Leonard W. Black (Blackhawk)

Go down

Leonard W. Black (Blackhawk) Empty Leonard W. Black (Blackhawk)

Témanyitás by Leonard W. Black Szer. 27 Jún. 2012, 21:24

Név: Leonard William Black
Egyéb név(i): Leo; Mr.Black; Blackhawk
Faj: ember (Zseni)
Nem: férfi
Jellem: semleges
Személyazonosság: titkos
Születési helye és idő: 2002. Május. 12
Kor: 21 év
Család:
- Jonathan Black (apa, elhunyt)
- Maria Black (anya)
Foglalkozás: Üzletember - Feltaláló
Testmagassága: 177 cm
Testsúlya: 80 kg
Szeme színe: Kék
Haja színe: Fekete
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: -
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges

Életrajza:
Az oly’ hatalmas New Jersey. Sokkal nagyobbra nőtt az évek alatt, mint azt valaha is gondoltam. Persze gyerekszemmel, sokkal másabb volt minden. Sokkal egyszerűbb. Most viszont mit látok? Az attól függ. Ha Leonardot kérdezik, akkor lehetőséget látok. Lehetőséget arra, hogy az apám által rám hagyott Black Industries az eddiginél is nagyobbra nőjön, valamint átlépje az egyszerű cég fogalomkörét és az egész világon mindenfelé azt kérdezzék egymástól az emberek, hogy „Hallottál a Black Industriesről?”. Ha viszont Blackhawkhoz intézik a kérdést, ő is lehetőséget lát, viszont sajnos a megnövekedett bűnözési rátára. Talán épp ez volt az oka annak, hogy megszületett pár éve. Vagy az is lehet, hogy mindig is élt bennem, csak nem vettem észre.
Huszonegy éve születtem meg. Mondhatni a jövőm már akkor meg volt alapozva, hisz mindenki már akkor azt mondta, hogy én fogom továbbvinni az apám által alapított céget. Nem is neveltek másképp, sőt egészen kishercegként neveltek, hisz nem épp a szegények életét éltük. Apám, mikor épp nem a munkájával foglalatoskodott, igyekezett megtanítani engem arra, amit tudott. Persze sokan úgy tartották, beleértve anyámat is, hogy még túl fiatal vagyok ahhoz, hogy apám tudását magamban vigyem tovább. Ezt viszont, apám legnagyobb csodálatára, sikeresen megcáfoltam, igazolva azt, hogy a nagyszüleim nem hiába hívtak csodagyereknek.
Idővel viszont egyre kevesebb volt az apám által rám fordított figyelem. Mindig eltűnt az otthoni dolgozószobájában, ahova persze senkit sem engedett be. Az édesanyám azzal érvelt, hogy teret akar adni nekem, viszont bennem egyre inkább izzott a feszültség és a kétely. Mikor már akkora voltam, feszültség levezetőnek, küzdősportot kezdtem el tanulni. A szüleim fizették az oktatót, nekem pedig megfelelő volt ideiglenes figyelemelterelésre.
Bármennyire is gyűlöltem, hogy az apám sokkal inkább a munkájával foglalkozik, mind a családjával, valamiért én is ugyan azt a szakirányt kezdtem el megtanulni és egyre kimagaslóbban használni, amit ő is végez, ezzel megalapozva azt, hogy valóban alkalmas legyek arra, hogy idővel átvegyem a cég vezetését.
Hamarosan el is jött ez az idő, de nem éppenséggel úgy, ahogy azt én elképzeltem. Az apám meghalt egy kísérlet során. Dühös voltam, főleg akkor, mikor az ügyvéd közölte, hogy a vállalatot valóban az én nevemre íratta át a kísérletet megelőző napon. Alig, hogy haza értem az alagsori dolgozószobája felé vettem az irányt. Elborult aggyal téptem fel az ajtót, hogy megtudjam, mi az ami miatt „cserbenhagyta” a családját. Csupán egy, a skarabeusbogárhoz hasonló, furcsa szerkezetet találtam. Úgy tűnt, hogy az apám, már egy ideje ezzel foglalkozott, viszont semmi jegyzet vagy hasonló nem volt vele kapcsolatban. Az igazgató irodában elhelyezett dokumentumokkal is ez volt, csupán egyetlen egy kis cetli volt, ami ezzel foglalkozott, az pedig csak két szót tartalmazott: „Nem értem.”
Azt hiszem ekkor összetörtem. Egyszerűen fogalmam sem volt arról, hogy akkor most mit is kellene csinálnom. Elpusztítani azt a tárgyat, ami kiváltotta belőlem a dühöt? Nem voltam rá képes, hisz valahol bennem valami azt mondta, hogy ne tegyem, mert ez az apám hagyatéka, ráadásul, ha megfejtem a talányt vele kapcsolatban, akkor felülmúlhatom az apámat.
Végül idővel sikerült lenyugodnom. Ebben sokat segített Blackhawk megszületése. Amíg a jelmezben voltam, olyan volt, mintha teljesen más ember lennék, egy olyasvalaki, aki kívül esik az egyszerű gondok hálójától és csupán arra kell figyeljen, hogy megakadályozza a bűnözés elterjedését. Reggel, mint Mr. Black, egy céget igazgattam, új találmányokon törtem a fejem és egyetemi tanulmányaimat végeztem, míg éjszaka Blackhawk néven üldöztem a rosszfiúkat. Egyetlen egy dolog volt, ami valamiért sohasem fért meg a fejemben: Mi a franc lehet ez az átkozott bogár?

Szakértelmei: Zsenialitásának köszönhetően kiemelkedő mérnök és feltaláló. A keze alól kerül ki a Black Industries által gyártott különböző gépek, kütyük és ketyerék. Emellett az üzleti életben is jártasága van, habár ebben még tanul és tanulhat pár dolgot, de már annyira elegendő a jelenlegi tudása, hogy a cég ne menjen tönkre, vagy ne adósodjon el. Ugyanakkor jártas a harcművészetek különböző ágaiban, persze nem mesteri szinten, közel sem, de ezek kombinálásával egy sajátos harcmodort alakított ki, ezzel megoldva az önvédelem és a bűnüldözés nehézségeit.
Leonard W. Black
Leonard W. Black
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Leonard W. Black
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Leonard W. Black (Blackhawk) Empty Re: Leonard W. Black (Blackhawk)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 27 Jún. 2012, 21:37

Elfogadva, mivel céged van, így 4000$-t kapsz kezdőtőkének.
Még egy adatlapot írj és utána mehetsz is játszani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Leonard W. Black (Blackhawk) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Leonard W. Black (Blackhawk) Empty Re: Leonard W. Black (Blackhawk)

Témanyitás by Leonard W. Black Szer. 27 Jún. 2012, 22:09

Adatlap:

Név: Leonard W. Black
Lakás/Létesítmény:
- Balck Industries (Gyár/Lakhely, New Jersey, Cape May) 2 kredit
NJK: -
Foglalkozás: Üzletember – Igazgató - Feltaláló
Munkahely: Black Industries
Pénz: 0 $
Bevétel/hét: 4500 $
Eszközök: Újonnan piacra dobott mobiltelefon 700$
Felszerelés/fegyverek:
- Márkás alkalmi ruhák (öltönyök, blúzok stb.) 800$ (hétköznapi viselet)
- *Speciálisan kezelt öltözék (hőálló) 1000$ (Blackhawk ruha)
- *Éjjellátó, hőérzékelő, high-tech katonai távcső 900$
- Harcművészfegyverek 100$ x 2 (két darab fémbot, szimpla állapotban 50 cm, kihúzva 2m)
- *Villanógránát 200$
- *Könnygázbomba 150$
- Sokkoló 50$

Vállalat: Black Industries
Szövetség: -
Törzshely, ahol megtalálható: -
Ismertebb szövetséges: -
Ismertebb ellenség: -

Felhasznált kreditek: 2
Fennmaradó kreditek: 2

Pár kép a karakterről:

Az ember a maszk mögött:
Leonard W. Black (Blackhawk) Vwx4id
Leonard W. Black (Blackhawk) Ne7vvt
Leonard W. Black (Blackhawk) 15gdlbb

Blackhawk:
Leonard W. Black (Blackhawk) 118kew9
Leonard W. Black (Blackhawk) 149d251
Leonard W. Black (Blackhawk) V45jix
Leonard W. Black
Leonard W. Black
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Leonard W. Black
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Leonard W. Black (Blackhawk) Empty Re: Leonard W. Black (Blackhawk)

Témanyitás by Leonard W. Black Szer. 04 Júl. 2012, 13:57

Mivel a szükség úgy hozta, így az eddig meglévő kettő darab kreditemet le fogom vásárolni, mégpedig az üzlet tárgya egy középkategóriás motorbicikli lesz. Ennek értelmében valahogy a következő képp fog kinézni a dolog:

Adatlap:

Név: Leonard W. Black
Lakás/Létesítmény:
- Balck Industries (Gyár/Lakhely, New Jersey, Cape May) 2 kredit
NJK: -
Foglalkozás: Üzletember – Igazgató - Feltaláló
Munkahely: Black Industries
Pénz: 0 $
Bevétel/hét: 4500 $
Eszközök:
- Újonnan piacra dobott mobiltelefon 700$
- Középkategóriás motorbicikli - 2 kredit
Felszerelés/fegyverek:
- Márkás alkalmi ruhák (öltönyök, blúzok stb.) 800$ (hétköznapi viselet)
- *Speciálisan kezelt öltözék (hőálló) 1000$ (Blackhawk ruha)
- *Éjjellátó, hőérzékelő, high-tech katonai távcső 900$
- Harcművészfegyverek 100$ x 2 (két darab fémbot, szimpla állapotban 50 cm, kihúzva 2m)
- *Villanógránát 200$
- *Könnygázbomba 150$
- Sokkoló 50$
Vállalat: Black Industries
Szövetség: -
Törzshely, ahol megtalálható: -
Ismertebb szövetséges: -
Ismertebb ellenség: -

Felhasznált kreditek: 4
Fennmaradó kreditek: 0

Jármű:

Leonard W. Black (Blackhawk) Scaled.php?server=526&filename=z750blk1024ue8

_________________
Főkari: Leonard W. Black; X-diák: Luyu Nightstar;
Leonard W. Black
Leonard W. Black
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Leonard W. Black
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Leonard W. Black (Blackhawk) Empty Re: Leonard W. Black (Blackhawk)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.