Alex Wilder szobája

Go down

Alex Wilder szobája Empty Alex Wilder szobája

Témanyitás by Zed is dead Szer. 13 Jún. 2012, 13:17

Alex szobája az alap berendezési tárgyakból tevődik össze és pár személyes dologból. Az asztalon laptop, pár könyv egymáson az éleik egymáshoz igazítva. Az egész szobában kényes rend uralkodik, kezdve a bútorok szimmetrikus elhelyezésében egészen az írószeres fiók hosszúság szerint berendezett ceruzákig mindenhol a rend és a tisztaság uralkodik.
avatar
Zed is dead
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 140
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Alex Wilder szobája Empty Re: Alex Wilder szobája

Témanyitás by Zed is dead Szer. 13 Jún. 2012, 20:28

Szélesre tárom a szobámat. tudom, hogy semmi nincs elől amit rejtegetnem kéne, nem mintha jellemző lenne rám akármi olyan vagy az oda nem illő dolgok elől tartása. Így a rend szellemében a nálam levő dolgokat is egyből a helyére teszem amíg a többiek helyet foglalnak a szobában.
- A szőnyegen ellehetünk mindannyian. - Mondom először Tonynak, a lányok kicsit lemaradtak mikor hátra maradtunk kicsit terelgetni lent a diákokat. Nem tudtam nem a közösségi térig terelni őket. De azért a kötelesség tudat nem tartott bennem addig, hogy én is velük maradjak, volt elég idősebb diák ott. Így ahogy Irisnek is mondtam lassan felértünk a szobához. Még egy gyors rendre utasítást lenyeltünk az egyik kamu történelem tanártól, de utána végre békességbe vonulhattunk a szobámba. Még vettem egy mély levegőt ahogy kitártam az ajtót. Mindenki találhat benne magának helyet a puha szőnyegen, de az ágypárnákat még a lányoknak sem ajánlom fel egyenlőre. Székhez pedig soha nem használtam ilyesmit, így a célra kitalált eszköz most nem lesz kéznél.
- Nem jellemző rám a társas, így azt nem tudok felajánlani... - Kezdem kicsit vérszegényen a házigazda ajánló szövegét, még állva az asztalom mellett és gondolkozva, hogy mit is lehetne még feldobni.
avatar
Zed is dead
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 140
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Alex Wilder szobája Empty Re: Alex Wilder szobája

Témanyitás by Danny Long Szer. 13 Jún. 2012, 21:04

A botanikából idefele jövet Alex-szel találtunk néhány eltévedt kisdiákot, akiket a közösségibe kísértünk, majd másik lépcsőn jöttünk fel, mint Iris. Úgy tűnik jól jártunk ezzel, mivel felérve meglátjuk, hogy őt és néhány másik diákot épp egy tanárnő utasít rendre. Persze mi sem ússzuk meg a dorgálást, mintha a csak hátul is lenne szeme. (Lehet, hogy van is.) Végül aztán Iris már Delyth-tel együtt csatlakozik hozzánk. Mosolyogva üdvözlöm, majd előre engedem őket az ajtónál, és utolsóként megyek be a szobába. Becsukom az ajtót magam után. A házigazda a szőnyegre ültet minket. Úgy tűnik megint az én dolgom lesz a hangulat megteremtése, mivel Alex kicsit ügyetlenül kezd hozzá.
- Kártyám van, ha gondoljátok.
Az ablakon kinézve látom, hogy a felhők vörössé váltak. Ez nagyon nyugtalanít, de magamra erőltetem a bátor férfi szerepét, és nem szólok egy szót sem. Sőt, igyekszem majd megnyugtatni a lányokat, ha félni kezdenek.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Alex Wilder szobája Empty Re: Alex Wilder szobája

Témanyitás by Sheila Kerst Csüt. 14 Jún. 2012, 15:46

// Előzmény //

Mindenféle dorgálás meg macera után végül megérkezünk Alex szobájába. Szó nélkül leülök a szőnyegre, és idegességemben elkezdtem birizgálni a szélét. Alex biztos tiszta ideg lesz tőle, de majd elrendezem a rojtokat, ha azok a szemet éppenséggel nem igazán gyönyörködtető felhők eltűntek az égről.
Csendben ülök, a gondolataim egészen máshol járnak. Alig pár napja vagyok itt, máris fenekestül felfordultak a dolgok. Remélem, anyám nem nézi otthon a híreket, mert már biztosan agyonaggódhatta magát miattam. Nem tudom, hogyan magyarázzam el, hogy itt tényleg biztonságban vagyok. Nem véletlenül kerültem ide.
Elfordulok a srácoktól, nem bírom most a társaságukat. Egyedül szeretnék maradni, de ugyanakkor mégis itt lenne jó, köztük. Össze vagyok zavarodva, amit az időjárásnak tudok be.
Belső viharaimat nem mutatom ki nekik, csak annyit láthatnak, hogy magam elé meredek. Arcom érzelemmentes. Mára már eleget kaptak belőlem.
- A kártya jó lesz - mondom végül csendesen. Nem lehet eldönteni, hogy újabb trükköket szeretnék-e látni, vagy inkább römiznék. Magam sem tudom.

_________________
Sheila; Flore; Iris
Sheila Kerst
Sheila Kerst
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 37
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Sheila Kerst
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Alex Wilder szobája Empty Re: Alex Wilder szobája

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 23 Aug. 2012, 09:32

A hangosbemondóban ekkor hallani lehetett Veszély hangját.
- Diákok és felügyelő tanárok figyelem! Az elhúzódó kinti helyzetre – immáron lassan három hónapja – való tekintettel a diákoknak és itt lakóknak lehetőségük van, hogy amíg a démonok a városban vannak iskolán kívül, egy biztonságos helyen töltsék az idejüket. Staten Island-en az ifjúsági táborban, és azok után jöhetnének vissza, hogy a veszély elült. Aki menni akar, az pakoljon be magának és jelentkezzen a folyosón a vigyázó tanároknál, hogy kivihessék az érintetteket.

Alex Wilder szobája 00120

Játéktechnikailag felzárkóztunk augusztus végére, azaz június elseje óta van a bezártság állapota a suliban.
Aki menni akar, akkor az írjon egy üzit még oda, ahol van, majd a következőt már a tengerparti táborba. A többi szabály ott lesz.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Alex Wilder szobája Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alex Wilder szobája Empty Re: Alex Wilder szobája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.