Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 23 Júl. 2012, 15:25

Az egykori Marokkó helyén levő főváros, innen irányírja Yusuf és Victoria teljes Afrikát.
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Marokk

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Sarah Csüt. 30 Aug. 2012, 13:19

//Előzmény:Tian//

Érkezik válasz, legalább is egy, vagy talán kettő a négy kérdésemre? Négyet kérdeztem? Azt hiszem, így hirtelen nem akar beugrani, hogy mit is mondtam az előbb, de nem is lényeg, ami viszont zavar, hogy még mindig nem válaszolnak arra, hogy mi van akkor, ha valaki le esik... De most komolyan, szándékosan akarnak idegesíteni? Valószínűleg, csak azért is maradok majd turistáskodni, és megcseszheti az, akinek nem tetszik, de tényleg. Fény, majd pedig teleportálás, itt pedig már okosabb voltam, és eltakartam a szemeimet, hogy ne kelljen megint egy törölgetni őket, mert azért mégiscsak közvetlen közeli fényről van szó, ráadásul olyan szintűről, aminek hála nem látjuk magát a térváltást... Hányinger, rosszullét, megint és megint, de ez már valahogy nem igazán érint meg, mert már mindenhova teleportálunk és egyszerűen hozzászokok, vagy hozzászoktam és be kell vallanom, hiányoznak azok a közlekedési eszközök, amikkel még kiskoromban furikáztak inkább, de ez van, haladni kell a korral, és nálunk " ez a kor " jelenleg. Itt ami azt illeti, meleg van, juj de nagyon meleg van, tűz a nap, de tűrhető még egyenlőre azt hiszem, valami romos városnál vagyunk, igazából nem vagyok benne biztos, hogy hol, csupán ismerős, azt hiszem, hogy képeken már láttam, de tényleg csak azt hiszem.
- gyűlölöm ha valamit nem hajlandóak elmondani. - Arra sem válaszoltak, hogy miért nem képesek elmenni vadföldre, de akkor úgy veszem, hogy velük is rosszban vannak, ami meglepő, de így meg már kit érdekel?
- Na, keressük meg amiről azt sem tudjuk, hogy miként néz ki. - Vakargatom meg a tarkómat.
- Van ötlet, hogy hol vagyunk? - Kezdjük a legfontosabbal, aztán jöhet a többi ugyebár, sejtéseim szerint pedig vagy barlangban, vagy pedig valamilyen városban lesz úgyis amit keresünk, így hát nézelődni kezdek, bár az is lehet hogy itt van ebben a romos városban, majd kiderül, valószínűleg úgyis itt fogunk kezdeni, azt hiszem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Bishop Csüt. 30 Aug. 2012, 20:06

Amint mindenki belegyezett a szétszóródásba máris beosztottak minket csapatokba és következett a teleportálás, éles fény és a szokásos kellemetlen mellékhatások, még szerencse, hogy mindig erőt tudok venni magamon, így ez most sem jelent gondot. Amint kitisztul a kép és meglátom a romos várost kicsit megdöbbenek, én itt már jártam, Wakanda fővárosa, de most teljesen leamortizált, én nem ilyenre emlékszem. Egy ideig csak állok és nézelődök, aztán megint körbe tekintek de most már ellenséges fenyegetés gyanús nyomok után kutatva, a harmadik oda-vissza tekingetésnél pedig már nyomokat keresek, miközben kezemmel ellenőrzöm, hogy a felszerelésem a helyén van-e, szokásos művelet nálam. Közben hallgatom David szavait de nem válaszolok, csak egy kicsit később mikor már meggyőződtem, hogy biztonságos a környék.
- Igen. Én is örültem volna ha legalább a körülbelüli méretét vagy tulajdonságait közlik a céltárgynak, de hát így mégiscsak izgalmasabb. Ez egyébként a Királyok városa, Wakanda fővárosa, Afrika, amikor legutóbb itt jártam, még fantasztikusan nézett ki... de most... eljárt felette az idő.
Keresek egy magas pontot, ahonnan biztonsággal körbenézhetünk és jobban átláthatjuk a helyet, hátha valami nyomra lelünk.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 31 Aug. 2012, 11:36

Helyszín: Királyok városa romjai, Wakanda, Afrika
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

A páros könnyedén talált magas pontot, még sok emeletes ház állt félig meddig, így bőven volt hely körülnézni. Késő délután volt itt, így a hőség azért már kezdett elviselhető lenni. Amíg megtette a páros az utat sok csontvázzal találkoztak az utcákon. Megmászva az épületet az egész várost be lehetett látni, a régi gazdagság a múlté volt, mintha egy halotti városban lett volna a két fiatal. Az épületek romokban, robbanások végeztek velük, mintha egy teljes hadsereg járt volna itt és pusztított volna el mindent, a régi kertek, tavak, vízesések és szökőkutak mind kiszáradtak, a párduc szobrokat ledöntötték, a föld perzselt és égett volt. A királyi palota, Apokalipszis és előtte a párducok lakhelye is romokban. Ahogyan a páros a környéket fürkészte, hogy merre is induljon furcsa hívogató érzés kerítette őket a hatalmába, ez pedig a királyi palota romjai felől érkezett nagyon-nagyon haloványan és gyengén.


Ilyennek látjátok a helyet, csak lángok és füst nincs:
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Avxzone020

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Bishop Pént. 31 Aug. 2012, 17:32

Daviddel felmentünk egy romos emeletes házra, szerencsére még nem dőlt össze alattunk így körbe tudtunk nézni. Sokáig bámultam a csontokat és a romos épületeket, az egész kihalt elveszett várost. Általában nem szokásom az érzelmi megnyilvánulás, de most legörbül a szám, lehorgasztom a fejem.
~ Tetszett ez a hely. Miért kellett elpusztulnia? Mi értelme volt ennek a pusztításnak? Pedig gyönyörű volt fénykorában emlékszem rá, a sok növény meg a csobogó víz és a monumentális szobrok meg a szép épületek. El tudtam volna képzelni, hogy itt élek nyugodt rendes életet... áhh... mindegy.
Hirtelen érzek valamit, egy erőt ami magához hív, és a palota felől jön, nem tudom mi ez, de érzem, hogy vonzz.
~ Mit is mondtak, megérezzük ha a közelben van az a darab, akkor annak kell lennie. Kivéve ha csapda. Ha valami csapdába akar minket csalni... de akkor is meg kel néznünk, az egyetlen amit tehetünk, hogy óvatosak leszünk.
- Te is érezted? -kérdem a társamat- Szerintem ez az a megérzés amiről beszéltek nekünk. Meg kellene néznünk. Bár az is lehet, hogy csapda. Szerinted?

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Sarah Szomb. 01 Szept. 2012, 16:41

Nos, semmi sincs a környéken a lerombolt városon kívül, de amúgy tényleg semmi, se ellenséges létformák, sem pedig fogadóbizottság, bár arra igazából nem is nagyon számítottam és talán jobb így, nem futjuk le ugyan azt a kört mint az előbb, úgymond, nem futnánk le ugyan azt de mindegy, én úgyis értem, hogy mit próbálok magyarázni fölöslegesen, mert rajtam kívül úgysem hallja senki... Ha csak nincs egy gondolatolvasó a közelben, és az nem turkál a fejemben, igen... De az meg kit érdekel? Lassan hozzászokok, egyszer meg megunom, és lesz hozzá elég tudásom elme terén, vagy elég kontrollom az erőm felett, és akkor úgyis el tudom majd szigetelni magam a többitől. Figyelek közben persze arra, amit Andrew beszél és ő legalább vágja, hogy hol is vagyunk, ahogyan pedig a nevet mondja beugrik a név is, ami a képekhez járt - mert valószínűleg úgy mutogatták, hogy nevet is adtak hozzá, nem pedig úgy, hogy " hé nézd már, képek "-. Bár reakcióként csak bólintok egyet, hogy értem. Elindulunk és hullák mindenfelé, nem semmi pusztítás és azt hiszem még képes is vagyok az emlékeimből kiszedni, hogy ki lehetett az, de ez most nem lényeg, eléggé le lett rombolva a város és kíváncsi vagyok: Vajon egyedül csinálta? Nem tartom kizártnak. Mindenesetre is a pusztuláson kívül nem igazán látok itt mást, még magasról sem, csak még többet belőle, pedig eléggé sokat kellett másznunk ehhez, bár ez a mozgás kell, sőt, többször is kéne ilyen, de nem lényeg ez most. Ahogyan nézelődök... Valami furcsa érzés csap meg, mondhatni telibe talál, de nem úgy, mint egy kamion, csak mintha megdobtak volna egy... Radírral, de ez kellemes mondhatni, nagyon gyenge de hív... Andrew pedig már beszél is, úgy tűnik hogy ő is érezte. Válaszadás előtt kissé ráérősen megvakarom a tarkómat és csak aztán kezdek bele.
- Aham. - Ezt arra, hogy éreztem. - Hát... Amíg nem nézzük meg, addig nem fogjuk tudni hogy az-e vagy sem, szóval javasolnám hogy induljunk. - Ezzel pedig, ha nincs ellenvetése, megkezdem az utamat lefelé, valószínűleg könnyebb és gyorsabb lesz haladni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 02 Szept. 2012, 08:14

Helyszín: Királyok városa romjai, Wakanda, Afrika
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

A páros elindult a királyi palota irányába, az utcákon már csak amiatt is kissé nehézkes volt haladni, hogy mostanra a természet nagyjából visszavette a várost, így a beton sok helyen feltört és a fű hajtott ki ezeken a helyeken, időnként még néhány kisebb fa is így megtette. Néhány helyen vadállatokat is lehetett látni, amik ahogyan észrevették a párost azonnal elmenekültek. Ebben a néma csendben és kihaltságban érkezett meg végül a páros a romokhoz. A furcsa érzés még mindig ott volt bennük és érezték azt, amit korábban, csak most már egy erősebben. David pedig eddigre már tudja is, hogy micsoda ez, révén ő volt a telepata, az érzés küldője pedig egy személy volt az, aki hívta őket, félt, rettegett és végtelenül magányos volt. amennyit érzett a tudatából egy gyerekféle lehetett, mert a gondolatai eléggé zavarosak és gyermekiek voltak.
A palota előtt, mint egyébként most is a kerítés volt ott, csak ez már le volt rombolva, így könnyedén át lehetett rajta mászni, az ott levő két párduc szobor lefejezve és ledöntve feküdt a földön, az egyik apró darabokra törve. Ebben a pillanatban egy igencsak magas hangú sikolyt lehetett hallani a palota felől, valószínűleg a belsejéből, ezt már Andrew is felismerte, egy gyerek, legfeljebb kamasz hangja lehetett.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Sarah Hétf. 03 Szept. 2012, 02:22

Még több kihaltság, milyen meglepő... A haladásunk amúgy meglepően gondtalan, persze itt-ott amúgy belebotlunk a növényzetben vadállatokban, de meglepő módon menekülnek, jó persze ez talán annyira mégsem meglepő, hiszen azért itt mégiscsak egy olyan terület volt, vagyis valószínűleg olyan volt, sőt még a nagy környéke is, ahol ha megláttak egy állatot simán leölték, és hát mit ne mondjak, a saját korunk átlagos fegyverei is képesek simán állatot ölni, és akkor mi lehet itt... Szóval igen, nem meglepő, hogy inkább menekülnek, bár persze ahányszor ilyesmi teremtmény esik az utunkba, harcra készen rántok fegyvert és célzok is, de hála az égnek nem pazarlom a golyókat meggondolatlan és fölösleges lövésekkel. Menet közben még egyetlen egy dolgot voltam kénytelen megjegyezni, nem cinizmus, semmi ilyesmi, csupán puszta észrevétel, amit valahogy jól esik megállapítani, vagyis kimondani.
- Hát igen, az anyatermészet visszaveszi azt, ami megilleti. - Érdekes tényező, hogy mi emberek, vagyis a legtöbben azt hisszük, hogy amikor felépítünk valami hatalmasat, akkor az hűűűű de nagyon sokáig fog majd ott maradni, mint például a piramisok, vagy egyéb ilyen nagyobb alkotások... De lássuk be, azok is csak azért vannak még, mert főleg homok veszi azokat körül, illetve hát ott vannak az egyéb olyan piramisszerű építmények, amik... Nos részben már abba is beleásták magukat a növények, szóval a lényeg, hogy sokszor azt hisszük, hogy maradandót alkotunk, de ha nem tartjuk karban azokat, akkor évtizedek alatt, maximum egy évszázad elteltével visszaveszi magához a természet, hatalmas felhőkarcolók, amiket már csak az azokat átszövő hatalmas fák tartanak egyben... Nem tudom ki hogy van vele, de én szeretem az ilyen dolgokat, jól néznek ki, ebből adódóan pedig ez a hely is tetszik, persze valószínűleg jobban tetszene akkor, ha fénykorában látnám, de így sem rossz, csak hát igen, valószínűleg sokan meghaltak akiknek sosem lett volna szabad, nem mintha sajnálnám őket csak azért ez ront a képen. Ahogyan közeledünk, egyrészt úgy erősödik egyre jobban az-az érzés, amit korábban is éreztem, vagy éreztünk, valamint érzékelni kezdem a forrását is, vagyis annak a tudatát... Az alapján pedig egy gyerek lehet, bár ezt még nem osztom meg Andrewwel, még. Ahogyan a palotához érünk végre, nos, nincs jó állapotban, de ez meglep valakit? Kétlem, akárhogyan is, egy sikítás, vagy visítás... Inkább sikítás hangzik el, ami egyértelműen egy gyereké, ez pedig, nos nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet, de arra sarkall, hogy igencsak szaporázzam meg a lépteimet, futás " szintre ".
- Azt hiszem jobb lesz igyekezni, nem lehet véletlen, hogy a gyereket olyan messziről megéreztük. - Gondolom ebből levágja a dolgot, mármint hogy tényleg a gyerek a forrása, vagy legalább is nagyon valószínűleg, nekem pedig ez a helyzet valahogy nagyon ismerős, gyerek, akihez egy furcsa érzés hív... Hmm.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Bishop Hétf. 03 Szept. 2012, 22:04

Szépen haladunk az ismeretlen érzés forrása felé, és én már egészen más szemmel nézem a romokat, inkább amolyan méregető tanulmányozó elemezgető létformaként próbálom kitalálni mi vagy ki végezhetett ilyen pusztítást, amint ezzel megvagyok veszélyforrást keresek és találok is az állatok képében, de nem tesznek semmi támadó jellegűt így az energia megtakarítás és az ésszerűség érdekében békén hagyom őket. Ahogy közeledünk a palotához társam tesz egy megjegyzést de nem reagálok rá, csak megyek tovább, felesleges lenne erre időt pazarolni, meg egyébként is, mit lehet erre mondani, csak egy megállapítást tett. Ott lesz számomra érdekes a dolog, ahol a sikolyt hallom és utána érkezik David mondata, hogy egy gyerekről van szó.
~ Jó lehet, hogy csapda és én bután belefutok, de ezt most be kell vállalnom, akármi is lesz, David kint marad és megszerezheti a darabot, nekem mindegy, pótolható vagyok, ezen ne múljon.
- Előre megyek, maradj itt lehet csapda.
Azután aktiválom képességem és a hangforrásának irányába illetve körülbelüli irányába igyekszem futni, odarohanni és ott körbenézni, hogy hol lehet a bajban lévő kisgyerek, nehogy már túl késő legyen.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 04 Szept. 2012, 09:33

Helyszín: Királyok városa romjai, Wakanda, Afrika
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

Andrew rohant előre, de valószínűleg David is követi szépen lassan, így némi időkülönbséggel, de Andrew ér be először, majd a másik fiú. Egy belső udvarszerűségbe érnek, ami régen valószínűleg zöld volt a fűtől és sokkal díszesebb, de most eléggé a régi filmekben is látható szegényebb negyedet idézte.
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) 18515415936959085389442j
Azonban látható volt, hogy valaki rendben tartja ezt a helyet, a földön gyereknyomokat lehetett látni, mind egyforma nagyságú volt, így minden bizonnyal ugyanaz a személy hagyta itt őket. ám, ahogyan ide beértek valami más is történt, egyelőre még nem látszott semmilyen csapda, de a gyerek sem és Andrew másfajta hívást kezdett érezni. Ez nem olyasmi volt, mint ami korábban, hanem sokkal mélyrőljövőbb, nem egy kétségbeesett valami, hanem egy ősrégi dolog, mi egyidős ezekkel a földekkel.
Így mivel ő indult körbenézni be is rohant az egyik épületbe, hamarosan a trónteremben találta magát, ahol egy csapóajtó volt a földön nyitva. Lefelé pedig csigalépcső vezetett kőből. Onnan lentről érkezett az egész.

David pedig kint maradt, mivel ő ért be később, hamarosan pedig szipogást hallott az árnyékos részekről és némi csoszogást, majd egy szakadt ruhákba öltözött fiatal, talán kamasz fiú jött elő a karja vérzett, friss vágott sebből. Meglepetten és szipogva nézett fel David-re.
- Azért jöttél, hogy elvigyél? – kérdezte.
Angolul tette fel a kérdést, és ezek után a fiú egyből tudta, hogy ettől a gyerektől érkezett a hívás, ami miatt egyáltalán idejöttek.
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) 2460938-genesis_2

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Bishop Kedd 04 Szept. 2012, 19:28

Gyorsítom magam és gyorsan befutok a palotába a pompa már rég oda, leginkább egy kihalt elhagyatott régi kastélyra hasonlított már a hely, gyorsan körbepillantottam és észrevettem a lábnyomokat, szóval van itt valaki, de ettől még lehet csapda az egész tovább mentem és hamarosan a trónterembe érkeztem, itt megint egy misztikus belső érzés fogott el, ez most más volt annál ami idehívott, érzem, sokáig nézem a lejáratot közben gondolkodom mi a helyes lépés.
~ David már bizonyára ideért, majd ő megkeresi a gyereket az ő képessége úgyis jobb az ilyenhez, én elvesztésem már egyszer végiggondoltam, úgy, hogy nem gond ha ez csapda, szóval logikus, hogy most lemegyek és megnézem mi is van odalent mielőtt elmulasztanám a lehetőséget, rendben de nagyon vigyáznom kell.
Ezután fogom magam és óvatos de gyors mozdulatokkal szépen előre megtervezett lépésekkel elindulok a lejáró felé, majd onnantól egész lassan elindulok lefele a lépcsőn, nem akarok valami veszélyesbe csak úgy belerohanni, fő a biztonság, inkább félek mint megijedek.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Sarah Kedd 04 Szept. 2012, 21:13

Andrew kissé furán viselkedik, nem tudom miért, talán nyugtalannak tűnik... Vagyis nem annak, vagy talán mégis? Beh, nem tudom, de előre siet, én pedig mire utána szólnék, már túlzottan késő, így hát futva indulok meg utána, tempósan, avagy sprintelve.
~ Ő parázik a csapda miatt, erre előre rohan, gyönyörű mondhatom. ~ Közben kissé mérgelődök magamban, de kb. eddig is tart az egész, mert a futásra kell figyelnem, egyrészt azért mert így is megbotlottam és majdnem pofára estem, másrészt meg mert... Inkább figyelek arra, minthogy ideges legyek, gyűlölök idegeskedni, apám szokása volt, szerencsére ilyen téren nem az ő példáját követtem, vagy nem az ő génjeit örököltem, mondjuk én nem igazán kerültem vele összetűzésbe, inkább anyámmal. Beérek végül a palotába, vagyis annak a belső udvarába, vagy legalább is valami olyasféle helyre, feltételezem, hogy az, így végre lefékezek, majd pedig kissé zilálva nézek körbe. Ez a bizonyos zilálás nem tart sokáig, csupán pár másodperc, amíg egyenletessé teszem a légzésem, kicsit lassúvá és hosszassá, ez ilyenkor a legjobb módszer a gyors pihenésre és sokkal több oxigén jut így a vérbe, legalább is egy darabig, ha az ember túl fáradt akkor a gyors lélegzés működik ugyan így, ezt tudni kell, ha az ember nem akar hosszú tempós futás alatt megfulladni. Szipogást is hallok persze, a fülem ugyan úgy funkcionál mint mindig, ja és még csoszogást is, a hang irányába emelem a tekintetemet, ott pedig egy szakad ruhájú gyereket pillantok meg. A meglepettségére és a szavaira megvakarom a tarkómat, kissé kellemetlen, de nem fogok neki hazudni.
- Nos tulajdonképpen egy szerkezetet keresek, de megéreztem messziről, hogy itt vagy, azért jöttem ide.. Szóval egyrészt igen. - És tulajdonképpen nem is ferdítek, vagy legalább is nem érzem annak, mert tény, hogy miatta jöttem ide a palotába. Itt hagyni pedig... Egy gyerek és meg van sérülve, még mindig nem sajnálom, de itt hagyni nem fogom, miféle ember lennék, ha ezt tenném?
-... Ha akarod, velem jöhetsz, szívesen elviszlek innen valami jobb helyre, de először is nyugodj le egy kicsit. Mi történt a kezeddel? - Kérdem érdeklődve és ha engedi akkor átvizsgálom finoman, hogy milyen súlyos is lehet az a sérülés a karján.
- Na meg ha már itt tartunk, hogy hívnak? - Érdeklődöm még vizsgálgatás közben, ha engedi.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 05 Szept. 2012, 11:04

Helyszín: Királyok városa romjai, Wakanda, Afrika
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

Andrew ahogyan elindult lefelé egy szűk folyosón haladt körkörös kőlépcsőn. A falakra fentről szűrődött be némi fény és így látszottak az egyiptomi mintás jelek. Hieroglifák, a képek alapján egy temetést ábrázoltak, múzeumban, de akár már számítógépes játékokban is láthatott hasonlót a fiú már. Nem volt csapda a hely, leérve a lépcsőn egy hatalmas csarnokban találta magát Andrew. Itt is minden egyiptomi jelekkel volt, nem volt nehéz rájönni, hogy egy sírkamrában van, valahonnan tudta, hogy mi ez a hely. A Necropolisz bejárata, a halottak városáé. Néhány lépés kellett csak és a helyszín elmosódott, Andrew úgy látta, mintha újra a régi városban lenne, amikor a Királyok Városa és Wakanda még teljes pompájában volt. A város szélén állt, a szavanna és a dzsungel határán, amikor mély morgást hallott, ha arra kapta a fejét egy hatalmas párduc állt előtte.
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) CivilWar34BP18

A fiú bólintott, így David odalépett, hogy megnézze a sebet. A fiú bőre ott is teljesen szürke volt, nem a kosztól, hanem egyszerűen ilyen volt a bőre. Hozzáérve még a tapintása is kissé más, mint megszokott lett volna. Amennyire sok vér volt a karon, a seb már nem volt olyan vészes, mintha gyógyulni kezdett volna. A bőr a tapintás alapján ellenállóbb volt, mint David bőre, így valamilyen igencsak erős valaminek kellett megvágnia azt. Könnyedén be lehetett kötözni és valószínűleg ha tényleg ilyen gyorsan gyógyul, akkor nem lesz semmilyen komoly baja és hamar rendbe jön.
- Próbáltam szerelni odalent – mondta. – Ott véletlenül letörtem egy darabot az egyik karból és az vágott meg. Veled szeretnék menni, itt már nincs semmi és senki.
A kezével a helység másik végébe mutatott, ott volt két kőhalom, mintha sír lett volna mindkettő.
- A szüleim is meghaltak pár hónapja, így egyedül vagyok. Eredetileg Genezis a nevem, de a szüleim csak Dereknek hívtak. Te ki vagy és mit keresel itt ebben a halott városban?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Sarah Szer. 05 Szept. 2012, 14:12

Nos, megnézhetem a sebet, szóval odalépek hozzá és vizsgálgatni is kezdem... Egyértelműen, azonban ahogyan megtapintom a bőrét, nos valahogy más, mint az átlag, keményebb, az én bőrömnél mindenképpen legalább is és úgy tűnik, hogy nem azért szürke, mert piszkos, bár tulajdonképpen ez valahogy meg sem fordult a fejemben, mármint hogy koszos lehet, pedig gondolhattam volna rá, mert hát itt mégiscsak nincs semmi. A seb, akármennyi vér is ömlött ki rajta, már nem tűnik olyan hű de súlyosnak, így a pólóm ujjából tépek le egy nagyobb darabot, és azzal tekerem körbe finoman a kezét, nem vagyok egy orvos de erről még én is látom, hogy rendbe fog jönni, maximum marad egy kis nyoma, én meg nem vagyok egy tetves mocskos ember, hogy bármiféle fertőzéstől kelljen tartani, ezt a pólót meg amúgy sem szeretem már annyira, mint régen, nem is igazán sajnálom. Szóval azzal kötöm be a karját, valamilyen szinten szorosan, de azért nem úgy, hogy ne jusson vér a kezébe, csak hogy azért a kötés ne csússzon le, hanem normálisan fogjon. Az első szavaira, miszerint szerelés közben sérült meg csak bólintok, érthető, sajnos néha megesik, bár kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehetett éles az a kar, ami felsebezze a bőrét, bár nem biztos, hogy sokkal szívósabb, mint a sajátom, de mindenképpen erősebb, tapintás alapján. Arra hogy inkább velem jönne, majd pedig két kőhalomra mutat és azt állítja, hogy nincs már itt senki, gondolom rajta kívül. Én pedig... Nos eléggé gyorsan levágom a dolgot.
- Rendben, és részvétem. - Félreértés ne essék, rutin szavak, a halál az élet velejárója, mindenkinek megvan a maga ideje, és mindannyian tudjuk, hogy van valami a halál után is, szóval. Igen. A kérdéseire végül leveszem a sisakot a fejemről és stílusosan megvakarom a fejem búbját a jobb karommal, kissé elgondolkodván a válaszon, hogy miként is magyarázzam.
- Akkor Derek. - Erősítem meg először azt, hogy felfogtam a nevét.
- A nevem David Ethan és furán hangozhat de a múltból jöttem, bár nem saját akaratomból, azért vagyok itt mert meg kéne keresnem valamiféle szerkezetet, csak azt nem tudom, hogy hol van és sajnos azt sem, hogy miként néz ki, de azok szerint, akik ide küldtek valahol ezen a környéken kell, hogy legyen, valószínűleg... - Itt egy kicsit elhallgatok, had dolgozza fel, persze ezen nincs igazán mit feldolgozni, az sem kizárt, hogy hülyének néz, de végül is egy gyerek, fiatal elme, hiszékenyebb, én meg amúgy sem hazudok, csak abszurdnak hangozhat eléggé, meg lehetetlennek és nem mellékesen intelligensnek is tűnik, okosabbnak az átlagnál.
- Mond csak, min dolgoztál, amikor megsérültél? - Hátha megütöm a " főnyereményt ".

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Bishop Szer. 05 Szept. 2012, 20:21

Megindulok lefelé szépen óvatosan kimért mozdulatokkal, szerencsére nincs lent sötét így bőven van időm az ősi kőbe vésett jeleket tanulmányozni, tetszenek, igazán szépek és még jelentésük is van, kiskoromban mindig vonzottak az egyiptomi ősi kultúrákkal foglalkozó dolgok, legyen az egy kép egy múmiáról vagy egy fotó egy ehhez hasonló lépcsőről, így most nagy mosolyt eresztek meg, hogy egy ilyen helyen járok, mint egy egyiptológus úgy érzem magam.
~ Lehet találok valami fontosat, vagy valami újat, legjobb lenne az alkatrész de végül is nekem bármi más is megfelel, ami kicsit is közelebb visz a célhoz. Érzem, hogy lennie kell itt valaminek, valami misztikusnak.
Amikor leérek és rájövök, hogy ez a nekropolisz nem tudom miért azt hiszem, hogy most sínen vagyok, valahol egy sírban, egy múmia kezében vagy egy szobron kell lennie annak a bizonyos darabnak. De gondolatom nem helyes, hamarosan elmosódik az egész világ és már nem is tudom hol vagyok. Mire észbe kapok már egy szavannán találom magam, de a dzsungel is itt van nem messze, földrajz óráról rémlik a pontos magyarázat, nagyjából tudom hol vagyok, főleg, hogy itt a város határa is. Mire elcsodálkozhatnék vagy elgondolkodhatnék egy erős morgást hallok, arra nézek meglátom a párducot és reflexből saját maga felgyorsítva nem kicsit ugrok majd oldalra lépek pár lépést, közben előkapom mind a kettő kardom. Egyelőre nem támadok csak felveszem a védekező állásom a két kardommal, ha harcra kerül a sor, akkor egy ugrás vagy roham elől oldalra kilépek egy nagyot majd egyik kardommal a fejet/nyakat próbálom mélyen megvágni, másik kardommal az állat oldalát célzom meg, nagyjából hastájékon.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 06 Szept. 2012, 00:06

Helyszín: Királyok városa romjai, Wakanda, Afrika
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

Abban a pillanatban, ahogyan Andrew védekező állásba állt morgást hallott a nagymacskától, azonban csak másodpercek kellenek ahhoz, hogy rájöjjön, hogy a lény nevet. A fiú szeme láttára ült le, mintha mosolyogott volna.
- Nem kell félned gyermek, nem akarlak bántani – mondta kellemes női hangon. – Bastet vagyok, a helyiek csak Párducistennek ismernek, Wakanda védőistennőjének. Figyeltelek Andrew már akkor is, amikor először jártál Wakandában a saját idődben. Tudom, hogy nem idevalósi vagy, ebbe a korba és azt is, hogy vissza fogsz térni oda.
A mosolya eltűnt és már komoran nézett a fiúra.
- Már tudod, hogy el fog pusztulni a népem, Apokalipszis nem méltó arra, hogy megvédje a helyet, de te igen. Ő elbukott, segítség kell neki. Készen állsz arra, hogy te légy az, ki megvédi és őrzi az élők között Wakandát?

David el tudja látni a fiú sebét, bekötözte azt könnyedén. Derek érdeklődve figyelte, hogy mit is mond a másik vele szemben levő. Ahogyan David kimondja, hogy valami tárgyat keres, és azért jött kezdi úgy érezni, hogy nem kell tovább keresnie azt, hanem megtalálta. Nem tárgy volt az, hanem a vele szemben levő fiatal fiú.
- Itt sok szerkezet és ilyen van – mondta. – Aki itt élt korábban, Apokalipszis sok labort tartott fent és benne sok szerkezetet.
A szavai alapján látszott, hogy fogalma sincs arról, hogy neki bármiféle köze lenne a mutánsistenhez.
- Egy generátort, hogy legyen odalent fény, megmutathatom – ajánlotta fel.
Ha David igent mond, akkor a fiú elindul visszafelé a palotába, hogy mutassa az utat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Sarah Csüt. 06 Szept. 2012, 01:19

Ahogyan kimondom a szavakat és a gyerek tekintetét figyelem, ahogyan érdeklődés szűrődik le belőle... Valahogy... Nem tudom hogyan, tényleg nem, de egyszerűen ráeszmélek, hogy valószínűleg, sőt biztosan nem tárgy az, amit keresek, hanem személy és tulajdonképpen már meg is találtam. A meglepettség pár pillanatra kiül az arcomra, de meglehetősen gyorsan letörlöm, erre most itt nincs szükség, s tán ez nem is olyan meglepő fordulat, mint elsőre az ember gondolná.
~ Ez... Meglepően könnyen ment... ~ Tűnődök egy kicsit magamban, de végül is addig kell a dolgoknak örülni, amíg tényleg egyszerűen, mert általában ilyenkor szokott becsapni ama bizonyos derült égből a villám és hirtelen minden rossz lesz... Szóval igen, addig kell örülni az egyszerűségnek, amíg lehet, meg persze reménykedni kell benne, hogy így is marad, bár ebben a városban amúgy meg nem hiszem, hogy sok komolyabb veszélyforrás lenne, mármint persze ott vannak a vadállatok, de nem hiszem hogy golyóállóak, a másik pedig, amivel eddig találkoztam az a zuhanásveszély, de a talajon nem hiszem, hogy hirtelen több emeletnyit fogok zuhanni, ha csak be nem szakad alattam persze, miközben a tudtomon kívül egy hatalmas csarnok felett sétálgatok, de ez esetben pedig... Nos mit is lehetne tenni? Valószínűleg mire észbe kapnék már félúton lennék lefele, ha számítok valamire akkor reflexből talán meg tudok kapaszkodni... Na jó, eleget boncoltam én ezt most fölöslegesen. A srác szavaira csak bólintok, nem érzek különösebb szükséget rá és okát sem látom annak, hogy erre bármit is mondjak, valószínűleg nem is tudnék rá mit. A második, hogy mit szerelt és meg akarom-e nézni... Nos miért is ne? Andrew nélkül úgysem mehetek vissza, őt pedig még elő kéne kerítenem, ha pedig szerencsém van, akkor út közben belebotlunk, remélhetőleg nem szó szerint és nem a hullájába, nem lenne kedvem visszacipelni a többiekhez, bár igaz ha tényleg meghalna, hagyhatnám akkor itt is, de nem is tudom... Nincs bajom vele, bár eléggé hallgatag valamilyen szinten bírom, ennyit legalább érdemelne ha esetleg alulról szagolná az ibolyát.
- Rendben, nézzük meg, menet közben pedig ha esetleg van valami felszerelés vagy holmi, amit magaddal szeretnél hozni, akkor azt szedd össze. - Miután ezt kimondtam remélhetőleg megindul, én pedig követem, közben pedig figyelek is persze, mert ki tudja, de nem hiszem, hogy különösebb veszély fenyegetne, közben pedig eszembe jut még valami.
- Lennie kell itt valahol egy másik személynek, nagyjából korombeli, velem érkezett ide, láttál esetleg valaki mást rajtam kívül? - Ő is erre jött, legalább is feltételezem, bár ki tudja, lehet ő más útvonalat választott, de azért megkérdezem, mert ki tudja.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Bishop Csüt. 06 Szept. 2012, 17:05

Arrébb szökkenek és kardjaimat azonnal előrántom, felveszem a megfelelő test állást, de védekezésre nem kerül sor, ugyanis nem érkezik támadás a macskától, nem tudom ezt mire vélni főleg nem a különös morgását, először arra gondolok csak a területét védi azért nem támad, de ez ostobaság mert már rég támadnia kellett volna ilyen távolságból. Aztán lassan kihallom a morgásból a nevetést, egy párduc ami nevet rajtam, hát ez tényleg különös, ezután még beszélni is kezd, megdöbbentő, nem hittem, hogy ilyen létezik. Felfogom amit mond, ő Bastet a Párducisten, és már rég óta figyel engem, kardjaimat visszacsúsztatom a tokjaikba, nincs rájuk szükség majd határozottan megállok a párduc előtt, felfogom amit mond de szokás szerint bizalmatlan és hitetlen vagyok, nem tudom mire vélni az egész dolgot, talán csak nem hiszem el, vagy más oka van az egésznek. Én? Pont én mentsem meg Wakandát...
~ Ez átgondolandó, vajon készen állok-e egy ilyen feladatra, hogy felelősséget vállaljak egy ilyen dologért, ezt én nem tudom megítélni, másnak kell megítélnie, de nincs más magamra kell hallgatnom. A romok látványa már kiváltotta belőlem a kellő mértékű negatív érzelmeket, ahhoz hogy tudjam lélekben megfelelek, de a többit nem tudom. Most mondjak nemet egy istennek? Ez olyan hülyén hangzik.
- Bastet, te figyeltél engem, te tudod, hogy készen állok-e a feladatra. Én nem tudom megítélni, úgy érzem igen, a szívem azt mondja, de logikusan átgondolva nem tudom eldönteni. Hatalmas felelősség ez.
Valóban ezt gondolom, most kerek perec ki is mondom.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 07 Szept. 2012, 14:37

Helyszín: Királyok városa romjai, Wakanda, Afrika
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

Andrew szavai után a párduc morgott, de ez nem fenyegető volt, hanem már-már elégedett.
- A próbán átmentél gyermek – mondta lágyan az istennő. – Tudnom kellett, hogy készen állsz-e és eléggé felkészült vagy-e. A szavaid alapján az vagy, bölcsen válaszoltál és éretten.
Az istennő a mancsával nyúlt ki a fiú felé, és ahogyan lágyan hozzáért a mancsával némi bizsergés futott végig rajta, egy pillanatra megszédült és furcsán érezte magát, de amint teljesen magához tért már a földön térdelt lehajtott fejjel, az új ruházatában és fejlett képességeivel.
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) 1552395-picture_1
- Kellj fel bajnokom, Wakanda védelmezője, Fekete Párduc – mondta.

Derek megrázta a fejét a befelé haladás közben.
- Nem igazán van felszerelésem – mondta.
Azonban ekkor feltűnhetett Davidnek, hogy a fiún már nem a szakadt ruhája van, hanem egy teljesen normális és átlagos ruha, még cipő is. Időközben elindult a páros lefelé és hamarosan egy nagyobb helységben találták magukat. Igencsak poros volt, tele gépekkel, a legtöbb szétzúzva, gázlámpások világítottak odalent, és csak romok voltak itt is.
- Itt ügyködtem azon a gépen – bökött az egyikre.
A kérdésre, hogy látott-e valakit megrázta a fejét.
- Csak téged éreztelek – mondta. – Van itt rajtad kívül más is? Mi ez, amit kerestek?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Bishop Pént. 07 Szept. 2012, 21:51

Ahogy Bastet felém emeli a mancsát látom, amit eddig nem vettem észre, hogy óriási a mérete, nem tudom eddig miért nem láttam meg, talán az ijedtség miatt, vagy a fókuszom volt rossz, de semmire nem mentem volna a kardjaimmal, inkább csak olyan túlélő reflex volt, de amúgy esetleg a bundáját megigazgathattam volna, vagy ilyesmi. . A szavait megjegyzem, nekem nem sűrűn mondanak ilyeneket, úgyhogy ennek kifejezetten örülök, ha egy isten mondja akkor abban már lehet valami, kénytelen vagyok elhinni. Aztán kicsit elszédülök és mire észbe kapok már a földön térdelek, más ruhában vagyok ezt érzem ezen felül valami még más, de nem tudom biztosan. Parancs szerint lassan felállok, közben gondolataim cikáznak.
~ Fekete Párduc? Tetszik ez a név... a Wakanda védelmezője cím még jobban, már maga a védelmező is. Valami célom is van most már, de ez nem kis feladat.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Sarah Pént. 07 Szept. 2012, 22:28

Elindulunk végül, a gyereknek pedig nincsen semmiféle felszerelése, vagyis gondolom a ruházatán kívül nincs, ami most, hogy így eszembe jutott és rá néztem... Megváltozott.. Megváltozott? Hogyan? Az előbb még szakadt volt, most pedig teljesen átlagos, nem nagyon értem és nem is igazán tetszik a dolog, mert ilyenkor tipikusan az van, hogy valaki szórakozik a tudatommal, bár szeretném feltételezni most az egyszer, hogy ez nem így van és hogy miután rákérdezek, mert rá fogok, olyan választ fogok kapni, ami normálisan magyarázza ezt.
- Mikor öltöztél át? - Kérdem... Nos nem is tudom hogyan, átlagosan? Igen, egyértelműen átlagosan, kizárt, hogy úgy tette volna, hogy ne vegyem észre, mivel lényegében eddig is figyeltem és az mégiscsak feltűnt volna. Lefele haladunk, leérve pedig egy nagyobb terembe jutunk, ami eléggé poros, bár ez nem lep meg, számítani lehetett rá. Igazából olyasmire számítottam, hogy lesz itt még pár működőképes masina, vagy valami ilyesmi, de úgy tűnik, hogy semmit sem hagytak használható állapotban. A gép felé nézek, amire mutat, de nem igazán erre számítottam, viszont... Nos sajnos ez van, nem is számít talán, tulajdonképpen megvan az, amiért jöttem, ha pedig igazi és nem csak valaki szórakozik, akkor azt hiszem tényleg távozhatnánk is, csak Andrewt kéne már összekaparni. Mindenesetre is jobban szemügyre veszem a bütykölt szerkezetet, érdekel, hogy mit piszkálhatott rajta, gondolom ért is hozzá, vagy tanulja éppen. Ismételten megszólal és állítja, hogy nem látott... Vagyis nem érzett rajtam kívül mást, pedig igen, itt van valaki rajtam kívül, ó és még kérdez is, ami végül is rendben van... Nem mintha egy kérdés lehetne " nem rendben ", de persze vannak olyan helyzetek, ahol egy kérdés képes tönkretenni mindent. Szerencsére ez nem egy olyan helyzet.
- Igen, meg kéne találni, aztán végre távozhatnánk... Amit pedig keresünk... Nos egy jó darabig nem voltam benne biztos, de séta közben realizáltam. Már megvan, te vagy az, bár egy jó darabig azt hittem, hogy valamiféle tárgy lesz. - Itt elmosolyodok, kíváncsi vagyok, hogy miként akarnak belőle egy szerkezetet csinálni.... Na nem lényeg, úgysincs rá módszerük.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 08 Szept. 2012, 11:03

Helyszín: Királyok városa romjai, Wakanda, Afrika
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

Andrew felállt és ekkor a világ, ahol volt szertefoszlott körülötte. Újra egymaga volt a Nekropolisz bejáratának csarnokában. Mintha csak képzelte volna az egészet, az egyetlen dolog, ami árulkodott arról, hogy nem ez történt, hogy a ruha még mindig rajta volt, a fekete, amit az előbb kapott, a sötétben rendesen látott, mintha napfényes délután lenne, és a por, illetve David, és egy másik személy illata is érezhető volt még ide lent is, sőt könnyedén az illatukat követve oda is talál hozzájuk. Valóban megtörtént, amit látott, ő lett Wakanda védelmezője.

Derek felnézett a vele levő fiúra és mintha kissé elszégyellte volna magát.
- Mivel rajtad is rendes ruha van, így gondoltam a szakadt ruhám nem illő oda, ahova megyünk – mondta. – De ha gondolod visszaalakítom az öltözetemet.
Ekkor esik le a fiúnak, hogy ezt még ő maga is hallotta, amióta a csapattal van, hogy Apokalipszis és a leszármazottai, a vérvonala, vagy aki iszik a véréből képes arra, hogy ilyesfajta alakváltást képes legyen véghezvinni. És akkor ez azt jelentette, hogy a ruha nem valódi ruha, hanem maga a fiú. Az összeszedelőzködés után vissza is ért a fiú David elé és meglepetten nézett rá, amikor kiderült, hogy ő az, amit kerestek.
- Én? – kérdezte. – De hogyan és miért lennék én az, akit kerestek? Én csak… én csak egy gyerek vagyok.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Sarah Szomb. 08 Szept. 2012, 21:50

A srác... Nos nem tudom, talán szégyenlős? Vagy esetleg valami olyasmit mondtam, ami miatt kissé rosszul érzi magát? Csak azért kérdem, mert a szavaimra láthatóan nem túl pozitívan reagál, a magyarázata pedig... Eszembe juttat valamit, Apo leszármazottainak a különlegességét, az-az átalakítgatás, ez pedig azt jelenti, hogy ha a ruháját képes volt átalakítani, akkor az valószínűleg nem átlagos ruha, hanem sokkal inkább talán a bőre, azt hiszem, vagy hát mit tudom én, akkor a srác pedig ténylegesen apokalipszis leszármazottja. Fincsi!
- Nyugodtan maradhat így, tökéletesen rendben van. - Mosolygok rá, hogy valami önbizalomszerűséget adjak neki, aztán pedig... Nos mindenki el van foglalva egy kicsit a maga dolgával, de nem igazán sokáig. Mikor visszatér és közlöm neki a közlendőmet, ugye hogy őt kerestem, nem meglepő a reakciója, mármint az ő meglepődése, számítottam rá, hogy valami hasonló lesz.
- Figyelj kölyök, ne így állj hozzá a dolgokhoz, te nem egy gyerek vagy, te vagy A gyerek! Ha én mondom, hogy téged keresünk, akkor biztosra veheted, hogy tényleg rólad van szó, különleges vagy, valami nagynak a része, csak még nem tudom, hogy minek. - Még mindig mosolygok, majd pedig kissé megveregetem a vállát.
- Nah gyere, valahol még összeszedjük Andrewt, aztán lelépünk erről a helyről, valószínűleg teleportációval... Valószínűleg. - Majd pedig megindulok felfelé, de csak ha a srácnak nincs még itt valami dolga. Nem sietek különösebben, szerintem ráérünk, de tényleg, senki sem akar megtámadni, vagy legalább is még nem tudok róla, de mondjuk akkor már korábban megtették volna, a srác is azért vedlett át másik ruhában, mert valószínűleg Apo leszármazottja, mondjuk ezt majd a tudtára kéne hozni, és majd alatt valószínűleg a most azonnalt értem, bár nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet.
- Mond csak, tudod, hogy kik a szüleid, nagyszüleid, vagy régebbi rokonaid?-

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Bishop Szomb. 08 Szept. 2012, 23:08

Bastet és a környezet mint egy délibáb eltűnik, mintha soha nem is lett volna itt semmi. Ismét a Nekropoliszban találom magam, éppen megkérdőjelezném a józan eszemet, mikor észreveszem még mindig ugyanaz a ruha van rajtam, ami előbb volt, minden más eltűnt de a ruha maradt, aztán észreveszem, hogy már nincs is itt olyan sötét, tökéletesen látok mintha nappal lenne, ez is meglep mert emlékeim szerint az előbb még nem volt itt ilyen világos, különös. Legvégül pedig illatokat érzek, az egyik Davidé a másik ismeretlen, de valószínű a gyerek lesz az, nem tudom mire vélni, a szaglásom eddig szörnyű volt, most pedig tisztán érzem őket.
~ Hát mégis valóság volt, megtörtént. Én lettem Wakanda őrzője. Hihetetlen, miért pont én? Nem is vagyok olyan fontos személy, általában csak a háttérbe vonulok és figyelem az eseményeket, de semmi olyat nem teszek... És most vajon mihez kell kezdenem? Először is visszatérni a mi rendes időnkbe és onnan továbbindulni.
A szagnyomot igyekszem követni és megkeresni a társamat és az ismeretlen gyereket, nem volt szép dolog csak úgy otthagyni őket, de nem tudtam ellenállni ennek az erőnek, ami idehívott. És ez nem is baj, csak most kell sietnem, hogy nehogy elveszítsük egymást, vagy ilyesmi.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 09 Szept. 2012, 11:12

Helyszín: Királyok városa romjai, Wakanda, Afrika
Résztvevők: David Ethan és Andrew Ramirez

A páros elindult felfelé, Derek felnézett David-re és bólintott neki.
- Ha te mondod, elhiszem – mondta.
Egy pillanatra megtorpant, amikor a valószínűleg szó elhangzott. Értetlenül nézett le a lépcső egy magasabbik fokáról, végre először nem kellett felfele néznie.
- Valószínűleg? Egy ilyen dologban hogyan nem lehetsz biztos?
Még megvárta a választ és indult is tovább. Hamarosan pedig felértek a csarnokba, amikor egy feketeruhás alak jött velük szembe.

Andrew sietve indult a többiek keresésére és hamarosan meg is találta őket, pont, amikor felérek a fenti csarnokba a földszintről. David megvolt és valóban volt vele egy fiú, aki a fiatal kora ellenére megszólalásig hasonlított Apokalipszisre, a bőre és a szeme színe az a sötétebb vonal a szájánál és az arcán. Azonban David így most hirtelen nem ismerte meg azt, aki előttük termett, hiszen egy feketepárduc jelmezben volt az illető.
- Ő lenne az? – kérdezte a fiú.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.