"Rezervátum"

4 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Hétf. 11 Feb. - 0:15

Tina/Aaron
Örömmel nyugtáztam, hogy Tina nem értette félre a mutánsviccet.
A további beszélgetést már a szállásomra érkezve folytattunk, ahol is éppen rendet raktam.
- Igen, ahogy mondod – helyeseltem, mikor azt mondta, hogy ne merítsük ki az erőnket a későbbiek miatt. – Ilyen körülmények közt mindennel tartalékosan kell bánni. Egy biztos: a súlyfelesleg itt mindenkiről le fog párologni egy kettőre. Ingyen fogyókúra, ha pozitívan állunk hozzá!
- Oké – mondtam, mert a lány nagyon meg akart győzni a felől, hogy az, amit most pakolok, nem számít rendetlenségnek. Még a laptopra böktem, mielőtt az is az ágy alá csúsztattam volna: - Nagyon függök ám a nővéredtől, és attól, amiben most ügyeskedik! – persze nem valami komoly hangon mondom ezt, inkább szórakozottan.
- Kényelmes az ágy? – érdeklődök Tinától, hogy megfelel-e neki ülőalkalmatosságként. – Mert még nem volt időm ráülni se.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
"Rezervátum" - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 11 Feb. - 0:27

>Aaron<
Mikor az energiabeosztásról és az ingen fogyókúráról beszélt kuncogtam egy kicsit, de moderáltam magam. Elvégre nem volt a legjobb poén, de nekem tetszett.
- Jó hogy hoztam magammal övet, majd mérni is tudom az eredményt a továbbiakban.
Mondtam viccelődve a srácnak.
- Nekem nem lesz gond a laptopommal amíg süt a nap. Ugyanis nap elemes. Ha szeretnéd kölcsön adhatom majd.
- Igen kényelmes, bár az enyémet még én se teszteltem le. Remélem nem lesz olyan mint a beton.
- A legjobban te is gy tudod csak letesztelni ha ráülsz.
Mondtam, miközben kicsit megpaskoltam az ágyat mellettem, jelezve, hogy nyugodtan üljön le mellém.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 4 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Hétf. 11 Feb. - 1:28

Tina/Aaron
Az, hogy a kis rögtönzött vicceimen jót szórakozott Tina, engem is jobb kedvre derített.
- Majd értesíts a fejleményekről! – igyekeztem felülmúlni az öves megjegyzését, és még egy halvány mosolyt is hozzátettem. Bár, ahogy így elnézem a lány alakját, így pont tökéletes, nem kéne fogynia.
- Köszönöm, de legalább így nem fogok annyit kockulni – utasítottam vissza az ajánlatát a számítógéppel kapcsolatban. – Hát itt jobb energiaforrás nincs is a napnál! De ha a géped már kezdene felforrni ebben a rekkenő hőségben, akkor állok szolgálatodra – mondtam hősies hangnemben.
- Köszi – így, mikor jelzett, hogy huppanjak le mellé. De… minek is köszönöm meg a saját szállásomon, hogy leülhetek az ágyamra? Jó, ez a köszönöm lehet bután hangzott.
Tényleg nem volt kőkemény az ágy, hanem kényelmes.
- Meglep, hogy ilyen odafigyeléssel intézték még ezt is – próbálgattam, hátha találok egy rugót, ami kényelmetlenné tenné a rajta ülést vagy fekvést, de semmi kifogásom nem lehetett ellene.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
"Rezervátum" - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 11 Feb. - 7:17

>Aaron<
Örömmel töltött el, hogy ismét mosolyt tudtam csalni a srác arcára.
- Feltétlenül.
Mondtam neki mosolyogva. Bár nem voltam valami nagy darab, de legalább most lejönnek rólam a pluszkilók.
A kockulása csökkentésére csak tovább mosolyogtam és élismerőén bólintottam.
- Köszönöm, talán majd élek vele. Apropó gépek, ha már egy kicsit enyhébb lesz az idő, megtennéd, hogy odajössz velem Tináékhoz? Mert így talán gyorsabban tudnak, majd haladni a szerelésben főleg, ha nem kapnak hő butát.
Az ágya komfortja témához nem sokat tudtam hozzászólni.
- Tényleg az.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 4 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Hétf. 11 Feb. - 15:31

Csak elmosolyodom a köszönetére, bár ami azt illeti nem számítottam rá, vagyis ilyesmire cserébe azért amit mondtam, végül is ez is csak a nézetem volt, de örülök hogy éppen valami jót teszek, ha úgy vesszük és hé... Legalább kissé talán feldobom valaki más napját is. Amúgy ez... Hogy ritkán hall ilyesmit, mármint tényleg, az ilyesmitől képes eléggé lehangolt lenni az ember, sajnos ezt sokan nem vélik fontosnak de pedig igen, az, nem fogok belemenni hogy miért, én úgyis tudom és tulajdonképpen most is magamnak beszélek.. Már megint. A lényeg, hogy erre nem válaszolok, nem tudnék mit, vagy legalább is nem jönne ki jól, ha azt mondanám hogy nincs mit, vagy szívesen... Vagy legalább is nekem ezek a válaszok ilyen helyzetben sosem voltak jók, kicsit mintha bunkóságnak érezném, persze gondolom más nem így van vele, vagy legalább is nem mindenki. Ha bár az sem sűrű, hogy ilyen helyzetbe keveredek. Úgy tűnik, hogy a fotoszintetizálás témával sikerült véletlenül kellemetlen pontra tapintanom, mivel ez nem szándékom inkább hanyagolom a témát, habár nem értem egészen, hogy miért is de nem vagyok az a feszegetős fajta szóval akkor a meddig húzhatjuk ki téma... Azt sem tudjuk, hogy tud-e egyáltalán gyümölcsöt termeszteni, nem is ezért hoztam fel csak hogy talán ő így megúszhatja egy ideig a kaja problémát, ha más nem is... Na de tényleg a raktár téma...
- Vizünk az van, kútból, szóval lövésem sincs, hogy mennyi lehet, valószínűleg sok. A kaja neccesebb, annyink van amennyit magunkkal hoztunk, a föld nem terem a korábbi kísérleteknek hála, állatok pedig nincsenek... Pedig a vadászatban reménykedtem. Szóval igencsak tartalékolnunk kell ezen a téren és talán ha néhány napig, esetleg két napig lehet élelmünk. Bármi más ami felvetődhet végül is oké. - Azt hiszem bőven megválaszoltam amire kíváncsi lehetett, vagy nem lehetett csak ezt a témát hozta fel.
- Apropó! Te mivel foglalkoztál korábban? Már bocsi ha kicsit túlzottan kíváncsiskodónak hat csak szinte mindenkiről tudnom már és érdekelne... Még az x-men vezetője is itt van. - Nem vagyok egy rajongó de azért az x-men az x-men.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Hétf. 11 Feb. - 15:39

Tina/Aaron
- Örömmel! Szívesen tenném magam hasznossá – felelem, mikor Tina arra kér, hogy majd segítsek a nővérének a munkájukban. – Legalább addig is fejlesztem az erőmet, szóval mindenki jól járna vele.
Eztán elhallgatok, mert semmilyen téma nem jut az eszembe, amit ki tudnánk vesézni Tinával. Végül csak eszembe jut valami. Mivel azt mondta a Tina, hogy imádja a bioszt - mármint, gondolom, mert azt mondta, hogy az állatokért meg növényekért odavan -, ebbe az irányba próbálom terelgetni a társalgást, hogy számára hazai pályán folyjon tovább a beszélgetés:
- Nem tudod, itt Mexióban milyen teremtmények élnek? Nem vagyok valami jártas állattanból, de gondolom te otthon vagy benne.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
"Rezervátum" - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 11 Feb. - 19:02

>Aaron<
Örültem, mikor láttam a srác reakcióját a kérésemre. Jó volt látni, mennyire tetszik neki, ha hasznossá teheti magát.
Csak mosolyogtam továbbra is, de ez őszinte volt, mióta idekerültem, nem nagyon csináltam semmi hasznosat, de jó érzés, hogy másnak megadtam ezt a lehetőséget.
- Örülök a lelkesedésednek.
Mikor a sivatag élővilágáról kérdezett, felcsillant a szemem, hiszen nem sok embert érdekel, hogy milyen a föld élővilága.
- Elég sok állat él a sivatagban, már ha nem radioaktív éppen a hely. Vannak egzotikus madarak, nagymacskák, kígyók. Miegymás. Volt régen egy mese, nem tudom ismered -e. A kengyelfutó gyalogkakukk és a prérifarkas meséjét. Nos mert az a két állat is a mexikói sivatag lakója.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 4 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Hétf. 11 Feb. - 23:02

David/Maria
Mikor a fiú közli, hogy víz bizonyára sok van, megnyugszom valamelyest, szomjan halni szóval nem fogunk, ami azért megnyugtató. De ezt a nyugalmat nyomban elűzi az, amikor meghallom, hogy szerinte alig kétnapnyi élelmünk van mindösszesen. Mégis, hogy képzelték, hogy ennyivel kitesznek bennünket a semmi közepére?
- Akkor talán mégis meg kell próbálni azt a fotoszintézist – mondom, és a korábbi szégyenlősség már nem érződik a hangomon, annál inkább az aggodalom. Valahogy reménytelennek tűnik az, hogy sokáig kihúzzuk. Ennek ellenére a fiú nem veszítette el a fejét. Továbbra is olyan nyugodt. Én úgy látom, mintha még kicsit szórakozott is volna, egyáltalán nem ejti kétségbe a helyzet.
Mielőtt azonban erőt venne rajtam a kétségbeesés, és az éhhalálról kezdenék gondolkodni, David megkérdezi, hogy mivel foglalkoztam, mielőtt ide kerültünk volna. Ez kihúz a negatív érzelmek áradatából.
Azt nem mondhatom, hogy rabszolgaként tartottak egy háznál, és amit eddig mondtam, hogy a szüleim ők, kiderülne, hogy hazugság. Szóval tovább kell füllentenem, ami ellen felszólal a lelkiismeretem is, de elnyomom azt. Azért igyekszek valami valóságalapra fektetni azt, amit mondok, csak néhol belecsavarni a dolgokba.
- Szegények voltunk, és én… hát, lógtam a suliból, hogy dolgozhassam, és valamit én is beadjak a közös perselybe. Mostam, takarítottam másoknál, meg ilyesmik… nem a legjobb foglalkozás, de ezt hozták az események – remélem, hogy nem tűnik föl neki semmi, amiből kikövetkeztetné a hazugságom. Bízom benne, hogy a korábbi, élelemhiánnyal kapcsolatos kétségbeesésnek tudja be a kicsit bizonytalan hangomat.


Tina/Aaron
Látom, hogy jó irányba terelgettem a beszélgetést, mikor az állatokról kérdezősködtem. Láthatóan Tina megörült neki, és már bele is kezd. Figyelmesen hallgatom, és tényleg érdekel az, amit mond.
Mikor felemlegeti a mesét, bólintok.
- Ismerem, igen – mondom, mosolyogva.
- Szóval nem is annyira kihalt ez a hely, mint amilyennek első látásra tűnik? Már ha, igen, a radioaktivitás nem hatna. És akkor itt inkább ilyen ragadozók élnek, ugye? Mondjuk, ez elég logikus, mert nem sok növényt látok, hogy más étrendjük lehessen…
Nagyon örülök, hogy ilyen jó beszélgetőpartnerem van. Különben most egyedül ücsörögnék, annál unalmasabb elfoglaltságot pedig nem is igazán tudnék elképzelni.
- A növényről jut eszembe, van valami fa kinézetű lány is velünk... Amúgy, mit gondolsz a többiekről, így első benyomásra? Van pár fura arc köztük!

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
"Rezervátum" - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 11 Feb. - 23:43

>Aaron<
A srác érdeklődve hallgatta a mondandómat, legalábbis én ezt tudtam leolvasni az arcáról. A mosolyt pedig sikeresen meg tudtam őrizni a fiú arcán, ami sikerélmény volt számomra. nem is tudom miért, engem boldoggá tett, ha fel tudtam vidítani valakit. És a mostani helyzetünkben ez nem volt a legegyszerűbb, de csak sikerült.
örömmel konstatáltam, hogy ismeri a mesét és, hogy még hozzá is fűzi a saját gondolatait a mondandómhoz.
+Ez jó jel. Nem unatkozik. Ami csak előrébb viheti a beszélgetést.
- Valóban ritka a növényzet a sivatagokban, de meglepődnél, ha tudnád, néhány madárfajnak egy kaktusz is otthont tud adni. A Ragadozók pedig mindig jelen vannak, de emiatt itt nem kell aggódnunk.

Amikor az első benyomásokról kérdezett, egy pillanatra elgondolkodtam, majd őszintén válaszoltam a srácnak, még ha ehhez össze is kellett szednem a gondolataimat.
- Én próbálkozom nem ránézésre elkönyvelni az embereket. Bár a legtöbbször az ember megjelenése sok mindent elárul, de vannak üdítő kivételek és persze rosszak is. Már találkoztam egy teljesen metál kinézetű lánnyal az életemben és mikor közelebbről megismertem kiderült róla, hogy a rideg külső alatt meleg szív lapult és ugyanezt tapasztaltam fordított esetben is. Szóval, előbb kicsit beszélgetek az emberrel, vagy figyelem a viselkedését és csak azután könyvelem el.
- Első benyomásra pár dolgot tudtam csak megállapítani. Például a növény nőről az jutott eszembe, hogy lesz vele közös témám. Az exshieldes fickóról azonban csak a titokzatosságot tudtam leolvasni, meg hogy nem tűnt túl elesettnek. De többet még nem tudnék mondani. Mindig voltak fura arcok és lesznek is, de ha nem lennének unalmas is lenne a világ.

Mondtam a srácnak, miközben rámosolyogtam.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 4 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Kedd 12 Feb. - 0:05

Nos, a kevés kaja hallatán úgy tűnik, hogy visszajön egy mondat erejéig a fotoszintetizálás, habár ez most teljesen másként, szégyenlősség nuku, inkább aggodalom, ami nem jó jel, így kezdődik a pánik az ilyesmi esetekben, ezt pedig nagyon jól tudom, ezt már volt alkalmam kitapasztalni másoknál is és nem szokott kellemesen végződni, vagy legalább is a lefolyása nem szokott az lenni, de úgy tűnik, hogy bár nem erre reakcióként, de a kérdésem megszakítja mindezt... Király vagyok... Vagy csak mák volt.. Náh, király vagyok. Érdeklődve hallgatom, hogy mit mond és amit hallok, nos nem a legjobb dolog, sőt, eléggé messze áll tőle, mert hát otthagyni a sulit a munka miatt hogy egyáltalán élni tudjanak. Kellemetlen. Szerencsére engem ilyesmi nem érintett, a gyerekkoromat nézve, egy bérgyilkosnak mindig van munkája, ahogyan egy ügynöknek is, vagy legalább is fizetése. Így pedig hogy megvan a saját életem, egy ügynöknek még mindig van munka, az pedig én lennék, mármint az ügynök, vagy ex ügynök.. És hülyeségeket gondolok! Talán azért mert nem nagyon tudok mit hozzáfűzni, ja igen, meg ez magyaráz pár dolgot ami eddig fel is tűnt, bár nem tartottam fontosnak megemlíteni, még most sem igazán.
- Nos, sajnálattal hallom. De itt legalább megszabadulsz ettől a fölösleges tehertől. - Hátra dőlök, tulajdonképpen elfekszem a padlón, a karjaimmal alátámasztok a fejemnek és a tekintetemet hosszasan belefúrom a mennyezetbe. A jobb lábamat felhúzom és kissé jobbra-balra mozgatom... Nem kellett volna kihagyni a reggeli edzést, kezdek mozgáshiányos lenni.
- Vajon mennyi lehet az idő... - Ez inkább elmerengett beszéd, mintsem kérdés, azt hiszem ez most a legnagyobb problémám, nem tudom hogy mennyi az idő. Várjunk csak, nálam van a telefonom, hmm nem, mégsem, a táskámban hagytam, ja, hát majd ha hűvösebb lesz meglesem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Danny Long Kedd 12 Feb. - 1:51

/Kira-Danny/
15 évesen összerakott roncsokból egy motort?! Az igen! Nem is gondoltam, hogy ez lehetséges, nagyon tehetséges lehet akkor. Ezek szerint ő nem az utcán töltötte az elmúlt éveket, igazából szerencséjére. Egy ilyen fiatal lány sokkal nehezebben tudott volna megmaradni ilyen körülmények között. Engem legalább megerőszakolni nem nagyon akartak.
A húgával kapcsolatos bűntudata szerintem nem jogos, és ezt nem is tartom magamban.
- Szerintem nem kell bűntudatod legyen miatta. Nem tehettél mást. De egyébként sem hiszem, hogy sokáig tartott volna, hogy idehozzanak, ha nem jössz önként. Vagy egyébként lemondtál volna a képességedről? Nekem ez eszembe sem jutott.
A következő téma kapcsán kicsit kevésbé vagyok derűlátó, mint Kira.
- Remélem nem is lesznek buta harcok, de még csak a legelején vagyunk. Attól félek, hogy ennél később sokkal nehezebb lesz.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Kedd 12 Feb. - 10:44

>Danny<
A srác próbált lebeszélni a bűntudatról, amit az elmúlt években éreztem. Bárcsak ilyen könnyű lenne. De a múlt mindig is kísérti az embert, még ha nem is ártó szándékként. Én mindig is úgy véltem, hogy a múlt azért, van, hogy láthassuk honnan indultunk és mit is értünk el.
- Bár nehéz nem magamat hibáztatni. Senki sem örült volna ha elveszik tőle a testvérét évekig.
Mikor az erőről való lemondásról beszélt, szinte reflexből válaszoltam neki.
- Eszem ágában sem volt lemondani az erőmről. Csak eddig senki előtt sem fedtem fel a képességet. Nem játszottam szuperhőst, hogy lelepleződhettem volna, csak ha nem volt a műhelyben senki, akkor használtam, arra, hogy közelebb adjam magamhoz a szerszámokat, meg hasonló apróságokra. nem hinném, hogy így lelepleződtem volna.
A harcokról tett mondataira, hát eleinte nem tudtam mit feleljek, de végül csak kinyögtem valamit.
- Tényleg az elején járunk a dolgoknak, de később szerintem inkább könnyebb lesz mint nehezebb. A harcok miatt pedig addig ne aggódjunk, amíg nincsenek. Az egyetlen problémánk az élelem utánpótlás lehet. De nem is hinné az ember, hogy ha van vize, akkor meddig képes ellenni. De reménykedem benne, hogy Serena hozott magával olyan plüsst is, ami ellát miket élelemmel, mint a tej meg a tojás. A skorbut veszélye nem állhat fenn, mivel Tina bepakolt egy rakás vitamint indulás előtt.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 4 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Kedd 12 Feb. - 17:22

Tina/Aaron
Meg akartam kérdezni, hogy pontosan miért is nem kell aggódnunk a vadállatok miatt, de inkább letettem róla, mert talán kissé tájékozatlannak nézne emiatt Tina. De lehet, hogy a radioaktív talaj pusztítására gondolt, vagy arra, hogy egy mutánstábornak aligha jelent fenyegetést pár ragadozó…
- Szerinted itt lehet találni valamilyen természetes élelmet? Mert ha nem rohangálnak marhacsordák sem, és nem is nőnek ehető növények, akkor el sem tudom képzelni, hogy miből készítsünk magunknak ennivalót…
Az első benyomást illetően, igen szép és hosszú beszédet kaptam tőle, de egyáltalán nem untam vagy ilyesmi, mert teljesen rendben volt minden, amit mondott, és én egyetértően bólintottam is rá, főleg, mikor a metál lány esetét hozta fel. Hasonló tapasztalataim nekem is voltak már korábbról, de mégis, az első ránézésre kialakított képtől nehéz később elvonatkoztatni.
- Ha az illető ráadásul mutáns is, akkor pedig még jobban el kell tekinteni az első benyomástól – teszem hozzá még a saját véleményemet. Mert végül is, ha egy lángoló kőszörny külsejű mutáns menne velem szembe, akaratlanul is megijednénk tőle, és elkönyvelném, mint „gonoszt” - ha ezt a kezdetleges véleményt el is vetném később.
Ha már én hoztam fel a témát, úgy vélem, nekem is illik elmondanom a saját véleményemet:
- Igen, szerintem is ők ketten a legfeltűnőbb jelenségek - gondolok itt a növénylányra a SHIELD-esre. - Legalábbis eddig. Lefogadom, hogy furcsább alakok is ide fognak még pottyanni az idők folyamán. De a legtöbben szerencsére szimpatikusnak tűnnek, és együttműködőnek, segítőkésznek.
Őszintén bevallom, majdnem azt is megkérdeztem Kirától, hogy rólam mi volt az első benyomásra, de erről inkább letettem. De biztos nem volt olyan rossz, ha odajött hozzám beszélgetni…


David/Maria
- Igen, megszabadulok ettől a tehertől – mondom Davidnek, de érzem, hogy ezzel a hazugsággal a helyett egy másik teher esett rám. De mégis mi mást mondhattam volna? Mivel erre a saját magamnak feltett kérdésre nem találok választ, valamelyest beletörődik a füllentésbe.
Kissé fura, mikor a fiú csak úgy lefekszik a padlóra. Egy aprányit úgy viselkedik, mintha a saját szállásán volna, de nem mondok semmit rá. Én leülök az ágyamra, mert állni már nincs értelme, főleg, hogy a másik is kényelembe helyezte magát.
A kérdésére, hogy mennyi az idő, felállok újra, és kikukkantok az ablakomon, fel az égre. Szinte függőlegesen küldi le a Nap a perzselő sugarait, ami miatt nyomban vissza is húzódom a fejemet.
- Szerintem dél körül járhat. Legalábbis, ha a Napot nézzük – csak eztán jövök rá, hogy lehet, nem is nekem szánta a kérdést David, csak hangosan gondolkodik, vagy ilyesmi.
Visszaülök az ágyamra.
- Amúgy, pontosan mit is dolgoztál? Mert nem annyira világos… – kérdezem tőle, mert nem igazán fejtette ki, hogy mi is volt, vagy csak én nem annyira vágtam a dolgot, de érdekelni érdekelt.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
"Rezervátum" - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Kedd 12 Feb. - 17:45

Kicsit meglepetten nézek a lányra, amikor feláll és választ ad a passzívan feltett kérdésemre. Egy kis ideig még pislogok is mellé, majd pedig szélese elmosolyodom.
- Bocsi, nem számítottam válaszra, ellenben értékelem, köszi. - Legalább ezt tudom, hogy megközelítőleg mennyi lehet az idő, igaz nem pontos, de tényleg bőven elég, én pedig nem néztem volna fel az égre azért, hogy ezt megvizsgálhassam, vagy megválaszolhassam. Megfordul néhány gondolat a fejemben még, miközben a kérdését hallgatom, amire mikor realizálom azt, fel kell, hogy üljek, meglepődtem, úgy értem... SHIELD ügynök, ezen mi nem tiszta? Nem vagyok felháborodott vagy ilyesmi csak tényleg meg vagyok lepődve, ez pedig egy nagyon picit ki ül az arcomra.
- SHIELD ügynök voltam... Tényleg nem világos? - Kérdem kíváncsian, nem bunkón, ilyen kérdéseket lehet bunkón feltenni de mint általában, ügyelek a hanglejtésre, hogy ne jöhessen ki úgy. Mindenesetre is elmagyarázom, ha tényleg szükséges.
- A SHIELD egy majdnem világméretű rendfenntartó szervezet, globális rendőrség, terrorelhárítás és a többi... Tömören rendőr illetve katona vagyok, vagy legalább is voltam, apám nyomdokait követtem az életcélom terén. - Mellékes információ, de tény. Eztán visszadőlök a földre és eszembe jut valami, ami talán zavaró lehet.
- Amúgy remélem nem veszed bunkóságnak hogy így itt fetrengek... Ha esetleg zavar szólj nyugodtan és befejezem. - Csak nem szeretem meghazudtolni az alapvető viselkedésemet más közelében, vagy máshogy viselkedni másokkal... Így belegondolva mindenkit egyformán kezelek szinte, leszámítva a szüleimet és ugyan ezt várom el mástól is, hogy úgy viselkedjenek velem, ahogyan én velük. Persze mindezt nem fűzöm hozzá, feleslegesnek érzem, esetleg ha magyarázkodni kell, majd akkor de nem hiszem hogy erre ki kell majd külön térni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Kedd 12 Feb. - 20:30

David/Maria
A kérdésemre láthatóan meglepődik, szerintem nem is kicsit. Igen, most tisztára ostobának néz, lefogadom. Kicsit szégyellem is magam, amiért ilyen, úgy tűnik, alapdolgokkal nem vagyok tisztában, de hát ez van, ha az ember el volt vágva a külvilágtól. Most mit tehetnék?
Persze ő ezt nem tudja, azért néz akkorát.
Mikor azt kérdezni, hogy tényleg nem világos-e, inkább nem válaszolok, nehogy még nagyobb hülyének tűnjek a szemében. Szerencsére ő elmagyarázza nekem, miről is van szó, és meg is értem. Gyors ki akarok találni valami mentegetőzést, és sikerül is némileg kiötölnöm egy magyarázatot:
- Mármint, arra voltam kíváncsi, hogy azon belül… gondolom, vannak különböző csoportok, vagy hasonlók. Vagyishogy, nem mindenkinek ugyanaz a feladata a SHIELD-nél, nem? Hanem mindenkinek megvan a maga feladatköre… - remélem, ezzel sikerül kihúznom magam a helyzetből.
- Nem… nyugodtan – mondom beleegyezően, hogy nyugodtan fetrenghet tovább a padlón, ha így tartja kedve. Bár kicsit fura.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
"Rezervátum" - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Kedd 12 Feb. - 22:15

Elmosolyodok arra, hogy fetrenghetek a padlón, szóval... Felveszem ugyan azt a pózt, ami az előbb is volt, egy térd felhúzva és nézem a plafont.
- Remek! Nem is gondolná az ember, hogy mennyire kényelmes tud lenni a föld ameddig nem nézte valakivel a csillagokat fűben fekve. - Áh régi szép emlékek, talán az első, családot leszámítva, fontosabb személlyel az életemben, az első tartósabb kapcsolatom... Hű de fárasztó volt. Ja igen tényleg, a SHIELD... Majdnem meg is feledkeztem róla. A magyarázatát érdeklődve hallgattam, amíg mondta, csak éppen válaszolni felejtettem el rá, ami miatt most kissé kellemetlenül vakargatom a fejemet.
- Ja igen a SHIELD... - Nem igazán tudom, hogy mit is mondjak neki azon kívül, hogy SHIELD... Úgy értem vannak al-szervezetek de, na jó megpróbálom.
- Nos a SHIELD... Hogy is mondjam, nem igazán lehet külön csoportokra osztani, vannak az ügynökök és azok akik irodában dolgoznak. Az ügynökök, mint én anno általában jelen vannak rablásoknál, terror cselekményeknél, természeti katasztrófáknál, hogy mentsék a népet... Vagy akár egy háború esetén, mivel mint mondtam, katonaság.... Ennyi a SHIELD - Túl sokszor hangzik el, hogy SHIELD... Náh.
- Persze vannak al-szervezetei, van egy mágiaügyi részleg, ők mágikus esetekkel foglalkoznak főleg, egyértelműen, illetve van a pegazus részleg, ők kutatásokkal. Ennél többet nem tudok... Ja de, az angyal program, habár az inkább hősképzés, anno gondolkodtam rajta, hogy fel kéne iratkozni rá de mielőtt döntöttem volna ide kerültem. - Ezen elvigyorodok, kellett nekem sokáig halogatnom a döntést, persze akkor is ide kerültem volna, nem kérdéses. Amúgy meg ezt a magyarázatot most nem érzem valami biztosnak, sosem könnyű megfogalmazni a munkát. Mindenesetre is éppen az egész helyzethez többet nem tudok hozzáfűzni, illetve megfogalmazódott bennem egy kérdés de azt nem szeretném mégsem megkérdezni, most még.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Kedd 12 Feb. - 23:01

>Aaron<
+ Természetes élelem. Itt? Hú most aztán megfogtál.
- Jókat tudsz kérdezni. Bízom a szerencsénkben, meg persze Serenában. Azt mondta képes plüss állatokat életre hívni és azokból előhozni az adott élőlény tulajdonságait.
- Egyenlőre az élet semmi jelét sem tapasztaltam a talajban, ami azért nagyban fellendítené a túlélési esélyeinket. Ugyanis a sivatag mélyebb rétegeiben szoktak meghúzódni gyökerek. Bár egy radioaktív helyen ez nem valószínű. Egyenlőre bízzuk magunkat a szerencsére.

A benyomásos témával kapcsolatban tett hozzáfűzésre, csak szélesebbre kúszott a mosolyom.
- Van benne valami.
- Tényleg szimpatikus a társaság. Majd összekovácsolódik a csapat idővel. Hisz szükség lesz, majd az összetartásra. Ez minden közösség alapja.

Mondtam a srácnak.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 4 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Csüt. 14 Feb. - 2:19

Tina/Aaron
- Nagy szerencsénk, hogy itt van. Ő fogja össze az egész brigádot. Vagy ha még nem is, akkor majd a későbbiekben ő fogja – mondom, mikor Serenát megemlíti Tina. – Meg a képessége is nyom a lantba.
- Igen, most szó szerint a szerencsétől függünk – mondom. – Meg attól, hogy majd mit lépnek az emberek erre az egész helyzetre. Remélem, hogy fognak valami támogatást küldeni, csomagokat, vagy efféléket. Ha engedélyezik egyáltalán ezt.
- Összefogni még az elején nem is lesz nehéz, mert van közös cél, amit egymás nélkül nem igazán tudnánk teljesíteni. Mármint, a túlélésre gondolok. Csak ha már könnyebb lesz a helyzetünk… - mondom, és közben gondolkodom, hogy hova akarok kilyukadni, de nem látom előre, ahogy beszélek, úgy jönnek egymás után a következtetések. - …ha esetleg sikerülne egy szép kis virágzó helyet csinálnunk ebből a sivatagból, akkor már nem lesz olyan nehéz dolgunk. És akkor az összetartó erő is gyengülni kezdhet az itt élők közt, mert nem lesz annyira létfontosságú összefogni, tudod, jön az elkényelmesedés… á, jobb ha befejezem a gondolkodást, mert abból sosem jön ki jól az ember! – mondom, mikor észreveszem, hogy milyen borúlátó következtetéseket lehet levonni ebből az egészből.


David/Maria
Biztos a szerelmére utal, mikor a csillagokról beszél, bár nem tudom, hogy ezt most pontosan miért mondta, vagy mire akart utalni vele. Aztán a legkézenfekvőbb megoldást választom, miszerint megint hangosan gondolkozik, így nem is fűzök hozzá semmit.
A magyarázatnak az első felét a SHIELD-ről még értem, de a második kicsit már zavaros. Mágia ügyi részleg, meg pegazus részleg… jó, azt hiszem ehhez a témához nem igazán tudok hozzáfűzni akármit is, ahhoz tájékozottabbnak kéne lennem. Szóval csak szerényen ennyit mondok:
- Értem – igyekszem ezt úgy mondani, mintha mindent sikerült volna megértenem, amit hallottam. Azért annyi leesett, hogy még egy SHIELD ügynökkel sem kivételeztek, őt is tétovázás nélkül ide száműzték.
Ezután nem jut eszembe semmi érdemleges, amiről beszélhetnék, viszont kényelmetlenül érezném magam, ha csak síri csendben itt üldögélnék, David pedig a padlót nyomná. Szóval valamit mégis igyekszem mondani.
- Akkor, gondolom sok izgalmas akcióban volt részed, ugye?

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
"Rezervátum" - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 14 Feb. - 16:22

>Aaron<
- Valóban a képessége is fontos, de a vezetői készség is hasznos. Mert ha van egy jó vezető a csapatban, akkor az már fél siker tud lenni. Főleg egy ilyen helyzetben. Mert ha nincs vezető akkor egy idő után úgyis lennének jelentkezők a posztra és az csak ellenségességet szülne.
- Az összefogás valóban az elején biztos, de gondolom, utána sem csökkenne túlzottan, hacsak nincs néhány forrófejű aki irányítani akarna.

Mikor a srác szabadkozott, hogy borús gondolatokat mond el. Nem hibáztattam, mivel én is kezdtem kissé borúlátóbb leni egy kicsit.
- Semmi baj. Talán akkor váltsunk témát. Elvégre, minek az ellenségességről beszélni, mikor nincs is. Talán visszatérhetnénk valamelyik előző témánkhoz, mint mondjuk a képességek. számodra volt olyan mutáns aki a példaképed lett volna. Akár a képességei, akár a tettei miatt?
Kérdeztem a sráctól, igyekeztem eltávolodni az előző témától.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 4 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Pént. 15 Feb. - 2:18

Nem valami bőbeszédű választ kapok, de ez is tökéletesen megteszi, sokkalta többre amúgy sem számítottam, ami pedig ezt követi, egy kevés nyugodt csend a kellemes forróságban, igencsak jól érzem magam ebben a helyzetben, ebben a néhány röpke másodpercben, amikor szinte minden mozdulatlan, én is csak annyit mozgok, amennyit a mellkasom tágul minden levegővételnél, a csenet pedig csak a saját légzésem töri meg, mert mégiscsak az van eléggé közel ahhoz, hogy halljam. Képes lennék így elaludni, de van néhány dolog, ami visszatart ettől, például annak a ténye, hogy nem a saját szobámban vagyok. Végül megszakad a mozdulatlanság és a csend világa, ahogyan egy újabb kérdés elhangzik, amit talán egy kissé erőltetettnek érzek, ez viszont nem problémás. Kicsit elgondolkodom, hogy mit is válaszoljak erre. rövid legyek és tömör, vagy fejtsek ki ezt-azt?
- Igen, vettem már részt menekítésben, evakuációban és volt alkalmam jó pár fajta bűnözővel, vagy legalább is ellenséges emberrel "hadakozni", a magam épségét kockáztattam másokért saját akaratból és tettem olyan dolgokat, amik miatt biztos, hogy a pokolban fogok szénné égni. - Nem úgy beszélek, mint aki elégedett azzal amit véghezvitt és nem is úgy, mint aki bármit is bánna, tényközlés ez csupán, számtétel ha úgy tetszik. Mindenesetre is rá terelem a tekintetemet.
- Lehet a vége kicsit ijesztőre sikeredett, de semmi komoly. - Fűzöm még hozzá, mert hát nem tudom, hogy erről mit lehet leszűrni és nem akarom, hogy elkönyveljenek valami olyan megtételével, amit amúgy nem tettem, csak feltételezésből... Persze szárad néhány ember élete a lelkemen, ezért is fogok megégni odalent, igaz az már régen volt, azóta ígéretet tettem, vagy legalább is megfogadtam, hogy ha lehet kerülni fogom a halált, vagy mások megölését, nem azért, ők egy jobb, vagy rosszabb helyre kerültek, tőlük függ, az élet végül is csak egy átmenet... Ettől a befejezetlen gondolatmenettől pedig felmerül bennem egy gondolat, ami eléggé gyorsan kibontakozik és felvet egy kérdést.
- Ha úgy alakul, hogy végül elmegyünk innen, esetleg pont vissza oda ahonnan jöttünk, szerinted hogyan folytatnánk tovább?... Vagyis pontosítok, hogyan folytatnád? - Érdekel, hogy milyen ötletei vannak egy lehetőségre, mennyire merész, vagy akár tanácstalan, remélem inkább merész ilyen téren. Lehet hogy eléggé éles témaváltás, de ez most így jött ki.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Hétf. 18 Feb. - 17:42

Tina/Aaron
- Igen, addig jó, amíg ő vezetőnk. Meg nem tudom, benne jobban bízok, mint másban tenném. És szerintem mindenki így van ezzel itt - mondom még a vezető témájához kapcsolatosan.
A kérdésre, hogy ki volna a példaképem, kicsit elgondolkodom:
- Igazából, mutáns példaképem nincs. De, persze ha úgy nézzük, akkor az x-suli valamennyi tanárát annak tekintem… de hogy konkrét, aki kiemelkedik közülük, olyanom nincs. Ez lehet kissé gáz, tekintve, hogy én is mutáns vagyok. De tudod, nem annyira szeretem a példaképeket, bevallom. - mivel úgy gondolom, hogy ez azért magyarázatra szolgál, folytatom:
- Az emberek azért választanak maguknak példaképet, mert valamiben azok jobbak, mint ők, és hasonlítani akarnak hozzájuk. De… - lehet, hogy túl sok „de”-t használok… - …ha valaki a példaképed, akkor teljesen hasonlítani akarsz hozzá, ami szerintem nem jó, mert nekik is vannak hibáik, meg rossz oldaluk, és akkor az ember azokat is felveszi a jó dolgaikkal együtt. Én így inkább nem embereket tekintek példaképnek, hanem azt, amit tesznek. – veszek egy nagy levegőt a hosszú eszmefuttatás után. – Huhh, szépen elkalandoztam. Bocsi…
- És neked, van példaképed? – miután elmondtam mindazt, amit a fejemben zakatolt, jó kis visszakérdezés ez!


David/Maria
Hú de sokat megélt már! Nem is hittem volna. Ki tudja, hány ember tapasztalatával rendelkezik már. Nem csoda, hogy nem aggódik az itteni körülmények miatt. Az, hogy egy ilyen „veterán” is akad a csapatban, valamelyest enyhíti bennem a magunkra utaltság veszélyének és a tehetetlenségnek az érzését.
Az a pokolban égés picit megijeszt, elképzelem, mire gondolhatott, de mielőtt túl messzire kalandoznék a fantáziám segítségével, gyors megnyugtat, hogy azért nem annyira durva a dolog.
- Szóval, akkor te is olyan hős féle vagy? - kérdezem, kicsit elbizonytalanodva, de kíváncsi vagyok, hogy mit válaszol, nem tudom miért.
A kérdése meglep. Nem merült még fel bennem ténylegesen a visszatérés lehetősége. Talán azért, mert az a hely sem éppen mennyország, ahova visszakerülnék.
- Hát… nem tudom, még nem gondolkoztam rajta… de lehet, hogy elmennék abba a mutáns iskolába. Az lenne szerintem a legjobb hely a számomra. Új életet kezdenék, nem folytatnám a régit. – aztán én kérdezem meg ugyanezt. - És te? Ahogy látom, mindenütt jól éreznéd magad…

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
"Rezervátum" - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Hétf. 18 Feb. - 19:29

- Hős? - Kérdek vissza kissé elgondolkodva, hogy erre mit is mondjak.
- Talán egy a névtelenek közül, bár sosem tartottam magamat annak, vagy hasonlónak. Egyszerűen ez volt a munkám, segíteni másoknak ott és úgy, ahogy tudok, valamilyen szinten ez is éltetett és még most is, hiszen még egyszerűen mosolyt csalni más arcára is felemelő érzés tud lenni, az pedig hogy tudod, hogy valaki valahol neked hála éli még mindig az életét... Nem is tudom leírni milyen. - Beszéd közben egyre szélesebben mosolygok, lassan szinte átmegy vigyorba, de azt a szintet nem éri el, azért valamilyen szinten ezekre büszke vagyok, ezért is akartam az angyal programot, csak annyira mégsem voltam benne biztos. Most, hogy talán véglegesen nincs rá lehetőségem persze bánom, hogy nem döntöttem gyorsabban, de most már nem is igazán számít, így nem is kapargatom tovább magamban. Érdeklődve hallgatom, hogy mit és tervez ha esetleg elkerülnénk innen... Iskola, új élet, örömmel hallgatom, legalább lát valami reményt ebben és ami azt illeti, az ő helyében, ha olyan életem lett volna mint neki, valószínűleg én is ilyenben gondolkodnék. viszont most rajtam a sor.
- Nagyrészt, igen, eléggé nyitott vagyok az élet lehetőségeire, még ha kétkezi munkába is kéne beleszakadnom, élvezettel tenném. Ha visszatérnénk jelentkeznék az angyalprogramba, vagy keresnék magamnak egy mentort legalább, aki vállalná hogy tovább képez, vagy legalább átadja az okosságait, bár ezt önerőből is meg tudnám oldani, ha nem lenne vállalkozó. Persze ezt itt is meg lehet tenni, továbbképzés, igazán nincs hozzá eszköz, de anélkül is lehetséges néhány téren. -

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 18 Feb. - 20:38

>Aaron<
Érdeklődve hallgattam a fiú szavait, bár nem értettem vele mindenben egyet, de végighallgattam a mondandóját és csak azután fűztem hozzá a véleményemet.
- Kicsit kevered azt, hogy valakinek van példaképe és azt, hogy valaki rajongó. vannak akik fanatikusan olyanná akarnak válni, mint a példaképük. Vannak akik csak felnéznek egy-egy emberre az erejéért, szépségéért, vagy valamilyen szakterületen elért eredményeiért. Én az utóbbinak vallom magam. Például számos tudóst tisztelek a munkájáért, de az egész életem mégsem tudnám eltölteni egy laborban, annál én jobban szeretem a természet közelségét, hogy egy steril laborba zárjanak. Meg van még meg példaképem, mármint az x-meneken felül, mert őket a munkájuk miatt tisztelem. A nővérem, mert képes volt 15 évesen egyedül boldogulni, mikor a szüleink meghaltak.
Mondtam a srácnak, miközben szememen láthatta, hogy tényleg tiszteletből mondom ezt és nem a szomorúságból, ami miatt rákényszerült erre.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 4 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Kedd 19 Feb. - 1:42

David/Maria
Annak ellenére, hogy nem tartja magát hősnek, az alapján, amit elmond, én úgy látom, hogy mégiscsak az. És a mosoly arról árulkodik, meg amit mond, hogy nagyon szeret hősnek lenni.
- Most is valami hasonló „munkád” lesz, vagy van, itt a táborban, szerintem. Ha nem is pont ugyan olyan, mint akkor. Egymáson segítünk, meg ilyesmik – mondom, kicsit én is elgondolkodva a jövőnkön. – Csak ezért nem jár fizetés – teszem hozzá, próbálva viccelni.
Amikor a továbbképzést emlegeti, elgondolkodok a dolgon, mondjuk, lehet, hogy nem pont úgy, ahogy ő értette a továbbképzést.
- Amúgy, vannak valami túlélési módszerek meg technikák, hogy kell egy ilyen helyen, mint ez, életben maradni? Tanítottak ilyet a SHIELD-nél? – kérdezem, mert ha már itt vagyok a sivatagban, akkor érdekel, hogy is lehet itt megmaradni.


Tina/Aaron
A lány elképzelése erről a példakép témáról, úgy érzem, hogy helyesebbnek bizonyul, mint az enyém, mert ha akarnék – de nem akarok – sem tudnék belekötni sehol. De ezt inkább nem mondom el neki, mert valami kis büszkeséget mégiscsak akarok magamnak tudni, és nem visz rá a lélek, hogy beismerjem, neki van igaza.
Azért persze helyeslően és bőszen bólogatok, mert ha valaki egy eddigi hibás elképzelésem kijavítja, azt nem lehet reakció nélkül hagyni, valamivel csak el kell ismerni.
Amikor a nővérét említi meg, azt hinné az ember, hogy bánat fogja el Tinát, de nem. Csak a tiszteletet lehet kiolvasni a szeméből. Sokkal erősebb, mint ahogy azt első pillantásra gondolná az ember.
Végül aztán azt a kis büszkeséget is feladom, mert túl meggyőző számomra a szövege:
- Azt hiszem, neked van igazad, tényleg rosszul látom ezt a dolgot. Vagyis láttam. Ha így nézzük, akkor nekem is sok példaképem van, bár inkább irodalmi, mint tudományos téren. Tudod, inkább humán beállítottságú vagyok, legalábbis, úgy hiszem, hogy az.
- A tesóddal hasonlítotok egymásra? Mármint belülről? – kérdezem eztán, de hogy honnan jött a kérdés, nem tudom. Kíváncsi vagyok rá, milyen lehet egy testvérrel, talán ez az oka, hogy ilyen kérdés jutott eszembe. Vajon két testér belső tulajdonságai mennyire hasonlítanak? De nem is annyira térek el a témától, hiszen a testvérét nemrég említette meg.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
"Rezervátum" - Page 4 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Kedd 19 Feb. - 16:50

A munkás megszólalását kissé pontatlannak érzem, habár tény, hogy biztosan lesz majd valaki, akinek tudok majd valahogy segíteni, én pedig tényleg szívesen teszem, ezt úgy érzem, hogy ráhibázott, de a maradék része... Nos amíg nem nyomnak egy puskát a kezembe addig nem lesz oly nagyon hasonló sem, vagy legalább is még most így vélem, idővel majd kiderül, segíteni így is meg úgy is jó érzés, de mind ez most mellékes. A fizetés említésén kissé felnevetek.
- Még addig jó amíg fizetés nincs. - Fűzöm hozzá jókedvűen a véleményemet. Nos igen, a pénz, mennyi probléma is van azzal, annak örülnék a legjobban, ha nem alakulna ki értékrendszer, sem a csere formában, sem pedig a pénz formájában, inkább legyenek közösek a dolgaink, úgy nincs vita, mindenkinek megvan amire szüksége van és egy csomó probléma könnyedén elkerülhető. Ilyen kis közösséggel simán megoldható. A kérdésén gondolkodnom sem igazán kell, egyszerű rá a válasz.
- Persze, temérdek módszer van a túlélésre, igaz nem egészen egy ilyen kihalt helyre, mint ez, ahol se növény, se állat. Gusztustalantól kezdve a kellemesig szinte bármi. A SHIELD-nél ilyeneket viszont nem igazán tanítanak, a legtöbbet azok tudnak erről, akik külön erre szakosodtak, inkább kommandós képzés, bár nem nehéz elsajátítani. Például ha ki akarnánk menni most, akármennyire is hangzik furán, vastagon be kell öltözni, hogy a lehető legkevésbé érjen a nap, hogy el tudd kerülni a párolgást, úgy veszítheted el a legtöbb vizet a szervezetedből, még az izzadás sem annyira vészes mint az... - Legalább is így tudom, de ez ugyan úgy befolyásolja az izzadást is.
- Ha pedig nincs erre elég ruha akkor inkább a fejedet kötözd be, mert a tested sokáig bírhatja, de ha az agyad megsül akkor annyi... Ez két eléggé alap például és egyáltalán nem vészesek. - Nem úgy mint a vadonban lévő sebek kezelése... Nagy seb mondjuk a lábon? Rakd ki a napra, max tíz perc és tele lesz legyekkel, teszik a dolgukat, a kis férgek pedig az elhalt szöveteket és a mocskot eszik meg először... Kösd be és menj tovább, ha meg már úgy érzed hogy már fáj amit csinálnak akkor ki kell tisztítani és kész. Hála a jó égnek sosem kellett még ezt csinálnom, remélem nem is kell majd mert a gondolatától kissé libabőrös vagyok. Remélem hogy nem kíváncsibb vészes megoldásokra, mert tudnék neki mondani párat de nem igazán tudom, hogy miként fogadná.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 4 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.