Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Tyler Hétf. 12 Nov. 2012, 18:25

David Singer

A kora reggel már a központi könyvtárban talál. Egy beadandó anyaghoz jöttél anyagot gyűjteni, és korán akarsz végezni, hisz van elég dolgod. Már nyitás előtt pár perccel ott toporogsz a bejáratnál és ahogy ki nyit máris a megfelelő részleg felé haladsz. Minél előbb szeretnéd letudni a dolgot, így máris a megfelelő polcok felé veszed az irányt. Ahogy a könyvekkel teli polcok közt sétálsz, valami furcsa nyomasztó érzésed támad, de nem tudod ez hirtelen miből fakad.

Eric Carter

Ásítozva és leragadt szemekkel sétálsz az utcán, kerülgeted a munkába siető tömeget vagy éppen nekik menve töröd az utat a munkahelyed, a lemezbolt felé. Most neked kell nyitnod, és jobb ha korábban beérsz, hisz hétvége felé mindig nagyobb a forgalom. Álmosan és kissé ingerülten érsz a bolt elé, ahol észreveszed az ajtó - minek zárva kéne lenni - résnyire nyitva van. A környéken nincs senki, de bentről mintha apró lépések hangját hallanád.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Danny Long Hétf. 12 Nov. 2012, 19:05

A reggeli cigimet szívom, és igyekszem minél hamarabb odaérni a boltba, hogy legalább ezt a rohadt hideget ne kelljen elviselnem. A tegnapi koncert k*rva jól sikerült, de most olyan másnapos vagyok, hogy arra nincsenek szavak. Igyekszem kikerülni a munkába siető embereket, akiknek a többsége egyébként is próbál minél távolabb kerülni tőlem. Az ilyen emberek, mint én nem férnek bele az ő rendezett, tökéletes, nagyon amerikai világukba. Máskor talán hosszabban eltöprengenék a témán, de most rohadtul semmi energiám nincs velük foglalkozni. Fülemben Marilyn Manson üvölt, és csak ez akadályoz meg abban, hogy állva elaludjak. Persze, hogy mindig koncert utáni napon kell nyitnom. Mintha direkt így találták volna ki.
Amit odaérve észreveszek, rögtön kiűzi a szememből az álmot. Az ajtó nyitva van! Biztos, hogy nekem kell ma nyitnom, ráadásul még túl korán is van, ahhoz, hogy bárki itt legyen. Tegnap ráadásul a főnök zárt, ő pedig holtbiztos, hogy nem hagyta nyitva az ajtót. Kiveszem a fülemből a fülhallgatót, és hallgatózni kezdek. Az biztos, hogy van bent valami, de a lépések zaja alapján vagy valami állat lehet, vagy esetleg egy gyerek. Eszembe jut, hogy lehet, hogy hívni kéne a rendőrséget, de gyorsan elvetem a gondolatot. Semmi kedvem kapcsolatba kerülni velük, ha nem elkerülhetetlen, ráadásul van egy kis fű is a zsebemben. Nincs más hátra, minthogy vegyek egy nagy levegőt, és óvatosan benyissak.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 13 Nov. 2012, 19:35

Utálom, mikor az egész napom rámegy a koránkelésre, általában nap közben már fel tudok ébredni rendesen, de most napok óta megy ez a hajtás, úgyhogy kénytelen vagyok az oly elítélt módszerekhez folyamodni. A kávé ízét ki nem állhatom, a csokihoz még túl korán van, nem is reggeliztem, úgyhogy marad az energiaital.
Miközben elindulok a polcok közt, kiveszem a táskámból az egyik dobozt, felszisszentem, aztán belekortyolok. Különös érzés fut át rajtam, mintha kirázna a hideg, csak nem múlik el olyan hamar. Az energiaitalra nézek, mint egyetlen hibáztatható vétkesre, de persze nem reggeliztem, és korán keltem, úgyhogy lehet, hogy csak a fáradtság jele az egész. Vagy a stresszé, hiszen már megint sok dolgom van, és mindent szűkös határidőre kell leadnom. Épp ezért nem hagyhatom, hogy holmi rosszullétek megzavarjanak. Leemelem a Modern közgazdaságtan vaskos kötetét a polcról, és a legközelebbi asztalhoz megyek. Előveszem a laptopomat, és miközben bootol a gép, lapozni kezdem a könyvet a keresett témakör után. Időnként felpillantok a könyvből, hogy van-e ismerős a közelben, valamiért úgy érzem, jobban lennék, ha váltanék pár szót egy arra járóval. Amikor megvan a fejezet, olvasni kezdem, és egy-két bekezdésenként jegyzetelgetek a laptopon, hátha fel tudok használni ebből valamit a dolgozatomhoz.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Tyler Szer. 14 Nov. 2012, 14:42

David Singer

Senki nincs a közelben, csak néhány könyvtári dolgozó, de figyelemre sem méltatnak. A furcsa vibráló érzés csak nem múlik el, sőt néha-néha még fokozódik is. Ennek ellenére tovább folytatod a kutatást.
Ahogy egy újabb könyvet készülsz levenni, megszédülsz, alaposan forog körülötted a világ. Ahogy a szédülés ellen küzdesz, egy furcsa, öreg borítójú könyvre nézel a vibrálás megszűnik, de amint lekapod róla a tekinteted, a rosszul lét azonnal visszatér.


Eric Carter

Külső behatolásnak nincs nyoma, az ajtó nyikorogva nyitódik ki. Az apró dobogások megsokszorozódnak, de mikor belépsz néma csend, és iszonyatos rumli fogad. Egy polc felborítva, a lemezek a földön szanaszét, egyedül a pénztárgép körül maradt némi rend. Ahogy beljebb lépsz, mintha egy furcsa halk dallamot hallanál, nem olyat amilyet hallgatni szoktál, inkább kellemes lágy dallam, néha-néha halkul és erősödik.

Közjáték

Ismeretlen helyen és időben.....

A barlang közepén álló, óriási lilás kristály körül lilás, sárgás köd képződik, számtalan csuklyás alak jelenik meg. Csendben bólintanak egymás felé, és körül állják a kristályt. Minden olajozottan és csendben megy, de tapintható a feszültség és a rémület.
-A kötés nem bírja tovább.....-
-Mit tehetünk?-
-Mi? Semmit....a hatalmunk nem elég ahhoz, hogy újra megkössük, mi csak őrzők vagyunk....
-A megfigyeléseim szerint, a Földön és máshol is újra beszivárog, az érzékenyek máris reagálnak rá....-

Hirtelen egy újabb alak jelenik meg a semmiből, leemeli a csukját, egy ősz, öreg nő arca villan elő. Cinikus mosolyra húzódik a szája.
-Semmit nem tudtok tenni....a világ visszakapja amit elvettek tőle....és semmit nem tehetek...-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 15 Nov. 2012, 12:09

Az rossz érzés nem múlik el, kezdem azt gondolni, hogy belebetegedtem ebbe az életmódba. Nem tudom hirtelen, hogy ez inkább hányingerre vagy lázra utaló érzés, de az biztos, hogy valami nincs rendben. Elhatározom, hogy még egy könyvet átnézek, aztán lemegyek a büfébe enni valamit. Attól talán elmúlik ez az érzés, ha mégsem, akkor hazamegyek, és bekapok valami gyógyszert.
Addig is ki kell húznom valahogy, úgyhogy felhajtom az energiaitalt, és újult erővel állok fel a laptop mellől, hogy újra könyvet keressek. Nem is tudom mi kéne igazán, Adam Smith-től Warren Buffet-ig lassan mindent átnézek, de egyre rosszabbul érzem magam. Végül megakad a szemem egy könyvön, és a rossz érzés alábbhagy. Mintha magamat kínoznám, elfordítom a fejemet, majd újra ránézek, és érzem, hogy tényleg a könyvet nézve múlik el a szédülés.
Nem sokat aludtam az elmúlt héten, de a hallucináció akkor is korai lenne még, és ez eléggé megijeszt. A rosszulléttől még remegő kézzel nyúlok a könyv felé. Mielőtt elvenném, visszarántom a kezem, alaposan körülnézek, hogy nincs-e valaki a környéken, aki láthat. Kifújom magam, és újra a könyvre nézek.
-Kezdesz becsavarodni. Egy könyv nem mulasztja el a szédülést. Ezt te is tudod... És most magadban beszélsz.
Határozott mozdulattal lekapom a könyvet a polcról, hónom alá csapom, és rögtön az asztalhoz sietek vissza. Leteszem magam elé a könyvet, és megint körülnézek. A gépemre pillantok, megnézem mennyi az idő, aztán pár másodperc múlva újra. Ha álmodom, az órák nem működnek rendesen, ezt olvastam valahol. De az órák működnek. Most először alaposabban megnézem a könyvet. A gerincét, aztán a címlapját simítom végig, és elolvasom, mi a címe, és ki a szerzője. Arra is figyelek, hogy van-e rajta könyvtári jelzés, mert a külseje alapján nem ide illő.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Danny Long Csüt. 15 Nov. 2012, 19:59

Hallom, ahogy a kis kártevő fedezékbe menekül, de nem vagyok elég gyors ahhoz, hogy meglássam. Rögtön megállapítom, hogy alapos munkát végzett. Még egy polcot is felborított. A pénztárnál azonban meglepő rend uralkodik. A főnök minden este üríti a pénztárat, úgyhogy nem is talált volna semmit, de láthatóan meg sem próbálta kinyitni. Ez is arra utal, hogy nem emberről van szó. De hogy a pokolba juthatott be? Az már biztos, hogy ma nem nyitok ki és az is könnyen lehet, hogy ez az utolsó munkanapom, de mielőtt hozzákezdhetnék a romeltakarításhoz, ki kell raknom innen ezt a dögöt, bármi legyen is az. Óvatosnak kell lennem, az is lehet, hogy veszett. Az sem boldogít túlságosan, hogy ha ezt megoldottam, utána muszáj felhívnom a főnököt, és valószínűleg a rendőröket is. Nem igazán vonz a dolog, de minél előbb tudja meg, annál jobb. Igyekszem egy kicsit elfelejteni ezt, és csak az állat megtalálására koncentrálni. Az első ötletem, hogy max hangerős Slipknottal ugrasztom ki a rejtekhelyéről, és már kapcsolnám is be a hangfalat, amikor meghallom a zenét. Nem tudom megállapítani, hogy mi lehet, de nem is csoda, hiszen enyhén szólva nem az én műfajom, de el kell ismernem, hogy szép. Arról viszont elképzelésem sincs, hogy honnan jöhet. Nem kintről, az biztos, de a hangszóró még ki van kapcsolva. Ez kezd nagyon fura lenni. Elkezdem keresni a zene forrását. Nem tudom mi köze lehet a kettőnek egymáshoz, de van egy olyan érzésem, hogy ha az megvan, az állat is előkerül.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Tyler Vas. 18 Nov. 2012, 19:05

David Singer

Nehezen hiszed el, márpedig ahogy lekapod a könyvet, mintha megkönnyebbülnél tőle, és a rosszul lét is azonnal elmúlik. Megnézve, egy bőrborítású régi könyvet láthatsz, tapintása kellemes, a lapjai megvannak fakulva. Se cím, se semmi ábra nem nincs a borítón. Ha belelapozol, furcsa ábrákat láthatsz, különös írásjeleket, melyek ha rájuk nézel különös módon kezdenek el kavarogni. Mintha minden egyes lapon furcsa utasításokat írnának és rajzolnának le, végrehajtásuk módját. A legkülönösebb ebben, pedig az, hogy minél tovább nézed és lapozgatod a könyvet annál többet értesz meg belőle.
Míg el vagy merülve a könyvben, egy fekete hajú, középkorú férfi lép mögéd, és a válladra teszi a kezét, meg is szorítja azt.
-Annyira örülök, hogy megtaláltad a könyvemet....annyit kerestem már.....-

Eric Carter

Keresés közben, csak hallod folyamatosan a dallamot. Egy idő után rá kell jönnöd, hogy nincs külső forrása. Ezt a fejedben hallod, és egyre gyorsul a dallama. Ahogy egyre gyorsul, te pedig úgy leszel egyre közönyösebb. Tudatodnál vagy mindenről pontosan tudod, mit miért tennél és meg is tudod tenni, kivéve ha a hang vagy a rumlit okozó valamire gondolsz, akkor egyszerűen nem tudsz megmozdulni és kitölti az elmédet a dallam.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 20 Nov. 2012, 17:04

A könyv biztosan nem a könyvtár tulajdona, talán itt felejtette valaki, de... Na jó, nem akarok paranoiásnak tűnni, de ki felejt könyvet a könyvtárban? Ráadásul ez a könyv... Valami nem stimmel, kezdek megőrülni. Kényszert érzek rá, hogy belenézzek, és mikor lapozgatni kezdem, olyan az egész, mintha valami rejtvényes gyűjtemény lenne. Csakhogy itt nem optikai csalódásról van szó, hanem konkrét parancsokról, mindenféle leírásokról, mintha valami... Nem, még gondolatban sem adok hitelt egy olyan hülyeségnek, hogy ez egy varázskönyv.
Kisebb szívrohamot kapok, ahogy valaki hozzáér a vállamhoz, becsapom a könyvet ijedtemben, és majdnem leesek a székről. Végigmérem a fickót, és a könyvre nézek, ami a kezemben van. Akármi is ez a könyv, rosszul voltam, amíg nem fogtam a kezemben, és nem szívesen élném át újra azt a szédülést.
-Öhm, azt... Azt hiszem, összekevert valamit.
Összecsukom a laptopot, és gyorsan a táskámba süllyesztem.
-Ez... Ez nem az ön könyve - folytatom a gyenge hazugságot, és felállok a székből. Még érzem a szorítását a vállamon, de nem félek a fickótól. Talán a könyv hatása, talán a sok évnyi harcművészet tanulásé.
-Különben is, mit keres maga az egyetem könyvtárában? Nem tűnik diáknak - teszem hozzá gyanakodva, és közben feltűnés nélkül a könyvet is a táskámba teszem. - Ugye nem kell idehívnom egy biztonságit? - Teszem hozzá fenyegetően, és mostanra már megjött az önbizalmam. Akárki is ez a pasi, ha tényleg övé a könyv, akkor valami irtó beteg alak lehet. Viszont szerencsére láttam már az előbb is itt flangálni néhány alkalmazottat, egy pillanat alatt itt lesznek, ha kiabálni kezdek. Két kézzel szorongatom a táskámat, és távolabb lépek az asztaltól.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Danny Long Csüt. 22 Nov. 2012, 12:55

Néhány pillanat alatt rájövök, hogy valami nagyon nem stimmel. A zene egyre gyorsulva szól, és azt veszem, észre, hogy hiába keresem a forrását. Mintha a fejemben szólna. Egyre hangosabb, és egyre kevésbé tudok koncentrálni tőle, míg végül már azt sem tudom, hogy mit csináltam eddig, csak a zene marad a tudatomban. Próbálok ráfókuszálni valamire, és másra gondolni. Igyekszem felidézni magamban a számot, amit tegnap írtam, és őszintén meglepődöm, amikor sikerül. Hallom ugyan a dallamot, de amikor nem koncentrálok rá, szabadon tudok gondolkodni. Ellenben amikor újra a felfordulás okozóját kezdeném keresni, újra megbénít a zene. Egyértelmű, hogy képtelen leszek így megtalálni, de nem jut eszembe semmiféle logikus magyarázat a jelenségre. Teljesen tanácstalan vagyok. Ha képes vagyok rá, elkezdek rendet rakni, és reménykedem, hogy valahogy magától megoldódik a dolog, ha már semmi érdemlegeset nem tudok tenni.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Tyler Vas. 25 Nov. 2012, 12:44

David Singer

Résnyire összehúzott szemmel figyeli, ahogy hazudozással egy időben, összepakolsz és a könyvet is magadhoz szorítod. Mindig úgy helyezkedik, hogy előtted legyen. Ahogy beszélsz, pengeszerű vigyorra húzódik a szája.
-Maga nagyon okos, nem is tudom miből találta ki, hogy nem vagyok egyetemista.....biztonságiakat? Ne nevettessen, már nincs senki aki a segítségére siessen...gondoskodtam róluk. Elintézhetjük mindenféle probléma nélkül a dolgot. Nekem a könyv kell, amit olyan lelkesen szorongat. S ami nem az Ön tulajdona, ide adja, itt sem vagyok, amúgy is minek kellene az magának, úgy sem érti ami benne áll....-
Minden egyes szónál közelebb lép hozzád, majd hirtelen a könyvet tartó kezed felé nyúl, ezzel egy időben a könyv mintha pulzálni kezdene a kezedben.

Eric Cater

Mivel nem jutsz előrébb, elkezdesz rendet rakni. Sikerül, a dallam elhallgat. Te pedig a rendrakás közben, semmi furcsát nem tapasztalsz. Kivéve az eddig történteket. Ez megy jó húsz percig, míg apró vércseppeket nem pillantasz meg a padlón, se nem messze mellette, mintha egy apró test körvonalait látnád, de furcsán vibrálva, mintha az egyik pillanatban ott lenne, a másikban pedig nem.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 27 Nov. 2012, 20:42

A fickó mosolyától rögtön erős nyomást érzek a gyomromban. Pontosan tudom, hogy mi ez: az érzés, ami akkor fog el, ha veszélyben vagyok. Komoly veszélyben, és tudom, hogy most is azt kell tennem, amit minden alkalommal, ha valaki belém akar kötni.
A szavai nagy súllyal bírnak. "Gondoskodott" a biztonságiakról. Lopva tekintek félre, de épp csak egy pillanatra, nehogy kihasználhassa az alkalmat. Vajon blöfföl? Miért kell neki a könyv? Honnan tudja, hogy itt van? És ha tényleg az övé, miért hagyta itt? Az biztos, hogy valamilyen hatással volt rám, de...
Nincs időm ezen gondolkodni, ez a férfi gonosz, ha tényleg elintézte a biztonságiakat, akkor pedig nem adhatom neki oda a könyvet. Talán tényleg varázskönyv, talán csak egy őrült keszekusza firkálmánya. Akárhogy is, úgy döntök, megtartom.
Ahogy a kezem felé nyúl, rögtön bevillan az elmémbe, hogy mit kell tennem. Sok évnyi aikido edzés van a hátam mögött, és ez a fajta támadás éppenséggel alapvető az aikido edzéseken. Rögtön reagálok, csípőmet elfordítva kikerül a keze útjából, majd szabad kezemmel elkapom a csuklóját. A másik kezem, amiben a könyv van, nem alkalmas most fogásra, így azt kell használnom most támasztásra, ehhez viszont szerencsére nem nagyon hátráltat, hogy fognom kell a könyvet. Ezzel a kezemmel - vagy akár a kezemben lévő könyvvel - tehát megtámasztom a karját a könyökénél.
Egy rendes aikido edzésen itt most megvárnám, amíg reagál, megpróbál kifordulni, és szépen levezetném a talajra, ahol kopogással jelezheti, hogy nem tud kiszabadulni a fogásból. Ez viszont nem edzés.
A könyvvel a kezemben hatalmasat lökök a könyökén, miközben a másik kezemmel magam felé húzom a csuklóját. Ha minden jól megy, épp most intéztem el neki egy kartörést.
Ha valamiért mégsem törik el a karja, vagy kiszabadítja magát a fogásból, akkor nem húzom az időt további próbálkozásokkal. A cuccaimat magamhoz szorítva rohanni kezdek a kijárat felé, út közben igyekszem a könyvet a táskámba tenni, és a lehető leggyorsabban eltűnni a fickó szeme elől.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Danny Long Szer. 28 Nov. 2012, 00:17

Először felállítom a feldőlt polcot, majd elkezdem abc sorrendben visszapakolni rá a lemezeket. Lassan elhallgat a zene, és úgy tűnik, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, leszámítva a boltban uralkodó káoszt. Húsz perc munka után újabb furcsaságra leszek figyelmes. Vércseppek a padlón. Nem nagyok, de egyértelműen vércseppek. Nyilvánvalónak tűnik, hogy attól a lénytől származnak, ami a gondjaimat okozza. Ez egy kicsit változtat a helyzeten, hogy valószínűleg egy sérült állatot keresek. Oldalra fordítom a fejem, és meg is pillantom a földön heverő testet. Az első reakcióm, hogy ijedtemben ugrom egyet hátra, de aztán közelíteni kezdek. Még nem tudom kivenni, hogy mi lehet, de valami nem stimmel vele. Vibrál, és el-el tűnik. Kicsit olyan, mintha egy videojátékban történt hiba lenne, de a valóságban még sosem láttam ilyet, és el sem tudom képzelni mi lehet. Nagyon óvatosan közelítem meg.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Tyler Csüt. 06 Dec. 2012, 12:35

David Singer

A férfi meglepetten pillant rád, nyilván nem számított arra hogy ellenállsz neki, és ráadásul ennyire gyorsan reagálva. Az akciód sikeres, megragadod a kezét, alátámasztod és egy csapást mérsz rá.
A férfi felszisszen, hallod a csont reccsenését is, a keze pedig rendellenes szögben lóg lefelé, mikor elengeded.
-Te féreg....ezt...ezt még megbánod.....-
Sziszegi gyűlölettel teli hangon, miközben hátrál pár lépést tőled. Ekkor itt lenne a lehetőség arra hogy menekülj, alig teszel meg pár lépést, a fejedben, mintha egy bomba robbanna, egyszerre érzel fájdalmat és eufóriát, a férfi körül furcsa fekete köd kavarog, a könyv pedig fehér ragyogó fényt áraszt, a fény egyre nő, míg végül nem látsz semmit sem csak a fényt, majd hirtelen egy fehér falú szobában találod magad.

Eric Carter

Óvatosan közelíted meg az el-el és feltűnő testet. Ahogy közelebb érsz, láthatod, hogy a térdedig is alig ér fel. Ahogy fölé érsz hirtelen megszédülsz, egyszerre érzel fájdalmat a fejedben, az egész testedben és majd újra hallod a halk dallamot, de most valahogy nem tántorít el a célodtól. Egy pillanatra máshogy látod az üzletet és annak a berendezési tárgyait és a vibráló testet is. Némelyik tárgyat, lemez sárga fény vesz körül a testet szürkés köd lepi el, ami állandóan ott van, nem tűnik el. Szinte mindegyik tárgy áraszt valamilyen fényt magából, majd amilyen hirtelen érzékeled azokat olyan hirtelen el is tűnnek.
Ami pedig feltűnik, hogy több apró, a térdedig érő lény alakja kezd elő tűnni a test körül, míg maga a test egy nagyobb patkány alakját veszi fel. A lények pedig zöld bőrű, a térdedig érő manószerű alakot kezdenek ölteni.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 07 Dec. 2012, 13:22

A szívem a torkomban dobog, ahogy meghallom a reccsenést. A lábam egy pillanatra cserben hagy, de aztán sikerül leküzdenem a félelmet, visszanyerem lélekjelenlétemet, és hátrálni kezdek, hogy minél előbb kijussak a könyvtárból. De a férfi szavai többek, mint egyszerű fenyegetés, és ahogy világosság tölt be mindent, a könyvet kapom a szemem elé, hogy megvédjem az erős fénytől. Ez nem bizonyul jó ötletnek, mivel az maga is világít, aztán már annyira erős a fény, hogy karomat a szemem elé szorítom, hogy ne okozzon fájdalmat.
Mikor elmúlik a fény, úgy érzem, valami megváltozott, nem tudom még, hogy pontosan mi, csak egyszerűen érzem. Lassan, óvatosan engedem le a kezemet, hogy körülnézzek, és leesett állal konstatálom, hogy ez már nagyon nem az egyetemi könyvtár.
Lassan körbejáratom a tekintetemet a szoba falain, keresve, kutatva bármiféle kapaszkodó után, ami valóságossá teheti a helyet. Lámpát keresek, ahonnan fény jön, ajtót, ablakot, és persze nem utolsó sorban megnézem, hogy nálam vannak-e a cuccaim. A telefonom, a laptopom, egyáltalán a táskám, és persze a könyv, amit pár pillanattal ezelőtt még szorongattam. Közben újra és újra meggyőzöm magamat, hogy erre teljesen logikus magyarázat van, semmilyen gond nincsen, biztonságos helyen vagyok, vagy álmodom, de semmiképpen sem valami elvarázsolt szobába kerültem. A legvalószínűbbnek az tűnik, hogy még mindig otthon vagyok, alszom, és az egész eddigi nap csak álom.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Danny Long Csüt. 13 Dec. 2012, 16:30

Lassan, óvatosan megközelítem a testet. A közelébe érve hirtelen egy pillanatra rosszullét fog el, és a m bénító dallamot is újra meghallom, de ezúttal nem akadályoz semmiben. Aztán valahogy minden megváltozik körülöttem. Teljesen máshogy érzékelem a világot, mintha mindenből valami titokzatos energia sugározna, mindenből más és más. De ez csak egy pillanatig tart, ahogy jött el is múlik. Nincs időm azonban töprengeni a jelenségen, mivel újabb alakok bukkannak fül a test körül. Most már azt is ki tudom venni, hogy egy jókora patkány hullája az, körülötte pedig kis zöld koboldok jelennek meg. Megmerevedek egy pillanatra, majd hátralépek egy párat. Mi folyik itt? Megőrültem és hallucinálok? Ezt a lehetőséget gyorsan elvetem, mert valami biztos kellett legyen, ami feldúlta a boltot. De akkor mi a fene ez? Mivel jobb nem jut az eszembe, egy hirtelen ötlettől vezérelve, kissé bátortalanul rákiáltok a manókra:
- Hé! Kik vagytok és mit akartok?

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Tyler Csüt. 13 Dec. 2012, 18:51

David Singer
Nincs nálad semmi, kivéve a ruháidat, se a könyv, se laptopod, semmi. A falakból árad a fény, de egyáltalán nem bántóan, inkább megnyugodsz tőle kicsit. Az időérzéked felmondja a szolgálatod, miközben a szobában vagy. Percek, de akár órák is eltelhetnek, mire a veled szemben lévő fal vibrálni kezd, majd egy csinos, némileg alul öltözött nő lép ki a falból, bátorítóan mosolyogva rád.
Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Goblin_Queen_by_Speeh
-Ne félj, itt nem tud bántani senki.....hidd csak el, ez tényleg megtörténik, mégpedig veled, és sok más emberrel is, ebben a pillanatban....-
Mondja halkan, de minden szavát tisztán érted. Várakozóan és kedvesen pillant rád.
-Biztos rengeteg kérdésed van...-

Eric Carter

Mikor a manók észreveszik, hogy látod őket, mi több hozzájuk szólsz, ijedten kezdenek, már-már komikusan rohangálni, egymásnak és a polcoknak is, miközben számodra érthetetlen módon kezdenek vartyogni. Ekkor hirtelen előtted terem az egyik manó lány,
és kezeit összekulcsolva énekelni kezd, a hang ismerős, ugyan akkor most mintha kicsinek éreznéd magad a dallamtól, és valóban kezdesz összemenni, és percek alatt eléred a manók nagyságát...
Ekkor az összes manó, úgy hat darab mind rád mered, a lány pedig fájdalmas arcot vág, és megtántorodik és kezd elájulni....
A manó lány:Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Faa3736874332570a58a9357c84d6a9e-d3t2v4b
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 18 Dec. 2012, 16:01

Konstatálnom kell, hogy semmim sincs a ruháimon kívül, de legalább az a fura émelygő érzés most nincs, ami a könyvtárban volt. Azon gondolkodom, hogy biztos a fickó kapott el a könyvtárban valahogy, és aztán ide zárt be. De mi ez a hely? Hogyan lehet egyáltalán bezárni ide valakit? És hogyan lehet kijutni innen?
Egy ideig körbe-körbe sétálok a szobában, próbálok gondolkodni, aztán már kezdek ideges lenni, inkább leülök, és egy sarokban gubbasztva bámulok magam elé. Ha ez valami börtön, hogy megtörjék az embereket, és kivallassák, akkor elég jól működik.
Ahogy vibrálni kezd a fal, rögtön felpattanok, és mikor belép a nő, elakad a lélegzetem. Egyrészt úgy lépett át a falon, mintha csak egy függönyt kellett volna félrehajtania. Másrészt úgy néz ki, mintha egy igen perverz fantasy könyvből lépett volna elő. A szavai után még egy ideig nem tudok megszólalni, keresem a szavakat. Aztán nagy lelkierőre van szükségem, hogy elsősorban ne a telefonszámát kérdezzem meg.
-Hol... Hol vagyok? Miért kerültem ide? És hogyan? Ki volt az a pasas a könyvtárban, és mi volt az a furcsa könyv? Miért voltam rosszul? És... Te ki vagy?
Csak utólag fordul meg a fejemben, hogy talán a kérdések egy részét nem is fogja érteni, talán a könyvtár és ez a hely nincs is kapcsolatban egymással. Kissé kelletlenül igazítom meg a nadrágomat, és próbálom lejjebb húzni az ingemet, hogy legalább rajtam ne legyen feltűnő, hogy milyen kevés ruhát hord a nő.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Danny Long Szer. 26 Dec. 2012, 21:55

A kis koboldokat láthatóan eléggé megzavarja az, hogy észrevettem őket. Néhány másodperc zűrzavar után az egyik -egy lány- előlép és énekelni kezd. A dallam ugyanaz, mint az előbb, de most teljesen más a hatása. Összemegyek tőle, a kis lények méretére. Itt állok, farkas szemet nézve hat zöld manóval, és még mindig ötletem sincs, hogy mi történik körülöttem. Ebben a pillanatban a lány megtántorodik, mint aki épp elájul. Úgy látszik, hogy fájdalmai is vannak. Ennyire kimerítette, hogy engem lekicsinyítsen? Őszintén szólva nem tudom, hogy miért sietek oda, hogy elkapjam, mielőtt összeesik. Talán azért, mert jobb lehetőségem nincs. Az rögtön tiszta, hogy menekülnöm nincs értelme, amíg ilyen kicsi vagyok. Valahogy el kell érnem, hogy visszaváltoztassanak. De aztán ha jobban belegondolok, rájövök, hogy bizony az is közrejátszott a döntésemben, hogy a manó a maga fura módján elég csinos. Amikor ez tudatosul bennem, eléggé megdöbbenek magamon, de attól még elkapom. Eléggé elkeseredett lehetek, ha már egy zöld bőrű, hegyes fülű manó is felkelti az érdeklődésemet, amint egy méretű lesz velem.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Tyler Pént. 28 Dec. 2012, 14:26

David Singer

Láthatóan nem zavarja túlzottan a dolog, hogy szinte teljesen meztelen. Ismét elmosolyodik, int egyet mire egy egyszerű szék jelenik meg. Int, hogy üljön le.
-Az időnk....rövid. Elég sok mindenre kell majd egyedül rájönnöd, de a lényeget elmondhatom.-
A Daviddel szembeni falhoz sétál és végighúzza rajta a kezét, az fodrozódni kezd, és különböző képeket lát rajta. Embereket akik éppen furcsa szertartásokat végeznek, hirtelen meggyógyuló embereket, ismeretlen állatfajok bukkannak fel, és így tovább.
-Te mágus vagy, varázsló ha jobba tetszik. A mágiát réges-rég elzárták, kivonták ebből a világból, de most visszatért. A mágusok visszakapják erejüket, akárcsak a mágikus ereklyék, fajok....a világod átalakulóban van...-
Újra int egyet, a könyvtár tűnik fel, ott pedig a férfit láthatja és saját magát, fény veszi körül őket és szinte megfagyva állnak ott.
-A könyv a kezedben, egy erőteljes varázskönyv, igék, szertartások, rontások...én pedig a könyv őrzője vagyok, az elméd pedig jelen pillanatban a könyvben van, a tested biztonságban, az idő lelassult körülötted....-
Itt elhallgat egy kicsit, hagyva némi időt, míg David felfogja a dolgokat vagy újabb kérdéseket rak fel.

Eric Carter

Elkapod a manó lányt, aki zihálva és talán némiképp még hálásan is néz rád. A többi manó pedig néma csöndben néznek titeket.
-Köszönöm....de most már elengedhetsz....-
Mondja halkan, és tényleg ha elengeded már meg áll a lábán.
-Nem tűnsz meglepettnek, hogy ez történik veled....-
Furcsállja a manó lány, miközben a többiek is közelebb jönnek. Újra zavartan elkezdenek vartyogni, majd a lány intésére csendben maradnak.
-Nincs időnk, úgy hogy....te mágus vagy, mi pedig mágikus lények és most kell a segítséged....-A döglött patkány felé int.- A patkányok ura, beszorított ide minket, el akar minket pusztítani, és mi nem vagyunk elég erősek, hogy ellen álljunk neki. De te igen....-
A mondatot nem tudja befejezni, mert furcsa zöld köd kezd el kavarogni és négy patkány jelenik meg, akik tétovázás nélkül a kis csapatnak rontanak, egy pedig kifejezetten Eric és manó lány felé veti magát...
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 01 Jan. 2013, 19:53

Ahogy a fal fodrozódni kezd úgy érzem, mintha valami filmben lennék. Ez sok minden lehet, de a valóság semmiképpen sem. A mondókája végén úgy nézek a nőre, mint egy őrültre, aki most szabadult ki a zárt osztályról.
-Aaaaha... A könyv őrzője, hát persze. Így már minden világos. Én éppen ott állok, a fickó rám akar támadni, de te lefagyasztottad az időt. És miközben a könyvtárban vagyok, az elmém idebent van... A könyvben. Seeemmi gond. Akkor most... Megvárom, amíg felébredek otthon, az ágyamban, és... Aztán inkább ma kihagyom a könyvtárat, elmegyek a parkba sétálni, és pihenéssel töltöm a napot, amire láthatóan szükségem van, ha ilyeneket álmodok.
Egyszerűen képtelenségnek tűnik bármi is, amit ez a nő állít, de már maga a jelenléte is annyira valószerűtlen, hogy hamarabb hinnék a télapó létezésében, mint abban, hogy egy könyv védőszelleme áll előttem. Ez viszont legalább megnyugtat, tudom, hogy semmi sem valóságos ebből. Olvastam is a múltkor valamit azokról az álmokról, amit az ember saját magának irányít, és olyan dolgokat tehet meg benne, amit csak akar, ráadásul közben tudatánál van, tudja, hogy csak álom. Ez biztos valami ilyesmi.
-Figyelj, ha ez álom, akkor akár valami értelmesebb dologra is fordíthatnánk azt a rövid időnket, ha érted, hogy értem. Tudom, sok dologra magamtól kell rájönnöm, de azt elmondhatnád, hogy hogyan szereted - kérdem laza félmosollyal, és még két szemöldök felrántást is megengedek magamnak, hiszen álmomban semmi sem sülhet el rosszul, nem igaz?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Danny Long Csüt. 03 Jan. 2013, 21:17

Kicsit kínosan érzem magam, ezért gyorsan el is engedem. Nem tűnök meglepettnek? Igaz, hogy annyi minden történt velem egy órán belül, hogy szinte már megszoktam, de azért attól messze vagyok, hogy ne lennék meglepődve. Talán mondanék is valamit válaszul, ha nem folytatná. Tényleg sok minden történt ma, de az, hogy egy apró, zöld lány kijelenti, hogy mágus vagyok, mindenen túl tesz. Még ha azt kénytelen is vagyok elfogadni, hogy ezek a lények emberek, és arra is van valami esély, hogy valódiak, az egészen biztos, hogy én nem vagyok mágus. Nem tudom, hogy ezt miből gondolta, de...
Nem tudom befejezni a gondolatot, mert egyszercsak fura zöld köd jelenik meg, abból pedig négy patkány ugrik elő. Az egyik azonnal felém is veti magát. Nem tudom, mit csináljak, valószínűleg meg fogok halni. Csak remélhetem, hogy miután megölt, felébredek, de belül érzem, hogy nem így lesz. Minden túl valóságos, még ha hihetetlen is. Nem vagyok harcos, még sportoló sem, tudom, hogy esélyem sincs elmenekülni. Az utolsó pillanatban aztán mégis elvetődöm, és reménykedem, hogy a lány is így tesz. Aztán ha sikerül, egy hirtelen ötlettől vezérelve kinyújtom az állat felé a kezemet, és elkiáltom magam:
- Pusztulj!
Teljesen hülye ötlet, nem tudom miért csinálom. Talán azért mert nincs más esélyem, és az eddigi események után már nem látok igazi garanciát arra, hogy nem tudok varázsolni.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem? Empty Re: Átlagos nap, átlagos élet.....vagy mégsem?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.