Királyságok

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Morsus Hétf. 30 Dec. 2013, 15:50

Az egyik idegen kacagni kezdett.
- Galactus sebezhetetlen. Nincsen mi ártson neki, mivel ő maga nem is élőlény. Pusztán nyers energia, ami oly hatalmas, hogy a beleőrülést elkerülendő az agyunk felfogható formát ad neki. Mindennel megtámadtuk és a legnagyobb sebzés, amit vala okoztunk az volt amikor rárobbantottuk a bolygót, amit éppen felemésztett. Tíz milliárd lakójával együtt... cserébe az egyik Hírnöke a karavánunk után repült és megtizedelte a hajókat. Ő maga érzéketlen és éhes energia, de a hírnökei nyers pusztítók. Lényegében? A csatánk értelmetlen hercegnő.
Ezzel a légkörbe érkezett a hajó és mögöttük hatalmas robbanással tűnt el Galactus Hajója tucatnyi fekete lyukban.


Folyt:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1611-new-york

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 01 Jan. 2014, 07:05

Doria figyelmesen hallgatta azt, hogy mit is mondtak neki, hogy mit lehet tudni Galactus-ról. Annak ellenére, hogy mennyire paranoid és félelemmel teli választ kapott ő maga nem érzett félelmet. Amit hallott erről az entitásról az igencsak hasonlított valamire, amit ő maga is ismert. A bolygó felrobbantása nem segített, de volt valami, ami itt igen.
- Önök nem ismerik ezt a világot – mondta. – A világot uraló entitás, Apokalipszis, celestial technológiával olvadt össze és ő uralja a világot. Sebezhetetlen, több ezer éves, lényegében energiából áll, csak az evolúció érdekli, semmi más. Az ő eszméje szerint él a bolygó népe, hogy csak az erősek maradhatnak életben. Ez a világ más, mint amivel már találkoztak korábban. Ez a világ felkészült arra, hogy Galactussal csapjon össze és képes legyen arra, hogy visszaverje őt.
A szavai végig magabiztosak, egy pillanatra sem volt benne, hogy megijedt volna a korábban hallottaktól.
- Az én véleményem szerint nem értelmetlen ez a harc – mondta. – Én látom, hogy ez a világ képes lesz arra, hogy legyőzze őt.

//Folytatás: New York//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Morsus Szer. 19 Feb. 2014, 20:36

A palota egy titkos tárgyalójába kíséri Thori és Doriat. Ott Lyron és Thorhalla várják már őket. A király komoran fordult Mr. Sinister felé miközben mögötte az ajtó bezárult. Apokalipszis volt lovasa békésen leül egy asztalhoz és a meghívóan várja, hogy mindenki helyett foglaljon. Mikor mind leültek megszólal:
- Minden meghal. Ez egy tény. El kell fogadni és én el is fogadtam. De ez... nem természetes. A világunkat valami más fenyegeti. Valami új. A realitás maga elcsúszott. Mint egy szökevény planéta száguldunk, vagy a mellettünk lévő realitás száguld felénk. Ez megfejthetetlen, de a tény, tény marad. Haldoklunk. A multiverzumban mi egy hibává alakultunk. Nem először történ ez meg. Nem tudom, hogy az univerzum megpróbál kijavítani minket vagy valami más célja van,d e a tény tény marad: haldoklunk.
A szavai közben holografikus képeken, ahogy a földbolygó mellett több száz másik jelenik meg.
- Apokalipszis elesése során nem egy szakadás történt. Más világokból más személyek kerültek ide, valószínűleg a legújabb tagunk is így jutott ebbe a világba. Ezek pillanatnyi apró hibák voltak, de most valami nagyobbat találtam. Egy fent maradó rést... egy kaput ha úgy tetszik. Egy világgal kezdünk összefolyni és úgy tűnik, hogy ha nem állítjuk meg ezt... akkor a világunknak vége lesz.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 20 Feb. 2014, 10:01

//Előzmény: New York//

Mikor leérkeztek a titkos helységbe, nem igen örült annak, amit ott látott, mármint akit. Sinister-rel volt talán a legkisebb baja Apokalipszis emberei közül, hiszen ő talán minden korábbi lovas közül saját magát szolgálta volna a legjobban és nem az urát. Nem feltűnően lopva pillantott az apjára és Thorhalla-ra, éppen fogalma sem volt arról, hogy ők ketten miként állnak, igazából az a tény is meglepte, hogy Thori anyját itt látta a Földön, hiszen szinte nem is találkozott vele az elmúlt egy hónapban. Végül visszafordult Sinister felé és figyelmesen hallgatta, hogy mit is akar. Az meglepte, hogy Bestiát nem hozta el, vajon azaz alak hol lehetett éppen? Értette, hogy mit mond a másik, igen, előbb vagy utóbb minden meghal, ezt megtanulták már, főleg ezen a világon. Kérdőn pillantott a holografikus képekre, valami nem volt ezzel rendben, legalább is így érezte.
- Egy valamit nem értek – szólalt meg. – Az X-men révén tudjuk, hogy itt volt a Multiverzum őrzője, újra. Eltörölt egy alternatív realitást, ami a mienkből nőtt ki az X-ek időutazása miatt, amikor át akarták írni a realitást, csak azért, hogy a mienk megmaradjon és ne sérüljön.
Megvárta, amíg Sinister bólint erre, vagy jelzi, hogy tudja, hogy miről van szó.
- Távozott, elméletileg rendbe hozta a világunkat. Ha hiba lennénk, vagy gond lenne. Nem kellett volna itt maradnia, hogy rendbe hozza ezt újra?
Hiába nem volt kimondta, hogy mit kell tenni, tudta, hogy mit. El kell pusztítani a másik realitást ahhoz, hogy ők életben maradjanak. Csak az erősebb maradhatott fent, már megint itt tartottak, mindig ugyanehhez jutott.
- Feltételezem megtalálta a módját annak Sinister, hogy eljussunk abba a világba ezen a kapun át és annak is, hogy miként pusztíthassuk el, hogy ne jelentsen ránk veszélyt és mi maradjunk életben – mondta meglehetősen színtelenül.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 20 Feb. 2014, 10:22

//Előzmény: New York//

S újra itt voltunk, noha Apokalipszisnek vége, de a titkos szövetség megmaradt s Sinister ismét itt volt. Nem szívesen engedtem be a Királyságokba, de más választásunk nem volt. Odabent, mikor megérkezett sem álltam fel tiszteletére, csupán rideg tekintettel pillantottam rá. Szavai, mikkel érkezett pedig mintha kardot forgattak volna szívemben úgy hangzottak. Tudtam én is, hogy mit jelent mielőtt Doria kimondta volna, hogy milyen megoldás van rá. Még gondolatától is felfordult gyomrom, nem vesztettünk eleget s mily élet lenne, mit milliárdok halálán nyertünk? Tényleg megért ennyit az életünk s mások élete is, hogy odaát mindenkit elpusztítsunk? A mi realitásunk e nélkül is haldoklott, odakint szinte semmi sem volt már, csak azok éltek, kik itt voltak, kik itt éltek e világban. S Doria kérdése is oly jogos volt, hol volt a multiverzum őrzője, mikoron szükség lett volna jelenlétére s segítsgégére?
- E realitás már így is halott, ezt kell elfogadnotok s nem azt, hogy még él s meghalhat minden mással együtt – néztem fel. – Ne áldozzunk fel még egyet azért, hogy ez tovább szenvedjen.
Akárcsak lelkem egy része, mi azon a napon mikor megtaláltam a testét ismét vele halt, mi még első elvesztését sem tudta kiheverni s újra megtörtént. Felsóhajtottam.
- Ne értsetek félre, nem kívánom saját halálunkat, de az övéket sem. Lehet kommunikálni a másik világgal? – pillantottam Sinister felé. – Talán megoldás lehet, hogy befogadjanak minket s így máris nem lenne gondja egyik világnak sem. A mienkben úgysem él szinte senki, tán csak e világon már, ha az ő világuk jobb állapotban van, ez kellően jó opció lehet. Ha rosszabb, mint a mienk, mi fogadhatnánk be őket.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Morsus Csüt. 13 Márc. 2014, 23:33

Sinister figyel a két nőre.
- Igen. Ez a kis rés a két realitás között átjárható. Átmehettünk a másik világba. van öt óránk az ütközésig addig felmérhetjük a helyett. Elnézést kérek úrnőm - mondta Thorhallának. - De több száz éve küzdök ezért a bolygóért. Eszem ágában sincs feladni bármi más világért.
Mondta határozottan a fehér bőrű mutáns.

- Most az egyszer... egyetértünk.
Szólalt fel Lyron komoran.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 14 Márc. 2014, 10:12

Ahogyan hallgatta a többi beszélgetést, igazából mind a kettőben megvoltak a rációk és az is, hogy miért is lenne helyes és helytelen. Már túljutott azon a ponton egy ideje, hogy gondja legyen abból, hogy el kell másokat pusztítani ahhoz, hogy ők életben maradjon és a családjáért bármikor megtenné ezt újra és újra. Még akkor is, ha egy másik világról van, egy teljes világról. Ahogyan az apja is belement abba, hogy nem fogja hagyni, hogy ez a világ elvesszen már lényegében eldőlt. Valamilyen szinten örült volna, ha ez a hely elveszik, de úgy, hogy máshol tovább élhetnek, akkor legalább nem lebegett volna a feje felet az a bizonyos képzeletbeli „kasza”, várva arra, hogy tényleg Apokalipszis örökébe lépjen, ahogyan nem is olyan régen utódául választotta őt En Sabah Nur, hanem élhetne egy békés és nyugodt életet Thori oldalán. De ha azzá válna, amit nem akar, és azért, mert muszáj, az apja soha sem bocsátaná meg, pedig az utóbbi időben ő is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy ez megtörténhessen. Kíváncsi lett volna, hogy vajon Sinistert mi is hajtja valójában. Neki akár egy fejlettebb világ jobb is lehet, mint ez, főleg a mostani állapotokban és nem volt arról híres, hogy csak így segítséget kérjen. Valami másnak is kellett a háttérben lennie.
- Nincs túl sok időnk, úgy vélem, hogy lassan indulhatnánk is, hogy mindenre legyen időnk – mondta.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Thorhalla Pént. 14 Márc. 2014, 11:05

Szemeim megvillantak Sinister, Doria s Lyron szavaira, hogy ily könnyedén áldoznának fel egy teljes realitást miért? Néhány milliárd lélekért, kik könnyedén új otthonra lelhetnének azon világban? Fiamra pillantottam, hogy ő miként vélekedik minderről, hogy szerint mit kellene tenni ebben a helyzetben.
- Félezer éve vagyok életben s túl sokat láttam, láttam fajokat, királyokat, isteneket elbukni – feleltem. – Népirtást, hol senki sem maradt életben.
Felálltam a helyemről s az ajtó felé tettem néhány lépést, majd visszafordultam.
- Nem veszek részt egy újabban. Sinister te szóltál úgy, hogy minden meghal, s el kell fogadni, csupán a nyilvánvalót nem látod meg. Ez a világ halott, ideje lenne elengedni s egy új otthont keresni azoknak, kik itt élnek még s haldoklanak mielőtt mindent elvesztünk végérvényesen.
Dühösen pillantottam rájuk.
- Mi kell még, mennyi tett kell, hogy odakint valamely, ki magát Apokalipszis örökösének tartsa elpusztítson mindent – csettintettem egyet ujjaimmal – ennyivel? Mikor őrületükben úgy döntenek, hogy önön magukon kívül nincs méltó Midgardon, ki élhetne? Hol lesz-e nemes eszme akkor, hogy küzdünk e világért? Én fél ezer éve teszem s veletek ellentétben tudom mikor kell elengedni e világot, mikor nem ér meg több áldozatot. Odaát lenne esélyünk egy új életre s mindenkinek kik védelmünkért jöttek a Királyságokba. De nem, ha ez a világ haldoklik s halott, legyen a másik is.
Ezzel elfordultam tőlük s ha nem akadályoz meg valaki, vagy nem tart itt szóval kilépek a tárgyalóból.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Morsus Kedd 29 Ápr. 2014, 20:59

Thorhalla szavaira a teremben csend lesz. Még Sinister sem tud ellent mondani, de Lyron igen.
- Nem hagyom, hogy egy szörnyeteg megrontsa a jövőnket. Tán ez nem egy álom világ, de küzdöttem érte és véremmel építettem fel. Végre esélyt kaptunk egy Apokalipszistalan Kort és Neptun legyen a tanúm, mert én nem engedem, hogy aranykorunk hajnalán elbukjunk!

Szavai végén szigonyát a földhöz ütötte.
- Tán abban a világban nem pusztított ily véres háború, de érdemlik ők jobban az életet mint mi? Megküzdöttek érte annyira, mint mi? Azt mondod Thorhalla bukjunk el? Adjuk fel? Mikor végre vissza kaptuk királyságainkat és családunkat? Azt mondod adjuk fel, mert háború perzselte világunkat? Végre győztünk! Béka van! Remény! Csak ezt kell megóvnunk! Igen, ez nehezebb, mint küzdeni elnyomók ellen, de muszáj.

Sinister gonoszan elmosolyodik.
- Valóban nem túl asgardi temperamentumra emlékeztetnek szavai úrnőm.
Thori megadóan az anyjához fordul.
- Legalább nézzük meg azt a világot. Mielőtt döntünk lássuk mivel van dolgunk.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 30 Ápr. 2014, 11:46

A kialakuló vitába Doria-nak egyelőre esze ágában sem volt beleszólni, teljesen értelmetlennek és gyerekesnek találta mindkét fél részéről mindezt. Mindazonáltal mindkét fél szavaiban voltak olyan részek, amikkel egyet értett, és olyanok is, amikkel nem. az egyik mondatnál végül úgy vélte, hogy bele kell szólnia, hogy ne ringassa az apja magát egy olyan álomba, ami csak álom volt.
- Abban tévedsz apám, hogy ő eltűnt – mondta. – A Celestialok bajnokot fognak választani maguknak helyette. Azt hittem, hogy ezt megtanultad, amíg a saját oldalán tartott téged. Ez a világ soha sem fog megszabadulni tőlük, ezt mindenkinek be kell látnia. Főleg, hogy ebben a percben is úton vannak ide.
Tudta, ha idejönnek azért, hogy megmentsen mindenkit oda kell majd mennie, hogy ő is beálljon a sorba, bármennyire nem akarta megtenni mindezt. Muszáj lesz, ha más miatt nem is, azért, hogy az apját megvédhesse, mint mindig. A legvégső áldozat, még úgyis, hogyha utána elpusztítja, mert gyengének találja a nézetei miatt, ahogyan Thorhalla-t is. Megrázta a fejét, nem akarta, hogy ez legyen és mégis. Ebből a szempontból a másik világba menni mindenkivel sokkal nagyobb eredmény volt, hogy maguk maradhassanak és ne legyen olyanok, amiért egy életre meggyűlölnék önmagukat. Miközben a vita tovább folyt Sinister felé fordult.
- Indulhatunk? – kérdezte. – Ha megyünk talán még ők is észbe kapnak.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Thorhalla Szer. 30 Ápr. 2014, 12:09

Mindvégig a többiek felé fordítottam figyelmem s szavaim után egy időre mélységes csend ült a teremre. Gúnyosan horkantottam fel, aranykor? Ez?! Hát sosem élték meg azon kort, mit annak lehetett nevezni, mikor az asgardiak s a kreek szövetségben álltak egymással. Ez egy rom s pusztulat volt, s közel sem aranykor.
- Az aranykor azon idő volt, mikor leányod anyjával az oldaladon együtt lehettél s nem a mostani! – sziszegtem.
Tudtam, hogy mindez fájni fog neki, s igen, direkt azért mondottam ezen szókkal ezt. Elbízta magát s nem tudom, hogy mire fel. A leányát sem volt képes megvédeni attól, hogy merre tartott s mi történt vele. Végül a szavak miatt torpantam meg s nem léptem ki. Visszafordultam s elindultam az asztal felé.
- Térj már észre halandó! – csaptam dühtől izzó szemekkel az asztalra. – Nincs családunk, nincs birodalmunk! Fajod utolsó tagja vagy, s nekem is maroknyi harcosom maradt csupán! Nem arról szóltam, hogy áldozzunk fel mindenkit e világon, hanem győzzük meg az ottaniakat, hogy fogadjanak be minket, hol végre nyugodtan élhetne minden túlélő ezen világról! Az itt élő fajok többségét kihalás fenyegeti. Ha nem térsz észhez elsőként leányodat veszted el! Apokalipszis őt jelölte utódául, nem veszed észre mi zajlik körülötted, nyisd fel végre a szemeid Lyron! Mindkét világot életben akarom tudni s nem csak az egyiket! A Kilenc világ romokban, az azon túli területek holtak, nincs más élő az univerzumban!
Megvető tekintettel pillantottam Sinister irányába.
- Mit tudsz te erről, ki csak Apokalipszis által lopta az örök életet? – kérdeztem undorral.
S végül fiamra emeltem tekintem.
< - Nézzük, de én közös megegyezésre s mindenki megmentésére fogok törekedni s nem mások megölésére – feleltem. >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Morsus Pént. 09 Május 2014, 13:54

Lyron türelmetlen megvetéssel hallgatta Thorhallát és már újra vitába szált volna mikor a nő beleegyezett a vizsgálatba. Látszódott, hogy a király már nem tűrte a szavakat. A társaság ez után teleportált a helyszínre. Mérföldekre a királyságtól egy fagy miatt messze elkerült pontra. Mikor megérkeztek kis séta után meglátták a közeledő földbolygót. Sinister körül holografikus monitorok jelentek meg.
- A bolygó két órán belül a miénknek ütközik. Úgy fest az esemény állandóan gyorsul. Az érzékelőim szerint ez a rés lehetőséget nyújt arra, hogy átmenjünk a másik világba pusztán egy nagyobb ugrással.

- Akkor ne pazaroljuk az időt.
Morogta Lyron és máris repülve megindult. Lassan mind így tettek, de Sinister kedvesen biccentett Thorhallának.
- Csak ön után felség.

Mikor a levegőbe érnek az finoman repteti őket át a másik világba. Ahogy lassan landolnak felismerik Genoshát. Annak is egy kis lakatlan szigetére érkeznek. Az országról még messziről is látszik a mutáns utópia érzés. Repülő lények és furcsa fények.
- Lenyűgöző.
Mondja Sinister, mire mögüle egy női hang szólal fel:
- Valóbban.
Lyron döbbenten pillant hátra.

- Melissa?
Kérdezi és a szőke nő kisétál társaival. Melissa, Einar, Darren Cain, Logan, Fészek Király, Britannia Királya és Bárd, ennek a realitásnak az Illuminatija.
- Hát persze - mondja Sinister. - Alternatív világ. Alternatív következtetők...
- Ugyanúgy, mint nálunk a másik világban is rájönnek minderre - fejezi be Melissa.
- Thorhalla?
Kérdezi Einar meglepődve mikor látja a királynőt.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 09 Május 2014, 14:54

Az Doria számára eddig is nyilvánvaló volt, hogy az apja és a „mostohaanyja” egy ideje nem osztoztak közös hálón, de amit most látott még őt magát is meglepte. Nem igen tudta eldönteni, hogy a nőnek előbb tűnt-e fel, ami vele történik, mint az apjának, vagy az apja egyáltalán nem is tudott róla. Ha pedig tudott, akkor miért hallgatott és miért nem próbált valamit tenni? Thori próbálta, minden egyes nap, de az apjával egyszer sem beszélt erről, csak korábban, pont Sinisterék másik látogatáskor próbálta őt helyretenni, amikor kimondta, hogy ő maga egyetért Apokalipszissel, de az apja nem tűrte el ezt. Ezért „menekült” volna és nem foglalkozott ezzel? Mert nem tudta kezelni és nem tudta, hogy mitévő legyen? Néhány pillanat alatt „kisöpörte” ezt a fejéből újra Sinisterre figyelt, az esemény gyorsult, ami igencsak kellemetlen volt mindkét világra nézve. A villanás után immáron odakint voltak a hidegben, ahogyan az apja elindult néhány lépést tett ő is a szakadás felé, de még nem lépett át rajta, hanem csak kissé távolabb ment a hátrébb álló Sinistertől és Thorhalla-tól, bevárva Thori-t. Ha a férfi közelebb lépett hozzá, akkor kérdőn pillantott rá.
- Mikor hidegültek el egymástól ennyire? – kérdezte szinte suttogva a párja előtt nem is leplezve a meglepettségét.
Remélte, hogy a férfi tud választ adni a kérdésére, ha nem, akkor is ő maga is a levegőbe emelkedett és hagyta, hogy a szakadáson át átjusson a másik világba. Végignézett Genosha-n, emlékeztette arra, amilyen volt az a hely, amíg ott élt rajta egy ideig, de ez szebb volt annál, sokkalta szebb. A hangra, amit meghallott Sinister szavai után teljesen megmerevedett. Noha soha sem hallotta személyesen mégis felismerte, az édesanyja hangja volt. Az apja kérdése után pedig határozottan biztos volt ebben.
- A…anya? – kérdezte meglepetten.
A nő ugyan hasonlított a nőre, akit a holofelvételeken látszott a hangja teljesen egyezett, de a külseje más volt. Még akkor is, ha ez nem a saját anyja volt, ez volt az első alkalom, hogy személyesen találkozott vele. A nőt nézte, mindig ott volt a fejében, hogy mit is kérdezne tőle, mit mondana, ha találkozna vele, millió variációt képzelt el élete során, most azonban mégis képtelen volt megszólalni, vagy mondani bármit.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Thorhalla Pént. 09 Május 2014, 15:38

Mit rajta láttam csak dühösebb lettem, oly rég óta fojtottam el dühöm s próbáltam nem engedni a káosznak, mi hívogatott atyám vére miatt születésem óta. Oly könnyű volt látni rajta, hogy nem hagyná ennyiben mit fejéhez vágtam, de mikor úgy szóltam, hogy beleegyezem, hogy nézzük meg azon világot mégsem tett semmit. A teleportálás után végignéztem a fagyos s kietlen helyen, tekintetem visszafordítottam arra, merre sejtettem, hogy otthonunk volt. Otthonunk? Nem voltam biztos ezen tényben. Ha a halandók tovább folytatják mit eddig is tettek mi istenek leszünk, kiknek nem marad esélyük az életre, hisz tetteik által mi válunk halandókká. Egykoron úgy véltem, hogy köztük jó esélyünk lenne, de ma már nem. Valódi otthon kell népemnek s azt itt nem tudták megadni, itt nem találhattuk. Sinister hangjára emeltem tekintetem rá s bólintottam. Közelebb léptem a hibához s engedtem, hogy átrepítsen azon világba. Megérkeztünk után a távolba meredtem, hol megannyi repülő lényt láttam. S ezeket kellene pusztulásra ítélnünk. A hangra, mi hátunk mögül szólt nem néztem hátra. Melissa, ajkaimra keserű mosoly kúszott, vhaj ezek után is képes lenne mindenkit megölni, hogy szeretett asszonya, kit nálunk ő maga öletett meg életben van? A nő s Sinister szavai nem érdekeltek, s csak a távolba tekintettem, míg meg nem hallottam az ő hangját. Megremegtem s éreztem, hogy látásom elmosódott a könnyektől. Ekkor pördültem meg, hogy megláthassam őt. Egyszerre fájt végtelenül s mégis oly boldog voltam, hogy e világban még életben van.
< - Einar! – szóltam örömtelien. >
Végigmértem s gyengéden mosolyodtam el, oly régen nem láttam őt, mikoron atyám kivégezte saját kezeim használva ehhez. Most is, mint mindig oly jóképű volt s hogy itt állt előttem, még ha nem is az én Einar-om volt, minden eddiginél jobban éreztem, hogy hozzá tartozom s az ő oldalán volna helyem.
< - Oly rég nem láttalak – feleltem. – Szokatlan a bajusz, hozzászoktam, szakállt hordasz csupán, vagy semmit. De látom hajadat fonni itt is szereted… >
Oly szívesen szóltam volna azt, hogy hiányzott, de ő nem ő volt.
- Azért érkeztünk, hogy megoldást találjunk arra, hogy mindkét világ megmenekülhessen s ne kelljen egyiknek sem vesznie. Bízom benne, hogy közösen létezhet megoldás minderre.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Morsus Pént. 09 Május 2014, 16:18

Einar legalább olyan meghatódva pillantott a nőre.
< - Nem hittem volna, hogy valaha még látni foglak... >
Melissa szinte érzéketlenül figyelte az asgardiakat és a két atlantiszit.
- Számíthattam volna érzelmi reakciókra. Bár nem tudom, hogy a két atlantiszi pontosan honnan is ismerhet engem.
- Túl sok szöveg! Ők az ellenség!
Üvölti a Fészek király. Miközben mindenki a másik csoportot nézi Sinister elmosolyodva pillant Thorira. A békés kree egyszerűen eszét veszti és tüzelni kezd a Fészek királyra. Az első ellövi a lény arcát és már esés közben folytatja a sugarak sorozását. Senkinek a szavára nem hagyja abba. Lyronak le kell fognia a fiút, de még akkor is lövi a lényt. A reakció után az Illuminati mind fegyvert rántva készül támadni. Lyron leszorítja a kreet, de az még morogva mozog a kezei közt.
- ENGEDJ EL! EZ EGY FÉSZEK! AZ UNIVERZUM SZEMETE! HALÁL RÁÁÁÁÁÁÁ!
- Érdekes.
Mondja Sinister csendesen a szakállát simítva. Logan már katanájával támadna, de Einer egy villámot lő a két csapat közé.
- Nem fogjátok csak úgy megölni őt.
Parancsolja az asgardi.
- Idővel úgyis végezni kellett volna a fészekkel.
Mondja Melissa érzéketlenül és az illuminati még mindig kivont fegyverrel áll előttük. Lyron lassan elengedi a megnyugvó Thor-vellt.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 10 Május 2014, 09:37

Mivel ő még korábban nem látta Einar-t így meg sem ismerte, de ezek szerint többeknek volt ismerőse a másik oldalon. Többek között nekik is egy, illetve Thorhalla-nak is, bár a nőt sokkal jobban fogadta a saját világukban levő halott kedvese, mint Doria-t és az apját az őket érintő Melissa. A kérdésre, vagyis a kijelentésre szinte az elhangzása után felelt. Valahol csalódott, nem ilyennek várta a nőt, de tudta, hogy másik világ, vannak változások persze és kíváncsi volt rá.
- Félig embertelen is vagyok úrnőm – nézett az „anyjára” – Csak soha sem kaptam Terrigen-ködös kezelést. A mi vilá…
Folytatta volna, de a Fészek felüvöltött. Ahogyan Thori rátámadt ismerte meg, hogy miféle lénnyel volt dolguk, hogy ez a kozmikus fajok ellensége volt, nem volt csoda, hogy így reagált a párja erre. Saját maga is megszorította a fegyverét, hogyha a másik fél támadna, akkor tudjon támadni és védekezni ellenük, de ahogyan a villám lecsapott közéjük még Doria is önkéntelenül hátralépett. Einar szavait tudta, hogy kire szóltak, ez egy meglepő és nem várt fordulat volt. Még talán önmagát is meglepte, de ha Thori lett volna odaát, egy másik, akkor is ugyanígy reagált volna. Hiába másik nem igen tudta volna megölni őt a mostanában felbukkanó érzéseit nézve ide, vagy oda. Ezen hihetetlenül megkönnyebbült, hogy képes volt a világot női szemmel, érző szívvel is nézni még, még akkor is, ha csak Thori-ról volt szó. Kérdőn pillantott az apjára és Thori-ra, hogy ők mit szólnak. Végül is érdekelte volna, hogy az apja megtörik-e Melissa láttán, vagy még mindig tartja azt a nézetet, hogy meg kellene-e ölni a őket.
- Mire jöttek rá a két világ ütközésével kapcsolatban? – szögezte a kérdést végül az „anyjának”.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 10 Május 2014, 09:50

Mikor láttam, hogy Einar érzései hasonlóak az enyémhez óvatosan léptem közelebb hozzá, hogy láthassa mindenki nem kívánom őt bántani, s ha engedte átöleltem őt szeretetteljesen. Még ha nem is egymás világából származtunk érzéseink hasonlók. Szavai arra utaltak, hogy ő is elvesztette párját, akárcsak én. Hacsak nem ölel viszont s nem tart ott néhány szívdobbanásnyi idő múlva kissé hátrébb lépek tőle s végigsimítok az arcán.
< - Alig egy holdtölte telt el azóta, hogy megtaláltam világunkban Jonathan Miller testét s ismét, végleg elvesztettelek – feleltem. – Örvend szívem, hogy ezen világban életben vagy. >
A nő szavaira pillantottam fel a ridegségtől s ekkor léptem még pár lépéssel hátrébb, vissza az enyémekhez. Már reméltem, hogy minden jól alakulhat, mikor az ő részükről egy furcsa lény kezdett volna mészárlásba s a fiam felelt neki. Fészek, persze, már tudtam, hogy mi okozta mindezt a reakciót.
- Ne! – kiáltottam fel.
De késő volt s a másik férfi holtan terült el a földön. Míg ők s mieink is fegyverkeztek nem nyúltam pörölyöm után, csak a másik világ hőseit figyeltem. Einar szavaira elmosolyodtam, hasonlón éreztem jómagam is, nem tudnám csak úgy engedni, hogy végezzenek vele. Rá emeltem tekintetem s ha kicsit is hasonlítottam az e világi énemre s olyannyira ismerte őt, mint én saját Einar-omat könnyedén láthatta arcomon s szemeiben, hogy érzéseim hasonlók, s én sem tudnám hagyni, hogy csak úgy leölje egymást a két fél s neki ártsanak. Felsóhajtottam.
- Jómagam szeretnék köztes megoldást találni, mely mindkét világnak gyümölcsöző lehet. Nem harcolni érkeztem, hanem mindkét világot megmenteni, s ha mindez nem lehetséges menedéket kérni világunk lakóinak. Feltételezem nekünk van kevesebb veszteni valónk s kevesebb lélek ki a világunkban él…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Morsus Szomb. 10 Május 2014, 15:33

Doria kérdésére Melissa ridegen felel.
- Ha az egyik világ elpusztul a másik megmenekül.
Sinister csak elmosolyodik a szavakra. Melissa az asgardi férfihoz lép.
- Te pedig - szólítja meg Einart és a kezeit a vállára teszi. - Ne felejtsd el kinek a férje vagy.
- Igen... úrnőm...
Morogja keserűen Einar. A mágus a levegőbe repült és a társaság körül megjelentek képek. Apokalipszis. Mutáns felkelés. Az emberiség halála. Az ellentámadások Galactus és Apokalipszis elbukása. Az idegenek feltámadása.
- Igen - mondja Bárd. - Ennyi mutánssal. Ekkora tömeggel végre esélye lenne a fajomnak!
Tárja ki a karjait és a társai felé fordul.
- Gondoljatok bele! Mindig is ez volt a célunk! Egyenlőség!
Ezzel megfordul Doriáék felé. Békésen megindul előre, de egy katana kiemelkedik a mellkasa közepéből. Amikor az kihúzódik a mutáns térdre borul és Britannia Kapitány lehasítja a fejét.
- Köszi pubi, de nincs kedvem a túlnépesedéshez vagy a faji háborúhoz. Főleg egy háború szülte gyilkos néphez.
Mondta Logan és megpergette a kardot, hogy a vére le folyjon róla.
- Azt hiszem ezzel a béketárgyalásoknak vége.
Jelentette ki kicsit cinikusan Sinister.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 11 Május 2014, 08:23

Ezzel az egy információval egyetlen baja volt Doria-nak, Sinisterben nem bízott meg annyira, hogy elhiggye, hogy csak ennyi áll a dolog hátterében, a nőnek pedig többet nem kellett mondania. Ha volt több minden más is úgy tűnt, hogy mindkét fél jelentős része eldöntötte azt, hogy a másik világnak vesznie kellett, bár amennyire látta a másik oldalon jócskán nagyobb volt a széthúzás, mint maguk között. Egy pillanatra sem hitte el azt, hogy amikor a másik fél is meglátta az ő világukat, hogy belemennének abba, amit az egyik férfi akart. Még akkor sem, ha nagyon lelkes volt amiatt, hogy így egyenlőség lehetett volna közöttük. Talán, Einar már csak Thorhalla miatt az előbbi reakciók után. A férfi, aki örült nekik is rövid úton holtan végezte, mint az a fészek. Doria rezzenéstelen arccal figyelte ezt, de a végén felnevetett.
- Mondja az, akik megölnek valakit csak azért mert nem ért magával együtt – mondta ridegen.
Gyengék voltak, lehet, hogy mint a saját világukban a legerősebbek, legbefolyásosabbak, de ha ezt a tényt is nézte az ellenfeleik gyengék voltak, végtelenül gyengék és nem voltak méltók arra, hogy a saját világukat képviseljék. Sinister cinikus szavaival ezúttal csak egyet tudott érteni, amire bólintott is, amíg figyelte a másik társaságot.
- És ezzel együtt a saját világuk halálos ítéletét is aláírták – fejezte be.
Szándékosan angolul mondta, hogy a másik fél is értse. A szigonya markolatán áthelyezte a kezét úgy, hogy a lehető legjobban lehessen fogni dobáshoz. Majd egy hirtelen mozdulattal Britannia Kapitány mellkasa felé igyekezett azt dobni teljes erőből. Ha a másik fél rátámadna próbál kitérni a támadások elől.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Thorhalla Vas. 11 Május 2014, 08:37

Dühtől izzó tekintettel pillantottam a szajhára, mikor Einar-hoz lépett s oly szavakon merészelt szólni, miken megtette. Kezeim ökölbe szorultak, ha még birtokában lettem volna lángjaimnak sült hal lett volna a szajhából. Nem az én világom Einar-ja volt, de ugyanazon dühöt s haragot éreztem, mintha csak ő lett volna kit ezzel a viselkedéssel mérhetetlenül lealacsonyított. S mindez életem férfijának tetszését sem nyerte el, noha nem lépett fel a nő ellen. Még önön magamat is meglepett, hogy így reagáltam.
- Ő nem holmi trófea, vagy egy állat, kit így utasíthatsz! – csattantam fel. – Ő egy áz isten, ki akkor szerez több asszonyt maga mellé, mikor akar. S nem számít, hogy ki vagy te szajha, mekkora részt birtokolsz ezen világból, mert ő megteheti népének hagyományai szerint. S ha nem tetszik? Elválhatsz, de én nem fogom tűrni, hogy így bánj s beszélj vele!
Ha az e világi Thorhalla hasonlított rám valamelyest a tekintet, mivel a halra néztem Einar már ismerhette. Oly sokszor védett meg ő engem saját világomban, hogy itt volt az ideje viszonozzam e nemes tettét. Nem érdekelt mit követhetett el ezen világban, hogy mily személy lehet, ő volt s nekem ez bőven elég volt. Míg vártam a nő válaszát az egyik közülük már átállt volna s pártolta a nézetem, mindaddig míg társai nem vetettek véget halandó életének. S még én aggódtam, hogy a mi véleményünk tér el, de mi nem öltük volna egymást halomra ezért. Fájt, de egyet kellett értenem Sinister s Doria szavaival.
- Nem e világot kértük volna, saját planétát, hol úgy élhetünk, hogy ne találkozzon e két világ népessége – feleltem.
Úgy hiszem immáron mindez is késő volt s ha Doria tényleg támadott, Einar-ra pillantottam.
< - Segíts, kérlek! Nem lennék képes ártani neked sem újra halálod látni. >
Figyelem, hogy engem ér-e támadás, ha igen próbálok kitérni s arra is igyekszem figyelni, ha Einar-ra támadna bármely társa az előbbiek nyomán, akkor őt is próbálom megóvni bármily módon.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Morsus Csüt. 15 Május 2014, 21:10

Melissa hanyagul nevet Doria szavain.
- A fészek egy veszélyes parazita nép vezetője volt. A mutáns pedig egy terroristák alapította ország ura. Nem fogom megsiratni őket.
Mondta ridegen majd Einar hajába túrt hátulról. A férfi megremegett.
- Drágám... ne hagyd, hogy egy csaló... egy hamis kép átverjen.
Közelebb hajol a füléhez.
- Nézd meg, hogy kínozz téged. Szeretted formájában csábít. Ne hagyd magad. Jotunheim elpusztítójával nem lehet gúnyolódni.
< - Gúnyolódni... >
Morogja az asgardi dühösen és gyűlölettel a szemében pillant az Apokalipszis Korának lakóira. Logan elmosolyodik.
- Kezdődik.
- Anyám - szólal meg Thor még mindig a földön térdelve. - Vidd innen Einart. A többieket mi feltartjuk.
A szavak után Thor-vell tüzelni kezd. Logan kékes füstben tűnik el. Darren idézett pajzsokkal óvja magát. Melissa egyszerűen az égbe repül a lövések elől, csak feljebb és feljebb. Britannia kapitány kardjával hárítja a lövéseket majd neki támad Thorinak, aki hátra ugrik előle. Darren vörös vérmágiája egyszerűen lecsap Doriara és Lyronra. A vérük lassan elkezd kiszakadni belőlük hátra fele át a pórusaikon. Sinister mellkasából hátulról emelkedik ki egy szamurájkard penge.
- Érdekes.
Mondja elismerően a fehér bőrű férfi. Az égen sosem látott viharfelhők őrült tombolásba kezdenek.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 16 Május 2014, 09:54

- Milyen szomorú, hogy te magad is a gyengék közé tartozol és ebben a világban evolúciós zsákutca vagy – mondta ridegen az „anyjának”.
Átlátta, hogy mit tesz a nő, de a pusztán intrika kevés volt a túléléshez, egy ideig működhetett, egy olyan világban pedig sokáig, aminek a törvényeit nem Apokalipszis fektette le, de Doria nem egy ilyen világból származott. A szemében ezzel a módszerrel a nő csak megvetésre és szánalomra méltó volt, többre nem. amint kimondta a szavait a halálos ítéletétet is kimondta, bármennyire is szeretett volna ha úgy jár, mint Thorhalla és Einar, hogy azonnal egymásban meglátják, akit szeretnek, ez a nő közel sem volt olyan, mint akit az apja szeretett egykor. És soha nem is lesz, így teljesen felesleges volt tovább azon gondolkodnia, hogy megmentse-e, vagy próbálkozzon. Az égre pillantott a viharfelhők láttán és elmosolyodott. Eső. Víz. Ez neki és az apjának csak a lehető legjobban jön, valószínűleg, úgy vélte az „anyja” fiziológiája nyomán, hogy számára is előnyös lehetett, de nem számított. A harc kezdetét vette. A szigonyt a férfi ugyan könnyedén kivédte, de már indult volna is Doria, hogy továbbra is támadjon, amikor megérezte a fájdalmat a hátában, ahogyan a vér kezdett kiszökni belőle. Nem kiáltott fel, csak gyűlölettel a szemeiben nézett fel a mágiahasználóra. Ha ő így, akkor ő sem fogja kímélni a másikat. Koncentrálni kezdett a férfi szervezetében levő vízre, mindenre, agyvízre, a sima folyadékokra, gerincfolyadékra. Az agyban levő vizet és a liquort egyenesen Darren fejébe egyetlen pontra, területre igyekezett gyűjteni, hogy ezzel kellően nagy nyomást helyezzen a koponya belső felére és megpróbáljon egy agyvérzést előidézni a mágusnál. A szervezetében levő többi vizet, folyadékot pedig a férfi tüdejébe igyekezett a koncentrációval irányítani, hogy ezzel fulladást idézzen elő, amivel reményei szerint úgyszintén megtörik a varázslat. Ha sikerült elérni, hogy megtörjön és a vére már nem folyik el, akkor befejezi a képessége használatát és Darren felé próbál repülni, hogy a férfit megragadhassa a nyakánál fogva és a közelben levő tenger mélyébe rántsa le.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Thorhalla Pént. 16 Május 2014, 11:25

Kezeim dühösen szorultak ökölbe, mikoron az a szajha próbálta Einar-t manipulálni s láthatóan sikerrel is járt.
- Ne merészeld ezt tenni vele! – csattantam fel.
Láttam szemében a gyűlöletet s haragot, mit oly ritkán lehetett csak. A düh osztályrésze volt s már igencsak régen megtanultam miként tudom őt lenyugtatni bármely helyzetben. Az égen viharfelhők gyűltek, de emiatt nem aggódtam. Fegyveremnek hála jómagam is viharoknak parancsoltam s uraltam őket. S már tudtam, hogy mit fogok tenni, fiam tanácsa sem kellett hozzá. Pontosan ez volt szándékom, noha így könnyebb, hogy támogatta lépésem s ő maga is úgy gondolta, hogy ezt kellene tennem. Csupán bólintottam s mikoron a harc kitört lendültem előre. Készültem rá, hogy nekem támad, így minderre figyeltem s ha szükséges volt próbáltam félretáncolni Einar útjából s reméltem sikerül megérintenem akár egy pillanatra is. ha igen a pörölyöm segítségével azonnal próbálom elvinni magunkat innen, bárhova, mi igencsak messze helyezkedik el a kialakuló csatértől. Ha mindez sikerült szemben állok meg vele.
< - Sosem kínoználak – kezdtem. – S nem vernélek át, rájönnél, hogy mikoron teszem ezt. A lelkiismeretem vagy, nem gúnyolódom s… >
Testbeszédem is árulkodott, ha olvasott benne, hogy nem kívánok ártani neki. Közelebb léptem hozzá s egy gyors mozdulattal próbáltam kezem a tarkójára csúsztatni s szenvedélyesen megcsókolni, úgy, mintha életem függne tőle. Mindez mindig használt, eltudtam terelni figyelmét ezáltal arról, mi lelkét nyomta, megnyugodott megtalálta önmagát. Ősi istenek, kérlek titeket, hogy ő is oly legyen, hogy mindez használ.
< - S tán ezt is hamisnak véled, mi őszintén szívemből s lelkemből jött? – kérdeztem suttogva s végigsimítok az arcán. – Én nem csaplak be s nem próbállak manipulálni sem, csupán magamat kínálhatom fel s adhatom neked… ha kéred ismét tiéd lehetek… én csupán veled akarok lenni, többet nem is kívánhatok az ősi istenek kegyéből. >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Morsus Szomb. 24 Május 2014, 23:15

Doria megremeg minden erejét be kell vetnie. A fájdalom elviselhetetlen,de ahogy legyűri a csata egy pillanatra megáll, hogy mind az átalakuló lányra nézzenek. Darren szemei elkerekednek majd A saját végérének felhőjében álló lány sötét formájában repül felé.
Királyságok - Page 4 X-Termination_Vol_1_2_Textless
Doria fel se fogja csak lerántja a mágust, aki intésével teremt egy légbuborékot a maguk közé majd a cytroak béklyóival kötözi meg a lányt.
< - Ezt te nem érted. >
Mondja Einar keserűen. Hiába Thorhalla kedvessége. Ő csak elfordul szív szakadtan.
< - A királyságom elveszik, ha elárulom a királynőmet... és... már vesztetettek. A világotok elbukott. >
A villámok becsapnak és Lyron és Thori a levegőbe repülnek. Albertet egy villám porrá hamvasztja, ahogy a robbanásokban eltűnik Sinister is, de Logan tisztán láthatóan válik köddé. Halla most jön rá... Melissa nincsen csatamezőn. Felrepült és mi van odafent? Az ő világuk.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 25 Május 2014, 07:40

Doria számára nehezen ment a koncentráció a fájdalom miatt, pontosan mielőtt legyűrte volna azt még fel is sikoltott. Utána mintha ollóval vágták volna el, a fájdalom elmúlt, a lány számára ez mindenképpen megkönnyebbülésnek hatott, fel sem tűnt neki, hogy miért, ahogyan az sem, hogy mindenki rá pillantott ekkor. Azt hitte, hogy csak amiatt történt ez, mert sikerült megtennie, amit akart, hogy megakasztott a gonosz varázsló mágiáját és ezért szűnt meg a fájdalom. A levegőbe emelkedett és sikeresen a víz alá rántotta az ellenfelét. Próbálta megütni ekkor, belefojtani a vízbe, de hirtelen a víz eltűnt és csak levegő volt körülöttük, a tenger, óceán vize pedig egy gömbön kívül. Tehát mégsem sikerült megfojtania, vagy agyvérzést okoznia egyelőre ellenfelének. De ami késett, nem múlott. Nem időzhetett sokáig itt, nem volt több ideje, a világának sem volt, milliókat, milliárdokat kellett odahaza a saját világában megmentenie és ha már úgy alakul, hogy ez a világ pusztul, akkor innen is átmenteni oda, akit lehet. Attól, hogy játszi könnyedséggel ítélné halálra ezt a helyet nem jelentette azt, hogy mindenkit megölne rajta, akiket volt esély átvinni és megmenteni azokat vitte volna, főleg az atlantisziakat és emberteleneket. Mindkét faj halott volt a saját világában, új esélyt kaptak volna, egy új reneszánszt. Ahogyan a láthatatlan béklyók közrefogták megfeszítette minden izmát, majd teljes erejével próbálta kitépni magát belőlük, eltörni azokat, hogy elengedjék őt, majd egy fejre mért ütéssel próbálja megölni a másikat. Ha érezhetően nem sikerül számára mindez, akkor ismét koncentrációba fog inkább, hogy továbbra is feltöltse Darren tüdejét a saját testének vizével és az agyában is olyan szintű duzzadást okozzon az agyvízzel, hogy ellenfele ne legyen képes tovább varázsolni és ő maga is kiszabaduljon.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Királyságok - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Királyságok - Page 4 Empty Re: Királyságok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.