Hangár és garázs

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Hangár és garázs Empty Hangár és garázs

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 05 Ápr. 2012, 08:10

A hangár és garázs, itt van az X-men repülője is, akárcsak a többi kocsi, motor és egyéb szállítóeszköz. A diákok itt tanulnak vezetni és ha az X-ek repülővel mennek bevetésre, az is innen történik.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hangár és garázs Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Szehmet Hétf. 09 Ápr. 2012, 22:02

-Ó igen! Érted már- nem kérdés volt. EssEx sikernek könyvelte el az első igazi magyarázatát, és nem vette zokon a bizalmaskodó érintést sem.
-Nagyon köszönöm, hogy megmutattad. És igen! Látni akarom!- mondta, miközben kifelé tartottak, de egy pillanatra visszanézett a gépezetre, és néma ígéretet formált a fejében "Hamarosan". Úgy érezte, a gép valami módon kapcsolódik hozzá. Működésének megértése talán saját képességeit is tovább fejlesztené. De annál sokkal sokkal csábítóbb volt a tanulás lehetősége.
-Te aztán jól ismered ezt a helyet. Mióta vagy itt?-kénytelen volt feltenni az enyhe csodálattal fűszerezett kérdést.
Készségesen tartott társával, hagyta, hogy vezessék. Minden egyes mutatott teremre rácsodálkozott, hiszen soha nem gondolta volna, hogy ilyen helyen nőnek fel az emberiség nagy hősei. Tekintetével igyekezett mindent beinni, és ezzel együtt próbálta megjegyezni. Láthatóan tetszett neki a hely, minden lépéssel jobban és jobban, bár nem látszott rajta olyan mérvű elragadtatás, mint a Cerebronál.
- Ó, mi lesz ez a hely?-kérdezte óvatos várakozással, ahogy a hangár felé haladtak. Tudta, hogy valami új dolog, nem tanterem, mégsem mert tippelni. Aztán beléptek, és szeme újra izgatott csillogással nyílt tágra.
-Mi ez a hely? Csak nem..?


_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Árny Hétf. 09 Ápr. 2012, 22:37

//Előzmény: Cerebro//

Séta közben, egyszerűen jó nézni a lány boldogságát, s valamiért mintha ez az egész így ragadós lenne, kénytelen vagyok mosolyogni, s már nem is próbálok ellenkezni neki, hiszen akármilyen nehéz is, egyszerűen értelmetlen. A kérdésén nem csodálkozom, talán bennem is felmerülne ez, de én valószínűleg nem adnék hangot neki, nem tartanám elég fontosnak ahhoz, hogy pazaroljam erre a pár szóra a kérést, s talán másnak nem is válaszolnék ebben a helyzetben, de úgy érzem hogy neki muszály, és nem kényszeresen muszály, nem... Egyszerűen úgy érzem, megérdemli, és ennél akár sokkal többet is, hiszen ezek apró dolgok, szavak csupán, könnyű eme apróságokat felülmúlni, talán néhány helyzetben nem, és főleg a bántó szónak van súlya, de akkor sem többek csupán hangoknál.
-Három hónapja, tudod az ilyen helyeken, az embernek van ideje körülnézni. - Be érve a garázsba, valamilyen szinten büszkeség érzet fog el, nem tudom miért, vagy mire, de nem is fontos végül is, tulajdonképpen ez a hely volt a séta fő célja így konkrétan, eztán nem igazán tudok már olyan helyet, ahova esetleg be lehetne menni, s talán itt se minden olyan, mely " vatatlan " tekinteteknek való, talán még az enyémnek se...
- Ez itt a garázs, úgy vélem nem szükséges róla külön leírást adnom... Menj csak, nézz szét, hátha találsz valami érdekeset. - Ha a lány megy is, és nincsenek kérdései, miután kissé távolabb kerül, vagy a figyelme esetleg nagyon elkászálódik szólalok csak meg ismételten, de nem hozzá.
- Veszély, van bejárásom a hangárba? - Átlag esetben nem érdekelne, de most ez egy más helyzet.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Szehmet Hétf. 09 Ápr. 2012, 23:20

-Három hónap? Nem is olyan hosszú idő.- lepődik meg, hiszen eddig úgy érezte, hogy az új barát régen lakója a háznak, de elismerés is látszik a tekintetében, hiszen kalauza nem töltötte hiábavalóan az időt.
-Nem, nem kell- helyesel a garázzsal kapcsolatos megjegyzésre, hiszen tudta, hogy az olajillatú hely micsoda, de kedvelte. Máris kedvelte. Egy rakat néma gép szunnyadt itt, ő pedig szerette mindet, annyi különleges technikai megoldást rejtettek. Nem is tiltakozott, hanem megindult körülnézni. Hasonló tisztelettel, távolságtartóan közelített a járgányokhoz, ahogyan a Cerebrónál. Ő sem szerette volna, ha idegenek fogdossák kedvenc játékszereit. Voltak ismerős, hétköznapi cuccok, és olyanok, amikkel még nem találkozott. Azokhoz közelebb lépett, és próbálta megfejteni csupán látvány alapján a mögöttük rejlő mechanikát, de tudta, hogy az ultramodern ketyeréknél erre alig-alig van esély. Ez egyszer kimondottan bánta, hogy társa nem technikazseni, aki szétkapná és összerakná ezeket itt, mint ő otthon a rádiószerkezeteket, hogy bemutassa őket. Végül hosszú, de lassú léptekkel visszacsámborgott a férfihez.
-Hát ez tanulságos volt. Ennyi cuccot egy helyen... -kétkedően rázta a fejét, mintha még most sem fért volna bele, hogy ennyi mindent megismerhetett ilyen hirtelen. Pedig csak a macskája után jött. Ez volt az ő sztorija.. de volt még egy történet, amire eddig nem derült fény.
-Mi hozott ide téged? Annyira.. nem is tudom.. hihetetlen, hogy egy olyan fickó, mint te egy iskolafélében kössön ki, akár így... akár úgy. Ráadásul három hónapot kibírjon.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Thorhalla Kedd 10 Ápr. 2012, 11:00

Néhány pillanattal azok után, hogy Árny feltette a kérdést, hogy beléphet-e a hangárba a falakon levő hangszórókból egy női, ám gépi hang szólalt meg, hogy választ adjon a kérdésre.
- A felső szintre van belépése, a lentiekre csak speciális esetben – mondta Veszély. – Az önnel levő személy csak az első garázst láthatja, a többihez nincs jogosultsága.
Árny tudja, hogy a lenti helyen az X-men repülője található és a speciális eset pedig a küldetéseket takarja. Az első garázsban pedig azok a gépek voltak, amikkel a diákok gyakorolhatnak órákon. A többi garázsban pedig az X-men tagjainak saját járművei voltak, ha voltak ilyenek, vagy pedig olyanok, amiket a SHIELD biztosított az X-ek számára. Az első garázsban egyébként motorok és kisebb autók voltak, amiken vezetni tanulhatnak a diákok, illetve jó pár repülő motor és autó is a gyakorlás szempontjából.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hangár és garázs Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Árny Kedd 10 Ápr. 2012, 14:12

Veszély szavaira kissé elönt a méreg, na meg persze a csalódottság, úgy vélem nem szükséges megmagyarázni hogy miért, életemben talán most először kötnek a szabályok, és iszonyatosan zavaró érzés, s valamiért, most még csak a megszegésükhöz sincsen elég akaratom, habár ezt most itt rosszul fogalmaztam.
- Átkozott szabályok... - Mormogom halkan az orrom alatt, fogaimt csikorgatva, s nem, nem veszélyt szidom, hiszen ő csak egy ostoba gép, nem ő találta ki ezeket az erősen gátló dolgokat. Végül a lányra nézek, aki mit ne mondjak, alaposan kihasználta az idejét, és jól is van ez így természetesen, s bár ami most történt valamilyen szinten felidegelt, a látványától valahogy... Nem is tudom hogy mondjam ezt, egyszerűen másnak tűnik ez az egész, mintha ez a tiltás nem is lenne olyan hatalmas dolog, s a düh is erőteljesen oszlani kezd. A kérdésére kissé elmosolyodom, valóban igaza van, talán lett volna más hely, ahova jobban illek, de ez volt az első ami az eszembe jutott, s ez is csak egy újságcikk miatt.
- Tulajdonképpen egy másik realitásból származok, hajdanán egy kisebb szekta hozott létre, s ők neveltek, eredetileg keménykezű és kegyetlen harcosnak és uralkodónak... - Itt egy kicsit elhallgatok, vajon ennek köze van ahhoz, amit kérdezett? Végül is azt hiszem hogy igen, ezt a kevés információt tudni kell ahhoz, hogy hogyan kerültem ide, legalább is szerintem, lehet másnak ezek abszolult elenyésző információk.
- Teltek az évek, a szekta vezetőjévé váltam, főleg tolvajlásokból éltünk... Aztán történt pár.. Kellemetlen dolog, és ez a kis szervezet végleg eltűnt a föld színéről, habár ez nekem köszönhető, s akkor még nem gondoltam bele hogy a saját alapjaimat pusztítom el. Földönfutó lettem, és a csatornákban éltem, egészen addig, amíg New Yorkot el nem mosta az árvíz... Egy pillanatra azt hittem hogy halott vagyok, de végül a víz eltűnt, és itt tértem magamhoz, pontosabban egy parkban. Sokáig ugyan ezt a földönfutó életmódot követtem, de végül egy újságcikkben olvastam erről a szervezetről, és úgy gondoltam hogy egy próbát mindenképpen megér. Egy kicsit kérdezősködtem, és végül ide jutottam, innen azonban átküldtek egy táborhoz, ahol éppen tartózkodtak a diákok, és ott találkoztam Serenaval, aki végül úgy döntött hogy... Hogyan is fogalmazott? " Mindenkinek jár egy lehetőség"... Nos így kötöttem végül itt ki, és így eblegondolva, többször is megbántam, azonban az elmúlt nagyon rövid időben, mégis kissé úgy tűnik, hogy megérte. - Fejezem be ezzel a mondandómat, s az utolsó részét nem értem hogy miért mondtam, de valahogy ki kellett jönnie, s azt nem fogom az orrára kötni hogy több tucat ember lemészárlásával lett vége a szektának.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Szehmet Kedd 10 Ápr. 2012, 19:39

-Szabályok?-kapja el a mondat végét, de úgy tűnik, kapisgálja a helyzetet.
-Kalandunk itt véget ért?- agyonhasznált frázis az őskorszaki lapozgatós kaland játék kockázat könyvekből, de élvezte hogy néha elsüthette. Neheztelés egyébként most sem látszott rajta. Bármilyen érdekes is volt a sok gyakorlójármű, megelégedett ennyivel. Valahol talán érezte, hogy még egy nagy csoda egyszerűen kifektetné. Végül az egészet lezárta azzal a rózsaszínű gondolattal, hogy ki kell érdemelnie, hogy mindent láthasson, s addig maradt a misztikus, lelki felkészülés, mint a nagy egyházi ünnepekre.
Figyelmét pedig szinte pillanatok alatt elterelte a gépcsodákról az a hirtelen önvallomás, amit kérdésére kapott.
-Másik realitás?- most rajta volt az értetlenkedés sora. Amilyen egyszerű volt számára az emberi rádiók, és a telepátia elmélete, olyan hihetetlennek és ismeretlennek bizonyult egy másik realitás létezésének lehetősége.
-Te.. ugye nem ugratsz?-meg kellett kérdezni, még ha komolyan is zengtek a férfi szavai. Tudnia kellett. Megragadnia, forgatnia mindaddig míg eszmerendszerébe be nem illeszkedik... még nem látta, hogyan tehetné.
-Hogyan lehet létrehozni valakit?-lépett közelebb, nagy szemekkel. Ezúttal olyasmiről volt szó, ami érdekelte őt, és valószínűtlensége ellenére remekül passzolt a világképébe. Épített már számtalan rádiót.. Olyan lenne egy embert is megépíteni? Nem tette szóvá sem a harcos, sem a király, sem a tolvaj létet. Lényegtelennek könyvelte el, hiszen nem harcos, király vagy tolvaj, hanem maga az EMBER állt előtte. Nem is akart másként gondolni rá.
-Nos, ha így döntött, akkor jól döntött- a síró hölgyemény hirtelen nagyot nőtt a szemében. Ha kétkedett is eddig abban, hogy vezérnek való, már kezdte érteni, miért állt ő a szervezet élén.
-Elég eseménydús volt az életed. Azt hittem, hogy a legtöbben itt kezdik a nagy kalandjaikat.. nem hittem volna, hogy vannak, akik már kalandorként érkeznek.-Tudta jól, hogy mindig vannak kivételek.. Ő is élénk érdeklődéssel követte a csapat alakulásáról szóló híreket, de az ilyen lények ritkák voltak.
-Örülök, hogy maradtál. Nagyon unalmas lett volna csak besétálni ide a macskámért, és haza ballagni.- zárta végül szavait, és elmosolyodott. Sokat, sok érdekes tapasztalatot köszönhetett a mégsem komornyiknak.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Árny Kedd 10 Ápr. 2012, 20:37

A hitetlenkedésén már-már kissé elvigyorodok, s talán egy mély nevetés is elhaggya a torkomat, valóban nem hittem hogy elsőre el fogja hinni, hiszen ha jómagam nem éltem vonla át, valószínűleg én sem hinném el ezt az egészet, viszont biztos vagyok benne, hogy vannak akik már átéltek ennél furcsább, misztikusabb dolgokat is.
- Nem, valóban nem ugratlak. - A második kérdése kicsit fogós, legalább is fogós lenne egy tudatlan számára, azonban a válasz egyszerű, s valószínűleg nem csak egy módszer van rá, habár én csak egyről tudok, de biztosra veszem hogy létezik több is, mert kell hogy létezzen több is.
- Mágiával, én például koncentrált feketemágiából jöttem létre, csupán azért van emberi kinézetem, mert az állítások szerint anyám ember volt mikor még élt. - Talán az első olyan mondatom ahol nem undorral és utálattal mondom ki az embert, de ez nekem fel sem tűnik, ha feltűnne se foglalkoztatna már. Az hogy hirtelen közeledik, nem, már egyszerűen az sem képes zavarni, mást már rég hátrébb löktem volna, ám nála, még örülök is neki, s igazából itt nyilal belém a felismerés: kedvelem... S ezzel talán ő az első, meglepő, s nem értem mitől történhetett ez meg, de ha már így alakult, minek ellenkezni? Szavaira csak bólogatok, ezek nem igazán olyan dolgok melyekhez bármit is hozzá tudnék fűzni, illetve talán, egy kérdés formájában, de ezt egy picit később, de valóban csak egy nagyon picit.
- Nos örülök hogy érdekesebbé tehettem a napodat. - Mosolygok kedvesen a lányra, s valóban örülök neki., meg egyáltalán annak hogy megismerhettem, ami lássuk be nem rám vall, és így visszagondolva ez erősen látszott is rajtam, de ez még akkor volt... S most egy kicsit zavarban is vagyok, habár nem tudom hogy miért, de ez eléggé láthatóvá vállik rajtam... Talán most meg kéne próbálnom csinálni valamit, de úgy őszintén szólva nem tudom hogy mit, s csak furcsa gondolatok sorozata mozog a fejemben, melyeket végül egy gyenge sóhajjal próbálok elhessegetni. Ha van bármiféle kérdése azt meghallgatom, de fel kell tennem a sajátomat is, melyet korábban már említettem.
- Ha már nagy kalandok... - Kezdek bele kissé zavartan, s ezzel neki dőlök a falnak finoman, majd szép fokozatosan leülök mellé, meguntam az ácsorgást, s a padló úgyis tiszta, ez az egész hely tiszta általában.
- Neked is vannak jó történeteid, nemde? - Kérdem érdeklődve, valószínű hogy van, bár az ő esetében még a leg elenyészőbb dolgok is tudnak érdekelni.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Szehmet Kedd 10 Ápr. 2012, 21:14

Nevetés. Furcsa zajnak hat, és EssEx nagyokat pislog, mikor meghallja. A sötét lovag, aki eddig kísérte, hirtelen még élőbb lett, mint aminek ő eddig látta. S ha jobban belegondolt, ez nem is volt olyan meglepő.
- Hát.. ha te mondod elhiszem.-bólint végül komolyan a realitás dologra. Hisz, és még véletlenül sem akar kételkedni. Talán úgy lehet, mint a különféle rádióadókkal, amit ezúttal talán nem is csak emberekre lehet kiterjeszteni. Nem veszteget azonban sok időt a gondolatra. A másik válasz amúgy is jobban érdekli.
- Mágia?- furcsa arckifejezés, hitetlenkedő pillantás. Voltak mesék.. még az Xmenről is, de.. kétkedett bennük. A fekete mágia emlegetésére pedig érdeklődve néz végig az előtte álló alakon, de ahogy eddig, most sem lát olyasmit, amit ő furcsának értékelne.
- De hát ez.. ha azt mondod, kis fogaskerekekből raktak össze, könnyebben el tudom hinni... de a mágia..-halk fütty.
- Száll, mint a szél.-megfoghatatlan, felfoghatatlan. De a negatív érzetek a férfi hangjából, kimossák EssEx fejéből a mágiával kapcsolatos kétkedést. Közelebb lép, érzelmesen, és kezét az övére teszi.
- Ssssh...shh...-csitító, suta mozzanatok.
- Mindegy mi volt... eltűntek.. már csak te vagy.. és az lehetsz, aki lenni akarsz.- néz a szemébe, majd lassan elmosolyodik. Majd a zavar halovány jelére elveszi a kezét. Nem szándékosan, de valami furcsa sejtelem azt súgja, jobb lesz így.
- Jó történeteim? -kérdez vissza, kicsit mintha ő is zavarban lenne, mert nem, nem találja az okát annak az érzetnek, ami végigfutott rajta.
- Háát.. ha egy gépekkel, kábelekkel teli sötét pince jó kalandnak számít.- az emlékek már el is oszlatták a zavart.
- Világ életemben a legjobb rádiós akartam lenni. Vannak, akik a garázsban nyomják a rock-ot, ésvagy a nyálas nyavajgást, és vannak, akik mindenféle ketyerével próbálnak bekapcsolódni ebbe a ... muzeális hobbiba. Én közéjük tartoztam, pedig még elő sem tört a képességem. -vigyor, nagyon nagyon nagy vigyor
- Volt egy haverom. Nagyon fiatalon barátkoztunk össze, és együtt indítottuk a kalózrádiónkat. NewYork nem az a hely, ahol a kamionosokkal jót lehetne dumcsizni, de éjjelente, mikor az X-Smash adása felhangzott, biztos voltak lelkes hallgatóink. Végül is RaceEgg és EssEx nonstop hülyeségeit nem lehetett nem meghallani.-arca aztán elkomorul, és habozik egy pillanatig, ám végül, hogyan új barátja tette, ő is belekezd hogy fájdalmát megossza vele.
- Minden remekül ment, bár nehezebb egy adást ketten szerkeszteni, mintha magányosan fogna bele az ember. A baj az AIM hatalomra jutásával kezdődött. A rémuralomról már biztosan hallottál, s ha mégsem, a város pusztulását hallanod kellett. Akkor veszítettem el RaceEgg-et is. Nem hagyhattuk, hogy megtaláljanak minket, a két bemondogató, regisztrálatlan mutánst. Nem hozhattunk bajt magunkra vagy a családra... ezért.. egy darabig bár sugároztuk szabadságharcos üzeneteinket, a képességem által, végül némává váltunk.. És egy nap... mikor vártam, ő nem jött el többé.-szomorúvá válik az arca, és hangja is meg-megremeg.
-Hinni akarom, hogy elmenekült. Hinni, hogy jól van valahol..-de nem meri. S bár ezt nem tette már hozzá, úgy tűnt, valami mégis volt, amit komolyan a szívére vett.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Árny Kedd 10 Ápr. 2012, 22:54

Mikor odalép hozzám s megérinti a kezem, valamiféle " forró " érzés söpör végig a testemen, nem tudom miféle, de meglehetősen kellemes, s a hölgy tekintete és szavai, csak fokozzák a hatást, egy erős hang szólal meg a fejemben, mely szakadatlanul szinte üvöltve parancsolja, hogy fogjak rá a kezére, s ne engedjem távolabb, s bár habozással, de tenném is, azonban az időhúzás most itt túl sok lett, s mielőtt még végrehajhatnám ezt a meglehetősen egyszerű dolgot, elveszi a kezét, mely után talán kapnék is, de van annyi eszem, hogy ezt nem teszem, habár talán kéne, de nem teszem. A visszakérdezésére bólintok, majd csak hallgatok, mint ahogyan a fogaskerekes összepakolós résznél is csak hallgattam, hiszen így belegondolva akkor nem lennék ember, csak valamiféle gép, ó és bár ő azt vallja hogy egy sötét pincében üldögélés nem valami izgalmas, biztosra merem venni hogy mást is csinált ezen kívül életében, és egy kis várakozás után úgy tűnik hogy valóban. Beszéd közben megereszt egy hatalmas vigyort, amit egyszerűen jó nézni innen lentről, meglepően jó, s nem azért mert alacsonyabbról felfele tekintve az emberek arca kissé torzul, néha egészen " vicces " irányba, ó egyáltalán nem, egyszerűen csak oly annyira különleges és őszinte. Belekezd hát ő is a mesélésbe, és a történetet meglehetősen érdekesnek találom, még akkor is ha olyan személy is van benne, akiről amúgy nem tudom hogy kicsoda, de nem is mintha ez számítana, a sztori a lényeg, nagyrészt, s bár úgy tűnik hogy ezzel kalózrádiós duós dologgal nem lehet semmiféle probléma, mégis egy ponton, az egész vesz egy negatív fordulatot, pedig az ember nem is feltételezné hogy még egy ilyen dolog is tönkremehet. Ama jelenlegi utolsó mondata után, egy erős mozdulattal lököm magamat fel a földről, nem a padló segítségével, sokkal inkább a fal közreműködésével, majd pedig egyik termetes kezemet óvatosan a vállára helyezem, igen ma már másodjára, arcomon egy nyugtató jellegű mosoly jelenik meg, a szemeimben pedig az együttérzés " csillog " haloványan.
- A világ roppantmód kegyetlen a maga módján, de ugyan olyan kiszámíthatatlan is egyben, s amíg valamit nem tudsz biztosra, addig ne félj táplálni a reményt iránta, hiszen sosem tudhatod hogy mit hoz a holnap. - Nem értek a vigasztaló dolgokhoz, s hamis reményt sem akarok adni neki, bár nem hiszem hogy úgy veszi, lényegébez ez egy olyan dolog a világról amit még egészen fiatal koromban megtanultam, de eddig nem vettem figyelembe. Beszéd közben pedig a kezem finoman átcsúszik az arcára, ám ez nem tűnik fel csak így az egész beszéd után, azonban nem, nem húzom el, őszinte érzelmek, szavak, testbeszéd, ezzel úgy érzem, csak elrontanám az egészet, s nem tehetem ezt meg.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Szehmet Kedd 10 Ápr. 2012, 23:39

Az érintésre felnézett Georgera. Tágra nyílt tekintetében csodás rétegekben látszottak a kavargó, valódi, emberi érzések. Pillanatokig szomorúság uralta a szemét, árnyai akár a borús égen úszó felhők, majd valami meglepett, reménykedő érzet, végül az akarat is újabb erőre kapott, így a mosoly lassan újra arcára költözött, mintha a gyengeség nem is lett volna. Elfelejtette az akkort, és belevetette magát a mostba, amiben szinte mindig létezett.
- Hősöket.- suttogta a férfi szívet melengető, gyönyörű gondolataira, s kétség sem fért hozzá, hogy a sok ismeretlenül imádott híresség között, ki lett számára a valódi hős. A vérbeli, létező, és szívéhez legközelebb álló teremtmény. Arca lassan ragyogni kezdett, és ahogy az érintés átsiklott rá, ő is felemelte kezét, hogy puhán végigsimítva ráhelyezze, majd arcról elemelve hőse kezét, kedveskedő kis csókot lehelt a tenyerébe.
- Azt hiszem, hála neked, egy új kaland is elkezdődik. -elengedi George kezét. Aztán megtörve a pillanatot, derűsen elmosolyodik.
- És ezúttal ahogy látom, garázsban, nem egy pincében. -kacag fel.
-RaceEgg meg.. amilyen szoknyavadász volt, nem csodálkoznék, ha valami csaj miatt nem jelentkezett volna. Vagy kettő miatt. -készen akart állni arra, hogy elengedje, hogy hagyja kalandozni az ismeretlenben. És most, ezt is tette. Nem tudta, felidéződik-e még a szomorúság, de most nem érezte, helyét valami más vette át, ami vidámsággal töltötte el.
-Tudod, mikor a Piramisba mentem, még nem tudtam, mivel is akarok majd foglalkozni...egyszerűen vonzott a lehetőség, hogy megismerjem a régi hősök egyikét.. Most... -habozott
-Még most sem tudom, de most úgy érzem, látni akarom, mivel töltik itt az emberek a napjaikat.- és emögött az általánosnak ható megfogalmazás mögött ott volt a vágy, hogy George világát is megismerje.


_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Árny Szer. 11 Ápr. 2012, 22:00

Úgy tűnik sikerült egy értelmes, s meglepően mélyreható vigaszt nyújtanom számára az előbb, ami azért kissé meglep, úgy értem nem gondoltam hogy valóban képes vagyok egyáltalán csak így beszélni valakihez, de ez most pozitív csalódás, s a reakciója sem az amire számítottam, nem, sokkal jobb. A hősökre egy finom bólintást ejtek csak meg, amolyan helyeslés gyanánt, a szavak csak elrontanák ezt a már gyönyörűnek mondható, ritka pillanatot, ami talán nem is lehetne tökéletesebb, s azt hogy " valóban " most inkább megtartom magamnak a gondolataimban, nincs rá szükség. Mondjuk az a bizonyos csók amit a tenyerembe ad, nos az meghökkent, ilyesmivel még nem találkoztam, s talán pont azért ilyen szép, annyira... Különleges, s bár igaz hogy megtöri a pillanatot, talán nem is baj, lehet ennek most így kell lennie, s én sem veszem a " szívemre " így a dolgot, habár valószínű hogy amúgy sem tenném, s arra a megjegyzésére hogy ezúttal egy garázsban, talán velem van a probléma, sőt biztos, de valahogy nem értem, úgy értem biztos hogy értenem kéne, de mégsem értem, ám ezt nem mutatom ki, továbbá is nyugodt vagyok, és őszintén mosolygok, megvárom türelmesen had fejezzen be mindent, s csak aztán kezdek bele a saját rövid mondandómba, abba a kevésbe amit ez a hely talán még hallhat, ó s a tenyeremre kapott enyhe csók után, mivel ennek a rövid " kitérőnek " most úgy is vége hirtelen, elveszem óvatosan a kezem, nem kapkodva, nem szorongva, sőt igazából már valamilyen szinten megtisztelve is érzem magam.
- Jöjj hát kedves, van még mit látnod. - Mosolygok a lányra kedvesen, s igazából személyekre gondoltam azalatt amit az előbb mondtam, s mivel itt már nincs több látnivaló, megindulok kifelé, nyugodt léptekkel, remélhetőleg a lánnyal az "oldalamon", azt hiszem szívesen találkozna pár személlyel, és az életet ismerve, valószínűleg ha most leállunk keresni néhányakat, senkit sem fogunk találni, így hát végül is megyek, teszem a dolgom, s remélem hogy mellettem marad, ha a sors úgy hozza összefutunk valakivel, s ebben az épületben szinte kizárt hogy ne fussunk össze valakivel, mondjuk lehetőleg egy olyan személlyel aki nem gyászol, legalább is nem annyira, most azonban van fontosabb dolgom is annál hogy ezen gondolkodjak, igen, valami... Illetve valaki sokkal fontosabb...

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Szehmet Szer. 11 Ápr. 2012, 22:44

-Megyek!- hangja máris telve volt fojtott várakozással, mely gombócba gyűlt a torkában, majd lassan eluralta egész testét, így, megelőzve a hirtelen kitörést, táncoló, könnyű léptekkel indult meg George mellett. Kíváncsi volt. Jókedvű volt, és csak a telefonra kapott üzenet akasztotta meg lépteit. Az ismerős rezgésre megtorpant, és gyorsan átfutotta az üzenetet.
-Ejj.. mindig csak az üzlet- csóválta a fejét. Nem kis sürgetéssel érdeklődtek nála a múmiák szállítása felől, ezzel pedig eszébe is jutott vállalt kötelezettsége a Piramisban, ami mellett, még nem tudta, hogyan lehetne megoldani az itteni felfedezések boldogító megtételét. Georgra nézett, majd zsebre csúsztatta a telefont. Úgy döntött, keressék csak Szehmetet a dologgal, ő inkább lepasszolja a feladatot, amíg csak lehet, mert ki tudja, mikor ér rá újra a baráti csevegésre.
-Tényleg.. mielőtt elfelejteném.. Meg tudsz jegyezni egy rövidke számot?-kérdezte, nem kételkedve abban, hogy menni fog.
-Mert a számom...-folytatta, szinte időt sem hagyva a válaszra, és ügyelve, hogy ezúttal tagoltan beszéljen, megadta neki a telefonját.
-Ha esetleg dolgom lenne a Piramisban...-nem akarta túlmagyarázni, és nem akarta elrontani a hangulatot, de úgy ítélte, hogy jobb lesz, ha George tudja, mire számíthat.


_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Árny Csüt. 12 Ápr. 2012, 00:05

Egy rövidke csendes séta következik, ami valóban meglehetősen rövidnek bizonyul, legalább is egyenlőre, hiszen a lány máris megtorpan, ezt jómagam is realizálom, ám csak pár egyre jobban lassuló lépés után állok meg, s fordulok hátra kíváncsian. A telefonjával bíbelődik, feltételezem hogy fontos hívás lehet, főleg hogy utána hirtelenjében "tisztázni" akar néhány dolgot, melyet jómagam fölöslegesnek tartok, ámbár valószínűleg egyáltalán nem azok, de én inkább vagyok a személyes látogatás híve mindenféle esetben, ám végül is nem panaszkodom, úgy vélem ennek is örülhetek.
-Persze. - Felelem a kérdésére, de még szinte be se fejeztem, már sorolni is kezdi, ám úgy érzem hogy a számmal nem nagy probléma, de a biztonság kedvéért a lehető leghamarabb le fogom jegyzetelni valahova, s akkor azt hiszem itt az ideje hogy valamilyen úton-módon beszerezzek egy ilyen ketyerét, végül is elfér egy valamely zsebemben, ha éppen olyan "felszerelés" van rajtam, sok vizet biztos hogy nem fog zavarni. A második mondatot elsőnek nem értem, nem fejezte be, de egy kis gondolkodás után azt hiszem sikerült felfogni hogy mit akart mondani, és hát nem mondhatom hogy örülök neki, de a kötelesség az mégiscsak kötelesség, s ez egy olyan dolog amin végül is nem kell mérgelődni, vagy szomorkodni, előfordul.
- Természetesen megértem. - Mondom ki végül csendesen, nem hűvösen, vagy szúrósan, inkább megértően, lehet mégsem úgy vannak a dolgok ahogyan elsőre... Terveztem talán? A lényeg az hogy úgy tűnik, az " előtünk az egész nap " gondolatmenetem talán mégsem annyira igaz mint ahogy reméltem.
- Ez esetben úgy vélem nincs vesztegetni való időnk. - Egyáltalán nem sürgetés ez mit most mondtam, sokkal inkább egy amolyan ismételt lendítés, mellyel esetleg tovább vezethetem a témát, kellemesebb, távoli " vizekre ", s ezzel ha jön, ismételten megindulok én is, a telefonra pedig nem térek ki, úgy érzem most ez nem idevaló téma, bár végül is csak azért vagyok így vele mert be kéne vallanom hogy nincs, ami nem egy nagy dolog, no de azért mégiscsak... Najó ezt nem csavarom tovább.

// S abban az esetben ha ennek ebben a körben vége: Folytatás:???? //

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Szehmet Csüt. 12 Ápr. 2012, 18:40

- Szuper!- a röpke zavar, melyet a lehetséges elutasítás miatt érzett félelem okozott, ismét feloldódik. Ezzel együtt pedig véget ér a sietség, amivel az utóbbi pár mondatot hadarta, mielőtt még elfelejtette volna. A következő megjegyzésre pedig, szeme először nagyra nyílt, kutatva vajon, mire gondolhat a férfi, majd buzgó bólogatás következett.
- Nincs bizony!- elszántan indul neki újra, öles léptekkel, majd észbe kap, és tétován megáll, George-ra nézve.
- Hát.. ha jól vettem észre, az érdekes helyeket már megnéztük. Mi jön most?- érdeklődik. Nem tudta, mit tartogathatna még a ház nekik, de őszintén remélte, hogy nem hal meg a nagy kaland, mielőtt igazán bele lendültek volna. Nem mintha ő nem próbálta volna törni a buksiját, de használhatóbb ötlet nemigen ugrott be, minthogy a magas és zordnak tűnő kísérőjét leültesse teázni, csak mert olyan valószerűtlenül mókásnak hatna. Ezt a gondolatot viszont igyekezett minél mélyebbre temetni.
-Nos.. szeretsz filmezni?-jobb híján tette fel a kérdést, talán érződött is rajta, miközben lassan a Hall felé vette az irányt, biztosra véve, hogy ott úgyis belefutnak valami kalandba.


_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Árny Csüt. 12 Ápr. 2012, 19:40

Nem sokat haladunk, ismét meg kell állni egy kicsit, kíváncsian tekintek a lányra, hogy ezúttal miért, s amit mond sajnos igaz, hely nem sok van ami érdekes, és meg tudom mutatni.
- Valóban igazad van, a legtöbbön túl vagyunk, talán már csak egy van... Azonban, oda nekem sincs bejárásom, legalább is csak így nincs.. - Mondom kissé elgondolkodva.
- ... Sajnos innentől nincs konkrét... Menetrend, úgy gondoltam hogy bemutatlak pár személynek, csak őket meg kell találni, de az ittenieket ismerve, nem sok helyen lehetnek, a konyhában, a hallban, vagy talán a kertben. - Nem akarom hogy unatkozzon, de sajnos tartok tőle hogy már nincsen egyszerűen olyan dolog amivel fent tarthatom az érdeklődését, tényleg csak a veszélyterem lenne, de valószínűleg oda már csak az óra miatt sem engednének be minket. A filmes dologra hirtelen nem tudok mit mondani, pár másodpercnyi csendet tudok csupán kezdésnek produkálni, de végül is be kell látnom a dolgot.
- Tudod az az igazság hogy... Eddigi életem folyamán még egyetlen filmet sem néztem meg... Mi is azoknak a lényege? - Oké talán kissé laposak lesznek innentől a dolgok, bár szeretném elkerülni, tartok tőle hogy nem fog menni, hiába is szeretném fenttartani a jókedvét, s nem tudom hogy mit tehetnék még ennek érdekében, valószínűleg ez volt a maximum amit ebből a házból kihozhattam, s lehet hogy így is kockáztattam már pár dolgot. A lányt továbbra is érdekesnek találom, érdekesebbnek az átlagnál, és sokkal másabbnak, s talán ennek köszönhetően vizslatom a tekintetemmel oly sűrűn. Menet közben eszembe jut valami, ami talán még lehet egy téma, ha jól vettem észre érdeklik a műszerek, és tán ért is hozzájuk, én pedig szinte köztudott hogy nagyjából egyáltalán nem.
- Mennyire vagy járatos az elektronika terén? - Aztán, hátha kijön belőle valami jó téma, ha már csak így sétálunk, szinte... SZINTE cél nélkül.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Szehmet Csüt. 12 Ápr. 2012, 20:25

-Sebaj. Egyszer majd bejutunk, és felfedezzük kettecskén- mókázik egy kicsit könnyed szavakkal. Biztos benne, hogy ami most még csupán vágy, valamely holnappal bekövetkezik majd. Komoly bólintással fogadja a menetrend nélküli helyzetet, és érdeklődve fogadja a terveket.
-A régi hírneves hősöknek is? Mint Logan vagy Bestia?- a legkézenfekvőbbeket említi, akiket minden hozzá nem értő is emlegetne, de mióta a Piramisban dolgozott, nem követte olyan feszült figyelemmel az iskoláról és xmenről szivárgó híreket, meséket.
-Konyha, hall, kert.. - ismétli, számba véve a gyér listát
-Nem túl sok lehetőség. Biztosan találunk valakit.- a hall és konyha ismerős volt, de amilyen hulla hangulat volt a hallba, inkább szerette volna megnézni a másik kettőt.
-Mindig úgy gondoltam, hogy ez a hely nyüzsögni fog az élettől.. hogy rengeteg "tehetséges" fiatal van a falak közt, akik szinte egymást tapossák, hogy itt lehessenek. Azt hiszem, buta egy feltételezés volt. -mereng kicsit, hiszen ő is tudott a szóbeszédről, a menedékről, s bár neki sosem kellett menekülnie a képessége miatt, az AIM korban is viszonylagos nyugalmat élvezett, romantikus képzelgéseiben néha álmodott erről a helyről. Gondolataiból a szokatlan válasz hozza vissza, a filmes kérdésére.
- Várj.. te komolyan azt mondod, hogy nem láttál filmet?- esik le az álla.
- Dehát... az az egyik.. legjobb szórakozás!- önkéntelenül hüledezik, és csak e szavak után kezd elgondolkozni azon, hogy életének nagy részében a férfi nem is láthatott ilyet, így próbál épkézláb magyarázatba kezdeni, de a végére elragadja az élmények emléke.
-Mozgóképek. Zseniális történetek, amik előtted játszódnak, mint valami színdarab, de bármilyen távolra elvezethetnek, és a legjobb: haverokkal nézheted őket, sok kukoricával és üdítővel felszerelkezve, akár otthon a kanapéból. A legjobb lazulós, csapatos tevékenységek egyike.- megáll, ahogy mesél, teste azonban megelevenedik, íves, tágas mozdulatok, gesztusok kísérik szavait: nagy ívvel mutatja a teret, az otthont, és kisebb mozdulatok követik le mesélését, mikor a barátokról és a ropogtatni valóról szól.
- Én imádok filmezni, és nagyon szeretem a régi filmeket. Azokat, melyekben nem a látvány, hanem a történet dominál. RaceEggel néha csináltunk kőkorszaki filmnapot, amikor aztán tényleg a legrégebbi filmeken mulattunk.-nevet fel az emlékre, majd pajkosság csillan a szemében.
- Volt egy film a kőkorszakban, ami talán neked is tetszene.. sőt.. téged nem rontottak el modern filmekkel, szóval... szerintem tetszene. Katonákról szól. Harcosokról, akik a második világháborúban esnek fogságba, és vakmerő kísérletet tesznek a szökésre. A nagy szökés. Az a címe. - ő kötelező darabnak tekintette, és mivel a férfi nem látott modern technikával készült darabot, sőt, nem voltak a filmben gagyi effektek, biztosra vette, hogyha egyszer le tudnának ülni filmeket nézni, élvezné.
-Az elektronikában? Ó... hát én velük fekszem és kelek-újabb röpke kacaj.
-Persze a modern ketyerékkel óvatos vagyok.. a képességem, nos eldöntötte, hogy a kőkorszakban kell ragadnom, de szinte bármiből rádiót fabrikálok, ami nem is biztos hogy baj, hiszen híresen stabil dolog, de.. ha van, aki tanítson, szerintem a modernebb cuccok babrálásába is hamar belejönnék.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Árny Pént. 13 Ápr. 2012, 19:59

Nos azt hiszem igaza van, egyszer majd... A kérdés már csak az hogy mikor szándékozik eljönni az a bizonyos majd, én csak reménykedek benne hogy nem túl sokára.
- Pontosan. - Válaszolok a kérdésére eme meglehetősen rövid és tömör egyszavas mondattal, majd továbbra is csak hallgatok, nincs hozzáfűznivalóm, bár szívesen mondanék rá valamit de egyszerűen nem tudok mit, úgy értem a szinte teljesen egyértelmű dolgokat minek megerősíteni? Jó éppen most elég sokat beszél, én pedig majd igyekszek mindent megválaszolni amint befejezte, most éppen a nyüzsgés van szóban, és hát igen, nem jókor jött ez a probléma.
- Vannak is ám bőven, csak most... Feltételezem hogy szombat van, rendelkezünk néhány bentlakó diákkal, ők vannak most a veszélyteremben, a diákság nagy része azonban.. Hogy is mondják.. Bejárós. - Egyszerű tények, ez egy iskola rengeteg diákkal, nem tudnak mindnek helyet adni, bár igaz ha jól emlékszem amúgy van egy rakat szabad szoba, de nem is sokan élnek ennek a lehetőségével, ami meglepő, bár valószínűleg sokan élvezik otthon a családi környezetet, és nem igazán szorulnak rá az olyan körülményekre amik itt vannak, szóval még érthető is a dolog. A következő téma a filmek, megint, és amit mond arra nem tudok semmi értelmeset kinyögni, csak annyit hogy:
- Ömm.. - S talán ezt sem mondtam eddig soha életemben, ó és folytatni sincs időm mert már magyaráz is, s nem is akárhogy, egy külön élmény már csak nézni is, s a látványtól széles mosoly jelenik meg az arcomon, kissé sajnálom hogy az emberek nagy többsége nem ilyen.. Különleges. A film leírására amit felhozott, kissé tétován megvakarom az államat, azt hiszem végül is meg lehet nézni, aztán majd kiderül hogy milyen szinten tud megfogni a dolog.
- Valóban jónak hangzik... S ha már úgyis csapatos tevékenység... Lenne esetleg kedved...? - Igen itt kihagyok pár szót, hirtelen nem nagyon akarnak kijönni, de a hangsúlyból érezhető hogy mi lenne a kérdés lényege, ó s ott van még az elektronika, mely témát én kezdtem el, bár nem erre a válaszra számítottam, de végül is a régi dolgok jobban érdekelnek mint az újak.
- Tehát azt mondod hogy... Adok neked mondjuk egy... Órát, egy krumplit, és pár egyéb, véletlenszerű alkatrészt, és abból is képes vagy összerakni egy működőképes rádiót? - Ezt muszáj voltam megkérdezni, valóban érdekesnek tűnik, és ha erre igent mond... Nos ha lenne kalapom akkor mondanám hogy megeszem, de így marad a le esik az állam opció.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Szehmet Pént. 13 Ápr. 2012, 20:28

-Bejárósok? Azta, de kényelmes- romba dőlt egy szép képzelgés, melyben még mint üldözött, menekülő, családtalan diákok szerepeltek. Ez pedig nem tette mosolygóssá EssEx-et. Tudta, hogy a világ változott, és a mutáns-ember kérdés sokat szelídült, de itt, az "ősi szentélyben " egy darabka múltat is át akart élni.
-Nem is tudom, miért hittem, hogy élnek a házban- rázta a fejét, és próbálta a cseppnyi csalódottságot jókedvvé formálni. Haláli egy szellemház lett ebből a helyből, ahhoz képest, aminek éveken át hitte.
-Nem unatkozol itt egyedül?-persze George nem volt egyedül. Itt volt az Xmen vezér, a Morsus akárki... meg az a névtelen alak, aki ott volt még a hallban, mikor belépett. De nem úgy tűnt, mintha a hely igazán jó társasággal kecsegtetné a férfit. A filmezési kedv viszont, bármilyen arcot vágott is eddig, vigyort fest az arcára.
-Persze! Ha gondolod, összeállítok neked egy.. hogy is mondjam, időutazást! A régi klasszikusoktól egészen napjaink lélegzetelállítóan valóságos szórakoztató alkotásáig. -az újakat már nem nevezte volna filmnek, annyival többek voltak annál.
-Van pár kőkorszaki tár, ahonnan elő lehet vadászni bármit.-nagy vigyor. Azt a tárat régen rendszeresen használta, és mindig meglepődött, mennyien vannak azok, akik a régiségekért rajongnak, mikor a technika már régen, többszörösen lekörözte rajongásuk tárgyát. Mégis, nagyon különlegesnek látta a népséget, akik visszatértek a múltba.
-Néhányak körében ezek a kőkorszaki filmek legalább olyan divatosak, mint a bakelitet venni a sima letöltések helyett. Tudod, azokon nemcsak a hang tisztább, hanem-veszi vigyorgóan suttogóra a figurát
-élmény is a zene hallgatás.-ebben a pillanatban rájött, hogy feküdne neki egy ilyen boltocska nyitása, és ezzel együtt a Piramisbeli munkát is kezdte értékelni, pedig azt az ódon, zajtalan, poros tárgygyűjteményt eddig nem kedvelte.
-Ó.. a krumpli az könnyű. Ha jó helyen vagy, nem is kell semmi más. -kacag fel, majd bizalmasan közelebb hajol.
-Jobb vagyok, mint McGyver, aki gémkapoccsal állította meg az atomkatasztrófát. -kacsint.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Árny Vas. 15 Ápr. 2012, 05:14

- Vannak bentlakók, de nem túl sokan, ha jól emlékszem úgy húsz huszonegy diák talán... - Mondom kissé elgondolkodva, nem számolgattam őket, de nagyjából ennyivel találkoztam az itt töltött jópár hónap alatt, és mindegyik társasága ugyan olyan unalmas, és kikészítő, néhányé még rosszabb is.
- Ami azt illeti de, nagyon sokszor unatkozok, túlságosan nyugodtak és egyhangúak errefelé a dolgok, legalább is a legtöbb, és az itt lévők... Nos egy jódarabig azt hittem hogy nem jár erre érdekes ember... Szerencsére tévedtem. - S ezzel a lányra tekintek, s talán nem egy jó pont hogy eddig nem nagyon tettem, de beszéd közben szokásom nézelődni, ó és ez egy eléggé könnyen érthető utalás rá hogy eme hölgyre gondolok az érdekes alatt, mert az biztos hogy nem olyan unalmas mint az itteniek, egyáltalán nem. A filmezéssel kapcsolatban úgy tűnik hogy eléggé lelkes, s említ itt valamiféle időutazást, s belátom egy pillanatra azt hittem hogy valódira gondol, de csak pár másodperc volt hogy ezt a gondolatot el is vetettem, s megértettem a lényeget, s a végén még súg is, ám azt nem értem hogy miért, de nem is baj, ez is egy olyan vonása ami miatt kedvelem a lányt.
- Leköteleznél vele. - Adom kezdetben ezt a rövidke kis választ, s felmerült mellette egy kérdést, melyet természetesen nem lehet kihagyni, vagy elhalasztani, hiszen lehet hogy akkor talán sosem tudnám meg rá a választ, bár valószínűleg annyira nem egy fontos dolog, engem mégis érdekel.
- Mik ezek a bizonyos kőkorszaki tárak? - Ó s a rádiós témára is érkezik válasz, ami... Felettébb erős túlzásnak tűnik így hirtelen, és amúgy nem tudom hogy ki az akiről szó van, de tetszik, s ezt egy az arcomon megjelenő mosoly jelzi, immáron sokadjára, ez a mai nap egy igazi tornanap a képemnek.
- Ha esetleg a gépek megpróbálnák átvenni a hatalmat az emberiség felett, te lennél az egyetlen akitől rettegnének, nagyobb hadseregekből készítenél rádiós tornyokat rekord sebességgel. - Ebbe így érdekes belegondolni, annyira lehetetlennek tűnik amit most mondtam, úgy minden egyes része.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Szehmet Vas. 15 Ápr. 2012, 22:50

Meglepetten hallgatja a beszámolót az unalmas bentlakókról. Azt már elfogadta, hogy alig lézengnek, és nincs az a nyüzsi, amit álmodott, de hogy még unalmasak is...
-Azt hittem, hogy legalább az a pár bentlakó összetart. Vagy szerveznek valami csapatépítési tréninget. Vagy akármit... én mindig azt hittem, hogy ez valamiféle család, de az alapján, amit te mondasz, csak valami rideg egymás mellett élés lehet. -rosszalló kifejezés költözik az arcára, és némi csalódás is. Két pillanat alatt sikerült lerombolni amiben eddig hitt. Az eddigi élénk, fesztelen mozgás dühös merevséggé változott, ahogy megtorpant, majd ahogy volt, el is füstölgött.
-Ó, tudom milyen ez. Sokáig, mikor visszajöttünk a városba, én sem találtam a helyem, de nekem most már ott a film klub. Tudod, a kőkorszak imádókkal. Nyilván te is találnál megfelelő társaságot, és elfoglaltságot, ha.. nem is tudom... jártasabb lennél a nem fekete mágiával alkotott világban? -már jó kedve volt, cseppnyi pimaszsággal fűszerezve, de nem bántani akart. A szemkontaktus és a férfi szavai még szélesebbre húzták mosolyát.
-Ó.. szóval nem tétlenkedsz, mint hittem. Azt hiszem, kicsit alábecsültelek- könnyedén táncos léptekkel ugrálta körbe George-ot.
-Szóóóval, nekiállunk filmezni. Korszakonként klasszikusokat végigvenni.. ezt mindketten élvezni fogjuk... de mit tegyünk még? Elkísérsz a filmklubba? Megnézed kikkel töltöm az időm? Vagy lelépünk a piramisba, hogy megmutassam milyen poros régi cuccok közt keresgélem, mi legyek ha nagy leszek? Ó, ne, azt lehet hogy nem élveznénk.-Elrévedve áll meg, ahogy próbál valami jó ötletre lelni. Végül mégis az eddig hanyagolt kérdésre válaszol.
-A kőkorszaki tárak, nos olyan helyek, ahol az ember mindent előkeríthet, amit a régiek szerettek. Filmeket, zenéket, képregényeket, archív felvételeket, ilyesmiket. Mindig van pár elvetemült, aki úgy dönt, nyit egy ilyen helyet, valami pincében, öreg épületben... akárhol. Csak az a közös bennük, hogy eldugottak, fura emberek járnak oda ééés, nos nem hiszem hogy meg lehet élni egy ilyen hely üzemeltetéséből, mégis fennmaradnak. -fülig érő vigyor. Élvezettel beszél ezekről a helyekről, ahogy a falhoz lép, hogy neki támaszkodva meséljen.
-Egy ilyen boltba belépni.. máris egyfajta időutazás. Érezni a kor súlyát, és... nincs rá szó, ami kifejezné az érzéseket, amik elfogják az embert.-felhőtlen, boldog, részegítő emlékeket ébreszt már az is, ha rájuk gondol. EssEx eközben leveszi tekintetét George-ról, majd a falnak nyomja arcát, és hosszan, szeretettel simít végig annak felületén, tekintetével végigkövetve a mozdulatot.
-Ez a ház is sokat mesélhetne, ha lenne hangja. Annyira sajnálom, hogy nem értem őket...- utal az épületekre
- csak a régi rádiókat. Azok néha beszélnek.-hagyja a falat és néz újra George-ra.
-Nem próbálnák. A régiek nem. Ők szeretik az embereket, akik szerették őket. -teljesen biztos a kijelentésében.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Szehmet Pént. 20 Ápr. 2012, 16:38

A nagy kinyilatkoztatás után EssEx hosszú ideig nézi komolyan George-ot, majd utat tör magának a mosoly, és lassan újra kirajzolódik az arcán.
-Nem gondoltam volna, hogy ennyire érdeklődsz a technika iránt.-e pillanatban úgy nézett ki, mint aki újabb hosszú, gyors eszmefuttatásra készül a nagy kedvenceiről, de végül csak lassan kezd az újabb mondatba.
-Tudod nincs szebb dolog, mint mikor valami régi gépezetet lát meg az ember. Tele van emlékekkel, tele van a készítők ötleteivel, vágyaival. -lassú léptekkel indul el, nem is igen figyelve, merre, közben pedig tovább mesél.
-Egyszer voltam egy nyomdában. Érdekes hely, csupa zaj, furcsa festékillat van a levegőben, sokan sürögnek, forognak, miközben a gépek vadul gyártják a nyomatokat, de volt egy hely, ami megragadott... Félreeső kis termecske volt. A polcok roskadoztak a stanca formák súlyától. És előttük két öreg gépezet állt. Csodás fekete mázuk csillogott a napon, és a fém alkatrészeik már-már aranyként ragyogtak. Öregek voltak, és némák, de áradt belőlük valami megmagyarázhatatlan derű. Ott voltak, és azt sugallták, ott lesznek még az után is, hogy az általuk szeretett, jelenlegi dolgozók távoznak majd. Már régen nem nyomtatásra használták őket, de nem bánták. Új feladatot kaptak és híven teljesítették-EssEx hirtelen megtorpan és kibámul az ablakon, mely a Botanikára néz.
-Hé.. az a srác-utal a rózsaszín hajú kölyökre.
-Ő egy legenda- izgatottan lép közelebb az ablakhoz és egészen neki nyomja az arcát, miközben a fiút bmulja, majd visszanéz George-ra.
Mmenjük ki hozzá!

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Árny Pént. 20 Ápr. 2012, 21:33

A szavain kicsit el kell hogy gondolkodjam, így belegondolva régen mozdultam már ki erről a helyről, nagyon régen, s valószínűleg valóban rám férne egy alaposabb nézelődés, vagy legalább eme világ történelmét tanulmányozhatnám, bár nem tudom hogy az meddig lenne képes lekötni a figyelmem, de az is több mint a semmi, s valószínűleg egészen sokáig el lennék vele, és akkor sem olyan unalmas mint az a mindennapos megszokott "rutin" amit itt csinálok napról napra.
- Igazából szívesen elkísérlek bármerre, rám is rámférne már hogy kimozduljak erről a helyről. - Nézek végig a folyosón, majd pedig visszaterelem a tekintetem a lányra, aki úgy tűnik hogy egy kissé elvan az épülettel, ez tetszik, egyszerűen annyira nem illik ez bele a mindennapokba, a felfogása, a viselkedése, mondjuk ezt nem tudom hányszor ismételhettem már el így magamban, a lényeg hogy mosolygok egy jót rajta, majd pedig az elkövetkező beszédje során csak halgatok, s ha éppen kell akkór bólogatok, bár az sem igazán kell. Az hogy a gépek támadják az embereket, csupán csak egy hirtelen jött ötlet volt, s nem tudom hogy miért váltott ilyen hirtelen komolyra, hogy így fogalmazzak, de erre sem mondok semmit, és úgy tűnik hogy egy idő után ez az egész... Szertefoszlik, úgy ahogy mondom, egyszerűen eltűnik róla, s úgy tűnik hogy ismételten egy hosszú dologba fog belekezdeni.
- Nem értek az ilyen dolgokhoz, de néhánnyal szívesen " megismerkednék " . - Mondom válaszként az érdeklődéses megjegyzésére, igazából nem érdekelnének ezek a dolgok, de a lány... Nos lássuk be, fanatizmusa, vagy lehet csak nekem tűnik annak... De a fanatizmusa bennem is felkeltette a kíváncsiságot, hogy mégis mi lehet olyan jó ezekben a ketyerékben? Talán ő el is tudja magyarázni, vagy egy olyan oldalról tudja velem megismertetni ezt az egészet, hogy az engem is elkezd érdekelni, ez majd még eldől. Jómagam is megállok amikor megtorpan, majd keresni kezdem azt a bizonyos srácot, és hát kettő van odakint, valószínűsítem hogy a feltűnőbbre gondol, arra a rózsaszín hajúra... Kicsit khm... Hagyjuk.
- Rendben, erre! - S ezzel sietősnek mondható léptekkel indulok meg a kert felé.

//Folytatás: Botanika és kert//

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 29 Május 2012, 21:42

Majdnem egy hónap telt el, mióta leadtad a jelentkezési ívet egy a legújabb, legkeményebb szuperhősképző programhoz. A kérdések az általános önéletrajzon és minden elképzelhető mellékes információn kívül kiterjedtek egy több oldalas motivációs levélre is, melyben a jelentkezőnek le kell írnia, miért szeretne a csapat tagja lenni. Az Avangers Initiative jelenleg nehezen rangsorolható az efféle programok közt, mivel mindeddig nem volt olyan jelentkező, aki végig tudta volna csinálni a kiképzést.
Végül két napja választ kaptál, melyben a sikeres felvételről kaptál értesítést, ám nem győzik hangsúlyozni, ez csak a legelső lépés egy nagyon rögös úton. Az időpont és a helyszín adott, Ben Grimm, a program vezetője felkeres téged ma délután a Kúriában. Délután öt óra van, az évszak ellenére borús idő, mikor egy átalakított Hummer érkezik a garázsba, ahol már vártál egy ideje. A Hummer első ülései úgy lettek kialakítva, hogy olyasvalaki is beférjen, aki még az elhízott amerikaiaknál is nagyobb darab. Megérkezett
a Lény.
Hangár és garázs 4045611370_870b7eabaa
-Maximillian Evans, ha jól tévedek - néz rád a hatalmas monstrum, kezében egy csomag van és rajta egy mappa. A mappára tekint, majd újra rád. - Azt hittem, kigyúrtabb vagy...
Ezzel átadja a csomagot, amit ha kinyitsz, egy fekete különlegesen kiképzett ruhát találsz benne, rajta az ezüst AI logóval.
-A nevem Benjamin Grimm, közismertebben a Lény, ha még nem tudnád. Mint bizonyára értesítettek, sikeresen átjutottál az első rostán, és esélyt kaptál, hogy szembenézz New York káoszával. Légy büszke magadra, el sem tudod képzelni, mennyien jelentkeztek, és milyen keveset választottunk ki közülük. Ugyanakkor kezdhetsz félni, mert még soha senkinek sem sikerült végigcsinálnia a kiképzést. A csomagban megtalálod az egyenruhádat. Ha van kérdésed, tedd fel; ha nincs, két perced van átöltözni, és beszállni a kocsiba. A kiképzésed kezdetét vette: most!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by A Misztikus Pókember Kedd 29 Május 2012, 21:55

Nem tévedtem, még midig nem tudom mennyi az idő, így semmivel sem több mint sejtem. A legrosszabb, hogy fogalmam sincs mit várjak. Még az a sejtés is megtámad, hogy már figyelnek is. El is kezdek hasznosnak tűnni, nézegetem az itteni gépeket, mintha ellenőrizném az állapotukat vagy keresnék valamit. De szerencse nem kell magamból sokáig hülyét csinálni. Egy igazi hatalmas gép fordul be a garázsba és mire észre venném magam, vigyázva vágom magam és válaszolok a megjegyzésre.
- Az csak illúzió, uram. - Fel sem fogom a fel nem tett kérdésre még a saját válaszomat is máris egy mosoly kúszik bele a képbe, amit letörlök a következő, összeszedettebb, de még mindig nem túl alapos válaszomra.
- Köszönöm, uram, igen uram, értettem uram! - Még utoljára uram, majd már az utolsó szótagnál rúgom is le a cipőm, egy mozdulattal később a földön landol a pólóm a pulcsimba gyűrődve és miután felvettem rá az egyen felsőt a gatyámat már a kocsi ajtaja felé ugrálva teszem meg, könnyítve a dolgomat kicsit a gravitációs erővel, majd ha nyitva az ajtó ott ugrok be gyorsan magam után húzva az ajtót, ha viszont az ablak keretben nincs ablak akkor ott vetődök meg elegánsan. Amint bejutok megpróbálom enyhén kapkodva, remegő kézzel bekapcsolni az övem is mielőtt lejár az idő.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hangár és garázs Empty Re: Hangár és garázs

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.