Caedes

Go down

Caedes Empty Caedes

Témanyitás by Caedes Pént. 08 Feb. 2013, 14:17

• NÉV: szimbionta: Caedes. Gazda test: Peter Gray
• EGYÉB NÉV: Démon
FAJ: szimbionta, / (tudattalan gazdatest)
NEM: férfi
• JELLEM: Nekem egyik féllel sincs semmi bajom. Teszem a dolgom és kész.
• SZEMÉLYAZONOSSÁG: titkos
SZÜLETÉSI HELYE ÉS IDŐ: New York A.I.M. Labor 2017. 08. 26.
• KOR: 6 év mióta létre hoztak, de a testem 20 évesnek néz ki.
CSALÁD: ismeretlen
FOGLALKOZÁS: szimbionta ként: zsoldos, bérgyilkos. De amikor a gazda testem arcát mutatom, akkor egy szabadúszó fotós a hivatásom.
TESTMAGASSÁGA: változó / 179cm
TESTSÚLYA: változó / 68kg
SZEME SZÍNE: szimbionta: vörös.   ember: feketés barna.  
HAJA SZÍNE: nincs haja / fekete
BŐRE SZÍNE: fekete, sötétlilás kristályokkal / világos barna, enyhén már fehéres
KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL: szimbionta: sötétlilás kristály kinövések, enyhén páncélszerű külső. Ember: tetoválás a jobb vállán (farkába harapó kígyó benne római számmal 4.). sebhely a bal szemöldökénél.
• REPÜLÉSI SEBESSÉG: 0

EGÉSZSÉGI ÁLLAPOT/ BETEGSÉGEK: egészséges

• ÉLETTÖRTÉNET/ ELŐ SZÓ:
1971-ben, Oroszországban meg született Szebasztien Szlamof. Mondhatnál boldog családba, született, de ez nem igaz. Az emberek nem kedvelték a családját egyáltalán. Édesapja még a születése előtt eltűnt, édesanya bele halt a szülésbe. Két testvére volt, a bátya Günther, és a nővére Maya. Éveken át egyik nevelőszülőktől mentek a másikhoz. Egyik szülőse fogadta el, hogy Günther és Maya mutánsok. 1981-ben, egy árvaházba kerültek, két évig minden rendben volt. 1983-ban, az ekkor már 17 éves Günther egy verekedésbe keveredett az intézetben. A verekedés közben Günther mutáns hatalma irányíthatatlan lett. Az egész testén elterjedtek a kristályok, és minden irányba nőttek, megölvén azt, aki az útjukba kerül. Szebasztien sokkos állapotban ledermedt, mozdulni se bírt, csak ámulva nézte, ahogy a bátya egyre jobban eltűnik, és azok a gyerekek, akikkel már két éve együtt él hogyan halnak meg a testvére miatt. Maya igyekezet a sérült gyerekeket meg gyógyítani, amikor észre vette, hogy az egyik kristály dárda az öccse félé halad, de az meg se mozdult. Amikor ezt látta gyors az öccse elé ugrót, hogy megvédje. Mayának átfúrta a mellkasát a kristály, és levágta Szebasztien bal kezét. Csak erre a fájdalomra kelt fel a sokkos állapotból, ekkor vette észre, hogy egy azon a napon vesztette el a bátyát, és a nővérét is. Maya élete utolsó cselekedete az volt, hogy mutáns gyógyító hatalmával, begyógyítsa öccse csonk karját. Igaz életben maradt Szebasztien, de elvesztette a családját, és a karját, helyette egy csonk maradt, amin ott maradt élete végéig a bátya mutáns hatalmának egy része, a sötét kristály. Maya csak így volt képes meg gyógyítani, hogy a kristálydarabkával elzárta a sebet. Tíz hónapig volt a kórházban Szebasztien, és egyre csak arra a szörnyű napra tudót gondolni. Úgy határozott meg fejti a bátya halmának a titkát, és meg szerzi magának. Szebasztien biológusnak ment. Több egyetemre is járt, igyekezet minden lehetséges információt, tudást, meg tanulni. Mind e közben 1992-ben, Bronxban meg született Peter Gray. Hétköznapi családba született. Szülei Harry Gray és Emilly Gray. Apja capoeira oktató, anya házi asszony voltak, 1995ig, amikor két ellenséges banda tűzharcába nem keveredtek. Peter egy árvaházba került, ahonnan 2007-ben, meg szökőt. Az utcán élt, és a járókelőknek tartott capoeira bemutatót, ebből élt. 2009-ben, érte az igazi szerencse a srácot. Jak Kervin meglátta a fiú tehetségét, és lassan köteledet hozzá. Összebarátkoztak, később adoptálta Pétert és elvitte magával Brazíliába, ahol tovább képezték a capoeira tudását. Peter 21 évesen visszatért Amerikába, és csatlakozott a hadsereghez. Oroszországban Dr. Szabasztien Szlamof saját laborra tetszett, és sorra kezdte el a kudarcra ítélt kísérleteit a bátya hatalmáért cserébe. 2016-ban, a doki először próbált emberen végezni kísérlete, nem volt teszt alanya így saját magán próbálta ki a szérumot, amit kifejlesztett. A szérum, nem volt még teljesen kész, ezért el kristályosította a csont szerkezetét, ezáltal a jobb lábára lesántult. 2017-ben, Peter leszerelt a hadseregtől, és az újonnan meg alakult A.I.M. nevű céghez csatlakozót, ahol kiképezték, és az egyik legjobb katonájuk lett. Csak a vizsgálatok kimutatták, hogy szív rákja van, és nincs sok ideje hátra. Ugyan ebben az időben az A.I.M. Fel figyeltek Szlamof munkásságára, és felkeresték, hogy csatlakozón hozzájuk, majd ők meg adnak neki minden szükséges dolgot a kísérlete befejezéséhez. A doki csatlakozót is a szervezethez. Három kísérlettel bízták meg. Az egyik a saját kutatása a kristály képességek létre hozása, a másik az Ourobosz kísérlet, és egy nem régiben talált szimbionta mintájából létre hozni egy fejlettebb szimbiontátt az A.I.M. részére. A kristálykutatások jól haladtak, csak nem tartotta alkalmasnak, hogy emberbe ültessék az eredményeket, ekkor jutót eszébe, hogy a szimbiontának a DNS-be építse bele majd. Dr. Szlamof és Peter az Ourobosz kísérlet kapcsán ismerkedtek meg. A kísérlet célja, hogy feljavítsák Peter izomzatát, reflexeit, érzékszerveit, tulajdonságait, és regenerációs képességet adjanak neki. Titokban a doki olyan parancsot, kapót, hogy Peternek szelektálja az emlékeit, hogy mindig, hű maradjon a szervezethez. 2017 nyarán a doki létre hozott engem. A kristály képletét három részre szedte szét, egy része már eleve Szlamofban volt, egy kicsit belém is rakott, de a többit Peterbe helyezte el. Hónapokig egy vacak kis akváriumban tartott és az életjeleimet ellenőrizte. Az Ourobosz kísérlet kudarcba ment, Gray emlékeit törölték, csak a tudása maradt meg, a teste egészséges lett, de ön gyógyító képességre nem rendelkezett. Test végül is felelt erősítve, csak nem, úgy ahogyan tervezték, és használható volt, csak öntudata nem volt, egyszerűen csak egy üres váz maradt. Szebasztien le hibernálta a testet. Visszatérve rám, én végül 6 hónap után kerültem ki az akváriumból, és a doki lett az első gazda testem. Amikor én voltam a domináns fél vissza kaphatta a karját. Meg szereztem a képlet nála lévő részét, az ismereteit. 2018-ban, 10 hónap után váltunk el a dokival egymástól. A 10 hónap alatt bánatomra nem tettünk semmit csak vizsgálatokat végzet rajtam, és a lefagyasztott testen. Halálra untam magam, csak arra vártam, hogy elkészüljön teljesen Peter Gray teste, és elfoglalhassam. Majd aztán 2018 áprilisában végre eljött, amire vágytam. Enyém lett a test, a kristály képlete teljes lett, létre jöttek a kristály kinövéseim, képes voltam irányítani azokat. Eleinte szokatlan volt, hogy egyedül vagyok a testben, de nagyon élveztem. Egy test, ami csak az enyém. A kristályok szerepe a védekezés, támadás, és az erő növelése. Úgy alakíthattam a formájukat és a méretüket, ahogyan csak akartam, akár teljes páncélként is használhattam. Ilyen képességekkel rendelkeztem, és még mindig be voltam zárva egy laborba, ezt már nagyon untam, és amikor nem figyeltek elkezdtem tombolni, mindent és mindenkit meg semmisítetem ami az utamba állt. A biztonságiak hang fegyverekkel tudtak le állítani. A doki nem engedte, hogy megöljenek, helyette le hibernáltak. 2019-ben, májusában ébredtem fel. Amikor felkeltem a hibernációs kamrám mellet ott hevert holtan Dr. Szebasztian Szlamof. Teljesen össze voltam zavarodva. Amikor elmúlt a kábult állapotom-elindultam, hogy kijussak. Minden utamba került katonát. Amikor kijutottam a felszínre hatalmas nagy köd borított minden és nem tudtam, hol vagyok. Találtam egy régi templomot, ami pont meg felelt főhadiszállásnak. Később kiderült, hogy New Yorkban vagyok. Nem volt szinte semmi a városban, csak sérült, éhező túlélők és ostoba vandálok, bandák. Az első pár hónapban csak úgy unaloműzésből gyilkolásztam őket. Később már pénzért kezdtem vadászni az emberekre. 2020-ban, egyszerre csak eltűnt a köd, és meg nyílt az út a külvilágba. Első utam Madripulba vezetett, ahol ki tapasztaltam a bűnözök világának minden szintjét. Én lettem Caedes a bérgyilkos, zsoldos szimbionta, annak dolgoztam, aki a legtöbbet, tudót fizetni. De lett egy hétköznapi életem is Peter Gray ként, szabadúszó fotós voltam. A fotós szakma tökéletes álca volt arra, hogy folyton utazok egyik helyről a másikra. 2022-ben a Shield újra alapult, és persze, hogy elkezdtek üldözni, Párizsban sikerült is lekapcsolniuk. Egy évet voltam a Shield egyik börtönében. 2023-ban, valakik meg támadták a börtönt, és esélyem nyílt a szökésre. Úgy döntöttem vissza térek New Yorkba. Amikor visszatértem meg kerestem a templomot ahol régen éltem, és az évek alatt összegyűjtött, felszerelés, és pénzből kicsit modernizáltam. Azóta itt élek, és annak dolgozok, aki a legtöbbet fizet.

• KÉPESSÉGEI: Alakváltás, gazdatest képességeinek és emlékeinek imitálása. A teste szilárdságát a folyékonytól az acélig tudja alakítani. Alapszintű regeneráció. A gazdatest képességei, ereje növelése. Biokristály kinövései vannak. A kristályokat, mint a testét tudja alakítani a szilárdságát. Főleg kések, kardok, pajzsi, és más egyéb szúró vágó eszközként tudj a kristályokat hasznosítani. A kristályok előnye, hogy képes az egész testére kiterjeszteni ekkor egy a gyémántnál is erősebb pajzzsal rendelkezik a pajzs 3 körig használható, ami a tűztől is meg óvja. De a hátránya, hogy a mozgékonysága nagyban lelassul, és a gang fegyverekre sokkal érzékenyebb, mert a kristály pajzs berezonál tőle.

• SZAKÉRTELMEI: capoira, katonai és A.I.M. kiképzés, biotechnológiai ismeretek, fotós szakértelem.


A hozzászólást Caedes összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 23 Dec. 2014, 10:21-kor.
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Caedes Empty Re: Caedes

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 09 Feb. 2013, 13:26

Szia!

Vannak gondok az előtörténettel. Mindenek előtt túl rövid, és maga a koncepciód nem fog összejönni, mert a szimbionta megvásárlása 5 kredit, a játékosok pedig 4 kredittel indulnak. Láthatod a szimbionták leírásánál, a JK és NJK résznél. Neked értelemszerűen NJK-ként kéne, mert a karaktered a gazdatest, nem a szimbionta.
Továbbá:
Az AIM 2017-ben alakult, tehát 2003-ban nem születhettél az ő laborjukban.
Helyesírási hibák:
"ami nagy előnyöket, adót" - nem részletezném
"meg próbált meg szöktetni" - igekötőt és igét egybe írjuk, ha az igekötő az ige előtt van. (pl. megszökött, átmászik, felásom)
"gyűlölnöm kéne az A.I.M. Azért" - A.I.M.-et azért
"meg szabadultam" - lásd feljebb
És ami még nagyon fontos: 20 év alatt nem lehet megtanulni minden önvédelmi sportot, harcművészetet, fegyvert, gyilkolási módot

Szólj, ha kitaláltál valami megoldást, és készen vagy a javítással!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Caedes Empty Re: Caedes

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 16 Feb. 2013, 19:27

A javítások jók, a képességedhez még írd bele, hogy a kristályból készült teljes páncélt max. 3 körig tudod fenntartani, aztán kifáradsz.

Készíts egy adatlapot is, a kezdő pénzed 2000 $.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Caedes Empty ADATLAP

Témanyitás by Caedes Pént. 01 Márc. 2013, 15:02

ADATLAP:
• NÉV: Caedes / Peter Gray
• LAKÁS/LÉTESÍTMÉNY: Queens-ben a Japán negyedtől nem mesze van egy kis templom amit lakásnak használ.
• NJK: Peter Gray
• FOGLALKOZÁS: Bérgyilkos / szabadúszó fotós
• MUNKAHELY: aki többet fizet,  (mind 2 munkája terén)
• PÉNZ: 1000$
• BEVÉTEL/HÉT: 300$
• ESZKÖZÖK:
• FELSZERELÉS/FEGYVEREK: félautomata pisztoly, fényképezőgép,
• VÁLLALAT:-
• SZÖVETSÉG:-
• TÖRZSHELY, AHOL MEGTALÁLHATÓ: Queens-ben lévő régi templom
• ISMERTEBB SZÖVETSÉGES:-
• ISMERTEBB ELLENSÉG:-
• FELHASZNÁLT KREDITEK: 3
• FENNMARADÓ KREDITEK: 1


A hozzászólást Caedes összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 23 Dec. 2014, 10:22-kor.

_________________
Caedes Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Caedes Empty BÖVÍTÉS

Témanyitás by Caedes Pént. 01 Márc. 2013, 15:04

Bővítés:


Bio Kristály
A kristályokat dr. Szebasztien Szlamof fejlesztette ki a bátya X-génjéből. A kristály össze tételének köszönhetően az acél és a gyémántnál is keményebb, és élesebb a legtöbb kardnál, még is szabadon lehet alakítani a méreteit, és a formáját. A test bármely pontjából szabadon képes növeszteni. Akár teljes test páncélként is (3kör), a sebességét nagyban lelassítja. A kristályokat csak a testéből tudja növeszteni, a testén kívül nem tudja létre hozni (egyelőre). A kristályok átlag hőmérséklete 0fok. Míg a tűztől meg véd, az erősebb hang típusú fegyverek hatását sajnos felerősíti, mert be rezonálnak a kristályok. Amíg a kristály egy 5 cm vastagságú pontban a testhez csatlakozik nincs semmi baj, de ha leválik a testtől, elporlad. A szimbionta alap képessége miszerint a testéből képes csápokat növeszteni, fel tudja erősíteni, hogy a csápokat kristály réteg, vonja be, így olyanok, mint ha nagy pengék lenének. A szabadon alakítás miatt, nincs szüksége szúró vágó eszközre, mert képes elő állítani a testéből


A hozzászólást Caedes összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 14 Márc. 2013, 16:43-kor.

_________________
Caedes Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Caedes Empty BŐVÍTÉS

Témanyitás by Caedes Vas. 03 Márc. 2013, 20:45

https://www.youtube.com/watch?v=0bPacT-R3bs

KÉPEK:
Emberi alakja:
Caedes GUILTY.CROWN%3A.Lost.Christmas.full.1216263
Tetoválása:
Caedes Ouroboros042  benne egy római négyessel.
Legtöbbet használt alakja:
Caedes Symbi
Caedes Fejna
Kard:
Caedes Kardq
A legerősebb formája:
Caedes Szimbioteultimate
Caedes Ultimatefej
Caedes Ultimaterajz


A hozzászólást Caedes összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 11 Feb. 2015, 12:34-kor.

_________________
Caedes Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Caedes Empty Re: Caedes

Témanyitás by Caedes Szer. 06 Márc. 2013, 12:23

Caedes írta:ADATLAP:
• NÉV: Caedes / Peter Gray
• LAKÁS/LÉTESÍTMÉNY: Queens-ben a Japán negyedtől nem mesze van egy kis templom amit lakásnak használ.
• NJK: Peter Gray
• FOGLALKOZÁS: Bérgyilkos / szabadúszó fotós
• MUNKAHELY: aki többet fizet,  (mind 2 munkája terén)
• PÉNZ: 19600 $
• BEVÉTEL/HÉT: 300$ (minden szombaton, kezdés február 16)
• ESZKÖZÖK: fényképezőgép
• FELSZERELÉS/FEGYVEREK:(bérgyilkosi fegyver félár)  4 db félautomata pisztoly 1500$y,  1 db fényképezőgép 250$, 1 db Ingram 550$, 2 db tör 30$, kasza 2 db 90$. kard 2 db 150$, Többszörösen ellenálló speciális öltözék (bírja a magas hőmérsékletet, fagyot, véd az elektromosáramtól, golyóálló, saválló) 5000$
• VÁLLALAT:-
• SZÖVETSÉG:-
• TÖRZSHELY, AHOL MEGTALÁLHATÓ: Queens-ben lévő régi templom
• ISMERTEBB SZÖVETSÉGES:-
• ISMERTEBB ELLENSÉG:-
• FELHASZNÁLT KREDITEK: 5,2
• FENNMARADÓ KREDITEK: 0,5

Caedes Chromedeserteagle2
Caedes 1343736679
Caedes Asgingramtacticalapp815
Caedes Weapon_of_choice_by_anarison
Caedes Dsc0327985423zoom
Caedes Ptds2dsrlg


(2015.01.27.)


A hozzászólást Caedes összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 27 Jan. 2015, 17:45-kor.

_________________
Caedes Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Caedes Empty Re: Caedes

Témanyitás by Caedes Csüt. 06 Jún. 2013, 10:59

Szint lépés
2 szint. kredit 6
kapott kreditek 2
elhasznált kredit: 3
Meglevő Kredit 0,5

(1 gazdatest+ 2,5 képesség fejlesztés+ 2 kredit otthon = 5,5 kredit)

Újabb szint lépés.
3. Szint. 8. kredit.
Kapott kreditek száma: 2
Meg lévő kreditek száma: 2,5 kredit.
Elhasznált kreditek: 3 (1, gazdatest, 2,5 képesség fejlesztés, 2 templom meg vétele = 5,5 kredit van eddig elhasználva (változatlanul).


A hozzászólást Caedes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 21 Márc. 2015, 09:15-kor.

_________________
Caedes Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Caedes Empty Re: Caedes

Témanyitás by Caedes Csüt. 26 Szept. 2013, 09:50

+  KÉPESSÉGEI:
alapszintű szimbionta képességek és egyedi képességek: alakváltás, gazdatest képességeinek és emlékeinek imitálása. A teste    szilárdságát a folyékonytól az acélig tudja alakítani. Alapszintű regeneráció. A gazdatest képességei, ereje növelése. Biokristály kinövései vannak. A kristályokat, mint a testét tudja alakítani a szilárdságát. Főleg kések, kardok, pajzs, és más egyéb szúró vágó eszközként tudja a kristályokat hasznosítani. A kristályok előnye, hogy képes az egész testére kiterjeszteni ekkor egy a gyémántnál is erősebb pajzzsal rendelkezik, a pajzs 3 körig használható, ami a tűztől is megóvja. De a hátránya, hogy ha a full pajzsban van  a sebessége jelentősen lassul, és a hang típusú fegyverek jobban hatnak rá, mert a kristály berezonál, de sima alakjában a rezonancia sokkal kisebb.


+2,5 kredit képesség:
Az acéllal megegyező kristály test pajzs, aminek elenyésző a súlya, az átlagos szimbionta formáját sokk kisebb részből felépülő kristállyal vonja be, ezáltal úgy nézik, mint ha csak a kristály lenne rajta, de az így létre hozót kristályokat kikel lökni a szervezetéből ezért képes kilökni mint a lövedéket a kristályokat. 15 méter sugarú körben képes a kristályokat ellőni. (1 kör a tüskék lövése, a pajzs 3 kör)


A hozzászólást Caedes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 23 Dec. 2014, 18:47-kor.

_________________
Caedes Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Caedes Empty Re: Caedes

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 26 Szept. 2013, 09:55

Elfogadva, és 15 méter sugarú körben vagy képes a kristályokat ellőni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Caedes Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Caedes Empty Re: Caedes

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 29 Ápr. 2014, 23:42

Aki Caedest keresné, az itt találja meg:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2303-fekete-farkas

_________________
Caedes 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Caedes Empty Re: Caedes

Témanyitás by Caedes Hétf. 29 Dec. 2014, 16:37

Kiegészítés:
Caedes csatlakozott a Kéz nevű szervezethez. Hónapok óta a klán zsoldosa. De amig nem igénylik szabad bérgyilkos.

_________________
Caedes Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Caedes Empty Re: Caedes

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.