Lent

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Morsus Szomb. 25 Május 2013, 23:25

Az indián morog és húzza fel magát, de nem bír felállni és vissza csúszik eszméletlenül. A ketrec ajtaja nyílik és a bemondó felemeli a győztes kezét. A másikat pedig kiviszik. Hood körbe néz.
- Oké... élünk. Siessünk. Kezdem felejteni a nyelvet.
Mondja és miközben vissza engedik a lányt addig a maffiavezér komoran méregeti a triót és kezdi elővenni a pénzt. Csak úgy belenyomja Hood kezébe. Egy pillanatra ránéz a férfi majd zsebre vágja érdektelenül.
- Jó harcosod van. Honnan való?
Gunny ekkor kapja a kártyáján Amelia üzenetét.


Wha'delac
Az idegen tervei tökéletesen beválnak. beviszik őt a kórterembe és látja a folyosón az ajtókat, honnan vitték és hova viszik. hány őr van út közben és hány kamera. Mikor a kórterembe ér a teste zöldes fényben kezd izzani és az izmai megfeszülve növekednek. Könnyedén felpattan és az orvosi eszközökkel elintézi az orvosokat majd az első két berohanó őrt mielőtt bármilyen vészjelzés megszólalhatna.

Lar'syee
A shi'ar egy pillanatra érzékeli a társa gondolatait és tudja, hogy az halottnak tettei magát, hogy kitudjon szabadulni. A telepatikus manipuláció hat, mert a vallattók egyre kevésbé mernek megszólalni.
- Mikre képesek a fajtabeliek?
A válasz után némi csend.
- Hány idegen faj van még odakint?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Jelly Vas. 26 Május 2013, 16:14

A krogen úgy érezte, hogy a testébe új erő költözik. Az izmai megdagadtak, soha ennyire még hatalmasnak nem érezte magát. Alig hogy véget ért a folyamat, felpattant, felkapott egy szikét, majd teljes erejéből a legközelebbi tudós szemüregébe vájta, kihúzta, majd hihetetlen gyorsasággal elmetszette annak a fickónak a torkát, aki azt merészelte rá mondani, hogy ő nőstény.
Holtan esett össze. Whadelac időben reagál a beérkező őrökre. Azonnal eldobja a szikét, becélozva az elől lévő fegyveres gégéjét. Az hörögve esik össze a nyakába álló pengétől. Még nem ért le a földre, de Whadelac az őr társához érkezik, elkapja a nyakát, majd teljes erejéből a falhoz vágja.
Felröhög, mikor körülnézz. A szobában egy élő sincs már, hála az ő áldásos tevékenységének. Hisz ő veszélyes volt, krogen. Egy bestia, egy szörnyeteg. Átkutatja az őröket fegyverek után, majd miután magához vette őket, elindul a folyosón, úgy döntött, hogy először a shiar't keresi meg.
Tudta hogy nem halt meg, és valószínűleg ő is a saját kiszabadulásán ügyködik. Halálmadár volt, találékony és ravasz harcos, akiknek a trófeája nagyon sokat ért a krogenek körében.
Azért ő is tehet valamit. Az új ereje csak megkönnyíti a dolgát. Lecsukja a szemét, majd koncentrálni kezd. Megpróbál egy óriási földrengést okozni a városban, ezzel katasztrófát okozva a városban. A káoszt kihasználva pedig a társával együtt könnyen kijuthatnak innen és akár a bolygóról is...
Persze még a sakaariakat is meg kell próbálnia kijuttatni innen, bár reméli, hogy ők is veszik a lapot az első rengésnél és segítenek neki.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 27 Május 2013, 10:19

Továbbra is ugrásra készen figyeltem a srácot, de nem pikkelyesedett ki teljesen és nem lett vörös sem, így legalább nem kellett vérengzést csapni ezen a helyen. Végül eszméletlenül terült el a földön és ezzel a ponttal fellélegezhettem. Most álltam csak fel teljesen nyugodt helyzetbe és az izmaim feszítése is abbamaradt. Nem volt már rá szükség. A bíróra tekintettem és amint odaért hozzám, hagytam, hogy felemelje a karomat mutatva, hogy én győztem. Mint a régi szép időkben, csak itt a közönség állt teljesen más fajokból, mint odakint. Az egész megszokott hercehurca után kisétáltam a helységből és visszaveszem a táskát attól, akinél van. Láttam a pénz átadását és a kérdést már hallottam is.
- Las Vegasból jöttem – mondtam.
Néhány pillanatig végignéztem a férfin, majd a csipogást hallottam meg, a kabátom takarásában, mintha telefont néznék pillantottam a kártyára. Szóval ők gondban vannak, remek. Visszaemeltem a tekintetem az indián férfira.
- Ha már így üzleti viszonyba kerültünk a fogadás miatt, szeretnék lehetőséget adni magának arra, hogy visszakapja a pénzét. Szeretnék némi információt vásárolni…
Végignéztem a helyen, még mindig valószínűleg tömve volt.
- Persze, ha megoldható, valamivel privátabb helyen beszélhetnénk meg ezt uram.


Lar’syee elkapta a társa gondolatait is, épp most húzza a krogen át a saját terveit és muszáj lesz a tempón gyorsítania még azelőtt, hogy újra bekapcsolnak a riasztók és valaki ismét kiüti őt. És jött a kérdés, hogy mire képesek, ez volt az a pillanat, amikor esze ágában sem volt őszinte választ adni a kérdésre. Nem, majd megmondja, hogy telepaták és éppen most befolyásolja a fogva tartóit azért, hogy szabadon engedjék. A manipulálást pedig folytatta, a félelemmel teli vegyes félelem már megvolt, így következhetett, hogy nem akarnak háborút kockáztatni a fajával és emiatt a legjobb lenne az, ha elengednék őt. A kérdés után kezdett most ebbe bele, majd amíg ezt tette, mintha gondolkodna válaszolt.
- A legtöbben képesek repülni, szárnyaink vannak, tojásokkal szaporodunk – magyarázta. – A karmainkkal egy magukhoz hasonló lényt képesek vagyunk széttépni – túlzott a magyarázattal. – Fizikailag erősebbek maguknál, ellenállóbbak… mindenkit harcosnak képeznek ki, e szerint nevelkedünk.
A telepátia maradt ki, majd a kialakult csendben tovább folytatta a manipulációt újra emberről emberre, majd ismét egy kérdés, aminek a válasza ijesztő lehet ezek számára.
- Csak a shi’ar több száz fajt igázott le, és legalább még két tucat olyan faj van, ami egy-egy galaxist ural, nem beszélve a kozmikus entitásokról, amik Galactusnál is veszélyesebbek – magyarázta. – Több faj van odakint, mint amennyit felfogni képesek. És, hogy ebből mennyi lehet veszélyes magukra? Százak, ezrek, valószínűleg.

//Folytatás: 13-as katonai bázis//


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 30 Május 2013, 00:18-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lent - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Morsus Szer. 29 Május 2013, 23:49

Wha'delac
A gyilkosságok utána krogen koncentrálni kezd. Az erő összegyűlik a testében. A hatalmas energia egy pusztító hullámként árad szét. A rengés a legerősebb, amit valaha idézett. Az épület megremeg majd az áram megszakad és a tető repedezve szakadozik, ahogy a rengésektől minden elkezd összeomlani. Robbanások törnek ki, sikoltásokat hall és a füst mindent betakar.

Lar'syee
Érezhetően rettegnek a shi'artól, de annyira, hogy már beszélni sem tudnak. Bentről a feszültség. Ekkor egy rengés hullámát érzi meg. Az épület megremeg majd az áram megszakad és a tető repedezve szakadozik, ahogy a rengésektől minden elkezd összeomlani. Robbanások törnek ki, sikoltásokat hall és a füst mindent betakar.

Folytatás:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1975-13-as-katonai-bazis#30762

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Szehmet Szomb. 01 Jún. 2013, 20:31

-Siessünk.-Biccent Szehmet is, és tekintete a pénzes fickóra vetül. Annak méregetése halvány visszhangra talál Cicában, e furcsa kreatúrában, aki turistaféleként áll előtte, s végül elmosolyodik, az esetleges feszültséget is enyhítve ezzel. Szehmet aztán hagyva a férfiakra a beszédet Gunny után néz, aki lám már csatlakozik is. Biccent neki, s egy pillanatra fontolgatja, hogy pér lépéssel elé menjen, végül nem lép el Hood mellől, csak látszólagos figyelme fordul arra ahonnan csapattársuk érkezik, most hogy a helyi nagykutya nehézkesen válik meg a bankóitól. Nem érezné böcsnek. Bár nem szimatol látványosan, a belélegzett levegő mégis elemzésre kerül, hogy a férfiről minél többet kihámozhasson.
-Gratulálok, jó harc volt.- biccent Gunny felé, bár meglehetősen üresnek érzi, az ezúttal nem ömlengősre vett, a szavakat. Nem olyasvalaki ő aki megítélhetné a társa harcait, vagy véleményezhetné azokat, kiváltképp, hogy egészen más módszerekkel és eszközökkel dolgoznak, főként pszichés értelemben. Vagy dolgoztak. S most, hogy a figyelmet megkapták hála Gunnynak, nincs szükség több ripacskodó reklámra sem. Végül az üzletelést mégsem Hood kezdte meg, ahogy Cica számította, de így talán jobb is volt... csakhogy kezdett olyan érzése lenni, hogy a két nehézfiúval maga mellett, előbb utóbb neki is elő kell majd állnia valami veszedelmes specialitással, hogy megőrizzék kiverekedett pozíciójukat, hiszen ahogy gondolta, nehézfiúkkal ritkán utazgatnak ilyen helyre használhatatlan hölgyikék.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Morsus Pént. 07 Jún. 2013, 21:59

A férfi elismerően méri fel Gunnyt.
- Erős és még okos is. Vigyázz barátom, mert a végén lecsapom a kezedről.

- Azt megnézném.
Mondja Hood konok mosollyal.

- Erre.
Mondta a főnök és a kis vip termébe vezette őket. Két indián lány bikiniben várta őket. Meg két hatalmas indián állt öltönyben őrként. Az ajtó bezáródik. A férfi leül a fotelébe és átkarolja a két lányt.
- Mégis miben lehetek a szolgálatukra?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 08 Jún. 2013, 18:23

Viszont biccentettem Szehmet irányába, amikor ő tette mindezt. A maffiafőnökhöz hasonlóan én is végigmértem őt újra, majd a közte és Hood közötti párbeszéd után ragadtam vissza magamhoz a szót.
- Félreértés ne essék, én nem az a fajta „vad” vagyok, akit ő „tarthatna”. Maximum ő lehetne az én szeretőm és nem fordítva – feleltem.
De ettől függetlenül nem mintha lenne bármilyen esélye is a főnöknek arra, ami megfordult a fejében. A többiekre pillantottam, majd elindultam a férfi után. beérve a helységbe azonnal végigmértem, a lehető legkevésbé feltűnően, két gorilla, két nő. Ha volt még ülőhely, akkor leültem én is és keresztbe tettem a lábaimat, majd így néztem vissza a főnökre, aki máris a lényegre tért.
- Két dolog lenne – kezdtem. – És a kettő némileg összefügg. Az első, nem is olyan régen, pár hete néhány közös barátunk érkezett a szigetre. Mutánsok, volt, amelyiknek külső jegyei is voltak. eltűntek. A kormánynál természetesen korábban már érdeklődtünk, az állításuk szerint elhagyták az országot. Mindez persze hazugság…
Kivártam néhány pillanatot.
- Őket szeretnénk megtalálni, illetve érdekelne, hallottuk, hogy állítólag nincsenek mutánsok Genosha-n – kiemelve az állítólag szót, utalva rá, hogy tudom, hogy micsoda a bajnoka. – Hogyan lehetséges ez, és van-e valami, amit a kormányuk titkol ez ügyben, mert ha igen, a barátaink nagy veszélyben lehetnek.
Mindezek után várakozóan néztem a fickóra és vártam, hogy esetleg Hood és Szehmet hozzátesz-e valamit.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lent - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Szehmet Szomb. 08 Jún. 2013, 23:09

Szehmet önkéntelenül is elvigyorodott, ahogy a fejes fickó Gunny felé tett finom ajánlatot. Ha "lecsapná" Hood kezéről, az valóban veszélyes és nagyon kemény eseménysort indítana el, hacsak nem lenne tervben egy beépített ember elhelyezése. Gunny válasza mindenesetre pimaszul erőt sugalmazó volt, amiben bizonyára nem kételkedett sneki, aki látta harcolni.
A VIP terembe megérkezve, ha volt ülőhely még, és úgy látta, hogy gond nélkül teheti, maradt a tisztes ácsingózásnál. A székek a tárgyalóknak valók, a helyzet pedig a kis teremeben kényelmetlenebbnek annál, minthogy elengedje magát. A mosolyát megtartotta, és a napszemüveg mögül mérte fel a bentieket. A testőrökről sütött hogy mifélék, és ha odalenn a ketrecben mutánsok ugrottak egymásnak, biztosan nekik is megvannak a hasznos képességeik, ahogy a főnök nyuszikáinak is, vagyis az ő esetükben inkább csak kereste ezek lehetőségét a csinos pofik mögött. A mosoly maradt, a karjait kényelmesen keresztbe fonta, ahogy végül a fejesre terelődött a tekintete.
Aztán enyhén meglepődött azon, hogy Gunny ilyen nyíltan kezdett bele a céljaik ecsetelésébe. Talán enyhén meg is rándult, mindenesetre igyekezett gyorsan összekapni magát, az öregek tapasztalataira hagyva a dolgot, és újra felvenni a mosolyát. Kellemetlennek érezte, hogy csak végigasszisztálja a küldetést, ugyanakkor jó tapasztalatnak tűnt a nagyöregek mellett részt venni valami újban.
Teljesen mégsem nyugodott meg, s ha tehette volna, farkincája valószínűleg leírt volna pár ívet. Hála az égnek gondoskodott róla, akkor is, ha az ott velük szemben már megszimatolhatta mifélék. Most vagy infót kapnak majd szívességért, pénzért, harcért, vagy pácban lesznek. Így is, úgy is kezelni kell majd a helyzetet. Azért biztos ami biztos, a Fejes arcát fürkészte, hogy idejekorán reagálhasson az esetleges problémára.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Morsus Vas. 09 Jún. 2013, 22:36

Hood csendben figyel, de a Maffiózó elégé meglepődik az indián lány szavain.
- Úgy hittem., hogy ő a főnöke.
Hood gyorsan közbe vág.

- Én hagyom, hogy a saját embereim intézzék az ügyeket. Főleg, ha ilyen tehetségesek.
- Á, értem.
Mondja picit elgondolkodva a férfi. Közben megragadta az egyik lány fejét közel csúsztatta magához és finoman megrágcsálta a fülét.
- Jobb, ha kimentek kicsikéim.
Innen kezdve a törzsi nyelvén szólt a lányokhoz, akik küldtek egy csókot Hoodnak majd kisétáltak.
- Mondjuk azt, hogy a kormány úgy döntött nincsenek mutánsok. A legtöbb mutáció amúgy sem volt feltűnő és egy ennyire statáriális államban ez teljesen belefér.
A térdeire csap.
- A fenébe is! De jó újra angolt beszélni és amerikaikkal lenni! A vendégeim! Hozzatok pezsgőt és bármit, amit kérnek! A vendégeim!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 10 Jún. 2013, 09:39

A főnököm, nevetséges! De mikor Hood közbevágott, akkor csak helyeslően bólintottam arra. Amit mondtam pedig mindenre értettem és nem csak arra. Kissé megfeszültek az izmaim, amikor a lányokat kiküldte és a saját nyelvén szólt hozzájuk. Túlságosan paranoiás voltam ilyen tekintetben, hogy ne merüljön fel bennem, hogy lehet, hogy értesítik a hatóságokat. Bár abba belegondolva, hogy mi ez a hely és mi megy erre, akkor nem biztos, hogy ettől kellene tartani. Nem akarhatta saját magát lebuktatni. És végre megtudtuk, hogy miért „nincsenek” mutánsok a szigeten. A történelem leckéim nem tértek ki erre a helyre és úgy tudtam, hogy Amelia-é sem, így tényleg semmit sem tudtunk. Statáriális állam, igazán remek, ennek hála már kezdhetem magam otthonosan érezni az űrben töltött idő után.
- Értem – bólintottam. – Akkor valószínűleg a barátainkat szépen csöndben lekapcsolták – morogtam. – Mi errefelé a módja ennek a kezelésére? Börtön, kísérletek, munkatáborok, vagy csak fogják le agyonlövik őket, majd elássák a dzsungelben?
Mindezek után igazából nem volt nehéz kitalálni, hogy mi lehet a lezuhant hajó utasaival, ha voltak utasok egyáltalán. Profi mosollyal mosolyodtam el a férfi örömén, hogy jó a mi fajtánkkal lennie. Amerikai, ha még az lettem volna…
- Köszönjük, egy pohár skót whiskyt kérek – mondtam, igazából mézsört ittam volna, de az túl feltűnő lett volna. – Meg egy atole-t.
Ha már indiánnak adom ki magam, akkor ez alap volt.
- Úgy veszem ki a szavaiból, hogy ritkán tévednek erre amerikaiak önhöz… - kezdtem beszédbe elegyedni vele.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lent - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Morsus Kedd 18 Jún. 2013, 16:28

Az italok megérkeztek és a társaság inni kezdett.

- Néha jönnek őslakosok, üzleti lehetőségek miatt vagy rokonokat látogatni, de semmi komolyabb.
Mondja a férfi és issza az italát.
- Ne zavartassák magukat. A szoba teljesen hang szigetelt. Semmit sem lehet kint hallani.

Nyugtatja meg őket.
- A kormánnyal nehéz, de ha adunk nekik néha egy-két szeletet a saját beszerzett húsunkból akkor bármit elnéznek, ah értik, hogy mire gondolok.
Mondja büszkén.
- Sajnos sok jó emberemet áldoztam fel nekik mire teljes bizalmat érdemeltem ki.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Thorhalla Szer. 19 Jún. 2013, 09:28

A többiek nem szóltak semmit sem, így én folytattam tovább a beszélgetést a maffia főnökkel. Úgy tűnt, hogy kiszúrta, hogy az ajtó felé pillantok, mert szóvá is tette. Valahogyan nem nyugtatott meg belül, amit mondott, de külsőre nyugalmat erőlettem magamra, hogy ezt lássa. Éppen hogy nagyobb nyugtalanságot okozott az, hogy nem tudom, nem hallom, hogy mi van odakint. Túlságosan sokat éltem meg már ahhoz, hogy ne legyek paranoiás és ez nem egyszer mentette meg az életemet is.
 - Látogatás szempontjából, ez a hely eléggé távol esik a régi rezervátumainktól, ahol még együtt éltünk egymással – bólogattam.
Nem elég, hogy statáriális a helyi kormány, de még átkozottul korrupt is. A két lehető legjobb párosítás, legalább csak vagy az egyik, vagy a másik lenne, de nem mindkettő.
 - Ez az ilyeneknél már csak így megy – morogtam. – De a jó oldala, hogy legalább kiérdemelte és nem járnak folyamatosan a nyakára…
Azt még mindig nem tudtuk, hogy megölik-e őket, vagy nem, de most már kezdett valami gyanús lenni.
 - Mindig is érdekelt, hogy mitől lett ennyire fejlett Genosha és mitől vna ilyen jólét errefelé. Csaknem a kormány a „nem létező” mutánsokkal teremti meg mindezt? – kérdeztem rá nyíltan.
Ha megkaptam a választ erre a kérdésre, akkor szólalok meg újra.
 - Tudja, szoktam foglalkozni asztrológiával… a napokban az eget kémleltem a hotelből és láttam valamit… valamit lezuhanni. Nagyot, az égből, valami aszteroida szerűséget. De mire kiértem oda, ahova ez leeshetett a partok közelében a kormány emberei már ott voltak és nem engedtek közel. Tud valamit erről?


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lent - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Szehmet Szomb. 22 Jún. 2013, 22:03

Futottak a kötelező bájkörök, habár a felszínen jóval szívélyesebben, mint Cica várta. Volt valami baljós abban, hogy látszólag ilyen könnyedén kaptak infót. A fickó nyilván nem mondott el mindent, és bizonyára jó üzletet remélt tőlük.. vagy éppen épp ők voltak az üzlet. Szehme vetett egy oldalpillantást Gunnyra. A nő az arénában bőségesen megmutatta az értékét, s ha a fickónak velük szemben van bármilyen trükkje, amivel irányíthatja később, akkor nyilván komolyan növelhetné a bevételeit. Valami ilyesmi biztosan van a háttérben, hiszen ha még szivességként meg is alkudnának pár meccsre, bizonyára nem szívesen engedne el a maffiózó egy ilyen pénzforrást.
És persze ott volt még Hood, aki ebben a helyzetben szintén alkuképes harcosa lehetne.. vagy gyorsan kiiktatandó ellenfél. Valószínűleg inkább az utóbbi, ha úgy alakulnak a dolgok. A kormány ölébe behízelegve magát, ennek a fickónak volt miért féltenie a bőrét.
Az italok megérkezésével Cica nem hagyta ki , hogy egy könnyed szimatolással, mely nemes italok esetén az értő orrnak feltárná az aromákat, ne próbálja felfedezni, nincs-e bennük valami, aminek nem kellene...
És eközben igen élénken gondolkozott azon, hogy a zavarosban halászgatva vajon hány arctalan ember tehetett szert olyan hatalomra, ami esetleg ezét a fickóét is túlszárnyalja.. Ha ők döntöttek a háttérből a mutánsok eltűnéséről, ha az ő kezükben van a megoldás kulcsa, a nyomozás nehezebb lesz, mintha "csupán" egy statáriális állammal kellene megütközni.
-Ha jól sejtem, erős a verseny az ilyesféle pozíciókért. Sokan vannak, akik inkább erre koncentrálnak ahelyett, hogy részt vennének az ilyen remek küzdelmeken?- számtalan arc volt odalent.. még ha meg is próbálná leszűkíteni a kört a maffia vezérekre, akkor is sok.. de biztosra vette hogy van néhány "nemes" aki nem törődik ilyen senkiknek való dologgal. Majd Gunny felvetéseire a nőre nézett. Furcsának tűnt, hogy esetleg a mutánsok tartanák fenn az ország jólétét, de nem volt elképzelhetetlen. A kísérletek, a rabszolga munka nem volt új az amerikai kontinensen sem... Majd jött még valami meglepő: az "asztrológiai esemény" emlegetése.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Morsus Hétf. 01 Júl. 2013, 23:42

Az italok jönnek és a férfi minden válaszakor poharat emel.
- Fenékig!
Addig el se mondja a történetét, ameddig a lányok és Hood nem követik a felszólítást.
- Genosha egy romlott férgekkel teli alma, ami külsőre rubint vörös. Ne verjen át mindez kedves. Ez az ország beteg és fertőzött. Minden más csak látvány. Tudom jól, egyike vagy a legnagyobb férgeknek.
A szavakra kényszerűen egy keserű kacaj szakad ki a férfiból. Megtörli a száját majd a második kérdésen gondolkozik.
- Nem.. nem sokat hallottam ilyesmiket.
ismét poharat emel és mindenki kap egy kört. Mikor mindenki ivott már csak Szehmet marad tiszta fejű, mivel az ő regenerációja óvja a részegségtől. Gunny ebben a formában kezd szédelegni és a föld kezd túl kerek lenni számára. Hood csak nem érzi annyira jól magát. Maga a nagyfőnök is picit homályosabb tekintetűvé vált az utolsó pohártól.
- Azt hittem egy vérbeli amerikai férfi jobban bírja!
Üti vállba Hoodot.

- Rég kellett ennyit innom.
Legyint Hood. A főnök röhög és feláll.
- Megnézem mi jó van kint még. Várjanak.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Thorhalla Kedd 02 Júl. 2013, 11:47

Kénytelen voltam meginni az egész italt, hogy a fickó beszélni kezdjen, ennek pedig így hosszú távon nem lesz jó vége. Néhány pillanatra megfeszültek az izmaim, amikor kijelentette, hogy ő a legmocskosabb az egész helyen. Persze nem meglepő, hogy egy maffiafőnök ezt mondja, de akkor sem bíztam benne. Már jó ideje nem voltam az a naiv gyerek, főleg nem a felmenőimmel. Jelenleg mivel még a máskor jól működő érzékeimnek is búcsút mondhattam nem tudhattam, hogy hazudik-e, vagy igaz mond-e, amikor nem tudott a lezuhanó dologról. Pedig az az űrhajó nem volt túl apró ahhoz, hogy ne lássa valaki. Szóval hazudott és az időt húzza. Ez a gyanúm még inkább igazolást nyert, amikor felkelt és elindult kifelé. Most fog jönni az a pillanat, amikor beküldi az embereit, hogy öljenek meg minket és tüntessenek el, nem egyszer jártam már így korábban. amikor hátat fordított, akkor a ruhám, kabátom takarásában, hogy ne lehessen látni semmilyen irányból sem az esetleges kameráknak egy rúnát rajzoltam le koncentráció mellett, hogy a regenerációmat kiterjesszem egy kicsit. A helység már mozgott, így ki kellett józanodnom pillanatokon belül, igaz ezt nem olyan szinten teszem a regenerációt, hogy a mutáns gén visszajöjjön, inkább az asgardi felmenőimből származó erőmhöz nyúlok így.
- Sajnálatos, hogy nem hallott – mondtam. – De ha tudna valakit, aki erről informált, érdekelne, megfizetnénk magának a fáradozásait.
A többiekre pillantottam ha valamelyik mozdulna, akkor rövid jelzéssel mutatom, hogy hagyják kimenni a főnököt. Én már arra vártam, hogy az emberei bejöjjenek, mert akkor ha fegyvert fogva teszik mindezt, akkor a pisztolyaimmal igyekszem majd főbe lőni őket azonnal. De ha nem történik meg az, amitől tartok, akkor csak eljátszom azt, hogy türelmesen várakozok.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lent - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Szehmet Szer. 03 Júl. 2013, 22:06

A beszélgetés továbbra is kellemes, információ csurran-cseppen, de valahol több kell hogy legyen a háttérben. Valami nagyobb játéknak kell legyen az árnyak között. Nem létezhet olyan nagykutya az alvilágban, vagy bárhol, aki érdek nélkül vállal kockázatot. Szehmet bizalmatlansága tehát marad, ahogy a társasággal együtt iszik. Aztán ahogy Gunnyn és Hoodon, és persze a maffiózón kezd látszani az alkohol, egy pillanatra elkerekednek a szemei, majd nagyot húz a poharából.
Ősrégi trükk. Isteni arca is megélt már ilyet. Lopva-csalva leitatni, majd learatni a babérokat. Ilyen egyszerű az a taktika, melyet most gyanítani mer, és ahogy a fickó feláll hogy kimenjen, a felé megeresztett félszeg vigyor mögött már biztos benne, hogy a fickó nem fog visszajönni.
-Siessen, mi itt leszünk-viszonozza a lelkeskedő hangokat, majd a társaira néz, komolyan. Eszébe sem jutott, hogy feltartóztassa a fickót, de innen egyszerű módszerrel nem fognak több infót nyerni szóval vagy lelépni kell, vagy valami látványosat tenni, ami után nincs más választása, minthogy kitálaljon. De ennek a megfelelő módszereit nem ő ismerte. Ő legfeljebb annyit tehetett, hogy józanságát kihasználva megpróbálja megóvni a többieket az esetleges bajtól. Ez viszont némiképp feszültté tette. Idegen terep volt, s nem tudhatta mi jön majd be az ajtón.
Lazább testhelyzetet igyekezett felvenni, amiből mozdulni tud majd a késeivel, ha kell, és fülelni próbált, hátha idő előtt értesül az érkezőkről. Finom érzékeit egy ideje már nem kellett veszélyhelyzetben használnia. Mindeközben azonban az is eljutott a tudatáig, hogy nem ő az egyetlen aki készül. Gunnyra pillant. Nem kell hogy kimondja, hogy biztosan valami hasonló jár a fejében.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Morsus Csüt. 11 Júl. 2013, 00:13

A pasi kivonul és Hood a lányokra néz szinte látható rajzuk az ugrásra kész tartás.
- De utálom ezt a részt.
Mondja morogva. A keze a kis poharakért nyúl és kettőt elrejt a tenyerében.
- Legalább jó piát adott.

Az ajtót ekkor rúgta valaki és két füst gránátot dobtak be. Gunny már a rutinból is tudta merről érkezik az első ember és azt fejbe találta.
- kezeket fel rendőrség!
Mondja egy megtörten akcentusos hang, de a lövés miatt a fegyverekkel tüzelni is kezdenek. Hood egy ugrással veti be magát a kanapéjuk mögé, elkerülve a golyózápport.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 11 Júl. 2013, 12:17

- Ez a legjobb rész! – húztam az ajkaimat ragadozóvigyorra.
Végül is a fickó megmondta, hogy ő a legmocskosabb az összes között, talán másnak ez nem mondott volna semmit sem, de nekem? Már ott lebuktatta magát, hogy a saját embereit is feláldozta azért, hogy ne legyen baja. Már anyámban is utáltam ezt, hogy ezt képes megtenni, nemhogy mások. A pontos támadás ideje nem volt meghatározható, hiszen hangszigetelt volt, de amikor már nyílt tudtam, hogy megérkeztek. Ahogyan a két gránát begurult már lőttem és hallottam, hogy el is dőlt az alak. Genoshai rendőrség versus Valkűr, null:egy. Ezek után én sem vártam tovább, hanem próbáltam egyből bevetődni fedezékbe és a gránátok miatt eltépni a felsőmet a szám és orrom elé csavarni azt, hogy ne zavarjon a füst különösebben. Ezeknek hála már csak a hallásomra támaszkodhattam, mert szagolni nem volt ajánlatos és a látás pedig nehézkes a füst miatt.
Ha sikerült bevetődnöm nekem is valami fedezékbe, akkor a hangok alapján, hogy hol van mozgás, illetve honnan is jönnek a lövések ezt próbálom meg beazonosítani és megtalálni a forrást. Ha sikerült, akkor azt igyekszem kihasználni, amikor elfogyott a lőszerük, de még nem húzódtak vissza fedezékbe, hogy tárat cseréljenek, és akkor lövök rájuk, mivel nem látom őket, így nem tudom, hogy hol lehet a fejük, így arra a részre, olyan magasságba lövök rájuk mint ahonnét a lövéseik érkeztek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lent - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Szehmet Pént. 19 Júl. 2013, 22:10

-Ez esetben azt hiszem egyet kell értenem Hooddal.-Szehmet hangjában már megelőlegeződött a következő pillanatok hideg feszültsége. Ő nem várta a bajt, de tisztában volt vele, s feszült figyelmét már nem palástolva leste az ajtót, hogy mikor az kivágódik, oldalra vetődjön. Nem maradt azonban veszteg akkor sem, mikor a füst elborította a szobát. A szemeinek ugyan nem vehette hasznát, és kénytelen volt a ruhája ujját is az orra elé emelni, de a hallása megvolt még, és az elégnek tűnt arra, hogy az emlékeiben élő szoba képével kombinálva elhelyezze magát, no meg a zavaró, hangos, lövöldöző többséget. Szóval úgy döntött egy darabig még alacsonyan marad és az ajtós fal felé araszol, ahonnan majd viszonylagos biztonságban megközelítheti a rendőröket. Nem villanyozta fel a tudat, hogy a helyi rendfenntartókat készül helyre tenni, de az még kevésbé tetszett volna ha egy maffiózó miatt kellene otthagynia a fogát a nem éppen finomkodó zsaruk által elkaszálva.
Ahogyan a lövések hangjából és visszhangjából meg tudta ítélni, valaki közülük viszonozta a tüzet, vaktában, valószínűleg Gunny, aki miatt a lövöldözés elindult. Ez a fal melletti araszolásbanmindenesetre megtorpantotta. A zsarus dolognál csak az lett volna rosszabb, ha a saját társa találja telibe, pláne hogy a nő mesterien értett a fejlövésekhez. Megállt hát kicsit, és a falra tapasztotta a fülét. Megkocogtatta kicsit, próbálva felmérni miből van, illetőleg ezt követően próbálta meghatározni, akad-e a fal túloldalán valaki...
Aztán nem is várt tovább, ha a fal kellően romlékonynak tűnt, megfeszítette az izmait, és egyszerűen belecsapott. A maffiózó már így is levágta hogy legalább egy valaki közülük nem ember, feltehetően a rendőrök is eszerint jártak el. Nem volt veszteni való ez ügyben. Az viszont már fontosabb volt, hogy ha már Gunny elől próbálja elhalászni a mókát, azt hatékonyan tegye. Ha a fal omlik, ő is kiugrik a folyosóra, hogy gyorsaságát kihazsnálva álomba öklözzön pár fickót, amíg tart a meglepetés. Annyival kevesebbel kell majd Gunnynak végeznie.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Morsus Szomb. 20 Júl. 2013, 22:32

A lövések záporoznak. Hood a szünetben beránt egy embert és karon harapja.
- Gránát!
Üvölti véres szájjal és a férfi fegyverét elvéve karon lövi a gránátért nyúló fickót.
- Egy tucat van belőlük, nincsenek ránk készülve!

Hood és Szehmet rájuk támadnak mindketten ököllel fegyverzik le őket. Szehmet a kapott ütéseket szinte azonnal begyógyítja. Hood a vérnek hála ismeri a taktikáikat, a gyengéiket és a mozgásukat. Közben Gunny mesterlövészek precizitásával végzi ki a többieket. Pillanatok alatt a trió csak egy földön nyögve és szenvedve fekvő seregnyi rendőr között állnak.
- Ezért utálok utazni. - morogta Hood. - A rosszfiúkat elhajtották a zsaruk, erősítés öt percen belül érkezik.
Majd lehajol és felvesz egy kulcsot.
- Van egy járgányunk.
Mondja mosolyogva.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Thorhalla Vas. 21 Júl. 2013, 10:33

Felmordultam Hood szavaira, szóval még gránátok is, ha minimálisan szervezettek, akkor kénytelen leszek felfedni azt, hogy mi is vagyok valójában. De mint kiderült, hogy erre végül szükség sem volt. Egyszer kellett tárat cserélnem a fegyverben és a többiek is bevetették magukat a harcba, így nagyon hamar mindenki halott volt, vagy sérülten a földön feküdtek. Ahogyan már nem volt gond előre léptem a fedezékből, Hood-ra pillantottam és bólintottam. Azonban senkit sem akartam innen engedni, hogy távozzon, a még életben levő, de eszméletlen, vagy súlyos sérült rendőrök fejébe még egy-egy golyót eresztettem, vagyis próbáltam, remélve, hogy egyik társam sem akadályoz meg benne. Velük ellentétben, hiába hősködtem, asgardi voltam, asgardi neveléssel, engem ölni tanítottak, erre képeztek.
- Távozunk a városból – mondtam. – Induljunk kifelé, ha kiértünk elmagyarázom.
Ha engedik, akkor előrementem. Még emlékeztem, hogy merre kell menni, a szaglásomra hagyatkoztam, beleszagoltam a levegőbe és így próbáltam kiszúrni, hogy van-e még valaki, aki az utunkat állná, ha igen, akkor azt is próbálom egyetlen fej, vagy szívlövéssel leszedni, attól függően, hogy melyik pontjára látok jobban. Ha felértünk a kocsihoz, hagyom, hogy Hood vezessen, nekem ez a része a dolgoknak nem igazán ment.
- Nem erősítette meg a fickó, de a mutánsokat valahol dolgoztatják és tartják, valószínűleg egy katonai bázison, vagy több ilyenen. Megkeressük az egyiket. Még van néhány infó, amit össze kell szednünk egy ilyen helyről mielőtt távozhatnánk végleg ebből az „édenből”.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lent - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Szehmet Pént. 26 Júl. 2013, 23:22

Gránát. A zsaruk jobban felkészültek a beavatkozásra, mint Szehmet hitte volna, de már nem igen számított, ahogy Hood elintézte a dolgot, és a röpke csata csakhamar véget is ért. Jóleső volt ez a testmozgás, bár a nyöszörgő kifektetett fickók közt nem volt felemelő érzés az ácsorgás, nemhogy a Gunny által leterítettek között, akik többé már nem állnak lábra.
-Azt már ne várjuk meg.-biccent Hood szavaira az erősítésről, hiszen nem szívesen osztott volna ki további sérüléseket, majd Gunnyra nézett, hogy komótosan a sérültekhez kezdett gyalogolni.
-Te.. te meg mit csinálsz??-őszinte döbbenet színezte a hangját.
- Elég!- mordult fel aztán. Azzal még csak csak el tudott számolni, hogy a harc hevében néhányan meghalnak, de ez más volt. Egy olyan ösvény amit akkor sem akart járni, ha történetesen próbált profi módon viselkedni a küldetés érdekeit szem előtt tartva.
-Információért jöttünk, nem azért hogy közönséges módon lemészároljuk az embereket. Olyan embereket akik csak a munkájukat végzik.- szinte égetett a hideg mely ekkor a hangjába lopózott. A fiatal Xmenek kifogásai e pillanatban igaznak tűntek arról, hogy ez a kiruccanás mennyire nem illik a csapat szelleméhez.
-Márpedig innen több infót nem fogunk tudni begyűjteni, szóval hagyd békén őket és menjünk.-nem indult el. Nyilván jobban illett volna a hangulathoz, de látni akarta, hogy a nő békén hagyja a sérülteket. Egyéb tekintetben nem kívánt vitába szállni vele, de a felesleges vérontást meg akarta akadályozni.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Morsus Pént. 09 Aug. 2013, 19:22

Az első lövésnél Hood elvette a fegyvert a nőtől.
- Nem. Az X-men nem öl csak azért, hogy öljön.

Mondja és megvárja, hogy Gunny előre menjen elégé szigorúan néz rá közben. Amikor kimennek megérkezik a másik csapat egy kocsival. Hood a rendőrautó felé tart és Gunny meg is kapja a parancsot, hogy vigyék azt.
- Kövessetek minket.
Mondja Bárd átszólva.

A két autó megindul és már mögöttük lehet látni az oda érkező rendőrautókat.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 10 Aug. 2013, 09:07

Emberi alakom ellenére is hangosan mordultam fel, amikor rám szóltak és hagytam, hogy Hood elvegye a fegyveremet. Lesajnálóan néztem kettejükre, egyik sem jött rá. Álszent beszéd, a történelem nem szentként emlékezett rájuk, főleg nem Szehmetre.
- Ezek szerint egyikőtök sem jött rá, hogy csak bábok voltatok és kihasználtak titeket, és ez nem X-men feladat, soha sem volt az – a hangomban az anyámtól jól megszokhatott megvetés és düh volt. – Még csak a feladat sem az, amit hisztek, a mutánsok itteni hogyléte soha senkit sem érdekelt. Ennél fontosabb dolog miatt vagyunk itt Amelia-val – vicsorogtam. – A feladatomat végzem, amiért ideküldtek, felsőbb körökből kaptam a parancsot, nem pedig két hisztis gyerektől, mint ti!
Sértetten fordultam el és indultak kifelé, ahogyan senki sem mozdult. Ismét felmordultam, amikor Szehmet ismét megjegyezte, hogy hagyjam békén azokat a sérülteket.
- Most szent vagy, régen pedig gondolkodás nélkül ártatlanokat adtál át az AIM kezére a biztonságotokért, mutánsokat, akkor az nem volt bűn? Ez pont ugyanaz!– néztem még Szehmet-re, az aktájában ez is szerepelt, nem csak az, hogy milyen nagy X-men. - Megtanulhatnád, hogy hol a helyed nőstény, a hierarchiában feletted állok!
Tört elő egy pillanatra az állatias énem ösztönösen. Úgysem fogják megérteni, asgardiként nem arra tanítottak, hogy sebesülést okozzak, hanem öljek és a feladatom is ez volt. Ölni kell, ha ölni kell és ez egy ilyen helyzet volt, túl gyenge ez a világ az enyémhez, az űrhöz, vagy éppen otthonhoz képest. Felérve a kártyám is pityegni kezdett, szóval ők is jönnek. És mire fent voltunk már a kocsi is megérkezett. Hátulra ültem és onnan nyújtottam előre a kezemet.
- A fegyveremet, amíg szépen kérem, és nem erőszakkal veszem el – mondtam ridegen.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 15 Aug. 2013, 13:13-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lent - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 10 Aug. 2013, 09:39

//Előzmény: Genosha történelmi múzeum//

Mire megérkeztünk oda, ahol a többiek voltak egy a kaszinónegyed belsejében jártunk. Még jó, hogy ide nem engedtem Danny-t és Max-et. A lányomat sem szívesen küldtem, engedtem volna egy efféle helyre. Lehet, hogy a két fiúnak volt utcai tapasztalata, de ez teljesen más volt, mint New York utcái. Reméltem, hogy Bárd válaszol a kérdésemre, kíváncsi voltam arra, hogy mit is gondol arról, hogy hazatérne-e. Ahogyan kinéztem az anyósülésről a többiekre nem éppen a legjobb hangulatról árulkodott az egész. Megsérülve senkit sem láttam, akkor más lehetett a gond.
- Van már eredményünk Víziótól és Veszélytől? – érdeklődtem Bárdtól.
Jó lett volna, ha a katonai dolgokat megfejtik és tudnánk, hogy hova kell mennünk. Nem akartam ezen a szigeten maradni annál tovább, ami feltétlenül szükséges és a SHIELD egyik egységét sem akartam behívni. A nemzetközi konfliktust is jó lett volna elkerülni. A visszapillantó tükörből rendőrautók látszottak. Csak remélni tudtam, hogy sikerül azokat lerázni és kijutni a városból biztonságos helyre.
- Danny te jól vagy? – kérdeztem látva, hogy Max még mindig eszméletlen.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lent - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lent - Page 2 Empty Re: Lent

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.