Kastély

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Quentine Constantine Szer. 04 Márc. 2015, 22:05

Igaza van Lornának abban, hogy túl nagy dolog ez az egész ahhoz, hogy bárki egyedül megoldhassa. Nem elég a Negatív Zóna, ahogy Vadföld sem, vagy bármelyik másik birodalom a Földön. Össze kell fognia mindenkinek, hogy megoldást találjunk, mert akármi is a kulcs, az biztos, hogy rengeteg idő és erőforrás kell majd hozzá, hogy megtaláljuk.
-Hát akkor ezt megbeszéltük, fel is vehetnénk velük a kapcsolatot, hogy holnapra összehívjuk a konferenciahívást, vagy ilyesmi.
Amikor aztán Lorna megemlíti, hogy a multiverzumból lopkodnak embereket, egy nagyon különös ötletem támad. Először csak egyfajta gyanú, mintha az agyam hátuljában, valahol a tarkómnál egy kis szúrást éreznék, aztán lassan egyre jobban körvonalazódik, mint egy homályból előlépett alak.
-Mi van, ha ők okozták? Mi van, ha direkt csinálták, hogy jobban megvizsgálhassák a multiverzumot? Vagy véletlenül, mert túl sokat babráltak ilyen technológiával? Embereket átrántani az univerzumokon keresztül… Ez pont úgy hangzik, mintha meg kéne hozzá szegni bizonyos szabályokat, mármint kvantumfizikai szabályokat, akármik is legyenek azok. Egy kicsit közelebb hozni egymáshoz őket, egy kicsit egybenyitni őket. Lehet, hogy a túl sok kísérlet miatt történt az egész! Persze lehet, hogy mostanra már bánják, de ha szándékos volt, akkor most tudják csak igazán jól letesztelni az eddigi feltevéseiket. Mi meg épp tőlük kérjük, hogy segítsenek megoldani a helyzetet…
Az egész úgy hangzik kicsit, mint egy paranoiás tévképzet, de minden ilyen tévképzet éppen azért ijesztő, mert van némi valóságalapja, és bármennyire is hihetetlen lenne a gondolat, ez az egy morzsa elég hozzá, hogy mindig felmerüljön a kérdés: mi van, ha mégis igaz?
Érzem, hogy elment az étvágyam a kínai kajától, talán a beszédtéma miatt, talán csak jól laktam a rákkal, de az is lehet, hogy az alkohol tett be. Akárhogy is, ma biztos, hogy nem fogok nyugodtan aludni.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Kastély - Page 8 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 05 Márc. 2015, 10:29

2048. március 2. hétfő – Kastély, Negatív Zóna
Résztvevő: Rachel Wilcox és Lorna Howlett

Lorna bólintott arra, hogy megbeszélhetnék másnapra a találkozót, konferenciabeszélgetést.
- Csak ahhoz el kell mennünk innen, nem túl nagy kommunikációs központ ez a hely – morgott. – Szóval muszáj lesz tőletek, vagy a Főmágustoronyból intézni a hívást. Remélem ez nem okoz majd gondot.
Valóban a másik dimenzióból való hívás kisebb nehézségeket is okozhatott. Ahogyan Rachel beszélni kezdett Lorna figyelmesen hallgatta végig azt, hogy mit is mondott Rachel, mire jutott lány. Közben kissé oldalra biccentette a fejét és mivel már úgyis végzett az ebéddel felkelt az asztaltól és a közelben levő ablakhoz ment, majd kinézett rajta. Nem kellett telepátia ahhoz, hogy látszódjon rajta, hogy gondterhelt, valószínűleg ő maga is gondolt már erre korábban.
- Nem tagadom, hogy nekem is megfordult a fejemben már mindez – morgott. – A jövőben ezzel kapcsolatban nem mondtak semmit sem?
Rachelnek eszébe juthat, hogy említettek valami olyasmit, hogy Aian bolygóját elpusztította valamilyen ismeretlen erő és hatalom, aminek a kilétét soha sem fejtették meg, ahogyan sok más kozmikus eredetű pusztulásnak sem volt nyoma, sem magyarázata. Közben megvakarta a tarkóját is Lorna.
- Azt igazából tudjuk egy ideje, hogy az AIM már nem akarja kiirtani az embereket, még úgysem, hogy Loki az egyik vezető, vagyis valamelyik klónja. elég sok zseni van arra, hogy számítsanak arra, hogy ez lehetséges lett volna. De nem csak ők voltak egyébként, akik más realitásokban jártak, mi is voltunk abban, ahonnan a szüleink származtak, és ti is a jövőben. Ez is összefüggésben lehet vajon ezzel az egésszel? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 14 Márc. 2015, 11:32

Bólintok Lorna felvetésére, hogy menjünk máshová telefonálni, főleg a főmágustorony tűnt jó ötletnek, akkor egyértelmű, hogy mint „hősök” akarunk velük beszélni, nem mint a saját országunk, birodalmunk vezetői.
Lorna reakciójából úgy tűnik, hogy őt is foglalkoztatta a kérdés, és most szinte dübörög a fejében a sok kétség és kérdés.
-A jövőben csak ködös utalásokat kaptunk, nem tudják, mi okozta a gondokat. Világok pusztultak el úgy, hogy fogalmuk sem volt, mi okozhatta, így akár az AIM is lehetne a felelős, de épp úgy Tyranis vagy mondjuk Galactus. De abban lehet valami, hogy mi is több realitásban jártunk. Lehet, hogy összességében túl sok dimenzióközi utazás történt ebben a világban? Ez okozná, hogy két világ ilyen közel került egymáshoz? Ha tényleg így van, nem értem, miért pont ez a Rákuniverzum került ilyen közel hozzánk, ahol soha nem jártunk korábban. Persze lehet, hogy csak véletlen. Mindenképpen figyelnünk kell majd az AIM fejeseire, mikor velük beszélünk. Ha személyesen találkoznánk, könnyebb lenne megmondani, mikor hazudnak, és mit hallgatnak el, mindkettőnk képességei hasznosak ehhez, de valamiért kétlem, hogy amúgy elfogadnának egy személyes meghívást. Így kénytelenek leszünk az emberismeretünkre hagyatkozni, és kideríteni, hogy rejtegetnek-e valamit ilyen téren.
Én is felállok az asztaltól, és Lorna mellé sétálok az ablakhoz.
-Nem tudom, miért, nevezzük női megérzésnek, de úgy érzem, valami nagydolog van itt, ami csak arra vár, hogy felderítsük. És valami azt súgja, nem fogunk örülni, amikor rájövünk, hogy mi az. Most jobb, ha megyek, még össze kell pakolnom, hogy elindulhassunk a Főmágustoronyba. Kíváncsi vagyok, kit fogunk ott találni – teszem még hozzá, miközben elfog a nosztalgikus érzés. Rég jártam már a toronyban.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Kastély - Page 8 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 14 Márc. 2015, 12:33

2048. március 2. hétfő – Kastély, Negatív Zóna
Résztvevő: Rachel Wilcox és Lorna Howlett

Lorna bólogatott arra, amit Rachel mondott neki, hogy csak utalást kaptak a jövőben.
- De azért Galactust csak megtudták volna mondani – mondta. – Az, ahogyan ő emészt el bolygókat, eléggé egyedi.
A másodikra részre először bólintott, a másodikra felmordult.
- Komolyan azt hiszed, hogy képes lennél olvasni a fejükben? – kérdezte. – Teljességgel kizártnak tartom, hogy annyira amatőrök lennének, hogy ne rendelkeznének mentális védelemmel, természetessel, vagy technológia révén.
Vett egy mély levegőt.
- Az lehet, hogy ki tudom őket szagolni, de ebben sem bízok, hogy működne.
Ezzel pedig már egyet is értett, hogy valószínűleg tényleg nem fognak belemenni egy személyes találkozóba, ahhoz túlságosan is heves volt a hidegháború a világon. Így a holohívás, vagy a holonetes találkozó maradt. Ahogyan a lány kimondta, hogy összepakolna Lorna is felkelt, hogy hasonlóképpen tenne. Rachel könnyedén visszatudott menni a lakrészébe, hogy összepakoljon, majd nem sokkal később a térkapu szobájában találkozott újra Lorna-val, aki úgyszintén készen volt az indulásra. Csak át kellett lépni a folyamatosan működő térkapun és utána egyből a Főmágustoronyban találták magukat a lányok egy hasonló szobában, mint ami a Negatív zónában is van.

//Folytatás: Főmágustorony//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 24 Júl. 2016, 19:01

NEGATÍV ZÓNA, KASTÉLY


Az út rettentő sokáig tartott, főképp a bezártság érzése miatt amit a kis kabinok nyújtottak és a kevés lehetőség, hogy csináljak valamit amivel el tudnám ütni az időt. Az irodalom olvasása hamar lekerült a listáról, olyan nyálasan torzultak voltak, hogy szinte már vizuálisan láttam a csöpögést is. Ki próbáltam a holo játékokat is, hogy hátha azok lesznek legalább egy kicsit érdekesebbek de végül az unalomig űzve a bandázzsal szórakoztam, ha lehet így fogalmazni, a végén már azzal próbálkozva, hogy a csillagos mintát vajon tudom-e változtatni és ha ment akkor meg különböző figurákat össze hozni belőle. Egy idő után már csak kézen álltam közben mértem az időt, bár ez sokkalta frusztrálóbbnak bizonyult hamar így vissza tértem az olvasáshoz az utolsó napra már, jobb mint a semmi alapján és úgy érzetem azzal legalább nem fogok belekattani a kis térbe és a semmit tevésbe.
Amint szóltak, hogy meg fogunk érkezni nemsokára össze is kaptam magamat. Mire a kiszálláshoz érek már mehetek is ki a gépről amit habozás nélkül megteszek majd hatalmasat nyújtózok és körbe nézek, hogy mi a felállás. Innen már nem lesz gond kaput nyitni a földre de ha kijöttek fogadni meg ilyenek akkor nem feltétlen kellene rögvest meglovasodnom és eltűnnöm.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 25 Júl. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború
Lorna Howlett
Ifjú Bosszú Angyal, a Negatív Zóna úrnője


Játékostárs(ak) neve: Zen A. Khalil


//Előzmény: Északi régió//
2048. május 5. kedd – Kastély, Negatív zóna

Aiannak csak részben volt szerencséje, mert vártak rá, igazából, ha akart, akkor még mindig ki”szökhetett” a Negatív zónából, azonban, ha nem teszi meg, akkor a díszegyenruhás, páncélos alak oda is lép hozzá.
- Lord Aian – köszöntötte. – Lady Lorna szeretné önt látni. Kérem kövessen!
Ha megy utána a fiatal férfi, akkor most már tapasztalhatta, hogy a kastély sokkal jobban be volt rendezve, mint korábban. Egyszerre volt régies és modern a berendezés. Sok viking motívum volt Bard miatt, de modern fegyverek, páncélok és ehhez hasonlók is voltak, egy részüket a Földről is megismerte, néhány pedig roppant furcsa volt, amit a helyieken látott. A katonás fémfolyosós részről egy „melegebb” részre értek, ahol kövekből és márványból voltak már a falak, majd helyenként famotívumok is. Egy rendes megszokott lakrészes részhez értek, ahol egy hatalmas csarnokba értek. Itt több irányba is lehetett menni, felfelé a lépcsőn, ami két oldalra is vitt fel, lent a földszinten hátra két irányba, illetve balra és jobbra is. Bal oldalra fordult el egy ottani fémes folyosóra, majd egy kisebb határozottan eligazító, vagy haditerem előtt állt meg az őr és intett befelé. Ha Aian belépett, akkor egy asztal volt bent csak, székek, egy holovetítő és Lorna, aki mosollyal fordult felé.

- De örülök, hogy látlak, olyan régen jártál erre – mondta. – Hogyhogy a Zóna másik végébe jöttél ahelyett, hogy egyenesen hozzánk tetted volna?

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 25 Júl. 2016, 11:14

NEGATÍV ZÓNA, KASTÉLY
LORNA HOWLETT, ZEN AIAN KHALIL


Ahogy leszálltam már láttam is, hogy jön felém egy díszruhás katona. Megtehettem volna, hogy nyitok egy kaput és elmegyek szimplán, de nem tettem végül hisz ha kiküldtek már értem valakit akkor nem akarom megsérteni se őket. Biccentek a katonának majd követem őt végig a palota folyosóin amíg el nem érünk a hadi terem szerű szobához ahol megáll. Benyitok és belépek a terembe ami egyértelműen egy eligazítóhoz hasonlít. Asztal, székek, egy holovetítő és Lorna aki örömmel veszi a nem tervezett látogatásomat.
Közelebb sétálok hozzá s közben lekapcsolom a bandázst.
- Én is örömmel látom, hogy jól vagy. -válaszolok- A kapukat nem oda nyitom ahova kívánom, ahogyan a földről csak ide és innen a földre. Sajnálom, hogy csak így betoppantam, elég, sok minden történt.
Elég gyér mosolyt húzok a számra, de látva Lornát kicsit megnyugodtam most. Féltem egész végig, hogy megint rámugranak katonák, bárkik és harcolni kell. Már nem maga a hely miatt, inkább amiatt, hogy mostanában mindig ez volt amikor élőlények közé mentem.
- Mesélj, jól megvagytok?
Kérdezem meg Lornát közben leülök az egyik székre.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 26 Júl. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború
Lorna Howlett
Ifjú Bosszú Angyal, a Negatív Zóna úrnője


Játékostárs(ak) neve: Zen A. Khalil


2048. május 5. kedd – Kastély, Negatív zóna

Mikor meghallottam, hogy újra itt van a Negatív zónában, már akkor tudtam, hogy eszem ágában sincs elengedni addig, amíg nem találkozunk. Már csak az a kérdés nem hagyott nyugodni, hogy miként is került oda. Azon kívül, hogy valaki elől menekülhetett, de akkor meg odébb megy egy kicsit és úgy teleportál vissza. Egy héttel később, ahogyan szóltak, hogy már itt van a közelben a lakókörleteknél levő egyik kisebb tárgyalóba mentem, hogy ott fogadom. Legalább valaki eljön erre, úgyis jellemzően unatkozok, ha itt vagyok. Bardnak is sok a dolga, csak esténként látom, vagy akkor sem, így amennyi időt tehetek odahaza töltök Rachellel, de még őt is nagyon régen láttam. Ezért is örültem nagyon most Aiannak. Ahogyan belépett a terembe, rögtön neki is szögeztem a kérdéseket.
- Igen, semmi bajom sincs – feleltem. – Az unalmon kívül, de az megöl…
Morogtam a végén egy kicsit.
- Nem baj, hogy benéztél, sőt! Úgyis olyan ritkán van erre látogatónk. Ülj le kérlek!
Mutattam az egyik székre, ha leült, akkor én is megteszem.
- Erre nincs sok minden – mondtam. – Jellemzően béke van, minden korábbi hadúr börtönben csücsül, vagy kivégezve. Szóval a Negatív zóna az aranykorát éli.
Kivártam pár pillanatot, hogy erre mit fog mondani, aztán szólaltam meg.
- Veled mi történt a közelmúltban? Hogy kerültél a világ végére, szükséged van valamire? Ital, „élelem”, felszerelés? – érdeklődtem.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 26 Júl. 2016, 13:03

Zen Aian Khalil
Kastély - Page 8 29zryx
>> Negatív zóna, Kastély
>> 2048. május 5. kedd
>> Játékos társa(k): Lorna Howlett
Felszerelés:
Képesség(ek):
 

Örömmel hallom, hogy velük minden rendben van és az itteni viszályok sem léteznek és békés uralkodásuk van. Irigylem is, hogy unatkozik, én is meg tudnék lenni némi békés unalommal most de sajnos el kell intéznem vagy legalább megtudnom pár dolgot mielőtt még pihenésre adhatnám a fejemet. Nem felejthetem el az ígéretemet sem Zyro-nak.
- Bár ne így toppantam volna be, menekülve csak. - leülök a székre- A víz az teljesen elegendő, köszönöm.
Elhallgatok utána egy pillanatra ahogy keresem a szavakat, hogy mit és miképp is meséljem el az utóbbi időm sűrű katasztrofális kalandozásomat.
- Hát ha kiveszem az elmúlt időkből amiket eszméletlenül töltöttem akkor -felemelem a kezem és számolok az ujjaimmal- Négy bolygón jártam az űrben, és ez az első hely ahol nem akart valaki megölni. A másik végére a világnak kerülés, nem teljesen emlékszem de amiben biztos vagyok, hogy elfogtak Spartaxon. Amikor magamhoz tértem akkor már ott voltam egy cellában. Amennyit megtudtam, hogy a Shi'ar-oknak köze van hozzá és a Rákuniverzumi alteregómnak.
Elhallgatok egy pillanatra majd egy hallható hangerővel kezdek bele egy mormogásba miközben a mutató ujjammal az államat vakarom.
- A hely a másik univerzumi Khalil-é volt, hozzá adva a Shi'ar kalózokat akik a kree-ket szedték össze. Az egész birodalom az övé, még az is valószínű, hogy a Shi'ar halál kommandó ért be, talán ő hozzájuk tartozott az a nő is aki ránk lőtt és megsebesítette Zyrot. Mmm. Még ki is szakállasodtam.
Jegyzem meg a végén meglepődve ahogy még végig húzom a szürkés borostán majd vissza jön a valóság a tekintetembe és Lornára nézek.
- Áh sajnálom, elmerengtem. Elég sok minden történt, nehéz lenne összefoglalni pár percben.
 

 





A hozzászólást Sakura összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 30 Júl. 2016, 19:26-kor.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 27 Júl. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború
Lorna Howlett
Ifjú Bosszú Angyal, a Negatív Zóna úrnője


Játékostárs(ak) neve: Zen A. Khalil


2048. május 5. kedd – Kastély, Negatív zóna

Figyelmesen hallgattam a történetet és felmordultam, amikor emlegette, hogy menekülés miatt volt itt és nem másért. Az ilyen valóban mindig roppant kellemetlen tudott lenni és nem a legörömtelibb. Ahogyan Aian kimondta, hogy vizet kér, akkor Lorna bólintott és beleszólt a komvonalba, hamarosan meg is hozta egy android és letette a tálcát, rajta a kancsót és a két poharat.
- Tölts csak nyugodtan – mondtam. – Menekülve… téged ismerve bizonyára nem igen volt más választásod.
Nem arról volt híres Aian, hogy csak úgy elmenekülne, legalább is nem úgy ismertem meg. Úgy tűnt, hogy kemény időszakon volt keresztül, a Spartax neve nem mondott semmit, de végül is az űr kegyetlenül nagy volt és nem nagyon jártam arrafelé.
- Milyen bolygó ez a Spartax? – kérdeztem. – Eléggé görög mitológiás neve van.
A Rákuniverzumos résznél felmordultam, arról még én is hallottam, nem is keveset, az információk erről hozzánk is eljutottak, arról is, hogy odaát a császár Aian helyi verziója és elfoglalta a Shi’ar Impériumot is.
- Igen arról mi is értesültünk, hogy mi van a galaxisban, a Shi’ar területen, meg, hogy a kree-k összeomlás szélén vannak, mert Galactus elpusztította az anyavilágukat.
Elmosolyodtam a szakállas részen, férfiak és a gondjaik.
- Semmi gond, megértem, hogy nehéz lehet erről beszélni. Mit tervezel későbbre, maradsz velünk egy kicsit, vagy máris mész vissza megnézni, hogy mi is van Zyro-val?
Azért annak ellenére, hogy mi lesz/lehet belőle jó lett volna tudni, hogy jól van-e. szinte semmit sem tudtunk róla…
- Zyro? Az űrben van?! – esett le. – Az utolsó, amit tudtunk róla, hogy Németországba ment és eltűnt…

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 31 Júl. 2016, 03:21

Zen Aian Khalil
Kastély - Page 8 29zryx
>> Negatív zóna, Kastély
>> 2048. május 5. kedd
>> Játékos társa(k): Lorna Howlett
Felszerelés:
Képesség(ek):
 

Töltöttem magamnak vizet az egyik pohárba és magamhoz vettem. Keserű mosolyt húzok a számra ahogy említi biztos nem volt más választásom. El se hinné mennyit tud változni valaki egy két kényelmetlen összecsapás után.
- Volt más választásom, maradhattam volna. Biztos magammal vittem volna legalább egy tucat Badoont is a sírba. De egy hontalan dezertált katonának nincs joga hősi halálra csatában.
Ahogy kimondtam érzem mintha kisebbre zsugorodtam volna, saját magamat vágom gyomor szájon a szavaimmal de nincs értelme szemellenzővel állni az egészhez, elmenekültem a csatából és aztán ismét. Veszek egy mély levegőt, hogy össze rázzam a gondolataimat sorba.
- Spartax-ról nem tudok sokat. Fejlett, fényes.
Bármennyire is sajnálhatom de nem voltam ott sok időt, hogy bármit igazán meg tudtam volna állapítani, hogy milyen hely is lehet. Meglepve nézek a nőre mikor hirtelen kifejti meglepődöttségét Zyro-val kapcsolatban.
- A Kyln-en találkoztam vele meg pár társával, aztán onnan mentünk tovább Spartaxra. Csúnyán megsérült ott és miközben próbáltam valami nyomot találni a támadójára elfogtak. Ha nem is megyek vissza a bolygóra rögtön legalább egy kapcsolatot fel akarok venni Adora-val vagy a Spartaxi herceggel, hogy meg tudjam mi történt.
Hátra dőlök a székben végre az eddigi begörnyedt tartásból. Szánalmasnak érzem magamat, teljes csődöt fújtam katonaként, harcosként. A Skrull elleni csata nagyobb nyomot hagyhatott bennem mint gondoltam, hogy egy pillanatig se gondoltam arra, hogy harcoljak a Badoonokkal. Persze ott volt a Nova gyerek, Will is aki kihűlve feküdt a földön, rajta legalább így tudnak segíteni. Bele iszom a vizembe, biztos sok kérdés vetült most fel még Lorna-ban ezek után.
 

 




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 02 Aug. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború
Lorna Howlett
Ifjú Bosszú Angyal, a Negatív Zóna úrnője


Játékostárs(ak) neve: Zen A. Khalil


2048. május 5. kedd – Kastély, Negatív zóna

Lett volna értelme, megölni párat miközben otthagyni a fogadat, remek lehetőség mit ne mondjak. Hangosan morogtam egy sort minderre. Kissé oldalra biccentettem a fejemet és némileg rosszallóan néztem rá.
- A mártírságot valahogy nem igen tekintem opciónak – morogtam. – És ez nem hősi halál, hanem baromság! Ahogyan az sem volt hősies, hogy itt maradtam…
Bard is folyton ezzel a hősies baromsággal jön, egyszerűen nem létezik, főleg nem ilyen kontextusban, mert ez csak baromság. Lehet, hogy korábban én is hősiesnek mondtam volna, de mióta itt maradtam igencsak máshogyan láttam a dolgokat, mint korábban.
- Azért lennél dezertált, mert az alternatív világból jött éned elfoglalta a bolygóadat és meg akar ölni, így menekülnöd kellett? – érdeklődtem. – Ettől nem te vagy kisebb, vagy kevesebb, hanem a császár éned…
Sajnos nem sokat tudtam meg a arról, hogy milyen is lehet a Spartax, majd a Kék Körzetből kérek információt, ha beszéltem Zam-mel. A szavaira bólintottam, Zyro eléggé masszív volt, bíztam benne, hogy rendben lesz.
- Át kell mennünk az egyik irányító terembe, onnan kapcsolatba tudunk lépni a Kék Körzettel, ha ők pedig tudnak onnan tovább üzenni. Szeretnéd már most megejteni?
Egyelőre minden más kérdés hátrébb szorult, úgy tűnt, hogy mindez igencsak fontos neki, hogy tudassa velük, hogy rendben van és érdeklődjön. Így akkor emiatt most ez volt az első dolog, a többi, amit én akarok tudni és amikre kíváncsi vagyok ráértek még.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 04 Aug. 2016, 21:48

Zen Aian Khalil
Kastély - Page 8 29zryx
>> Negatív zóna, Kastély
>> 2048. május 5. kedd
>> Játékos társa: Lorna Howlett
Felszerelés:
Képességek:
 
Egy rövid időre csendben maradok, össze szedem a gondolataimat mondhatnám de ehelyett azon gondolkoztam csupán el, hogy hogyan fejezhetném ki magamat pontosabban mint tettem elsőre. Nem mindent mondtam el és a reakciójából látszik is, hogy nem értette meg miképp is vagyok. Nem zavaró, miért lenne mikor más világokból származunk másképp gondolkozunk és fogjuk fel az eseményeket ahogyan másképp is reagálunk rájuk.
- Számomra nem mártírúság az amit a te fajodban olyan sokan annak vélnek. A dezertőriségemet nem mondtam el mindent. -vallom be majd egy sóhaj után fojtatom- Maga az uralkodóm fogadott személyesen mikor haza értem, ennél nincs nagyobb megtiszteltetés amit kérhettem volna főleg miután nem sikerült teljesen a küldetésem és mégis mintha csak a saját fia lennék keblére ölelt, bankettet tartottak, barátságosak voltak a Kree kísérőimmel is. Furcsa volt persze de évekig elvoltam és látva, hogy mennyi más faj is van igazán így utólag nem is meglepő. Nem ők támadtak rám hanem én rájuk. Hogy ne lenne ez árulás? És ha el is foglalta a másik énem akkor is Ő is ahogy én is Dwalendek vagyunk, a Hoziras a szülő bolygónk. Csak azt tudom, hogy a bolygóm el fog pusztulni a jövőben de azt nem tudom, hogy miért. Lehet, hogy az ideje jött el, hiszed vagy sem ezért is voltam elküldve a küldetésemre csak hihetetlen volt és hirtelen az egész.
Talán védekezőre váltott a hangsúlyozásom a végére de nem zavartatom vele magamat. Megiszom a vizet a pohárból és leteszem az asztalra az üres poharat miközben felkelek a székből.
- Menjünk az irányítóba, ha elérem őket az elég.
Ha mutatja az utat akkor követem Lorna-t át az irányítóba. Ott ha pedig sikerül kapcsolatot felvenni valakivel akikkel voltam akkor már jó. Utána már jön a többi. 

 




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 06 Aug. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború
Lorna Howlett
Ifjú Bosszú Angyal, a Negatív Zóna úrnője


Játékostárs(ak) neve: Zen A. Khalil


2048. május 5. kedd – Kastély, Negatív zóna

Továbbra is hallgattam Aiant, közben még töltöttem is egy pohár vizet, amibe beleittam. Mintha itt minket nem az akkori uralkodó fogadott volna és aztán láttuk, tudtuk, hogy mi történt. A naivitása megőrjített, egyvalamiben biztos volt, hogy nem olvasott elég földi irodalmat, amikor a bolygón volt.
- Az, hogy elpusztul sem biztos – mondtam. – Rachel mesélt arról, amikor a jövőben voltatok. Ott egy szót sem ejtettek arról, hogy Ramirez lett a Fekete Párduc, míg tudjuk, hogy igen. Ahogyan arról sem szóltak, hogy a Rákuniverzum összenő szinte a mi világunkkal.
Morogtam egy sort, majd meg sem vártam, hogy mit reagál ismét megszólaltam.
- És ha az a sorsod ezzel, hogy megmentsd őket? – kérdeztem. – És ezért tudtál elmenekülni? Szerintem meg csak azért volt kedves, hogy ne gyaníts semmit…
Vontam meg a vállamat, majd felkeltem a helyemről és elindultam kifelé.
- Gyere, odavezetlek! – mondtam.
Úgy nagyjából két-három percet kellett sétálni több folyosón át, ki a lakrészekből át a fémfolyosókra a kastély azon részeibe, ami ezekért felelős. Meg is érkeztek egy zsúfoltabb irányítóba, ahol többen is voltak. Amint Lorna belépett mindenki tisztelgett, vagy fejet hajtott, mire a lány morogni kezdett.
Kastély - Page 8 Aed16d1de4ccd1fafb3de8654b0970d7
- Ott a szélén az a terminál folyamatos kapcsolatban van a Kék Körzettel – mutattam rá a megfelelőre.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 12 Aug. 2016, 15:47

Zen Aian Khalil
Kastély - Page 8 29zryx
>> Negatív zóna, Kastély
>> 2048. május 5. kedd
>> Játékos társa(k): Lorna Howlett
Felszerelés:
Képességek:
 

- Remélem igazad van. - ennyit teszek hozzá miközben felkel a székből majd pedig követem át az irányítóba. Ránézek a pultra amire mutatott, Kék körzettel van kapcsolatuk. Remélem, hogy ők tudnak majd segíteni vagy kapcsolni. Nem tudom, hogy hogyan is működik ez és nem is lényeges. Az a fontos, hogy kapcsolat lesz-e vagy sem majd a Spartaxon maradtakkal. A kommunikátor amit kaptam abban benne van Adora elérhetősége ahogyan a többieké is akikkel voltam ott így ez segíthet.
Oda sétálok az irányítóhoz és ha van ott ember akkor megkérem, hogy kapcsoljon. Ha nincsen akkor magam csinálom.
Várok a kapcsolatig, vissza jelzésig, hogy van valaki aki hallgatja is majd amit mondok és ha megvan akkor elkezdek beszélni.
- Zen Aian Khalil vagyok, a segítségüket kérném, hogy elérjek valakit a Spartax-on. Tudnak segíteni ebben?
Nem éppen egy papíros kérvény, de remélem megteszi. Az ha meg nem tudnak akkor már más kérdésem lesz, hogy el tudnak-e vinni oda. Bár nem jut eszembe indok, hogy így tegyenek hacsak nem mennek a bolygó felé.
 

 




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 13 Aug. 2016, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború
Lorna Howlett
Ifjú Bosszú Angyal, a Negatív Zóna úrnője


Játékostárs(ak) neve: Zen A. Khalil


2048. május 5. kedd – Kastély, Negatív zóna

Aian neki is állt annak, hogy felvegye a kapcsolatot a Kék Körzettel. Alighogy megszólalt audio-vizuális kapcsolat létre is jött. Ezúttal ugyan nem Zam volt az, aki fogadta a hívást, de az egyenruhája szerint egy magasabb rangú kree nő volt az, egy százados. A nő bólintott a kérésre.
- Kit keres egészen pontosan? – kérdezte. – Milyen magas rangú személlyel akar beszélni?
Ha Aian elmondta, hogy kit szeretne, akár meg is nevezheti Peter Quillt, Spartax hercegét, akkor a nő bólint erre.
- Pár perc türelmet kérek, ehhez a Vádlót is értesítenem kell.
Ezzel az adás meg is szakad. Nagyjából öt-hat perc múlva jött vissza a kép, ezúttal már nem is a Kék Körzet jött be, hanem az Aian által már jól ismert Quill.
- Aian! – köszöntötte lelkesen. – Már azt hittem, hogy meghaltál… mi történt, hol vagy most? Senki sem tudta, hogy hova tűntél… És ki az a csinos hölgy a háttérben?
Tette fel az utolsó kérdést, önmagát meg nem hazudtolva, amikor meglátta Lorna-t, aki két-három lépéssel állt Aian mögött.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 13 Aug. 2016, 23:06

Zen Aian Khalil
Kastély - Page 8 29zryx
>> Negatív zóna, Kastély
>> 2048. május 5. kedd
>> Játékos társa(k): Lorna Howlett
Felszerelés:
Képességek:
 
A kapcsolat megvolt rögtön, aki megjelent viszont nem Zam volt. Sebaj, nem számít amíg beszélnek velem.
- Peter Quill, Spartax hercege. - válaszoltam a nőnek. Utána ahogy kérte vártam csendben, hogy kapcsoljanak. A vádló említése sem volt ismeretlen de nem tudom, több is van belőlük, gondolom ez egy titulus lehet. Bele telik pár percbe mire vissza jön a kép méghozzá Quill-el rajta már és nem is a Kék körzettel. A kérdések rám is zuhannak tőle rögvest.
- Örömmel látom, hogy jól vagy. -kezdem mikor elfogynak a kérdései.
- Nem tudom mi történt pontosan, az énekesnővel voltam a hotelban és utána meg egy cellába tértem magamhoz a világ másik végén. Át jöttem a Negatív Zónába a bandázsaimmal, hogy elszabaduljak a Badoon-októl. -fojtatom majd hátra fordulok félig és Lorna felé, felé tartva a kezem tenéyerrel felfelé mutatok rá -Had mutassam be, Lady Lorna Howlett, a Negatív Zóna királynője.
Vissza fordulok a holo-kép felé, viselkedése mint mindig, a figyelme a nőké vagy inkább kiszúrja rögtön őket még egy komoly beszélgetésben is inkább nőket keres.
- Fontosabb ügyekre térjünk, hogy van Zyro? Mi történt a támadóval, megtaláltátok a nőt? -kérdezem aggodalommal -Mégis mennyi idő telt el, hogy azt hittétek meghaltam?
Levéve azt a kicsivel több mint hétnyi időt amit itt töltöttem a Negatív Zónába nem hiszem, hogy több mint fél hónapot lettem volna távol, hogy halottnak gondoljanak. Lehetséges, hogy valami történt a hotelben amire nem emlékszek ami miatt így hiszik? Remélem kiderül mikor választ kapok.
 

 




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 15 Aug. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború
Lorna Howlett
Ifjú Bosszú Angyal, a Negatív Zóna úrnője


Játékostárs(ak) neve: Zen A. Khalil


2048. május 5. kedd – Kastély, Negatív zóna

Az látható volt, hogy a kree nőnek igencsak felszaladt a szemöldöke, amikor Aian kimondta, hogy Spartax hercegével akar beszélni. De így tényleg szükség volt Zam-re. Mikor a kapcsolat helyreállt már valóban Peter fogadta őt és a férfi fel is tette a kérdéseit még azelőtt, hogy Aian egyáltalán megtudott volna szólalni. A válaszra figyelmesen hallgatott, egészen addig, amíg Lorna-t észre nem vette, akire rá is kérdezett.
- Úrnőm! – biccentett a lány felé.
- Lord Quill! – köszöntötte Lorna is.
A férfi csak ezek után válaszolt azokra, amiket Aian mondott.
- Akkor nem voltak unalmas heteid – mondta.
A kérdésre megrázta a fejét és elfintorodott.
- Senkit sem sikerült elkapni – folytatta. – De több merénylet nem is volt már azóta. Lehet, hogy csak specifikusan utazott valakire. Talán pont a kree lányokra, révén nem túlzottan szívmelengető, hogy dezertőrök és zenélnek, mintsem a birodalmukat védenék.
Itt vett egy mély levegőt és folytatta.
- Zyro teljesen jól van, már felépült, pár napja hagyhatta el a gyengélkedőt. Két standard hónap és egy nap telt el mióta eltűntél. Maradsz a Negatív zónában, vagy visszatérsz ide? – érdeklődött a végén.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 23 Aug. 2016, 22:47

Zen Aian Khalil
Kastély - Page 8 29zryx
>> Negatív zóna, Kastély
>> 2048. május 5. kedd
>> Játékos társa(k): Lorna Howlett
Felszerelés:
Képességek:
 


Csak akkor éreztem meg, hogy a szemükben akit kértem egy nagy rangú személy mégis csak, hogy kapcsoljanak nekem mikor a Kree arcára kiült a döbbenet de probléma nem volt és hamar meg is jelent a képen Quill a kérdéseinek sorával együtt. Válaszolva amire tudtam amint tudtam rájuk. A hölgy mögöttem kérdésre bemutattam formálisan Lornát mire ő is már észrevette, hogy ki ő. Egymást is köszöntötték, ismerik egymást úgy tűnik. Legalább valamennyire.
Sajnálatosan hallom, hogy a tettest nem találták meg ám, hogy más utána már nem történt már sokkal jobb hír. Az, hogy a Kree énekesnők dezertőrök voltak meglepő hír de ugyan akkor értelmet adna az akciónak ha ténylegesen a kreekre utazott a támadó és ilyesmi. De, hogy engem miért húztak bele akkor az egészbe még mindig értelmetlen.
Egy nagy levegő után pedig fojtatta. Örömmel hallom, hogy felépült Zyro és már a gyengélkedőről is távozhatott. Az idő, hogy mióta tűntem el döbbenettel tölt el, a fejem vakarom.
- Két hónap? -kérdezek vissza mintha nem értettem volna elsőre- Alig egy hétnyiről vannak emlékeim és azok is mióta a Negatív Zónába értem át a határvonalhoz és az út ide.
Merengek, kételkedek, de a leg érezhetőbb a kétségbeesettség inkább a hangomban. Az utóbbi időben egyre gyakoribbam veszítem el az eszméletemet a tehetettlenségem miatt. Teljesen elvannak laposodva a képességeim mint katona, mint harcos.
- Áh, -szólalok fel kissé elhúzódó csendesség után- maradnék még itt egy ideig a Zónában. Ha nincsen persze ellenvetésed se neked, sem Lady Lornának.
Örülök, hogy fel tudtam venni a kapcsolatot is velük és ,hogy jó hírt is kaptam Zyro-val kapcsolatban. Hiába viszont nem érzem kényelmesnek, hogy elhagyjam a Zónát rögtön. Főleg ennyi hideg idő után ami kijárt mostanában bőségesen nekem.
 

 




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 26 Aug. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború
Lorna Howlett
Ifjú Bosszú Angyal, a Negatív Zóna úrnője


Játékostárs(ak) neve: Zen A. Khalil


2048. május 5. kedd – Kastély, Negatív zóna

Igazából nem ismerte egymást a páros, de az úrnőm a megszokott nemesi megszólítás volt egy olyan rangban levő személyre, mint Lorna, és az ő köszönése is Peter irányába, hogy távolságtartóbb és nem közvetlen, mint a lány Aiannal. Személyesen valószínűleg máshogy nézett volna ki mindez, de most csak holoadásban voltak.
Aian érthetően akadt ki azon, hogy több mint két hónapja volt utoljára a Spartaxon és az azóta eltelt legtöbb időben mégcsak magánál sem volt.
- Van egy olyan érzésem, hogy a másik realitásbeli éned vadásztat téged – mondta Peter. – És mindenképp holtan akar látni…
Végül Aian arra is felelt, hogy visszamegy-e a Spartaxra a válaszon azonban Quill felvonta a szemöldökét.
- Nem vagyok a vazallusod, hogy parancsokat adjak, hogy vissza kell térned – védekezett szinte. – Ha bármikor még kedved lesz visszatérni, örömmel fogunk látni.
– Természetesen maradhatsz – mondta Lorna. – Bár ez a hely közel sem olyan izgalmas, mint ami odakint lehet. Már csak azért sem, mert folyamatosan csökken…
- Akkor ha nincs más, bontom a hívást. Sok szerencsét Khalil! – mondta a férfi.
Hacsak Aian nem akar még mást, akkor az elköszönés után bontotta is tényleg a másik fél a vonalat.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 04 Szept. 2016, 12:33

Kastély - Page 8 29zryx
>> Zen Aian Khalil
>> Negatív zóna, Kastély
>> 2048. május 5. kedd
>> Játékos társa(k): Lorna Howlett
Felszerelés:
Képességek:
 

Nem lehet igazán más következtetést levonni mintsem, hogy tényleg vadásztat a rákuniverzumi Aian engem. A halál osztag és a Spartaxi is csak ezt sugallja. Azt remélem csupán, hogy ide nem fog küldeni utánam senkit.
- Nem lepődnék meg.
Bólintok. Egyáltalán nem meglepő ha a másik realitási énem vadásztat. Hiába, mégse vagyunk egyformák, bármennyire is szeretném. a vazallus kifejezést kicsit megkacagom.
- Csak szólnod kell. Kérlek ezt add át Zyronak is, hogy csak szóljon ha szüksége van a segítségemre.
A sok szerencsét kívánására bólintottam.
- Köszönöm, viszlát!
A vonal bontás után Lornahoz fordulok vissza.
- Köszönöm, hogy maradhatok. Az hogy nem izgalmas a hely igazán nem probléma. Bőségesen kijutott az utóbbiakban számomra az izgalom.
Igazán nem probléma, hogy nyugodt a Zóna. Örülök is neki. Remélem, hogy gondokat nem fogok hozni a jelenlétemmel ide.
 

 




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 05 Szept. 2016, 20:31

//Akkor azt hiszem, hogy kész vagyunk, ha szeretnél valamilyen kalandot itt a Negatív zónában, akkor jelezd, hogy mit, vagy ha nincs ötlet, csak szeretnél, akkor kitalálok valamit. Amennyiben nem, akkor egy bővítést az előtörihez, hogy miket csináltál itt és meddig.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 8 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.