Kórház

Go down

Kórház Empty Kórház

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 08 Okt. 2012, 22:01

Coney Island kórháza.
Kórház Coney_island_hospital_05

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Steven Hétf. 08 Okt. 2012, 22:18

//Előzmény//

Egészen Brooklyn másik végéig futottam, mire meggyőződtem arról, hogy a mágus nem jött utánam és senki más sem üldöz. A Ládát közben természetesen folyamatosan magamnál tartottam mivel az még mindig bennem volt, hogy nem szabad védtelenül hagyni. Végül az egyik zárt butik ajtaját törtem fel és loptam el egy táskát, hogy tudjam valamibe a Ládát rakni. Normál esetbe ehhez nem folyamodtam volna, de most kénytelen voltam, mivel táskát nem tudok csak úgy szőni a semmiből, és a Ládát sem tarthatom folyamatosan a kezemben. Mindenesetre egy fecnit ott hagytam, miszerint vészhelyzet volt és majd később kifizetem. Miután a szörnyű bűncselekményt elkövettem, megint csak odébb álltam úgy egy kilométerrel, amikor is egy sikátorban találtam menedékre. Itt rácsatlakoztam a világhálóra, majd az itteni önmagam után kezdtem el kutakodni. Egy ideig eltartott, de végül sikerült találnom néhány infót a fickóról ami alapján elindulhattam. Bár a korábbi lakása is ígéretesnek tűnhetett volna, de valószínűleg azóta oda egy új albérlő költözhetett, így inkább a legutolsó ismert lakhelyét az az a Coney Island-i kórházba mentem. A kórháztól nem messze egy sikátorban megálltam egy rövididőre, hogy megváltoztassam a külsőmet amennyire lehet. Egy általam létrehozott penge segítségével leborotváltam a hajamat, még a szemöldökömet is, aztán pedig az egyik kukában kerestem egy törött szemüveget. Annak a két lencséjét kipattintottam a helyükről és úgy vettem fel. Ha közelről meg is látszik hogy nincs bennük lencse, távolról már nem és reményeim szerint senkivel se fogok közelebbről beszélgetni. Miután ezzel készen voltam ismét rácsatlakoztam a világhálóra és megnéztem, hogy a kórháznak fent van-e a tervrajza. Ha igen akkor át tanulmányoztam és az alapján a hullaházhoz lehető legközelebbi bejáratott választottam ki, majd mentem be. Ha viszont nem találtam a neten semmit, akkor a főbejáraton. Úgy viselkedtem mint ha csak az egyik beteghez jöttem volna látogatóba. Lényegében ez igaz is, csak akit én kerestem, az már halott volt egy ideje.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 09 Okt. 2012, 08:53

A betörés viszonylag feltűnésmentesen zajlik, már jópár sarokkal odébb jársz, mire meghallod a szirénákat, és szerencsédre nem futsz éppen beléjük.
A gyors borotválás közben ugyan szerzel néhány sebet, de legalább tényleg nem hasonlítasz már korábbi önmagadra. Törött szemüveget nem, csak napszemüveget találsz, aminek lencséit kilökve most már tényleg úgy nézel ki, mint egy pszichopata - erre a szemöldök hiánya és a friss sebhelyek segítenek rá igazán.
Elég feltűnő, de egyáltalán nem felismerhető alakodban kénytelen vagy a kórháznál kutakodni, mert tervrajzot hirtelenjében nem találsz. Azonban feltűnik a hátsó parkoló, ahol a mentők is állnak, onnan nyílik egy ajtó, ami fölött tábla is jelzi, hogy közel jársz a hullaházhoz. A gond csak az, hogy beléptető rendszer védi a zárt ajtót, mágneskártya és belépési kód is szükséges. Egyelőre csak két, edébjét eszegető mentős figyelt fel rád, akik a hátsó parkolóban beszélgetnek, miközben te az ajtóhoz érsz.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Steven Csüt. 18 Okt. 2012, 20:38

Sajnálatos módon tervrajzott nem találok a világhálón, de hamar találok egy bejáratott amin keresztül bejuthatnék feltűnés mentesen. Problémát csak két dolog okoz. Egész pontosan két mentős akik a közelben tervezték elfogyasztani az ebédjüket. Az hogy nem vagyok felismerhető, még nem jelenti azt hogy nem vagyok észrevehető, és talán nem kéne megkockáztatni az ajtó beléptető rendszerének a feltörését, amíg ezek itt vannak. Így hát el is indulok az ellenkező irányba, de ez csak addig tart amíg a legközelebbi sarkon be nem fordulhatok. Ezután ismét felkapcsolódok a világhálóra meg keresem a kórház telefonszámát, majd egy pár percnyire lévő címre mentősöket hívok. Ha ez sikerül akkor megvárom hogy riasztották-e a mentősöket, és ha sikerült, akkor miután elmentek, visszamegyek az ajtóhoz és annak a rendszerét próbálom feltörni, ezúttal már a nanitokat is bevetve, hogy elhitessem a zár vezérlő programmal, hogy a szervertől ajtó nyitás parancsot kapott. Ha ez nem sikerülne, akkor egy gyorsan kreált pengével, óvatosan körbevágom a zárszerkezetet, és úgy megyek be. Ha a mentősök még sem mentek el akkor egy másik alternatív bejáratott keresek, mint pl egy üres mentőkocsit, ahol talán találok olyan ruhát, mint amilyen a mentősökön is van.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 26 Okt. 2012, 13:09

A módszered sikeres, ráadásul a mentők számát sem kell kikeresned az internetről, erre azért még magadtól is rájössz. A hívás után alig fél perccel az ebédelő mentősök némi szentségelés közepette hagyják félbe elemózsiájukat, és beülnek a kocsiba, hogy máris a helyszínre siethessenek. A szirénázó kocsi elhúz melletted, te pedig végre háborítatlanul mehetsz a bejárathoz.
A beléptető rendszer nem túl komplikált, bár kétlépcsős, valójában elég amatőr, így hamar az irányításod alá tudod vonni, és a zár kattanva adja meg magát. Ezzel be is léphetsz az ajtón, és rögtön egy három felé elágazó folyosón találod magad. Balra a boncterem tábla van a falon, szemben a hullaház, jobbra pedig az öltözők.
Ami viszont fontosabb lehet, a tőled közvetlenül jobb oldalon áll kis fülke, melyet rács véd, és melyben egy egyenruhás biztonsági őr üldögél. Mellette monitorokat látsz, amin a helyiséget figyelheti a kamerákon keresztül. A kövér, fekete férfi kávésbögréből szürcsöl egyet, aztán rád néz a kis ablakon keresztül. Mivel bejutottál, valószínűleg adottnak veszi, hogy illetékes személy vagy.
-Öhm, miben segíthetek uram? - Kérdi a férfi, akinek mellkasán a P. Reynolds név látható. Különös külsőd miatt alaposan végigmér, a friss sebhelyek a fejeden, a leborotvált szemöldök és a lencse nélküli szemüveg elég izgalmas megjelenést biztosít számodra. Mivel az őr ül, nem látod, hogy van-e nála fegyver.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Steven Csüt. 01 Nov. 2012, 18:48

A terv bejött. Miután a mentősök elmentek, minden további probléma nélkül sikerült bejutni a hátsó bejáraton. Az örömöm viszont nem tarthatott sokáig mivel odabent egyből szembe is kerültem egy biztonsági őrrel. Sajnálatos módon itt már a szemüveg inkább hátrány volt mint előny, terveztem is hogy bent már lefogom venni, mivel közelről sokkal feltűnőbb hogy nincs benne lencse mint távol, így hát amint lehetett le is vettem, és az egyik zsebembe szúrtam miközben egy kicsit előrébb hajoltam a pultra támaszkodva. Már eközben a mozdulatsor közben is nekiláttam, hátha sikerül feltörni és bejutni a biztonsági kamerák rendszerébe és ott a hullaház kameráját (vagy ha nincs ott, akkor egy másik raktárszerű helységben lévő kamerát) megbénítani, oly módon mintha lefagyott volna és így a képernyőn ugyan az a kép lenne folyamatosan. Időközben a tükör képében észrevettem, hogy még mindig vannak vágási nyomok a fejemen, amit elégé furcsálltam mivel a nanitoknak már rég bekellett volna gyógyítaniuk azokat.
- Üdv. A hibát jöttem kijavítani. – Válaszoltam neki röviden miközben folyamatosan dolgoztam rajta, hogy a korábban kiválasztott kamerát leállítsam és a kép alján látható időkódot is visszaállítsam néhány órával. A hullaházakban (vagy ha ott nincs kamera, akkor a kiválasztott raktárban) úgy is csak ritkán járkálnak, így még csak nem is lett volna ez annyira feltűnő.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 04 Nov. 2012, 11:21

//Hopsz, valóban, a nanitokról megfeledkeztem, ez esetben a sebhelyek már eltűntek.//

A biztonsági őr teljesen értetlenül néz rád, mikor hibát említesz, és matatni kezd a papírok közt, amik a pulton vannak előtte. Közben sikerül beférkőznöd a védtelen kamera rendszerbe, és a hullaház kameráit meg tudod bénítani, valamint az órát is visszaállítod.
Az őr eddigre már feltúrta az összes asztalon lévő papírt, de továbbra is ugyan olyan értetlen arccal néz rád, mint korábban.
-Miféle hibát? Én nem kaptam semmilyen hibabejelentést - magyarázza az őr kissé gyanakodva, talán csak azért, mert ennyire szűk szavú voltál. Közben a papírokat rendezgeti újra, hogy minden ismét katonás rendben legyenek.
Közben egy férfi és egy nő sétálnak ki a hullaházból, és egy letakart kocsit tolnak át a boncterem felé. Egy másik férfi pedig bejön mögötted az ajtón, csak int a biztonsági őrnek, és tovább is sétál az öltözők felé.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Thorhalla Pént. 07 Dec. 2012, 09:53

Résztvevő: Steven Storm

Eddig minden a legjobban alakult, de úgy tűnt, hogy mégis hiba csúszott Steven számításaiba, ami azt illette, hogy végre tudja itt minden gond nélkül azt hajtani, amit akart. Nem maradt arra ideje, hogy válaszoljon, két fémes koppanást hallott, majd látta meg azt is, hogy mi okozta mindezeket. Két gránát volt az, az első robbant elsőként, de ez nem okozott semmilyen kárt, csak annyit, hogy minden elektromos műszer kilehelte a lelkét a helységben, így néhány pillanatra, percre még a saját nanitjai is felmondták a szolgálatot. A következő robbanás a sötétségbe vakító fehérséget hozott, ahogyan a flashbang, a fénygránát is felrobbant. Sikolyokat lehetett hallani és dühödt kiáltásokat azoktól, akik még ott voltak a közelben és rájuk is hatott a gránát. A következő pillanatban valamilyen szúrást érzett a férfi a nyakán és a fehér vakságot néhány szívdobbanásnyi idő utána a sötétség vette át. Amikor Steven legközelebb magához tért ismét a már igencsak jól ismert Rafti börtönében találta magát az omega szinten a saját cellájában, ahonnan korábban „szökött meg” Rom által.

//Mivel Steven lelépett az oldalról, így azért dugom vissza a Raftra.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 19 Szept. 2016, 06:47



A sámán szelleme




Coney Islandi kórház, Brooklyn, New York


Részvevők: Wayonka Stevens és Szatmári Anna

A mentős megakadt a kérdésen, hogy mi is ez a támadás.
- Valamilyen magát Hydrának nevező szervezet támadta meg a várost, és az egész világot – magyarázta. - Mutáns ellenesek, legalább is annak tűntek a neten és a médiában – folytatta. – Mindenkit, aki mutáns megölnek, aki pedig támogatja őket, úgy járt, mint azok a szerencsétlen mutánsok.
Néhány pillanattal később, amikor már a mentőnél voltak Wayonka hazudott, hogy Anna rokona és így ő maga is felszállhatott a mentőbe. Szerencsére meglehetősen közel kellett menni, így a dugó miatt két-három perc alatt ugyan, de megérkeztek a kórházba. Itt rengetegen voltak, sokan lőtt sebekkel, vagy épp összeverték őket. A nyakláncot egy átlátszó tasakba tették és átnyújtották Wayonkának. Közben már a kórházban az egyik sürgősségi szobába tolták be Annát, oda Wayonka nem követhette. Az egyik nővér állt meg mellette.
- Megadná a hölgy adatait, és azt, hogy mi is történt vele? – kérdezte. – Mire allergiás, milyen a vércsoportja, kit kell értesítenünk, a biztosításának száma?
És tett még fel legalább tíz kérdést, az általánosakat, amiket ilyenkor szokás volt.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kórház AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 02 Okt. 2016, 09:20

A szám tátva marad és elé teszem a kezemet. A Hydra van itt! Erre készültek, hogy megtámadják és elfoglalják az egész világot. Zsong a fejem attól, hogy mit kellene tennem. Mi a helyes? Apokalipszis Lovasaihoz semmi közük, sőt ellenük dolgoznak, mint minden mutáns ellen. Én pedig az Angyal Programban vállaltam, hogy minden ilyen fenyegetés ellen fel akarok késüzlni és ha kell, segítek. Most pedig nyomozok egy ékszer után. Egy szellem után, aki gyilkolászik.
- Ez borzasztóan hangzik - mondok valamit, amiből úgy tűnik, hogy semmit nem értek az egészből.
A mentőben utazva csendben vagyok. Ezen gondolkodok. Nem olyan hosszú az utunk. Annára nézek. Itt már komoly ellátást kap, rendbe fogják hozni. A kórházban rettenetes állapotok vannak. Túl sok beteg. Nyilván túl sok halott is van.
- Köszönöm! Van itt széf, ahol elhelyezhetem?
Nem akarom magamnál tartani. Egy páncélszekrénybe kéne bedugni, akkor talán nem bánt senkit a jaguár szelleme. Ha kapok ilyen lehetőséget, szívesen fizetek is érte, csak nyugalom legyen már. Háborús helyzet van, nem lesz nyugalom, csak hogy ne fokozódjanak a bajok, arra gondoltam.
Ha útközben rá tudtam pillantani az irataira, akkor van esélyem bármit mondani. Még a nevét sem tudom egyébként. Ha így járok, hogy nem tudok mit mondani, akkor csak odaszólok nővérnek, hogy
- Elnézést, most el kell rohannom! Jövök, amint tudok.
Ha valamit mégis meg tudok mondani, akkor megteszem. Nem ritkaság, hogy az unokatesók nem tudnak mindent egymásról. Még a születésnapot sem mindig, nemhogy a vércsoportot.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 04 Okt. 2016, 00:01



A sámán szelleme




Coney Islandi kórház, Brooklyn, New York


Részvevők: Wayonka Stevens és Szatmári Anna

A nővér bólintott Wayonka kérdésére.
- Igen, adja oda kérem, beteszem egy borítékba, és azzal Ms. Satmary többi holmijával a hölgy széfjébe.
A nevet azért mondta furcsán, mert kiejteni igencsak nehézkes volt amerikai révén, így ez a fajta kiejtés volt a legegyszerűbb. Ennél többel sajnos itt nem tudtak szolgálni, de ez minden betegnek járt. ha ennél jobbat akart, akkor a SHIELD negyedbe kellett volna vitetnie Annát és a megfelelő bejelentések, papírok kitöltése után bizonyosan ment volna. Ami azt illette nem tudta megnézni a lány iratait, semmit, így inkább a távozás mellett dönt. Ahogyan megfordul és távozi, még hallja a nő szavait.
- Ezt most nem mondhatja komolyan és ha meghal, mert maga elmegy és nem mond el valamit?! – kérdezte felháborodva. – Legalább azt mondja meg, hogy allergiás-e valamire, vagy van-e fertőző betegsége!
Ezekre sem tudott volna válaszolni, így hát haladt tovább. A nővér nem ment utána, így Wayonka kitudott menni a kórházból annak elülső, vagy hátsó részére is, ahogyan szeretné.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kórház AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 09 Nov. 2016, 00:09



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás



Részvevő(k): Aki épp ott van

Idő: 2027. augusztus 1. 12:30 perc; Hátralevő idő: -

A városban nagyon sok minden zajlott, hol a Hydra, hol az ellenfeleik, a civileket szolgáló erők kerültek fölénybe. Végül úgy másfél órával az egész kezdete után határozottan látszott, hogy a SHIELD és a kormánypárti erők kerülnek fölénybe.
A cégvezérek, birodalomirányítók, civilek, akik nem álltak ellen igencsak rosszul jártak, mindannyian súlyos, életveszélyes sebekkel végezték és hosszú időre kórházba kerültek. A boltok, cégek, amik nem álltak ellen és nem védekeztek kifosztva végezték és összezúzva, az alkalmazottak többsége összeverve, megölve itt kellett a három hónap ahhoz, hogy ezeket a helyeket újra meg lehessen nyitni, újra pótolni lehessen az alkalmazottakat, akiket elvesztettek, vagy felmondtak.
Akik azonban ellenálltak és felléptek az őket megtámadók ellen a későbbiekben már semmilyen támadás nem érte őket, az ügyeiket intézve tudták a saját cégüket, birodalmukat, házukat visszavenni, és szinte veszteség, illetve károk nélkül megtudták mindezt tenni.
Mintegy másfél órával a káosz kitörése közben, amíg a harcok, az ellenállás és minden egyéb történt, több nagyobb fénycsóva is látszott, hangos süvöltéssel egyetemben, amint a föld felszíne felé tartanak. Valami hatalmas tárgy volt, ahogyan lángolva érte el a légkört és megannyi darabara szakadva a legnagyobb része felrobbant és elégett a légkörben, nagyon kevés része érte csak el a bolygót az Északi Sarknál, Észak Amerika közelében. A hírek és a kommunikáció lassanként visszaállt először a SHIELD negyeddel, majd a teljes világgal, újra működtek a rádiók, a média is, az internet. Mindenhol megjelentek a hírek, hogy a Hydra veszített, a SHIELD és az egyes országok haderői közösen sikeresen visszaszorították és elfogták a Hydra katonák többségét, aki. A puccskísérlet csupán néhány óráig tartott.

//Mivel itt megint sok rész volt, így mindenki a maga részét vegye értelemszerűen.//
//Aki nem írt, ott a bolt/cég sérült, de a 3 hónap alatt helyrehozzák ingyen és bérmentve. Aki elkezdett játszani, de nem játszotta végig az könnyebb sérülést szenvedett, aki nem írt, az súlyos, életveszélyest, de a 3 hónap alatt, azaz így augusztus eleje – november közepe időszakban is meggyógyult.//




A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás

Epilógusok


Résztvevő(k): Akik épp ott vannak


Korszakzáró kaland

Zola emberei – szerte a világon
Zola emberei a támadás napján szétszéledtek szerte a világban, egy igencsak fontos feladat miatt, amit maga Zola bízott rájuk. Szerte a világban el kellett helyezniük egy-egy apró tenyér nagyságú szerkezetet. Mindez egyetlen egy célt szolgált, hogy ezek, miután aktiválva lettek lefedjék a teljes bolygót és egyfajta védelmet nyújtsanak a Hydra realitáson kívüli teleportációi ellen. Csak a Hydra által használt sávokat fogja blokkolni és folyamatosan alkalmazkodni ehhez, amint megérzi, hogy a Hydra technológiáját akarja használni valaki. Még a szerencse is közrejátszott nekik, hiszen odafent sikerült az űrállomást megrongálni olyan szinten, hogy az bezuhant a légkörbe és nem sokkal később az Északi Sark jegébe csapódott, ironikus módon nem messze attól a helytől, ahol Amerika Kapitány is hibernálva feküdt évtizedekig.
Abban a pillanatban, amikor a műhold a légkörbe lépett Zola kint levő emberei aktiválták az eszközöket, néhány pillanatra a szenzorok valami világoskék erőteret láttak megjelenni a bolygó körül, majd mindez eltűnt. Ettől a pillanattól kezdve a Hydra nem volt képes beteleportálni ebbe a világba, csupán audio-vizuális üzenetet küldeni.

Hydra – Új-Zéland
A műhold elpusztulásakor a Hydra főhadiszállás újabb erősítést akart küldeni a földre, főleg, hogy az embereik erősítést kapjanak, ha máshoz nem Németország megtartásához – amit egyébként is sikerült megtenni – de a másik realitásban levő központ azt vette észre, hogy nem képesek teleportálni senkit sem. El vannak vágva a Reneszánsz világtól. Csak rádió és videó üzenetet képesek küldeni, de semmi többet. A Kanadában levő párost azonnal hazarendelték, amikor biztos távolságban voltak az atombunkertől, akkor teleportálták haza őket, úgy, hogy nem sikerült az ottani akció. Néhány nappal később, amikor már rendeződött a helyzet és feltudták mérni, hogy mi lett az övék, mit vesztettek az Új-Zélandi bázis üzenetet kapott a három kívül ragadt fejtől – Zémó bárótól, Vörös Koponyától, illetve Strucker bárótól. Egészen pontosan Hershel volt az, akinek az üzenet szólt.
- Ők az utolsó egység, akik átjutottak Goblin, használja őket megfelelően, mert nem tudjuk, hogy mikor leszünk képes újabbakat küldeni. Addig is ön a taktikai felelős azon a világon, még az ott levő három fej parancsait is felülbírálhatja, ha katonailag szükséges.
Az átküldött katonák előléptek az árnyakból, akiknek a páncélja meglehetősen különbözött a megszokottól.
hydra katonák:

Hydra – Egyéb
Nos ugyan a Hydra elvesztett a tényleges hatalomátvételt, mindez nem jelentette azt, hogy a háborút is elvesztették. Túlságosan régen léteztek ahhoz, hogy csak úgy könnyedén elpusztuljanak. Most is ez történt. Lehetséges, hogy látványosan meggyöngültek, hogy a SHIELD berkein belül a legtöbb személyt sikerült Miller-éknek kipurgálniuk és megtalálják a maradékot, de az igazi hatalmat úgysem a SHIELD jelentette. A többi pozíció sokkalta fontosabb volt, amire a harcok és a támadás tökéletes elterelésként működött. Amíg a támadás folyt és mindenki ezzel volt elfoglalva addig az Y-project emberei szépen beszivárogtak nagyon sok helyre és a vezetőrangban levő személyek helyét átvették úgy, hogy kiiktatták őket. Lehet, hogy nincs kapcsolat a három fő fejjel, lehet, hogy nem tudtak erősítést kapni a főbázisról, ami realitáson kívül ragadt, de itt is bőven voltak embereik.
- Had essenek csak tévedésbe a világ emberei – mosolyodott el Jørgensen az íróasztala mögött. – Had higgyék, hogy legyőzték a Hydra-t… a valóság az, hogy sokkal erősebbek vagyunk, mint valaha!
- Arról nem is beszélve, hogy Németország a mienk és azt soha sem fogják visszafoglalni! Hail Hydra! – helyeselt Spartan.

SHIELD / Bosszú Angyalok
A SHIELD és a BA tagjai meglehetősen jól és felkészülten tudtak fellépni a Hydra ellen. A vezetőség számára már jó ideje nyilvánvaló volt, hogy szerte a világon a cégen belül is rejtőznek Hydra ügynökök, még olyanok is, akik nem is tudnak arról, hogy ők azok. Így kellően sikeresen tudták már a támadás előtt úgy beosztani az embereket, hogy mindent a legjobban lehessen védeni. Szerte a világon az angyalok a Hydra előtt erőivel is felvették a versenyt, sokszor saját maguk klónjaival is. Néhányat ilyen elit ügynököt sikerült is elkapni, a biztonság kedvéért pedig a Rafton történtek miatt nem oda kerültek, hanem a börtöndimenzióba és ott még külön egy „hangyabörtönbe”, dupla védelemmel. A harcok alatt sok ügynök halt meg, még több sérült, de még az Angyalok közül is volt olyan, aki súlyosabb sebeket kapott és hetekbe telhet a felépülés. A győzelem nem adta magát olcsón.
Ami pedig magát a végkifejletet illette, mivel még mindig lehetettek ügynökök a SHIELD-en belül, így komoly belső ellenőrzések indultak, hogy kipurgálják a megmaradtakat a soraikból. Így is a SHIELD elvesztette az ügynökeinek harmadát, így a szervezet a közeljövőben, amíg nem tudja pótolni az elvesztett munkaerőt, valószínűleg csak a legkomolyabb ügyekkel fog foglalkozni, minden más a rendőrségre marad.

X-men
Az X-mennek elég nehéz dolga volt még úgyis, hogy jó ideje Genosha-n ténykedett Hood és Bárd. Végül nehezen ugyan, de sikerült a mészárlás közepette mintegy háromezer mutánst kimenteniük, nőket, gyermekeket, időseket, férfiakat, akiket végül is az ENSZ-nél és az ENSZ tagállamoknál – akik hajlandóak voltak mutánsokat befogadni – elhelyezni őket. Mindebben nagy segítség volt, hogy nem csak az X-ek, de a többi mutáns és szuperhumán iskola is beszállt a megfelelő emberek elhelyezésében. Ők is, akárcsak az X-ek főleg a gyerekeket és azoknak a családját fogadta be, hogyha azok is mutánsok voltak, hogy tanítsák őket, jobb körülményeik legyenek, a felnőtteket, időseket pedig a menekültszállókon támogatták.
A Genoshai kormány természetesen ezt nem akarta annyiban hagyni, megfenyegették az ENSZ-t, ha nem küldik vissza a kimenekített mutánsokat, mindegyiket megölik, akik itt vannak a szigeten. Természetesen nem adták ki a mutánsokat, így a Genoshai kormány napokkal később a következő képet küldte az ENSZ-neka arról a helyről, ahol korábban a mutánsokat tartották…
Necrosha:

Fehér Ház, Washington
Miután a Hydra puccskísérletét leverték a médiát a Fehér Házhoz hívták egy fontos bejelentésre. Talán megdöbbentő volt, hogy nem Luther Eastwood tette ezt, az alelnök, hanem Osborn elnök titkárnője. Mivel kellemes idő volt és a sajtó hatalmas számban érkezett, így Fehér Ház előtt tartották. Hatalmas feszültség és várakozás előzte meg mindezt, senkinek sem volt fogalma arról, hogy délután háromkor milyen bejelentés lesz, a korábbi támadásokon felül. Pontosan három órakor keleti parti idő szerint a Fehér Házból Norman Osborn lépett ki mindenki legnagyobb megdöbbenésre.
- Hölgyeim, uraim, Amerika polgárai! – kezdte. – Minden bizonnyal mindenki látta a tévéadásokat, amikor a Hydra emberei kivégeznek. Nem én voltam, hanem az egyik hűséges testőröm, aki hősi halált halt ezáltal a merényletben. A legmagasabb rendű kitüntetésre javaslom. Ami a támadást illeti megfékeztük, ismét bebizonyítottuk, hogy Amerika erős és egy ilyen aljas támadás sem képes minket megtörni és eltörölni a föld színéről! Most ünnepélyesen fogadom, hogy az USA minden kis szegletéből, akár a SHIELD segítsége nélkül is kiirtjuk a Hydra-t, mintha soha sem léteztek volna!

Az űrben
A három kree csatahajó abba a rendszerbe érkezett meg a hipertérben való utazás után, amelyikben az Arany Azúr is volt, rajta pedig Larua Sylen, akit lassan két éve raboltak el idegenek a Földről. A kree-k egy ismeretlen helyről kapták az információkat, hogy a cirkáló fedélzetén egy embert fognak találni, aki ugyan régóta nincs a bolygón, de ettől függetlenül a legnagyobb védelmi szervezet tagja és katona, így sokat tudhat a bolygó védelméről. A háborúk miatt sokkal több hajtó nem tudtak nélkülözni, ezért ment csak a három ment. Nem mintha egy ellen lett volna az Azúrnak bármi esélye. Amint a közelbe értek kilőtték a cirkáló hajtóművét, hogy az ne is menekülhessen, majd az egyik hajó bevontatta a saját rakterébe. Amint bent volt a kree elit haderő emberei benyomultak az Azúrra, hogy odabent mindenkit megöljenek és elfogják Laura-t.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kórház AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 21 Dec. 2016, 00:00

Wayonka kalandja hónapokkal később folytatódik a Staten Island északi részeinek utcáján.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kórház AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.