Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 05 Júl. 2012, 00:24

A mutáns gimi és az X-men főbázisa Brooklyn-ban. A választások után a teljes birtok helyre lett állítva és az iskola is újra megnyitotta kapuit.
Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Kulsoteljes

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 08 Júl. 2012, 11:22

Résztvevők: Alicia Havana Wright, Matt Lawson, Gulyás Csilla, Steven Storm, Sidonie Svehlová és Ingemar Fagerholm

Egy késő nyári délután volt Amerika keleti felén, ahol az X-men is tartózkodott. Mindenki az internet, TV, vagy rádió előtt ült, mert az elnök, Jonah Wright egy újabb beszédet fog tartani, de azt még a feleségének sem árulta el, hogy mindez miről is fog szólni. Talán pont azért, mert elmondhatta volna az X-eknek, de ez mostanra már jelentéktelen és másodlagos volt. A megadott időpontban pedig meg is kezdődött az adás a fehérházból:
- Amerika honfitársaim! – kezdett bele a férfi a beszédbe. – A mai nap igazán jelentős a nemzet és világbiztonság miatt. Mint bizonyára mindenki tudja az elmúlt hetekben a világ vezető országai összeültek és a Föld biztonságáról étkeztek. Sikerült is közös nevezőre jutunk. Mindenki tisztában van vele, hogy amikor a kree-k távoztak a bolygóról valamit hátrahagytak, közel egymillió őrszemet. Kedves hölgyeim és uraim ezennel örömmel szeretném bejelenteni, hogy dr. Farahnaz Soraya Mazandarani al-Semnani és programozócsapata hatalmas áttörést ért el az őrszemekkel kapcsolatban. Sikerült teljesen átprogramozniuk, hogy ezentúl minket szolgáljanak és a mi igényeinknek megfelelően működjenek. A mai napon, tizenöt perc múlva a világon mindenhol beüzemelik ezeket a feljavított őrszemeket. Ettől kezdve még nagyobb lesz a biztonság és azok, akik mindezt megakadályozni akarják, köztük a Mutáns Testvériség, hamarosan a Raft vendégszeretetét élvezhetik majd és önöket nem fogja semmi sem fenyegetni már. A mai nappal a világ egy új érába lép, a biztonság és a szabadság korába és nekem jutott a megtiszteltetés, hogy önöket oda vezessem a bizalmuknak hála, amit remélem a későbbiekben is magaménak tudhatok. A visszaszámlálás indulhat! További szép napot honfitársaim!
A kép egy pillanatra elsötétedett és a visszaszámlálás megkezdődött.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 12 Júl. 2012, 09:18-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Sarah Vas. 08 Júl. 2012, 19:11

+... Rendben van, jó, rendben anyu figyelj... Jó de most tényleg le kell tennem... Jó-jó na, na... Na rendben majd vigyázok persze, jó, na szia... Szia! + Ezzel pedig hosszú idő után végre leteszem a telefont, majd pedig helyet foglalok Matt mellett a kanapén, a balján, és egy kis idő után még kényelembe is helyezem magam. Kissé ideges vagyok, bár igyekszem minél hamarabb lenyugodni, az idegesség oka pedig nem más, mint az a drága jó édes anyám, akivel megáldott a sors, persze értem, hogy aggódik, meg hogy beszélgetni akar, de arra ott van az a sok többi lehetőség is, például egy kamerás beszélgetés, ez már több mint harminc évvel ezelőtt is lehetséges volt, és azóta csak fejlődött az emberiség ilyen téren, így most még jobbnak kell lennie, de nem, neki telefonálnia kell, és fogyasztania pénzt az én számlámról... Jó persze ez nem nagy baj, megengedhetem magamnak, megvannak a forrásaim, és ha kell tudok szerezni magamnak pénzt, nem sajnálom én senkitől, vagy éppen semmire, de akkor is, és legalább belföldről hívna... Igaz, nem várhatom el tőle hogy most üljön repülőre, és jöjjön be Amerikába, de akkor is, szoktam gép előtt ülni, akkor keressen meg inkább, bár amúgy nem értem hogy miért húzott fel ez ennyire, talán azért mert most sürgős látnivaló van a tévében, ő pedig képes csak beszélni, és beszélni, és beszélni, én pedig szeretnék koncentrálni arra, ami most el fog hangozni, mert elvileg valami iszonyatosan fontosról van szó, egy annyira fontos dologról, amiről még Alicia sem tudhatott, ami meglepő számomra. Hamarosan el is kezdődik az adás, nem sokkal azután hogy letettem magam, szóval most megy a csendes figyelés, még a lélegzetemet is visszafojtom, már csak azért is mert zavarna ha hallanám. A fejlemények hallatán döbbenet ül ki az arcomra, egymillió őrszem, ráadásul fejlettebbek a mai technológiánál amit használunk, legalább is feltételezem, és mind Amerika kezében, nos ez valamilyen szinten jó, mert a bűnözést vissza lehet velük fogni, azonban egyszer kerüljön csak rossz kezekbe, és hatalmas zűr lehet belőle, ezt most nem feltételezem, mert Jonahról beszélünk, eléggé benőtt a feje lágya, és mivel régóta ismerem bízom benne, hogy nem használná rossz célra ezeket a gépeket, ha már így sikerült szert tennie rájuk. Az egész után felsóhajtok, és megvakarom a tarkómat, miközben a visszaszámlálást nézem.
- Nos, akkor úgy tűnik, hogy a mi munkánknak hamarosan vége. - Nem örülök úgy igazán neki, de az emberek védettsége fontos, habár tartok tőle hogy a testvériség ezt nem fogja csak így ennyiben hagyni, bár nem hiszem hogy tehetnek bármit is 15 perc alatt, bár ki tudja, eléggé trükkösek ők, de akkor is kétlem, ha pedig mégis, akkor itt vagyunk mi, hogy oda vonulva vissza küldjük őket oda, ahova valóak, persze ez nem olyan egyszerű, meg nem is biztos hogy ennyire jól sül el, de azért nem vagyunk egy leértékelendő csapat. Egyenlőre csendben hallgatok és gondolkodok, kíváncsi leszek hogy miként lesznek a dolgok ezután, mennyire lesz látványos ez a bizonyos beüzemelés.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Teddy Vas. 08 Júl. 2012, 20:36

Nos, ez a nap is úgy telt, mint a többi, ébresztő otthon, majd utazás az iskolába, és kertészkedés egész nap, vagy legalább is a nap nagy részében, tényleg semmi plusz nincs az egészben, de szeretem, igaz odakint iszonyatosan meleg van, de nyár van ugye, a növények pedig szeretik, hogy égeti őket a nap, legalább is ameddig én figyelek rájuk, lehet hogy amúgy már kiégtek volna, de az én vigyázó kezeim alatt aztán sütheti őket a nap. Az egyetlen ami különleges a mában, az a férjem közölnivalója a népével, kíváncsian várom, hogy mi lesz az, hogy mi olyan hihetetlenül fontos, hogy még én sem tudhattam róla, nehogy egy szót is szóljak róla másoknak, bár amúgy sem szoktam, ha kérlelnek se, amit ő titoknak minősít, az-az, azonban be kell hogy valljam, bármilyen fontos is ez, vagy legalább is valószínűleg az, eléggé fáj hogy nem mondta el, kicsit azt az érzést kelti, hogy nem bízik bennem ilyen téren, bár remélem hogy ezt csak bebeszélem magamnak, és valami sokkal jobb oka volt erre. Egyenlőre a többiek mögött támasztom a kanapét, nem igazán figyelem hogy kik vannak itt még, a várakozás és az a kevés, feltörni akaró izgalom jobban lefoglal, leülni pedig nem szeretnék, akkor nem tudnék mit kezdeni magammal, és még a végén "furcsán" kezdenék viselkedni, mert ha nem fárad valamely testrészem ilyen helyzetben, akkor más módon kell levezetni a feszültséget, mert bizony az is van, nem sok, de mint mondtam azért nem, mert ácsorgással levezetem, és mivel ez egy természetes dolog, így nem is igazán tűnik fel másoknak. Végül aztán elindul az adás, én pedig mereven bámulni kezdem a képernyőt, az első kérdés pedig, ami felmerül bennem...
~ Miért nem vagyok most ott valahol a háttérben?... ~ Igen, ott kéne lennem, bár nem úgy értem, hogy tévében, nem, csak valahol ott a közelben, hiszen mégiscsak a családról van szó, igaz, ez számára munka, persze, de... Na mindegy, nem ragozom inkább, fölösleges, úgysem fogok hirtelen ott megjelenni attól, hogy magamban bosszankodom miatta. Elég gyorsan el is hangzik a lényeg, amitől még az én szemeim is elkerekednek, valóban meglepő bejelentés és ez jelentősen befolyásolja majd az egész emberiség történelmét, valószínűleg pozitív irányba, hacsak nem kerül egy olyan személy kezébe ezen gépek irányítása, aki finoman fogalmazva rossz célokra használná, az esetben egy újabb sötétkor kerülne feljegyzésre a jövőben, reméljük hogy valóban olyan jó ötlet ez, mint amilyennek látszik, bár ha Farahnaz csapata bütykölte meg őket, akkor annyira emiatt aggódok, ő úgyis képes egy szinte áthatolhatatlan védelmet rápakolni, szinte áthatolhatatlan, mint mondtam, de attól még ha valaki próbálkozik, nos nem lesz könnyű dolga. Így hirtelen mondani sem tudok rá semmit, csak nézem ahogyan elkezdődik a visszaszámlálás, és örülök neki?... Igen, kicsit, most is inkább reménykedem benne, hogy hosszútávon is pozitív eredménye lesz, nem pedig csak rövidtávon, bár Jonah is belement a dologba, és ez egy eléggé erős "kötés" számomra ahhoz, hogy bízzak a dologban.
~ Vajon felhívjam?... ~ Nem tudom, lehet, hogy kéne, de most valószínűleg fontosabb dolga is van annál, mint hogy velem beszéljen, úgy értem nem véletlen, hogy ezt a pár percet ki kell várni, lehet néhány gyors papírt el kell még velük intézni, vagy ha mégsem, akkor ott van a média, akik a kérdéseikkel zaklathatják éppen, és nem hiányzik, hogy én is ezt tegyem, szóval végül is, majd este, ha otthon leszek, igen, akkor lesz majd talán a legmegfelelőbb az időpont.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Steven Vas. 08 Júl. 2012, 21:46

- Átkozott kölykök! Hogy ezek mennyi kárt képesek okozni. - Morgom magamban, miközben besétáltam az ajtón a kezemben egy pohár hűsítő itallal és csatlakoztam a többiekhez.
- Mi a helyzet otthon Csilla? – Kérdeztem miután lerakta a telefont. Persze a magyar nyelvet azóta sem ismerem, de már megtanultam felismerni, plusz Csilla amúgy is álltalábba csak magyarul és angolul szokott beszélni telefonon.
- A bejelentés után Max van kedved egy kis edzésre? Segítene ellazulni. - Kérdeztem miközben leültem az egyik székbe. Aztán pedig néztem a tv-t. Furcsa volt, hogy Alice is itt van velünk, de végül is nem volt szokatlan. A bejelentést csendben hallgattam végig, bár az arcomon látszott hogy nem elég pesszimistán vettem a hírt. Nem volt kétségem a felől hogy Farahnaz jó munkát végzet, elvégre ő a legzseniálisabb ember, akit csak ismerek. A probléma ott volt, hogy ő sem volt tökéletes. És még ha mi, akik ismerjük nagyon is jól, bízunk benne hogy működni fog, akkor is a lakosság nagy része nem fog bízni benne.
~Biztosra veszem, hogy ezekben a percekben fog kitörni a pánik a lakosság ostobábbik felében.~ Csilla megjegyzése elég nagy optimizmusra valott.
- Nos.. Legyen úgy, bár én erre még nem vennék mérget. Az emberek nem tudják hogy Farahnaz mekkora egy zseni. Biztosra veszem hogy lesznek olyan ostobák szerte a lakosságban, akik nem értik majd meg és lázadozni kezdenek majd amiatt, hogy aktiválták a kree őrszemeket, valamint lesznek olyan mutánsok is, akik már csak amiatt csatlakozni fognak a testvériséghez, mert a kormány már megint őrszemeket használ. Mindazonáltal a dolgunk jelentősen megkönnyebbítik ezzel.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Árny Vas. 08 Júl. 2012, 21:59

Egy ideje már itt ülök a televízió előtt, kényelmesen, várom hogy megtörténjen a nagy esemény, meg persze a diákok már otthon vannak, vagy a szobájukban pihennek, meg lettek hajtva, muszáj vagyok, különben csak ülnének a seggükön egész nap, itt az órák miatt, otthon meg azért, mert éppen kockulnak, vagyis valószínűleg, persze vannak kivételek, sportos hölgyek és fiatalemberek, de ők kevesen vannak, és ha magától nem megy a többségnek a több mozgás, akkor valakinek meg kell hajtani őket, legalább arra a negyvenöt percre. Kissé unottan nézek Csillára, ahogyan belép a szobába és beszél valakivel a telefonján, egy mukkot sem értek belőle, de talán nem is szeretnék ennél többet érteni abból, amit mond, nem azért, mert idegesít, csak a hangsúly alapján nem vagyok benne biztos, hogy jó dologról van szó.
~ Ez az egy ismételten magyarul beszél... Igen, biztos valami barátja, vagy a családja lehet, más kétlem hogy tudna beszélni vele ezen a nyelven. Hmm, talán meg kéne már tanulnom, bár nem tudom hogy mennék-e vele valamire. Nem javasoljuk. Hát ki tudja, amíg nem tettél meg valamit, addig nem tudhatod, hogy milyen eredménnyel járhat. ~ Ez jár a fejemben, miközben követem a tekintetemmel, egészen addig, amíg le nem ül mellém. Még egy pár másodpercig nézem, majd pedig vissza terelem a tekintetem a tévére, ahol éppen kezdődik a várva várt adás, amiben drága jó régi barátunk, Jonah valami hatalmas bejelentést készül tenni, legalább is a hírek után. Beszél, beszél és beszél, az őrszemes megjegyzésére akaratom ellenére is bólintok egyet, miszerint " igen, ez valóban eléggé köztudott ", de az, amit eztán kijelent, nos sok dologra számítottam, de erre nem. Valóban okos húzásnak tűnik, de nem tudom... Lett volna idejük, hogy összeszedjék azokat, még mielőtt távoztak, de nem tették, és nem tartom véletlennek azóta sem, hogy azokat itt hagyták, de nekem ugye úgysincs beleszólásom abba, amit ők művelnek a "nagyok" között, és nem is szeretném, hogy legyen beleszólásom, sosem tudtam magamat politikusként elképzelni, és valószínűleg soha nem is fog nekem ez így menni. Csilla megjegyzésére kissé elmosolyodok, lehet hogy igaza van, és a mi munkánk hamarosan tényleg véget ér, de az élet csavaros egy játék, már többször is bebizonyította, és így én nem mernék rá mérget venni, hogy tényleg letehetjük a lantot, és most hirtelen eszembe jut egy válasz, de Steven már beszél, és hallgatva amit mond, valami hasonlót akartam én is, csak lassú voltam.
- Sajnos valóban, bár kétlem, hogy sokan el tudnák érni a testvériséget, valószínű, hogy vannak itt kapcsolataik, de egy átlag ember nem hiszem, hogy tudja ki lenne az, és ezután nem fogják el reklámozni magukat, főleg, hogy eddig sem tették. Én csak attól tartok, hogy ez a húzás valamiféle erőltetett világbékéhez fog vezetni, tudjátok, ha valaki tesz valamit, amivel másnak árt, például megtámad egy országot, akkor bumm, őrszemek, és máris rá van kényszerítve egy elégedett mosoly a képére egy egész nemzetnek, persze nem azt mondom, hogy jó, ha az egyik ember öli a másikat, de jelenleg természetes béke uralkodik, ha ez erőltetett lesz, annak csúnya következményei lesznek.- Beszéd közben Csillára és Stevenre felváltva tekintgetek, és ennél többet talán akarva sem tudnék hozzáfűzni ehhez a témához, reménykedjünk a legjobban.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Rayn Szer. 11 Júl. 2012, 19:37

Belépve a szobába látom, hogy sokan vannak már itt. Mindenki várja a nagy bejelentést, de senki sem tudja vajon mi lesz az. Kezembe egy csésze kávés és miközben megyek be a szobába a másik kezemmel intek a többieknek. A tv-vel szembeni falnál megállok és a falnak támaszkodva várom a nagy eseményt. Valamiért annyira nem tud érdekelni a dolog. Soha nem voltam oda a politikáért és hasonló bejelentésekért. Szépen lassan elkezdem kortyolgatni a forró italomat. Ennél már csak akkor lenne jobb ha rágyújthatnék egy cigarettára, de az iskolában nem dohányozhatok, így ez most kimarad. Hamarosan megjeleni az elnök a tv-ben és megteszi a bejelentését. Nem sok hiányztott, hogy nyakon köpjem a kanapén ülőket a kávéval. Nagyon meglepett és ahogy elnézem nem voltam egyedül.
- Ez nem lehet. Hogy lehet ez az ember ilyen meggondolatlan. - Nem is gondolkoztam. A szavak csak úgy kijöttek a számon. Nem érdekel ki mit gondol rólam, de tényleg ez a véleményem. A lehető legrosszabb döntést hozta ezzel.
- Nem volt elég, hogy bevezetett a regisztrációt a mutánsokra most ilyen őrszemeket is lepakol világszerte. - Őszintén nem is az őrszemekkel volt a baj, mert ha tényleg ha elkapják a bűnözőket és segítenek az embereken akkor nem gáz. Ami miatt igazán kiborultam az az, hogy sok rémes emlék kötődik ezekhez a gépekhez és félek, hogy ez újra megtörténhet.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Mich Szer. 11 Júl. 2012, 20:27

- Huhh.. huhh... - lihegve lépek ki az edzőteremből.
~ Jó volt ez a kis zsákozás. Már hiányzott, hogy valakit vagy valamit jól elpüföljek. ~
A nappali felé veszem az irányt, miközben megtörlöm az arcom, és a törölközőt a tarkómra terítem.
~ Ma megint beszédet fog tartani az elnök, lehet már lekéstem róla. Edzés közben mindig elvesztem az időérzékem. Nem. Látom a többiek még ott vannak, szóval most fog kezdődni. ~
Pont a beszéd kezdetére érkezek meg az ajtóba, meg is állok ott nem lépek beljebb. Amint elkezdődik a beszéd visszafogom a lihegésem és halkan veszem tovább a levegőt, hogy ne zavarjam a többieket, mert úgy tűnik fontos bejelentésre készül az elnök. Rezzenéstelen arccal hallgatom végig a beszédet, de belül felemészt a düh és a kétségbeesés.
- Bolondok! - fakadok ki, amint vége az elnök beszédének, majd elfordítom a fejem és elindulok a zuhanyzó felé. Nem vagyok kíváncsi a többiek mondandójára. Most nem, még túl ideges vagyok.
~ Rám fér egy zuhany most, és lehet meg is nyugtat kicsit. Felment a pumpa erre a bejelentésre. Még hogy kree őrszemek? Átprogramozás? Akárki is programozta át őket nem veheti fel a versenyt a kree-k technológiájával. Egyáltalán nem bízok ebben. Nagyon rossz ötlet és ezzel egy időzített bombát tettünk a saját s*ggünk alá. Gratulálok elnök úr! ~ majd a zuhanyzóba érkezek, megnyitom a vizet és a jéghideg víz alá teszem a fejem.
~ Lazulás... csak nyugi... az idegesség nem old meg semmit... ~ nyugtatom magam.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 12 Júl. 2012, 09:19

//Szabadkör, amiben megtudjátok beszélni a hírt, egy kérésem van, a csapatvezető kezdje az írást.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Sarah Csüt. 12 Júl. 2012, 17:24

Végül is mindenki beesik még az egész kezdete előtt, ki sietve, ki fáradtan, a lényeg hogy itt vannak, bár ha nem lennének sem feltételezném, hogy lecsúsznak róla, hiszen ott van az internet, vagy aki olyan, annak úgyis van rádiója, esetleg bármi egyéb amiből tájékozódhat, ez alatt a bármi egyéb alatt pedig jómagam sem tudom, hogy mit értek, lényegében ki tudja, hogy kinek miféle külön felszerelése van, amit nem tesz közzé nekünk... Mondjuk miért lenne bárkinek ilyenje? Hát talán azért, mert mindenkinek megvan a maga élete, magánélete, és az ilyesmiket úgysem kötelező közölni, mert hát nekünk meg egyáltalán mi közünk lenne hozzá? A reakciók nagy része nem lep meg, tudtam, hogy lesznek olyanok is, akik így állnak majd a dologhoz, és egyrészt igazuk is van, mert mégiscsak idegen technológiáról beszélünk, de Farahnaz szakértelmében továbbra is bízok, végül is eleget tapasztaltam belőle még régen, igaz, annyira nem legyeskedtem körülötte, hogy láthassak valami nagyobb dolgot is, de az is elég volt amit néha láttam.
- Bízzunk az emberek józan eszében és Farahnaz meg az emberei szaktudásában, ha minden jól megy akkor azok az őrszemek velünk vannak, engem egy kicsit az feszélyez, hogy mi van, ha Kreek visszajönnek? Úgy értem itt hagyták ezt a rakat gépet, és igaz, hozhatnak magukkal újakat, de az is elég, ha csak egy személyt visszaküldenek, aki valami közös hálózattal ismét átírja az egészet, mert valljuk be, fényévekkel fejlettebbek, és ebből kiindulva magasabb tudással rendelkeznek nálunk ilyen téren, ha pedig ez a sok gép hirtelen támadni kezd... Nos, régen se tudtunk mit tenni ellenük. - Én ettől tartok a legjobban, de továbbra is reménykedek a legjobbakban, szóval abban is hogy a munkánknak tényleg vége, most pedig így ezt kimondva fel is jött pár meglehetősen kellemetlen kép a múltból, de szerencsére van más dolog, amivel "leköthetem" a figyelmem, akkor is, ha az csak egy szimpla válasz egy olyan kérdésre, amit az előbb kicsit hanyagoltam, lévén a másik fontosabb volt, vagy annak tűnt.
- Az edzés pedig... Nem, most még nem, előbb szeretném ennek kivárni a végét. - Majd pedig vissza tekintek a tévére, hogy hol is jár a számolás.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Teddy Pént. 13 Júl. 2012, 02:38

Bár nekem nincsenek kétségeim, vagy különösebb problémáim az elhangzottakkal kapcsolatban, lévén nálam ott van az a teljes bizalom, ami az elmúlt hosszú évek folyamán alakult ki, ez sajnos a többiekre kiváltképp annyira nem igaz, bár be kell látnom hogy a többség problémája, vagy talán inkább a félelmeik nem tűnnek lehetetlennek és lehetnek hatalmas hátulütői a dolognak, de amíg nem történik valami rossz, addig igazából sosem tudhatjuk, persze akkor majd lehet dobálni az " én megmondtam " szövegeket, mert ugye mindig ez megy, mégiscsak emberekről beszélünk. Sidonien nem lepődök meg, szerintem rajtam kívül senki más sem, hát igen, neki nem sikerült beilleszkednie még régen, és bár sokat változott azóta, valamilyen szinten a pozitív irányba, a viselkedése most sem teszi ezt lehetségessé, kissé ironikus ez, legalább is az én szemszögemből nézve mindenképpen, mennyit változott, komolyodott, de még mindig nem képes teljesen beolvadni a társaságunkba, igaz, mostmár másképpen néz ki a dolog, de a lényeg ugyan az. Valamilyen szinten sajnálom, talán ha akkor elfogadtuk volna a nézeteit és inkább szemet hunytunk volna felette, akkor valószínűleg nem lenne ennyire távolságtartó, persze ez nem azt jelenti, hogy különösebben bánom is a dolgot, de azét mint mondtam, valamilyen szinten sajnálom, de ami múlt az elmúlt ugye, nem lehet már rajta változtatni, nekünk legalább is nem. Kicsit megvakarom a tarkómat, majd pedig Ingemar felé emelem a tekintetem, mindenki megindokolta, hogy mi a problémája, kivéve őt, engem pedig nagyon feszeget, hogy szeretném felhívni Jonaht, és mivel gyűlölöm ezt az érzést, tényleg szívemből gyűlölöm, ezért kell valami, amivel el tudom vonni a figyelmem róla, erre pedig egy tökéletes módszer van... A sok egyéb mellett, ez pedig, a beszélgetés, vagy legalább is a hallgatás.
- Nos, neked mi a problémád a dologgal? - Nem vagyok agresszív, vagy bármi ilyen, inkább tárgyilagosan kíváncsi, csak arra szeretnék figyelni hogy mit mond, semmi egyébre, és ki tudja, lehet hogy még válaszolni is tudok majd neki valamit az "értem"-en kívül.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Rayn Szomb. 14 Júl. 2012, 01:06

Nem tetszett a dolog. Nem vagyok olyan típus akit könnyen fel lehet idegesíteni, de most sikerült. Láthatóan a többieknek sem tetszett túlságosan az ötlet. Valamiért éreztem, hogy ebből még baj lesz. Alicia rám is kérdezett, hogy nekem mi a bajom a dologgal.
- Gyakorlatilag minden. Nem tetszik, hogy idegen faj technológiáját használják fel. A kree-k sokkal fejlettebbek mint mi. Ki tudja, hogy milyen rejtet programok vagy más egyéb lehet benne. Egyszer csak azt vesszük észre, hogy a gépek akiknek minket kéne óvnia ellenünk fordultak - mondom neki. - Egyszer már megküzdöttünk ezekkel a gépekkel és azt akarom, hogy még véletlenül se fordulhasson ez elő, de úgy néz ki a férjed kísérti a sorsot. - A fejemet ingatom miközben ezeket mondom. Nagyot kortyolok a kávéból.
- Túl sokat veszítettünk a múltban ezek miatt. Akkor a teljes X-mennel és még egy rakat mutánssal együtt sem sikerült legyőzni őket. Ha most ellenünk fordulnak akkor mi lesz? Vagy ha megint nagy mutáns üldözések lesznek mert a kormány úgy látja jónak? Mit tudunk tenni? Hát nem túl sokat és ez az én problémám. - Most már remélem érti, hogy miért vagyok annyira feszült.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Mich Csüt. 19 Júl. 2012, 22:31

~ Aaahh... ez jéghideg zuhany megtette a hatását. Máris nyugodtabb vagyok. Ez egy igen fontos dolog, szóval biztosan azonnali megbeszélés lesz, én meg elviharoztam onnan. ~ gondolom miközben megtörlöm a testem.
A törölközőt magamra tekerem majd visszaindulok a nappaliba. Ismét megállok az ajtóban és látom, hogy éppen Ingemar ecseteli a problémáit a dolgokkal kapcsolatban.
- Faranhaz a legjobb. Ez kétségtelen - vágok közbe - De én ezekben a masinákban egy fikarcnyit sem bízok meg. Egyhamar nem jönnek ide vissza a kree-k az szent, de ez akkor is veszélyes játék. A másik pedig, hogy engem ne védjen annak a mocskos fajnak a teremtményei. Ők vettek el tőlem mindent... - itt megremeg a hangom, érezhető, hogy ez igen érzékeny téma nálam - Nem kérek a nyavalyás gépeikből. Fel kell öltöznöm. - ha még egy percet is tovább maradok elsírom magam, úgyhogy inkább eljöttem. Gyorsan felöltözöm valami egyszerű tréningruhába, rendbeszedem magam, majd visszamegyek a nappaliba. Ezúttal bemegyek a nappaliba és leülök a kanapéra, ha még van ott nekem hely, ha nincs akkor a karfára ülök rá.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Steven Vas. 22 Júl. 2012, 15:08

- A Kree-k miatt egyenlőre fölösleges aggódni. Velük szemben semmi nem változott. Nem tudjuk hogy vissza jönnek-e valaha is, és ha még is, akkor itt teljesen mindegy hogy kikapcsolt állapotban hevernek szanaszét a játékaik vagy épp használjuk őket. A gépek miatt sem kell aggódnunk azt hiszem. Faranhaz-ban maximálisan megbízom. Csak akkor adta volna ki a programot a kezei alól, ha tökéletesen működik. Nem végezne félmunkát. A kérdés az hogy mit fog Jonah tenni ekkora hatalommal, és ami még aggasztóbb az hogy a nép és a többi ország vezetője mit fog válaszolni erre a lépésre. És persze a többiekről sem szabad megfeledkeznünk. Kétlem hogy Alex és a többiek csak ücsörögnének a búvóhelyükön, amíg az őrszemek levadásszák őket. – Vázoltam fel többieknek a nézőpontomat, miközben leültem Alicia-val szemben. Körbenéztem a társaságon láthatóan senki se igazán örült a hírnek. Voltak akik hangot is adtak nemtetszésüknek, azonban akinek a véleménye most a legnagyobb súlyt nyomta volna, alig szólalt meg.
- Te hogy látod a dolgokat Alicia? Mindannyiunk közül te ismered leginkább Jonah-t.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Árny Vas. 22 Júl. 2012, 17:56

Egyenlőre csendesen hallgatok, vagy hallgatunk, kinek hogy tetszik, figyelem a többiek viselkedését, na meg persze érdekel hogy kit mi zavar a legjobban, és hát könnyen láthatóan mindenkinek vannak aggályai a dologgal kapcsolatban, vagy félelmei, de szerintem akárhogy is hajtják a magukét, előbb vagy utóbb úgy is befogják adni a derekukat, és hogy miért? Azért, amiért én is, mert ez ellen nem lehet mit tenni, semmi közünk a politikához, nincs beleszólásunk, Aliciának se, pedig ő mégiscsak a first lady, ezt a nagy fejesek döntötték el, és a mi féle személyek, attól függetlenül hogy elkönyvelt hősök vagyunk, meg se mukkanhatnak, ilyen a világ, sajnos ezt kell szeretni, ó és még egy ok, ami miatt nem lehet ellene tenni: Ez egy, ha jól értem globális esemény, mindenhol ott van, és azok az őrszemek erősek ám és még sok is van belőlük, szóval igen, ez bőven sok ok, pedig csak kettőt hoztam fel tulajdonképpen. Persze nem, ez nem azt jelenti, hogy iszonyatosan negatívan állok a dologhoz, nem is repesek az örömtől persze, de ami elkerülhetetlen az elkerülhetetlen, és ha egyszer nincs mit tenni, akkor most miért feszélyezzem magamat jobban az átlagnál? Végül is az idegeskedés rossz a szervezetnek, tudományos tény, én meg továbbra is szeretnék egy hosszú életet élni, és találni magamnak egy szép kis menyecskét, igaz, volna választottam, de még mindig nem voltam képes a tudtára adni... Miféle férfi is vagyok akkor én? Normális azt hiszem, csak ettől a témától túlzottan zavarba jövök, pedig emlékszem régen, még abban a szép korban mikor fiatal volta, semmi problémám sem volt azzal, hogy nőket kell leszólítani, igaz, akkor semmi komolyban nem gondolkodtam. Mondjuk így belegondolva, ha nem akarok komoly dolgot, akkor ugyan úgy megy a dolog de igen, így viszont feszélyez. Mindenesetre is térjünk vissza a valóságba, ahol még mindig ugyan az megy nem mellékesen, de azért figyelni kéne.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Teddy Hétf. 23 Júl. 2012, 04:55

Mindenki kifejti a negatív véleményét végül, nincs olyan személy, akinek ne lenne, persze ez nem lep meg, az emberi természet egyik alapvető része ez, és most mondhatnám hogy zavar, hogy néhányak megnyilvánulását kissé túlzottan agresszívnek érzek, de ezt inkább megtartom magamnak, nem kell a plusz feszültség, így is eléggé ideges mindenki most emiatt, szóval igen, nem kell hogy velük szemben cselekedjek, még a végén meglincselnek... Hülye poénnak nem nevezhető poént félretéve, már válaszolnék is Ingemarnak, de mielőtt megszólalhatnék Steven kérdez, amire megtorpanok és pár másodperccel tovább húzódik a magam csendje, mint amennyire kéne.
- Én személy szerint... - kezdek végül bele - ... bízom a döntésében, sokat változott, ti is tudjátok hogy felelősségteljes ember lett belőle, aki maga elé helyezi a nép gondjait. Mellesleg ezt a döntést nem csak ő hozta meg, mint említette, a világ vezető országai, avagy azoknak vezetői közösen hozták ezt a döntést, és biztos vagyok benne, hogy minden téren a legjobb szakemberek dolgoztak azon, hogy teljes mértékben átprogramozzák azokat a gépeket, hogy véletlenül se hibásodhassanak meg, Farahnazt ismerve biztosnak látom, hogy minden lehetséges problémát figyelembe vett és a csapatával teljes mértékben kiküszöbölte azokat, és ha mégis adódna valami probléma, úgyis van rá valami módszerük, hogy leállítsák vagy megsemmisítsék az összeset. - Itt egy kicsit elhallgatok, majd pedig egy nagyobb levegővétel után végül is folytatom.
- A mutáns üldözéstől pedig nem kell tartani, addig legalább is egészen biztosan nem, amíg Jonah az elnök, lévén hogy ő maga is mutáns, ő pedig nem torz, hogy ennyi év nyugalom és béke után ilyesmibe kezdjen, ő is tisztában van a történelemmel, így hát úgy vélem hogy emiatt sem kell aggódni. Tömören fogalmazva ennyi a véleményem. - A hangom, mindkét mondandóm alatt nyugodt, és igazából tárgyilagos vagyok, a tényeket nézem, nem pedig a személyes érzéseim miatt beszélek, és azt hiszem hogy ezzel így én vagyok itt az, aki talán a legpozitívabban áll hozzá ehhez az egészhez.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 23 Júl. 2012, 11:45

Résztvevők: Alicia Havana Wright, Matt Lawson, Gulyás Csilla, Steven Storm, Sidonie Svehlová, Ingemar Fagerholm, Emily Theodora Hawkeye és Charles Anthony Hawkeye

A beszélgetésbe még Beatrice is beleszólt, aki most jött le izgatottan az emeletről.
- Azért ennyire nem vészes a helyzet – mondta. – Lesz munkánk bőven az őrszemek nem azért vannak, hogy segítsék az embereket, mutánsokat. Az a mi dolgunk, ahogyan azt hiszem ez is!
Átkapcsolt a tévén egy másik adóra, ahol éppen egy természeti katasztrófát mondtak be.
- Néhány perccel ezelőtt az USA középső részét egy 9-es erősségű földrengés rázta meg, városok kerültek a földdel egyenlővé és tízezrek, ha nem százezrek tűntek el nyomtalanul. Az események előtt még a földrengéskutató intézet is értetlenül áll, a mentőcsapatok már elindultak a helyszínre. Utórengésekre lehet számítani, amint friss híreink lesznek azonnal értesítjük önöket.
- Ezzel csak egy gond van – mondta a lány. – Az USA középső része síkság, nem lenne szabad földrengésnek lenni azon a környéken, főleg nem ekkorának. Szerintem körbe lehetne ott nézni, Csilla mi a véleményed?


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Sarah Hétf. 23 Júl. 2012, 17:33

Halad a téma és azt hiszem erről az egészről talán nem is lehet többet mondani ennél a három szónál... Vagy csak nekem nincs most kedvem különösebben törni magamat azon, hogy többet is kitaláljak rá, mármint mondanivalót magamnak, amivel feldolgozom hogy mik hangoztak el, amik amúgy meg nem lepnek meg. Alicia sem lep meg, mert mért kéne hogy meglepjen? Hiszen a férjéről beszélünk, és abban is igaza van, hogy nem csak ő döntött így, ez ténylegesen egy globális esemény, bár a kisebb országok nem biztos, hogy örülni fognak neki, de sajnos ők meg ugye mit is tehetnének a dolog ellen? Az élet ilyen. Beatrice érkezik, ő is közzé teszi a véleményét, helyesen, majd pedig kapcsol a tévén és ami eztán történik, nos meglepő, pedig azt hittem, hogy a mai nap folyamán egy ilyen hír után, már nem lesz olyan dolog, ami meg tud lepni, de úgy tűnik hogy tévedtem. Döbbenten hallgatom végig, majd pedig megvakarom a tarkómat.
~ Szerencsétlenek... ~ Sajnálkozok azokon akik ott voltak, végül is esélyük sem lehetett menekülni, hirtelen jött és erősen... Gyűlölöm az ilyet, és erre még rá tesz egy lapáttal az, amit Beatrice mond, hogy gyakorlatilag ennek sehogy sem szabadott volna megtörténnie, vagyis ha jól értem legalább is, természetes módon nem.
- Mindenki a repülőhöz nagyon sürgősen! Oda megyünk és megnézzük hátha tehetünk valamit... Biztos hogy tehetünk valamit. - A végét már csak magamnak mormogom és ezzel pedig fel is pattanok a kanapéról, és jómagam sietős léptekkel indulok meg a hangár irányába, mondanám, hogy ha valakinek valami nagyon sürgős dolga van, akkor kap 5 percet rá hogy elintézze, de feltételezem hogy senkinek sincsen ilyesmi, hiszen végül is mindannyian itt döglöttünk már egy jó ideje ebben a szobában, vagy legalább is a legtöbben, ha bárkinek lett volna bármi dolga akkor azt el tudta volna intézni azzal, hogy ott hagy minket egy kicsit, és majd visszajön ha végzett, így úgy veszem, hogy mindenki készen áll az útra, és kétlem, hogy lenne bárkinek bármi olyan különb felszerelése, amit hozna az útra, ha mégis, akkor úgyis el tudja intézni hogy elszalad érte, nem lesz senkinek sem leharapva a feje ilyen apróságok miatt.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Mich Kedd 07 Aug. 2012, 17:03

Kényelmesen leülök a kanapéra majd várom a műsort, a nagy veszekedést, de mindenki viszonylag nyugodt módon reagál, van aki meg sem szólal csak ül egy helyben el foglalva magát valamivel.
Ekkor szalad le az emeletről Beatrice és átkapcsolja a TV-t. A hírek hallatán felhúzom az egyik szemöldököm.
- Hmm... felettébb különös. Ez biztosan nem természeti katasztrófa volt. De akkor mi, ami képes ekkora pusztításra? - észre sem veszem ahogy kimondom ezeket a szavakat, ugyanis csak hangosan gondolkodtam.
A vezetőnk azonnal a repülőre parancsol minket.
- Jaj neee! Most zuhanyoztam. - sóhajtom kicsit nyafogva majd elindulok a szobám felé eléggé sietős léptekkel.
Sok megpróbáltatás ért már az életben és már nem vagyok az a hisztis liba mint régen, de egy kicsi megmaradt belőle, anélkül nem én lennék, és aki régóta ismer, az már szerintem meg sem hallja ezeket a nyafogásokat.
A szobámban előkapom a bevetéses rucimat, gyorsan átkapom, és már suhanok is a repülő felé. Imádom ezt a ruhát, ha csak felveszem máris megemelkedik az adrenalin szintem egy kicsit. Azért remélem, hogy nem csak terepszemle lesz hanem lesz akció is, és nem hiába vettem fel ezt a ruhát.
~ Ohh.. a tőröm! ~ jut eszembe mielőtt kilépnék a szobám ajtaján.
Gyorsan visszaszaladok és magamhoz veszem. Nem szeretek tőrrel küzdeni, de hasznos lehet ha már nincs más megoldás, vagy ha valamit nem tudok elszakítani, nem egyszer mentette már meg az életem.
Immáron teljesen készen szállok be a repülőbe, azt hiszem már mindenki a fedélzeten van és a hajtóművek is mennek, más hozzászoktam ehhez általában én vagyok az utolsó.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Árny Szomb. 11 Aug. 2012, 15:23

Csendesen hallgatok továbbra is, mennek a dolgok, mint mindig mindenhol, amíg az idő egyszer csak úgy nem gondolja, hogy megáll... Szóval igen, figyelem ahogyan Sidonie leteszi magát, majd pedig ahogyan Beatrice is csatlakozik hozzánk, és át kapcsolja a tévét. Furcsállva figyelem a dolgot, meglepő, lényegében ott eddig tudtommal nem volt földrengés, és nem is lehet, erre pedig a lány is rá igazol, így pedig egy rövid, és többnyire teljesen feleslegesnek tűnő gondolatmenet után egyszerűen annyit mondok az egészre, hogy:
- Hmm... - Igen, a hmm-ögés, az ember mindenre mondhat vele véleményt, csak a hangsúlyán kell változtatni, ezzel én pedig jelenleg azt fejeztem ki, hogy " furcsa... ". Csillához megy egy kérdés, hogy így mondjam, tőle pedig máris jön a parancs, miszerint megyünk, valahogy ez nem lepett meg, az ilyen esetekben eléggé egyértelmű szokott ez lenni, régen is ez volt, most is ez van, szóval igen, nem meglepő. Egy nyugodt mozdulattal állok fel a kanapéról, még vetek egy pillantást Sidonie felé, majd pedig elindulok a repülő felé, nincs bevetéshez használt ruhám, soha sem láttam értelmét, ha van valami akkor úgyis csak szétszakadna, utcai ruhákat pedig könnyedén lehet szerezni másikat, ha történik vele valami. Továbbá ugyan ilyen " állapotban " avagy kissé gyors, de amúgy nyugodt tempóban haladok tovább a gép felé, kétlem, hogy sok látnivaló lenne ott, ahova megyünk, de az embereknek szüksége van a segítségre, nekünk meg még mindig ez a dolgunk, szóval ezért megyek gyorsan, de lehet ez, csak valamiféle furcsa véletlen is, bár elvileg véletlenek nem léteznek - mindenki tudja, hogy igenis vannak - és ha csak egyszeri alkalom, akkor nem túlzottan vészes a helyzet, csak enyhén moderáltan fokozottan, és akkor is szükség van ránk, szóval... Na jó nem futok még egy ilyen " kört " magamban, fölösleges.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Teddy Vas. 12 Aug. 2012, 13:25

Az általam elhangzottakra, avagy a tárgyilagos magyarázkodásra, úgymond, és hát nem is csak úgymond, hanem konkrétan az volt... Lényegtelen, nem érkezik rá válasz, és ez annyira nem lep meg, mert bár valószínűleg tudnának rá mondani úgyis valamit, de Beatrice esik be közénk meglehetősen sietősen, és már kapcsolja is a tévét, ahol nem semmi műsor megy - sajnos negatív értelemben. Földrengés egy síkságon, eddig nekem annyira nem tűnik furának, lévén hogy sosem érdekelt a földrajz, nem kötött le, nem is igazán tanulmányoztam, persze próbálom behozni a lemaradást, hogy a... Fura ezen gondolkodni, de hogy a rangomhoz illő tudással rendelkezzek, szóval igyekszem felhozni magam úgy minden téren. Szóval csak azután tűnik különösen furcsának, miután közli velünk, hogy ott nem lehetne földrengés. Ebből kiindulva több mint biztos, hogy nem véletlen, innentől már csak azt kéne kideríteni, hogy amúgy micsoda... Remélhetőleg nem egy hatalmas gonosz vagy sötét dolog, nem kéne, hogy most, négy év béke és nagyrészt boldogság után beüssön egy újabb megrázó... Nem is tudom micsoda, a lényeg az, hogy megrázó. Elhangzik egy parancs és végül is... Korrekt, mi vagyunk az x-men szóval minden ilyesminél ott kell lennünk, és azt hiszem, hogy ezzel senkinek sincsen problémája. Sietős léptekkel indulok meg a gép irányába, de pár lépés után megtorpanok és egy száznyolcvan fokos fordulatot veszek, majd az itteni szobám felé veszem az irányt, amit persze nem használok sokszor, lévén hogy igazából nem itt lakok, de itt is kell egy, ha valami úgy alakulna... A lényeg, hogy berobogok a szobámba máris az egyik szekrénybe nyúlok... És mit találok vajon ott? Néhány szütyőt, tele magokkal, mert igen, ez az én menetfelszerelésem, semmi más, nincs egyéb ruha, nem, abban megyek amiben éppen vagyok, ez így is eléggé kényelemes, nekem pedig csak ezek kellenek, almamag, dinnyemagok - az ember nem is gondolná, hogy milyen könnyen hidat lehet belőlük csinálni, lévén egyszerűen kinőnek és " fonhatóak " hogy így mondjam, persze minden növényt lehet valamilyen módon fonni, vagyis nekem megy ugye, ezzel vagyok megáldva, de egy fát annyira nem egyszerű, tulajdonképpen azért mert tovább tart megtermelni mint pár darab dinnyét... Jó megint fölöslegesen ragozom. Egy ideig úgy vélem, hogy ennyi elég lesz, de néhány másodperc után még inkább "felmarkolok" egy újabb kis zsákocskát, benne virágmagokkal, mert biztos ami biztos, majd pedig a géphez veszem az irányt. Összegezve akkor van dinnye, alma és... Virágok, az ember azt hinné hogy fölösleges, mert ugye növények mindenhol vannak szinte, de az ember sosem tudhatja hogy ez mikor fog kapóra jönni, és mivel csak magok, nem húz le a súlyuk, eléggé durva is lenne, ha olyan nehezek lennének, és hogy miért tartok magokat a szobámban? Mert hol máshol tartsam őket? Úgyis kertészkedem, és itt látom a legjobb helyet nekik, nevezzenek ostobának de nincs szívem kidobni őket. Felülök végül a gépre, és csendesen várom az indulást, kíváncsi vagyok, hogy ki fog vezetni.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 13 Aug. 2012, 10:24

Résztvevők: Alicia Havana Wright, Matt Lawson, Gulyás Csilla, Steven Storm, Sidonie Svehlová és Ingemar Fagerholm

A csapat végül felszáll a gépre és valaki, aki ért is a vezetéshez, ha nincs ilyen a robotpilóta vezet, de a csapat elindul a megfelelő irányba és alig egy óra alatt a társaság meg is érkezik a arra a helyre, ahol a katasztrófa történt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Xavier iskola, New York (Jövő bűnei) Empty Re: Xavier iskola, New York (Jövő bűnei)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.