Jonah Wright szobája

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Pént. 02 Nov. 2012, 09:15

//Előzmény: Diák és ifjúsági tábor//

A két hónap alatt csak elkészült azaz illóolaj is, ami kellett, újra iskola is volt, ami oltári nagy szívás volt, az új diri kegyetlenebb volt az elődjénél is, pedig elég nehéz volt elképzelni Jonah számára, hogy mindent megtörténhet. De megtörtént. Igaz ettől függetlenül még mindig előszeretettel lógott el órákat, vagy éppen, ha be is ment, nem igen foglalkozott azzal és volt olyan is, hogy elaludt rajtuk. Szóval minden ment a régi kerékvágásban. De most! Végre minden készen volt ahhoz, hogy a régóta szövögetett EssEx-el és Alicia-val. Most éppen egyik lány sem volt itt vele, EssEx-et egy ideje pedig nem is látta, révén nem volt már iskolás, így csak remélni tudta, hogy hamarosan felbukkan, hogy a jön a szőrös, vagy bundás barátnőjét meglátogatni, akivel a saját egyik tanárukat látta igencsak sűrűn. Még egy Morsus! Egy kiesett, erre jött helyette kettő! Ez maga volt a pokol, vagy a politikai fogolytábor! Bár legalább a telepata nyanya, vagy banya lelépett a kölykökkel együtt, de még így is túl nagy volt az egy főre jutó Morsus-ok száma. Előbb vagy utóbb ez is orvosolva lesz. nagyot nyújtózott, majd felkapott egy pólót, amin a következő felirat díszelgett: „Küldjetek mégtöbb démont!”. Kinézett a folyosóra, de sehol senki, egyelőre leült a számítógépes játéka elé és bízott benne, hogy a szerencséje ma sem hagyja cserben és a várva várt két leányzó feltűnik valamikor, hogy kezdhessenek.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Teddy Vas. 11 Nov. 2012, 20:49

//Előzmény:????//

Csendesen sétálok végig a folyosón, amin Jonah szobája van, végig alatt pedig azt értem, hogy a szobájáig és nem tovább, ami ha úgy nézzük, akkor számomra ténylegesen a vége, mert továbbmenni abba az irányba nem igazán hiszem, hogy fogok. Nem siettem el a megjelenést, fáradt vagyok, nem sok kedvem van most rohangálni, amit amúgy sem nagyon szeretek, na meg persze kapkodni sem, szóval remélem, hogy nem fognak ilyesmik közrejátszani majd... Mindenesetre is egy kicsit ég megdörzsölöm a szemeimet, látványosan ásítok is mellé, majd pedig két meglehetősen lassú mozdulattal kopogok az ajtón, aztán két dologra várok, az egyik a " gyere be! " ami után önkiszolgálóan belépek a szobába, a másik pedig, hogy valaki ajtót nyit, mindkettő ugyan azt eredményezi, csak a menete egy kicsit más, de akárhogyan is jutok be, már ha ennyire gyorsan tényleg be tudok jutni, tulajdonképpen szét sem nézek, úgy értem... Jonah szobája, nagy ügy, úgy értem persze, hogy tele van mindenfélével de minek nézelődjek? Hiszen már jártam itt máskor is, akkor már megnéztem azokat, amik érdekelhetnek, most pedig csak a srácra kell figyelni, ezt pedig, hogy ténylegesen rá koncentrálok, bármennyire is viszketne a szemeim a fáradtságtól, egyetlen rövidke módon fejezem ki...
- Szóval? - Meglehetősen türelmesen kérdem, sűrűn pislogva hosszúakat és a fáradtság egyik eredményeként még különösebb érdeklődés is látszódik az arcomon.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Hétf. 12 Nov. 2012, 09:32

Jonah éppen a dolgai összerakodásával volt elfoglalva a két sms küldése után. Nem mintha olyan nagyon rendet akart volna tenni a szobájában, arról szó sem volt, hanem a fontos dolgokat pakolgatta. Amik kellett a „polgárpukkasztáshoz”. Amiket még a szigeten vásároltak és később interneten is rendelt. Most szerencsére jobban lehetett ügyködni, hiszen a telepata nyanya lelépett és nem figyelték őket olyan nagyon, vagyis legalább is nem kotorásztak az agyukban. A kopogásra felnézett és a biztonság kedvéért az asztal alá tolta be a holmikat, nehogy valaki is megláthassa azt, aki erre nem illetékes.
- Szabad! – kiáltott ki.
Megkönnyebbült, amikor csak Alicia érkezett meg, így azzal a mozdulattal, amivel betolta a dobozt az asztal alá húzta is ki onnan.
- EssEx még nem válaszolt – kezdte. – De ennek ellenére belekezdünk, a tanárok többsége, igencsak jelentős része a tanáriban van egy értekezleten. Az elmúlt hetekben sikerült a tárgyakat úgy álcázni, hogy még Veszély se vegye azokat észre, vagyis ne fogja fel annak. A legtöbb majd a szemetes ládákba kerül, de megy szekrényekbe is, a termekben, és ehhez hasonló helyekhez. Csak ki kell őket tenni és indulhat a szórakozás.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Teddy Kedd 13 Nov. 2012, 16:30

Belépek, Jonah megkönnyebbül, felteszem a kérdést, válaszol éééés rendben, minden a helyén van, kivéve EssEx, ő bizony sehol, még, de ki tudja, hogy mikor esik be, bár lehet addigra késő lesz, mert nélküle is belekezdünk, ami neki valószínűleg jobban " fáj " hogy így mondjam, a rajongásából kiindulva. Mindenesetre is elmosolyodom.
- Nos, te gonosz zseni, add a tárgyakat és mond, hogy hova kell menni, ha van biztos pont, aztán tőlem mehet. - Kell valami kis érdekesség a mai napba, ez pedig tökéletesnek bizonyul, a gonosz zseni megszólítást pedig úgy érzem, hogy megérdemli, mert végül is... Nem én voltam az, aki összerakta a dolgokat és valószínűleg nem is EssEx, bár lehet ő is, én semmiképpen sem, mert még mindig nem értek az ilyesmihez. Kíváncsi vagyok, hogy azért hogyan is tudta álcázni azokat, na meg persze, hogy mennyi idő, amíg működésbe lépnek, vagy valamilyen módon távvezérelve vannak? Időzítve egy ügyes kis szerkezettel? Esetleg valami más megoldást tudott kitalálni? Nem nagyon mélyedtem bele ebbe korábban, most viszont, hogy nincs más dolgom és főképpen kell valami, ami legalább olyan szinten mozgásban tart, hogy ébren maradok, így most eléggé érdekel.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Szer. 14 Nov. 2012, 09:42

- Az „evil mastermind” elnevezést meghagyom másnak – nevetett fel. – Csak örökös lázadó vagyok.
Ha annyira gonosz lenne, akkor nemcsak habban árasztotta volna el az iskolát, hanem Sakura nyomán a levegőbe repítené, mint a nő tette a régi iskolával még odakint NY-on túl. A dobozban, ami nála volt leginkább kisebb befőttes üvegek voltak, benne több minden, külön választva, vagyis félúton elválasztva ezek. Alul minden esetben valami folyadék volt, felül pedig por. Úgy öt üvegben víznek tűnő dolog volt alul, a többiben pedig határozottan a folyékony mosószer.
- Két féle dolog lesz – magyarázta. – Az egyik az alumínium-peroxid az a vizes, az lila füst és fényjelenséget fog produkálni. A másik pedig a hab lesz. Direkt vékonyfalú üvegekben vannak, szét fognak robbanni, ezért tesszük olyan helyre, hogy személyi sérülés ne történhessen. Aztán amíg a lila füst és fény elvonja a figyelmeket már csak arra lesznek figyelmesek, hogy mindenhol csupa hab minden. A por a tartópapíron nehéz, nem fogja sokáig kibírni. Úgy egy óránk van arra, hogy az egész elkezdődjön.
Ezzel egy másik dobozt is kihúzott, rátett mindkettőre néhány könyvet, hogy úgy tűnjön, mintha a könyvtár felé mennének, majd átnyújtotta Alicia-nak, annyira nem volt nehéz és könnyedén cipelhető volt ennek hála.
- Akkor hölgyem, indulás – vigyorodott el.

//Folytatás: Folyosók//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Pént. 14 Dec. 2012, 12:10

//Előzmény: Történelemterem//

Nem az átjárón ment vissza a kúriába, ami a kollégium is volt egyben, hanem kiment a suli épületéből és a kerten át sétált vissza. Egyelőre nem látta idekint Alicia-t, a könyvtárba pedig innen nem lehetett belátni, így fogalma sem volt még mindig arról, hogy miként áll a társnője. Hamarosan visszaért a kúriába, ott felcaplatott az emeletre, majd egyenesen a szobájába ment. Még mindig nyitva volt, így benyitott, de a lányt nem látta bent. Elnézett a folyosón, elmenjen-e megnézni Alicia-t a saját szobájában, de úgy vélte, hogy felesleges. Ha az egész elkezdődik úgyis remélhetőleg megfog jelenni, vagy néhány perc múlva. A dobozt, amit eddig cipelt ledobta az egyik sarokba, a benne levő tankönyvért úgysem volt kár, valami borzalma angolkönyv volt, vagy ehhez hasonló. Nem olyan, ami még érdekelte volna és ezért óvta volna is. pár perc volt csak hátra, így addig is eldőlt az ágyon ruhástól és bakancsostól. Már előre várta, hogy a hangosbemondó megszólaljon, hogy azonnal az igazgatóiba rendelik. Úgyis tudta, hogy rögtön őt fogják gyanúsítani, amint meglátják a habot és a lila füstöt. Be kellett vallania saját magának, csalódott is volna, ha esetleg valaki mást gyanúsítottak volna meg azzal, hogy ilyen zseniális tervet kiötöl és végre is hajt.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Teddy Vas. 16 Dec. 2012, 14:10

//Előzmény: ???? //

Megállok Jonah ajtaja előtt, ismét, ám ezúttal fáradtság nélkül... Annak ellenére hogy séta közben majdnem elaludtam, most eléggé úgy érzem, hogy tele vagyok élettel, talán túlzottan is, és hogy miért? Hogy is mondjam... Mint említettem, séta közben eléggé olyan állapotban voltam már néhol, hogy majdnem úgy aludtam el, vagy éppen kómásan bolyongtam amíg el nem értem egy olyan helyre, ahol pakolni kellett, szóval fogalmazzunk úgy, hogy nem haladtam gyorsan az egésszel, ennek az eredménye pedig azt hiszem egyértelmű. Kopogás nélkül nyitok be a srác szobájába a dobozzal amelyben már csak könyvek vannak, viszont jómagam is mondhatni " úszok " a habban, ugyanis bőven nem volt időm kiérni az épületből. Ennek ellenére szokatlanul nagy vigyor húzódik el a képemen ahogyan a srácra bámulok egy kis ideig némán néhány másodpercig.
- Lemaradtál a legjobb részről. - Szólalok meg végül, majd pedig leteszem a dobozt és a lábammal bezárom az ajtót, vagy talán inkább belököm, nem is tudom, eléggé jó most ettől az egésztől a kedvem ahhoz, hogy ne csak fapofával bámuljak. Valamilyen szinten a saját lassúságomon vigyorgok, másrészt meg ténylegesen vicces is volt átélni azt az egészet, egyszerűen komikus. Kíváncsi vagyok, hogy át is vagyok-e ázva és csak én nem vettem észre eddig, vagy valóban száraz vagyok-e a habot leszámítva, majd megvizsgálom.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Hétf. 17 Dec. 2012, 09:48

Jonah felkapta a fejét, amikor kinyílt az ajtó. Már arra számított, hogy megérkezik az új igazgató, de egyelőre nem ő jött, hanem a kicsit korábbra várt Alicia. A szerencséje még nem hagyta abba és az óra még mindig ketyegett ezek szerint, hogy mikorra is érkezik meg majd a diri. A lány kijelentésére szélesen vigyorodott el megint, tudta, hogy lemaradt, de a régi sulijában már látott ilyet, itt inkább csak a tanárok arckifejezését sajnálta, hogy azt nem láthatja a tanárok arcát, amikor észreveszik, hogy mi is van az iskolában.
- Már korábban láttam, hogy miként is néz ki ez – vigyorgott tovább. – A régi suliban.
Még valamikor azelőtt, hogy ki nem dobták onnan páros lábbal azért, amiket csinált. De akkor is megérte! Más kérdés, hogy a felvételijében ez nem fog jót mutatni, vagy akkor, amikor dolgozni akar majd, de valahogyan megoldja.
- Most már csak két kérdés van, hogy mikorra jutnak el hozzánk a tanárok, hogy mi tettük – vigyorgott. – Nem sokan vannak, akik ilyet mertek volna tenni, így nem jósolok túl sok időt ennek. A második, vajon megdöntik-e a régi sulim tanárainak gyorsaságát?
Igaz itt volt egy Veszély, aki miatt a helyiek csalni is tudnak, de a kérdések teljesen jók és jogosak voltak.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Morsus Kedd 18 Dec. 2012, 17:19

Gabe nyitja a szoba ajtaját és tapsolva jön be. Ő rajta egy csepp hab sincs, de elismerő mosolya van.
- Gratulálok. Párosuk tehetsége igazán meglepett. Főleg az első napomon. Tudják mindenki papírjaival rendelkezem szóval már felkészültem magukra. Csak holnap készültem bemutatkozni, de gondolom az iskola se készült szőke afrot növeszteni. A nevem Gabriel Morsus, az új igazgató vagyok.
Ezzel kihúzza Jonah egyik gurulós székét megfordítja ráül és rákönyököl a hátára.
- Maguk ketten igen nagy nevet szereztek maguknak. Zack úgy vélte ez fiatalkori túltengések nem figyelemre méltóak, de én úgy gondolom miért csak önök szórakozzanak? Ezért úgy döntöttem, hogy megjutalmazom magukat. Először is mindketten ingyenes kötelező órát nyertek az én meditációs szakkörömre.
Ha Jonah beszélni próbálna a férfi csettint és Jonah egyszerűen megszeppen. Nem tud mondani semmit. Mintha félne. Mintha a férfi megjelenése letaglózná.
- Ms. Havana. Az ön tehetsége és hűsége igazán elismerést érdemel. Szeretnénk, ha tovább fejlesztené. Ezért mától ön az iskolai kar asszisztenciájánál dolgozik. Zaphire-nak kell segítség a könyvtárban, Ms. Davidson igazgatóhelyettesnőnek az órarenddel, Bestia pedig régóta kért egy kis kuktát a veszedelmes kísérleteihez. Ne féljen az égett szőr csak egy ideig rossz szagú. majd megszokja. Holnap este nyolckor jelentkezik nálam, hogy átnézzük a teljes iskola ki és bevételét. Hozzon magával sok kávét.
Majd Jonahra néz.
- És Mr. Wright. Ön is bekerül az asszisztensi programba. Úgy látszik szeret lázadnia vezetőség ellen, így úgy gondoltam mától ön vezeti a Veszélytermi órákat a tanárokkal. Gondolom hatalmas rajongásnak fog örvendeni miután heti többször fogja saját társait színesre veretni.
Ezzel feláll és rájuk mosolyog.
- Ó! és még valami.
Gabe kezei zöld fénybe borulnak majd mozgatni kezdi. Alicia nem érzékel semmit, de Jonah transzba esik.
- Az iskola vezetői úgy gondolják ön legbelül egy jó tét lélek. Csak ezt elnyomja a ok pózolással. Nézzük meg igazuk van-e.
A kéz mozgás pár pillanatig tart majd a férfi csettint.
- További jó szórakozást. Holnap várom mindkettejüket, megfelelő öltözetben munkára készen.
Mikor Gabriel kimegy a fiú bármit mond, nem tud hazudni. Nem tud cinikus megjegyzést tenni csak a legőszintébb és legkedvesebb gondolatit elmondani.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Csüt. 20 Dec. 2012, 13:56

Még mielőtt Alicia mondhatta volna a tippjét, hogy mikorra is érkezik meg a tanári karból valaki, amikor az ajtó kinyílt. A tapsolásra nézett fel, az új fazon, még nem volt szerencséje hozzá, de természetesen már hallott róla, hogy megérkezett és itt van. Hogy az előző diri testvére. És valóban ő volt, legalább is a bemutatkozás alapján. Elfintorodott, amikor kiderült, hogy még egy kötelező órát nyert a mutatványával, nem mintha olyan nagyon érdekelte volna, majd lehet aludni azon az órán. Végül is a filmekben is ezt látni, hogy mindenki elalszik rajtuk, majd lehet gyakorolni, hogy valóban így van-e. Már éppen szólalt volna meg, hogy kikérje magának, ő maga csinált mindent, hozta össze a habot, a füstöt, Alicia csak a kihordásban segített. Nem mintha a lányt akarta volna ezzel védeni, sőt, szó sem volt erről, az egyetlen oka az volt az egésznek, hogy legalább a kis elismerés, ami ebből származott azon ne kelljen már osztoznia senkivel sem. Más csínykövetőkkel ellentétben, akik leplezni akarták, hogy mit tettek ő büszke volt arra, hogy mit is csinált és ez hatalmas különbség volt a szemében, mert erre ő elismerést várt. Láthatóan pedig meg is kapta. Ám ekkor, amikor tette volna a megjegyzést a szó mintha szó szerint beléfagyott volna, képtelen volt bármit is kinyögni. Mintha még félelmet is érzett volna a férfi iránt, szóval így állt a helyzet, ha máshogyan nem megy a legyőzése, még képességeket is használ ellene? Azaz a morális győzelem teljes mértékben máris az övé volt. A büntetéseket hallva pedig határozottan tudta, hogy győzött és csak így volt képes az igazgató „győzelmet” kicsikarni magából. Annak ellenére, hogy mit érzett, roppant elégedett volt, ha nem lett volna komoly fenyegetés, akkor ilyen „büntetést” sem kapott volna. Nem különösebben zavarta, remek szórakozási lehetőségnek tűnt, révén nem különösebben érdekelte, hogy a többiek mit is gondolnak róla. A legtöbb stréber, akit zavart a viselkedése, öltözködése és nagyképűsége úgysem kedvelte őt, ez nem fog tovább változni, aki kedvelte, ettől nem fog változni mindez. A fickó zöld kezeire nézett és valami furcsát érzett néhány pillanatig. Mikor próbált visszavágni, hogy persze ő a jótett lélek egy szót sem tudott kinyögni, majd meglátjuk, majd meglátjuk, a háborút közel sem érezte befejezettnek, mikor a férfi távozott megvonta a vállát, majd Alicia felé fordult
- Menj le nyugodtan a bulira – mondta. – Nekem nincs kedvem hozzá. Később lehet, hogy lenézek.
Ezzel hanyatt dőlt az ágyán és a fejére helyezte a párnáját.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Teddy Kedd 25 Dec. 2012, 14:28

Bejön az újdonsült igazgató aki eléggé furcsán kezeli a helyzetet... Bár ez engem eléggé passzívan érint, úgy értem szövegel, oké, cinizmus gondolom, oké, elvileg még valamiféle büntetést is kapunk de most akkor mi van? Én már amúgy is eléggé régóta csak unatkozok, egyrészt így legalább lesz majd mivel eltölteni az időt, másrészt meg... Ki a fenét érdekli? De tényleg. Egyszerűen vállat vonok az egészre, továbbra is kifejezéstelen arccal és még csak utána sem nézek, ahogyan távozik. Furcsa alak és eléggé úgy érzem, hogy rossz helyen kopogtat ezekkel a húzásaival, már csak azért is, mert nem hiszem, hogy akár Jonaht is különösebben érdekelné ez az egész, úgy értem annyira nagyon nem vágom még teljesen a felfogását, azt hiszem, de ennyit már azért felfogtam felőle. Én meg mint mondtam, legalább nem fogok unatkozni, szóval nekem ez nem igazán büntetés, egyszerűen nem érdekel ilyen téren, mert nem vagyok hajlandó továbbra sem negatívan szemlélni a dolgokat. A gondolataimból Jonah szavai zökkentenek ki, miszerint lassan mennem kéne a.. A karácsinyi bálra, és hát miért is ne?
- Rendben. - Mosolyodom el ismét finoman, majd pedig kilépdelek az ajtón, még át kell öltöznöm... Ettől már most tartok.

//folytatás: A hall //

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Pént. 28 Dec. 2012, 13:22

Legalább egy óra telt mire kikászálódott az ágyból, hogy nekiálljon készülődni. A vállára dobta a törölközőjét a holmiijait, majd elcammogott a folyosó végén levő zuhanyzóba, révén az ő szobájának nem volt külön ilyen része. Lezuhanyozott, hajat mosott, ahol kellett megborotválkozott és a haját is rendbe tette, hogy remekül nézzen ki. Mikor visszaért a szobába a szekrénye talán legmélyéről előásta a frakkját, az ünnepi cipőjét és a csokornyakkendőjét. Gyorsan felöltözött, már amennyire egy ilyen ünnepi ruhát gyorsan fel lehet venni, hogy ne gyűrődjön és ne úgy nézzen ki, mintha a kutya szájából tépték volna elő. Mikor megvolt a nadrág, ing, zakó és cipő felvételével hiúságának eleget téve, rendben, ezúttal nem, ezúttal muszáj volt a hatalmas tükör él állt be, hogy megcsinálja és megkösse a csokornyakkendőjét.
Jonah Wright szobája - Page 2 Wolv06002
Még szerencse, hogy az előző sulijában és a felső tízezer összejövetelin elvárták a jó megjelenést és a csokornyakkendőt, így már volt tapasztalta abban, hogy ezt megcsinálja és nem kellett a szolgálókra és egyéb ilyenekre bízni. Néhány perc alatt végzett, a haját még megfésülte, hogy jól álljon, a szemüvegét megigazította és elindult a hall irányába.

//Folytatás: A hall//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Szehmet Pént. 08 Feb. 2013, 20:25

Beengedték. Beengedte magát. Végső soron oly mindegy volt mi is történt, míg eljutott eddig, nem is tartozik másra, csak rá meg a védelemre...
Mindenesetre Jonah nem volt a szobájában, pedig még meglepit is hozott neki. A kezében ott volt egy méretes doboz, és benne egy furcsa -furcsa szerkezet. EssEx nem sajnálta annyira, mint talán kellett volna, egyszerűen lezuttyantotta az ágyra, majd körbe fordult.
-Nos.. ha nem vagy itt... akkor...- morfondírozott, és gonosz gonosz gonosz tervek kezdtek eszébe ötleni. Végső soron itt volt egyedül.... teljesen egyedül... Node ő nem volt olyan.. Ő aztán nem tenne csúfságot a fiú ágyába, vagy hátrahagyott cipőibe, és nem is nyúlna le apró kacatokat az ebay-es eladás kedvéért.
Az viszont kedvére való volt, hogy a pólóját lecserélje egy randomra a fiú ruhatárából. Persze szigorúan ellenszolgáltatásért. Egy piros nyalóka került az elcsaklizott póló helyére. És az jó is volt úgy.
Aztán Essex kényelmesen leült a párkányra. Nem volt kedve ott unatkozni, de a lenti felfordulás sem érdekelte. Így jobb híján babrált kicsit az elektromos rendszerrel, csak hogy sípoljon egy jót minden hangszóró. Emlékei szerint azt szokták az emberek szeretni.
Aztán csak felhangzott pár traktusnyi zene is, amiről remélte, a srác tudja hogy egy Jonah nevű emberkétől van, és gyanakodni kezd..


https://www.youtube.com/watch?v=kZLJmNqkVRQ


A hozzászólást Szehmet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 11 Feb. 2013, 21:50-kor.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Szomb. 09 Feb. 2013, 11:02

//Előzmény: A hall//

A karácsonyi bál óta eltelt majdnem másfél hónap már, hihetetlenül repült az idő. Hála az új igazgatónak már megint egy Veszélytermi órát tartott és onnan baktatott vissza a szobájába. De még a folyosón megtorpant, valami nem stimmelt, odabentről zenét hallott. Határozottan emlékezett, hogy ő maga nem tett be semmilyen zenét. A zene ismerős volt számára, ez pedig határozottan csak egy dolgot jelenthetett. Újra elindult, majd amikor az ajtójához ért benyitott a szobába és meglátta azt, akire számított. Szélesen vigyorodott el és csapta be maga mögött az ajtót.
- EssEx! – kurjantott fel. – Ezer éve nem láttalak! A zene remek választás!
A táskáját lehajította a sarokba, nem törődve vele különösebben, hogy mit is ver le. Aztán lehuppant az ágyra és eldőlt rajta.
- Remélem nem vártál sokat, órát tartottam, Veszélytermit, ez a büntetésem, hogy halálra szívathatom a többieket – vigyorodott el. – Veled mi van? Nem láttad, amikor a teljes suli lila füstben és fehér habban úszott.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Szehmet Hétf. 11 Feb. 2013, 21:50

Ahogy nyílt az ajtó, EssEx felpillantott, majd hajszálra pontosan olyan nagy vigyort vágott, mint Jonah, de azért amóka kedvéért, felé pöckölte az aktuális nyalókáját, kíváncsian, hogy a srác hogyan reagál rá.
-Yo Jonah! Én is örülök, hogy látlak! - jól esett neki a srác kitörő öröme, és végre, így hogy lazíthatott, igazán élvezhette az életet azzal, akit imádott. Sokat jelentett neki ez az apróság. Voltaképp mindig úgy élrezte, hogy mindegy mennyi a feladat, időnként egyszerűen éreznie kell, hogy megéri. Ehhez meg a haverok kellenek.
-Dehogy vártam.. tökéletesen időzítettél. A szám meg.. gondoltam felfigyelsz rá. -Az igazság az volt, hogy ha Jonah kicsit előbb ér, talán pont öltözködés közben lepi meg. Óvatlan kislány volt, de élvezte.
-Inkább te ne haragudj.. a múmia lázadás után rengeteg dolgom lett.. de most hogy nincs otthon a macska.. kilógtam. -egy vigyor. Szehmet nem is léphetett volna le jobbkor. Már kezdett neki is elege lenni. Lehet hogy szívesen segített be neki, de ő akkor sem volt olyan múmiamániás, mint a bundás, és néha több szabadidőt igényelt, mint adatott
-De vissza az érdekesebb dolgokhoz.. te..órát? Rád mernek bízni egy csapat ártatlan gyereket?- ez nem csak viccesnek tűnt, de felelőtlennek is a suli vezetőség részéről. Olyan fura dolognak, amin a lány csak mulatni tudott. Szerencsétlen kölykök.
-De ezek szerint jól szórakoztál. A te.. csavaros eszeddel nem hiszem hogy van olyan feladat, amit teljesíteni tudnak.- ahogy Jonah eldőlt az ágyon, EssEx a dobozra mutatott.
-Hé, össze ne törd. Ajándékba hoztam. -Ha Jonah esetleg kinyitja, egy furcsa, negédes kis vintage stílusú vattacukor gépet talál benne.
-Ne tévesszen meg a külseje, a motor meglepően erős... -EsEx vigyora a jövőbeni csínyek lehetőségét vetítette elő.
-Ami a habot illeti... Sajnálom, hogy kihagytam. Jó lett volna látni. De.. mit is mondhatnék.. egyszerűen nem tudtam eljönni.- rossz kedvűen nyomta meg a szót. Tényleg kíváncsi lett volna az eredményre.
-Mindenesetre úgy tűnik, jövőre suliba fogok járni. Kommunikációra meg hírközlésre.. A szüleim meggyőzték a Macskát, hogy egy kicsit.. beszéljen rá a tanulásra.- grimaszolt, mint akinek nem tetszik a dolog, holott azért mégiscsak élvezte a lehetőséget, hogy végre olyasmibe csaphat bele, ami illik hozzá. És ez Jonah lelkesedésének is volt köszönhető, vagyis annak a fejnek, amit vágott, mikor megtudta, hogy EssEx rádióadását élvezhette.
-Cserébe én is beírattam őt.- vigyorodott el végül gonoszan, élvezve a kis fricskát, és közben úgy is érezte, hogy hasznára lesz az öreglánynak ha a tudását papírra váltja.
-Röviden ennyi történt.. De most.. mesélj a habról a füstről és a sikolyokról-nevetett fel.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Kedd 12 Feb. 2013, 12:00

Ahogyan a nyalóka kezdett felé repülni és észrevette odébb fordult az ágyon, hogy az ne találhassa el, így az egyszerűen a takarón landolt. Jonah nyűgösen ült fel és vette fel az édességet, majd nyújtotta vissza azt a tulajdonosának. Bólintott, úgy tudta ő maga is, hogy a tanárok egy része nem volt éppen itt, mert valahol nyaraltak, vagy küldetésre mentek, vagy ki tudja, hogy hova. Elnyomott egy hatalmas ásítást.
- Jah nem csak a macskád az egyetlen, aki távozott – mondta. – Küldetés, vagy mi a nyavalya.
Arcára széles vigyor ült ki, amikor az óra lett említve.
- Ez azt jelenti, hogy 1:0-ra én vezetek az új dirivel szemben – mondta elégedetten. – Miután megmerényeltem az iskolát, eljött ide és közölte, hogy a kreativitásomért cserébe az asszisztensi programba kerülök, és így vezethetem a Veszélytermi órákat Veszéllyel. Meg csinált velem valamit, ami miatt egy hónapig csak kedves lehettem, vagy hasonló – megborzongott. – Szóval vezetek, főleg, hogy Alicia-t is bevonta a programba és azóta szinte nem láttam, mert ő meg titkárnősödik, illetve a bűvésszel van szabadidejében. Hogy is mondják? Nem én vagyok összezárva ezekkel, hanem ők velem.
Itt egy igencsak beteges vigyort engedett meg magának, mint aki kezdi roppant jól érezni magát és már közel sem az, hogy tehernek érzi az ittlétet.
- Illetve az új diri úgy vélte, hogy nem utálnak elég sokan, az órák vezetésével pedig ezt elérheti, hogy pokollá tegye az ittlétemet, csak azzal nem számolt, hogy nem érdekel, hogy kivel vagyok jóban.
Az ágyon levő dobozra nézett, majd megrázta, hogy mi lehet az. A felszólalásra csak kinyitotta.
- Köszönöm – mondta. – Cserébe válassz két pólót nyugodtan.
Felvont szemöldökkel fordult a lány felé, amikor az mondta, hogy suliba fog járni. Ha minden jól megy jövőre már ő maga sem fog itt punnyadni, hanem végre mehet jogra és politikára.
- Az remek, melyik suliba? – kérdezte, majd felnevetett, amikor meghallotta, hogy a macska is így jár. – Főnöködet mire írattad be? Jövőre már én is egyetemre megyek, csak ott nem nagy kihívás bármit is tenni, ott nincs olyan védelmi rendszer, mint itt.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Szehmet Szer. 13 Feb. 2013, 12:19

Úgy tűnt, Jonah nincs olyan játékos állapotban, mint a lány várta. EssExben felmerült, hogy a veszélytermes gyerekcsőszködés talán fárasztóbb volt, mint azt a srác szavai mutatták. Így persze csak még jobban örült Jonah kitörő üdvözlésének, és egy mosollyal vette kezébe ismét az édességet.
-Küldetés.. Hát persze.. Remek kifogás. Ha engem kérdezel, simán el tudom képzelni, hogy söröznek valahol. -vigyorgott, és nyilván való volt, hogy erősen eltúlozza a szavait. Elvégre ő volt az, aki anno figyelemmel kísérte a dolgokat, és tudósított a küldetésekről.. már amiről tudott infót szerezni.
-Szóval akkor most üres a ház?- unalmasnak hangzott a dolog, de ha Jonah-t valóban úgy lekötötte az új munka, talán nem volt olyan magányos. Azt a mosolyt az órával kapcsolatban szívderítő volt látni.
-1:0.. nem is rossz- vigyorgott vissza.
-Meddig lehetne vajon fokozni?- ez a gondolat szinte már kacagtató volt, és úgy tűnt, az ami büntetésként lett kiszabva inkább érdekes feladatnak bizonyult. Végső soron EssEx úgy ítélte, egész jó döntést hozott a Diri, amivel két problémát is egyszerre orvosolt.. Ez.. akár még egál is lehetett.
-Ne.. azt.. azt nem tehette-nézett nagyot EssEx a bünti második adagját hallva.
-Nem hiszem hogy legális az ilyen személyiség befolyásolás... -morgott miatta egy kicsit.
-Képtelen.. vagyok elhinni, hogy valaki.. ilyen messzire megy.-karba fonva a kezét komor arccal mélázott ezen egy ideig. Nem tűnt hősiesnek a dolog.. nem tűnt méltónak a híres X-ekhez.
-Igen, vezetsz.-biccentett végül, és vetett egy mosolyt Jonahra, de nem oszlott olyan könnyen a felháborodás hideg érzete. Az egy dolog, hogy jó kis feladtokkal lekötik a túlmozgásos diákok energiáit, de egészen más tészta volt az a másik húzás.
-És ha már össze vannak zárva veled, rettegjenek ők.. Igen, valahogy így van.-biccentett. Jól jött, hogy a szó végre a meglepire terelődött. Az egy kicsit rendbe szedte a kedvét.
-Hé, akkor legyen ez az egyik!-bökött a mellkasára.
-Kiszolgáltam magam, mert azt reméltem, nem kell még egy pólót beáldoznom a bűvésztrükköd érdekében.- végre szívből jövő vigyor jelent meg az arcán. A legutóbbi pólós dolog nagyon viccesen sült el, és kimondottan jó volt emlékezni rá.
-Persze, ha ragaszkodsz ismét a műsorhoz.. lekaphatom egy pillanatra. -tette még mellé, bár nem hitte volna, hogy az ugratást Jonah komolyan venné.
-Jah.. remek. Ne aggódj, nem megyek messzire. Marad a meló a Piramisban, úgyhogy.. Hm.. köszöntheted a Columbia új üdvöskéjét!- ellökte magát a párkánytól, és egy színpadias meghajlással zárta szavait, hogy aztán vigyorogva emelkedjen fel, és térjen vissza a párkány kényelmébe.
-Ó, őt? Történelemre. Hagy szenvedjen.. -persze ez az utolsó félmondat is csak túlzás volt. A töri megfelelt alapozásnak a nagy Egyiptomi Macskának, és ha jól lesz a többi tárgy összeválogatva, a végén még rendes képesítése is lesz a múzeumhoz.
-Művészettörténet lesz a kiegészítő tárgya, meg asszem kap valami közgazdaságit mellé. Csak.. ikszelgettem- egy vigyor szólt az újabb túlzásnak.
-De miatta nem kell aggódni. Nem fog sokat zavarogni. Mivel ő viszi a Piramist, úgyis valami egyéni rendben fog tanulni.- meg persze hála annak a macskaképének, a vezetőség biztosan engedélyez neki valami megfelelő, különleges státuszt.
-Lesz meglepi, mire haza jön.- tette még hozzá, majd érdeklődve terelte tovább a beszélgetést.
-Szóval, te is tovább mégy? Mesélj, mesélj! És.. ne aggódj,biztos ott is lesz majd móka.. Ha pedig úgyis itt melózol, és maradsz Veszélytermi Főmunkatárs .. szerintem épp eleget szórakozhatsz a Robot Csirkével.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Szer. 13 Feb. 2013, 13:56

Szélesen vigyorodott el, amikor EssEx azt hozta fel, hogy söröznek valahol. Nos igen, ezt Hood-ból a másik macskából simán ki tudta volna nézni, de még az idősebbik Davidsonból is, hogy így van. Hogy egyedül maradtak volna itt a házban? Á, ez a hely soha sem volt üres, mindig lehetett valakiket találni, akik elrontották a szórakozást.
- Csak a csapat egyik fele ment el, a diri, a helyettese, és még sorolhatnám egy óráig, hogy kik maradtak hátra – legyintett.
Az egy null említésére a vigyora még mindig megvolt és bólintott.
- Lesz ez még jobb is, bár vehetjük kettő:nullnak az eredményt, ha azt nézzük, hogy beíratott a saját maga által tartott meditációs órára is, hogy nehogy esélyem legyen rossz dolgokon törni a fejemet. Majd meglátja, hogy ez nem megy ilyen könnyen és ha horkolva elalszom a dögunalmas meditáción is megkapja a magáét. Már tervezve van, hogy az előtte levő nap nem alszom ezen ok miatt.
Lehet, hogy büntetéseket kapott, de ettől még nem kellett félteni, megvoltak a maga ötletei, hogy miként mehet az új igazgató idegeire és hogyan is fogja megtenni. Látta, hogy a lány nem igen akart elhinni, hogy megtette, amit a fiú mondott.
- Márpedig megtette, mi is volt a kifogása, magyarázata? „Az iskola vezetői úgy gondolják ön legbelül egy jótét lélek. Csak ezt elnyomja a sok pózolással. Nézzük meg igazuk van-e.” Annyit ért el vele, hogy még nyersebbnek és bunkóbbnak tartottak a többiek, mert kimondtam a tényleges véleményemet – vigyorgott elégedetten. – Szerintem megtanulta, hogy nem vagyok az, akinek hittek. Mit vársz, de komolyan, az új igazgató is egy Morsus. Az előző öccse, vagy micsoda…
Kegyetlen vigyorral bólintott, hogy igen, ha már össze voltak zárva, akkor igencsak megfogják emlegetni az egészet. Nem lehetett azaz eredmény, hogy ő, Jonah Wright kerüljön ki vesztesen ebből a helyzetből. Kirúgni úgysem lehetett, akkor pedig mindenkinek megkeseríti az életét, amennyire csak lehet addig, amíg még itt tartózkodik az iskolában. Amikor meghallotta, hogy a lány a Columbiára fog járni felpattant az ágyról.
- Egy iskolába fogunk járni! – mondta. – Nekem is azaz első politika tudomány és politológia szakokon. Az eredményeim kiválóak a háttérszél úgyszintén, nincs okuk, hogy ne vegyenek fel. Ha már oda megyek és van rá pénz, akkor nagyban intézem az egészet. És egyszerre ezzel a Harvard jogi szakra. A kettő elég messze van, de csak megoldom.
Elgondolkodott, az már kevésbé érdekelte, hogy a macska mire megy, ez a hír feldobta, hogy EssEx-el egy suliba fog járni, noha tudta, hogy legalább negyvenezer hallgatója van az iskolának.
- Ha már úgyis egy iskola – vigyorodott el ismét. – Egyeztethetünk majd órarendet, hogy legyen néhány közös óránk is.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Szehmet Pént. 22 Feb. 2013, 08:18

-Szóval csak a társaság egyik fele lépett le. Hm.. csodálkoztam is, miért van az hogy egyszerre üres és mégis valahogy teli az iskola. Fura egy érzés volt...- EssEx adott pár pillanatnyi merengést az érzésnek. Kedvelte a fura érzeteket, de azt még jobban ha meg is értette őket.
-Azt hittem legalább a diritől megszabadultál.-nézett fel a srácra jókedvűen. Ezek szerint nem volt csorbítatlan a szabadság, de mégis, a kihívás lehetősége legalább megmaradt. És úgy tűnt nem csak elméletben.
-Meditáció? He? EZ komoly? -nem nagyon tudta elképzelni Jonaht amint meditál. És a divatos meditációs felszerelésekben sem.
-Nem mondtad neki hogy sokkal meditatívabb élmény ha szerelgethetsz... vagy épp habban úszik a suli?- Ha fém súrlódik fémen.. Ha kopog, ha roppan és reccsen hogy valami új szülessen, az rendben van. De a fülsértő üres csend? Nem való az egy lánglelkű ifjú elmének. A gondolattól önkéntelenül is megborzongott. Meditálni olyanoknak kell, mint amilyen az a régi híres kopasz volt.. az a.. Xavier. De Jonah más típusú volt. Nem a csendes erő, hanem a tettvágy képviselője.
-Elaludni.. hö.. az nagyon viccesen hangzik- vigyorodott el Jonah tervére.
-De pont olyan jó lehet, ha megállás nélkül csuklasz vagy tüsszögsz. Ha gondolod emlegetlek eleget és szerzek tüsszentőport.- sok lehetőség rejlett abban, hogy megzavarjanak egy meditációt.
-És a zenének sem kell álmosítóan uncsinak maradnia.. biztos jobban lehet meditálni egy kis ACDC- re.-ezt már egy kicsit önmagának tette hozzá, hiszen tulajdonképpen semmibe nem került volna játszania a masinériával. Az igazgató amúgy is megérdemelte, és megérdemelt volna jóval többet is. Csodálta is hogy Jonah emberi jogok megsértése címén nem tett semmit, miután eljátszották ezt vele.
-Idióta... hatalommal visszaélő idióta.-fújt, ahogy a jótétlélek dolgot kifejtette neki Jonah.
-Ha még menne a rádióm, ez úúúúgy bekerülne!- fakadt ki belőle, bár jóllehet hogy végül akkor sem öntené szavakba. Mutánsként azért dolgozott már akkor is, hogy ne legyenek a mutánsok kitaszítottak.. egy ilyen azonban megint visszavetett volna az elfogadáson... És az X-Men még most is név volt.. hősi név, ha nem is voltak már hősök köztük.. Nem lehetett csak úgy elvenni egy eszmét.. semmiképp sem anélkül, hogy ára lett volna, ami ez esetben nagyobbnak tűnt, mint amit meg akart fizetni.
-Eh.. nem.. nem tudom.. Jonah.. szerinted vannak ma olyan hősök, akikre nyugodt szívvel rá lehetne bízni a mutánsok jó hírének fenntartását?- a kis elmetúra végül óvatos, tapogatózó, de őszinte kérdésben fogalmazódott meg. Nem rombolhat le valamit, ha nincs mit a helyére állítani... ezért aztán a látszólagos békeidő sokkal nehezebb volt neki, a szónoknak, mint az a háború, amiben tiszta szerepek rajzolódtak ki.
-Az új is egy Morsus..-ó ezek szerint tévedésben élt, mikor a gyenge nőt hitte még mindig annak. Érdekes felfedezés volt, de nem túl vidám Jonah tapasztalatai után, aki ugyan néha valóban túl nyers volt, de mégis olyan ifjú ember, akire figyelmet kellett fordítani. Nem csak mert észveszejtően híres és vicces volt, a tinilányok bálványaként, hanem mert hatalmas lehetőségek rejtőztek benne, amiknek ki kell forrnia.
Ahzogy Jonah felpattant, EssEx meglepetten nézett fel.
-Hogy.. mi? Ez.. Komoly?- vigyorodott el. Azt hitte, hogy maradhat a barátság, amiért a helyi sulit választotta, így helyben marad, de úgy tűnt kicsit elszámolta magát az évekkel. Ő, aki ha szerelgetett és bütykölt, mindig pontos volt.
-Te velem fogsz kezdeni? Hű, akkor már nem is féltelek az unalomtól-röpke kacaj futott ki a száján. Persze ő inkább csak remélte, hogy senki nem gördít akadályt a felvétele elé, hiszen messze nem állt olyan hatalom mögötte, mint Jonah mögött.
-Az eredményekkel nekem sincs gondom, és azok a fejesek is tudják, hogy megfinanszírozza a család, szóval.. nem hiszem hogy gond lesz-félig-meddig inkább remény volt. Persze a Piramis a maga furcsaságával nem volt olyan rossz ajánlólevél, és az emberekkel, akikkel a jelentkezéskor, melyet ragaszkodott ahhoz hogy személyesen vigyen be, összefutott, és erősen remélte hogy tanárok vagy döntnökök, szintén pozitívan fogadták.
-Hűha.. te aztán nem fogod vesztegetni az időt!-még jogi szak is.. a leghíresebb egyetemek egyikén? EssEx már a lehetőségtől is szinte padlót fogott.
-Pe..persze, mindenképp egyeztetünk! Úgysem bírnám egy csapat golyófejű között... -mosolygott a srácra. Nem számolt azzal, hogy ismerőssel tanulhat. A régi osztálytársak már aki ilyesmiben gondolkozott, rég belevágtak, amíg ő a lábát lógatta. De most nagyon úgy tűnt, hogy megérte kivárni a sulival. Jonahért.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Pént. 22 Feb. 2013, 10:47

Bólintott, így jellemzően csak a diákok és a felügyelőtanárok voltak jelen. Az X-men nagy része pedig távol és messze ettől a helytől. Szerencsére. Megvonta a vállát a diris megjegyzésre.
- Az elsőtől sikerült, eltűnt – mondta. – Az volt Zacharias, erre helyette jön az öccse… aztán, ha tőle is megszabadulok még mindig lesz Morsus a háznál. Kezdem azt hinni, hogy ezek az olaszok többen vannak, mint az oroszok! De felvehetik a kesztyűt!
Vigyorodott el gonoszul, majd ez lehervadt a képéről és elfintorodott a meditációs dologra.
- Próbáltam én, de hát tudod milyenek ezek, nem értékelik a kreatívságot, sem pedig azt, hogy ki mire képes… csak a saját programjukat akarják letolni a torkodon. A tüsszentést nehéz elérni, meg a csuklást a folyamatos szerencsém miatt.
Az első eset, hogy a képessége hátránynak tűnt a szemében, bár ha nagyon szeretné, akkor talán el tudja érni, hiszen képes volt a környezetét befolyásolni úgy, ahogyan akarta.
- Ha nem is én fogok csuklani és tüsszögni… akkor a többiek, az könnyebben megy majd.
Újabb gonosz vigyor erre a lehetőségre, csak majd jobban kell gyakorolnia, hogy a képessége még erősebb és jobb legyen. Egyszer talán eléri majd azt a szintet is, ami Skarlát Boszorkánynak van. Akkor pedig reszkess világ! Bólogatni kezdett, amikor a lány is kiakadt.
- Én már régen megmondtam, hogy politikai fogoly vagyok itt – mondta. – De persze az ilyen tényekre és dolgokra senki sem hallgat manapság.
A srác megvakarta a tarkóját a kérdésre, majd határozottan megcsóválta a fejét. Nem hitte, hogy bárki is eladhatná magát annak, amit a lány felvetett. Mutánsok jó híre…
- Ha nem lenne annyira idealista és lenne valami hibája, akkor Ms. Davidson, de azzal, hogy mindenkivel törődik és magával nem, túl mutat azon, amit az emberek elhinnének, hogy igaz is. azt mondanák, hogy csak a reklám és a PR miatt teszi. Szóval nem, nincs olyan… de majd lesz, én! Ha elnök leszek!
Igaz az még kissé odébb volt, addig még az iskolákat is be kellett fejezni és túl kellett esni a diplomán, annak megvédésén, belépni egy pártba, kihasználni a családi hátteret és hírnevet és még sorolhatta volna. De úgy talán hat-hét éven belül el fog oda jutni, hogy mindez megtörténjen. Hat-hét év, addig remélhetőleg nem lesz túl késő. A lány meglepett nézésétől és kérdésétől felnevetett. Úgy tűnt, hogy nem számolt azzal, hogy Jonah most fog idén végezni és ősztől már egyetemista lesz.
- Úgy bizony! – mondta. – Veled fogok! Mondhatni úgy is, hogy elvárás, hogy egyszerre csináljam meg őket. Otthon remélik, hogy ennyi meló és egyéb dolog leköti a figyelmem és nem marad az idő a lázadásra. Tévednek! Mindig maradt.
Határozottan örült a suli miatt, hogy egy helyre fognak járni, arra nem számított úgysem, hogy innen bárki jogi, vagy politológia pályát választana, de legalább egy történelem volt, igaz kicsit messzebb volt, de legalább a kar stimmelt a bölcsészkar mindkettejüknél.
- Szerintem az itteniek legszebb napja lesz, ha leérettségiztem és közlöm, hogy felvettek – nevetett fel. – Gondolkodtam, hogy maradjak X-mennek, szigorúan csakis a többiek idegeire menése végett, bár kétlem, hogy engednék…

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 25 Feb. 2013, 16:26

A Pokol tornácán: Prológus 2.:
Résztvevők: Pokol dimenziók urai, úrnői bizalmasukkal, az asgardi káosz és halálistennő, Avalon védelmezője és a görög halálisten
Helyszín és idő: mindenki a saját idejében és helyén a saját dimenziójában, világában

Eldöntett és elérkezett az idő arra, hogy a megállapodást minden isten, istennő, démonnő és démonúr betartson. Egymástól függetlenül egyszerre kezdtek bele egy-egy rituáléba, egy olyanba, amit az égiek nem akadályozhattak meg, mert nem volt közvetett beavatkozás. Rúnák, mágiák, isteni erők keveredtek, majd egyszerre zúdultak rá a Földre, olyan hatalmas mennyiségű és erejű mágia, amit a Föld a Bukáskor szenvedett el hosszú léte során először, majd másodjára, amikor Zacharias Morsus és Thorhalla összeomlasztotta a New York körül a mágikus pajzsot és kényszerítették vele térdre Galactust…
A mágia örvénylett és kavargott, majd egyszerre találta meg az embereket, ám egy feltűnő és nem várt mellékhatással is járt a mennyre nézve. A túlvilági urak és úrnők, az istenek ajándéka elérte New Yorkot és ott egészen pontosan Queens-et…

Jonah Wright szobája - Page 2 00120

~ Queens felett, de az egész városban látható ~
Queens egy ideig még mindig a vörös egében tűnt ki a többi városrész közül. Hatalmas mennydörgések és villámok szelték át az eget, mindenhol láthatóak voltak az egész városban. Ennek a fényében közel negyven darab közel ötven méter hosszú türkiz sárkány repült és estek neki az égben repkedő fekete és vörös sárkányoknak, amik jó ideje ott tanyáztak, lényeknek az északi irányból, Amelia és Serena Davidson támogatása volt mindez. Az eget a vörös felhők alatt isét villámok szelték át, a mennydörgés hangos volt, a villámok között az Asgardi viharisten Einar Thorson volt látható, ahogyan a repülni képes társaival nyugatról ostromolják a démonok hadát. Lyron McKenzie, az Örök Birodalom uralkodója pusztakézzel tépett le egy sárkányfejet és a lény zuhanni kezdett…
A következő pillanatban valami történt, a városban élő összes mágiaérzékeny egyszerre nyögtek fel, olyan erejű mágiát éreztek, amit életükben korábban még soha sem, mindenre és mindenkire mágia hatott, akik Queensben tartózkodtak ezt a mágusok tudták és érezték, de a következményeket még megjósolni sem tudhatták. A vörös felhők eltűntek, a nap eltűnt és éjszakai égbolt vette át az helyét. A csillagok látszottak az égen, mégis valami esni kezdett onnan… vér. Az ég és a menny vérzett…
Jonah Wright szobája - Page 2 Xfactor2522013digitalna

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Szehmet Csüt. 28 Feb. 2013, 09:54

EssEx elmosolyodott a Morsusos megjegyzésre. Nagyon jó kis megjegyzés volt, olyan zseniális kombó, amit Jonahtól igazán várhatott az ember.
-Eltűnik egy és máris kiugrik egy újabb a földből? Mi lenne ha befagyasztanád a Poklot?-röpke kacaj követte a kérdést.
-Tüsszentőpor. Régi klasszikus.-kacsintott. Kellett, hogy legyen valami különlegesség a csuklásra is, de az most nem ugrott be neki, mindenesetre Jonah ötlete a többiekkel kapcsolatban még jobbnak tűnt. Na ezt szerette ő, ha egy feldobott terv még zseniálisabbá formálódik.
-Támogatlak Elnök Úr- a kis szomorkodós- bámulós intermezzo után, melyet a politikai fogoly lét váltott ki belőle, nomeg a gondolat, hogy menniyre magányos lehet a srác, ha egyáltalán bedugták egy ilyen helyre, végre ismét valami lelkesítő, jókedvű dolog került elő. Jonah, mint elnök.. korábban már felvetődött a kérdés, és úgy tűnt, a srác kitart a terv mellett. EssEx pedig továbbra is szerette volna látni, miként teljesedik ki ez a sors, és lm, minden adott volt, hogy végig asszisztálja ezt az utat.
-Hihetetlen.. mármint.. tudom, hogy mennyi idős vagy, mégis.. annyira furcsa elképzelni téged enélkül a hely nélkül. Szörnyen unalmassá fog válni a Kúria, ha nem leszel itt, a végén még vissza fognak sírni.- EssEx valóban csak most gondolt bele ebbe az egészbe, de végül a kezdeti meglepetésen túllendülve elmosolyodott.
-Gondolkoztál már valami méltó búcsún?- ez fontosabbnak tűnt, mint azok a gonoszul megszabott elvárások, melyek igyekezték lekötni Jonah energiáit. Mintha senki nem értékelte volna őt igazán, csak teherként tekintettek volna rá.. Állandó teherként. Kibírhatatlannak tűnt.
-Mindig.. naná! A Zsenialitás utat tör magának-kacsintás. Ő sem volt elvárások nélkül. Igenis akarta, hogy Jonah tomboljon kicsit és vidámabbá tegye az életet. Hogy megtapasztalja újra és újra az erejét és szabadságát, no meg persze ő maga, EssEx is jól szórakozhasson.
-Ha maradni akarsz, tégy olyan ajánlatot, amit nem utasíthatnak el.-bukott ki belőle egy röpke nevetéssel, bár jobban belegondolva nem volt biztos abban, hogy jó lenne, ha Jonah az X-Men tagjaként is felkavarná a dolgokat. A személyes varázsa erősödne biztosan, és a rajongói is boldogok lennének, sőt.. hosszú idő után lenne olyan X, akinek teljes szívéből szurkolni tudna, de a srác nem képviselte azokat az eszméket, amiket elvárt.. Ugyanakkor talán egy kis vérfrissítés az egész rendszert újjáalakítaná. E gondolatok alatt épp az ablakon bámult ki, s először fel sem fogta, hogy mindaz amit lát, nem természetes dolog.
-Jonah...-vöröslő ég.
-Ezt nézd!- szinte szavakba sem lehetett önteni a látványt, mely újabb vészről hozott hírt.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Csüt. 28 Feb. 2013, 13:15

Tüsszentő por, nem is volt olyan vészes, de talán a gond vele az volt, hogy túlságosan egyszerű volt Jonah számára. Sokkal viccesebb volt szerinte, ha a saját képességét használja és gyakorolja.
- Áh, akkor hol marad a dicséret, hogy a saját képességemet használom és fejlesztem? – kérdezte nevetve. – Tudod a mániájuk, hogy gyakorold a képességedet, majd azt mondom, hogy hoppá, véletlen volt!
A képessége úgyis szokott balszerencsét hozni, másokra! Míg neki szerencsét, így ez tökéletesen megfelelt, mint opció. EssEx szavaira elvigyorodott, majd amikor a méltó búcsú merült fel, akkor elgondolkodott. Valami maradandót kellett volna alkotnia, amire sokáig emlékeznek és megmarad.
- Felgyújtom Logan-t, azt imádnák – magyarázta vigyorogva. – Sajnos ugyanúgy feljelenthetnek súlyos testi sértésért, mint egy ember esetében, bár nála ez állatkínzás lenne. Majd felgyújtom az iskolát, vagy kapnak valami emléket, egy szobrot rólam a főbejárathoz. Mindig, mindenki lássa, hogy itt voltam, itt vagyok, és ne felejtsenek el soha sem!
Felnevetett, igen visszautasíthatatlan ajánlat.
- Nem fogok ellenük semmit sem tenni többé – mosolyodott el gonoszul. – Bár, ha nem maradhatok, akkor felrobbantom az iskolát… nem, az első ijesztőbb gondolat, engem ismerve.
Felkapta a fejét, amikor a lány mondta, hogy mi van kint. Felpattant az ágyról és az ablakhoz sietett. Kinyitotta azt és a párkánynál belenyúlt a rá csöpögő valamibe, majd szétkente az ujján és megszagolta.
- Vér – mondta. – Egy ilyen látványos lenne búcsúnak, csak kérdés, hogy leszek-e ilyen erős addigra. Vagy ez már túl epikus?

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Szehmet Kedd 05 Márc. 2013, 21:18

A figyelem felhívásán kívül nem is sokat törődött a kinttel, zavartalanul folytatta a társalgást Jonahhal.. egy kis vér nem tántoríthatta el, hiszen Jonah miatt volt itt.
-Áh.. el is felejtettem, hogy téged imádnak dicsérgetni, amikor alkotsz- egy vigyort megérdemelt Jonah lelkessége, és az a felnőttes hozzáállás, amivel a gyerekcsínyekből átformálta alkotásait valódi mesterművekké.
-Forrónadrágot a morcosra?- az égő Logan képe elevenen táncra perdült a képzeletében. Olyan ötlet volt, amit önmagában csak viccként tudott elképzelni, de jó alapja lehetett egy valóban megvalósítandó ötletnek. A suli felgyújtása már kevésbé, ahogyan a robbanás lehetősége sem nyűgözte le. Az ilyen szuper pusztítást, ahogy korábban már megbeszélték Jonahhal, boldog-boldogtalan gonosztevő megtette.
-A szobor nem is rossz ötlet. Jobb mint Damoklesz kardja, és épp úgy a fejük felett lebeg.. De pár önkioldós meglepit is hagyhatnál, amik időnként utánad is megtréfálják az embereket itt. - Jonahnak persze igaza volt.. sokkal ijesztőbb volt az, hogy nem tesz semmit.
-Már ha nem vonulsz ki totálisan egy látványos kilépővel-tette hozzá még némi bizonytalansággal.
-Hát.. a suli lerombolása már snassz.. a vért most sütik el. Nem rossz, de mióta démonok meg ilyesmik játszadoznak a városban, lehet hogy egy NORMÁLIS nappal joban megdöbbentenéd az ittenieket... Az erőd miatt mindenesetre nem aggódom. Zseni vagy Jonah, és bármit elérhetsz, ezt pedig nem egy fangörcsös kislány mondja belőlem. Ha vért akarsz, tervezzük meg rendesen. Ha gumicukor esőt, tervezzük meg azt. Ha tudok, segítek.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Tyranis Szer. 06 Márc. 2013, 11:08

- Ah igen, „imádnak”. Rajtad kívül nem igen tette még meg senki sem – mondta.
Odahaza bármit is tett magától értetődőnek vették, hogy ezt elvárták tőle, ha már olyan baromi magas volt az intelligenciája. Az iskolában hasonló, dicséret nem igazán volt arra sem, amikor még normálisan viselkedett. Vagyis csak annyi gond volt a magatartásával, amennyit a pszichológiai problémái okoztak, régen nem játszott rá a lázadásra, sem semmi másra semennyit. De akkor még ártatlan kisgyerek és kiskamasz volt, nem pedig egy majdnem felnőtt személy, aki élvezettel teszi azt, amit tesz. Elvigyorodott EssEx javaslatán, felvetését.
- Azt, azt – felelte. – Csak az a kár, hogy a regenerációja miatt túlságosan hamar visszanőne neki.
Felnevetett.
- Ki tudja, hogy mit fog tudni az a szobor – mondta hamiskás mosollyal. – Mikor fogja felvenni élethű alakomat és kezdi emlékeztetni a helyieket, hogy milyen volt, amíg itt voltam!
Elgondolkodott, igen, már ő is gondolt az olyan csomagra, ami utólag tesz valamit, de a szobor volt a legjobb kivitelezhetője ennek.
- A gond az, hogy ő fémsége megtalálja a csomagokat – magyarázta. – Hacsak nem természetes és legális anyagokból dolgozok, mint a hab és a füst esetében. De azok pedig nem olyan maradandóak. A szobor ideális erre, ha meg úgy döntenek, hogy lerombolják, vagy elviszik műemlékrongálásért beperelem őket.
Bólogatni kezdett, hogy a normális nap okozása milyen lenne.
- Azt hinnék, hogy beteg vagyok és az egész napomat az gyengélkedőn tölthetném – fintorodott el. – Még van idő, majd úgyis kiderül addigra, hogy mi lesz ez. És a múmiákkal mi lesz egyébként, hogy mind a ketten iskolába mentek?

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jonah Wright szobája - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jonah Wright szobája - Page 2 Empty Re: Jonah Wright szobája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.