Genosha Történelmi Múzeum

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 19 Jún. 2013, 08:44

Most nem volt annyira szerencsém, mint múltkor, itt a félelem sokkal nagyobb úr volt, mint az előző esetben a benti ügynököknél. Ránk lőttek, a legtöbb ugyan elkerülhető volt és távol volt tőlünk, de kettő közénk csapódott és Max-et találta el. Ahogyan láttam a sérülései nem voltak olyan súlyosak, és így a mellénk eső gránát sokkalta nagyobb gond volt jelen pillanatban. Azonnal koncentrálni kezdtem és még robbanás előtt igyekeztem egy sündisznóvá, vagy pedig egy gömbhallá változtatni azt a robbanószerkezetet. Ez nem csak minket intézne el, de még az ügynökök is belehalnának, amit átkozottul nem kellene, hogy a nyakunkba varrjanak. Ha sikerül, amit szerettem volna, akkor a párosra nézek.
 - A lehető leghamarabb keresnünk kell egy fedezéket, ott ellátom Max sebét és kivárjuk, amíg ki nem viszik a mieink.
Körbenéztem és próbáltam a lehető leghamarabb kiszúrni egy csatornafedelet, mivel a lövésekre most már biztosan előkerül valamilyen nehezebb tüzérség. Ha találtam ilyet, intettem Danny-nek, hogy hozza Max-et arrafelé és másszunk le, én pedig elővettem az Angyalos kártyámat és ezúttal Víziót, azaz a SHIELD negyedet kerestem vele.
 - Vízió, itt Davidson! Szükségem van egy mentőegységre, azonnal! Mérd be a helyemet, és ha nincs teleporter mutáns a közelben, akkor valamelyik angyalra add rá a teleport készülékemet és küld ide. Ki kell vinnie egy sérültet, két lövést kapott, álljon a műtő készenlétben.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Danny Long Kedd 25 Jún. 2013, 00:20

Másodszorra már nem működik olyan jól Amelia trükkje. Nekem csodával határos módon sikerül elkerülnöm a golyókat, de Maxnek nincs akkora szerencséje, mint nekem. Azt rögtön látom, hogy valószínűleg nem halálos sebet kapott, és ez kicsit megnyugtat, de jobban ellenőrizni a dolgokat nincs időm. A gránát láttán egy ütemet kihagy a szívem, de a többiek gyorsan kezelésbe veszik. Én már reflexszerűen kapnám elő a botom, hogy harcba bocsátkozzak, ha szükséges, de Max megragadja a kezem. Mivel éppen nem támad minket senki, leguggolok mellé. Egyértelmű, hogy Ameliának igaza van, és biztonságba kell vinni Maxet. Megragadom hát, és segítek neki felállni. Valójában egyszerűbb lenne csak felkapni és vinni, de engem kicsit zavarna, ha más így cipelne engem, ezért ezt megpróbálom elkerülni, ha lehet. Persze ha menekülni kell, felveszem. Követem Ameliát, aki rejtekhelyet keres, de közben kicsit előre gondolkozom. Ha nem találunk valami bombabiztos helyet, akkor előbb-utóbb megtalálnak, hacsak nem tereli el valaki a figyelmüket. Halványan elmosolyodom. Én meg tudnám csinálni. Jól tudok zajt csapni és menekülni. Az egyetlen gond, hogy ne csináljam túl feltűnően. Most viszont még várok, és támogatom Maxet. Amelia nem díjazná a dolgot, úgyhogy nem akarok több fölösleges vitát okozni, de ha úgy érzem, hogy ezt kell tennem, akkor is megteszem, ha ő nem engedi.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Morsus Hétf. 01 Júl. 2013, 23:54

A gránát a levegőbe repült, Max picit megszédült a képessége használatától, de nem volt elviselhetetlen. A levegőben a tárgy egy sündisznóvá vált, ami vinnyogott párat majd a földre esett. Amelia kártyája nem reagál zavaros zajt áraszt ki és a rendőr szirénák minden irányból halhatóak. A város minden kamerája őket veszi és a helikopterek is erre tartanak. A kártyán egy férfi hang szólal meg.
- Logan úgy érezte ez talán nagyobb falat lesz, mint gondolta. Küldött B-tervet.
A város fényei hirtelen kikapcsoltak. Ameddig a szem ellátott minden lámpa, kamera, telefon (a videózó civileké) és elektromos tárgy egyszerűen leállt, emiatt az összes autó is. Egy ballonkabátok kapucnis férfi az egyik sötét sikátorból kisétált.
- Heló. Én vagyok a B-terv.
Mondja a fickó és körbe néz.
- Erre.
Mikor a többiek követik ő az egyik házhoz lép és az ajtót érintve annak az elektromos beléptető rendszere bekapcsol és kinyílik a csapat biztonságosan betud sétálni. Az egyik első lakásba mennek és ott rájuk zárja az ajtót.

- A legjobb rejtekhely, az ellenség szeme előtt - ezzel a férfi megfordul és leveszi a kapucnit. A nevem Bárd.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 02 Júl. 2013, 11:28

A helyzet kezdett elfajulni, egyedül minden gond nélkül megtudtam volna lépni, de nem voltam egyedül és sérültünk is volt. Ezért szerettem sokkal jobban egyedül dolgozni. És még Víziót sem sikerült elérni, hogy a sebesültet kivitessem innen, pedig annak nem lesz jó vége, ha itt marad. Egy ismeretlen hang válaszolt a kártyán, elfintorodtam, ha nem egy rakás amatőrt küldött volna Logan erre a küldetésre, akkor nem lett volna gond semmiből sem. De nem! Ez jó feladat lesz a teljesen tapasztalatlan újoncnak! Kellett vennem néhány nagy levegőt, hogy ne teremtsem le a férfit. Mire ez sikerült minden elektromosság leállt. Elmosolyodtam, ez ám az erősítés. A hang felé fordultam és pisztolyt emeltem az alak felé. A B terv, kiváncsi leszek, hogy Logan mivel állt elő. A két fiúra néztem és intettem a fejemmel Danny-nek, hogy kövessék az alakot én pedig zártam a sort és fedeztem őket. Az egyik házhoz mentünk, pont az ellenség orra elé, végül is eddig is ezt tettük, így nem lehetett kifogásolnivalóm ez ellen. Ahogyan levette a kapucnit, egyből felismertem, nem csak amiatt, hogy egy szinte teljesen hasonló külsejű személyt keresünk éppen Apokalipszisként, de őt láttam már korábban. Nagyon régen, nekem régen, neki kevésbé.
- Téged láttalak meghalni a dzsungelben a celestial lábainál… - mondtam meglepve. – Apokalipszis világából érkeztél…
Végignéztem a helységen, aztán ha volt-e valami ülőalkalmatosság, vagy fekvő, az még jobb, ha igen, akkor odatámogatom Axe-t.
- Van elsősegélycsomagod? – néztem Bárdra. – Ellátnám a sebeit, de csak rövidtávon lesz megoldás, hosszú távon kórházra lenne szükség.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 07 Júl. 2013, 14:44

Beindul az izzadás, kicsit elhomályosodik kicsit a világ és határozottan gyengébbnek kezdem magam érezni a két csomóponton lüktető fájdalomtól. De még koncentrálok, nem vészes az állapotom, megúsztam csak nem leszek valami hasznos ezek után. Mikor megjelenik az erősítés a sötét városból csak enyhén elmosolyodok. Nagyon teátrális a forma és nem aprózta el a belépőt, de miért ne. Dannyvel követem őket a fedezékbe az egészséges lábamon sántikálva minnél több súlyt levéve a majomsrácról. Nem azért, hogy neki legyen jobb csak, hogy ápolhassam kicsit az egomat. Még bírom, nem tudnék már összeadni két egész számot, lefoglal a koncentrálás, hogy elnyeljem a fájdalmat és a tomboló adrenalintól minden olyan p.csa lassú, hogy öröm nézni. De azért kitartok és szép lassan bevánszorgok, hogy lerogyhassak ülő, majd fekvő helyzetben.
- Örülök a találkozásnak Bárd! - Gyengén szorítok a kezén, ha elfogadja a kézfogásom miközben lepihizek, kicsit lehunyom a szememet is.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Danny Long Kedd 09 Júl. 2013, 00:27

Amikor már úgy tűnik, hogy vége a játéknak, végül mégsem kell szétszakadnunk. Valószínűleg egyébként sem ért volna semmit, mivel túl sokan kergettek. Az áramellátás egy pillanat alatt megszűnik, és a következőben elő is lép a megmentőnk. Abban, hogy "B-terv" nem csapda, nincs okom kételkedni, mivel Amelia jelzi, hogy kövessük. Amikor belépünk mögötte a lakásba, és az ajtó bezáródik mögöttünk, hosszan kifújom a levegőt, majd keresek egy helyet, ahova le lehetne fektetni vagy ültetni Maxet. Ezután egy barátságos mosoly kíséretében én is kezet fogok Bárddal. Kicsit jobban megfigyelem a férfit, akit Logan a megmentésünkre küldött, miközben hallgatom a beszélgetését Ameliával. Már csak alig lepődöm meg ilyen apróságokon, hogy elvben halottnak kéne lennie, és egy másik világból származik. Az ilyesmi gyakorlatilag mindennapos lett, mióta az X-mennel vagyok. Most az a legfontosabb, hogy ellássuk Maxet, azon, hogy hogyan tovább, ráérünk majd utána gondolkodni.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Morsus Csüt. 11 Júl. 2013, 00:07

A lakás, egy teljesen belakott otthon, feltehetőleg egy házaspáré, a fényképek alapján, de senki sincs otthon. Az egyik kanapéra segíti Axe-et és a székeket oda tolja. Köszönti a férfit egy kézrázással, majd szerez felszerelést. A fürdőszobában talál gyógyszereket és a nő szekrényében cérnát és tűt.
- Nem az igazi, de be kell élnünk ezzel.
Bárd Amelia kérdésére kicsit elmosolyodik.
- Úgy tűnik a halál ebben a világban csak egy dolog, ami néha megesik valakivel.
Kicsit körbe néz és kutakodni kezd.
- Biztonságban vagyunk. A páros esti műszakban dolgozik, ahogy látom, az egyik pultos.
Majd Dannyhez megy és kezet nyújt.
- Bocsánat, kicsit kapkodtam, Bárd. Nem ennek a világnak a Bárdja, de ez még nekem is bonyolult sztori.
Majd elővesz egy mobilt és elkezdi átnézni.
- Van pár információm, több dzsungelbeli katonai bázisnál voltak robbanások, de ezeket nehéz megértenem, csak kormány és katonai szerveken üzenek kódolva. Nem tudom kikódolni őket csak lopni az infót.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 11 Júl. 2013, 11:31

Ahogyan végignéztem a lakást sikerült találnom tűt és cérnát, ahogyan gyógyszereket is.
- Kezdjük azzal, hogy veszel be fájdalomcsillapítót – mondtam Max-nek és átnyújtottam neki. – Vedd le a felsődet és tedd szabaddá a másik sebedet is.
Kerestem még egy fogót, vagy csipeszt, majd alkoholt, a házban található legtöményebbet és azzal öntöttem le a fogókat, ha pedig megtette, amit kértem, akkor a sebeket is leöntöttem vele.
- Ez most csípni fog. Nincs rendes orvosi felszerelésem, így rögtönözünk. Danny keress nekem kötszert, vagy ha nincs, akkor lepedőt tépkedj szét, hogy be lehessen kötözni Max sebeit.
Ha kész volt mindez, akkor a csipesszel nyúltam be a sebbe és próbáltam kiszedni a golyót onnan, ha sikerült, akkor először hacsak nem volt komolyabb ütőérsérülése, akkor összevarrtam a sebet, majd ugyanezt megtettem a másik sebbel is. Ha Danny meghozta, amiket kértem, akkor még be is kötöttem a sebeket. Átkozottul régen foglalkoztam ilyesmivel utoljára. Közben bólintottam Bárd szavaira, igaz ebben a világban mindez csak megtörténik, pont én akadtam ki rajta, aki eddig kétszer halt már meg.
- Apokalipszis világából van – mondtam. – Mi így hívjuk azt a realitást a SHIELD-nél – egészítettem ki magyarázattal. – Onnan származott Fájdalom is. A mi világunk Bárdja jelenleg egy Apokalipszis… bár gondolom ezt már tudod.
Az információkra felkaptam a fejemet, felemeltem a kezem, majd a fürdőbe robogtam el, hogy megmossam a kezemet és letisztítsam róla a vért.
- Add oda azt a kódolt üzenetet, van két olyan „személy” is, akik ezt percek alatt megfejtik. Vízió és Veszély, a két android.
Ha Bárd odaadja őket, ha volt felvétel, akkor átküldöm a két androidnak, hogy fejtsék meg és küldjék vissza az eredményt.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Danny Long Hétf. 15 Júl. 2013, 21:34

Amikor Bárd kezet nyújt, én is bemutatkozom.
- Danny Long.
Nem igazán értem, hogy miről is van szó, amikor arról beszélnek, hogy a halál mennyire apróság. Az viszont tény, hogy a fickónak halottnak kéne lennie és életben van. Fura ügy ez. Nagyapa mesélt időnként zavaros dolgokat a lélekvándorlásról, és egy darabig el is hittem, mert olyan izgalmasnak tűnt, és odavoltam mindenért, ami keleti, de sosem értettem. Szüleimtől és úgy általában mindenkitől viszont azt hallottam, hogy az életünk egyszeri és megismételhetetlen, és hogy a halál végleges. Néhányan azt mondták, hogy a jó emberek a mennybe jutnak, de onnan sem lehet visszajönni. Félig-meddig hittem benne, de most az utóbbi időben fura és kaotikus lett minden. MI ez az egész a feltámadó emberekkel és másik világokkal? Komolyan, lassan több idegen valóságból származó lesz a szobában, mint itteni. Pffff. Inkább Max sérüléseivel kéne foglalkoznom. Bólintok, amikor Amelia kiadja a feladatot és elkezdek kötszert keresni. Ha találok, odaviszem neki, ha nem, akkor pedig gyorsan széttépkedek egy lepedőt. Közben fél füllel hallgatom, amit Bárd mond. Úgy néz ki nem csak megmentett, de még olyan információi is vannak, amik segíthetnek elindulni. Ha Veszély és Vízió képes értelmezni az üzeneteket, végre nem vaktában kell keresgélnünk, ami mindenképpen könnyebbé teszi a dolgunkat.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Morsus Szomb. 20 Júl. 2013, 21:56

Bárd adja a dolgokat és bólint.
- Rendben, de ez nem lesz egyszerű. A város egy vérbeli...
A szavai elakadnak és az elektromosság visszatér. A hűtő újra morog, az óra villogni kezd, a lámpák felkapcsolódnak és a várost elárasztják a rendőrök és katonák.
- Pokol.
Bárd félre vonul az egyik konnektorra rakja a tenyerét. Az áram villogva kezd kihagyni az egész házban. Majd minden rendbe jön.
- Átadva.
A férfi gondolkodni kezd.
- Terveznünk kell. A társaitok bajban lehetnek és el kell tűnnünk a városból, de gyorsan. Talán, ah eljutnánk a katonai bázisokhoz kapnánk némi választ, vagy egy gyors repülőt.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 21 Júl. 2013, 11:24

Lassanként végeztem a sebek ellátásával, legalább ennyivel kevesebb dolgunk volt itt. igazából azon sem csodálkoztam volna, ha a srác elájul közben a fájdalomtól, révén arra nem volt módom, hogy helyi érzéstelenítést használjak, vagy pedig telenyomjam morfiummal, hogy ne érezzen semmit.
- Ezt észrevettük – mondtam Bárdnak. – Örülök, hogy annak idején nem kellett ide jönnöm tárgyalni. Még Korea is barátságosabb helynek mondható ennél.
Az üzenet is elment, remélhetőleg boldogulnak vele az androidjaink és hamarosan választ is kapunk. Felsóhajtottam arra, hogy a másik csapat is bajban lehet.
- Ha a társaink nem lennének bajban valaki gond lenne a világgal – néztem fel. – Thorhalla lánya van velük, a káosz megtalálja őket… itt közel sem olyan, mint nálatok, de gondolom ezt már tudod.
Igen, a katonai bázisok nekem is eszembe jutottak már, a várost mindenképp el kell hagyni, ez teljesen biztos volt.
- Kétlem, hogy ott kapnánk bármilyen segítséget, de információt szerezhetünk és lophatunk el megfelelő járművet. Feltételezem nincsen autód, amit használhatnánk és az, ha pegazusokon, sárkányon, vagy griffeken repülnénk ki a városból túl feltűnő lenne.
Tehát marad az, hogy autót lopunk és reménykedünk abban, hogy kijutunk a városból és a megfelelő helyen találunk információkat arról a lezuhant űrhajóról is.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Morsus Hétf. 22 Júl. 2013, 17:58

Axe a kezelés során elájul a gyógyszerektől. Bárd bólint.
- Igen. A kocsi jó terv. Már érzékelem a másik Bosszú Angyal kártyát. Az alapján tudjuk követni őket. A háznak van mély garázsa.
Danny segítségével Tobit leviszik a garázsba ott Bárd végig nézi az autókat.
- Gyors és nagy kell.
Egy gyorsabb családi autót vesz észre.
- Megfelelő.
Csettint mire a zárak kikapcsolna, a motor be és az ajtók kinyílnak.
- Kezdem kedvelni a világotokat.
Mikor berakták hátulra Axe-t Danny mellé ül és anyósülésre kerül Amelia. A kocsi elindul. Kint a rendőr autók leállnak és a Helikopterek megzavarodnak az égen, a kamerák leállnak.
- Sokkal szórakoztatóbb, ha a világ árammal működik.
A városi gps-en az autó gps-e még hatvan helyen jelenik meg.
- Szólj a társaidnak, hogy felszedjük őket.
Axe lassan ébredezni kezd, de még mindig kába és fáj a karja.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 23 Júl. 2013, 11:48

Bólintottam, hogy induljunk. Danny szerencsére hozta az ájult Max-et, így legalább haladni tudtunk megfelelő sebességgel. Lent amíg Bárd a kocsikat nézte és válogatott én a bejáratokat tartottam szem előtt, hogy mikor is tör ránk az ellenség, vagy mikor jön be valaki, akinek nem kellene, hogy itt legyen. De mindez nem történt meg szerencsére. És volt egy autó is. Megvártam, amíg a fiúk beszállnak, ők voltak a fontosabbak jelenleg, és csak utánuk, utolsónak ültem be én is az anyós ülésre. És már indultunk is, figyeltem, hogy mikor kezdenek követni minket, vagy mikor találnak ránk, de Bárdnak hála mindez nem történt meg. A szavain elmosolyodtam.
- Csaknem mindenhol celestial technológia van nálatok? – kérdeztem.
Apokalipszis ezt használta, akkor pedig eléggé adott volt, hogy egy helyen, ahol ő uralkodik minden ezzel működik. Az elektromos mutánsok rémálma lehetett az a hely. Előhalásztam a kártyámat, majd egy hangüzenetet küldtem Valkűr számára.
- Húzódjatok be valamilyen biztonságos helyre, néhány percen belül felszedünk titeket.
Így, ha most nem is tudja meghallgatni azonnal, akkor is megfogja kapni. Hátranéztem, amikor Max ébredezni kezdett.
- Most már megmaradsz – mondtam bíztatóan.
Ismét előre néztem és ellenőriztem a fegyveremben a tárat, hogy mennyi golyóm van még benne, bár egyelőre nem kellett használnom még.
- GPS-en meg tudod határozni az egyik katonai bázis helyét is, hogy miként juthatunk oda a leghamarabb feltűnés nélkül? – érdeklődtem Bárdtól.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Danny Long Hétf. 29 Júl. 2013, 23:04

Leülök és szótlanul figyelem, hogy Amelia kitisztítja Max sebeit. A terv az, hogy összeszedjük a többieket, aztán meglépünk a városból. Ennél jobb ötletem nekem sincs. Az álcánknak lőttek, most már tudják, hogy itt  vagyunk, nem folytathatjuk tovább a kutatást úgy, ahogy eddig próbálkoztunk. Tény, hogy ez kudarc, de nem mondom, hogy nem örülök annak, hogy egy kicsit nyíltabban mozoghatunk, és valami tényleges akció vár ránk. Legalább a farkamat talán nem kell majd a nadrágban tartanom, és végre visszanyerhetem a rendes egyensúlyomat. Fel is állok, és kimegyek a konyhába valami ollót vagy kést keresni, amivel kivághatom a gatyámat hátul. Legalább közben nem kell hallgatnom, ahogy Max üvölt a fájdalomtól. Ha találok alkalmas eszközt, gyorsan leveszem a nadrágomat, és meg is oldom a dolgot, majd újra felveszem és a lyukon kibújtatom a majomfarkat. Nagyon felszabadító érzés, hogy végre természetes állapotában tarthatom. Mikor végzek, Mire visszatérek a szobába, Max már eszméletlen. Egy perc múlva már indulunk is a garázsba, így hát felkapom az ájult Maxet, és viszem. Miután beraktam a hátsó ülésre, én is beülök mellé. Halványan elmosolyodom, amikor Bárd képességének hála gond nélkül elkerüljük az üldözőinket.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Morsus Pént. 09 Aug. 2013, 19:22

Bárd bólint a kérdésre.
- Bizony. Nyers kozmikus energia, egészen jó, ha robbantani akarsz, de minden másra... itt úgy érzem magamat, mint egy isten. Nem csoda, hogy az e-világi énem olyan lett, mint amilyen.
Megrázza a fejét Bárd és próbál másra gondolni.
- Mindegy, ne várjanak, hanem szerezzenek autót és csatlakozzanak. Ebbe nem fér több ember Max miatt. Danny! Minden rendben van hátul?

Ha a fiú ránéz a társára az él, és a pulzusa is erős csak bealudt egy kicsit.

Folyt:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1821p25-lent#33193

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 10 Aug. 2013, 09:26

Lehajtottam a fejemet, pontosan tudtam, hogy egy Apokalipszis lett az e világi Bárdból. Noha személyesen nem ismertem, csak hallottam róla többektől. Mondhattam, hogy szerencsére azóta nem hallottunk róla, hogy ő is Apokalipszissé lett, de az nyugtalanító volt, hogy azóta Köpenyről sem.
- Akkor élvezd ki, amíg itt vagy – mondtam. – Nem gondoltál arra, hogy hazamenj? Tudom milyen érzés egy olyan világban ragadni, ami nem a tied. Az ARMOR valószínűleg megtudná oldani, hogy ez megtörténjen.
Igaz itt a világ biztos volt és fix, ott pedig az utolsó dél amerikai helyszínen levő dolgokból és a jelentésekből az derült ki, mintha a jók teljes vesztésre álltak volna és lehet, hogy már világuk sem létezik, se semmi. Ő hazatérhet, de az én világom nem létezett többé. Bólintottam, amikor mondta, hogy szóljak nekik, így ezt is elküldtem Valkűr számára, hogy mire készüljenek és szerezzenek autót.

//Folytatás: Lent//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Danny Long Szomb. 10 Aug. 2013, 13:45

Nem tudok mit hozzászólni Bárd és Amelia beszélgetéséhez, és azt hiszem, nincs is szükség rá. Még magas nekem ez az alternatív világ téma, ugyanakkor szöget üt a fejembe. Ha a többieknek vannak más változatai más világokban, akkor nyilván nekem is. Milyenek lehetnek? Lehet, hogy egy másik világban én is gonosz vagyok, mint Bárd itteni énje? És talán az én egy másik énem is átkerülhet ide... Mi történne, ha találkoznánk, Lehet, hogy annyira más, mint én, hogy fel se ismerném? Majd talán megkérdezek erről valakit, ha hazamentünk. Talán pont Ameliát, vagy Zaphire-t, nekik van tapasztalatuk ebben. Legalább lenne miről beszélnem Zaphire-ral...
Hirtelen felkapom a fejem, amikor Bárd hátraszól. Gyorsan ránézek Maxre, hogy lássam, rendben van-e. Úgy látom, hogy lélegzik, és ki tudom tapintani a pulzusát is.
- Úgy látom rendben van, csak még ki van ütve. - válaszolom.
Kicsit kínosan érzem magam, mintha rajtakaptak volna valamin. Már megint ezzel az értelmetlen hülyeséggel gyötröm magam. A francba, ezt így nagyon nem kéne!

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Genosha Történelmi Múzeum - Page 2 Empty Re: Genosha Történelmi Múzeum

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.