Wright birtok (Somerset)

Go down

Wright birtok (Somerset) Empty Wright birtok (Somerset)

Témanyitás by Tyranis Pént. 01 Márc. 2013, 10:48

A Wright család birtoka, a Szövetséges Államok talán leggazdagabb megyéjében.
Wright birtok (Somerset) Northcote-manor

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wright birtok (Somerset) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wright birtok (Somerset) Empty Re: Wright birtok (Somerset)

Témanyitás by Tyranis Pént. 01 Márc. 2013, 11:06

2046. december 10. hétfő – Wright Birtok, Somerset
Résztvevő: Joseph Harper

Harpert az alelnök egy újabb találkozóra hívta, mindezek az utóbbi időben kissé ritkultak, mert az, hogy a férfi a birtokra mehessen különleges előkészítést igényeltek. Úgy tűnt, hogy Spencer elnök, aki hála annak, hogy mutáns lett igencsak jó barátságot ápolt Magneto-val és családjával kissé paraniod is lett. Mr. Wright volt az első mutáns, aki alelnöki pozícióba emelkedett és a hatalma, befolyása nagyobb volt, mint Spenceré. Így hát attól tartva – igazából jogosan - , hogy az enyhén lázadni szerető politikus esetleg Magneto uralmát akarná megdönteni a teljes birtokát és őt is házi őrizet alatt tartották. Igaz senki sem figyelte minden nap, a házba nem mentek be az ellenőrök, csak a telefonhívásokat és az internetet figyelték. Meg korábban voltak olyan hírek, hogy a férfi lányát Wakandából kellett kimenteni és Magneto emberei megpróbálták elrabolni a reptéren, az ellenállás emberei mentették meg és juttatták haza a lányt. Szóval a különleges figyelemközpontosság miatt Harpert is személyesen keresték meg a találkozó miatt. Egy a Magneto emberei által ismeretlen menekülőalagúton át vitték be a birtokra és az egyik fogadószobába kísérték. A komornyik biccentett a fiúnak, már igencsak valószínű, hogy látásból ismerték egymást.
- Az alelnök úr pár perc múlva megérkezik fiatalúr. Addig hozhatok önnek valamit? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wright birtok (Somerset) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wright birtok (Somerset) Empty Re: Wright birtok (Somerset)

Témanyitás by Cletus Kasady Hétf. 04 Márc. 2013, 00:51

Mostanában nem olyan egyszerű alkalmat találni arra, hogy találkozzak Wrighttal, mert az elnök úgy véli, hogy fenyegetést jelent, és figyelteti. Nem is sejti, hogy a veszély valójában én vagyok, nem Wright. De ez jól is van így, fog még rettegni tőlem. Most elég, hogy a nép tudja, hogy ki a hőse. Még mindig kissé fura érzés, hogy szövetségesként jövök a Szövetséges Államok alelnökének birtokára, de tudom, hogy amíg Magneto hatalmon van, addig nincs értelme más harcnak. A fickó egyébként is jó hazafi, ha ennek vége jó szövetséges lehet a végső cél elérésében is. Mindenesetre most egy titkos alagúton keresztül visznek be. Teljesen átlagos külsővel jöttem, eredeti hajszínemmel és egyszerű kabátban, ám amikor a fogadószobába kísérnek, nemzeti színre váltom a hajam. Amikor csak lehet így teszek, hogy jelezzem, hogy én vagyok a nemzet hőse. A komornyik kérdésére csak nemet intek, nem kérek semmit. Leülök, és kissé idegesen topogok a lábammal. Most nincs nálam sok fegyver, csak egy kisebb pisztoly. Időnként kitapintom a kabátom jobb zsebében. Nem tetszik, hogy az alelnök megvárakoztat. Az egy dolog, hogy ő támogat, de mégiscsak én teszem, azt, ami a lényeges. Mintha nem lenne tisztában, hogy ki vár rá! De most szükségem van rá. Neki van pénze, és sokkal jobban látja, hogy hol vannak az elnyomó rendszer gyenge pontjai, mint én. Ezért muszáj ezt eltűrnöm.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wright birtok (Somerset) Empty Re: Wright birtok (Somerset)

Témanyitás by Tyranis Hétf. 04 Márc. 2013, 10:25

2046. december 10. hétfő – Wright Birtok, Somerset
Résztvevő: Joseph Harper

Joseph hamarosan lépteket hallott és azt, hogy valaki hangosan vitatkozik, csak egy hangot lehetett hallani, a másik fél néma volt, de a hangok alapján Wright közeledett.
- Nem érdekel! – mondta. – Nem fogom annak a libának aláírni azt a papírt, nem, az sem érdekel, hogy ő April Cinnamon, az elnök szeretője! Nem fogom legitimmé tenni a HYDRA hatalomátvételét a kormányban, bőven elég nekünk Magneto, nem kell még egy. Nem, pontosan tudnom, hogy mik a következmények és azt is, hogy ezt a feltételezést még nem sikerült rábizonyítani. Még! De ami késik, nem múlik, ’viszhall!
Ebben a pillanatban nyílt ki az ajtó és lépett be rajta az alelnök, aki külsejével továbbra is eléggé lázadó maradt, bár már sokkal kulturáltabban, mint diákévei alatt.
Wright birtok (Somerset) 339077-181576-frederick-slade
Ahogyan meglátta Joseph-et azonnal odalépett és a kezét nyújtotta.
- Mr. Harper, igazán örülök, hogy eljött – mondta. – Kövessen!
Ha a fiú követi, akkor a megszokott irodába kíséri át, ami pontos másolata volt az egykori Fehér Ház ovális irodájának. Odabent csak mutatott az egyik székre, hogy Joseph üljön le, addig is ő maga töltött két pohár drága whisky-t, egyet magának, egyet pedig átnyújtott a fiúnak.
- Azért hívtam ide, mert lenne egy feladatom az ön számára – kezdte. – Be kellene törni az elnök és „feleségének” nyaralójába és elhozni onnan néhány dokumentumot. Az épület pedig járulékos veszteség lenne a küldetés során.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wright birtok (Somerset) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wright birtok (Somerset) Empty Re: Wright birtok (Somerset)

Témanyitás by Cletus Kasady Pént. 15 Márc. 2013, 01:44

Végül csak megérkezik Wright, aki a szokásos rózsaszín hajával továbbra is feltűnő jelenség. Eleinte azt hittem, hogy egy pofátlan büszke buzi, de most már tudom, hogy ez valami fura önkifejezés nála. Amikor a kezét nyújtja elfogadom és megszorítom, de rosszallóan így felelek:
- Megint várnom kellett.
Ezután követem az irodájába, ahol lazán, otthon érezve magam, elhelyezkedem a felajánlott széken, és beleiszom a whiskybe. Meg kell hagyni, hogy jó italt szokott felszolgálni, és ez most is így van.
A feladatot hallgatva látványosan nem reagálok erőteljesen, de belül szélesen elmosolyodom. Ez már tetszik! Annak a hazaáruló mocskos féregnek kárt okozni mindig öröm, és végre olyan jelet adhatok a népemnek, ami megmutatja, hogy milyen erős a Kapitányuk, és hogy mindig számíthatnak rá. Ezzel újra letehetem a névjegyem. Szinte látom magam előtt, ahogy a gyerekek Szabadság Kapitányt rajzolják le a szobájuk rejtekében, arról ábrándozva, hogy olyanok lesznek mint én. A felnőttek titokban koccintanak majd a nevemre, de hamarosan lesznek már olyan bátrak, hogy jöjjenek, ha fegyverbe hívom őket. Arcomon azonban komolyság és elszántság látszik, amikor az alelnökhöz szólok. Még az italomból is kortyolok egyet, mielőtt válaszolnék:
- Ha megkapom megfelelő felszerelést és a pontos adatokat akár holnap este már a ház romokban áll, a dokumentumok pedig önnél vannak.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wright birtok (Somerset) Empty Re: Wright birtok (Somerset)

Témanyitás by Tyranis Pént. 15 Márc. 2013, 11:05

2046. december 10. hétfő – Wright Birtok, Somerset
Résztvevő: Joseph Harper

Wright arcán egy mosoly jelenik meg, ahogyan Harper elvállalja a feladatot.
- Bíztam benne, hogy elvállalja, a felszereléssel a szokásos módon járunk el, ön mondja a biztonsági főnökömnek, hogy mit kér és megszerzi magának.
Az asztalhoz lépett és egy holokivetítőt vett elő, a Harper előtti asztalra tette le és aktiválta, egy kétszintes nagyobb kastély alaprajza jött be rajta.
Wright birtok (Somerset) MAKO132
- Amennyire tudom az emeleten a bal szélen levő hátsó kisszobában tartja a széfben az iratokat, amikre szükségem van. Legalább negyven fegyveres őr, manapság mind mutáns őrzi a helyet és a ház is tele van biztonsági rendszerekkel. Mozgás- és hőérzékelő is. Külön generátora van a helynek a föld alatt, így nem a központi áramszolgáltató látja el őket. A birtok egyébként Ocean City határában van, itt NJ államban, Cape May-ben.
A fiúra nézett várva, hogy az mit is mond ezekre, vagy mit reagál, majd ismét megszólalt.
- Amennyiben szüksége van segítségre, van egy önhöz hasonló elszánt személy, aki megismerné magát és dolgozna önnel. A fizetség természetesen nem feleződne.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wright birtok (Somerset) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wright birtok (Somerset) Empty Re: Wright birtok (Somerset)

Témanyitás by Cletus Kasady Csüt. 21 Márc. 2013, 01:30

Figyelmesen elemzem a térképet, és próbálok minél többet memorizálni belőle. Nyilván meg fogom kapni valamilyen adathordozón, de nem árt jó előre készülni. Nem lesz egyszerű ügy, az már biztos. 40 fegyveres mutáns nem kis munka. Az első teendő minden bizonnyal a generátor kiiktatása kéne legyen, de azonnal észrevennék. Tehát amint le van kapcsolva az áram, rögtön tudnom kell tevékenykedni. Az első kérdésem ennek megfelelő:
- Hozzá lehet férni valahogy a generátorhoz?
A sok kisebb-nagyobb nehézség ellenére elég mindennapos akciónak tűnik, egészen addig, amíg fel nem veti, hogy van egy embere, aki segítene. Természetesen nincs szükségem segítségre, de az, hogy van egy követőm, aki az oldalamon szeretne harcolni, meglehetősen érdekesen hangzik. Ő lehet az egész nemzet lázadásának első hírnöke! Nem tagadhatom meg tőle a lehetőséget, hogy találkozzon velem. Szabadság Kapitány nem zárkózhat el azoktól, akik a nyomába akarnak lépni! Így válaszolok hát az alelnöknek:
- Nincs ugyan szükségem segítségre, de ha úgy véli, hogy nem fog hátráltatni, nem fosztom meg a lehetőségtől, hogy velem dolgozhasson.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wright birtok (Somerset) Empty Re: Wright birtok (Somerset)

Témanyitás by Tyranis Csüt. 21 Márc. 2013, 11:16

2046. december 10. hétfő – Wright Birtok, Somerset
Résztvevő: Joseph Harper

- A generátor elméletileg kint van a birtokon a föld alatt, és onnan lehet megközelíteni, így az nem az épületben van.
A felvetésre, hogy fogja-e a másik hátráltatni, vagy sem nem Wright felelt, hanem egy női hang.
- Természetesen nem foglak hátráltatni – mondta a hang.
- Szeretném önnek bemutatni Ms. Manners-t – vette vissza a szót az alelnök. – Minden bizonnyal már hallott a hölgyről.
A hang tulajdonosa egy lilára festett hajú nő volt, és valóban, Harper hallott már róla, a nő is igencsak elől szerepelt a hazai, illetve a nemzetközi körözési listákon. Egyfajta modern Robin Hood volt, aki az elnyomás ellen harcolt és a gazdagoktól rabolt pénzt a szegényeknek adta. Az évek során legalább hárommilliárd dollárnak megfelelő összeget rabolt már el, de még soha sem ölt meg senkit sem, annak ellenére, hogy fokozott veszélyességű személy volt a listán, mert képzett ninja volt.
- Már hónapok óta akarom, hogy Jonah végre bemutasson neked, de eddig nem tette meg – a kezét nyújtotta Harpernek. – Örülök, hogy végre személyesen találkozhatunk, nagy csodálód vagyok.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wright birtok (Somerset) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wright birtok (Somerset) Empty Re: Wright birtok (Somerset)

Témanyitás by Cletus Kasady Vas. 31 Márc. 2013, 03:38

Őszintén meglepődöm, amikor megpillantom új munkatársamat. Sokkal inkább egy lelkes kezdőre számítottam, mint egy ilyen nagy névre. Nem teljesen azonosak ugyan a módszereink és a céljaink, de talán ez nem fog fennakadást okozni. Nagyon remélem.
- Hogy ne hallottam volna róla? - felelem Wright kérdésére, majd ismét a nőre fordítom a tekintetem. Elég csinos élőben, meg kell hagyni. Hajszínén már gyakorlatilag okom sincs meglepődni, az érezhetné különcnek magát, aki természetes hajszínnel lépne be a szobába. Elfogadom a kinyújtott kezet, és enyhén megszorítom. Elégedett mosollyal hallgatom a lány szavait. Tudtam, hogy vannak olyanok, akik követnek, és figyelik azt, amit a nemzetért teszek, és végre nyíltan is mellém áll és harcostársamul szegődik egy hívem.
- Én is örülök a találkozásnak. - válaszolom egy barátságos mosoly kíséretében.
A képzettségéről, és a sikereiről rengeteget hallottam, és igen elégedett is vagyok velük, az viszont kissé aggaszt, hogy nem hajlandó ölni. Az ügyünk sokkal súlyosabb, sokkal több forog kockán, és az ellenségeink sokkal gonoszabbak annál, hogy ilyen elvek hátráltassanak minket. Jelenleg csak remélhetem, hogy nem fog megremegni a keze, amikor eljön az idő. Mert eljön, afelől semmi kétség.

_________________
Reneszánsz: Cletus Kasady, Komédiás, a szimbionta, Michael Schuster, Raymond Washington (Becsület)
Végtelen Háború: Joseph Harper/Szabadság Kapitány
Gótika: Cletus Kasady
Cletus Kasady
Cletus Kasady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 109
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wright birtok (Somerset) Empty Re: Wright birtok (Somerset)

Témanyitás by Tyranis Vas. 31 Márc. 2013, 11:39

2046. december 10. hétfő – Wright Birtok, Somerset
Résztvevő: Joseph Harper

Az alelnök odasétált az íróasztalához és a fiókból egy borítékot vett elő, abban egy adathordozót volt és ezt nyújtotta át Harper számára. Egy aprócska, alig köröm nagyságú valami volt ez az egész, amit bármilyen tablethez, vagy holografikus eszközhöz csatlakoztatni lehetett.
- Rajta van minden, amit sikerült kideríteni a birtokról – mondta. – És még valami, ma az elnök és a felesége vendégségbe érkeznek ide, így a birtokon kevesebb lesz az őrség és kisebb ellenállásba kell majd ütköznie, ha a mai napot választja.
Néhány pillanatra elhallgatott.
- Ha nem a mai nap mellett döntenek, akkor pontosan egy hét múlva december 17-n lesz megint ilyen alkalom, hogy nem tartózkodnak odahaza. A fizetség természetesen, mint mondtam a feladat elvégzése után lesz, de addig is ha szükséges kiadásra kell valamennyi összeg a szokásos módon az összekötőjével vegye fel a kapcsolatot.
Ismét tartott egy kisebb szünetet, hogy a férfi, vagy a nő mondjon valamit, majd ezek után vette vissza a szót.
- Ha nincs több kérdésük, akkor nekem lassan vissza kell térnem az esti parti szervezéséhez.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wright birtok (Somerset) CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wright birtok (Somerset) Empty Re: Wright birtok (Somerset)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.