Rendőrkapitányság

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Tank008 Pént. 17 Május 2013, 23:21

- 9 minis csak ? Öregem jövő tank nem volt formában ha egy kilenc minis elintézte.
Néztem saját testemre és közben csóváltam a fejemet nagyot sóhajtva. Közben folytattam a nézelődést és hallgattam a kollégákat.
~ Vágás az arcon pipa szemgolyó stimmel no csak az tényleg én vagyok ha mást nem a kiköpött másom
- Még egy gyors kérdés hagytam magamra valamit ? Biztos volt annyi eszem, hogy a végrendeletembe megemlítettem magamat. De ha én nem is Horátió biztos főleg az elmúltak után minek hagyná másra a vagyonát ha úgy is feltámad 2 hónap múlva nem valami gazdaságos befektetés apropó a cuccaid megvannak még?
Kezdem az egészet már szinte komikusan nézni így miután kicsit kimosolyogtam magam komolyra vettem a témát.
- Na és akkor mi a terv mit csinálunk ? Már mint azon felül, hogy senkinek semmi ötlete tehát ?
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Horatio Millvier Szomb. 18 Május 2013, 22:39

Horatio Millvier koncentrálni kezdett és meg is érzett két mágikus jelenséget a helyiségben, de az ő volt és a hullája.
- Kizárható a mágikus megvalósítás. Csak magam és az elhunyt énem körül érzek mágikus aurát. A többiek tiszták ilyen téren - mondta, majd Tank felé fordult.
- A második. Nem tervezek többször meghalni. Elég volt, hogy egy másik valóságból jöttem. Nem kell a halálozási lista élére kerülni - felelte a kollégájának, majd miután befejezte hullája vizsgálatát levette a kesztyűket és az erre kijelölt kukába dobta.
- Nos, abból számítva, hogy ennyi hamisított hulla jelent meg a városban több mint valószínű, hogy nagyon jól megtervezett akcióról van szó, és elterelés. Az,, hogy civilek is meghaltak el akarja fedni a valódi okot. Valaki azoknak akarja elvonni a figyelmét, akik olyan területen dolgoznak, ami akadályozhatja terveit. A S.H.I.E.L.D. ugyan nem rendelhet el nyomozást, de talán más úton is megoldhatjuk a dolgot. Hozzáférésünk van a S.H.I.E.L.D. anyagaihoz. Utána kéne nézni, hogy kiknek állhat szándékában félreállítani minket illetve, hogy kinek van akkora hatalma, hogy egy ilyen tervet megvalósítson - mondta, majd várt türelemmel.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Rendőrkapitányság - Page 2 250sc9gRendőrkapitányság - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Fene Vas. 19 Május 2013, 00:07

*Tehét összeesküvés elméletek kilőve, egyenlőre. Marad a közös pont New York apró városa. A halál módjának sok jelentőséget nem kíván tulajdonítani, de azért egy kérdés erejéig még elmegy ebbe az irányba. Kétli, hogy medvék rohangálnának a városban.*
-Esetleg van még valami, amit el szeretne mondani nekünk, vagy azt is vissza kívánja nyelni doktor úr. Mondjuk, hogy egész pontosan hol is találták meg a testemet?
*Szóval nem klónok, mert biológiai idejüket tekintve fiatal testek. Nem is mágikus úton lettek létrehozva a hasonmások.*
-Nos, úgy gondolom, hogy mivel láthatólag bárkit le tudnak másolni, így ez egy igen komoly nemzetbiztonsági ügy lehet, egy esetleges terror akcióval megspékelve. Persze, a hiba ebben csak ott van, hogy valószínűleg az összes másolat holtan került elő. Legalábbis a hallottak alapján. Mindenesetre abban szerintem mind egyetértünk, hogy a következő ház ajtaja ahova bekopogunk a shieldé kéne, hogy legyen.
*Végiggondolva az összes eddig felhozott lehetőséget, plusz Millvier elméletét elvigyorodik.*
-Persze, ha tényleg félre akarnak minket állítani és ilyen messzire el tudtak ezért menni, akkor nyilván azt is pontosan tudják, hogy mi lesz a következő lépésünk.
Fene
Fene
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 48
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fene
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Aegis Vas. 19 Május 2013, 00:20

- Elnézést, egy erőműves projekt körül megy a kavarást és muszáj volt felvennem. – Mondja ahogy a telefonálást befejezve visszalépett a boncterembe, remélte hogy a másik két ügynök veszi a nem túl diszkrét utalást.
~ Lennie kellet valakinek aki látta azokat a klónokat vagy miket a haláluk előtt végülis „én” a metrón nyúltam ki, az meg nem túl kihalt hely, és az A.R.M.O.R-os srácokat is megkell majd kérdezni volt-e valami esemény náluk a közelmúltban mert ezek még klónoknak is túl jó másolatok, megvan az összes heg rajta amit az Astorián szereztem és a Tank hasonmás szemi is furcsán állt, ezt pedig egy sima klónnál szinte lehetetlen pontosan lemásolni.~
- A halottak holmijában volt valami furcsa. És ha voltak szemtanuk akik látták a haláleseteket, van köztük olyan akik nem kapnának szívrohamot ha meglátnának minket? – kérdezi a patológust hátha ki tud még húzni belőle valami használható információt.

_________________
Rendőrkapitányság - Page 2 Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 19 Május 2013, 10:17

Résztvevők: Horatio Millvier, Ulysses J. Forge / Aegis, Simon Tamás / Tank008, és William Gunner / Fene
Következő körváltás: 2013. május 22. (szerda)

A doki megvonta a vállát és széttárta a karjait a felmerült javaslatra, ami szerint ez terrorcselekmény lehet. Mindenki tudta, hogy ezt be kellene előtte bizonyítani, hogy tényleg annak lehessen nevezni és nem csak rámondás alapján, mert mindenki igencsak csúnyán megüthette volna a bokáját.
- Ha tényleg terrorcselekmény, akkor azt önöknek kellene bebizonyítani, hogy az és, hogy átvegye a SHIELD – mondta. – A mieink tényleg nem találtak semmit és ugye amíg be nem bizonyosodik, addig… de ha esetleg önök utánajárnának… az önöknek, nekünk és minden más érintettnek is jó lenne.
Amíg a többiek beszéltek egymással és ötleteltek a patológus csak állt és várakozott. Végül Aegis kérdése volt olyan, amihez végül ő maga is hozzá tudott szólni ismét valamit.
- Ami azt illeti az Europe park közelében és annak területén találták a testeket. Elég sok hajléktalan is él arra, így lehet, hogy önök többet ki tudnak szedni belőlük, mint a rendőrkollégák.

Rendőrkapitányság - Page 2 00120

Ha úgy döntötök, hogy mentek arra nyomozni, akkor oda is írjatok majd.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Rendőrkapitányság - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 22 Május 2013, 08:53

Résztvevők: Horatio Millvier, Ulysses J. Forge / Aegis, Simon Tamás / Tank008, és William Gunner / Fene
Következő körváltás: 2013. május 25. (szombat)

Aki maradt, annak ugyanaz, mint előző körben, aki megy az Europ parkba, az ugyanazt kapja, mint Tank, aki pedig az új helyszínre kapa már a reagot.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Rendőrkapitányság - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Fene Szer. 22 Május 2013, 15:36

*Morog egyet a jó doktor szavaira.*
-Ha jól tudom városszerte hevernek a bizonyítékok a hullaházakban. A szagokból ítélve még a vak is látja, hogy valami bűzlik Dániában. Ez már szerintem megérne egy komolyabb nyomozást, a mi kis magánakciónk mellett.
*De lehet, hogy csak Fene ilyen kis összeesküvés mániás, hogy mindenféle elméleteket szövöget a fejében, mikor olyan hasonmásiak kerülnek elő holtan, miknek létezniük sem lehetne, mindezek mellett pedig valamelyik ólom túladagolásban hunyt el.*
-Öreg, beszéltem volna veled szívesen egy sort. Hátha te tudod hova tettem a másik pár zokninkat.
*Mondja a halott énjének, majd az Europ park felé veszi az irányt.*
Fene
Fene
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 48
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fene
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Horatio Millvier Pént. 24 Május 2013, 14:07

Horatio Millvier biccentett a besétáló Aegis szavaira. Éretette mire célzott a kollégja, és már sejtette, hogy Svaroggal beszélt.
- Nos, ami a S.H.I.E.L.D.-et illeti ők nem tudnak lépni amíg nem bizonyosodik be a terrorcselekmény mibenléte. De utána járhatunk a kollégáimmal, hogy van e bármilyen információjuk a helyzettel kapcsolatban. Jómagam kimegyek a helyszínre, és körülnézek, hátha találok valamit. Aki akar az jöjjön utánnam - mondta, majd Aegishez fordult.
- Javaslom amint tudod nézesd át A.T.H.E.N.A.-val a S.H.I.E.L.D. anyagait azokról a szervezetekről és személyekről akiknek megvan a befolyása egy ilyen akció elvégzéséhez - mondta, majd kisétált a boncteremből, elhagyta a rendőrséget, és az egyik sikátorban megidézve a griffet elrepült a Europarkba. A parktól nem messze szállt le, majd miután visszahívta magába a misztikus lényt a parkhoz sétált.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Rendőrkapitányság - Page 2 250sc9gRendőrkapitányság - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rendőrkapitányság - Page 2 Empty Re: Rendőrkapitányság

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.