Staten Island-i Egyetemi Kórház

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Thorhalla Kedd 21 Aug. 2012, 11:54

1861-ben nyitott meg a kórház, 2020-ban ezt is újra felújították és az orvosi egyetemi rész is megnyílt, a legtöbb medikus itt tölti a szakmai gyakorlatát.
Staten Island-i Egyetemi Kórház SIUH_South_jeh

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Staten Island-i Egyetemi Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Darren Cain Szer. 04 Dec. 2013, 23:08


Pár perc múlva megérkeztem. Talán még annyira sem volt szükségem. Hihetetlen, milyen gyors vagyok. Mondjuk igaz, én vagyok az Isteni Killbane. A kórház épülete maga végtelenül unalmas volt. Egyetemi kórház. Nem régen újjáépített épületek mindenfelé. Unalmas, steril és fehér. Igazán kikérhetnék Killbane egyszer-egyszer. Vagy mindig. Killbane nem kicsit tudná feldobni ezt a helyet. Elég biztos vagyok benne, hogy egyszer hívni fognak. Ki ne akarná Killbanet?
Ekkor érkezik meg a taxi a többiekkel. Miért itt vannak? Világos parancsot adtam! Hogy merik megtagadni Killbane parancsát? Hogy lehetséges ez ?!
- MÉRT ITT VAGYTOK!? MEGMONDTAM, HOGY AZ AIMVILLEHEZ MENNYETEK! MIÉRT ITT VAGYTOK??? - üvöltök rá a társaimra. Nem hiszem el, megszegik a parancsot. Ha követték volna, akkor egy délután összeszedhettük volna a maffiózók felét! Idióták! Senki más csak idióták!

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Árny Csüt. 05 Dec. 2013, 02:29

A maszkos elviharzik és máris kellemesebb pár percig a hangulat, pontosabban pár másodpercig, míg nem Kames egy sóhaj után be nem jelenti, hogy nekünk is haladnunk kéne, s valóban, tanácsosabb lenne mielőtt a tömeg úgy gondolja, hogy ismét próbálkozna valamivel, így végül követem a taxihoz és beszállok jómagam is és élvezem a csendet végig az úton, hogy nem beszél senki a rádióba és egyéb ilyen apróságokat amivel nem zavarnak meg. Mind ez addig tart amíg meg nem érkezünk és kiszállás után sajnos ismét a színész társaságát kell " élveznem ", aki szabályosan ordibálni kezd. Összefonom magam előtt a kezeimet.
- Ha nem akarod némán leélni a hátralevő életed ajánlom hogy jobban gondold meg kikkel beszélsz, nem az alattvaló segédeid vagyunk, nyomorult színész. - Igencsak visszafogom magam, szerencsére nekem nincsenek düh kezelési problémáim, leszámítva néha azokat a rohamokat amiket a hirtelen jött tudás okoz. Ha csak egy évvel ezelőtt lennénk... Csak egy évvel, bármiféle szó vagy figyelmeztetés nélkül elvettem volna a hangját, ha úgy vesszük hálás lehet, persze nem várok tőle semmilyen értelmes reakciót, így ha beszélni kezd maximum elsétálok mellette, nem érdekel különösebben, amíg nem ordibál, bár azzal is csak magának ássa a sírját, ez pedig tény, mind tudjuk hogy mit akar a drágalátos elnök úr, aki mindannyiunk szíve csücske, főleg nekem, úgy rajongok érte hogy eltörném a nyakát, ez pedig még gyors halál is egyben, ilyen nagyon szeretem, de inkább nem gondolkodok rajta, csak idegesítene. Besétálva a kórházba a recepcióhoz vezet elsőként az utam, ahova kénytelen vagyok felvenni a kedves arcomat, bármennyire is ijesztgethetnék azzal gyerekeket.
- Jó napot honfitársam! -
~ Mától önkorbácsoló életmódot élek. ~
- Nagyon fontos ügyben járunk erre. Az a hír terjeng hogy többen is lőtt sebekkel kerültek be. Mondja csak, hol találom őket? -
~ Harninc elég lesz kezdésnek, mostantól számolom. ~ Nem vagyok jó nyomozó, lehetséges, hogy félre értem az egészet de valószínűleg tanácsos lenne velük kezdeni, hiszen ha csak úgy parancsolgatott az orvosoknak akkor lehetett köztük egy olyan személy, aki fontosabb volt és talán rajta keresztül juthatunk valamire. Valószínűleg kérdezhetnék még, de egyenlőre az iránnyal is tökéletesen megelégszem.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Thorhalla Pént. 06 Dec. 2013, 08:32

Résztvevők: Jack Kames (Miller „sólyomszeme”), George Ethan / Árny (Skarlát Boszi) és Edward Pryor / Killbane (Higanyszál)
Következő körváltás: 2013. december 11. (szerda)

Még odakint kezdett el Killbane üvöltözni a többiekkel, hogy mit keresnek itt. Árny még megfenyegette, majd mit sem törődve vele sétált be a recepcióig, Kames pedig a híres Jokeres mozdulattal kezdett tapsolni.
- Legalább már teljes Staten Island tudja, hogy itt vagyunk – jegyezte meg. – A két újat ott tették le a közelben, ők mennek AIMville-hez.
Ezzel ő maga is elindult befelé, ott bent már Árny faggatni kezdte a nővérkét, aki a recepciónál volt. Az hirtelen azt sem tudta, hogy mit tegyen, annyira megilletődött, hogy kik is érkeztek. Végül kissé zavartan nyelt egyet és hihetetlen módon hadarva kezdett beszélni.
- Ha tudtuk volna, hogy jönnek… khm – megköszörülte a torkát. – A második emeleten van az egyik kórteremben vannak mind a négyen, ők azok, akik túl is élték a lövöldözést. Megfogják találni, rendőrök állnak előtte.
Ha a társaság felmegy, akkor tényleg megtalálják a helyet, először nem akarják őket beengedni, fel kell hívni a felettesüket Osborn Angyalainak, aztán a tábornok intézkedik erről. Úgy tíz perc huzavona után a rendőrök megkapták a parancsaikat, hogy engedjék be a hármast a betegekhez. Négyen voltak, mindannyian bekötve, ketten lélegeztető gépre voltak kötve, ketten jobban voltak. Mind a négyen férfiak, azok közül, akik beszélni tudtak az egyik egy huszas évei elején járó fiatal fiú volt, a másik pedig egy ötvenes évei végén járó idősebb alak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Staten Island-i Egyetemi Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Darren Cain Kedd 10 Dec. 2013, 23:12


Skarlát boszorkánymester fenyegetésére elröhögöm magam. Tudom, hogy az isteni Killbanehez képest egy szánalmas alak, de ez már túl sok volt. Kezdőktől jobb fenyegetést szoktam hallani. Szánalmas.
- Komolyan, szólj rám, hogy adjak pár tippet fenyegetésből. Talán akkor nem fognak kiröhögni- tudom, hogy nem hall, mert úgy sétál mintha valami nagyon menőt mondott volna. Ismételten szánalmas. Arról nem is beszélve, hogy az isteni Killbane segítői hatszor használhatóbbak mint ezek ketten összesen.
- Persze, csak most tudták meg. Kames, eddig magát hittem a legokosabbnak a sok balfék közül. - mondom a férfinak. Mivel Killbane nem dolgozik csendben és éppenséggel még a többi félkegyelmű is feltűnést keltett, így biztosan tudják hogy jövünk. Nem kellettem ehhez. Killbane csak a puszta csodálat, méltóság és tiszta menőség növeléséhez szükséges. Ami ráfér erre a csapatra.

Bent a recepciós alig tud megszólalni. Biztosan Killbane kisugárzása miatt. Nem hibáztathatja senki. Felküld a másodikra, ahol elállják az utunkat. Nyilván való, hogy a tábornoknak kell majd szólni, hogy engedjen be minket. Ha senki más nem teszi meg, akkor Killbanenek kell intéznie. Mint mindent, amit jól akarunk csinálni.
- Killbane a Központnak. Át kéne jutnom egy rendőrségi védelmen, hogy elvégezhessem a feladatomat. El tudnák intézni?- szólok a rádióba. Tíz egész percbe kerül. A végére már idegesen járkáltam fel-alá. Hogy merészelik eddig váratni Killbanet!
De aztán beengednek és elkezdhetek nyomozni. A négy sérültből a jobban lévő fiatalhoz sétálok oda hozzá.
- Ne aggódj az Angyalok itt vannak. Hol lőttek meg? - szólítom meg, nem teljesen propaganda hangon. Nem valószínű, hogy értékelné a teljes politikai beszéd stílust.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Thorhalla Szer. 11 Dec. 2013, 09:29

Résztvevők: Jack Kames (Miller „sólyomszeme”), George Ethan / Árny (Skarlát Boszi) és Edward Pryor / Killbane (Higanyszál)
Következő körváltás: 2013. december 16. (hétfő)

Így, ahogyan Killbane közelebb ment a sérült fiúhoz már sejthető volt, hogy odakint a rendőrök nem csak arra vigyáztak, hogy ne történjen velük semmi más, hanem elég esélyes volt, hogy azért is, mert a sérültek közül valaki, vagy valakik letartóztatás alatt vannak. A fiú latin-amerikai volt, az egyik keze hozzábilincselve az ágyhoz. A testén pedig több tetoválás is volt látható, a karokon, lábakon és még a mellkasán is. A kórházi ruha miatt látható volt, ahogyan az is, hogy a testét több helyen vágások tarkították, illetve most is zúzódások. Az oldala volt bekötve a hasánál úgy, ahogyan a lövéseknél szokták. Az arca némileg zavart és az egész teste hideg verítékben úszott, az elvonási tünetek legismertebb jelei.
- Hé haver, ugye van nálad valamilyen anyag, csak egy kicsi… ugye? Ti… ti pankrátorok fix, hogy használtok valamit, kristály, kokó, hernyó?
Kérdezte némileg reménykedve.
- Hol lőttek meg? – kérdezte vissza. – Hát nem látszik, itt a hasamon?
A szabad kezével a sebre mutatott, véletlenül sem azt a választ adva, amit Killbane akart, bár amilyen állapotban volt és valószínűleg szétlőtte már az agyát, nem biztos, hogy felfogta, hogy a helyszínre és a körülményekre kérdeztek rá.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Staten Island-i Egyetemi Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Árny Szomb. 14 Dec. 2013, 16:28

Bele telik egy kis időbe mire bejutunk a lövöldözés túlélőihez, jómagam pedig ezalatt az idő alatt türelmesen támasztom a falat, magam előtt összefont karokkal és gondolkodom azon, hogy miként lehetne néhány dolgot elrendezni a jövőmmel kapcsolatban, kivételesen kissé kiterjedtebben gondolkodok, nem csak mint mágia terén, bár a többi továbbra sem tűnik annyira lényegesnek. Mindenesetre is csak bejutunk, a pankrátor pedig teszi amihez a legjobban ért, jártatja a száját, de had tegye, most legalább értelme is van. Jómagam szinte ugyan azt csinálom mint amit odakint, támasztom a falat és amíg a másik kettő beszélget alaposabban végignézek az itt lévő sérülteken, az arcukat nézem, hogy milyen kifejezés húzódik azokon, sokat elárulhat, ez viszont csupán csak addig tart, amíg fel nem tűnik nekem is, hogy a srác nem képes értelmesen válaszolni, vagy legalább is nem arra mint amire jelen esetben kíváncsiak lennénk, ez pedig ad egy jó indokot a mágia egy oly területének kipróbálására, mely eddig különösebben nem fordult meg a fejemben.... Bár... Így még egyszer végiggondolva valamiféle megmagyarázhatatlan erő a fejemben azt ordibálja, hogy nem túlzottan lehetséges amit szeretnék, magam sem értem, hogy miért, de kénytelen vagyok elvetni az ötletet és ez esetben tétlenül figyelni tovább a történéseket, továbbra sem szólok közben, max hallgatom ahogyan a színész próbál valami információt kicsikarni a drogosból, plusz hogy a többi ehhez mit szól, ha valamelyiknek komolyabb összeköttetése van a bőr nélküli alakkal, akkor valószínűleg nagyon nem fog tetszeni neki a dolog, annak a ténye, hogy itt vagyunk, persze nem számítok égbe kiáltó jelekre, apró rándulásokra inkább az arcon, vagy egyéb apró testbeszédbeli vonásokra. Igaz ő maga nem tudhatja, hogy miért vagyunk itt, bár véleményem szerint egy eszesebb ember által, aki tudja hogy mik történnek itt jelenleg, erőteljesen sejthető.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 21 Dec. 2013, 09:02

//Továbbra sem tudok kört váltani, így a következő 26-n csütörtökön lesz.
Rádióüzenetek helye a megfelelő topicban, amire itt is lehet válaszolni.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Staten Island-i Egyetemi Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Darren Cain Szer. 25 Dec. 2013, 21:19


A fiatal egy drogos, sőt még talán bandatag is. Nem először van dolgom ilyen söpredékkel. Killbane elbánt velük tíz éve is és azóta csak még csodálatosabb lett. Nem nehéz az ilyenek motivációit kitalálni. Ennek meg még könnyebb.
- Nem szóltak, hogy egy detektívvel van dolgom- mosolyodok el. Természetesen csak színészkedés. Közelebb hajolok hozzá, nehogy az őrködő rendőrök meghallják... Nem lenne jó egy ilyen semmiségen fennakadni.- Bizony van nálam egy kis hernyó... És akár mind a tiéd lehet, ha halk maradsz és normális válaszokat adsz a kérdéseimre. Érthető?- kérdezem meg tőle. Ha megkér, hogy mutassam meg az árut, akkor csak annyit súgok oda neki hogy - Először is, kétlem, hogy lenne más esélyed bármilyen anyagot szerezni itt bent. Másrészt meg nem veszem elő úgy , hogy pár méterre állnak a disznók. Nem akarjuk elveszíteni ugye?
Ha tisztáztuk a helyzetet, akkor elkezdem a kérdezősködést.
- Hm, nem is tudom, mondjuk kezdjük azzal, hogy láttad-e ki lőtt meg. És miért lőttek meg? Nehogy azt mondd, hogy azért mert megakartak ölni, mert akkor ugrik az egyességünk.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 26 Dec. 2013, 17:12

Résztvevők: Jack Kames (Miller „sólyomszeme”), George Ethan / Árny (Skarlát Boszi) és Edward Pryor / Killbane (Higanyszál)
Következő körváltás: 2013. december 31. (kedd)

Árny csak figyelte azt, hogy mi is fog történni, Kames pedig azok után, hogy meghallotta Killbane első néhány szavát kifordult a kórteremből és hallhatóan kezdte lefoglalni a kint álló rendőröket, hogy azok véletlenül se tudjanak semmit sem tenni, és figyelni se tudjanak a bent zajló eseményekre. Szerencsére Killbane remekül állt hozzá a sráchoz, akinek igencsak jól sikerült felkelteni az érdeklődését az egyszerű hazugsággal. Valószínűleg tényleg nagy fájdalmai lehettek, mert már az ígéretre is kitágultak a pupillái és mint valamilyen engedelmes kutya bólintott, hogy felelni fog és úgy tesz, ahogyan a pankrátor mondta neki.
- Érthető – mondta úgy, hogy szinte a nyála csorgott már. – Nem főnök… minden érthető.
A kérdések után néhány pillanatig, legalább egy percig hallgatott. Látszott rajta, hogy nem az értelmes fajtából való, de az anyag ígérete bőven elég volt ahhoz, hogy megpróbálja összekaparni magát. Amíg a válaszra várt Killbane, ő, Árny és Kames is éles sípoló hangot hallottak a fülesükből, nem lehetet tudni, hogy melyik társuk felől érkezett ez. Néhány pillanatig igencsak erős fülfájást okozott ez, de ahogyan jött úgy is múlt el, és ekkor szólalt meg a srác is.
- Valami új banda – mondta. – Úgy tudom, hogy mindenhol ott vannak a világon. Az Orvgyilkosok Ligája, ez a nevük. Övék Madripoor*, úgy tudom, hogy Afrika, Ázsia, meg Dél-Amerika is… meg az USA már New York vonaláig. Most itt akarnak terjeszkedni… minden riválist megölnek. Persze ez csak duma, valószínűleg nincs ekkora hatalmuk, de ők ezt terjesztik. Ilyen szervezet nincs… én meg rossz helyen voltam, rossz időben.
A saját magára vonatkozó rész meg nagyjából annyit tett, hogy éppen lehet, hogy csak rossz helyen árult drogot, vagy futtatott striciként nőket.
- Mikor feltűntek nem volt időm lelépni és bekaptam a golygót…

*Mindenki tudja, hogy a bűnözés és alvilág fellegvára a sziget.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Staten Island-i Egyetemi Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Darren Cain Hétf. 30 Dec. 2013, 15:01


Kames újból megmutatja, hogy nem teljesen ostoba. Persze nem ér fel az isteni Killbanehez, de ilyet elvárni egy halandótól nem is lehet. A kis drogos pedig úgy figyel rám, mint egy kiskutya. Csillog a szeme és csorog a nyála. Szánalmas. Elgondolkodik, szinte hallani az agyában a fogaskerekek kattogását ahogy az esze többszörösével próbál dolgozni. Közben azonban egy éles sípoló hang zavarja meg Killbanet. Utánna meg egy rádió üzenet a Kapitánytól. Remek, Killbanenek megint segítenie kell majd nekik. Gyengék. Majd megoldom, mint mindig. Ezután válaszol az előttem fekvő férfi is. De olyat mond amit nehéz elhinni. A világot irányító szervezet? Őrültség. Még Killbane sem lenne képes erre. Egyhamar.  De egybevág azzal ami korábban érkezett a rádión. Ez az idióta még akár hasznos is lehet.
- Rendben hiszek neked. De ha csak te voltál rossz helyen, kik a többiek?- mondom egy kis gondolkodás után. Valószínűleg egy nagy csapdába sétáltunk bele, de Killbane úgy is legyőzhetetlen. A többieknek meg sok szerencsét.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Thorhalla Kedd 31 Dec. 2013, 10:16

Résztvevők: Jack Kames (Miller „sólyomszeme”), George Ethan / Árny (Skarlát Boszi) és Edward Pryor / Killbane (Higanyszál)
Következő körváltás: 2013. január 5. (vasárnap)

A kérdésre a fiú feljebb tolta magát, hogy körbenézzen a teremben, hogy kik is vannak még ott. Láthatóan újdonság volt neki, hogy nem egyedül van a helységben, hanem mások is vannak ott. Az elvonási tünetek mellett nem biztos, hogy észrevette őket, egy részüket úgy tűnt, hogy felismerte, az arcáról ez tűnt ki, de egyet nem.
- Az egyik lélegeztetőn levő az zsernyák – mondta.
Ez kellően logikus volt, hogy miért is voltak rendőrök az ajtó előtt, hogyha egy társuk itt feküdt.
- A másik valami civil, aki éppen a boltból jött kifelé.
Ezt már tudta a két férfi, hogy a lövöldözés egy utcasarkon egy ott lévő kisebb bolt előtt történt, de semmi más információjuk nem volt, csak ennyi, illetve, hogy ezek sérültek meg. És jöttek is hozzájuk.
- A harmadik.. – itt az öregre nézett, aki nem volt lélegeztető gépen. – Róla fogalmam sincs, nem is láttam, hogy ott lett volna.
Ha az öregebb férfi felé néztek, akkor az ugyanúgy feküdt, mint amikor bejöttek a helységbe, a fal felé fordulva és láthatóan aludt, nem zavartatta magát amiatt, hogy mások bejöttek és itt beszélnek a helységben.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Staten Island-i Egyetemi Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Darren Cain Szomb. 04 Jan. 2014, 00:52


A kis drog dílerke még arra sem jött rá, hogy nem egyedüli luxus kórtermet kapott. Gyorsan körbenézett és elkezdte beazonosítani a többi embert. Egy rendőr, biztos a többi barátja. A disznók összetartanak. Egy civil, aki rosszkor volt rossz helyen. És egy ismeretlen. Ez felkeltette Killbane érdeklődését. Sajnos előbb a többiek szemetével kell foglalkoznom. Először is egy rövid rádió üzenet. Ha indokolt, akkor kiadom a megfelelő parancsokat. Ha nem keverte magát limitált erejével túlságosan meghaladó szituációba akkor csak az egyik itt lévőt küldöm el. Remélhetőleg Skarlát úr, ott a falnál megfelel neki. Ha nagyon elrontotta, ami már nem lepne meg, akkor Killbane megy. Még pedig cak egy Isntenhez méltó sebességgel. És a többiek itt maradhatnak, és őrizhetik az alvó embert. Talán ezt nem rontják el nagyon. Ha itt maradok akkor itt az ideje kikérdezni.
- Köszönöm a segítséget. Még megkérdezem azt az alvót ott. Utána lerendezzük az üzletet, ne menj sehova.- mondom és odasétálok az álomszuszékhoz.- Hé, ébresztő, Az Angyalok vannak itt és szeretnének biztosak lenni benne, hogy mindenki jól van.- Persze közben készen állok arra, hogy bármikor megtámadhat. Killbane mindenre gondol és mindenre felkészül. Persze nem mintha megtudná sebezni bárki is, de jobb az óvatosság.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 06 Jan. 2014, 10:12

Résztvevők: Jack Kames (Miller „sólyomszeme”), George Ethan / Árny (Skarlát Boszi) és Edward Pryor / Killbane (Higanyszál)
Következő körváltás: 2013. január 11. (szombat)

Árny továbbra sem tett semmit, csak unottan állt a falnál és onnan figyelte azt, hogy Killbane és Kames mit is csináltak. Killbane láthatta, hogy odakint a társa időközben teljesen lefoglalta a két szobrozó rendőrt valamilyen történettel, hogy azok mostanra egyáltalán nem figyeltek arra, hogy mi is volt a teremben és a beszélgetés közben a lehető legészrevétlenebbül odébb is terelte őket, hogy a társai igazából azt tehessenek idebent, amit csak akarnak a kihallgatás címén. Annyi látszott rajta csak egy kicsit főleg a tartásában, hogy feszült, valószínűleg a rádióadások miatt, amikre a mostani elterelése miatt nem tud válaszolni sem.
Ahogyan Killbane közelebb lépett az ismeretlen alakhoz az ekkor kezdett rángatózni az ágyon, amennyire látta a szája habzott és vért hányt a takaróra, illetve így le a földre. A rángatózás közben a kezéből egy gyógyszeres doboz esett a földre és gurult el, egy olyan doboz, amibe legalább ötven darab tabletta fér, de ezúttal semmi sem gurult ki belőle, a doboz üres volt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Staten Island-i Egyetemi Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Darren Cain Szomb. 11 Jan. 2014, 01:24


Ahogy közelebb lépek a férfihoz, rángatózni kezd, habzó szájjal. Az elguruló gyógyszeres dobozból nem nehéz kitalálni mi történt. Francba! Megindulok kifelé a kórteremből, de már út közben elkezdek parancsokat osztogatni. Nem magam miatt, a többi gyengének kell az isteni Killbane útmutatása.
- Azonnal kerítsenek egy doktort! Túladagolta magát a szerencsétlen! Mire várnak?! Mozgás! - üvöltök a Kames által elterelt őrökre. Ha nem mozdulnak, még meg is lököm őket. Ha végre a szánalmas agyuk veszi a lapot és elmennek, akkor végre tudok beszélni Kamesszel. Most jött el az ideje, hogy az isteni Killbane foglalkozzon a rádió üzenetekkel. Nyilvánvaló, hogy majdnem egyszerre támadták meg a többieket, de minket még nem. Valószínűleg itt nem fog minket támadás érni. Persze mint mondtam, az isteni Killbanet nem lehet megsebezni.
- Kames, fogd Skarlátot és mennyetek a Takonyhoz, enyém a Kapitány, gondolom hallottad, hogy engem kért. Tudom, hogy nem érhettek fel hozzám, de most elégnek kell lennetek. Még nektek is nyilván való hogy, ez egy több frontos csapda, szóval indulás! Még valami... Hol van za AIMville raktártelep?-
Ha megkapom az irányokat akkor, ezzel befejezem az útmutatást és kiviharzok a kórházból. Rádión még érdeklődök a pontos helyzete felől.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Árny Szomb. 11 Jan. 2014, 05:14

Csendesen állok és hallgatom ahogyan a pankrátor munkálkodik, plusz egy kissé felsóhajtok a beérkező rádió üzenetekre, még csak információt gyűjtünk hogy egyáltalán ki tudjuk találni, hogy hova kell mennünk, esetleg kiken keresztül, de a csapat egy részét már leszerelték, nem a legszerencsésebb. Nem lépnék továbbra sem kapcsolatba, ha az egyik alak nem kezdene el habzó szájjal remegni, ahogyan a gyógyszeres doboz elgurul igencsak nyilvánvalóvá válik, hogy megmérgezte magát, a négy emberből őt kereshettük. Amíg a maszkos az őröknek osztja az észt szólok bele végre a rádióba.
- Árny beszél, Komédiás, mennyire súlyos a helyzet, szükséges azonnali támogatás? - Egyrészt teszek arra hogy skarlátként kéne bejelentkeznem, másrészt pedig ha a válasz nemleges lenne akkor maradnék felügyelni, bár őszintén szólva sem nemleges, sem pedig igenlő részt nem véltem benne felfedezni... Lényegtelen, maradni jobban átgondolva nem lenne értelme, így egyenlőre nincs más megoldás mint mozogni, látok valamennyi esélyt rá, hogy tudnám lassítani a folyamatot, de már erősen olyan stádiumban van ahol lényegtelen. Csak egy pillanatig lépek oda, hogy megnézhessem a tipikusan ágy végén lévő iraton az illető nevét, majd pedig azt memorizálván kilépek a folyosóra és a másik kettő felé veszem az irányt.
- Központ, hol tartózkodik komédiás? - Amint megkapom az adatokat még Kamesre tekintek, majd pedig ha készen áll és megkaptam a megfelelő koordinátákat rúnákat festek fel a levegőbe magam elé a kezeimmel, a megfelelő szavak mormolása mellett, kissé áthágva a valóság kereteit vörös fény kíséretében próbálom a kettőnk helyzetét megváltoztatni Komédiás közelébe. Kivételesen úgy veszem hogy sürgősebb a helyzet, az illetőhöz pedig vagy a közeljövőben, vagy pedig valamikor a későbbiekben úgy sejtem hogy vissza fogunk térni, amennyiben túléli.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Thorhalla Vas. 12 Jan. 2014, 09:19

Résztvevők: Jack Kames (Miller „sólyomszeme”), George Ethan / Árny (Skarlát Boszi) és Edward Pryor / Killbane (Higanyszál)

Az orvosok berohantak, amikor Killbane üvölteni kezdett, azonnal vérnyomást néztek neki, majd nekiláttak annak, hogy újraélesszék, ekkor, ahogyan fordították még látszott az egyik alkarján egy tetoválás.
Staten Island-i Egyetemi Kórház 1347981606omega
A jelzés egy omega szimbólum volt, ami azért volt jelenleg különlegesnek mondható, mert mindenkinek eszébe jut, hogy ezt a jelet a bandáról készült fényképen is látták, két személyen. Szóval jó eséllyel bandatag volt. Mindenki megkapta a saját instrukcióit, a koordinátákat, illetve az útvonalat, amivel odatalálnak a megfelelő helyre.
Ennek hála Killbane pár perc alatt megérkezik a másik Edward-hoz a raktártelepre.
A varázslás után Kames és Árny egy rakat rendőr közepén találják magukat a teleportálásnak hála, de megfelelő helyen.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Staten Island-i Egyetemi Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 27 Jan. 2014, 08:48

A Hydra felemelkedése 3: A Kígyó Csókja
Résztvevők: Cletus Kasady és Komédiás, Edward Pryor / Killbane, George Ethan / Árny és Edward Knight
Következő körváltás: 2014. február 1. (szombat) (5 naponkénti körváltás)

Január vége volt, hideg, borús idő. New Yorkban legalább harminc centis hó borította az utcákat, itt kint Sussex-ben pedig ez fél méter is volt, igaz az Angyalok tornya közelében ettől nem kellett tartani, a torony közelében egy szemet nem lehetett látni, ha nem akarták. A csapat mostanra teljesen betudta lakni az otthonát. Az utóbbi hónapokban a saját két társuk nyomát követték, akiket parancs szerint el kellett fogniuk, vagy éppen likvidálni. Sikerült kideríteni, hogy mindketten beálltak az Orgyilkosok ligájába, abba a csapatba, akik korábban megtámadták őket a Staten Islanden. Kettejük kiesése után nem érkezett a csapatba új tag, jelenleg most csak négyen voltak a toronyban, Kames Madripoorban tartózkodott és ott nyomozott. Ő küldte a legfrissebb híreket, hogy Storm és Harris visszaértek New Yorkba. Ami pedig és Magni Thorson-t illette, senkivel sem volt hajlandó beszélni, egyfolytában szórakozott és nőzött a saját szintjén, ahova senkinek sem volt bejárása, egyedül Osborn és Wiedler léphetett csak be. Ő továbbra is az aduász volt, legalább is így tekintett magára, ha a csapat valahol felsül, jön és megmenti őket. Osborn pedig elfogadta mindezt és belement ebbe.
A csapat megkapta a híreket, hogy hova is kell menniük, az Orgyilkosok Ligája újabb támadásra készült és mindezt pont újra Staten Islanden. Mivel azt a helyet a csapat nagyjából már kipucolta, ezért volt roppant kellemetlen, hogy újra ott bukkant fel a Liga. Ami még inkább, hogy a rajtaütést a két volt társuk, Storm és Harris vezették, vagyis fogják vezetni. A csapat úgy háromnegyed tízre érkezett ki a környékre, hiszen biztos forrásból tudták, hogy a két volt társuk 10kor fog megérkezni a kórházhoz az embereikkel, hogy megostromolják azt. Mivel nem titkolták a szándékukat, így még a rendőrség tagjai is megérkeztek, ők a kórházban voltak, jelenleg az Angyalok utasítására várva, hogy ők mit is mondanak nekik, hogy mit tegyenek.

//Ti időben úgy 1 órával lesztek a Hydra támadások előtt, így azt azért is nem említettem nálatok.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Staten Island-i Egyetemi Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Ayye Captain! Szer. 29 Jan. 2014, 00:54

Az utóbbi pár hét sokat javított a helyzeten. Végre rendesen átlátom a helyzetünket, ha van egy kis időm tanulmányozni. A szobámban még mindig szétszórva hevernek a tagok aktái és átnyálaztam egy pár régebbi újságot is a sziget helyzetéről. Nem örülök annyira, hogy a csapattal védelmet kell szerveznem, Egyértelműen kitűnik, hogy főleg offenzív a társaság, ha már valamilyen típusba kell őket sorolni. De leginkább a képzetlen szó jellemzi őket. Storm és Harris több gyakorlatban használható képzettséggel is rendelkeztek, nem örülök, hogy most kettő társunk jut nekem ellenük és a sleppük ellen. De szerencse a vezetési képességei egyiknek se voltak kimagaslók, csak abban reménykedhetek, hogy mégis rájuk bízták a tervezést, bár csekély az esélye.
A maradék pedig, önfejű showmenek és vadállatok egyszerre az aktájuk szerint, szerettem volna jobb együtt működést kialakítani a csapat tagja között de nem az erősségem az ilyesmi és nem is a legjobb alapanyaggal próbáltam dolgozni. A kis istenpalántánkról nem is beszélve, még az is tiltott, hogy találkozzunk vele, az utóbbi hetekben már leginkább csak mint márkanévre tekintek az ő személyében. Amivel meglett az egyik fontos név ahhoz, hogy az ember egy angyal csapatot hozzon létre magán kézbe. A szükséges rossz., amit nem veszek számításban a mai tervezésnél.

Viszont az ellenfél stílusát annál inkább, a múltkori tán villantani akarnak, a jelszó: megalázás. Ugyanúgy az üzenetért csináljuk mint mi, két szuperhumán által vezetett csőcselékkel általános esetben két jól felszerelt egység könnyű szerrel elbánna. De ők a mi első küldetésünk, a főellenség márkánk. Így ezek szerint kellett megterveznem a mai akciót. Pár pohár után az akták felett neki is láttam a dolog összeszedésének, becsült ellenfélnek tíz-húsz ember lehet az ellenfél oldalán. Ki akarnak minket csinálni, így nem csak frontálisan fognak támadni, maximum kintről fog így tűnni. De a kórházba nem nehéz becsempészni pár arcot tőlük és a lövészt sem felejtettem el múltkorról. Szóval a mai színdarabra gyors díszletet húzunk fel mielőtt elhúznánk a függyönyt...

Még a szálláson:
- Fontos szereplésünk lesz ma uraim és fontos, hogy ma villantsunk. Nem hiába merészkedünk ki ilyen nevetséges kezeslábasokban. - Kezdem gyorsan indulás előtt a többieknek, jól tudom, hogy Pryor nem fogja magát sokáig hagyni így megpróbálom gyorsan lerendezni őket. A lehető legkevésbé teátrálisan, nehogy kihívásnak vegye.
- Tudom, hogy a legtöbbjük közelharcban jeleskedik és, hogy nem épp ez a szakterületük, szóval csak gyorsan vázolom mit kell tenniük ahhoz, hogy megérdemeljük a fizetésünket ma is. Először is csak Skarlát jön velem a helikopterrel, majd leteleportál minket a fogadó bizottsághoz, nem leszünk egyedül, de mi vagyunk a főszereplők. Pókember külön megy oda egy kicsivel előbb és azt kérem, hogy vegyüljön el, ha jól tudom ez nem okoz nagy gondot Komédiásnak, Higanyszál pedig tudom, hogy szereti a stílusos belépőket, de ma én vagyok rendező, az író, a karmester, ringmester minden amit akar. Ezért én azt akarom, hogy várjon a belépővel, mert mikor eljön az ideje ütősnek kell lennie. A múltkori eset miatt azt akarom, hogy amíg nem szólok tartsa nyitva csak a szemét a közelben, ne tudják, hogy ott van. Remélem érthető voltam. A továbbiakat megkapják a helyszínen elég ha ennyit tudnak most.

Kórház:
- Amint eltűnünk vissza is fordulhat, nem vagyok benne biztos, hogy okos dolog lenne a landolás. - Közlöm még a pilótával mielőtt kicsatolom magam és hátra indulok Skarláthoz. Jelzek neki, hogy lassan itt az idő a teleportálásra. Majd a komba kezdek beszélni:
- T minusz tizenöt perc, mi lassan megérkezünk Skarláttal, többiek figyeljenek. Még nem húzzuk el a függönyt. - Talán annyira nem is lesz gyanús a Ligának, ha ketten érkezünk tekintve, hogy ez egy nyílt f.sz méregetésnek van szánva. Ha jön két neves tagjuk, mi is hozunk kettőt, a varázsló és a katona kész vannak egy jó kis régimódi méregetésre. Még kiiszom a papírpohárból a kávémat, megragadom a varázsló vállát és biccentek, hogy indulhatunk mikor már csak ötven méterre voltunk a rendőröktől.

- Isten áldja Amerikát polgártársak! Készen állnak megmutatni ezeknek a bűnözőknek, hogy nálunk miként szokás? - Indítok komoly arccal, zéró vigyor, csak lelkesítő határozottság. Szemmel kikeresem a rangidőst és célba veszem egy férfias kézfogással, majd körülnézek.
- Hálás vagyok, hogy kibővítik az angyalok sorát uram. Mondja van valami amit tudnom kéne mielőtt bepofátlankodok a területére? - Kérdezem a végét, kicsit humorosabbra véve, hátha egy kicsit több bizalmat sikert kipréselnem az alanyból. A komot pedig bekapcsolva hagyom, hogy a többiek is hallják amit válaszol. Egyenlőre, képbe akarok kerülni, hátha van frissebb információ vagy valami helyi különlegesség, furcsaság. Sosem jó idegen várba védelmet szervezni, de abból dolgozom ami van. Sz.rból is építek várat ha van időm megvárni míg megszárad.
avatar
Ayye Captain!
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 98
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Ayye Captain!
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Cletus Kasady Csüt. 30 Jan. 2014, 14:57

Amikor visszatértünk az előző - nem túl sikeresnek mondható - feladatról, a jelentés után az első dolgom az volt, hogy Cletus gyógyszerezésének a felülvizsgálatát kérjem. Túl sok energiámat emésztette fel, hogy teljesen irányítanom kellet, hosszú távon biztos, hogy nem lenne így működőképes a dolog. Szerencsére meghallgatták a kérésemet, és változtattak a gyógyszerein, így már néhány nap alatt sokkal kezelhetőbbé vált. Még mindig egy vérszomjas őrült, ráadásul idióta is, de sokkal tisztábbak a gondolatai és sokkal kevésbé impulzív. Képes visszafogni magát addig, amíg kell, inkább szórakozásként, mint alapvető létszükségletként tekint az ölésre.

//A szálláson//
A kis bandák eléggé megfogyatkozott, Rozsomák és Megtorló átálltak a sötét oldalra. Vajon ennyivel jobban fizetnek a rosszarcúak, vagy van Halálcsillagjuk? Majd megkérdezem valamelyiket, miközben megölöm. Ráadásul a főnökúr sincs itt, mert Madripoorban nyomoz, így a csapat vezetését Alkoholista Kapitányra bízták. Legalább a címlapokon jól néz ki, hogy a Kapitány van az élen. Láthatóan nagyon komolyan is veszi a szerepét, mielőtt elindulnák rá is gyújt egy lelkesítő beszédre, mint a filmekben.
- Hallod ezt, Komédiás, azt mondta, hogy egy nevetséges kezeslábas vagy! - kiáltok fel már az első mondat után színlelt sértettséggel. Az sem igazán lelkesít fel, hogy Komédiás legunalmasabb adottságára, az alakváltásra épít. De hát ez van, az akcióból így is-úgy is kiveszem a részem.
- De visszafelé én jövök a helikopterrel! - mondom halálkomoly hangon.

//A kórháznál//
Időben kidobnak a kórháznál, így egy egyszerű rendőr arcát felvéve elvegyülök a tömegben, és várom az utasítást. Közben azon gondolkodom, hogy mi a fene lehet ebben a kórházban, amit az embereink nem találtak meg, de a Ligának annyira kell, hogy ostromot indítanak miatta. Nem hiszem, hogy annyira fontos stratégiai pont lenne, hogy a város megszerzése enélkül lehetetlen.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Darren Cain Szomb. 01 Feb. 2014, 04:49


Mocskos és hideg téli idő jött. Mind Los Angelesi utálja ezt. Minden fehér és hideg és mocskos. Ilyen időben még az Isteni Killbane sem tud maximumon működni. Nem mintha bárkinek kedvezne ez a időjárás. De persze az Orvgyilkosok most támadják meg az Isteni Killbanet, mert azt hiszik, hogy legyengült állapotában képesek elbánni vele. Természetesen ez lehetetlen. Az Isteni Killbane még a leggyengébb állapotában is erősebb mint bárki más. Legyen ember, mutáns vagy maga az Isten. Mindenki gyengébb Killbanenél.

//szálláson//
Részeges Kapitány felvázolja a tervét amit gondosan kidolgozott az elmúlt pár hét alatt. Persze neki kell terv. A kis emberek mindig próbálnak kompenzálni. Maga a terv nem rossz, leszámítva, hogy csak később jutok nagy szerephez.. De ez érthető. Egy adu ászt nem szokás legelőször kijátszani. A másik pedig, hogy az isteni Killbanere mindig felfigyelnek. A puszta közelségem az irigység és ámulat érzését kelti a puszta szemlélőkben. A puszta gondolat sértő.
- A közelben gondolom olyan egy kilométer körülbelül. Annyi alatt fel is tudok gyorsulni és az egyik árulót ki is ütöm. - mondom a jó kapitánynak.

//kórháznál//

Mivel nem érdekel a részeg parancsa ezért a kórháztól egy kilométerre állok meg. Mondtam a többieknek, hogy szóljanak ha van valami. Lassan a harcra hangolom magam, mint bármelyik  meccs előtt. Elképzelem az engem éltetető tömeget. Aztán osztok nullával fejben és várom a fejleményeket.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Árny Szomb. 01 Feb. 2014, 06:02

Az elmúlt időben sajnos rá kellett döbbennem, hogy annak, hogy ismét képes vagyok járni nagyobb ára volt mintsem csak az hogy nyilvánosan kell szerepelni. Számomra az is egy büntetésnek felel meg inkább, hiszen a hírnév semmilyen formájára nem vágyom, nem azért jelentkeztem ide és nem is azért mert bármiféle bűnömtől szabadulni akartam volna, messze nem. A lényeg, hogy az egészhez lassan megjelent külön maga a fájdalom is amit valószínűleg a gerincemben lévő beültetés okoz. Bírom a fájdalmat, rengeteget kaptam már belőle fizikai és lelki téren is, nem kellemes, de kevés ahhoz, hogy megtörjön, bőven kevés, szellemlovasként sokkal rosszabb dolgokhoz volt szerencsém, csupán az első néhány alvási kísérletnél okozott problémát és pár napig kimerültséget, illetve néha még mind a mai napig ez tény, de ez lényegtelen.

//A szálláson//
Nem örülök kifejezetten hogy az alkoholista a főnök, de még mindig jobb mintha a pankrátor lenne, alap esetben egyiket sem fogadnám el de mivel rámutattak így kénytelen vagyok. Türelmesen hallgatom végig a tervet, nem tudom hogy mennyire szívesen is használnák mágiát csak azért hogy a levegőből hamarabb lejussunk a földre, de rendben van, majd meglátjuk hogy mi lesz a végeredménye, egyebekben pedig nincs mit hozzászólnom, kidolgozta, elmondta, lassan pedig haladni kéne ha oda akarunk érni, bár nem tudom, egy konkrét támadást intéznek a kórház ellen... Igazán nem értem, hogy miért, amikor rengeteg más hely lenne ahol hasonlóan cselekedhetnének, nem igazán tetszik a dolog, de valószínűleg csak én vagyok kissé paranoid.

//A kórháznál//
Az úton az elejétől kezdve a végéig csendben volt, ahogyan annak lennie kellett, unottan néztem ki az ablakon és hallgattam a többiek kommunikációját egészen addig amíg meg nem kaptam a jelet, hogy lassan ideje lesz nekikezdeni a komolyabb munkálkodásnak. A helyemen maradva lehunyom a szemeimet és koncentrálni kezdek. Jártam már itt, tudom hogy néz ki a hely és korábban is csináltam már teleportálást, igaz nem ezzel a mágiatípussal, de csináltam már, amint pedig megvan a jel felrajzolom a megfelelő rúnákat magam elé a levegőbe, melyekhez halkan mormolom a megfelelő varázsszavakat, minek hatására vörös fényben kéne megjelennünk nem sokkal a rendőröktől. Nagy figyelmet fordítok a dologra, mivel nem szeretnék félig a betonban kikötni, vagy félig az aszfaltban. Amennyiben sikeres, megérkezés után csak némán figyelem a ténykedő embereket, a további szóváltásokat, ami egyenlőre nem sok, az időnk pedig eléggé fogyóban van, ha minden igaz hamarosan megérkezik a másik kettő, akik mivel a sérüléseik után tűntek el van egy olyan erős érzésem hogy nem a jobb fizetésért álltak be a ligába, bár természetesen tévedhetek, oly nagyon nem mozgat a gondolat, egyenlőre csendesen várok és figyelek.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 01 Feb. 2014, 10:16

Résztvevők: Cletus Kasady és Komédiás, Edward Pryor / Killbane, George Ethan / Árny és Edward Knight
Következő körváltás: 2014. február 6. (csütörtök)

A teleportálás sikerült és mindenki feltudta venni azt a helyet, amit Edward kijelölt a számukra. Killbane távolabb állt meg, számára különösen hideg volt, sikerült egy olyan helyet találnia, ahol senki sem látta és zavarta, csak ki kellett várnia azt, hogy behívják oda, ahol voltak a többiek. Cletus és Komédiás eltudtak vegyülni a rendőrök között, mivel ő már korábban itt volt tudta, hogy többen igencsak féltek és a legszívesebben otthon lettek volna a családdal és nem pedig itt. A kérdése, ami benne is felmerült remek volt, több rendőr is feltette ugyanezt, hogy miért éppen ez a kórház? Azon felül, hogy 1861-ben nyílt meg és azóta is működik a legjobb tudomása szerint nem volt benne semmi különleges, így szerették volna tudni a válaszokat is. És végül megérkezett Edward és Árny is. Egy százados volt, aki vezette a rendőröket ezen a helyen, és azokból úgy két tucatot tudtak ide kivezényelni ezúttal. Ők voltak akiket vagy ki tudtak rendelni ide, vagy pedig önként jöttek a feladatra. A százados egy kicsit köpcös alak volt, aki az egész életét az utcán töltötte és ott járőrözött, az égen a helikopter vissza is fordult, nem maradt itt a parancs szerint. Ed szavaira megkönnyebbülés érezhető volt a rendőrök között. Kordont voltak fel a kórház körül, a bejáratoknál, elől és hátul hat-hat ember várakozott sörétes puskákkal és oldalfegyverrel, a maradék egy tucatból ötöt lehetett a tetőn látni a levegőből, a többit nem.
- Uram! – köszönt a százados. – Mi köszönjük a lehetőséget. A fiúk felvették a helyüket, itt hatan, hátul is ennyien, a tetőn öten, a többiek bent vannak elvegyülve a betegek között, azok vannak már csak itt, akiket nem lehetett elszállítani. Uram, egyébként miért vagyunk itt? Miért ez a kórház?
Még bőven volt idő erre válaszolni, hiszen még legalább tíz perc volt az akcióig, vagyis a tíz óráig, a távolban Killbane pedig unalmában tovább fázott, mert ott még semmi sem történt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Staten Island-i Egyetemi Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Ayye Captain! Szer. 05 Feb. 2014, 01:02

Istenes cidri várta kint a csapatomat, de szerencsére a rendőrök tartották magukat. Végre látom valami értelmét ennek a hacukának, ha egy jelkép mögé fel tudom sorakoztatni az érdekeket akkor sokkal erősebb egységet kapok a külön személyektől. Viszont a főnök kérdése aggaszt engem is. Így csak a legnagyobb hülyeséggel tudok válaszolni ami eszembe jut.
- Ezek a kis ficsúrok azt hiszik övék a világ, és a polgár háború emlékének bemocskolásával próbálják megtörni az oly sokat szenvedett nemzetet. A kórház ennek a jelképe, a kitartásunknak, az amerikai álomnak, az igazi szabadságunknak. - Mondom kicsit hangosabban mint feltétlen szükséges lenne és egyre hangosítom a végén, hogy kicsit szónoklatnak hangozzon.
- Köszönöm önöknek! Hazafiak félelem nélkül, akik ma velünk állnak a vihar szemében. Megtiszteltetés lesz önök mellett harcba szállni! - Folytatom már igazi befejezésként az első gondolatmenethez. Körbe nézek közben és keresem a szemkontaktust, utoljára Kletus-t keresem meg rutinból. Látni akarom milyen érzelmeket lehet leolvasni az arcáról. De azután újra a századoshoz fordulok.
- Kell a lelkesítés a fiúknak, de még én is új vagyok. Remélem megérti ha kicsit túl teátrális lennék. - Halkan mondom, csak neki és őszinte mosolyt villantok mielőtt elnéznék a távolba. Pár lépést arrébb megyek miután a százados válaszolt, ha kérdezne jelzem, hogy mindjárt válaszolok. De előbb.
- Higanyszál, lassan itt az idő. Melegítsen be, fusson körbe pár kilométeres körzetben vizsgáljon lövész pontokat. Behatolás jelei magas épületek körnékén, amikből rá lehet látni a kórházra, de nincs egy utcán belül.
Nem igen látom okát, hogy az ismert adatok szerint támadjanak, ha tudják kik állnak a mi oldalunkon. Egyfolytában csak azt próbálom kiverni a fejemből, hogy ez egy csapda de Kames aktája alapján ez abszurd kéne, hogy legyen. ott van viszont az ismeretlen faktor, a Liga.
avatar
Ayye Captain!
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 98
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Ayye Captain!
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Cletus Kasady Szer. 05 Feb. 2014, 17:18

A tervnek megfelelően elég jól el tudok vegyülni a tömegben. Még mindig nem szoktam meg, hogy most hirtelen ennyire jóban vagyunk a zsarukkal. Mintha csak tegnap lett volna, hogy bevittek, mint őrült sorozatgyilkost. Nem bírom megállni, hogy el ne mosolyodjak, látva a rettegésüket. De csak egy pillanatig tart a dolog, ennek nem most van az ideje. És ma egyébként sem ők fognak meghalni. Ma a kés jó oldalára kerültek. Talán holnap... Közben a jó Kapitány meg is kezdi rendkívül teátrális lelkesítő beszédét az amerikai álom megvédéséről. Az egész olyan mint egy elcseszett republikánus propagandabeszéd. Amikor a Kapitány a tekintetemet keresi, a szemébe nézek, és fintorgok egyet, mint aki citromba harapott. Csak hogy ne szálljon nagyon el magától. Egy örökkévalóságnak tűnő félperc után végül befejezi a szövegelést, és a főzsernyákkal kezd beszélni, azt már nem hallom, hogy mit. Csak nézek a távolba és várok. Kezdem nagyon unni magam. Hogy kicsit elszórakoztassam magam, a legközelebb álló rendőrhöz szólok:
- Kezdődhetne már a buli nem, tesó? Milyen dolog az, hogy ők akarnak itt csetepatét és nekünk kell várni rájuk?
~ Fejezd be! Semmi szükség arra, hogy felfedd magad bárkinek!
~ Nyugi, nem mondok semmit. És egyébként sem előlük bujkálunk, na meg majd úgyis befogod a számat ha valami hülyeséget akarnék mondani.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Staten Island-i Egyetemi Kórház Empty Re: Staten Island-i Egyetemi Kórház

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.