A Kék Körzet romjai (Hold)

Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 15 Márc. 2013, 08:52

Az egykori kree kolónia romjai, amit még a Nagy Evolúcionista pusztított el.
A Kék Körzet romjai (Hold) Xvsplanet1

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Kék Körzet romjai (Hold) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 15 Márc. 2013, 10:30

2076. február eleje – A Kék Körzet romjai, Hold
Résztvevők: Apokalipszis / Nagy Evolucionista, Végrehajtó, Andrew Ramirez, Rachel Wilcox, Jason Plunder, David Ethan, Laura Orrin, Nathaniel Orrin, Samuel Corner (Arzenál), Lady Shywa, Vasököl /Damian Long, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz és Anya

A legtöbbek számára a helyszín egykor ismerős lehetett, a Hold azon része, amit pajzs vett körbe és volt oxigén. A Kék Körzet, egykor kree kolónia volt itt, de Apokalipszis az egyik első helyszíne volt, amit elpusztított és megölte a bátyját Zam-Relt, aki itt volt Vádló. Most csak a romok maradtak ezen a helyen emlékeztetve mindenkit arra, hogy mi is volt itt annak idején.
A Holdra nem került mindenki, Zsarnok és Goblin nem voltak itt, ahogyan Lorna és Bard sem, Lady Melissa, Namor, illetve a többiek feleségei, vagy férjei sem – csak azok maradtak, akiknek a neve a listában van. Egyvalamire mindenki rájött, hogy ez nem az istenek műve volt jelenleg. Itt most már tényleg csak a népek vezetői maradtak, senki más nem.
- Érdekelne, hogy melyikőtök merészelt véget vetni a tárgyalásnak – szólalt meg elsőként Anya.
A kérdésére azonban senki sem tudott pontos választ, hiszen senki sem tette meg. A távolból a nap fénye ide ragyogott és a Földet is megsütötte, Amerikában éppen most jött fel a nap. Arra nézve pedig a távolban valami még itt a Holdon látszott. Mintha Uatu alakját lehetett volna kivenni, a Föld figyelőjét, aki a mítoszok szerint csak akkor jelent meg, ha a bolygón valami igencsak fontos dolog történt, és valami sorsdöntő esemény következett. Mire ezt mindenki felfogta a hideg rázta ki az ott levőket és a hátuk mögül hallottak meg egy hangot.
- Mind hazudtatok!
A Kék Körzet romjai (Hold) 1827060-evol__2_
Az Evolucionisták megérkeztek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Kék Körzet romjai (Hold) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 17 Márc. 2013, 12:49

A démonringyó még egy ideig tépi a száját, próbál "leleplezni", de hát ki lenne olyan ostoba, hogy azt higgye, támogatom? Természetesen senki, azon kívül, akit támogatok. Az utolsó szavai, hogy a lelkem hozzá kerül, érdekes elmélet, persze két téves feltételezéssel is él: hogy van lelkem, és hogy képes vagyok elpusztulni. Efféle halandó attribútumokon már régen túlléptem.
A teleportálás viszont meglep, kevesebben vagyunk, és...
-Ó, előtörnek a régi, szép emlékek. Az első kiirtott kolónia... Na jó, talán a tizenötödik, hosszú volt az út idáig. És persze a második testvérgyilkosság. Valahol arrafelé történhetett, akkor persze nem így nézett ki a hely... Minden lángolt, por és füst szállt fel, a levegőt pedig betöltötte a halálsikolyok kellemes kánonja.
A merengésemből Uatu látványa zavar fel, úgy néz ki, itt az idő. Megfordulok, mikor meghallom a hangokat. Vörösek, sárgák, és egy kék. Gyanítom, ő lehet valamiféle vezető. Vasökölre nézek.
-Azt hiszem, az én gondolkodásmódom áll a legközelebb hozzájuk, így ha nem bánod, megpróbálnék velük szót érteni - te kis féreg, teszem hozzá gondolatban, aztán az Evolucionistákra nézek.
-A nevem Apokalipszis, A Nagy Evolucionista. Sok bennünk a közös, ezt talán ti is láthatjátok. Ezek a... Lények, a Föld vezetői, nem akarnak meghalni, legalábbis nem ma. Szívesen egyeztetnék veletek egy másik időpontot, de ehhez értenem kell a motivációtokat. Elsőként: milyen hazugságról beszélsz?
Nem emelem ki, hogy természetesen mind hazudtunk már, én például elég sokszor, most inkább az a fontos, hogy ők melyikre gondolnak. Gyanítom, hogy egyikre sem... Valami olyasmit hoznak majd fel, hogy annak idején valaki azt ígérte, hogy ilyen meg olyan jó kisfiúkként fogunk játszani itt a Földön, és bezzeg mégsem. Ha viszont elhitték, butábbak, mint amilyennek kinéznek.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Bishop Vas. 17 Márc. 2013, 13:37

Hirtelen más helyen kötünk ki, körülnézek és látom már nincs mindenki itt, a régi Kree kolónia helyén vagyunk, a Kék Körzet romjainál. Egy ideig hallgatom Apokalipszis abszurd mondandóját, amit a hátunk mögül jövő hang szakít félbe. Rögtön megfordulok, az Evolucionisták azok. Beizzítom az erőimet, nem sejtek jót, Apo ugyan megpróbál tárgyalni velük de szerintem ezek az alakok nem akarnak tárgyalni, sőt biztosra veszem.
~ Mind hazudtatok. Ugyan mire vonatkozhat ez a mondat? Miért hazudtunk volna és kiknek hazudtunk? Csodálom, hogy egyáltalán olyan nyelven szólnak amit megértünk, egyre több a kérdés.
Egyelőre nem teszek semmit, nem támadok. Ha viszont ők indítanak felénk valamilyen támadást próbálok egy tűzfalat felvonni, hogy ezzel védhessem ki a támadásokat és védjem meg a többieket.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Szehmet Vas. 17 Márc. 2013, 15:57

A vita közbeni teleportáció épp oly meglepő volt, mint egy márciusi hó. Kellemetlenül józanító élmény, mely során egy olyan helyen eszméltek, mely lepusztultságával talán épp a saját jövőjüket idézte elő. Heka még megeresztett egy sajnálkozó gondolatot a jóféle borok felé, melyek a kiruccanás miatt nem kelhetnek életre a szájában, majd körül nézett, mielőtt újabb vita robbant volna ki, s már az első hangokban próbálta nyugalomra inteni azokat akik készek lettek volna szóval vagy fegyverrel egymásnak esni.
-Véget vetni? Hölgyem, itt.. úgy sejtem egészen másról lehet szó.-Heka hangja komolyan zengett, tele tisztelettel, amit már épp elégszer volt alkalma gyakorolni kisebb-nagyobb hölgy kompániában, ám szavai még a hangszín mellett is szilárdak voltak. A környezet, a Föld látképe a távolban s a lényé többet sejtetett, mint amit bárki közülük megtehetett. Heka sokkal inkább az istenek döntését látta az utazásuk mögött. És újabb vészt a felesleges harcra, ahogy Apokalipszis monológba kezd. Erre Heka gyorsan körül pillant, s már ajkán bucskáznak elő a szavak, miket főleg magának szánt.
-Az hogy épp itt vagyunk, próba lenne? Vagy figyelmeztetés?- tekintetét körbe hordozta az ittenieken, majd egy pillanatra elmerült a Föld látványában, miközben az öreg fogaskerekek megmozdultak a fejében, majd ifjonti gyorsasággal perdült meg a hangra maga mögött. "Mind hazudtatok!" Súlyos vád, egy lenyűgözően borzalmas látképpel. Heka nem számított rá, hogy ilyen hirtelen kell az ellenséggel szembenézniük, ráadásul egy váddal is, melyre ugyan ki lehetett felkészülve?
Apokalipszis máris magához ragadta a szónoki szerepet, de Heka ezúttal nem tartóztatta. Megrendítő volt ott állni a létet fenyegető lények előtt, és Apokalipszis hellyel-közzel jó szavakat használt, noha volt néhány dolog amiben némi kiigazítást lehetett volna eszközölni. Már ha egyáltalán volt esély a szavakkal való meggyőzésre. Heka egy pillanatra elhúzta a száját. Nem hitt benne hogy egyszerűen meg lehetne győzni őket, de más esélyt sem látott. Olyan hatalmú lények ellen, mint ők, egymagukban nem győzhettek, de azzal, hogy fejükre próbálták olvasni vélt-valós bűnüket, talán van lehetőség arra, hogy tárgyaljanak. A férfi vetett egy futó pillantást Vasökölre. Valójában neki kellene a tárgyalást vezetnie, és Apokalipszisnál erősebb kohéziót említve, hiszen nem vezetők voltak, hanem olyan lények, akik együttesen képviselik azt a milliárdnyi lényt, akik a Földön élnek..

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Danny Long Hétf. 18 Márc. 2013, 01:49

Csak a hosszú évek meditációs tapasztalata miatt vagyok képes megállni, hogy üvöltve az asztalba üssek a mutáns vezetők válasza hallatán. Hát tényleg ennyire ostobák?! Tényleg nem képesek belátni, hogy mi ellen küzdünk, hogy mi forog kockán? Csak azt tudom, elképzelni, hogy nem fogtak fel egy szót sem az elhangzottakból. Az egész fajukat, és talán a világot is képesek pusztulásra ítélni csak azért, hogy ne kelljen együttműködniük Apokalipszissel és félretenniük a politikai berendezkedésekről alkotott véleményüket?! Ekkora dühöt és kétségbeesést nagyon régen nem éltem át. Nincsenek szavaim arra, amit a két mutáns vezető iránt érzek. Hogy lehetséges, hogy egy egész faj sorsa, és talán közvetve az egész világé ilyen alakok kezébe került? De nem engedhetem meg magamnak, hogy itt leragadjak. Tovább kell lépnem, bármilyen nehéz is. A Sors remélem irgalmas lesz népükhöz és hozzánk is. Mást nem tehetek.
- Akkor távozzatok! - mondom nekik keményen. Csak hátráltatnának minket ha itt lennének, és talán még fel is használnák az információkat ellenünk, megpróbálva az Evolucionisták kegyeibe férkőzni. Miután elfordulok tőlük, képtelen vagyok újra rájuk nézni.
A többség szerencsére nem ilyen elvakult. Egyedül a démon nő válasza miatt aggódom még. Szó nélkül hallgatom végig, amikor megszólal.
~ Hát tényleg azt hiszed, hogy bízom Apokalipszisben? Nem látod, hogy azért nem keresem vele a konfliktust, hogy ne hátráltassa a tárgyalást? Nem tudom még, hogy kik itt az igaz barátaim, túl sokáig éltem távol a világtól, de azt tudom, hogy ő nem az. De rá is szükségünk van. - gondolom magamban, de arcom kifejezéstelen. Talán a tetteim alapján megérti majd. Hatalmas kő esik le a szívemről, amikor végül kimondja, hogy támogat. Nem tudom, hogy mennyire bízhatok benne, de ebben a pillanatban nagyon hálás vagyok neki.
- Köszönöm. - válaszolom.
Most, hogy ezt tisztáztuk, elkezdhetnénk a tervekről beszélni, de erre már nincs időnk. Újabb teleportáció következik. Miért, és ami még fontosabb, hová? Érkezéskor körülnézve azonnal látom, hogy az űrben vagyunk, nem a földön. Nem is lehetünk olyan bolygón aminek légköre van, de egy város romjai közt állunk. A távolban a Föld látszik. Egy ötletem van csak: az egykori Kék Körzet. De miért vagyunk itt? Mielőtt kitörne az újabb vita, a hátunk mögül vérfagyasztó hang hallatszik. Megfordulva szemtől-szemben találjuk magunkat az Evolucionistákkal. Miért vannak itt? Miért nem támadnak? Nem áll össze a kép. Mit jelent, hogy mind hazudtunk? Apokalipszis rögtön hozzám is fordul, hogy adjam át a tárgyalás jogát, de én határozottan megrázom a fejem. Tudom, hogy nekem kell cselekednem, még ha ő is hasonlít hozzájuk a legjobban. Nem is az a fő ok, hogy nem bízom az ügyhöz való hűségében, hanem, hogy ezzel önként adnám át neki a vezetést, ami káoszhoz vezetne. Ha Apokalipszis tárgyal a nevünkben, ennek a törékeny egységnek rögtön és visszafordíthatatlanul vége. Ez sokkal nagyobb veszteség, mint amennyit Apokalipszis közelebbi nézőpontjával nyerhetünk. Bátran merem ezt gondolni, mivel a tárgyalás során nem tűnt úgy, hogy sokkal többet tudna az ellenségről, mint mi. Most meg kell mutatnom a többieknek, hogy kiállok értük.
- Nem, Apokalipszis! - válaszolok ellenkezést nem tűrően. - Engem választottak ki vezetőnek, nekem kell vezetnem a tárgyalást és így is fogok tenni.
Ezzel előrelépek és határozottan az Evolucionistákra nézek.
- Vasököl vagyok, a Föld vezetőinek választott képviselője. - mutatkozom be, majd így folytatom: - Mondd, milyen hazugságról beszélsz?
Nem ellenséges a hangom, de határozott. Nem keresem a konfliktust, főleg nem most. Azt hittem, hogy ennyi tárgyalásra sem kerül majd sor, hanem a támadással kell majd szembenéznünk. Talán nem elkerülhetetlen a harc?

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 19 Márc. 2013, 13:29

Már épp kezdeném elveszteni megint a türelmemet, mikor Jason teszi a kezét a vállamra. Jól ismer, tudja, hogy ha egyszer elszakad a cérna, akkor itt kő kövön nem marad. De végül befogja a pofáját a démon, és gyakorlatilag fejet hajt, még ha ezt úgyis adja elő, hogy mi teszünk neki szívességet. Arról, hogy Apokalipszis a pokolba jut, és pont hozzá, nem vagyok megbizonyosodva, főleg azért, mert szerintem Apokalipszis, Thanoshoz és a Tyranishoz hasonlóan, nem nagyon tud meghalni.
A teleportálás meglep, akárcsak a helyszín, akárcsak a helyszín, ahová kerülünk. A Hold, Kék Körzet. Jártam itt még fiatal koromban, amikor még Zam-Rel volt a Vádló, és ez a hely nem por és hamu volt. Aztán persze jött Apokalipszis...
A Föld felé nézve elgondolkodom, hogy ki hozhatott ide minket, de nem tudok senkit, akinek ilyen célja és hatalma van egyszerre. Végül kiszúrom a figyelőt, akiről már hallottam fent is és lent is néhány legendát, de most látom először ilyen közelségből. Ezek szerint tényleg olyan világégés következhet be, mint amilyet még nem láttunk.
Apokalipszis rögtön elkezdi átvenni az irányítást, de meglepetésemre Vasököl határozottan utasítja rendre, és átveszi a szót. Ezt nem hittem volna, nem kevés bátorság kell ahhoz, hogy valaki így beszéljen vele.
~Ne feledd, már nem a tanács csarnokában vagyunk, Apokalipszis bármikor oldalt válthat. Ki tudja, mik a céljai?!~ Üzenem telepatikusan Vasökölnek, miközben a Evolucionistákat nézegetem.

Hát nem valami szép látvány az biztos. Nem láttam a helyet, mikor még állt a Kék Körzet, és nem lepték el az Evolucionisták, de ebben a formájában még azt sem bánnám nagyon, ha az egész Holdat mindenestül letörölnénk az égről - Apokalipszissel együtt.
Az Evolucionisták szövegelése hazugságokról elég blődnek hangzik, attól tartok valamiféle ősi, feljebbi síkon kötött paktumról beszélnek, amit megszegtünk tudtunkon kívül, és ezért akarják most leverni rajtunk a port. Az is érdekes, hogy nem vagyunk itt mind, akik a tanácsban ültünk - ez mínusz két embert jelent Apokalipszisnek. Kezdésnek nem rossz, ahogy Vasököl helytállása sem. Van bátorság a fickóban, az biztos, csak nehogy elvesse a sulykot.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A Kék Körzet romjai (Hold) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Cardas Csüt. 21 Márc. 2013, 01:23

A világ vezetői közti vita tovább izzik. Szerencsére nem Apokalipszis oldalára húz a mérleg, és úgy tűnik, Vasököl lesz az, aki majd harcba visz bennünket. Nagy kő esik le a szívemről. Viszont újdonsült vezetőnk első komoly intézkedése az, hogy a távozásra utasít bennünket. Mégis hogyan merészeli ezt? Hát nem érti, hogy azért maradtunk semlegesek, mert ha Apokalipszis esélyt kapott volna rá, és megkaparintotta volna a vezetői posztot, ugyanakkora fenyegetést jelentene a világunkra nézve, mint mostani ellenségeink!
Felháborodást keresek férje arcán is, és körülnézek a teremben, hogy kiből mit váltott ki Vasököl eme parancsa, vagy felszólítása.
Eztán azonban, minden előjel nélkül eltűnik a hely, ahol eddig vitatkoztunk, és új terepen találom magam a többiekkel. Pillanat, nem mindenki van itt. Körülnézek, és rájövök, hogy Namor sincs jelen. Vajon miért nem jöhetett ő is? És vajon én miért jöttem? Mindegy, ezen majd akkor is ráérek gondolkodni, ha a körülmények alkalmasabbak lesznek rá.
Apokalipszis első szóbeli megnyilvánulásán a leamortizált hely láttán nem is lepődöm meg. Ökölbe szorítom a kezem. Jól tettünk, hogy semlegesek maradtunk szavazáskor. Ennek még annyi sem jár ki, hogy esélyt adjunk neki a vezetői posztra való indulásra.
És neki kellemes emlékeket idéz fel mindez? Vagy csak minket akar kihozni a sodrunkból?
Ekkor észreveszek egy alakot távolabb. Ez ő volna? Akkor itt nagy dolgok fognak történni nem soká, attól tartok…
Egyszerre egy rövid, de erőteljes mondat hallatszik el. Az Evolucionisták! Miféle hazugságról beszélnek? Talán, mikor utoljára itt jártak, az akkoriak tettek nekik valami ígéretet? Más hirtelen nem jut eszembe. Nem igazán értem, mire akarnak kilyukadni, de a megjelenésük felettébb ellenséges. Itt fogunk megküzdeni velük? Védekező pózt veszek föl, és várom, hogy mi történik.
Apokalipszis lép elő, és megpróbál tárgyalni velük. Na, ne nevettessen. Ha szóba is elegyednének vele, vagy akármelyikünkkel itt, kétlem, hogy egy hangyányit is el tudnánk őket téríteni céljuktól.
Mielőtt azonban Apokalipszis ténylegesen beszélgetésbe bonyolódhatna ellenségeinkkel, Vasököl lép elő, mint vezetőnk, hogy ő bonyolítsa le a tárgyalást az Evolucionistákkal. Még mindig ellenszenvet érzek iránta, amiért képes lett volna kiparancsolni bennünket a tárgyalásról, de most nincs itt az ideje efféle ellentétek kimutatására. Ő a vezetőnk, azt teszem, amit mond. Amennyiben Apokalipszis, mint választható lehetőség nem lett volna, nagy valószínűséggel én is őmellé tettem volna a voksomat.
A fellépése határozott, valóban olyan, mint egy egész világ képviselője. Bár nem hiszem, hogy sikerül jobb belátásra bírni színes bőrű barátainkat, egy halvány remény azért ég bennem. Védekező pózomból nem tágítok, mert ki tudja, lehet nyomban támadni fognak…

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
A Kék Körzet romjai (Hold) Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Jajjmár Hétf. 25 Márc. 2013, 22:59

Nem hittem volna, hogy ennyire kevés időnk lesz. Nem is gondoltam ilyesmire, görcsbe ugrik a gyomrom mikor meglátom a helyszínt. Rossz előjel. A omen kaparászik a tarkómon mikor Anya felé fordulok a felszólalására. Szeretnék válaszolni, szeretném elmondani, hogy ezek nem lehettünk mi. Nem örülök, hogy ennyi hasznom van. Rángatnak minket mint a bábokat, egyik színből a másikba. A figyelőn csak pár másodpercig pihen meg a tekintetem, miközben én elmélázok. Lassan elkezd biztos lenni a tudat, aminek a bizonyítéka nem várat sokat.
- Hogyaza! - Suttogóm magam elé, illetve inkább mondom, de a társalgás röpte miatt nem sokan hallhatják. Csodálkozva nézem Apo hirtelen stand-upját. Nem is veszem fel rendesen a fonalat amíg Damian nem áll a sarkára. De akkor gyorsan kifújom a mérges levegőt, ami lent penészedett pár felesleges másodpercig. Majd beállok a két vezető palánta mögé, nem messze Damian bal oldalához és onnan tartom a szemem Apokalipszison és az Evolucionistákon.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 26 Márc. 2013, 11:50

2076. február eleje – A Kék Körzet romjai, Hold
Résztvevők: Apokalipszis / Nagy Evolucionista, Végrehajtó, Andrew Ramirez, Rachel Wilcox, Jason Plunder, David Ethan, Laura Orrin, Nathaniel Orrin, Samuel Corner (Arzenál), Lady Shywa, Vasököl /Damian Long, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz és Anya

A kérdések és szavak után az Evolucionisták nem feleltek, legalább is nem szóban és nem úgy, ahogyan azt a csapat tagjai várták volna tőlük. Az egész szín, a Hold és a Föld látványa elmosódott, a csapat tagjai pedig hirtelen magukat látják külső szemmel, mindenki ott van, fiatalok, legalább annyira fiatalon, mint harminc évvel ezelőtt. Rachel életben volt még, Zyro saját maga volt és a megszokott antiszocialistásával van jelen, Jack három-négy éves forma gyerekként látszik a háttérben, Freyr még Tomek képében van, James és Lara csak ekkor jöttek össze és boldogok, James még kiborg, Manó Szellemlovas és még Andrew sem volt Galactus hírnöke. Anya még nem létezett, vagy éppen gyermek volt, sokan pedig most találkoztak csak először Arzenállal, Amandával és Vasököllel. A helyszín a Főmágustorony volt a nagy háború előtt, azelőtt, hogy Magneto elszabadította volna azt a valamit, ami végül milliókkal, milliárdokkal végzett. A hatalmas „lovagteremben” voltak körben, a kör közepén pedig az Evolucionisták álltak. Elmondták a feladatukat, amit már mindenki tudott, hogy védeniük kell egy konkrét fajt a többitől és azt segíteni az evolúció csúcsára, hogy az emberiség olyan irányban haladjon tovább. A vízióban, az emlékben a csapat tagjai egyöntetűen egyeznek bele, hogy megvédenek egy fajt és az lesz az emberiség következő evolúciója a következő faj, ami uralja majd a bolygót. Ez pedig nem volt más, mint a mutáns, a Homo Sapiens Superior. Azóta az emberiség öt fajra szakadt és mindenki másikat védett és óvott leginkább, azt, ahova tartozott nem pedig a tényleges mutánsokat. A vízió szertefoszlott és most már mindenki emlékezett arra, hogy mit ígértek akkor.
- Hazudtatok – mondta újra a kék színű. – Ezért minden faj fizetni fog.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Kék Körzet romjai (Hold) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Bishop Szomb. 30 Márc. 2013, 13:09

Az Evolucionisták nem támadnak, ez meglepő számomra. Egy ideig figyelem őket, próbálom kitalálni mit akarhatnak. Közben Vasököl veszi át a szót Apokalipszis helyett, úgy látszik mégis jó vezető válhat belőle. Figyelek minden kis mozdulatra és jelentéktelennek tűnő részletre, hátha feltűnik valami fontos, valami amit még felhasználhatok egy csatában. Elemezgetés közben érnek az emlékek, régen volt nagyon régen, nem volt ott mindenki, ez megmagyarázza, hogy miért csak mi kerültünk ide a tanácsteremből. Teljesen átélem a helyzetet, persze így már értem, valóban hazudtunk. Aztán hirtelen valami más is eszembe jut.
~ Várjunk csak. Pont még fiatal koromban volt egy eset... a nácis, ott is valósnak tűnő emlékek voltak.
- Érdekes. De, semmi nem garantálja, hogy nem csak előre elkészített emlékeket láttunk.
Ennyit még hozzáfűzök az egészhez. Majd tartom a pozícióm, ugyanúgy készen állok egy tűzfal létrehozásához ha támadás érne minket. Jobb felkészülni, ki tudja mikor támadnak ránk.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Szehmet Vas. 31 Márc. 2013, 20:18

Micsoda gyászos színdarab... Vajon ennyi előkészület után szükségszerűen bukni kell, vagy az életre még mindig van remény? Az istenek döntöttek. Kértek, s akaratot nyilvánítottak. Ők életben szeretnék látni a földieket. Mindannyiukat, s már csak ezért sem hajthattak fejet a pusztulás előtt. A tanácsteremben mindenki az életre szavazott, s Heka remélte, hogy van még lehetőség kijárni a vállalt utat.
-Hazudtunk?- Kétkedő, keserű hangként morajlik elő a csendes kérdés. Annyira képtelen volt a kép, hogy bárki is ítélhetne felettük.. ráadásul ilyen semmiség okán. Az emberek kötötték magukat a becsülethez és ígéretekhez, de ezek az eszmék mik voltak a létezésben? Ha őt kérdezték volna, valószínűleg azt feleli, még csak megformált gondolatok sem.. De nem kérdezték, s láthatóan itt voltak az ítészek, s tagadhatatlanul rohantak a tetőpont felé. Heka eddig nyugodtan figyelt, de most kezdtek az események olyan formát ölteni, mellyel őt is kezdték felzaklatni.
A látott képek fájdalmas éllel villództak, s ő maga is kutatni kezdett emlékei között, próbálva ellenőrizni, valóban így történt-e, vagy volt-e még valami olyan tény ami az emlékeztetőből kimaradt, ám befolyásolhatta az akkori döntést. Az életük valószínűleg akkor is hajszálon függött. Valószínűleg az akkori fenyegetés is ilyen nagy volt, arról szólt, hogy egy faj élhet túl.. de akkor sikerült időt nyerni. Szörnyű, igazságtalan és kegyetlen módon jártak el az önkényes urak, az evolucionisták, s úgy tűt máig nem változtak. Szörnyetegek voltak. Pusztító, igazságtalan szörnyetegek, akik cseppet sem voltak jobbak az itt összegyűlteknél, hiába tűntek hatalmasnak és legyőzhetetlennek.
-Óvtuk őket, amíg volt rá lehetőségünk. Az itt lévők is tették, amit csak tenniük kellett, hogy úgy legyen. De vannak dolgok, amik túlmutatnak az emberei, vagy kozmikus akaraton. Dolgok, amik akár még nálatok is nagyobbak lehetnek, s azok úgy alakították az eseményeket, hogy a Föld újra számtalan fajjal népesüljön be. És ez minden előzetes döntés ellenére így helyes. -nem mentegetőzésnek szánta, de azt akarta, hogy azok ott előttük, értsék, hogy ők igenis el voltak szánva az egyezség megtartására, de egyszerűen máshogy alakultak a dolgok, s most már ők maguk is mást szeretnének.
-Az élet van. Egyszerűen ennyi az alapvető igazság. Ha az életet kérdezi bárki is, nem fogja tudni mi az igazság és hazugság. Nem tesz különbséget az egyes formái között sem. Csak burjánzik, terjed, míg teheti. Az élet nem kívánja meg hogy önkényesen kiválogassanak a megnyilvánulásai közül olyanokat, amiket önkényes döntés alapján jobbnak kiáltanak ki. Az élet megteszi majd maga. Terjed, fejlődik és növekszik anélkül, hogy szükség lenne arra, hogy bárki is beavatkozzon. Ahol egyszer megvetette a lábát, onnan láncreakcióként robbanásszerű hevességgel kezd szétterjedni, s ha az élet magvának elhintése tervszerű is volt, a kialakult élet felett már nem szabad és lehet uralmat nyerni. Ha valamit védeni akartok, az életet kell megóvnotok. -Heka álmodott. Álmodott egy csodás álmot, melyben az ellenfelei fejet hajtanak az igazságok előtt, ám a kor bölcsebbé tette annál, minthogy elmerüljön naiv álmában. Ez a tanácskozás messze nem volt még elkezdve.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Cardas Hétf. 01 Ápr. 2013, 02:39

A látomás, vízió, vagy emlékkép, akármi is, kizökkent abból az állapotból, amiben eddig voltam. Nem erre, hanem valami fizikai beavatkozásra számítottam, egy támadásra, vagy talán egy magyarázatra a felmerülő kérdésekre, nem pedig egy olyanra, amilyet végül is nyújtottak.
A jelenet, ami lejátszódott, nem tudom, hogy igazi-e. Egyszerűen lehet, hogy csak valami trükk. Viszont akkor nem vádolnának meg hazugsággal, amit amúgy elég sértőnek tartok magam részéről.
Visszaemlékezek, kutakodok a memóriámban, mi maradt meg abból az időből, és hogy valóban így történtek-e az események, ahogy azt láthattuk az előbb.
Viszont mikor megszólalok, úgy kezelem az általuk levetített múltat, mintha valóban megtörtén volna, mert csak így van értelme vitába szállni velük, úgy vélem. Ha egyáltalán érdemes vitába szállni velük…
- Hosszú évek teltek el, és temérdek változás állt be ez idő alatt. Akár mennyire is szoros pórázon tartanánk a Földet, az azon burjánzó élet igyekszik azt folyton levetni magáról, kilazítani, és volt, mikor nem voltunk elegek ahhoz, hogy visszaszorítsuk. Most már túl sok élet kiontásába kerülne az, ha megpróbálnánk „rendet” teremteni - közlöm velük az álláspontomat a témában.
Most pedig, jobb lesz felkészülni, ha netán akcióra kerülne sok. Ha meg nem, akkor csak idő kérdése, úgy is az lesz ebből. Minden ehhez hasonló nézeteltérés végül abban kell elsimuljon, nem lehet könnyed vitával és eszmecserével békét teremteni.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
A Kék Körzet romjai (Hold) Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Danny Long Kedd 02 Ápr. 2013, 15:12

Csöndben nézem végig a látomást. Tényleg megtörtént volna? Mindannyian ott vagyunk és megegyezünk az evolucionistákkal arról, hogy a mutánsokat, az evolúció következő lépcsőjét védjük. Akkor még én is mutáns voltam, de még így is... hajlandó lettem volna ilyet tenni? Akkor még ugyan nem volt a többi faj, csak emberek és mutánsok, de még így is. Hiszen pont ez ellen harcoltam, legalábbis az emlékezetemben ez él. A mutánsok felsőbbrendűsége és az emberek elnyomása volt az, amit minden áron meg akartam szüntetni. Hogy lehet, hogy akkor emellé álltam be? És miért csak most kerültek elő ezek az emlékek? Hol voltak eddig? A többiek szavait meglepődve hallgatom. Ők vajon biztosak benne, hogy ott voltak? Bár nem mindenki beszél úgy, mintha emlékezne, vannak akik nem adják jelét a bizonytalanságnak. Minden pillanattal rengeteg újabb kérdés merül fel. Heka bölcsen beszél, és egyet is értek vele, de nem hiszem, hogy ilyen elvek mentén gondolkodnának az evolucionisták. Az a baj, hogy csak erre a homályos foltra emlékszem a történtekből, így nem tudom sem a saját okaimat, sem összehasonlítani a mostani szituációval. A vízió szerint ugyanott voltunk, mint mielőtt idekerültünk, tehát az a találkozó is az ősi istenek szervezésével folyhatott le. Mennyiben lehet az ő művük? Túl keveset tudok. Azt azonban tudom, hogy a harc nem megoldás. Nem remélem, hogy ezek ellen a szörnyetegek ellen bármi esélyünk lenne. Valószínűleg elsöpörnének mindannyiunkat, mint néhány porszemet. Az evolucionisták vezetőjének tűnő alakra emelem tekintetemet ismét, és így szólok hozzá:
- Megmutattad mi történt akkor, de valamit nem értek. Hogy lehet, hogy eddig nem voltak emlékeim a történtekről? És az elhangzottakból ítélve ezzel nem vagyok egyedül.
Nincs értelme nyíltan megvádolni őket a hazugsággal, annak semmi haszna nem lenne, de a válasz talán megmagyaráz bizonyos dolgokat. Vagy csak újabb kérdéseket vet fel... A szemem sarkából látom, hogy a többség támadásra készül, de én nem adom jelét ennek. A csím áramlása kissé felgyorsul, de nem helyezkedem harci állásba. Nem akarom provokálni őket. Ha még esélyünk is lenne ellenük, akkor sem lehet megoldás a harc, legalábbis most még nem. Annyi a homály, annyi a félreértési lehetőség.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 05 Ápr. 2013, 09:15

2076. február eleje – A Kék Körzet romjai, Hold
Résztvevők: Andrew Ramirez, Samuel Corner (Arzenál), Lady Shywa, Vasököl /Damian Long, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz

Az itt levők többsége, mint Apokalipszis és embere, Magneto örökösei, a két angyal, Anya és David egy villanás után eltűntek a Holdról, mintha ott sem lettek volna korábban és immáron csak hatan maradtak ott.
Andrew szavaira az egyik vörös lény nézett oda.
- Nincs szükségünk efféle módokra – felelte. – A feladatunk nem értelmetlen öldöklés, hanem a létünk beteljesítése. Egy fajt óvni és az evolúció következő szintjére emelni.
Egy másik fordult Heka felé.
- Tervszerű volt, egy kísérlet, semmi több a Celestialok kezében – mondta. – Ugyanúgy ők voltak azok, akik minket felruháztak azzal a feladattal, ami miatt évmilliók óta létezünk. Ti mind egy hatalmas kísérlet részei vagytok még mindig.
Egy harmadik pedig Amanda felé nézett.
- Hamarosan úgyis kitör a végső háború a kérdés, hogy mi melyik oldalt fogjuk védeni.
Damian szavaira a kék fordult felé és az válaszolt, úgy tűnt, mintha ez lenne a csapat vezetője és fő szószólója.
- Egy faj életét nem határozhatja meg az, hogy tudnak a veszélyről – mondta. – Mikor eljöttünk először ti döntöttetek úgy, hogy ítélkezni fogtok a világ népei felett, hogy ti lesztek, akik e terhet viselik. Senki sem emlékszik ránk, hoztatok egy döntést, mire ugyan nem emlékeztek, de magatoktól kellett megvédenetek a fajt, amit akartatok és nem kényszerből, félelemből.

//Najó, az eredeti kalandötlet ezek szerint bukott, mert ahhoz túl kevesen vagytok, de szerencsére készültem vésztervvel, ahova amúgy is csak úgymond nem tömeggyilkosok kellenek, hanem olyanok, mint Ti, szóval, ha van igény rá, akkor azt lemesélem azoknak, akik maradtak.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Kék Körzet romjai (Hold) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Szehmet Pént. 05 Ápr. 2013, 22:41

// Van igény *-* de továbbra is mérsékelten leszek :/ //

Kérdések röppennek, és úgy tűnik az idegenek mások, mint amilyennek gondolta őket. Valahogy békésebbek. Nem olyan gyilkos szörnyetegek, mint tudatosan a földiek közül néhányan, de a fenyegetésük továbbra is valós. Mi több, könnyen lehet hogy az ő akaratuk távolította el a potenciális ellenfeleket, Apokalipszist és a többieket, jó esetben vissza a Földre, de akkor is alapvetően áthidalhatatlannak tűnő távolságra... Vagy az istenek döntöttek volna a visszahívásukról?
Bármi volt is az ok, Heka nem hagyhatta hogy a szívében éledő békés elfogadás miatt hagyja eljátszani a különféle fajok életét. Kezdett öreg lenni, és gyermek nélkül, a színház volt a családja. Nem csak mutánsok, de emberek is épp úgy tartoztak hozzá, ahogyan Egyiptom képviseletében is egy hatalmas családért felelt, ezúttal pedig a Föld népeiért, s bár nem viselte egyedül a terhet, nem inoghatott meg. Az könnyen megingathatta volna a többieket is. Ennyire pedig nem állt jól a szénájuk.
-Nem is vonom kétségbe a tervszerű kezdetet, s roppant hálás is vagyok érte. De az élet csakis önmagáé. Ezen a ponton nem tudok egyet érteni a kísérlet elindítóival. Ám ha mégis kísérletként fogjuk fel, mennyit veszítenek a nyerhető tudásból, ha ezt a sokféle, pulzáló változást félresöprik? Nem is mérhetem el hány világot hagytak megszületni majd hány világon választottak ki egyetlen fajt elpusztítva a többit, de mondjátok meg nekem, mennyi tudást veszítettek el ezáltal? És nem támasztja-e alá jobban a kísérleteiket ha van egy olyan világ, ami beavatkozás nélkül működik? Tudom, hogy ti a végrehajtásért, és nem a döntésért feletek. Tisztában vagyok ezzel, de ez esetben talán tudtok kommunikálni velük is. A Celestialokkal. Ők a nagy változás után is úgy vélik hogy csak a mutánsok élhetnek? Az egyszerű emberek, a mágusok.. mindenki másnak el kell vesznie? A fejlődés egy pontján már eljutottunk addig, hogy csak mutánsok taposták a földet, de az fele ilyen érdekes sem volt. -a mondat utolsó részére ifjúkori emlékképek villantak be. Voltak jó pillanatok, nagy kalandok, de az igazi, vágyott élete a Társulattal kezdődött el.
A kellemes emlékek közül az Amandának szánt válasz hozta vissza a Végső háborúról, amitől felállt a szőr a hátán. E két szóban olyan fenyegetés koncentrálódott, ami még ezeken a lényeken is túlmutatott.
-Miféle végső háború?-kérdezte óvatosan, remélve hogy még mindig nem feszítette túl a húrt érzelmes beszédeivel. Úgy tűnt a beszélgetés egy második körös tanácskozás felé haladt, mely során a váddal érkező pusztítóktól talán mégis újratárgyalják a helyzetet. Heka legalábbis reménykedett ebben. És persze kíváncsi volt, hogy az istenek vajon mennyit tudnak erről a végső háborúról...
A kék válasza is hasonlóan rossz érzéseket keltett. Nem kételkedett abban hogy a jelenlévők szívesen viselték volna a terhet, amit a döntés jelentett, valami jobb, nemesebb célért, mások helyett is. De a múltbéli döntés súlya megalapozott, erős kellett hogy legyen. Az viszont az eddigi képekből nem derült ki.
-Szeretném újra látni az akkori tanácskozást. Szeretném ismerni a részleteit. Tudni, mi alapján döntöttünk végül.-Heka szavaiból a tudás vágya, nem a bizalmatlanság csengett.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Cardas Hétf. 15 Ápr. 2013, 03:11

Apokalipszis, és még páran eltűnnek. Vajon miért? Esetleg így könnyebb lesz velünk leszámolni? Nem, ezek itt sokkal kulturáltabbak, ha lehet rájuk ezt a sót használni. Nem tudom, mi okból szívódtak fel.
- Végső háború? - kérdem, mikor választ ad nekem az egyikük. Végső? Ez azt jelentené, hogy azt nem követné több háború? „Ahhoz, hogy rendet lehessen teremteni, előtte káoszba kell taszítani mindent” Jut eszembe valahonnan.
- Milyen oldalak vannak? – kérdem. Most a földi lények különböző fajainak oldalairól beszél, vagy esetleg másról?
Miután az Evolucionisták vezetője is elmondja a mondandóját, nem állom meg, hogy hozzáfűzzem a saját véleményemet.
- Azt állítjátok, hazudtunk. De ha nem emlékszünk arra, hogy meghoztuk ezt a döntést, mégis mi módon tarthattunk ki volna mellette? Miért akartok behajtani rajtunk olyan ígéreteket, amikre nem is emlékszünk?

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
A Kék Körzet romjai (Hold) Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Bishop Pént. 26 Ápr. 2013, 21:59

Végül nem egy harc, hanem egy beszélgetés bontakozik ki a helyzetből. Figyelmesen hallgatom a kérdésekre adott válaszokat.
~ Mind egy nagy kísérletnek a részei vagyunk, a teremtés kísérletének részei, ez reális még ha egyes vallási nézetekkel szemben is áll. Ugyan akkor szerintem a teremtőnek nincs korlátlan hatalma az élet felett, még ha ő alkotta is. Nyilván ezzel nem értenek egyet.
Egy ideig várakozok Vasökölre, végül is ő a mi vezetőnk és eddig is remekül tárgyalt velük. Talán nem kell most vérnek folynia ahhoz, hogy dűlőre jussunk, rég nem történt ilyen. Ennek ellenére még mindig készen állok, hogy védekezzek, védjem a többieket ha harcra kerül a sor. Pár perc hallgatás után én is hozzászólok.
- Atlantisz királynője jól mondja, hogy tarthattunk volna be az ígéretet ha nem tudtunk róla. Egy faj mindenképpen kiemelkedik majd, de arról az idő is dönthet, az erősebb, okosabb, gyorsabb, alkalmazkodóbb kiszorítja a többit. Még ha nem is úgy mint a természetben a háború színtéren mindenképp. Háborúk voltak és lesznek, fáj belátni de a földön mindig is lesznek. Miért van most szükség beavatkozásra?
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 01 Május 2013, 10:11

//Akkor ezt befejeztem és nem mesélem tovább, itt kezdünk bele a másik történetbe.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Kék Körzet romjai (Hold) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Bishop Vas. 22 Szept. 2013, 15:28

A kozmikus energiával körbe veszem magunkat, de a növények ellenállóak lesznek az ilyen hőmérsékletű és erejű lángokra is, ilyennel eddig még nem találkoztam. Miután az indák átjutnak a lángfalon próbálok mindenkit felemelni és így menekülni, de az indák még így is elérnek. Ekkor egy villanás következik, tudom, hogy Jay volt, hallom a lihegését is. Felé kapom a tekintetem, hogy lássam jól van-e. A volt Kék-Körzetben vagyunk, távolabb a Marstól, de még elég közel a Földhöz, ahol az Evolucionistákkal tárgyaltunk, természetesen körülnézek, hogy felmérhessem a területet. Jack felvetése bennem is elindít egy gondolatmenetet, amit most szokásomtól eltérően hangosan is kimondok.
- Nem tudom... az biztos, hogy képesek olyan gyorsan fejlődni, ezt mi is láttuk. De a Celestialok kozmikus szinten is túl erősek, az én erőm sem képes megállítani a lényeket és lehet másoké is kevés lenne hozzá. Valamit mégis tennünk kell, nem hagyhatjuk elpusztulni a Földet... kell egy megvalósítható terv.
A többiekre nézek, hátha valakinek van valamilyen használható elképzelése. Elég kilátástalan a helyzet.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Szehmet Pént. 27 Szept. 2013, 19:12

Átkozottul lenyűgöző volt az a káosz ami az életükre tört, és bántóan makacs az evolválódó növényzet, mely a társait fenyegette. Soha nem hitte volna, hogy lehetnek olyan növények, melyek képesek ellenállni a tűznek, mely világuk legpusztítóbb elemeinek egyike volt.
Mielőtt Heka még azon kezdhetett volna gondolkozni, hogy mit tehet a társaiért a vészhelyzetben, egy villanásra új helyre kerültek.
-Nem kétlem. -válaszolt Jack kérdésére maga is, miután elcsitultak a kellemetlen tünetek, melyek az ilyen ugrásokat kísérik.
-Semmi okuk nem volt hazudni nekünk, hiszen biztosra vették hogy vagy ott, vagy a Földön végül meghalunk mielőtt bármit is tehetnénk. -tette hozzá komoran.
-Igen, kell egy terv.-bólintott Heka, majd folytatta.
-Odalenn az őrületben, nem hiszem, hogy képesek leszünk megállítani a pusztulást, de ha mégis, már most is túl sok az áldozat. A legjobb az lenne, ha a spórák útnak indulását tudnánk megakadályozni. Ugrottunk már az időben, ezt kellene tennünk most is. -Az a düh, amit a Marson elfojtott, remélve hogy előnyt tud kicsikarni a kényszerű helyzetből is, most remegő elszántságként tört elő.
-Meg kell találnunk azt a megfelelő időpontot, amikor ezt az egészet meg tudjuk akadályozni. -majd mintha valami eszébe jutott volna, furcsa hangon hozzátette.
-Vagy.. hagyhatjuk a már elpusztultakat nyugodni, játszhatunk a megszokott emberi, isteni és kozmikus szabályok szerint nem beavatkozva, és esélyt adhatunk a szörnyetegeknek, hogy elpusztítsanak mindent.- kétség sem férhetett hozzá, hogy az első változat jobban kedvére volt. Imádta azt a cseppnyi világot minden lakójával, minden kis- és nagyszerűségével együtt, és imádta az életet rajta a maga formájában.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Sarah Hétf. 30 Szept. 2013, 17:40

Az Andrew által támasztott tűz távol tartja a növényeket, de nem sokáig, szép lassan elkezdenek átjutni a tűzön, ami azért elég szép eredmény így talán pár perc alatt, lassan pedig minket is elérnének a növények, de az utolsó pillanatban fény ölel körbe és egy kissé ismerős helyen találom magam... A kék körzet, nem sokat jártam itt, annyira sosem ismertem és igazából konkrét ötletem sincs, hogy milyen lehetett itt az élet, de nem lehetett olyan szörnyű amíg le nem rombolták. Természetesen így, nyugodtabb körülmények között felmerül a kérdés, hogy van-e egyáltalán még időnk bármit lépni reakcióként a krízishelyzetre, személy szerint úgy vélem, hogy van és amikor az időutazás kerül szóba, akkor kissé kellemetlenül vakarom meg a fémes kezemmel a tarkómat.
- Előáll egy világméretű krízis és máris időutazáson gondolkodunk? Több faj is van a Földön akik valószínűleg képesek egyenlőre tartani magukat azokkal a... Bogarakkal szemben és nem fogják tétlenül elviselni hogy támadják őket. Talán nem csak mi vagyunk az egyetlenek akik nem nézik jó szemmel a történéseket, igazából nem tudhatjuk, hogy az Evolucionisták miként állnak a dologhoz, bár őszintén megmondom, hogy nem várok sokat tőlük... De ne felejtsük el, hogy a Deviánsokat sem tudták elpusztítani, plusz itt van még nekünk ő... - Ezzel Jayre tekintek, aki ki tudja hogy éppen milyen állapotban pihen a földön vagy valakinek a vállán, igazából eddig nem nagyon figyeltem.
- Igaz éveink valószínűleg nincsenek, de ha valóban bolygókat tudna pusztítani véletlenül... Nos, tudjátok mire gondolok, hiába a gyors evolúció, ha nincs minek fejlődnie. - Talán túlzottan optimista vagyok és azért nem kellemes abba belegondolni, hogy egyikünknek sincs rajta kívül olyan ereje, amivel kezdeni tudnánk valamit ellenük, de akkor is hiszem, hogy tudunk időutazás nélkül tenni a dolgok ellen.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 01 Okt. 2013, 10:24

2076. május – Kék Körzet romjai, Hold
Résztvevők: Andrew Ramirez, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz, Jack Howlett, David Ethan és Jay Anders

- Végre egy normális közös döntés, hogy harcolunk és nem hagyjuk annyiban a dolgot – morgott Jack. – És legalább olyan a helyzet, hogy nem nagyon tehet mást a többi faj sem odalent, ez nem olyan helyzet, hogy egy maradhat. Vagy mindenki marad, vagy mind elveszünk.
A vélemények tényleg egyeztek, senki sem akart hagyni, hogy a bolygó elvesszen és tudhatták a vezetők azt is, hogy mások is így lesznek ezzel. Már az Evolúcionisták ellen is összefogtak volna a legtöbben, ez pedig súlyosabb helyzetnek tűnt, mint az. Ami mindenkinek feltűnhetett, hogy Jay nem szólt bele a beszélgetésbe, helyette a távolba meredt, az égboltra. A társaság jelenleg a Hold ellentétes oldalán volt a Földhöz képest, így maximum csak a csillagokat nézhette.
- Ott! – szólalt meg végül és valamerre mutatott.
Ha mindenki arra nézett a távolban a Mars látszott, körülötte pedig természetellenesen villóztak a fények, mintha a sarki fény lett volna, csak az egész bolygót körbeölelte.
- Elkezdődött – mondta keserűen.

Vége a felvezetésnek.

//Köszi nektek a játékot a felvezetésben, a folytatás már izgalmasabb lesz és újra a Földön lesz, új ellenségekkel stb… a napokban kiírom a folytatást, ha lesz rá igény.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Kék Körzet romjai (Hold) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Kék Körzet romjai (Hold) Empty Re: A Kék Körzet romjai (Hold)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.