szerintem neked is jók lennének. Ha gyorsan nekirohansz valakinek, még egy egyszerűbb boxer is nagyobbat üt az átlagnál.
Arkan hallgatta a nemzetközi terveket. Celine már arról beszélt, hogy több üzletet is akar. Ha jól megy majd, lehet bővíteni, több országba is átvinni.
- Én először egy amerikai helyszínt javasolnék. Nem kell annyit utazni, várni, kevesebb a költség és ki tudod tapasztalni, mennyire megy. New York hatalmas, de még Manhattan is, de te tudod. Ha majd kell segítség, tőlünk kaphatsz. Nyári munkán akár a diákjaink is mehetnek hozzád - mondta Szonár elmosolyodva. Nem akart semmit Centannara erőltetni, csak ötleteket adott neki. A kentaur maga fogja kitalálni, mit szeretne, de arról biztosította, hogy támogatást kapni fog. Ha másban nem is, a kezdésben, felújításban, kiépítésben, pakolásban mindenképp. Ennyit megérdemelt.
- A S.H.I.E.L.D. sokkal keményebb ám, mint az X-Men. Négy hónapig képeznek mindenféle katonai módszerrel és utána is sokkal kötöttebb. Az előnyei is megvannak. Ha ez a terved, én nem beszéllek le. Előtted a jövő, nézz utána, hogy melyik szimpatikus és te választasz. Csak ne kapkodd el. Nem kell sietni. Tudom, hogy jobb lenne már most sokkal felettük állni, de még korban sem haladod meg őket nagyon és ezért ők sem várhatják el.
Szonár türelmesen próbált lelket önteni a lányba, hogy meg tudjon nyílni a többiek előtt is.
- Mi az, amitől félsz a többiek társaságában? A külsőd miatt?

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Celine Ryder Szomb. 26 Júl. 2014, 13:08

" Igen... a kulsöm miatt... tudom hogy soha nem fogom tudni eszt változtatni de... mindig félet ha uj emberekkel vagy mutánsokkal vagyok eggyüt" Monta aszt amitöl egész mutáns eltében félt. "Rajtam mások nem azt látják hogy mutáns, namem hogy félig ló... és hogy ne egyek annyit... és hogy vegyek nadrágos és hogy mennyek arrébb és hogy hogy ló szagm van. Félek minden ijentöl és nagyon fájnak az ijen megjegyzések... nem tehetek rola. " Monta szinte sirva. Több hosszu percig ez után halgattott.
" Hát igen... a démonoknak az a hej a természetes... ez a levegö az ami nekik nem jó... és túl sok a napfény. Amugy én se szeretem a tul sok napfényt, es is egy démon vonás. " Vonta meg a vállát a lány még mindig komojan, de már kicsit jobb kedve volt.
" És én páncélt csak a felsö testemre szeretnék. Minden más páncél vagy láb védöt sok idö lenne felrakni. " Vonta a vállát Centanna.
" Nem is rossz ötlet a kés meg az ütő eszköz. " Monta a lány egy fél mosojjal, ami akaratlanul is egy kicsit gonoszra sikerült.
" Juj.... akkor mindegy... maradok itt... SHIELD asz nem nekem való szerintem. Most elég az X-Men és valószinuleg be fogok iratkozni egy Martail Arts tanfojamra is. " Mosojgott egy kicsit. Aszt tudta hogy a CIA és a SHIELD is egy katégoria de neki a SHIELD sötétebnek hangzott.
" És okay... akkor Manhatten lesz... igasz hogy kisseb a populációja mint Brooklyn vagy Queens de, Manhattan... ott nagyobb a forgalom is. " Monta Celine. Amikor monta Szona hogy természetesen segitenek neki, kicsit elpirult. " Köszönöm szépen, Sonar. " Monta mosojogva a lány.
" De az még egy kicsit messzebb van... elöször fel kell nagyon alaposan mérni a terepet, utána meg többször meg gondolni hogy mejik hejet választom és csak utána meg venni... de közben majdan befejezem a harmadik könyvemet is... és a sikertöl függ majdan hogy fojtatom az irást vagy nem" Monta mosojogva Celine.
" De egy kicsit félek attol hogy a fanatikusok esetleg meg probálnak rongálni vagy kárt tenni... szoval inkább bisztnsági ajtó, ablak, riasztó t fel fogok szereltetni... meg lehez hogy egy kis gyenge mágiával is le védem. " Szolt Celine.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szonár Szomb. 26 Júl. 2014, 13:58

Az igazgatóhelyettes megvárta, hogy Centanna kicsit jobb kedvre derüljön, kivárta a néma perceket és utána válaszolt:

- Értem, Celine, de ezzel itt az iskolában is találkoztál? Ne érezd árulkodásnak, ha elmondod akár nevekkel, hogy ki mondott ilyet. Tudnunk kell, hogy kivel kell jobban foglalkozni, hogy ki az, aki nehezen bírkózik meg az iskola eszméivel. Én csak azért jegyeztem meg, hogy felvehetnél egy nadrágot, mert úgy gondoltam, kínos neked így járkálni. Talán ha megtalálod életed szerelmét, aki úgy szeret, ahogy vagy, sőt pont ezért a testalkatért van oda, akkor könnyebb lesz. Nem? Te mit gondolsz erről? - kérdezte Szonár mosolyogva. Érezte, hogy nagyon mély sebekről és félelemről van szó, amit nem lehet egy bátorító szóval megoldani, ezért csak keveset mondott.
- Nem tesz semmit, Celine. Támogatjuk egymást, amennyire lehet. Tudom, hogy még sok előkészület lesz, csak segítek ötleteket adni. Rendben, szólj, ha akarsz ilyesmit venni, fegyvert, védőeszközt, akkor majd adok címet, ahol olcsóbb. Veszélytermi órákon ki lehet próbálni több fegyvert, ott meg tudsz ismerkedni velük és meglátod, melyiket érzed jónak a kezedben. Én bízom a könyvedben! Eddig is sok kelt el belőlük, azt mondtad és ahogy olvasom, engem is érdekel a következő. Az előző is, azt majd kiveszem a könyvtárból.
Szonár elmosolyodott a vandalizmusról beszélve.
- New York nagy és forgalmas, de mostanában túl sok csata folyik itt. A harmadik világháború, az invázió, atlantisziak, szimbionták és így tovább. Ha a legjobb technológia mellé még mágiát is teszel, az a legjobb, igazad van. Mágiát is fogsz majd tanulni vagy megcsináltatod valakivel a védelmet?

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Celine Ryder Szomb. 26 Júl. 2014, 15:31

" Migrén is monta de többször láttam is hogy mások bámulnak vagy fintorognak ha één ott voltam... és perszo ott vanna még az embekere... kevesen is de az is nagyon fáj nekem. " Monta megint szomorubban.
" És kinos, igen, de én ijen vagyok... és egy nadrág... nekem nagyon meg alázó lenne és akkor ugy néznék ki mint egy szamár " Monta a lány és ettöl is elégge félt.  
" Men tudom... lehet, de mégis ki szeretne egy ojan mutánst mint én?... szerintem csak a lovak. " Kérdeszte egy fintorral és egy kicsit megrázta a fejét. Utána halgatta Szonart.
" Okay... ez után szerintem le megyek a Veszéjterembe egy kicsit edzenni fegyverekkel. " Mosojgott kicsit Celine és bólintott. "Igen... az a jo ötlet hogy elöször ki tapasztalom aszt hogy mi lenne a legjobb nekem. " Bolintott Celine. " de sajnos az olcsobb nem mindig jo minöségü... ne felejcsd el hogy az életem is függhet töle. " Szolt egy fél mosojjal. Megint halgatta hogy mit mond a társa.
" Igen, ott vannak a fura dolgok... de nem tudom hogy mekkora sikere lenne egy étteremnek egy félig háborús özetetben. " Mosojgott nagyon de komojan gondolta. "Én nem tudnám jol levédeni... csak nagyon alapvetö és könnyü rituálékat és varászlatokat tudom megcsinálni " Monta és vállát megvonta. "Nekem a legjobban a portálnyitás megy... de aszt csak erre a sikra tudom aszt a varázslator használni. " Monta és utána sietett meg nyugtatni Szonart.
" Csak a nagyon erös varázslakot tudnak a két sik között portálokat nyitni, most már Anyu sem tudna, de tudom hogy szivesen segit nekem. " Mosojgott nagyot a lány. " A legtöbb házunkat és kuriánkat ö vedte le varázslattal... csak kevés modern védelem van, de a varázslatok is nagyon hatékonyak, és erösek. " Monta a lány öszintén.
Mosojgott amikor Szonar a könyvröl beszélt, majdan egy hosszú másodperc mulva meg szolalt. " Mi legyen a harmadik rész vége? Meghaljon és legyen egy utód aki tvább viszi a nevét, vagy vonuljon vissza a világtol és legyen békéje vagy megházasodjon, legyen 7 gyerekük és nagyon öregen haljon meg vagy a sok jót amit scinált a világban, azért a lelke egy két-lábú tesébe kerujjön bele? " Kerdezte hangosan gondolkodva.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szonár Szomb. 26 Júl. 2014, 16:40

Szonár tudta, hogy Migrén nem rossz szándékból mondta. Ismerte azt a lányt és tudta, hogy erős a stílusa, de nem rosszindulatú. Ez a nadrágtéma olyan volt Celinenek, amivel nem fogadták el a különbözőségét. Állattestre nem kell nadrágot húzni és ő úgy gondolta, akkor sem kell ez, ha felül és fejben ő ember, mutáns. Szonár nem erőltette.
- Celine, a múltból indulsz ki. Eddig még nem találkoztál még egy olyannal, mint te, de lehet, hogy fogsz. Biztos van még ilyen, te is örökölted valahonnan. Vagy ha nem is pont ilyen alkatú, de biztosan él valahol az, akinek te leszel az igazi. A másik pedig, hogy a külső fontos, de nem az az egyetlen, ami számít. A lelkedet nagyon is lehet szeretni, kedvelni és ez csak úgy derül ki, ha a többiek közé mész. Vannak bálok, programok, de ha csak úgy szóba állsz valakivel, az is segíthet. Én nem akarok semmit rád erőltetni, de azt mondom, hosszú távon jobb neked is, ha nem ragadsz a szobád falai között. Migrén például nem a legkedvesebb tanulónk, de azóta beszéltünk egyszer és mondta, hogy milyen jó fej ez a Centanna. Mástól is hallottam már, hogy szívesen megismernének, mert író vagy, érdekesnek tűnsz.
A fegyverekre Arkan elnevette magát és javította, amit mondott:
- Nem bóvlira gondoltam. Eredeti, gyári fegyverekre, amikről nem készül számla. Jobb ha nem tudjuk, hogy kerültek oda, hogy szerezte be az árus, de jókat lehet venni olcsón. Az engedélyt megkapni rá már nem nehéz. Tudom, hogy mire kell és ócskát nem ajánlanék.
Arkan kicsit úgy érezte, Celine mindig a negatív részét emeli ki a beszélgetésnek. Próbálta megvilágítani, mire gondolt.
- Nem, nem. Ha mindenki úgy gondolkodna, hogy biztosan megint jön egy háború, támadás, ezért nem csinálok semmit, akkor csődbe menne az egész állam. Fel kell rá készülni, figyelembe kell venni és meg kell csinálni. Vannak sikertörténetek, a háború idején is indultak cégek. Mindig indulnak.
Az igazgatóhelyettesnek nem volt érzéke a mágiához, de másnál már látta. Itt volt Stephanie Miller, de más mágiahasználókat is ismert. Ehhez nem értett, nem is folytatta tovább. Celineről nem tudta, hogy tudna varázsolni, de most a lány ezt mondta.
- Erre a kérdésre mint olvasó válaszolok. Nekem az a befejezés tetszene, hogy megházasodik, gyerekei lesznek és megöregszik. Az egyik utód viheti tovább a nevét és a gyerekei később harcolhatnak is egymással, az nagyon izgalmas lenne. Arról nem is beszélve, hogy ha egy ilyennel zárod le, az emberek várni fogják a folytatást, hogy milyen lesz a kis démonok élete, mire mennek. Nekem ez tetszene - mondta Szonár mosolyogva, mert a könyv tetszett neki és a folytatás is elkezdte érdekelni. Ha nem ismerte volna meg Celinet jobban, lehet, hogy nem kerül a kezébe, de így történt és egyáltalán nem bánta, jó könyv volt.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Celine Ryder Szomb. 26 Júl. 2014, 20:40

Amikor Szonar monta hogy biztos van valahol még egy ijen mutáns vagy aki majd szeretni fogja Celinet, a lány kicsit bolintot. "Remélem hogy az az idö nincen túl messze. " Mondta kicsit szomoruan de hitt Sonar nak. Majd igazat adott abaan is hogy inkább ne a szobájában legyen hanem programokon és beszélgessen. "Jo, rendben... megprobálok többet kimozdulni a tömegbe " Szolt Celine. Egy hosszu perc után halgatte Sonart.
Kicsit jobb kedve lett amikor Szonar beszélt. "És nem aszt mondtam hogy el se kezdem... bár igazad van abban hogy az nem álltak le... és enni mindig fog kelleni. " Mosojgott kicsit. " És támadás esetén ha már valahogy át törték a misztikus és modern védelmet... és ha megsemmisülne az étterem vagy gyorsétkezde... akkor sincsen nagy baj... igaz hogy ujra kell majdan épiteni és lehet hogy sokáig nem jön oda sok ember... de akkor is, a név meg maradna. " Szolt Celine kicsit jobb kedvvel.
Ami után halgatta szonart beszélni a könyve végéröl, kicsit mosojgott. " Rendben, nem is rossz ötlet Arkan. " Szolt Celine és egy másodpercig gondolkodott. "Úgy érted hogy a gyerekei egy része gonosz marad, de a másik része jo lesz? " Kérdeszte a lány majd egy percig gondolkodott. " érdekes irányba mehet, igen. De késöbb is aktiv maragyon majdan? Harcok és veszéj... vagy ne?" Gondolkodott hangosan.  
" Most egy hosszú idöt nem fogot utazni... és remélem most egy ideig nem is kell... kivéve... umm... Szonar... hogy fogok en be férni az X-Jet be ha küldetésre megyek? " Kezte kicsit unottan de ugána el is gondolkodott a problémán.

(nem unalmasak az én postjaim? )
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szonár Vas. 27 Júl. 2014, 22:27

A sok pozitív beszéd, ami már szinte oktatás volt, kezdett hatni Celinere és picit pozitívabban látta a témákat. Szonár belegondolt a helyzetébe és nem lehetett neki egyszerű. Sok olyan tulajdonsága volt a múltjából vagy a külsejéből eredően, amit egyesek nehezen fogadtak el. Az igazgatóhelyettes azt próbálta sulykolni, hogy ő fogadja el magát és inkább azokra figyeljen, akik így tesznek, ne az intoleránsakkal foglalkozzon. Az étterem gondolatát is támogatta, de az még hosszú távú, későbbi terv volt Centannanak.
- Úgy is lehet, de a kettősség is érdekes lenne, nem? Nem gonoszak, hanem inkább jók, de néha felbukkan bennük az örökség és nem lehet eldönteni, melyik oldalon állnak. Ez igazán életszerű lenne, ahogy az életben is sok ilyen személy van. Harcok, küzdelmek, de az életük is érdekes lehet. Hogy ők házasodnak-e, hogy boldogulnak, vannak-e barátaik, hogy találják meg a helyüket a világban. A kalandokkal együtt - mondta Szonár. Lehet, hogy irodalmilag ez nem volt értékelendő, hiszen ahhoz ő nem értett, csak azt mondta el, amit olvasóként szívesen látna egy új könyv lapjain.
A kérdésre Szonár elmosolyodott és megnyugtatta Celinet:
- A járműveink a legmodernebb technológiával készültek és elég rugalmasak. Hely bőven van bennük, nálad magasabbak is elférnek, a biztonsági övet pedig lehet úgy állítani, hogy védjen. Nem lesz semmi gond, Celine.

/ Nem:D /

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Celine Ryder Hétf. 28 Júl. 2014, 00:57

" Az örökség felbukkanása... igen... ez ismerös érzés " Monta agy szomorkás félmosojjal. Majdan halgatta a társát és mentálisan negjegyeszte amit mondott.
" És igen... a kettösség is érdekes lenne. " Monta a lány irói szemmel nézve. Amikor Sonar az X-Jet berendezését monta el, Celine meg nyugodott.
" Ennyi mintent tapasztalni, tuléni és csinálni csak 18 év alatt... és mennyi mindent fogok még a következö több száz évben. " Gondolkodott hangosan asztán rájött gogy hangosan monta. " A démonok, és a félig démonok is sokkal tovább élnek mint az átlagos emberek. Tehát szerintem legalább 200 évig élek még... ha nem jön közbe valami " Monta kicsit unottan a lány. " Ahosszú élet is lehet átoknak tekinteni, a sok fájdalom mit át kell élni... mint Anyu vagy Logan. De halahol áldás is mert sokkal több tapasztalatot lehet szerezni mint egy ember. " Monta Celine és vállat vont.
" Lehet hogy két vagy három evdized után elhagyom az X-Men csapatot es vagy letelepszek valahova és nagyon nagyra novelem a vövendö cégem és irok... vagy sokat fogot utazni és tapasztalatot szerezni és tanulni, még nem tudom " Monta a lány. Mind a békés letelepedés mind azutazásos kalandokat jo nak találta.
" Szonar... van ojan tech nekünk ami... kiölné belülem az X-Gént? " Kerdeszte nagyon komojan a lány és a társa szemébe nézet.
Ha esetleg van ijen dolog lent a laborokban akkor lehet hogy megprobálja magát urja kétlábunak csinálni.

(szánalmasan rövid post Sad )
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szonár Hétf. 28 Júl. 2014, 12:40

- Tudom, hogy valamennyire magadat írod meg ezekben a könyvekben és úgy gondolom, érdekes lenne így, de ha megengedheted magadnak, hogy azt írj, amit akarsz és gondolom, megengedheted, legyen a te vágyaid szerint! - mondta Szonár, mert látta, hogy Celine magára vette, amit mondott. Olyan érzékeny volt ez a lány, vigyázni kellett, mikor sérti meg, de bizonyos dolgokat mégis ki kellett mondani.
- A tapasztalatokat sose bánd. Neked mindig lesz mesélni valód és sok olyan, amire visszagondolhatsz, amiből tanultál.
Arkan megint úgy látta, hogy Centanna visszaesett a rossz hangulatába. A hosszú élet, az olyan hosszú élet, ami több száz évig tart, sok kérdést felvetett. Nem mindenki szerette, mikor megvalósult, mert sokszor volt valami hátrány is vele. Celine a származása miatt hordozott nagy terheket, Logannek megint más terhei voltak és minden hosszúéletű küzdött valamivel, csak voltak különbségek, ki hogy áll hozzá.

- Celine, én el sem tudom képzelni, mit csinálnék annyira hosszú ideig. Azt tudom, hogy ha kitolhatnám az életkoromat, akkor azokét is ki akarnám tolni, akiket szeretek, hogy ők is éljenek velem sokáig. Ez a nehéz, nem? Tudni, hogy te még sok száz évig élhetsz, ha nem lesz baj és hogy körülötted sokan nem érik ezt meg. Beszélj azokkal, akik hasonlóra számíthatnak vagy már nagyon hosszú ideje élnek. Biztosan tudnak mondani valamit.
Arkan azzal tudott volna előállni, hogy minél több idő áll valaki előtt, annál több lehetősége van. Segíteni, szerencsét csinálni, sok embert és más lényt megismerni, izgalmakat átélni, de Celine mondta, hogy ez őt untatta.
Az igazgatóhelyettes szúrós szemekkel nézett Celinere, mikor azt kérdezte, meg lehet-e szüntetni a mutációját.
- Celine, ezt a kérdést meg se hallottam. Az olyan emberek, mint a férfi a templomban, pont ezt akarják elérni. Vagy az AIM, a régi AIM. Hogy szégyelljük magunkat, amiért ilyennek születtünk. Van képességblokkolónk, amit fel tudunk rakni, ha valaki nem tudja uralni még a képességét és mentálisan labilis. Volt már ilyen tanuló, de olyanra nem emlékszem, aki kérte volna, hogy szüntessék meg ezt.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Celine Ryder Hétf. 28 Júl. 2014, 13:09

Amikor Szonar monta aszt hogy nem akarja hogy erröl beszéljen Celine, csak megrázta a fejét. " Igen, jo... igazad van. " Monta. Rosszul esett neki, de inkább nem monta tobább. Egy hosszabb percig halgattott majdan szolt.
" Hááát... nem unnám aszt hogy tapasztalatot szerezzek meg segicsk másokon, meg a kalandok meg ijenek... csak nem tudom... ugy két vagy három száz év után szerintem egy pár évtizedre vissza vonulnék. " Monta egy kicsi mosojjal Celine. " De a hosszú eletnek a rossz dolgai az asz hohy egy idő után már nem nagyon emlékszel a régi dolgokra vagy látni hogy mindenki meghal körülötted. Anyu sokkal mondott el erröl és logan is sokat mondhatna el erröl. " Monda a lány bolintva majdan nagyot mosojgott.
" Amikor Logannel elöször találkoztam vele és az elsö órák vele... uristen... asz hittem hogy mindig fel akar karmolni engem vagy egybe megesz engem " Mosojgott nagyon Celine. " De egy idő után beengedett az amugy jó szivébe. " Monta a lány. " De tudom hogy csak az ijen szigorral lehet a kezdő mutánsokat fegyelmezni és jol kiképezni. Remélem hogy nemsokára majd én is egyedül tarthatok ott lent orákat, és nem viccböl de én is ojan szigorú leszek mint Logan. " Monta Centanna komojan és bólintott.
" Te szerinted megszünik majdan az X-Men valaha? Mi lesz akkor ha már nem lesz a csapat és csak egy pár mutáns lesz a földön? " Kérdeszde a társát. " Összesen hanyan lehetün most? "
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szonár Kedd 29 Júl. 2014, 09:27

Szonár nem szerette volna megbántani Celinet, de ebben határozott álláspontja volt. A Mutáns filozófia órákon részletesebben is volt szó arról, hogy mit jelent mutánsnak lenni, de aki nem járt oda, azt is az iskolában arra buzdították, hogy bátran vállalja a képességét.
Centanna szomorú dolgokról beszélt. Már emberi öregkorban is történnek ilyenek, de ha valaki túléli az embereket, természetes, hogy ez történik. Loganra az igazgatóhelyettes elmosolyodott.
- Logannel általában ilyen az első találkozás. Sokan nem bírják elviselni, pedig a mogorva stílus mögött ott van a jó szándék. Nem állt volna X-Mennek, tanárnak, ha annyira magának való lenne. A profizmusról meg nem is kell beszélni. Bármelyikünket kenterbe verné két perc alatt. Az a jó abban, ahogy ő tanít, hogy azt hiszed, ellenséggel állsz szemben és meg kell próbálnod úgy védekezni, mintha tényleg az életedért küzdenél. Teljesen élethűen csinálja, nem?
Szonár elgondolkodott, hogy mi lesz az X-Mennel, meddig lesz. Fiatal szervezetnek mondható, nem alakult olyan régen, ha évszázadokban gondolkodott.
- Remélem, nem halunk ki. Azon igyekszünk, hogy erre ne kerüljön sor. A jövőt nem látom, de a cél az, hogy amíg lesznek mutánsok, addig megvédjük őket. Harmincöt fő van, de ebbe beleszámoltam azokat is, akiket csak végső esetben hívunk és akik már csak tiszteletbeli tagok. Akiket mozgósítani szoktunk, az nagyjából tizenöt fő. Már várod az első küldetést, ugye? - vigyorgott Celinere.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Celine Ryder Kedd 29 Júl. 2014, 13:38

" Hát igen... Logan az Logan. " Mosojgott nagyot a lány. " És te is meg Logan is nagyon... jol néztek ki. " Monta szakmai szemmel de igy is egy kicsit elpirult.
" Igen... néha egy kicsit túl szigoru de tudom hogy csak vigyázzni akar ránk. " Monta mosojogva.
" Igen... már várom de nem ugy mint a tanúlók... ha szolnak hogy szeretnék jönni vagy hogy én is kellek akkor megyek, de nem fogok majdan a sor eljére futni hogy én legyek az aki elmehet a küldetésre " Monta komojan és bolintott.
"Szonar... emlékszel amikor kérdeszted hogy látom a férfi multját?... ezek nem látomások, vagy lehet hogy azok... de csak nagyon rövid képeket láttam. Anyu lehet hogy erröl beszélt nekem... hogy majdan ha nagyobb leszekk akor érezni vagy tudni fogom hogy ki az igazán gonosz ember vagy erö. " Monta a lány komojan majdan egy percig halgattot.
" Szonar... nem lenne baj majd eszt késöbb fojtatni? kicsit éhes vagyok, és utána edzenék egy kicsit, utána szeretnék Salem be körül nézni a helyeket. " Monta egy fél mosojjal.

(meik a jo?: 'majdan' vagy 'majd'?
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 7 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.