Sacrosanct

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sacrosanct Empty Sacrosanct

Témanyitás by Thorhalla Pént. 22 Feb. 2013, 22:24

Az Egyetemes Igazság Egyháza otthona és anyavilága és a vallási birodalom második legfontosabb bolygója.
Sacrosanct Gotg023b
Sacrosanct Gotg022

(A sacrosanct latin szó, jelentése szent és sérthetetlen)


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 05 Aug. 2013, 14:43-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sacrosanct Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 23 Feb. 2013, 09:27

Galaxis Védelmezői 8.: Az Egyetemes Igazság Egyháza
Résztvevők: Nestor Stratos, Carl Morrow (Jelly) és Jonathan Holmes

A Galaxis Védelmezőinek ezúttal három tagja ment csak küldetésre, amit szerettek volna, úgymond hivatalosan is bejelentették, hogy Gladiátor elhagyta a csapatot és ettől kezdve rajtuk múlott, hogy mit mondanak, hogy eltűnt, vagy csatlakozott a polgárháborúhoz, vagy a Starjammers-hez a kalózokhoz. Révén a kettészakadt birodalomban még nem tudta szinte senki, hogy az a kettő dolog egy. Stark a Thanos-nál vált el a csapattól és ment tovább a Földre, ekkor vele váltásban érkezett vissza Holmes a Thanos fedélzetére, egyik ember váltotta a másikat.
Néhány nappal később Jelly, Holmes és Nestor pedig eleget téve a meghívásnak elindultak a Sirius X felé. Tyr-Xor még mindig betegnek érezte magát, így otthon maradt, míg Mich, Syr-Tox, Dam és Reptile egy másik feladatra mentek együtt. A páros a hajójukkal megérkezett a Sirius X-re, ahol megtudták, hogy nem ez a céljuk, hanem kicsivel odébb a Sacroscant bolygója a célpont. A Sirius X ugyan központi bolygó, de a Vallásbirodalom központi bolygója, úgymond a főváros, de az egyház központja a Sacroscant-on található, és ez az anyabolygó is egyben, onnan indult az egész az útjára. Így egy újabb ugrást kellett végre hajtani. Amint a trió hajója kilépett a hipertérből a bolygó körül megannyi hajót láttak meg, egy egész flottát! A hajók pedig némi borzongást váltottak ki a trióból, főleg Jelly-ből és Holmes-ból, a hajók katedrálisokra és templomokra hasonlítottak, olyan építészeti stílusban, ami a Földön megszokott.
Sacrosanct 626234-temple_ship_1

Sacrosanct 00120

Résztvevők: Valyna / Sors (Cardas), Zackary Knight / Villám (Kira) és Vron / Acél

A három űrlovag jó néhány hónapja együtt szolgált már, Vron vezetése alatt. Együtt járták az űr végtelenét szipolyok után kutatva, de eddig mindez nem hozott eredményt, egybe sem futottak bele. Mivel egyikőjük sem rendelkezett hajóval kénytelenek voltak utasszálítók, vagy kereskedelmi hajókra felkéredzkedni, hogy azzal utazzanak. Most is egy kereskedelmi hajóval érkeztek meg valahova. Egy bolygóra. Egyelőre semmit sem tudtak a helyről, alig két-három órája érkeztek meg, csak annyi ideje volt a hármasnak, hogy egy hotelt találjanak maguknak a következő napokra, amíg a kereskedelmi hajó itt van. Amit hallottak, hogy egy vallásbirodalom anyabolygóján vannak, de azt még nem sikerült kideríteni, hogy miben hisznek, mik a nézeteik a helyieknek. Mindenféle fajból láttak erre képviselőket, kree-t, shi’art, badoon-t, további már általuk ismert fajokat, sőt még skrullt is rendesen skrull alakjában, illetve magukhoz hasonlatosan teljesen galadorinak – azaz embernek – kinéző lényeket is. A hotelbe megérkezve egy idősebb kree nő volt a recepción.
- Üdvözlöm önöket – köszönt. – Szobát szeretnének kivenni?

//Úgy veszem, hogy Cardas és Kira karijának is van egy-egy shi’ar fordítógépe, különben nem boldogulnának az űrben.//


A hozzászólást Thorhalla összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 05 Aug. 2013, 14:42-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sacrosanct Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Kira Sign Szomb. 23 Feb. 2013, 14:13

>Valyna / Sors (Cardas),Vron / Acél<
Kereskedőhajóval érkeztem két társammal egy ismeretlen bolygóra. Sokszor fordult már elő velem, hogy fogalmam sem volt a helyről ahol vagyok. De legalább két űrlovag társam velem volt, ezen az ismeretlen helyen. A bolygóról a kétórás ittlétünk alatt csak annyi derült ki, hogy valami vallásbirodalom központja. Ezt a témát inkább nem bolygattam, elvégre csak pár napig leszünk itt, mi értelme is volna.
Ahogy jobban szemügyre vettem a helyet, észrevettem, hogy a galaxis minden tájáról vannak itt teremtmények. A jelenlévők közül, Kree-k, shi'arok, sőt még skrullok is voltak. Az utóbbi teremtmények miatt eléggé nagy nyugtalansággal fogadtam. Mivel egyszer már találkoztam egy szkrullal rendfenntartás közben, csak éppen úgy nézett ki, mint valami szörny ami meg akar enni vacsorára. Szerencsére túléltem a találkozást, de azóta nem csípem őket.
Szóval a két óra alatt próbáltam elnyomni a paranoiámat, több kevesebb sikerrel.
Végül betértünk egy hotelbe, ahol a recepciónál egy kree köszöntött minket.
- Igen, pár napig maradnánk.
- Tényleg egy szobát kérjünk három ággyal vagy hármat egy ággyal? Mit gondoltok? Sors, Acél?

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Sacrosanct Sexymechanicbyparkleggy Sacrosanct Girloffantasybymanofins Sacrosanct Jinx_by_fazie69-d6o4rki Sacrosanct Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Sacrosanct 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Vron Szomb. 23 Feb. 2013, 22:33

Néhány hónappal ezelőtt új egységet kaptam, két lovag szolgál alattam. Mindkettejük különleges képességgel rendelkezik, de ennek ellenére nem az elképzelhető legjobb katonák akikkel dolgozhatnék. De fölösleges panaszkodnom, ezekből kell kihoznom valamit. A legutóbbi utazásunkat egy kereskedőhajón tettük meg, és meglehetősen eseménytelenül telt. Én az idő nagy részét szokásomhoz híven félrevonulva töltöttem, semmi kedvem nem volt értelmetlen fecsegést hallgatni. A beszédnek akkor van értelme, ha tényleg szükség van rá, de valamiért egyesek úgy érzik, hogy valamiképpen alapvető életfunkciójuk, hogy jár a pofájuk.
A soron következő bolygó, ahol folytatjuk a kutatásunkat látszólag valami galaktikus kultúrkarambol következményében népesült be, mivel minden elképzelhető faj egyedeit látjuk a tömegben. Vajon hány lehet ezek közül szipoly? Nyilvánvalóan nem is kevés, de most nincs időm minden járókelőt szkennelni. Figyelmesen nézem azért az elhaladókat. Ha a skrullok álca nélkül járnak, vajon a szipolyok is? Nem hiszem, hogy lesz ekkora szerencsém.
Egy hotelben veszünk ki magunknak szállást, mint mindig. A recepciónál egy kree nő fogad minket. Nincs ennek a bolygónak saját faja, vagy ennyire elnyomták őket a bevándorlók? Gondolom hamarosan alkalmunk lesz kideríteni ezt is, de előbb intézzük el a szállást! Ez a Villámnak nevezett kölyök rögtön meg is ragadja a kezdeményezést, és érdeklődik a szobaválasztási igényeink felől. Mintha nem tudná, hogy az éjszakáim nyugalmát csak szipolyok zavarhatják meg.
- Ha ti akartok pizsamapartit játszani, a ti dolgotok, de én egyedül alszom.
Vetem oda neki, ezután hagyom, hogy ő intézze tovább a dolgot a recepcióssal. Ez csak nem haladja meg a képességeit.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 24 Feb. 2013, 02:49

Az egyik székben nyúlok el olvasás közben. Egy szemhunyásnyira elszenderedem, egészen addig amíg ki nem érünk a hipertérből. Hirtelen felriadok, kezemből kiesik a könyv, de még megfogom, visszahúzom a jobb combomra. Pár másodperc ébredezés címén, majd zsebre vágom a könyvet. Azt a jelölésekkel borított kis könyvet amiben a varázslat művészetét szoktam tanulmányozni, a kis fekete könyvet, ami annyira egyszerűen néz ki a címkék nélkül, hogy még jegyzetfüzetnek is túl hétköznapi a megjelenése.

Egy-két perccel később

A közösségi résznél kinézek a nyílászárón, kellemtelen érzés fog el, mikor az ásításom a látvány miatt harapom el. Szótlanul nézem pár másodpercig a hajórajt.
~ Mi a fene folyik megint itt? ~ Eldöntöm a fejem az ismerkedés közben, megvakarom kicsit a borostás képemet.
- A távoli galaxisokat is elérte az ellenreformáció? - Kérdezem egyszerűen, nem foglalkozva a fejtegetésekkel és a határozott tudatban, hogy Nestornak ez sokat nem fog mondani. ~ Meg kéne borotválkoznom. ~ teszem még hozzá magamban a plusz megjegyzést. Majd elmutogatom a kézjeleket és ismét végig simítom az állam környékét. Ha minden jól ment most nyoma sincs a borostának, pont mintha frissen vágott volna neki egy éles penge.
- Van valami információs forrásunk a vendégeinkről? Átfutnám még odafele... - Nem vagyok olyan fitt, a démonos eset óta sok időt töltöttem könyvtárakban és manapság is rettentő fázósnak érzem magamat.
~ Miközben én játszom a kozmikus diplomatát otthon már lehet karnevál megy a démonok legyőzésének örömére... Vagy már nincsen föld. Csak, hogy könnyű legyen a lelkem. ~
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 24 Feb. 2013, 13:00

Az utazás után egy kisebb platformon jelentettem be, hogy Kallark elhagyta a GV kötelékét és saját otthonában maradt. Indokot nem mondtam, majdcsak kitalálnak maguknak valamit az összeesküvés-elmélet szövögető bolondok, amiknek a legkevesebb köze sem lesz a valósághoz. Ha meg mégis, majd ráfogjuk, hogy őrültek.
Stark kidobása után - érzékeny búcsú egy felfuvalkodott pöcstől - továbbmentünk a Sirius X felé, ami a legkevésbé sem volt a végcélunk. Kissé méltatlankodva irányítom tovább új hajónkat a Sacrosanct felé, ami - mint a földi társaimtól megtudtam - latinul van, és valami ostobaságot jelent. Ha bárki azt hiszi, hogy szent és sérthetetlen a mai világban, az vak vagy bolond - esetleg mindkettő.
Közel érve a bolygóhoz már lehetőség nyílik a pontosabb megszemlélésre. Még soha életemben nem láttam ilyen ocsmány hajókat, de rohadt sok van belőlük, azt meg kell hagyni.
Holmes kérdésére már fel sem nézek, mivel két emberrel utazom, kénytelen vagyok megszokni, hogy időnként fogalmam sincs, miről beszélnek. Azt viszont gyanítom, hogy ez a különös... Építmény a hajók tetején - az űrben nincs teteje semminek - hasonlítanak valamire a Földön.
-Akkor hallottam először róluk, mikor Kallark barátai megemlítették őket. De most, hogy működik a kommunikáció, bármikor lekérdezhetsz dolgokat az adatbázisokból, a hírekben is utánanézhetsz, és ha megvagy, tájékoztathatsz minket is. Amúgy mi vagyunk a vendégek, nem ők - válaszolom Holmesnak, és tovább irányítom a gépet, aztán felveszem a kapcsolatot a flottával.
-Itt Nestor Stratos, a Galaxis Védelmezőinek kapitánya. Engedélyt kérek leszállásra a Sacrosanctumon. Meghívásra érkeztünk... - Teszem még hozzá, mert ez a flotta, akármennyire is ronda, hatalmas. Hogyan gyűlhetett össze ekkora haderő? Hogy-hogy nem is hallottam róluk? És miből volt pénzük ezt mind felépíteni? Úgy tűnik, valamiről alaposan lemaradtam.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Sacrosanct Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Amazon Vas. 24 Feb. 2013, 13:56

Nem értem, hogy lehet ennyi faj egyetlen bolygón. A őshonos népnek semmi késztetése nincs rá, hogy az idegeneket kiszorítsák a saját világukról? Ha én a helyükben volnék, biztos megszabnám, hogy a Sacrosanct kívüliek hány százalékát képezhetik a lakosságnak, illetve a bolygón tartózkodóknak, mert ha így haladnak, teljesen elveszítik a saját népüket, és csak egy nagy katyvasz lesz a bolygóból.
Hiába, a világ nem normális, és mivel csak átutazóban vagyunk, nem is gondolkodok tovább ezen probléma megoldásán. De annyi faj van itt, hogy ez a szipolyok melegágyaként is szolgálhatna. Vagyis, szolgál is. Biztos tucatszámra vannak jelen a tömegben.
Bemegyünk szállást kérni, és Villám máris átveszi a kezdeményezést. Az ötlete finoman szólva is nevetséges, hogy egy szobát kérjünk. Bár még csak új tag vagyok, még én is érzem, hogy ez a fiú nem igazán "űrlovagos" beütésű.
Vron viszont jó vezető, legalábbis eddig semmi kritizálni valót nem találtam benne. Szerintem jól jártam, hogy ő lett a felettesem. Viszont a megjegyzése megbotránkoztat. Pizsamaparti. Rólam hogy lehetne ilyesmit leolvasni?
- Természetesen külön szobákat kérünk - mondom a recepciósnak, és megvetően ránézek Villámra. Közös szoba...


A hozzászólást Cyrce Gray összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 25 Feb. 2013, 12:21-kor.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Jelly Hétf. 25 Feb. 2013, 11:26

- Érdekes- motyogta Jelly, amikor kinézett az ablakon. Az űrhajók inkább látszottak repülő templomoknak, mint csatahajóknak. Olyanok voltak, mintha csak a Warhammer 40 000-ből léptek volna ki.
Egészen félelmetes volt látni valami Földön ismerős dolgot. Jelly elgondolkodva megvakarta az állát, majd összeráncolta a homlokát. Ez gyanús, nagyon gyanús...
A földi Nestorra nézett.
- Furcsa nekem ez az egész. Ha ennek az egyháznak ilyen sok területe van, akkor hogy-hogy nem hallottál még róla, én nem olvastam róla egy dokumentumban sem, pedig az ide út alatt sok mindennek utána olvastam. Nekem gyanús ez az egész, meg hogy azok az űrhajók, olyanok mint a földi katedrálisok. Ha nem szolgálnának vallási célt én betudnám párhuzamos fejlődésnek.
Jelly húzni kezdte a száját, majd felvonta a szemöldökét.
- Kezd rossz előérzetem lenni. És a hely neve is ismerős. Sacroscant, ez latinul van: Szent és sérthetetlen. Furcsa az egész.
Lehet a Földnek is köze van ehhez?
Nem lehet...
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 25 Feb. 2013, 12:28

Résztvevők: Nestor Stratos, Carl Morrow (Jelly) és Jonathan Holmes

Amikor nekiáll Holmes annak, hogy megnézze az adatokat, amit erről az egyházról tudni, nem sok mindent talált. Az utóbbi időben tettek szert nagyobb hatalomra, hogy honnan nem lehetett tudni. Vallási Birodalom volt az államformája az egésznek, amit egy Mátriárka vezet egy férfival, akit a Fő Kardinálisnak neveznek. Az eredeti neveik nem ismertek, ahogyan a származásuk sem. Ami kicsit ijesztő lehetett, mert még nem nézett senki sem utána Annihilust tekintették istenüknek, hogy ő megtisztítja az univerzumot a káosztól és a bűntől és megkíméli azokat, akik méltóak erre. Eléggé népszerű lett a vallás és sokan csatlakoztak hozzájuk minden fajból. Egyelőre több mindent nem lehetett találni ezekről, sem az okokat, hogy miért is támogatták az aktuálisan rebellis Starjammerst.
Amíg Holmes olvasott, addig Nestor kapcsolatba lépett a bolygóval és a formalitások után megkapta a koordinátákat, hogy hol lehet leszállni, a főkatedrálishoz közeli űrállomáson. Ha arra vette az irányt, akkor néhány perc múlva a hármas gépe landolt is a számukra kijelölt dokkban. Ott pedig már egy csoport, egy öt főből álló aranypáncélos egység várt rájuk.

A szájak persze nem látszanak a vért és fegyverek a lényeg.
Sacrosanct 2141358-cardinals___annihilators_earthfall_4

Sacrosanct 00120

Résztvevők: Valyna / Sors (Cardas), Zackary Knight / Villám (Kira) és Vron / Acél

Vronnak valóban nem volt szerencséje, ha voltak is szipolyok itt, azok nem voltak hajlandóak az undorító külsejüket felvenni és abban járni mások között. A kree nő bólintott, amikor végül a hármas megegyezett abban, hogy három külön szobát kérnek. Egy-egy mágneskártyát adott át a nőnek és a két férfinak. Mindegyiken rajta volt az emelet és a szobaszám. A hatodikon kaptak egymás mellett szobákat. A lifttel, ha felmentek, akkor meg is találták könnyedén a helyet, ahova menniük kellett. Odabent egy teljesen átlagos szoba fogadta őket, egy ágy, egy kis szekrény, egy falban levő nagyobb, illetve egy zuhanyfülke és egy ablak, amivel az utcára lehetett látni. Az ablakon át az utca és a nem is olyan messze levő katedrális volt látható, egy nagyobb térre is rá lehetett látni, ahol vásár zajlott, valami piac lehetett. Az utcákon pedig aranypáncélos fegyveresek sétáltak párban, mintha ők felügyelték volna a békét és nyugalmat.

A szájak persze nem látszanak a vért és fegyverek a lényeg.
Sacrosanct 2141358-cardinals___annihilators_earthfall_4

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sacrosanct Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 25 Feb. 2013, 18:15

>Valyna / Sors (Cardas),Vron / Acél<
- Csak kérdezem.
Válaszoltam a másik két űrlovagnak, mikor leszólták az ötletemet.
~ A csapat összekovácsolási ötlet ezek szerint sztornó.
A nő átnyújtotta nekünk egy-egy mágneskártyát, melyekkel a szobánkat lehetett nyitni, majd elmagyarázta, hogy hol találjuk a szobáinkat. Mielőtt felmentem volna a saját szobámba, még egy kérdést tettem fel a társaimnak.
- Van valami terv? Mármint, a kipakolás utánra, vagy csak megy mindenki a saját szobájába?
Kérdeztem tőlük, és ha az utóbbi alternatívát választják, akkor elköszönök és felmegyek a saját szobámba, ha nem akkor reagálok és csak aztán megyek föl.
Miután felmentem a szobámba le is raktam a bőröndöm az ágy mellé. Nem pakoltam ki, elvégre csak pár napi maradásról volt szó és amúgy se volt sok cucc amit kipakolhattam volna.
Alaposan körbenéztem a szobámban, majd miután végeztem a "felderítéssel" kinéztem az ablakon.
Az ablakon át az utcát, és egy nem is olyan messze levő katedrálist pillantottam meg. Az ablakból egy nagyobb térre is ráláthattam, ahol vásár zajlott, valami piac lehetett. Az utcákon pedig aranypáncélos fegyveresek sétáltak párban, mintha ők felügyelték volna a békét és nyugalmat.
Gyorsan át is járta az elmémet a gondolat, hogy esetleg megnézhetném közelebbről is.
Bezártam magam mögött a szobám ajtaját, majd ha megbeszéltünk valamit a a társakkal, akkor ahhoz tartom magam, de ha nem, akkor elindulok egyedül szétnézni a vásárba.
(Ha nem beszéltünk meg semmit)
Nem is tudom miért, de sosem bírtam megülni egy helyben, anélkül, hogy csinálnék valamit. talán a képességemnek is köze lehetett ebben.
Mielőtt kiléptem volna a hotelból, meg győződtem róla, hogy az épületen kívül járkálhatok -e szkafander nélkül. És ha igen akkor nem öltöm azt magamra. Akármi is lesz. Szkafanderben vagy anélkül, de én elindulok a vásárba, hogy szétnézzek egy kicsit.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Sacrosanct Sexymechanicbyparkleggy Sacrosanct Girloffantasybymanofins Sacrosanct Jinx_by_fazie69-d6o4rki Sacrosanct Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Sacrosanct 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Vron Kedd 26 Feb. 2013, 01:45

Miután megkapjuk a szobáinkhoz szóló mágneskártyát, elindulunk a lifttel a hatodik emelet irányába. Amikor egyedül maradunk a felvonóban, röviden elmondom a szabályokat, amik az ittlétünkre vonatkoznak:
- Negyed óra lepakolásra és berendezkedésre, aztán eligazítás az én szobámban. Akkor majd megbeszéljük, hogy hogyan tovább. Nem ismerjük az itteni állapotokat, úgyhogy semmi önálló akció, értve vagyok? Lehet, hogy az egész bolygó az ellenség kezében van, és máris figyelnek minket.
Több szónak nem érzem szükségét, így ha nincs kérdés, csendben várom, hogy felérjünk. Ezután egyenesen a szobám felé veszem az irányt. Belépve rögtön körülnézek, és felmérem a terepet. Kis, egyszerű szoba, semmi ízléstelen sallang, semmi fölösleges. Pont ahogy szeretem. Alig érzékelhető mosollyal nyugtázom, majd miután becsuktam magam mögött az ajtót, rögtön elkezdek kamerák és lehallgató készülékek után kutatni. Nem valószínű, hogy megtalálnám őket, de hiba lenne kihagyni a rutinellenőrzést. Ha nem találtam semmit, az ablakhoz lépek, és nézem egy kicsit a forgatagot. Már megszokásból is szipolyokat keresek a tömegben, de nem igazán reménykedem abban, hogy meglátok egyet. Úgy néz ki, még itt is álcázzák magukat. Hát legyen. Az arany páncélos rendfenntartókon is megakad a szemem. Vajon milyen szervezethez tartozhatnak? Remélhetőleg hamarosan kiderítjük. Az ablaknál állva várom, hogy Villám és Sors megérkezzen.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Amazon Kedd 26 Feb. 2013, 20:43

Átveszem a mágneskártyámat, és megnézem, hol kaptunk szállást. Eztán Vron nyomában beszállok a liftbe, ahol tömören közli, mihez tartsuk magunkat ittlétünk folyamán. Minden szavával egyetértek, mondjuk, szerintem az eligazítást nyomban el kéne kezdenünk, mert ha az ellenség valóban befészkelte megát a bolygón - ami elég valószínű, hiszen ilyen színes társadalomban könnyű elvegyülni -, akkor egy perc vesztegetni való időnk sincs. De mivel ő a főnök, nem adom jelét annak, hogy ebben eltér a véleményünk. A „lehet, hogy máris figyelnek minket”-re akaratlanul is körbepillantok a liftben, és a sarkokban kamerák után kutatok, eredménytelenül.
- Rendben, akkor negyed óra – erősítem meg az utasítást, és mikor az ajtó kitárul, megkeresem a szállásomat.
Nem túl dekoratív a szoba, állapítom meg, de ez nem zavar. A célnak megfelel, és úgysem fogunk túl sok időt itt tartózkodni. Bekukkantok a zuhanyzófülkébe, aztán az ablakhoz megyek. Ezt a bolygót elég nehéz lenne átfésülni, ha ellenség után kutatnánk rajta. Lehet, hogy évekbe telne, mire teljesen sikerülne megtisztítani a szipolyoktól. De megérné.
Eztán csak föl-alá járkálok, és várom, hogy elteljen a negyed óra, és mehessek az eligazításra.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szer. 27 Feb. 2013, 00:19

A dokkolás előtt sikerül még elkapnom Jelly szavait. Így egyszerűbben tudom talán kiadni az utasításokat az idegenekkel kapcsolatban. Nyugtalanító híreket találtam a vallásról. Kevés információ és ami van az is csak negatívan tünteti fel partnereinket, legalábbis előttem.
Mikor kissé sietősen megérkezek a többiekhez egyből el is hadarom amit tudniuk kell:
- Pár észrevétel. Nestor, ne hozza fel az Annihilust. Kényes lenne, valami féle hívői az általa hozott világvégének vagy valami hasonló. Menjünk biztosra. - Beállok előre az kijárat felé, hogy én kezdhessem majd a köszönéssel. De még gyorsan visszafordulok az ajtó nyílása előtt a másik földihez.
- Gondoljon a lovagokra Carl. - Remélem ennyi elég, nem akarom elhúzni a válaszom. Hiszen nem bonyolult, a Gladoriak és rengetek hasonlóságot mutatnak a földi civilizációval. Igazából el tudom azt is képzelni, hogy a mostani vendégeink egyfajta eretnekei a gladoriaknak.

Mikor kinyílik az ajtó pár magabiztos lépéssel érek ki a hajóból.
- Üdvözlöm a Mátriáka lovagjait! - Tippelem meg kezdetnek a megszólítást, remélem semmi sértőt nem mondom vagy legalábbis a fordító se tesz semmi helytelent az eredeti szöveggel. Nem tanulmányoztam még eleget a kree nyelvet ahhoz, hogy a lovag különböző jelentéseivel is tisztában lehessek náluk.
- Megtisztelt a meghívásuk! - Teszem még hozzá egy másodperccel később. A bal kezem a jobb mellemre teszem, míg a jobb lóg és így hajolok meg enyhén a katonák előtt.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Jelly Csüt. 28 Feb. 2013, 21:16

- Egy Anhilliust, mint messiást imádó szekta - suttogta Jelly. - Nagyon megnyugtató. Nem lehetne legközelebb faimádó hippikhez menni, vagy csak ilyen vérgőzös vallások vannak ebben a galaxisban.
Jelly megrázta a fejét, inkább nem szólalt meg. Nem akarta nagy bajba keverni a társait és magát, inkább Holmesra bízta a diplomáciát, neki nem nagyon volt az erőssége...
Magában keserűen felkuncogott. Közben elgondolkodott, hogy gondoljon a lovagokra.
Talán a galadoriak gyarmatosítani kezdték a tejútrendszert, és valahogy elrontották, majd az egyik kolóniájuk nemes egyszerűséggel fellázadt. Az is érdekes volt, hogy az űrlovagok mennyire hasonlítanak rájuk.
- Erről még beszélgetünk, majd egy tea mellett - mondta Holmesnak- Érdekes a téma.
Kiléptek az űrhajóból, ahol már ijesztő páncélt viselő alakok várták őket, akik valami Mátriáka lovagjainak hívták magukat. Jelly is úgy tesz mint Holmes: a bal kezét a jobb mellére helyezi, majd enyhén meghajol a katonák előtt.
~Rossz előérzetem van.~
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 02 Márc. 2013, 10:06

Annihilus hívői? Mintha valami isten lenne... De legalább nem őt tisztelik, csak a világvégét, vagy a tisztogatást, vagy mit tudom én. Ez is valami, inkább rendet akarnak csak a Galaxisban - legalábbis jobb erre gondolni, minthogy a Negatív zónának drukkolnak.
A dokkolás után a kijárathoz megyek, ahol Holmes már felkészült a kiszállásra. Én is magamhoz vettem felszerelésemet, fegyverem a hátamon átvetve, felkészülök a legrosszabbra - mert azért aki Annihilust szereti, túl jó ember nem lehet. Jelly hippikről szóló szövégre már ügyet sem vetek, megint földi dolgok.
Holmes köszönése alapján rögtön veszem a lapot, hogy itt egy bizonyos Mátriárka vezeti az embereket. Ezek pedig lovagokat lennének, bár azért sehol nincsenek az Űrlovagokhoz képest az Aranygalaxisból, reméljük nem jut a fülükbe a dolog, nehogy aztán gúnyolódásnak vegyék, és leszkenneljék az egész helyet szipolyok után.
-Üdvözlet a Mátriárka lovagjainak! Nestor Stratos vagyok, a Galaxis Védelmezőinek vezetője. Kérlek, vezessetek minket! - Akárhová is kelljen mennünk. Nem tetszik ez a hely, az egyetlen amiben reménykedem, hogy mivel vallásként tekintenek magukra, nem fognak majd velünk baszakodni, elvégre pár birodalom katonái közt már szétcsaptunk, nem is beszélve az incidensről, mikor egy várost kiirtottunk. Nem a legjobb kampány, de legalább megtanítja az embereket, hogy ne piszkáljanak minket. Jelen pillanatban a legjobban az nyugtalanít, hogy csak hárman jöttünk, de ahogy annak idején a parancsnokom mondta: sose bánd, hogy hátrahagytál pár embert. Ők lesznek majd a mentőcsapat, akit utánad küldenek!

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Sacrosanct Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 02 Márc. 2013, 11:23

Résztvevők: Nestor Stratos, Carl Morrow (Jelly) és Jonathan Holmes

- Üdvözöljük a Galaxis Védelmezőit a Sacroscant-on! – mondta a páncélos, egy férfi volt. – A rangunk Kardinális*, nem lovag.
Javította ki Holmes-t és Nestor-t, a hangjából nem lehetett neheztelést, vagy ehhez hasonlót kihallani, nem vette sértésének mindezt.
- A lovagok fekete páncélzatot viselnek és ők teszik ki a hadsereg katonáit – magyarázta. – Mi a parancsnoki szerepkört és az egyházi feladatokat látjuk el. Kérem kövessenek a Mátriárka és a Nagy Inkvizítor már várja önöket!
A kezével intett, hogy merre lehet elindulni. A férfi csatlakozott hozzájuk, míg a többiek jó néhány lépéssel lemaradva követték a csapatot. Hamarosan a dokkokból egy hatalmas széles utcára értek, aminek a végén látszott a hatalmas katedrális, valószínűleg a központi palota. Az utcán emberek tolongtak, üdvrivalgással éltették a hármast, a házakból pedig virágszirmokat dobáltak rájuk és azzal hintették be az utat is előttük.
- A szavaik alapján úgy gondolom, hogy nem tudnak sokat az egyházról – vette fel a kardinális.

* A két embernek Bíborost fordított a fordítógép, csak Nestor-nak kardinális.

Sacrosanct 00120

Résztvevők: Valyna / Sors (Cardas), Zackary Knight / Villám (Kira) és Vron / Acél

A csapat megbeszélte, hogy negyed óra múlva találkoznak Acél szobájában megbeszélésre. A negyed óra teljes nyugalommal telt el, nem tört rájuk szipolyhadosztály, sem pedig semmilyen más ellenség. Egyedül a helyi szobapincér volt, aki rájuk csöngetett, hogy kérnek-e valamilyen ennivalót, vagy egyéb dolgot. A szobákban sem volt semmilyen rögzítő készülék, se kamera, se hang felvevő, minden a legnagyobb rendben volt.
Negyed óra letelte után pedig mindenki megérkezett Acél szobájába, hogy eligazítást tartson és megbeszéljék a teendőket, amikor kintről üdvrivalgást lehetett hallani. A Galaxis Védelmezőit éltették a helyiek. A csapat mindenki számára ismert volt, jártak nem olyan régen a Galadoron és két Űrlovag is csatlakozott hozzájuk, bár ha kinéz valaki az ablakon, sem Látót, sem pedig Pörölyt – a két űrlovagot – nem látták sehol.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sacrosanct Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Vron Hétf. 04 Márc. 2013, 01:18

Szeretem nézni a tömeget. Valahogy furcsán érdekesek ilyen távolról, nagyjából mint egzotikus állatok. Gondtalan lények, akik nem látják, hogy valójában milyen a világ. Néha megkísért a gondolat, hogy talán jobb lenne az ő helyükben, de nem szoktam sokat elmélkedni ezen. Egyszerűen nincs értelme. Csak a szobapincér zavar meg egy percre, de miután fejrázással jelzem, hogy nem kérek semmit, rögtön távozik. Sors és Villám még mindig az ablakon kinézve talál, amikor megérkeznek. Legalább pontosak. Feléjük fordulok, és elkezdem a terv ismertetését.
- Először közösen megyünk le, és egymáshoz viszonylag közel kérdezősködünk. Ha így megtudtuk az alapvető információkat, már jobban fel tudjuk mérni a veszélyt, és a megfelelő óvintézkedések után elkezdhetjük az önálló információgyűjtést.
Nincs időm tovább mondani, mivel az utcáról üdvrivalgás hallatszik. Lassan megfordulok és újra az ablakhoz lépek. Kinézve rögtön meg is pillantom, hogy mi váltotta ki a nép lelkesedését. Az utcán a Galaxis Védelmezőinek három tagja vonul néhány aranypáncélos társaságában. Egyértelmű, hogy ők azok, láttam őket a Galadoron. Rögtön keresni kezdem a tekintetemmel Pörölyt ás Látót, a csapat űrlovag tagjait, de nem látom őket. Mit kereshetnek itt? Valami veszélyt jöttek elhárítani, azért boldog ennyire a tömeg? Nyilvánvaló, hogy már várták őket. Ez kicsit változtat a terveken. Talán megtudhatunk tőlük egyet s mást erről a helyről. Visszafordulok a másik két lovaghoz.
- A Galaxis Védelmezőinek három tagja érkezett a bolygóra. Derítsük ki, hogy miért van rájuk szükség, és ha lehetséges, beszéljünk velük! Indulás!

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 04 Márc. 2013, 21:19

>Sors, Acél<
Mikor beszálltunk a liftbe Acél végre választ is ad a kérdésemre és mint egy igazi főnök leszögezte, hogy eligazítás lesz a szobájában. Én csak bólintottam válaszképpen, majd mikor arról beszélt, hogy lehet, hogy máris figyelnek minket reflexszerűen cikázni kezdett a tekintettem ide-oda a liftben, de nem találtam semmi szokatlant.
Mind bementünk a saját szobánkba. A bőröndöm letettem az ágam mellé, majd átvizsgáltam a helyet, hogy nincs -e be poloskázva vagy kamerázva, de szerencsére semmi ilyesmit nem találtam. Ezek után kitekintettem az ablakon és csak figyeltem a tömeget.
~ Milyen békések. Jó lenne, ha mindenütt ilyen türelem uralkodna, bár a szipolyokat úgyis kinyírnám, ha találkoznék velük.
A tömeget vizsgálva érdekes páncélban feszítő rendfenntartókat vettem észre.
~ Hmm. Remélem csak rutin őrárat és nem valami komoly van készülőben.
Gondoltam magamban, majd még folytattam a tömeg figyelését, míg le nem telt a negyed óra. Épp egyszerre léptem ki a szobából Sorssal és egyszerre érkeztünk meg Acél szobájához. Ott előre engedtem az űrlovagtársnőmet, majd én is beléptem a helységbe. Persze magam után rögtön be is csuktam az ajtót.
~ Fontos a pontosság.
Acél rövid, de tömör eligazítására igen röviden feleltem.
- Rendben.
Mikor Acél az ablakhoz megy én is kitekintek az ablakon.
~ Van is ok a lelkesedésre.
Mikor Acél közli az újabb tervet egyetértően bólintok.
- Remek ötlet.
Mondtam, majd megindultam kifele a szobából vissza a lifthez.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Sacrosanct Sexymechanicbyparkleggy Sacrosanct Girloffantasybymanofins Sacrosanct Jinx_by_fazie69-d6o4rki Sacrosanct Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Sacrosanct 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 05 Márc. 2013, 12:33

Kardinális, nem lovag, megjegyzendő, bár nem tűnnek zabosnak a tévesztés miatt, nyilván ők is tisztában vannak azzal, hogy aki ilyen hamar bukkan fel a semmiből, arról nem kering elég hír, hogy mindenki ismerje a pontos szokásaikat.
Bólintok a kis javításra és az invitálásra, aztán követem őket.
Ahogy kiérünk a dokkokból, és rátérünk az utcákra, erősen olyan benyomásom támad, mintha a Földön lennék. Ezt leginkább a szemközt látható, hatalmas épület okozza, ami hasonlít néhány templomra a földi vallásból, bár az igazat megvallva csak képeken láttam azokat, de úgy sejtem, egyik sem ennyire... Kolosszális. Na nem mintha nem szoktam volna hozzá a grandiózus épületekhez, minden birodalom szeret fölvágni.
Az viszont már meglep, ahogy az emberek fogadnak bennünket. Sok olyan helyen jártunk már, ahol a többség kedvelt bennünket, itt rendszerint egy kisebb fogadás volt, éljeneztek, esetleg magasabb rangú diplomaták köszöntöttek, de... Virágszirmok? Ez egy kicsit új. Úgy tolonganak az utcán, mintha legalább egy bolygó uralkodói lennénk, pedig csak egy űrállomásunk van, az se túl nagy.
-Valóban, az egyház ereje láthatóan gyorsabban nő, mint ahogy a híre terjed. Szívesen vennék egy gyorstalpalót, mert az adatbázisokban csak annyit találtunk, hogy Annihilus tisztogatása okán jött létre az egész.
A kardinális eléggé közvetlennek tűnik, így szívesen elegyedem vele beszélgetésbe, közben természetesen figyelek arra, hogy az éljenző tömeg is azt az arcunkat lássa, amiért eljött. Mosolygok rájuk, integetek, és egy-két emberrel még akár kezet is fogok azok közül, akik elég közel tudnak férkőzni. Apropó ember, jobban megnézem, hogy milyen a faji összetétel a helyen.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Sacrosanct Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by A Misztikus Pókember Kedd 05 Márc. 2013, 19:24

Szóval a bíborosok... A bíborosok jöttek ki értünk, a fogadásunkra egy a keresztény egyházra hajazó szervezetnél. Azt hiszem valamit nem mondtak el nekünk és ezt leginkább akkor érzem mikor meglátom a népet. Egy pillanatra leblokkolok, mielőtt elnézést kérnék így kicsit kicsúszok az elegáns időből de azért mégis hozzáteszem induláskor.
- Elnézést a tévesztésért Kardinális... - Mondom a lehető legtöb figyelemmel, éreztetve, hogy nem halok bele a bűntudatba, éreztem a válaszukban, hogy nem olyan harapósak a dologra, még.
De a figyelmem az ünneplő tömeg is nehezíti, nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, de már van pár bizarr elméletem a dologra.
~Minket ünnepelnek, szóval ismernek, de még se túlságosan valószínűleg a csapat hiányos és senki nem kérdezett utána a konkrét tagoknak így valószínűleg a csapatot magát tisztelik valamiért. Nem tudok semmi fordulatról ami indokolná, valószínűleg tévhit. Ezek itt mind egy új vallás hívői, csupán ez köti össze őket az írások szerint, szóval hatalmas bajban leszünk ha kiderül nem azok vagyunk akiknek hisznek minket. Sajnos több változat is felmerült a gondolati kerülő alatt, szentek, kiválasztottak, próféták, hírhozók... áldozatok.~
Nestorhoz hasonlóan én is mosolygok és visszafogottan üdvözlöm a népet ami körbevesz minket, de nem viszem túlzásba máshol járok az elején, később furcsa lenen változtatni. Valamint figyelem mit válaszolnak Nestor kérdésére. Azt már megtudtuk, hogy egy női pápaszerűségük lehet, illetve az inkvizítor elég sokat sejtet. Talán ez a kereszténység női, kozmikus változata, szintet keresztet vetnék a gondolatra de nem merek ebben a környezetben. Haladok a többiekkel, üdvözlök és hallgatok.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Jelly Csüt. 07 Márc. 2013, 21:42

- Bíborosok - mondta Jelly magában, majd megjegyzi. ezt. Ahogy végigsétálnak az utcán, amiit ellep az ünneplő tömeg, az ablakból pedig virágszirmokat szórnak eléjük. - Úgy fest megelőzött a jó hírünk.
Mondta a többieknek, majd visszainteget nekik.
Az utca végén egy hatalmas katedrális emelkedett. Jelly elgondolkodott, hogy hogyan hasonlíthatnak ennyire a címek a Földi egyházéhoz, majd megrázza a fejét, majd csak kiderül, vagy tényleg csak a nagy számok törvénye.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Thorhalla Pént. 08 Márc. 2013, 11:35

Résztvevők: Nestor Stratos, Carl Morrow (Jelly) és Jonathan Holmes

Holmes „bocsánatkérésére” a kardinális biccent, majd válaszolni kezdett Nestor kérdésére.
- Valóban így van – kezdte a férfi. – Amikor a Hiba létrejött és az isteni seregek átjöttek a Pozitív zónába a Negatívból nagyon sokan tudták, hogy ez az istenek tette volna. Az istenek elégedetlenek a tetteinkkel és fizetnünk kell ezért. Elküldték hát gyermeküket, Annihilust, hogy tegyen rendet a halandók birodalmában. Az ő által elhozott káosz, halál egy új univerzumot teremt, egy olyat, ahol csak az arra méltók maradnak életben, azok, akiket az istenek és Annihilus úgy ítélt meg, hogy képesek arra, hogy az isteneknek tetsző módon építsék újra a halandók világát. Akikben nincs gyarlóság, sem pedig a bűn nem lakik bennük. Ők azok, akik érdemesek az igazi életre és ezt meg is fogják kapni.
Magasztosan és fanatikusan beszélt, mint aki tényleg elhitte annak minden egy betűjét, szavát, amit mondott.
- A mennyország csak a káosz és a halál után jöhet el – tette még hozzá. – Az egyházat a Mátriárka vezeti a Fő Inkvizítorral együtt, rangban utánuk következnek a Kardinálisok, ők a vezetőkkel együtt gyakran tanácskozáson döntenek a dolgokról. Mindezek után jönnek az Inkvizítorok csoportja, ők gyakorta különleges képességekkel is rendelkeznek, alattuk vannak a papok, majd a lovagok és az egyszerű harcosok.
Miközben beszélt lassanként el is érte a csoport a katedrálist, már csak olyan harminc-negyven méter választotta el őket a főkapuktól.

Sacrosanct 00120

Résztvevők: Valyna / Sors (Cardas), Zackary Knight / Villám (Kira) és Vron / Acél

A terv megszületett, hogy a hármas beszélni fog a Galaxis Védelmezőivel. Ezzel indult kifelé a szobából mind a három Űrlovag. A hotelből még könnyű volt kiérni, de odakint már igencsak nagy volt a tömeg, amiben nehézkes volt a közlekedés, szinte mindenki látni akarta a Védelmezők tagjait. Az odalent hamar kiderül, hogy a tömegen átvágni szinte lehetetlen és nem lesz semmilyen eredménye annak, ha itt most megpróbálja átvágni magát a humaniodokon a társaság. Fentről még azonban, aki kinézett az ablakon látta, hogy a nagy palota, vagy székesegyház/templom környékén már nem volt olyan nagy a tömeg, a taktikai érzékével Acél pedig könnyedén megállapíthatta, hogy ott lenne egyszerű az, hogy beérjék a csapatot és fel tudják magukra hívni a figyelmet bármiféle atrocitás nélkül. Ha így tesztek, hogy arra mentek, akkor valóban sikerül beérni a Védelmezőket úgy harminc méternyire a katedrális bejáratától.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sacrosanct Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 10 Márc. 2013, 12:37

A tömeget figyelem, miközben a kardinálist hallgatom, így könnyebb egyszerű köszönetnyilvánításnak hinni a mosolyomat, ami valójában a mérhetetlen ostobaságra adott válaszom. Annihilus, mint az istenek küldötte a Negatív-zónából... Megtisztítja az univerzumot. Hát persze, és majd kiválasztja a méltókat, életben hagyja őket, ő pedig visszamegy a zsugorodó világába. Mert ilyen mártír ez az Annihilus, mindent csak a nagyobb jóért tesz. Borzasztóan kétségbe lehetnek esve ezek az emberek, ha elhiszik ezt a baromságot. El sem tudom képzelni, mennyire félnek.
-Értem, érdekes vízió, ha valóban bekövetkezik a jóslat, remélem, hogy én és a barátaim méltóak lesznek a túlélésre - válaszolom viszonylag diplomatikusan a kardinálisnak.
Ezután a hierarchiáról mesél, miközben én az ablakokban integető, virágszirmot szóró emberekre mosolygok, és a karomat lengetve üdvözlöm őket. A tömeg nagy, de még így is elképesztően feltűnő egy alak, aki a páncélját, és az ideges tekintetét figyelembe véve valószínűleg egészen messziről keveredett ide - nagyjából az Arany galaxisból. Nincs is egyedül, és társain is hasonló páncél van. Egy pillanatra majdnem meg is állok, hogy visszaforduljak jobban megnézni őket, de a tömeg túl nagy, így nem lehetek biztos a dolgomban. Űrlovagok itt?
-Értem, és köszönöm a felvilágosítást - fordulok vissza a kardinálishoz. - Sosem árt tisztában lenni a helyi rendszerrel - teszem hozzá mosolyogva, aztán a katedrális felé fordulok, amit lassan elérünk. Igyekszem ünnepélyes arckifejezést felölteni.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Sacrosanct Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Jelly Hétf. 11 Márc. 2013, 12:14

~ Jobbak lennének a faimádó hippik. Egy olyan vallás, aki valami istenként imádja Anhilliust, akinek a harcosai annak idején két társunkkal végeztek, elpusztították a Fellegvárat és most is bolygókat pusztítanak el? Őt imádják?~
Rosszkedvűen néz végig a tömegen.
~ És vajon mi történik ha egyszer Anhillus ide ér? Vajon ezek az emberek túlélik azt? Semmiképp se, a bogarak őket is megölik.~
Hirtelen megakad a szeme három, az Űrlovagok páncélját viselő alakon.
Látja, hogy Nestor is észrevette őket, hamarosan elérték a katedrálist.
~ Mit keresnek itt az űrlovagok? Érdemes lenne velük beszélni. Ha csak nem néznek minket Űrszipolynak.~
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by A Misztikus Pókember Kedd 12 Márc. 2013, 23:02

Kicsit zavar, hogy a bíborosok nem akarják velünk útközben megosztani az ideutazásunk okát. Egyértelművé válik, hogy túl ünnepélyes és komoly az ok. Kicsit felkavarodik a gyomrom, nem esik jól a gondolat. Főleg mikor végig gondolom, hogy a védelmezőkből nem éppen az erőseket küldték el ma velem. Nestor ugyan tapasztalt, de akkor is.
De ekkor meglátom, hogy az ő tekintetük merre kalandozik el, három űrlovag felé akik felénk túrják magukat előre a tömegben. Azt hiszem most örülnöm kéne, de ehelyett csak előrébb lépek egy egészen kicsit, hogy magara vonjam a kísérőink figyelmét, hogy ne nézzen mindenki a lovagokra.
- Szóval a kardinális pontosan milyen feladatokat lát el. Ha nem vagyok túl indiszkrét... - Még kedvesen mosolygok is a végén, nem vigyor, nem. Egy elegáns, visszafogott mosoly, hátul összefogott kezek és felveszem az urak tempóját.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sacrosanct Empty Re: Sacrosanct

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.