Cerebro

Go down

Cerebro Empty Cerebro

Témanyitás by Morsus Vas. 07 Okt. 2012, 23:08

A kerek terem, ami egy telepata irányításával képes jelezni a mutánsok jelenlétét.
Cerebro 1771254-cerebra
A gyerekek és a két detektív miatt az ajtóra ki van írva, hogy bent nincsen evés, mivel nem tesz jót a gépnek morzsa, amihez senki se tud lemenni.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Morsus Vas. 24 Márc. 2013, 00:30

Xavier telepatikus hívása szólítja meg Gailt, Katet, Sakurát, Serenát, Jeromét és Jonaht.
~ Hozzám, X-menem.
Hallják a parancsot és már ismerik a dolgot tudják, hogy a cél minél gyorsabban beérni a terembe ahonnan hívták őket. Mikor megérkeznek Xavier rájuk mosolyog.
- Jó hírem van. Miss Medúza és én tökéletesítettünk egy speciális instabil molekuláris ruhát, ami alkalmazkodik a genetikájukhoz így nem megy tönkre a képességük használata során. Közben, hő és fagy álló még a kisebb sérüléseket is kibírja. Vegyék fel őket, mert úgy fest Hood kitört a börtönből és bár testvériség tagjait nem vitte magával de az őrszemeket igen. Itt az ideje, hogy megmentsük az elnököt.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 24 Márc. 2013, 08:41

Két hete voltam már itt a birtokon, úgy tűnt, hogy Kormi is szeretett itt lenni, megengedtem neki, hogy ki-be járhasson, noha szobacica volt, de élvezte, hogy kint napozhat a kúria lépcsőin. Én pedig szerettem hosszú sétákat tenni a birtokon, még odalentről a föld alól elhoztam a papírokat, amik rólam szóltak, még mindig hihetetlen volt és nem akartam elhinni, hogy igazság. Noha a professzor megerősítette, hogy valószínűleg, sőt szinte biztosan igaz, mert ő ismerte az apámat, már jócskán azelőtt, hogy megőrült volna. Itt végre biztonságban érezhettem magam, noha a régi életemtől búcsúzni kellett, még megkértem a professzort, hogy tudja meg, hogy a kislánynak nem lett-e baja, akit az elszabadult plüssöm megtámadott. A két hét pedig úgy telt el, hogy biztonságban érezhettem magam, noha egyelőre nem igen barátkoztam még senkivel, még féltem tőlük is, mindentől, leginkább Charles Xavierrel beszélgettem, akivel a képességemet is gyakoroltam, mert segített benne. Mikor megérkezett a telepatikus üzenet, akárcsak valószínűleg a többiek én is lesiettem a föld alá, már eléggé jól el tudtam tájékozódni az épületben lementem én is. A feladat elmondása után kissé elpirulva néztem fel.
- Én nem tudok harcolni… semennyire és az erőszak minden formáját elítélem, szolgálja az a jó, vagy a rossz célt – hebegtem.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Cerebro 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Tyranis Vas. 24 Márc. 2013, 10:05

//Előzmény: Reznor ház//

Két hete gyűjtötték be a többieket, azt a fura izét a testvérével, illetve Magneto lányát! Nah az a csaj megért egy misét. Végre nem Jonah volt az egyetlen furcsa öltözködésű egyén itt, magyarán nem ő volt az egyetlen punk itt. Igaz a lány a külseje ellenére messze elütött a gyilkos családjától, ő csöndes, visszahúzódó és szerény volt. igazából akkor vesztette el Jonah az érdeklődést Serena iránt, amikor kiderült, hogy külseje ellenére sincs benne a szórakozásokban, inkább Gaillal töltötte a napjait. Mikor megérkezett a Cerebrohoz hamarosan kiderült, hogy miért is jöttek. Éppen a „A sárkányölő!” feliratú pólóban díszelgett odalent és amikor kiderült, hogy milyen ruhákat kapnak csalódottan csettintet egyet, ennyit a további sztriptízről. Micsoda csalódás! A szemei némileg elkerekedtek, amikor megtudta, hogy kit fognak megmenteni.
- Biztosan jó ötlet ez, hogy meglátogassam apám főnökét? – kérdezte. – Mármint engem halottnak hisznek és én ismerem az ipsét. Apámmal igencsak jóban van és nem egyszer volt nálunk koktél partizni…
Persze a pozitív oldala, hogy lehet, hogy vége lesz a mutáns üldözésnek, ha megmentik a hátsóját és végre visszamehet élni a régi életét, amit átkozottul hiányolt.
- Ha csak enyhén fagyálló… akkor hogy bírja ki a képességem, vagy rajtam teljesen azzá válik? – kérdezte.
A genetikához, és az efféle tudományokhoz nem értett és ez a kettő számára ütötte egymást.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Cerebro CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Sarah Kedd 26 Márc. 2013, 01:22

Két hét... Számomra ez az amúgy sem kevés nap ólomcipőkben vánszorgott, igaz csupán nézőpont kérdése, hogy kinek mi számít kevésnek, vagy soknak, nekem sok már ez is... De... Legalább megpróbáltam normálisan eltölteni, normális alatt pedig valamilyen szinten a szokásos teendőimet értem, festés, rajzolás, tanulás. Persze próbáltam nyitni valamilyen szinten a többiek felé, mert még ha tartok is valamilyen szinten az emberek társaságától, kénytelen vagyok belátni, hogy mások nélkül azért nem egészen lehet normális életet élni, lényegében a szocializáció teljes hiányában, leszámítva néhány alkalmat amikor köteles az ember másokkal beszélni, persze az is bőven több a semminél de... Szükség van egy kicsivel többre. Igaz bárkinél is próbálkoztam, a legtöbb embernél zavarodott hebegésen kívül nem nagyon ment más, az egyetlen akivel normálisan tudok valamilyen szinten beszélni, úgymond felszabadultan, az Gail, benne... Bízok, a többiekben oly nagyon nem, az új lányban pedig... Serena. Ennél többet nem is igazán tudok róla, így igazából... Nos nem lényeg, talán majd idővel... Vagy.. Vagy nem? Ömm, nem tudom, mi is volt a téma? Hmm igen, az elmúlt két hét... Egy jó pár festménnyel sikerült végeznem, s amelyik olyan volt, azt, bár egy "passzív" módon, de oda adtam a rajta szereplőnek, még Jonah is kapott egyet, mert bár nem nagyon figyeltem de az a kép megmaradt ami a nagy csúszás után volt, tulajdonképpen az egyetlen aki talpon volt... Sakurának is át kéne adni egy képet de arra még nem szakítottam éppen.

Természetesen, ugyan úgy egy újabb festményen dolgozom, ezúttal Gailról, amit úgyszintén tervezek majd átadni, neki viszont személyesen, viszont ez a folyamat, bármennyire is bele vagyok mélyülve, nemes egyszerűséggel félbeszakad amikor meghallom a professzor hangját. Ennek hatására, félbehagyva egyenlőre az alkotást a tőlem telhető leggyorsabban sietek a " centrumhoz ", ahova már érkeztek néhányan, természetesen. A ruhákról a híreket érdeklődve hallgatom, s ezzel sikerül megszabadulni egy kellemetlen sújtástól, ha lehet így nevezni, habár egyéb kellemetlenségeket okozhat, ez majd még kiderül ha lesz alkalmunk alaposabban szemügyre venni. Magához ahhoz, hogy miért vagyunk idehívva nem igazán tudok mit hozzáfűzni... Reménykedem benne, hogy nem történnek majd oly dolgok sem, mint amik két héttel ezelőtt, persze sajnos tudom hogy ez nagy valószínűséggel csak reménytelen.. Ömm... Remény. Mindenesetre is Serena szavai, ha igazak... Akkor részemről egy "bizalmi pont" neki, nem mintha sokat számítana hiszen... Miért számítana?

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 26 Márc. 2013, 19:36

Sakura

Csendben olvasgatom a friss híreket az újságban és iszogatom a teámat mikor kapom a hívást. Az újságot leteszem majd megiszom az utolsó kortyot és a bögrét pedig leteszem kifelé menet még. Nem mondanám, hogy annyira sietek de azért az időt se húzom el. Nem akarok prédikálást se és időt se húzni.

Sikerül így be is érni a többség után és az érdekes rész meg is kezdődik. Amit pedig mond a professzor igazán érdekes, érdekfeszítő. Már annál inkább aggasztó a tökéletes és az instabil szavak egy mondatban elhangzása. De biztos vagyok benne, hogy arra gondolt a professzor, hogy tökéletesítették amennyire jelenleg az eszközök engedték. Úgyse adna rá a gyerekekre egy olyan ruhát ami kárt tehetne bennük szóval nem kell aggódni ezen a szavon. Inkább a gyerekek reakcióit figyelem. Érdekes kérdés felmerül, persze kis aggodalommal is.
Remélem nem lesz baj...


Gail

Nem tudom, hogy hogyan sikerült de össze hoztam, hogy kevesebbet edzettem mint amit akartam. Már röhejes, hogy mennyi időt töltök Jonah-val. Igaz nem unatkozok mellette meg jobb dolgom sincsen sokszor csak hát... Rég beszéltem már Kate-el is. Nekem könnyű valamennyire ez a helyzet, mostanra már egészen megbarátkoztam ezzel a mutáns ténnyel is és mindig is ki tudtam jönni a körülöttem lévőkkel könnyen. De ő nem annyira.
Sóhajtok egyet séta közben. Nem mintha segíthetnék vagy belekényszeríthetném abba, hogy összebarátkozzon valakivel.
Megtorpanok a folyosón sétálásban mikor meghallom a professzor hangját majd el is kezdem szedni a lábamat.

Mire odaérek a többiek közül már majdnem mindenki ott van. A professzor amit mond, hogy mit csináltak elképeszt. Egy ruha ami alkalmazkodik hozzánk. Elképesztő... Szóhoz se jutok. Ilyeneket is tud a prof?
- Elképesztő...
motyogom ki halkan.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Morsus Szomb. 30 Márc. 2013, 20:40

Xavier biztatóan néz a gyermekekre.
- Nem harcolni megyünk, hanem segíteni. Most öltözzetek és találkozunk a hangárban.
/Jelmezt ti választhattok magatoknak, örülnék, ha a sárga-kék/fekete ruhákból választanátok, de ha ruha tetszik akkor max az X jeles legyen./

Hangár, percekkel később:
Bent az eddig üres teremben egy hatalmas fekete repülő áll.
- Üdvözöljétek a Blackbirdöt. Egy hónapom volt megszerezni, de íme. Egy teljesen láthatatlanul lopakodó repülő, amivel észre vétlenül jutunk be a fővárosba és távozunk onnan a végén.
Cerebro O1bBf
Cerebro Forge%27s_Blackbird_001

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 31 Márc. 2013, 10:57

A professzorra néztem és bánatosan mosolyodtam el, nem harcolni. Mi nem, de más kérdés, hogy a katonákat és testőröket mindez nem fogja érdekelni, számukra sajnos ugyanolyan ellenség vagyunk még mindig. Miért nem lehetett ennek vége már? Miért nem voltak képesek megérteni a felek, mindkét oldal, hogy ezt így nem lehetett tovább folytatni? Kiválasztottam egy ruhát végül, egy olyat, aminek nem volt maszk és fej része és azzal mentem vissza a szobámba átöltözni. Nem szerettem volna elrejteni, hogy ki vagyok, nem voltam bűnöző, hogy ezt megtegyem, még ha féltem is az emberektől és a mutánsoktól is, akkor sem tehettem meg ezt. Végül félve, és kissé reszketve indultam oda, ahova a professzor mondta, hogy találkozunk. Megszeppenve néztem a hatalmas repülőre, nem tudom, hogy most lett volna-e alkalmas mondani, hogy félek a repüléstől és a magasságtól, mert tériszonyom van, de féltem, hogy akkor sem lehetne mindezt megúszni. Nyeltem egy nagyot, majd szótlanul, de ökölbe szorított kézzel mentem fel a gépre és kerestem egy helyet magamnak, ahol leülhetek.

Z egyébként ezekre a ruhákra gondolt főként.
//Serena-nak olyat választok, mint ami Kitty-nek van, az néz ki a legjobban és legkevésbé szadomazó cuccnak. Szóval ez a választott.//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Cerebro 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Tyranis Vas. 31 Márc. 2013, 11:24

- Nem harcolni, ezt ismerjük már – mondta.
Eddig, amikor ilyennel találkoztak mégis az lett a vége, Jerome volt talán az egyetlen, ahol nem, de a testvérpárnál harc lett, a plázánál harc lett, ahol Magneto és haverjai felbukkantak ott mindig harc volt a vége. Amikor megkapták, hogy válasszanak ruhát és meglátta azokat a maszk részeket.
- Most komolyan, ezeket ki tervezte, valaki az egyik közeli szex shopból? – érdeklődött.
Kizárt volt, hogy egy ilyet felvegyen, még ha farsang lenne és elvesztett egy fogadást, talán akkor, vagyis akkor sem, de hogy önként és dalolva? Ki volt zárva! Így igyekezett egy nem külsőbugyis verziót választani, mert már a látványától rosszul volt, és persze olyat keresett, aminek maszkja sincs. Végül felkapott egyet, amit nehezen talált és azzal indult átöltözni. Be kellett végül látnia, hogy jól választott, mert ehhez még a bakancsát is fel tudta venni, majd az egészre újra a „Politikai fogoly” feliratú pólót vette rá. Pont azért, mert az elnökhöz mennek. Majd így caplatott le a hangárba.
- Remélem van olyan kényelmes, mint aminek kinéz a madárka – mondta.
Ha nem tartották fel, akkor elindult felfelé ő is, hogy leüljön az egyik székbe és közben persze körbenéz a repülőn, hogy mi is van még rajta.

//Ez volt a legjobb, a másik rémes (és több ilyen kép a kariról nincs is), csak persze akkor ezen a cuccon nincs a phoenix jele, csak az övön egy X//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Cerebro CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Sarah Vas. 31 Márc. 2013, 23:09

Nem harcolni megyünk... Rendben, bár sokszor hangzott már el de szeretném ezt még egyszer elhinni, vagy lényegében többször is, mert szeretném hinni hogy a nagy konfliktusok is megoldhatóak fizikai összetűzés nélkül... Igaz, egyetemes igazság, hogy amíg két ember létezik a Földön addig valaki mindig meg akar szabadulni a másiktól, ez pedig harcokat szül... Bár ez nem igazán vág rá erre a helyzetre, de a lényeg ugyan az, habár ettől függetlenül akkor is szeretném hinni hogy ténylegesen nem lesz probléma, a professzor minden bizonnyal könnyedén el tudná simítani az agresszív kísérletek nagy részét, azok alapján legalább is, amit eddig láttam, amit eddig mutatott, úgy vélem hogy képes lenne rá, igaz, mint szinte bárki mástól, tőle sem várok semmit sem... Mármint úgy értve hogy nem várok semmit sem el, nem vélem úgy hogy kötelessége lenne akár bármit is tenni mert... Mert ki vagyok én, hogy így merjek vélekedni? Hogy is tévedtem erre a témára? Ömm... Ömm ... Fogalmam sincs, de mire ebből az egész, már számomra is kissé összekavart és itt-ott értelmetlen gondolatmenetből feleszmélek, egy rakat, igencsak zavarba ejtő kinézetű ruhával találom szembe magamat, melyek hatására megszeppenek.
- Err...mm... - Majdnem sikerül is megszólalni, de az első szótag után a hirtelen jött "semmi" el is hal. Mindenesetre is úgy tűnik, hogy nem csak én vélekedem úgy róluk, ahogyan. Végül is átnézem őket és idővel sikerül is találnom egy megfelelőnek tűnőt, habár végignézve rajta már felpróbálás előtt látom a kellemetlenségeket, amiket, visszatérve a szobámba és felvéve a ruhát egyből van is alkalmam tapasztalni. Kellemetlenül testhezálló, nem szokásom ilyen... Hogy is mondjam, tapadós ruhákat viselni, attól is zavarban vagyok, hogy egyedül fel-alá mozgok benne. Ennek köszönhetően vissza veszem a bokámig érő kapucnis kabátot és abban megyek oda, ahova közölve lett... Igaz sietségemben, ami nem volt oly hatalmas, de annak köszönhetően elfelejtettem összehúzni a kabátot, ezt viszont csak a géphez érve realizálom és így végignézve magamon... Úgy érzem magam mint egy csuhás, kapucnis Sith növendék aki megszökött az oly híres Star Wars filmek egyikéből... A gép látványa viszont gyorsan elvonja erről a figyelmem. Csodálva nézem a gépezetet, a szó szerint művészi formákat, lenyűgöző.
- Ho... Honnan sikerült ezt megszerezni? - Kérdem félénken miközben óvatosan a professzorra sandítok a kapucnim alatt, valóban érdekelne hogy miként ment miközben mindenki a mutánsokat keresi, üldözi. A válaszra viszont legfeljebb némán bólintok és összehúzva a kabátomat felszállok, körbenézek és a lehető leghamarabb helyet foglalok... Még sosem repültem, kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet.

//Ruha: Kép//

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Danny Long Hétf. 01 Ápr. 2013, 02:20

Nem tartott sokáig az az időszak, amíg én voltam az új fiú. Tudok már annyit az egész mutáns-helyzetről, hogy tudjam, hogy mit jelent az, hogy Magneto lánya csatlakozott hozzánk. Ezen kívül viszont nem sok történt az utóbbi napokban, így eléggé fellelkesített, amikor meghallottam a professzor hangját a fejemben. Utólag visszagondolva be kell ismerjem, hogy hatalmas buli volt az előző kalandunk. Olyanok voltunk, mint a szuperhősök. Gonosz mutánsokkal harcoltunk és ártatlanokat mentettünk meg, szinte hihetetlen. Így hát most már sokkal bátrabban és kellemes izgalommal hallgatom az új feladatot, ami még komolyabbnak ígérkezik, mint az előző. Megmenteni az elnököt? Az igen! Ezzel talán azt is bebizonyíthatjuk az embereknek, hogy mi a jófiúk vagyunk! Az meg még külön király, hogy már egyenruhánk is lesz, ez már tényleg olyan, mint egy szuperhős csapat. Nekem mondjuk semmi speciális dologra nincs szükségem, mivel a testem nem változik meg, amikor a képességemet használom, de attól még menő, meg véd is valamennyire. Ki is választok hát egy ruhát és gyorsan fel is veszem. Elégedetten nézek végig magamon. El kell ismernem, hogy úgy viselkedem, mint egy gyerek, de nem minden nap lesz valakiből szuperhős. Hamar el is indulok a hangárba, ahol újabb meglepetés vár. A prof aztán mindenre gondolt. Lopakodó csapatszállító repülő, az nem rossz! Elismerően füttyentek egyet, amikor meglátom. Ezzel egy élmény lesz utazni.
- Stílusunk lesz, az már biztos! - mondom, és ha itt az ideje, felszállok a gépre.

//A ruha így néz ki, a karakter nyilván nem.//

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 03 Ápr. 2013, 18:47

Sakura

Egyen gönc. Juj de jó. Kiválasztok egy egyszerű fazont és azzal elvonulok átöltözni ami hamar megy. Visszaérve a hangárba fintorogva nézem a repülőt amivel menni fogunk. A professzor be is mutatja a madárkát ami azért impozáns is meg kell hagyni és a felszereltsége sem egy hétköznapi. Csak rá kell nézni.
De még így se nyugtat meg a gondolat, hogy repülőre kell szállnom. Röhejes egy kicsit, hogy félek a repüléstől. De csak a gépektől, mert ha a saját erőmből repülök nincsenek gondok.
De nem lesz gond. Miért lenne? Mert életedben egyszer ültél gépre és az is lezuhant nem fog ez is. Nem fog. Nem.... Sétálni akarok inkább. Áh fene, össze kell szednem magam. Ez a gép valami high-tech masina. Nem fog ez leesni az égről. Próbálok nyugodtan sétálni a gép felé bár kicsit robotos lett a mozgásom végeredményként. Pár méterre megállok tőle és karba teszem a kezemet.
- És ki fogja vezetni?
Fordulok hátra félig a professzor felé.

A ruha meg így néz ki. Gondolom nem kell említeni, hogy a kari nem.



Gail

Ne már, pizsama rucit kell viselnünk. Basszus ez tök ciki mint ahogy kinéz. Nem is igazán tudom melyik legyen de végül egyet csak kiveszek és átöltözöm másik szobában. Majd már az új göncben jövök vissza. Érzem, hogy vörös a fejem. A földet is bámulom emiatt. Miért kell maskarába lennünk, vagy miért nem lehet akkor már valami vagányabb. Egyet kell értemen Jonah-val a ruhák terén. De rajta legalább jól állt. Meg úgy mindenki máson is ahogy így végig néztem a többieken.
Valamennyire a többiek mögött állok meg és onnan nézem a gépet ami közbe a hangárba került és ámulva hallgatom a proffot. Egy lopakodó gép. Nem semmi dolgokat ránt elő a semmiből a professzor. Kicsit kíváncsi vagyok, hogy mégis hogyan tudott megszerezni egy ilyen gépet. Nem éppen egy otthoni hobbi repülő és a helyzetünk se épp olyan, hogy csak úgy lehessen shoppingolni. Nem mintha ilyen gépeket lehetne csak úgy venni.

Gail meg így néz ki a ruhában.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Morsus Csüt. 11 Ápr. 2013, 23:37

Xavier rájuk néz mosolyogva.
- Büszke vagytok rátok. Nagyon büszke.
Mondja majd bemegy a repülőbe és elkezdi a pilóta ülésre át szállva a gombokat kapcsolni.
- Ma még én, de...
Hirtelen a csapat fejében megjelent minden információ a repülőről. Minden gomb működése és bármilyen fellépő gondra a megoldás.
- Sajnálom máskor megtanítanám ezeket, de a biztonság kedvéért jobb, ha mind ismeritek az új gépünket. Sakura lenne, olyan kedves, hogy lesz a másodpilótám?
Ha a nő így tesz az ajtó záródik. Mindenki megtalálja az övét. bekötés után a repülő megindul és a platform felemeli a felszínre a repülőt. A repülő megindult.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Tyranis Pént. 12 Ápr. 2013, 10:25

- Pénzért minden megszerezhető – mondta Kate-nek.
Ráadásul az öreg fószer, Chuck telepata volt, ugyanúgy szerezte, mint ahogyan az iskolát is újraépítette. Lehet, hogy otthonra is kellene egy ilyet szereznie, külsőre és belsőre is sokkal poénabbnak és jobbnak tűnt, mint a repülőautója, amit a tizenhatodik születésnapjára kapott, majd néhány nappal, vagy héttel később egy balesetben darabokra tört, egészen pontosan totálkárosra. Ahogyan leült ő és láthatóan a többiek már megint jött, hogy Sakura fog neki segíteni. Vajon, ha Millerék itt lettek volna, akkor a fickó vezetett volna? Úgy tudta róla, hogy pilóta volt, legalább is ilyesmit mondott. Ám ekkor a fejébe emlékek és hasonlók kerültek, hogy miként lehet vezetni ezt a madarat. Füttyentett egyet elégedetten.
- Wow, ez tényleg jobb, mint a régi repülőautóm – mondta ki hangosan is. – Ilyet kérek a tizennyolcadik születésnapomra.
Most már teljesen biztos volt, hogyha ennek vége van, a mutánsüldözésnek, akkor egy ilyet mindenképp kell készíttetnie otthonra. A repülés úgyis amolyan családi hagyomány volt a Wright fivérek óta. A gépen fent még megigazgatta a térdvédőjét, majd a bakancsát kezdte bekötni, szerencsére olyan ruhát választott, hogy mindez kivitelezhető volt. aztán feltetette lábát a maga előtt levő székre, a fülhallgatóját a fülébe és hangosan kezdett zenét hallgatni miközben lecsukta a szemét.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Cerebro CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 12 Ápr. 2013, 11:30

Még mindig nehéz volt felszállni a gépre, remegő és már-már görcsös kézzel csatoltam be az övemet. Amikor a gépről mindent megtudtam és arról, hogy milyen vele repülni, hogyan kell irányítani elfogott a hányinger, alig tudtam kiszállni a székből és elrohanni a mosdóig, hogy ott jöjjön ki belőlem minden. Sűrűn kapkodtam a levegőt és a rosszullét kerülgetett, pusztán annak a gondolatától, hogy a magasban leszünk. Míg mindenki odavolt a hallottak és látottak alapján attól, hogy repülni fogunk én szívesebben maradtam volna idelent a földön és választottam volna az utazás más formáját. Még bevizeztem az arcomat és kiöblítettem vízzel a számat és csak utána megyek vissza a többiekhez. Visszaülök a helyemre, majd erősen szorítani kezdtem a székem karfáját és félhangosan motyogva kezdtem a következő mondatot ismételni.
- Nem leszek rosszul megint és nem félek a magasban!
A félelemtől, hogy magasban vagyok és attól félve, hogy lezuhanunk nem igen tudtam koncentrálni, így csak remélhettem, hogy sikerül, amit szeretnék, ha nem, akkor pedig ennek kántálásától talán megnyugszom és amíg erre gondolok talán nem jut eszembe, hogy mi van odakint és alattunk.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Cerebro 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Sarah Vas. 14 Ápr. 2013, 00:39

A kérdésemre válasz nem a professzortól, hanem Jonahtól érkezik, de a reakcióm ettől függetlenül változatlan, csupán csak egy néma bólintás, plusz a kabátom összehúzása és a felszállás a gépre. Az egyik ablak mellett foglalok helyet és azon nézek ki, szinte annak nekidőlve, még mindig kíváncsian várom, hogy milyen lehet repülni, kicsit görcsöl is a gondolattól a gyomrom, erről viszont hamar elvonja a figyelmemet az a raklapnyi tudás és tudnivaló a gépről, ami csak így hirtelenjében elönti a fejemet.
- Értem... - Jegyzem meg a semmibe magamnak zavartan, ettől a hirtelen sok új dologtól sikeresen összezavarodtam s jelenleg az sem nagyon akar az eszembe jutni, hogy hol vagyok, az egyetlen amire figyelni tudok az a repülő mikéntje, de arra is kissé zavarosan. Felállok és alaposabban körbenézek, csak néhány személy alaposabb átvizsgálása után tisztul ki a kép és illan el ezzel egy nagy adag frusztráció. Nem szeretem, ha ez történik... Nem, nagyon nem, de legalább ritkának mondható. Vissza ülök és becsatolom az övemet, reménykedem benne, hogy nem jön még egy adagnyi tudnivaló, nem biztos hogy jól fogadnám, továbbá csak nézek ki az ablakon és bár már nem annyira lelkesedően, már amennyire lelkesedésnek lehetett azt nevetni... A lényeg, hogy várom az indulást, ami meg is történik, egészen érdekes módon, tetszetős, de arra vagyok a legkíváncsibb, hogy milyen a magasban, messze a föld felett.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Danny Long Pént. 19 Ápr. 2013, 00:25

Amikor az egész csapat összeszedte magát és egyenruhába bújt, elégedetten nézek végig én is a csapaton. Elég menőn nézünk ki, a lányoknak pedig kifejezetten jól áll ez a jelmez. Halványan elmosolyodom. A következő lépés, hogy végre belülről is megnézhetjük a gépet. Elég laza. Érdeklődve tekintek körbe, mindent jó alaposan megvizsgálok. Ötletem sem volt, hogy ilyen van, és nem csak a hadseregnek. Kicsit veri a sárga iskolabuszokat, az már száz. A következő pillanatban pedig már a fejemben is van minden információ és képesség, ami a vezetéséhez kell. Ez gyors volt. Nem tudtam, hogy ilyet is tud a prof, bár lassan kezdem úgy érezni, hogy ha valaminek bármi köze is van az agyhoz, akkor ő képes rá. Örülök, hogy egy oldalon állunk. Leülök és bekötöm magam, amikor az ajtó bezáródik. Úgy néz ki nem mindenki lelkesedik annyira a repülésért, de remélem nem lesz gond. Úgy vigyorgok, mint egy kisiskolás a hullámvasúton, amikor végre felemelkedik a gép. Sose hittem volna, hogy ilyenekben lesz valaha részem, de nagyon király!

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Morsus Kedd 23 Ápr. 2013, 00:34

Xavier koncentrál és a szemöldökeit vonja össze.
- DC-ben új mutánsok vannak. Úgy fest a mutációk reakcióként ébresztik egymást. mikor mutánsok találkoznak, ahogy Gail, Katherine és Mr. Wright tették akkor láncreakció indul be. A mutánsok egymásban ébresztik fel az x-gént. Rajtuk is segítenünk kell. meg kell őket nyugtatni és védeni a lehetséges veszélyektől.
Mondja a professzor.
- Lassan megérkezünk.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 23 Ápr. 2013, 13:14

Igazából senki sem beszélt és ez jó volt, legalább végig tudtam magamban mondani, hogy nem fogunk lezuhanni és én sem leszek rosszul a repüléstől. Reméltem, hogy visszafelé lehet majd vonattal menni, vagy pedig busszal, mert nekem eszem ágában sem volt még egyszer ide felülni, mert magasan volt és innen sokkal rosszabb leesni, mintha csak egy autóbalesetet szenvedne valaki. Azt túl lehet élni, azt túléltem már egyszer, de a levegőben semmi sem marad fent, onnan minden lekerül a földre. Még mindig görcsösen szorítottam a székem karfáját, az ujjaim már hófehérek voltak ettől és valószínűleg jéghidegek. Valamit hallottam, hogy a professzor beszélni kezdett, valamit a mutánsokról, többet nem voltam képes felfogni, csak lejutni innen, lejutni a magasból a földre, ahol nem eshet bajom. Lassan odaérünk? Az csak lassan, én most… most, nem bírtam tovább, újra a rosszullét és a hányinger kezdett kerülgetni, a levegőt is sűrűbben kezdtem a levegőt venni a szívem pedig vadul a torkomban dobogott és emiatt a fülem is zúgott, ahogyan a saját vérem áramlását hallottam ott.
- Most akarok leszállni, nem… nem bírom tovább a magasban! – tört ki belőlem hangosan.

//Folytatás: Lincoln emlékmű, DC//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Cerebro 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Tyranis Kedd 23 Ápr. 2013, 13:24

Chuck szavaira unottan és lustán emelte fel a fejét és nyitotta ki a szemét, hogy előre nézhessen.
- Remek… - mondta. – Egyébként messze túlvagyunk a matematikai valószínűség reális határán…
Nem kellett volna aznap kiszöknie és akkor még mindig nyugodt és békés élete lenne az amerikai elitek elitjében, nem pedig köztörvényes bűnözőként tengetné az életét. Oh, bocsánat. Halott bűnözőként, de egy biztos, minden valószínűséggel minden idők leggazdagabb bűnözője lenne csak azért, mert mutáns. Legalább ennyi győzelme volt az egészből.
- De most komolyan – most már rendesen felült a székében és levette a lábát a maga előtti székről. – Elviekben 198 mutáns van, ebből egy Thorhalla halkirálya, ott van azaz Apokalipszis… voltak Magneto-ék, vagyunk mi, most azok, akik felébredtek. Ez fizikailag lehetetlen, hogy mindenki pont a Keleti-parton legyen. Hacsak nem létezik az USA-n és a tengeren kívül más olyan terület a bolygón, ahol mutánsok vannak.
Serena kitörésével nem foglalkozott, inkább a saját okfejtését folytatta.
- Önnek mi a véleménye Ch… professszor?

//Folytatás: Lincoln emlékmű, DC//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Cerebro CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 23 Ápr. 2013, 20:00

Sakura

A professzor könnyedén megoldja, hogy tudjuk használni a gépet. Bár ő fog vezetni mindenki megkapta az infót a gépről ha bármi baj lenne.
- Persze.
És biccentek kérdésére, hogy leszek-e a másod pilóta most. Más sincs túlságosan oda a repülésért de most félre tudom tenni a kételyeimet ezzel kapcsolatban. Egyrészt talán mert tudom, hogy hogyan kell irányítani a gépet és másrészt ott leszek a prof mellett és segítek neki.

Fél füllel hallgatom amit a professzor mond. Vissza is emlékeztet, hogy tényleg, ők hármójukban egyszerre ébredt fel az x-gén. És a helyzetük sem volt sokkal jobb utána azzal a csatával is. Szerencsések és szerencsétlenek is egyszerre. Nem sokára oda is érünk a célunkhoz. Serena viszont nem tud már várni, már az elején is látszott rajta, több mint látszott.
Hátra fordulok félig és Serenara nézek.
- Ne aggódj, eddig sem volt probléma a géppel. - mosolygok kedvesen - Tarts ki még egy kicsit.
Még hátra fordulva maradok egy kicsit, hogy lássam mit reagál majd vissza fordulok előre.



Gail

Végül felszállunk a gépre és az is felszáll. Az én fejemben is megjelenik az infó, hogy hogyan kell kezelni a gépet és vészhelyzetben is mit hogyan kell tenni. Nem egyszerű ez a gép az már biztos. Kíváncsi vagyok, hogy megőrzött-e magának valami titkos infót a profeszzor a géppel kapcsolatban vagy mindent megkaptunk róla.
Amikor a proff felidézi, hogy mi is történt velünk a plázánál, hogy láncreakcióban keltettük fel egymásban ezt a gént kicsit elmerengek rajta, azon a napon. Vagy inkább azon az időn mikor az egész világ a feje tetejére állt hirtelen körülöttünk.
Van valami abbam amit Jonah mond de máshol nem hiszem, hogy volt ekkora felzajdulás mint itt. Már bűnözőknek és világellenségnek voltak a mutánsok tanusítva és minket is ki akartak nyírni ott helyben de máshol azt hiszem nem volt ilyesmi. Legalábbis én nem hallottam ilyent. Bár ez csak én vagyok.
Viszont kezdek ideges lenni. Mindjárt ott vagyunk és nem tudom mi lesz, mi fog történni. És félek, hogy valami hasonló helyzetbe fogunk kerülni megint mint ami a plázánál volt vagy mint amikor összetűzésbe kerültünk a többi mutánssal és azzal a sárkány gyerekkel.
Remélem tévedek...

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Sarah Kedd 23 Ápr. 2013, 21:43

A repülés élménye kellemesebb mint amire elsőnek számítottam, bár olyasmi is merengett mélyen bennem, hogy talán ijesztő is lehet majd valamilyen szinten, mégis, ahogyan csak így siklunk a levegőben... Szinte mindennél felemelőbb, mint amit eddig éreztem, talán azért, mert ez az első ilyen életemben. Mit meg nem adnék, ha ezt magam is csak úgy megtehetném....
~... De hiszen... Megtehetem! Hisz lehetek madár és szárnyalhatok magam is. Ez eddig hogy nem jutott az eszembe? Mennyi új perspektívából figyelhetném azt a világot, amely körbevesz! Felfesthetném azt az éle képet, melyet macskaként látok, absztrakt mintákkal érzékeltetni tudnám a hangokat, amelyeket kutyaként hallok... Hőképeket vihetnék vászonra, melyeket néhány hüllő formájában szemlélhetnék meg, s ugyan ezek szaglásával talán még magát ezt az orrfacsaró jelenséget is átvihetném egy egészen új vizuális formába... Ezek keverésével és egy kevés átalakítással még egy új, saját, egyedinek mondható stílust is létrehozhatnék... Talán ezzel alkothatnék valami korszakalkotót... A festészet szempontjából. Nem mintha a mai modern korban a művészet sokat érne, festészet, költészet... Nem, ahhoz a reneszánsz korában kellene élnem talán, de... Alkothatok valami újat... ~ Folytatnám tovább magamban a gondolatmenetet, s már a szemeim előtt az is kirajzolódik, hogy milyen egyedi stílust lennék képes megalkotni, már-már az is megfordulna a fejemben, hogy megpróbálkozok a költészettel, de egy "külsős" hang kizökkent a gondolatmenetből, pontosabban kettő. Először a professzor hangja, ami pedig teljes mértékben, az Serenáé. Finoman fogalmazva kicsit pánikhangulata van, ami megmozgat valamit mélyen a tudatomban, s már nyúlnék is az övemhez, hogy akaratom ellenére is átüljek, de megelőznek, néhány szóval csak, de megelőznek, így bármennyire is volt hirtelen ösztönös, félbeszakad a cselekvés és maradok a helyemen, egy kis ideig némán a semmibe bámulva.
Azt hiszem... Bármennyire is legyek távolságtartó, nem tudom csak úgy elnézni, figyelmen kívül hagyni más baját, szenvedését, hiszen magam is megéltem megannyit belőle, lelki terrort és fizikai fájdalmakat, senki sem érdemli az ilyet, főleg, ha tenni sem tud ellene. Mindenesetre is megpróbálok visszatérni a gondolataimhoz de nem igazán megy, majd ha visszaértünk a... Majd a szobámban.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Morsus Pént. 03 Május 2013, 16:47

Gail lát három lila óriást és egy lila köpenyes királyt, aki elbukása után egy igaz király sétál fel és kardjával lovaggá üti az X-jeles lovagokat.
Charles elgondolkodik.
- Valóbban, bár mivel ez Washington és a helyszín az emlékmű, lehet, hogy turisták. Még az sem kizárt, hogy Cerebro csak a közelében lévő mutánsokat érzékeli első sorban, de érdekes kutatás, hogy miért gyakori a mutáció ezen a részén a földnek.
Majd lepillant és a repülő lassít.
- Megérkeztünk.
Lent lehet látni három új modern őrszem robotot és az egyik vállán az új Magnetot.
- Az emlékműnél leszállok. Már látom az egyik gyermeket.
Mikor ezt mondja a többiek is látják a szárnyas lányt.

Folytatás: itt, már oda írjatok.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.