The Assassination ( A merénylet )

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 30 Ápr. 2013, 14:51

Szorin válaszolt Sólyomnak, hogy őt pedig Voda-nak lehet szólítani. Beceneve vizet jelent oroszul és arra utal, hogy keze érintésével képes tárgyakat folyékony halmazállapotúvá tenni. Jó, ha mindenkinek van egy kódneve. Talán a csupán egy névvel bemutatkozó ügynököket sem így hívják. Ha mégis, akkor sem egyértelmű, hogy ezek családnevek vagy keresztnevek. Ilyen veszélyes szakmákban ügyelni kell az információbiztonságra is.

Megnézte, társai milyen fegyvereket tettek a ládákba. Sólyomnál a kabát alatt volt pisztoly, tomahawk és két komoly penge a karjára erősítve. A macskanő nem maradt fegyvertelen, mivel a természet megáldotta karmokkal. Miközben társai egymással beszélgettek, Voda továbbra is az útvonalat figyelte, mindennel, ami ezzel együtt jár, ami biztonsági kockázatot jelenthet.
Felfigyelt Helen megjegyzésére, hogy a bizalom megismeréssel érdemelhető ki. Arra gondolt, hogy ez a bizalom hiányára még inkább igaz. James ügynök közölte, hogy ez „csak” protokoll. Nyilván a bizalmukat akarta megerősíteni, bár a helyében Voda azzal érvelt volna, hogy az előírásokat be kell tartani. Hiányolt is egy nagyon fontos dolgot:
- James ügynök! A motozást miért hagyták ki? Mi letettük a fegyvereinket, de ha valaki még rejtegetne valamit, ami nem fémből van, azt simán behozhatta volna.
A híres ovális irodához közeledve egyre több volt az ügynök, illetve itt voltak az irodai dolgozók és a titkárnő, aki már értesítette is az elnököt, hogy megérkezett a különítmény. Az iroda ajtajának két oldalán álló őrök között elhaladva az egyik ügynök kinyitotta nekik az ajtót és mikor a kiválasztottak bementek, kint maradva bezárta.
Szorin még nem látta ilyen közelről az elnököt, de sok különbséget nem vett észre a fotókhoz és videókhoz képest. Azt beszélik róla, hogy közelharcban sem utolsó és nagyon szívós. Miután mindegyiküket kézfogással és köszöntéssel üdvözölte, hellyel kínálta őket. Voda megköszönte, de a hosszú autó- és repülőút után nem akart még többet ülni, így állva hallgatta Pierce-t.
- Elnök Úr, megkérdezhetem, hogy kinek tartozom hálával az ajánlásomért? - kérdezte az ukrán. Kíváncsi volt, de ha Pierce megnevezné az illetőt, Voda akkor sem fogja megkeresni. Jobb ha titokban marad, hogy meg is kapta a megbízatást.
Ezen felül még arról érdeklődik, pontosan milyen támadásra számít az elnök, ami miatt megerősítette a testőrségét és hogy ismertek-e az esetlegesen veszélyt jelentő szervezetek.
Úgy tűnik, a válasz egy részét a dosszié tartalmazza, amit John ügynök hozott be. Az elnök Johnt mutatta be biztonsági főnökként. Voda furcsának találta, hogy maga a biztonsági főnök ment el hozzá felkérni a feladatra. A többiekhez vajon ki ment? Eddig James vezette őket. Ő lenne a másik biztonsági főnök? Ezeket ki fogja deríteni. Ha valaki az elnök ellen sző terveket, akkor a legkézenfekvőbb beépíteni 1-2 embert az államférfi körül dolgozó személyzetbe és főként a testőrségbe.
A szálláshely felé menet virágok és képek sorakoztak a folyosón. Mielőtt szobáját birtokba vette volna, Voda John ügynökhöz fordult:
- John, biztosítana számomra 1 fő felügyelő személyzetet, amíg megvizsgálom a virágokat és a képeket? Azt javaslom, addig ne társalogjunk itt szakmai ügyekről!
Ha a biztonsági főnök a kérés miértjét firtatja, az ukrán megmagyarázza, hogy a legkevésbé valószínűleg a szálláshelyen számítanak lehallgatásra és a vázák valamint a képek a poloskák kitűnő rejtőhelyei lehetnek.
Ha megkapta az engedélyt és végigböngészte a folyosót, a felügyelő testőrt megkéri, hogy az eredményről értesítse a biztonsági főnököt. Egy zuhany után átböngészi a dossziét a küldetés részleteivel és a részére biztosított laptopon lecsekkolja a Fehér Ház teljes személyzetét illetve amit még talál rajta. A belső adatbázison felül mindenkinek utánanéz a keresőben, közösségi oldalakon is, hogy tisztán lásson.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Caedes Kedd 30 Ápr. 2013, 15:10

-Akkor le tárgyaltuk.
Fel álltam és el indultam az ajtó felé, még az ajtó előtt vissza fordultam.
-Inkább igénybe veszem a 66-os szintet.
Majd egy kicsit elgondolkodtam a küldetésen.
-Szükségem lesz ezekre, az alap felszerelésem mellet:
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 DragonFly_by_malmida
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Razor_Silhouette_by_malmida
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Minigun_by_Cayheraz
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Revolver_FINISHED_01_by_The_5
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Particle_Cannon_by_iainstark
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Grenades_by_xero_sama fény, füst, és sima gránát
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Render_of_a_Remington_Shotgun_by_timittytim
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Urban_ulaks_by_raverunner-d6094b1
Majd vissza fordultam, és le adtam a listát az asztalra.
-Remélem, jó képek?
Ismét az ajtó felé indultam.
-Óh és még valami, kellenek hamis íratok, mint elnöki testőr. Megfelelő elő történettel.

_________________
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Bishop Szer. 01 Május 2013, 02:09

Nem reagál a megjegyzésre, ha lojális emberekről van szó akkor a válasz egyszerű nincsenek, ő is azért olyan amilyen mert agymosták, programozták mint egy gépet, és bár semmit nem tud ez ellen tenni magával a ténnyel nagyon is tisztában van. Csak bólint és távozik, halad a titkárnő után egymás után jegyzi meg a folyosókat, fordulókat, tereptárgyakat, hogy tudja merre kelljen mennie egyes esetekben. Leérve a lépcsőn tovább folytatja az elemzést a földalatti rész szerkezetét, építését, anyagát próbálja felmérni, illetve, hogy milyen mélyen lehetnek. Meglátja a gyakorlatozó katonákat, ezek nem zsoldosok, ezek hivatalos katonák, nem holmi szedett-vedett szabadúszó csapat. Spetsnaz, nem a kedvencei, nincs jóban velük és ez kölcsönös. Az ezredes parancsait folyamatos bólintásokkal erősíti meg, tudja miről van szó. Megértette. A fegyverraktárra vonatkozó instrukciókra kiemelt figyelmet fordít, semmit ne felejtsen el, ne legyen félre értés. Mikor megkapja az engedélyt, hogy leléphet azonnal indul is a megadott úton. Közben szemrevételezi a gyakorlatozó katonéáat, ismét mozdulataikból igyekszik következtetni a képzésük típusára és minőségére.
Az acél ajtót kinyitja, megnézi a tartalmat, mindent alaposan ellenőriz, kétszer is. Majd elkezdi magára ölteni a fegyverzetet és páncélzatot.
Shadow ruhája egy különleges bevonattal van ellátva, nem csillan meg rajta a fény, nem gyullad meg és blokkolja a belülről jövő hőjeleket. Ezen kívül két rétegben alatta hosszúkás acél lemezek is elhelyezkednek kevlár rétegekkel elválasztva, szúrásokat, vágásokat, kis kaliberű golyókat minden gond nélkül véd teljes testen. Illetve egyes esetekben kisebb robbanásoknak is ellenállhat. Tenyerébe egy speciális chip van ültetve, szíve köré pedig egy nem fémből készült defibrillátor, ami megpróbálja újraéleszteni ha leáll a szíve, ebből ő csak annyit érez, mintha valaki hátba vágná. Övén van egy a vadászpilótákéhoz hasonló maszk, ami egy mini gázmaszk, ezt 3mp alatt tudja felcsatolni sisakjára, friss oxigénnel látja el. Rendelkezik egy kommunikátorral, ami titkosítva küldi a jeleket, egy szemüveggel ami véd a hirtelen nagy fénytől (fénygránát hatása pl) de sötétben segíti a látást, valamint egy apró szerkezettel, ami tíz méteres körben zavar minden elektromos eszközt, ez a ruhájába van építve és csak egy gombot kell megnyomnia. Övéhez van szerelve egy heveder, egy csatolóval a végén, a heveder feltekercselhető és az öv belsejében elrejthető. Ezeken kívül még magához vesz egy M4-es karabélyt és egy M9-es kilenc milliméteres kézi fegyvert. Hangtompítót is csatol hozzájuk. A fegyverekhez megnövelt tárakat vesz, olyan lövedékeket választ amelyek hüvelyének speciális bevonata van, nem kopognak ha földet érnek. Magához vesz egy normál gránátot, két fény gránátot és három bénító, légzésgátló gázt kibocsátó gránátot. Ezen felül két robbanó lapot amit 'Breach n' Clear' feladatokra szokott használni. Néhány kisebb seb ellátására alkalmas kötszert, fertőtlenítőt. Legvégül a rövid katanát csatolja az oldalára. Mindent szépen ellenőriz, tud-e rendesen mozogni illetve, hogy mennyire zajos a mozgása, megigazítja, elrendezi a felszerelést. Reméli tud majd meglepetést okozni az oroszoknak.
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 305272
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 811000_large
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 20050922134427!M9-pistolet
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Practical-katana
//Ha túl sok, túl erős, túl kevés, túl gyenge a felszerelés kérlek jelezd//
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 01 Május 2013, 23:42

Ivanov elárulta, hogy neki is van egy kód/beceneve. Ezt érdekesnek találtam.
~ Orosz és vizet jelent a kódneve. Ez érdekes. Vagy szarkasztikus, mert masszív alkoholista, vagy pedig tényleg nem piál semmit.
Figyelemmel kísértem, hogy a társaim milyen fegyvereket raktak be a ládákba, de mivel nem volt köztük semmi rendkívüli ezért nem jegyeztem meg semmit se szóban. Bár az biztos, hogy minden fegyvert mégse tudtunk kipakolni, hacsak nem vágnánk le Helen karmait, bár biztosan nem rajongana az ötletért. Hasonló esetben én se örülnék ennek az alternatívának.
Út közben nem nagyon találtam semmit amit komoly fegyverként használhatnék. Hacsak nem kezdek el vázákkal és festményekkel dobálózni az esetleges támadókra. Szellőzőnyílásokat is figyeltem, hogy milyen helyközönként vannak elhelyezve, mert ezek is segíthetik az esetleges behatolást.
Helen megjegyzésére nem mondok semmit, bár valóban érdekes, bár úgyis megállítottak minket a következő kapuban, így teljesen mindegy is. Voda reagálására azonban, már inkább felfigyeltem.
~ Igaza van. Ennyire csak nem lehet figyelmetlen egy elnöki testőrség.
Lassan megérkezünk a híres szobába. Piercei, már ott várt minket. kezet fogott velünk, majd hellyel kínált minket, bár én se fogadtam el az ajánlatot, mivel eleget ültem már a limóban.
- Rég láttam Elnök úr.
Mondtam hivatalosan, ha tegezni kezdd,akkor viszont én is tegezem a továbbiakban.
Miután Voda kérdésére választ kapott én is felteszem a sajt kérdésem.Bár az övének második fele szinte fedte az enyémet.
- Bocs, hogy megkérdezem Pierce, de mire ez a nagy őrség erősítés? Talán készül valami?
Kérdezem, majd a tájékoztatással választ is d a kérdésemre, persze csak kis mértékben, mert nem hinném, hogy csak ennyiről lenne szó, jobban ismerem Pierceit ennél, hogy ezt csak úgy elhiggyem.
Ezek után lép be az egyik biztonsági főnök és átad nekünk egy-egy dossziét. Még nem néztem bele, de gondoltam, hogy majd sort kerítek rá, de előbb még más dolgokat is meg kell vizsgálnom.
Gondoltam, miközben elköszöntünk Piercetől és James lekísért minket az alaksorba a szobáinkhoz. Persze ezt az utat is végigszkenneltem, hogy milyen hasznos dolgokat találhatok itt.
Mikor John, arról szeszél, hogy át kellene vizsgálni a folyosót, csak helyeselni tudok, bár én a szobákkal kezdtem volna, de ha már itt vagyunk, akkor poloskátlanítsunk itt.
- Nem is rossz ötlet. Voda, te nézd meg a képeket, én addig a vázákat nézem meg.
Válaszolom, elvégre ketten gyorsabban végeznénk.
Nekiállok átvizsgálni a vázákat, felemelem azokat, kiveszem belőle a virágokat, majd ha nem találok semmi gyanúsat a virágokon/közt, se a vázában, akkor visszateszem a növényeket és így haladok tovább vázáról vázára, ha valami szokatlant találok, akkor azt jelezem Vodának.
Ezek után a szobámat néztem át, hogy van -e benne valami poloska, ha van akkor azt eltávolítom, de ha nincs akkor nem is kell. Ezek után megejtek egy gyors zuhanyt, majd egy gyors e-mailt a szomszédomnak:
"Fontos dolgom akadt, lehet hosszú időre nem leszek a faluban. Kérlek szólj a többieknek is. Pá."
A gyors email után, úgy döntöttem, hogy gyorsan átfutom az aktát, meg az adatbázist, de csak a fontosabb dolgokat nézem végig. Elvégre engem nem érdekel, hogy ki és hol született. Néhány embernek azért még bővebben is utána járok, főleg azoknak, akiknek számomra kissé gyanús ábrázatuk van.
Nem töltöttem sok időt a gép előtt, de már besötétedett. Úgy éreztem információt nemcsak a személyzetről, hanem a fehérházról is bővebben kéne gyűjtenem, így miután kiléptem az ajtómon elindultam egy hossz sétára felfedezni a fehér házat. Közben persze továbbra is figyeltem minden apró részletre.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Mudch0 The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Tank008 Kedd 14 Május 2013, 21:03

// Körváltás Május 19 péntek aki nem ír az npc lett egy körre //
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Amazon Szer. 15 Május 2013, 01:18

Az ukrán társam megkérdi, miért hagyták ki a motozást, mikor megérkeztünk. Ez valóban fogas kérdés. Pedig biztos a protokoll részét képezi. Viszont kihagyták, szóval nekem is igazam lehet részben, megbíznak bennünk annyira, hogy ilyenek felett elsiklanak.
Megérkezünk az elnök irodájához. Mély levegőt veszek, a ruhámat megigazítom, hogy lehetőleg minél kevesebb gyűrődés éktelenítse. Jó benyomást akarok kelteni. Belépünk az eddig csak tévében vagy képeken látott helyiségbe, és ott fogad bennünket Pierce. Először velem fog kezet.
- Üdvözlöm, elnök úr! – mondom.
Eztán hellyel kínál bennünket, de mivel látom, hogy a másik kettő sem ül le, én sem teszek így, hanem mellettük maradok állva, mert milyen lenne már, ha csak én ülnék le.
Rövid beszédet tart, majd kérdezhetünk. Én nem kérdezek semmit, a többiek eleget érdeklőnek így is, és többet is megkérdeznek, mint ami nekem eszembe jutna. Nem értem, miért is akar bennünket testőrnek? Körülnézek az irodában, megcsodálom, majd visszavándorol a figyelmem a társaságunkra, mikor folytatja az elnök.
Szóval egy utazás… és gondolom nem kockázatmentes. Komoly fenyegetésre számíthatnak, ha így összeszedtek bennünket. Ki tudja milyen gondosan válogatták a jelölteket, és végül mi maradtunk. Elég magas elvárásnak kell most megfelelnünk, és nem tudom, hogy ennek most örüljek-e.
A biztonsági főnök kioszt nekünk egy-egy dossziét, majd követően a szállásunkra vezet. Voda igen gyanakvó személy, mindent tüzetesen meg akar vizsgálni. Nekem nincs ennyi türelmem, túl lassú ez az egész, viszont így ő száz százalékig biztosítja a környezetét. Értem, miért vették be őt is a csapatba.
A szobámban én is körülnézek, elültette a bogarat Voda a fülembe, hátha lehallgatnak. Így jó fél órát poloska meg lehallgató készülék keresésével töltöm.
Eztán a laptopon infók után kezdek kutatni. A biztonsági személyzet érdekel, hogy kikkel hozhat össze a munka, és mire számítsak tőlük. Maga a Fehér Ház nem annyira izgat, így csak az alaprajzot nézem meg, hogy mi hol található. Ami foglalkoztat, az az utazás. Ezért a dossziéba ásom magam. Az utazás közben, meg akkor van a legnagyobb veszélyben az elnök, ha nem „hazai pályán játszik”. Persze az is előfordulhat, hogy még itt is leselkedik rá veszély, viszont én valószínűbbnek tartom, hogy a távolléte közben próbálják meg, mikor nincs olyan erős védelemmel és testőrséggel bebiztosítva, mint itt.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Tank008 Szer. 15 Május 2013, 10:26

Helyszín: Moszkva
Résztvevők.: Bishop
Amint belépsz a fegyver raktárba eléd tárult a fegyverzetek hada bármi felelhető volt amit csak a modern katonaságban használtak illetve az is amit nem. Minden fegyvert gyorsan megtaláltál igen jól voltak kategorizálva dolgok így nem volt gond a kereséssel. A kevlár kényelmes de erős volt míg a többi felszerelés amit magadra aggattál szinte pehely könnyű volt számodra. Egyik fegyver sem nyomott nagyobb súlyt illetve nem is akadályozott a mozgásban ennyi fegyvert még pont eltudnál helyezni gyorsan elérhető helyre, hogy azokat pillanatok alatt tud váltogatni. Ha kilépsz a fegyver raktárból az őr mellette már papírra el is kezdi vésni a felszerelést amit elvittél.
- Az igen bombák, gránátok minden van. Rendben van mehet.
Szavai után a katona be is fejezte a listát amelyre azokat írta amik elvittél ha megnézed.
A távolban egy nagy gépben amelybe több tonna rakomány is befér több száz katonával együtt már elkezdtek beszállni a katonák az ezredes parancsára. Az ezredes int neked is, hogy indultok lassan. A távolból láthatod, hogy katonák hada lép a gépre másodpercenként legalább 50 felszállt már és még szállnak. Ha el indulsz az ezredes mellé az megállít maga mellett és ad egy fülbe helyezhető kommunikátort és egy kézre csatolható GPS-szerűséget ami felhajtható volt mint egy mini laptop. A kis kézre csatolható eszközön találtál egy feliratot rávésve az acél bevonatára. Nagy Betűkkel:P R E D A T O R és az alján egy kis vésetet UAV. A következő pillanatban a katonák egy UAV-t kezdenek feltolni a gépre.
UAV:
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Generalatomicsmq9reaper
Repülő gép amelybe utazni fogtok:
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 20080119120504
Ha készen állsz a gép el is indul a katonák között helyet is foglalhatsz és tudsz kérdezni ha van kérdésed akár az ezredestől is.



Helyszín.: Washington, valahol egy jól őrzött felhőkarcolóban.
Résztvevők.: Caedes
- (Megbízó) Rendben van az őr már is lekíséri önt a 66-os szintre és szerintem meg is kapja őket ott.
A megbízód át is adja a borítékot a téged vigyázó egyik őrnek aki a táska pénzt át is nyújtott már neked az imént így azt mát a kezedbe tudhattad.
- (őr) Kövessen kérem.
Ha követed a fegyvereket amiket leadtál hiánytalanul vissza kapod a táskából. Majd az őr a liftbe száll és ha követed a 66-os szintre visz téged. Ahova már egy kulcsot is be kellett helyeznie, hogy elindulhasson a lift. Amint eléritek a lift ajtó nyitódása után egy hatalmas fegyver szobába értek ahol néhány fehér köpenyes illető dolgozott. Biztosra vehetted, hogy tudósok voltak. Az átadta nekik a listát amelyet perceken belül hiánytalanul kipakoltak az asztalra majd megjelent még két őr segíteni azokat levinni hisz súlyuk meghaladta már a bíró képességedet nem tudtad volna a két gépágyút csak úgy a hátadra venni.
- (Őr) Kap egy járművet és indúthalt is. A járműbe beszereljük a letámasztható fegyvert és kap hozzá egy irányító laptopot így tud tüzelni a járműből ha szükséges távolról is. Maga a kocsit viszont nem tudja távolról vezérelni. Az iratokról pedig annyit, hogy az elnök a mai nap folyamán elfog utazni egy szerződést megkötni repülővel. Semmi félképpen ne hagyja, hogy ez megtörténhessen. Tudjuk melyik reptéren száll fel a gépe és nem ott ahol a sajtó nyomat a rizsát nem dőlünk be ilyen hülyeségnek. A reptéren ezer módja lesz, hogy elvegyüljön a tömegbe és támadhasson.
A 3 őr el is indul a felszereléssel ismét a lift felé.



Helyszín.:Washington, Fehér Ház
Résztvevők.: Amazon ; dr. Zield Jones ; Laura Slyen
James ügynök Voda szavára csak mosolyog majd választ is ad.
- (James) Megtettük, a falban rejtett érzékelők vannak azonnal értesítettek volna ha maradt volna magunknál fegyver.
Az elnökhöz érve egyikőtök sem ült le így az elnök is megtisztelt titeket vele, hogy állva mondta el beszédjét hozzátok és választ kérdéseitekre.
- ( Pierce) Nos Mr. Ivanov minden eddigi munka adójukat felkerestük és mindennek utána néztünk ami a múltjukba történt így köszönjék maguknak és az eddig nyújtott teljesítményüknek. Az utazásról pedig annyit, hogy holnap indulnunk kell mivel 3 nap múlva már a szerződést meg kell kötni. A szerződésről elég annyit tudniuk, hogy nagyon fontos az Országnak és az ország érdekeit képviseli. Bárki akinek nem tetszik ez a szerződés támadhat kezdve a terroristáktól akik biztosan megpróbálják megakadályozni hisz ami jó Amerikának az nekik nem.
- Igen én is rég láttam Conor lesz alkalmunk még beszélgetni a gépen ami holnap indul kérem készüljenek fel minden eshetőségre.

Zield nem kaptál választ egyenlőre kérdésedre, hogy kik mentek a többiekért mivel fel sem tetted azt egyenlőre ez rejtély maradt. Ahogy kimentetek az elnöktől az engedélyt megkaptátok a poloskák átvizsgálására de nem találtatok semmi gyanúsat. Viszont a biztonsági főnök elégedetten nézte a keresgéléseket. A szobátokba vissza vonulva amely szintén poloska mentes volt mindannyian neki estetek a dossziéknak a gépeknek. Mivel mind hárman átnéztétek alaposan a teljes személyzetet és a holnapi nap programját így ez mind hármótoknak szól:
Whasingtoni reptéről indúl a gép de hivatalosan másik reptér van feltüntetve ahol a sajtó várja az elnököt holnap reggel 9kor. A magángép 9kor indul ti 8:50 kor érkeztek így 10 perc lesz beszállni a gépbe nehogy legyen ideje a sajtónak oda érnie.
+ Sikerült kiszűrnötök egy beépülés lehetőségét 80%-ban hisz láttátok az emberek képét így könnyen gyanússá válik valaki aki nem volt rajta ezen a listán. De az arcokat viszont meg kell hozzá figyelnetek alaposan még se a kollégáitok évek óta ...
Az este végén mindenkinek volt lehetősége zuhanyozni és kipihenten ébrednie reggel 6kor felkeltettek mindenkit és a biztonsági főnök már a fegyver szobába is kísért titeket ahol nem csupán hagyományos testőri fegyverek voltak, szép skálában lehetett válogatni a fegyverek közül és volt rá módotok azokat ott helyben is kipróbálni, ellenőrizni. Az elkopózott fegyvereitek is ott voltak külön helyen elkülönítve a többi fegyvertől így azokat vissza tudtátok venni magatokhoz. Amint végeztek a fegyverek tesztelésével válogatásával az elnök hívat magához hisz lassan indulnotok kell, hogy betartsátok a menet rendet.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Bishop Szer. 15 Május 2013, 19:51

Szépen a rutin szerint felfegyverzi magát, mindent gondosan elhelyez, ahogy akarta, a felszerelése létfontosságú, hogy a megfelelő helyen legyen. Teljesen nyugodtan nézi a katonát aki a listát írja, nem reagál semmit arra amit neki mondanak, csak távozik a fegyvertárból. Kifelé veszi az irányt és megpillantja a hatalmas repülőgépet amire katonák egész hada száll fel. Már érti, kell nekik az elnök, az oroszoknak kell, egy kisebb hadsereget mozgósítanak az úgy érdekében és ő az aduász. Ha csak az kiderülne, hogy az orosz kormány akár csak tudott is a bűnszervezet tervéről vagy egyáltalán működéséről, az a harmadik világháború kezdetét jelenthetné. Ezért fontos a diszkréció.
Közelebb megy a parancsnokhoz, aki át ad neki egy fejlett elektronikus szerkezetet, megvizsgálja a minőségét, felépítését, majd a tényleges funkcióit is. A feliratot egyből felismeri, Predator, korábban már volt része drón támogatásban, robotrepülőgép, nincs szükség pilótára, létfenntartó berendezésekre, csak fegyverzet és álcázás. Kiváló, ahogy elnézi a gépet USA gyártmány, remek. Biccent a parancsnoknak, majd elkezdi tanulmányozni a szerkezetet, miközben felszáll a gépre a nagy rámpán át.
- Remek. Milyen felszereltséggel fog rendelkezni az UAV az akció során? Illetve milyen taktika alapján fognak mozogni a további egységek. Valamire építenem kell.
Rövid és lényegre törő, már sokkal jobban tetszik neki az oroszok hozzáállása, nem egy lehetetlen küldetésben gondolkodnak, nagyon is felkészültek és ez rá is jellemző.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 16 Május 2013, 22:13

Pierce nem volt túl beszédes kedvében, de azt azért elárulta, hogy holnap indulunk oda, ahol azt a szerződét Pierceynek meg kellene kötnie. Nem örültem neki, hogy csak ennyit mondott, de hát ez van, el kellett fogadnom. Miután lementünk a szobáinkhoz Vodával poloskavadászatba kezdtünk, ami nem volt túl sikeres. Mindent megnéztünk, a folyosón lévő vázákat, virágokat, meg persze a saját szobánkat is. De semmit nem találtam így nyugodt szívvel álltam neki az akta böngészésének.
~ Ez aztán jól meg van szervezve, mindenre gondoltak. Bár remélem tényleg nem tudja senki, hogy igazából hol szállunk fel. Bár ha vannak itt beépített ügynökök, akkor lehet, hogy már ott akarják eltenni láb alól, szóval ideje átnézni azt a nyilvántartást, de előbb fürdés.
Miután letusoltam, megejtek egy gyors e-mailt a szomszédomnak, majd nekivágtam a nyilvántartás átfésülésének. Fel is merült bennem a gyanu, hogy van itt egy beépítette ember, de nem tudtam 100%-osra venni. Bár az egyik őrt mintha nem láttam volna a nyilvántartásban.
~ Óvatosnak kell lennünk. De nem vádolhatok senkit míg meg nem bizonyosodom róla, hogy behatoló. Majd holnap reggel pásztázom az arcokat és akkor rájövök ha beépül közénk valaki.
Miután mindent átnéztem, ami a dossziét és a nyilvántartást illeti, kikapcsoltam a gépet, elhúztam a függönyt, lekapcsoltam a lámpát és aludni tértem.

Másnap reggel 6-kor keltettek minket, nemsokkal később a biztonsági főnök a fegyverszobába vezetett minket ahol az elkobzott fegyvereink is voltak. Én visszavettem azokat, majd elgondolkodtam, hogy mire lehet még szükségem. Végül a fegyverembe illő néhány tartalék tárat vettem el a raktárból, meg néhány füstgránátot, arra az esetre, ha Piercey-t ki kellene menekíteni. Még nem voltam sosem testőr, és inkább nem kockáztatok. A biztonsági főnöktől érdeklődöm, miként kell őket pontosan használni. Fogalmam van róla, hogy miként, de a gyakorlati kivitelezés mégis más tészta.
nem sokáig tudunk válogatni a fegyverek között, mert Piercey hívat minket. Én nem is tökölök ott sokáig, hanem megindulok, nem akarom, hogy csússzunk a napirenddel.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Mudch0 The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 18 Május 2013, 02:30

James ügynök nyugodt mosollyal közli, hogy motozás helyett érzékelőket használnak. Az Egyesült Államok haditechnikája messze földön híres, de Voda nem számított arra, hogy ezt a jól bevált módszert is műszerekkel helyettesítik.

Világos, hogy Pierce miért lett elnök. Olyan kitérő választ ad a kérdésekre, amilyet csak legkiválóbbak tudnak. Lényegében nem fedi fel sem Voda ajánlójának személyét, sem a szerződés részleteit, viszont a választ teleszövi a bizalom felkeltésére és a kételyek eloszlatására alkalmas töltelékszavakkal. Ezt kajálja a nép. Mostanában háborús propaganda zajlik, persze a cél a béke. Nyilván ennek a része a szerződéskötés is. Az elnök először 3 nappal későbbre tette az utazás időpontját, majd pontosított. Már másnap indul a csapat, 3 nap múlva már a szerződés aláírása következik.

Sólyommal régi ismerősökként szólnak egymáshoz. Biztos, hogy ennél komolyabb indokok miatt vették be a csapatba a csuklyás fickót, de Voda számára még megtisztelőbb, hogy előzetes ismeretség nélkül ő is bekerült.

A szállás előtti folyosó átkutatására megkapta az engedélyt John ügynöktől, aki elégedetten nézte a vizsgálatot. Voda elforgatta képeket, megnézte a keretek sarkait kívül-belül és a képek hátát is megtapogatta, valamint a falat mögöttük. Mindent rendben talált, ahogy Sólyom is, aki segédkezett és a vázákat, a virágokat és a virágföldet kutatta át. A virágokat gondosan visszahelyezte, úgy tűnik, ért a kertészkedéshez vagy a gazdálkodáshoz és óvatosan bánik a növényekkel.
A szoba is tiszta volt és Voda úgy gondolta, sikerült elültetnie a bogarat a többiek fülében is, hogy átnézzék a saját szobájukat.

Egy jóleső zuhany után a laptopon talált nyilvántartásból világos lett az őrök és ügynökök hierarchiája. John után következik James és Smith ügynök, mint alacsonyabb beosztású vezetők. Voda egyelőre nem talált semmi gyanúsat a személyzet tagjairól. Viszont fel van adva a lecke, hogy memorizáljon ennyi új arcot. Akiket ma látott, azokkal nem lesz gond, de a nyilvántartásban szereplő, egy szögből fotózott arcok alapján már nem olyan egyszerű kiszűrni, ha valaki nem odaillik. A merénylők pedig gyakran azzal próbálkoznak, hogy beépülnek a kíséretbe. Ezért is csekkolt le mindenkit az internetes oldalakon, a közösségi hálón, ahol a kerti sütögetés vagy az esküvői fotók már több szögből mutatták meg az érintettek arcainak jellegzetességeit, különös ismertetőjegyeit. Társait is ellenőrizte, viszont nem talált konkrét említést sem saját mutációjáról, sem a többiekéről. Ezt majd szóban tisztázza velük, mivel tudni kell, ki milyen képességgel rendelkezik. Életmentő lehet bizonyos helyzetekben, ha tud társai lehetőségeivel is számolni.

A dossziéból világos volt a menetrend. A sajtó biztos nem lesz hálás az elterelésért... Még átgondolta, milyen protokoll szerint járjon el bizonyos esetekben és hogy mire kell ügyelni. Végigfutotta még egyszer az arcok listáját nevekkel és próbálta felidézni, kiről milyen plusz információt talált. Jól jön ilyenkor a titkosszolgálati rutin.

Másnap korán reggel a fegyverszobába kísérték társaival együtt. Magához vette saját fegyverét és bilincsét. Körülnézett a széles választékban és mivel Ukrajnában szinte bármilyen fegyverhez hozzá lehetett jutni, nem is kellett sokat próbálgatnia, melyik esik kézre.
Választott egy sokkolót, 1 44-es Magnumot a hozzá tartozó töltényekkel és póttárral, golyóálló mellényt, pisztolytáskát és egy lábszárra erősíthető, masszív taktikai kést.
Előadókat őrizni kismiska volt ehhez képest. Úgy érezte most magát, mint a határőrségnél töltött időkben, mivel ott kellett napi szinten számolni a fegyveres összetűzésekkel. Megnézte, a többiek mit vesznek magukhoz és közben szóba elegyedett velük.
- Sólyom, Helen, egy dolgot kellene még tisztáznunk, ami szakmailag, különösen vészhelyzetekben lehet fontos. Az én képességem a tapintó likvefakció. A kezem érintésével meg tudok olvasztani tárgyakat. Láthatják, hogy nem hordok kesztyűt, tehát tudom uralni, nem folyik szét minden a kezemben. Önök milyen különleges adottsággal erősítik a testőri csapatot?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Caedes Pént. 24 Május 2013, 09:09

-Köszönöm, majd értesítem, viszlát.
Követtem az őrt. Mikor kiléptünk az ajtón minden fegyveremet vissza kaptam.
-Köszönöm.
Az őrrel elindultunk a lifthez. Kulccsal nyitottat meg a 66-os szintet. Pár fehér köpenyes volt oda bent akinek át adtuk a listát és elő hozták az összes fegyvert. Az őr, és a társai fel ajánlották, hogy segítenek elvinni a fegyvereket egy járműhöz amit adnak.
-Köszönöm, volna még valami. Meg lehetne oldani, hogy egy fémdetektor biztos táskába rakják őket. Köszönöm, nem szükséges a kocsira szerelni, de kedves. Az íratok, igen egy pilóta iratai meg oldhatóak, ha már reptérre megyünk.
Az őr elmondta a főnöke tervét, és javaslatait, hogy mit is csináljak.
-Rendben, a fegyverek jussanak fel a gépre és én is feljutok. A tudásommal legjavát fogom nyújtani.

_________________
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Tank008 Pént. 14 Jún. 2013, 00:02

Bishop 
Moszkva--->Washington
Ahogy bepakoltatok mindent a gépbe az el is indul a zárt hangár ajtaja kinyílik és egy jó 100-200 métert megy a hangárban míg elhagyja azt. Két hatalmas atjó nyitja a hangárt, miután a gép kilép a hangárban láthatóvá válik a kifutó amely szintén jó pár száz méter hosszú így a gép gond nélkül a levegőbe tudott emelkedni. A gépen italt nem vagy kaját nem a stewardessek szolgáltak fel hisz amely az akció keretinek megfelelően nem is volt meglepő az út felén azonban a két katona körbe osztott némi élelmet és vizet. A gépen az ezredes el is mondja a tervet ezzel válaszolva a kérdésedre is.
- Az UAV kezelését majd a két kocka elmondja a leszállást követően részletesen.... az akció nem megszokott lesz hanem inkább olyan meglepetés szerű tehát akciót a következőféleképpen fog alakulni az elnök megérkezik mi pedig utána fogunk érkezni pontosan egy perccel és másodperccel sem később! Mivel meg kell győződnünk róla, hogy az információ tényleg helyes e amit kaptunk. Ha átverés a terv ugrik és jön a B-terv amelyet majd akkor  mondok el ha kéne de reménykedjünk az A-ban. Tehát ha megvan a célszemély 1 perccel utána kiszállunk a limuzinokból amelyek pontosan amelyek már a reptéren várnak minket, hogy reptérről-reptérre vigyenek minket. Lényeg... Kiszállunk teljesen lazán katonai felszerelésben elsétálunk az őrségen keresztül akiket különféle engedélyek felmutatásával elterelünk majd nyílt harcban lemészároljuk az egész reptért  civilt, gyereket, mindenkit. 
Amint gép leszáll a katonák futó lépésben hagyják el a gépet felsorakozva. Az UAV-t is letolják a gépről majd egyenesen egy fém konténerhez viszik amelyet kinyitva az UAV-t vezérlő gépekre pillanthatsz rá és annak két fős személyzetére. A két "kocka" munkához is lát ellenőrzik az UAV-t fegyverzetet, szárnyakat, motort stb. Majd el is indítják felszállni. Közben egyikük oda megy hozzád és bekapcsolja a karodon lévő PREDATOR jelzésű szerkezetet. 
- 2 Fajta rakéta lesz a gépen: Páncélos jármű ellen 4db. és mini rakéták amelyek főképp ember ellen lesznek új fejlesztés ... irányítása piszok egyszerű oldalt tudja váltogatni a rakéta fajtákat és akár kézzel is kijelölheti a célpontokat rajta. Mivel a fronton harcoló katona jobban érzi hova kell támogatás így maga jelöli meg a célpontokat felülről azonban tudjuk mozgásokról és egyebekről értesíteni... Van éjjellátó stb. De elég ha a kommunikátorával mond egy koordinátát és mi intézzük a többit. 
Ahogy a gép felszállt tökéletes képet kapsz a magatokról amikor elrepül az fölöttetek. A ezredes közben a limuzinokhoz int titeket amelyből egy jó 6-7 állt ott.
- Shadow maga az elsőbe velem és a három öltönyösünkkel. (Szólalt meg az ezredes )




Cardas.
Washington. 
Miközben lefele haladtok a liften az őr válaszol a javaslataidra
- Nos mivel magán gép így a pilóta dolog és fegyver feljuttatás nem fog menni ha engem kérdez csak nyírja ki a reptéren. De maga a profi így ön bizonyára jobban tudja. 
Egy telepjáróhoz értek amelynek fedett volt a hátsó része így könnyedén feltudták rakni a géppuskát amelyet a ha kellett le is tudtál egy mozdulattal gyorsan szerelni azonban ha távolról szeretted volna irányítani amíg az a kocsin volt az is lehetséges volt. így lehetett egy "tureted" . 
- Nos meg is volnánk itt a reptér címe és a kocsi kulcs. 
Átadja neked a dolgokat ellenőrzi utoljára a kocsi gumikat és a benzin mutatót.
- Rendben van minden szerintem ha szüksége van valamira csak bátran szóljon most és már be is szerzem. 
Ha elindulsz a járművel a reptéren találod magam 10 percen belül. ( Csak addig írd, hogy megérkezel a többi majd következő reagban. ) 




Kira, Zield és (Amazon--> NPC) 
Washington. 
Az utánanézések, tanulgatások nevekre, arcokra jórészt sikeresek voltak. A fegyverkezés gyorsan ment és a fegyvereket is volt időtök kipróbálni mielőtt még hívtak volna titeket. Ivanov ügynök kérdésére választ is kapott útközben Smith ügynöktől aki időközben csatlakozott.
- Nos a képességek nem szerepelnek feltüntetve az adatbázisban úgy mond ha véletlenül rossz kezekbe kerülne ez legalább még egy utolsó aduász lehet...
 De ettől függetlenül én például mondjuk úgy halhatatlan vagyok azaz egy jó adag töltény kell, hogy engem ledöntsenek a lábamról persze sajnos ennek a képességnek is van igen egyszerű gyenge pontja amit ha nem haragszanak megtartanék magamnak. James például falat emel. Van még az ügynökök között aki kardforgató stb. Nincs sok a testőrségben belőlünk de azért van.
- (Átveszi a szót a biztonsági főnök) Nos én itthon fogom tartani a frontot így magukra bízom az öreg barátomat aztán csak ne csalódjak! Smith maga védő mint mindig az elnök jobbját Ivanov maga lesz a bal oldalán mivel én nem leszek ott most. Conor maga az elnök mögött fog menni elsősorban ezt a felállást tartsák meg. 
James a kezét a füléhez emeli és a kommunikátorán üzenetet kap.
- Rendben, értem. Nos késésben vagyunk ami nem jó így az elnök már a három limuzin egyikébe ül szám szerint a középsőbe önök is vele fognak utazni. Nos viszlát és sok sikert. 
Smith és a többiek vezetésével gyorsan eljuttatok a limuzining amely beszállásotok után el is indult. Veletek szemben ült Pierce, ti egymás mellett hárman. Plus még Smith ügynök. Természetes nem csak három limuzinból állt a kíséret hanem egy fél rendőri flottak kísérte.
- (Smith) Én nyitom majd az  ajtót jönnek után sorban majd körbe álljuk az elnököt és indulhatunk is gyorsan becsekkolunk és már irány is a magán gép nem állunk meg semmi miatt!
A limuzin egy jó 20 perc múlva megérkezett a reptérre. 

/// Következő körben egy idő síkon lesztek már. ////
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Bishop Pént. 14 Jún. 2013, 19:17

Felszáll a gépre és azonnal indulnak is, a kifutó elég hosszú, ezt könnyen ki tudta számolni meglévő tudásával, simán emelkedtek a levegőbe nem volt szó a szokásos fél tankos és utána levegőben újratöltős manőverről. Az ezredes elmondja az A tervet, elég szervezettnek tűnik, főleg a különleges engedélyek miatt, amivel elvileg bárhol át tudnak jutni és az elnököt ott tudják megtámadni ahol a legkevésbé van lehetősége fedezéket találni vagy elmenekülni. A repülőgépet könnyen lehet ekkora fegyverzettel hatástalanítani és ha a reptérre nem fognak időben kiérkezni az ilyen alkalomra háttérben tartott erők, már pedig nem fognak, akkor csapdába szorul az elnök. Csak bólint, hogy megértette. Igaz örülne a B tervnek, nyilván oka van annak, hogy a parancsnok nem mondja el, őt pedig nem fogja ez akadályozni, kimagasló eredményeket ért el a gyorsan megváltozott harctéri körülményekhez való alkalmazkodásban, de ezt nem mondja senkinek.

- Értettem uram. Terv szerint fogok eljárni. - ezzel nyugtázza az egészet. Majd mikor leszállnak odamegy a gépekkel foglalkozó csapathoz. Ő nem nézi le őket, tudja mekkora segítséget jelenthetnek még ha csak információkkal és tanácsokkal szolgálnak akkor is, de most ők lesznek a támogató erő ezért különösen fontosak az akció szempontjából. Végig figyel, ahogy elmagyarázzák neki a drone irányítását, ki is próbálja a nézet illetve fegyverváltást.

- Dolgoztam már különféle UAV-el, de ezt a típust nem ismerem. Én megbízom magukban, csak egy dologra kell figyelniük, ha én kijelölök egy célpontot arra tüzeljenek. Nem számít mit jelölök ki, annak oka van, ne kérdőjelezzenek meg.

Határozottan adja ki ezt az utasítást, volt már problémája ebből és nem szeretné ha ez megismétlődne. Még utoljára ellenőrzi az irányítót, aztán parancs szerint beszáll az első limuzinban, egyelőre teljesen nyugodt.

 

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 18 Jún. 2013, 01:36

A kora reggeli felkészülés során Smith ügynök is csatlakozott hozzájuk és válaszolt Szorin kérdésére, aki maga is tudta, hogy a képességek nem szerepelnek az adatbázisban, hiszen alaposan átnézte és senkinél nem talált ilyet. Persze nem ártott titokban tartani, de akik együtt mennek bevetésre, azoknak ismerniük kell egymást, még ilyen szinten is. A felszerelések és képességek ismeretében kell kalkulálni, hogy mit csináljanak és másnak ugyanúgy lehet jobb ötlete Voda képességének felhasználásában, ahogy neki máséban. Sokszor volt ilyen a titkosszolgálatnál dolgozó csekély számú mutánssal is. Memorizálta a hallottakat. Smith ügynök sok lövést kibír, ami azt jelenti, hogy ugyan nem pattannak le róla a golyók, de nem is hatolhatnak túl mélyre vagy ha mégis, gyorsan regenerálódik. Ennek egy alacsonyabb szintjével az ukrán is rendelkezett. James ügynök képes volt falat emelni, ami igen hasznos védelem lehet. A kardforgató nyilván nem jön velük, különben Smith megnevezte volna. Vagy talán... A kardról Ivanovnak eszébe jutott, hogy azon a híres napon, mikor apró sérülésekkel túlélt egy gránáttámadást, az elnök is ezt a fegyvert használta a támadók ellen. Ha a kardos fickó alakváltó is, akkor talán csak elvitte a balhét. És lehet, hogy ők sem a tegnap látott személyt fogják őrizni, hanem csak egy tökéletes dublőrt, miközben az igazi elnök máshol van, kevésbé feltűnő, de szintén bombabiztos őrizettel.


John, a Washingtonban maradó biztonsági főnök elmondta a testőrök felállását. Az elnök jobbján Smith, a balján Voda (az elmondottakból kiderül, hogy ez általában John ügynök posztja), hátul Sólyom. Elöl és hátul pedig nyilván Helen és a többi ügynök sorban. James ügynök is itt volt és őt értesítették rádión, hogy késésben volt a csapat. John tudtukra adta, hogy három limuzin volt, a középsőben már bent ült az elnök. Ez olyan szempontból jó volt, hogy a konvoj elejéről vagy a vége felől ezt a legnehezebb, leghosszadalmasabb megközelíteni. Ami ugyan csak másodperceket jelenthet, de baleset vagy akár támadás esetén ezredmásodpercek is számítanak. Terroristák ellen viszont ez édeskevés, nyilván tudnak a biztonsági személyzet fejével gondolkodni és egyből a középső limuzint szúrják ki. Ha nem a középsőt, akkor a hátsót, mivel nem valószínű, hogy a célszemélyt pont a legelsőbe tennék. Hivatalosan nem tudják, mikor, honnan indul és hová tart a csapat, de ha van tégla, akkor egész sok információjuk lehet.


Ahogy mentek a kocsi felé, Voda még a beszállás előtt megnézte, kik jöttek velük. Helent, Sólymot és Smith-t (és ha James is jött, akkor őt is) ismerte, John a Fehér Házban maradt. A többi, névtelen testőrt nézte meg vizsgálva az arcokat, ruházatot, mozgást, a felszerelés látható részét. Arra külön figyelt, hogy lát-e kardot valakinél. Próbált mindent összevetni az adatbázisban látottakkal és ha valakiről tegnap talált az interneten, közösségi oldalakon információt, azzal is összevetette. Ha valakiről még videó is volt, sportolásról, esküvőről, vagy bármiről, annak a mozgására is figyelt, hogy összevágott-e a felvételen látottakkal. Ha valakit gyanúsnak talált, azzal szóba elegyedett, figyelve a hanglejtésre és a gesztikulációra, arcjátékra, hogy látott-e bármilyen zavartságra, riadalomra utaló jelet. Ha senki nem keltette fel a gyanúját, akkor halkan odaszólt Smith-nek ügyelve, hogy senki más ne hallja:
- Mehet elöl az elnök limuzinja? Ha terroristákra számítunk, ők is a középsőre számítanak.
Vagy a hátsóra, de szinte kizárt, hogy az elsőre. Az üvegen nyilván nem fognak átlátni és ha támadás éri a középső kocsit, az elnöknek akkor sem lesz baja. A benne ülők így csalétkek lesznek, de ez egy veszélyes szakma. Nem lehet garantálni mindenkinek a testi épségét. Ha mégis az alakváltóval voltak, akkor talán John is gondolt erre és Smith nem engedélyezhetett változtatást.


Ahogy a limuzinokhoz értek, megnézte a kocsikat. Mindháromnak az alját is szemügyre vette, hogy volt-e valami oda nem illő tárgy, ami egy célpont megjelölésére szolgáló indikátor, bomba vagy bármi szokatlan lehetett. Nem mászott be a kocsik alá, csak feléjük haladva nézelődött. Indulás előtt valakinek le kellett ellenőriznie a járműveket ilyen szempontok alapján is, ha tartották a protokollt. Azért erre is rákérdezett Smith-nél:
- A kocsikat ellenőrizték, ugye? Műszakilag rendben, idegen anyag nincs?
Ha minden rendben volt, akkor még egy gyors pillantást vetett a hosszú flottára, kocsikra, motorokra és a parkolóban még esetleg látható, akár kicsit távolabbi járművekre, személyekre, szemeivel bármi oda nem illőt keresve. Ha bármi gyanúsat látott, azonnal szólt a "szinte halhatatlan" mutánsnak. Ha itt sem volt semmi feltűnő, akkor szállt be a középső járműbe, ami reményei szerint majd elöl fog haladni.
- Jó reggelt, Elnök Úr! - mondta, ahogy leült vele szemben, két új társával és Smith ügynökkel együtt. Nézte, hogy lát-e bármilyen eltérést az Ovális Irodában látott elnök és az itt ülő személy viselkedésében. Rögtön el is indultak, mialatt megnézte, kik szálltak ebbe a kocsiba. Ülve kicsit jobban lehetett látni azokat a részeket, amiket a zakó eltakart járás közben, így még alaposabban szemügyre vette, kinél milyen fegyver volt, ki hogy ült, kiről milyen hangulatot, lelkiállapotot árult el a testhelyzet. Smith utasításait bólintással nyugtázta. Ez nem a beszélgetés ideje volt, így csak csendben figyelve utazott. Alig húsz perc múlva már a reptéren is voltak.


_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Caedes Kedd 18 Jún. 2013, 12:20

-Értem, akkor igyekszem megfelelő helyre állítani a kocsit a reptéren.  Mit tudunk a védelemről?
Kérdeztem a kísérőmet miután tájékoztatott pár információról még.
-Nem hiszem, szerintem minden meg van amire csak szükségem lehet. Köszönöm a felszerelést. 
Beszálltam a kocsiba, és mielőtt elindultam volna meg néztem a címet amit adót a kísérőm, és vártam a válaszára. Miután válaszol a kérdésemre indulok is a reptérre. 
Elindulásom után Despiár könnyű szerrel csatlakozik hozzám, és az anyós ülésre szált be az ablakon keresztül, Az úton nem volt semmi gond.

_________________
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 19 Jún. 2013, 16:10

Voda kérdésére választ is kapott, bár a válasz elég nyilvánvaló volt.
~ Persze, hogy nem szerepel, hiszen Vodánál sem voltak ezek feltüntetve. Bevallom ő utána is olvasgattam picit, de úgy vélem tőle nem kell tartanom. Még hasznunkra is válik, hogy ilyen sok tapasztalata van mint testőr, mert nekem ezek az ismeretek egyenlőek a nullával.
Smith ügynöktől néhány érdekes információt is megtudtam.
~ Smith szinte golyóálló, James pedig falat tud emelni. Ez még hasznos lehet, ha Piercit meg kell védeni.
Ezek után a biztonsági főnök veszi át a szót és ismerteti a tervet.
~ Smith jobb, Voda bal oldalról, én pedig hátulról védem.
James elköszön tőlünk és sok sikert kíván.
~ Remélem nem lesz semmi gebasz.
Elindulunk a limuzinhoz, de mielőtt beszállnánk, alaposan megnézem magamnak a kíséretet, hátha találok köztük valakit, aki nem szerepelt a nyilvántartásban. Ha találok, akkor azon az emberen ezek után rajta fogom tartani szememet
Voda a limuzinokat is ellenőrzi, sőt még rá is kérdez, hogy a biztonságiak is megtették -e már ezt.
~ Profi a srác, én meg itt most tökre kispályásnak érzem magam.
Miután beszállunk Pierceyre nézek.
~ Nem lehet tudni, hogy bevetik -e a dublőr trükköt. De ha ez itt nem Pierce lenne, rögtön kiszúrnám, elvégre elég jól ismerem.
Miután megbizonyosodtam arról, hogy Pierce ül -e velünk a limuzinban, a kíséretet is jobban megnéztem magamnak az ablakon keresztül. Ha látok valami gyanúsat, azt jelezni fogom.
Jó 20 perc út után megérkeztünk a reptérre, Smith ügynök pedig elmondta, hogy miként is zajlik majd a felszállás. Én ennek eleget is téve, utolsóként szálltam ki a limuzinból, és a tervet követve Pierce mögött haladtam, közben pedig igyekeztem felmérni a terepet és figyelni minden részletre, hogy ne érhessen minket váratlanul semmilyen támadás.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Mudch0 The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Tank008 Szer. 19 Jún. 2013, 22:13

/// Még mindig egy időzónában vagytok a következő körtől kicsit lassabban fog ismét telni az idő///

Zield, Kira és Amazon(NPC)
Helyszín: Reptér ( Washington)
Beszálltok a limuzinba de egyenlőre bármennyire is nézitek nem láttok kardot az ügynököket kivétel nélkül felismeritek a limuzinban rajtatok kívül még ketten ülnek az elnök mellett és két ember a vezető fülkében egy vezet a másikuk az anyós ülésen. A többiek múltjáról nem tudtok semmi említésre méltót se képesség se semmi a vezetőt is látjátok mivel a köztes ablak le van húzva amely indulás után fel is csukódott. A limuzin természetesen le volt sötétítve így azon nem láttak be. Sólyom felismerte az elnököt és szinte biztosra állította, hogy ő az akár csak Ivanov ő sem állított volna mást. A feltett kérdésekre amint eldúltak a limuzinok már válaszolnak is. Pierce vissza köszönés képen csak bólintott látszott, hogy elvolt foglalva gondolataival ez nem is volt csoda hisz elméletileg egy fontos tárgyalásra készült.
- (Smith) Nos elméletileg fogalma sincs senki kívül állónak, hogy melyik limuzinban lehet az elnök... Ráadásul ő a garázsban szállt be. De megnyugodhat nem ma kezdtük így 3 különböző helyen ráadásul nem egy időben lesz felszállása hivatalosan az elnöknek így megtudhatjuk ha támadásra kéne számítani és az milyen erejű lesz. De ezen kívül is lesz megtévesztés ne aggódjon.
Ahogy befejezte szavait mielőtt még elhagytátok volna a fehér-házat a főúton még 3 limuzin megy előttetek amely a forgalom lezárásának hála szinte akadály nélkül haladott előre. A három limuzin amely a főúton haladt egyre nagyobb volt a hely látszott, hogy valamire készülnek. Az első limuzin előttetek nem áll meg csak félre húzódott ti meg nagy sebességgel megelőzitek azt bevágva a főúton közlekedő első limuzin mögé. Akit megelőztek bevágott negyediknek a sort zárónak pedig a ti volt konvojotok harmadik tagja zárta mint hatodik. így a hat limuzin közül a tiétek a második volt.
- (Smith) Nyugalom minden terv szerint halad.
- (Pierce) Eddig minden jól megy.

Hangját hallva még az is tökéletesen stimmelt így meggyőződ hetetek róla, hogy tényleg ő az. A következő kanyarban a kíséret plusz a limuzin első három járműve lefordult jobbra míg a hátsó három előre ment.
- ( Smith) Ők a második pontra mennek ők a másod elterelés...
Ahogy ezt kimondta füléhez emeli kezét és "hívást fogadott" .
-(Smith) Igen értem rendben... Nos úgy tűnik az első áll elnökünket megtámadták és szerencsére élve felszálltak komolyabb sérülések nélkül sajnos egy ügynökünk elesett és az elkövetők elmenekültek illetve holtestek nem maradtak csak apró cafatok ami igen érdekes...
A limuzin megállt a reptéren a 20 perces utat követve ti meg kiszálltatok a megadott formációt követve. Beléptek az ajtón gond nélkül és hallban találjátok magatokat ahol már az ügynökök hada befoglalta előre a terepet így nektek csak végig kellett haladnotok az útvonalon de mielőtt ez megtehettétek volna a civileket a reptér falaihoz vezettétek, hogy ne legyenek addig útban ezt követően Smith megint hívást kapott de ezúttal mindenkinek szólt így ti is hallottátok.
- ( Az egyik kint álló őr.) Smith ügynök megérkezett még 3..4,,,6 sőt 7 limuzin...
- (Smith) Semmi gond ők a reggeli megbeszélések és változtatások után James javaslata szerint jöttek mint biztosító erősítés.

Még mindig az elnök mellett áltatok Smith pedig intett, hogy haladjatok fölfele a mozgó lépcsőn ahogy elindultok felfele a 7 limuzinból kiszálló emberek jól láthatóvá vállnak. Már majdnem felértek amikor ők belépnek a bejárató ajtón felfegyverkezve sokuk kezében aká-val és golyó álló mellényel nem igen ügynök felszereltségük volt sokkal inkább katonai csak az első három ember akik elsőnek szálltak ki a 7 limuzinból viselt ügynöki szerelést és álltak le iratokat felmutatni a már gyanakvó őrségeteknek.
- (Smith) Mi a pokol ? Katonák ? Ellenőrizzétek őket ... Bár elméletileg James tud róluk tehát...
Felértek Smith pedig int az őrségnek, hogy kísérjék tovább az elnököt míg titeket megállításra szólított fel. A lépcsők tetejéről csak annyit hallatszik fel, hogy valamelyik katona jó hangosan a következőt kérdezte : "Fiuk mennyi az idő".


Cardas
Helyszín: Reptér ( Washington)
- Azt, hogy sok van legalábbis arra számítunk hiába próbáltak beetetni minket több "indulási ponttal" nem vesszük be van belső informátorunk.
A kocsiban a benzin mutatótól kezdve a vissza pillantókig minden tökéletesen be van állítva esetleg még párcentivel a méretedhez tudod őket állítani de ha nem akkor így is jól látsz mindent ami a vezetéshez szükséges.
20 Perc alatt simán a reptéren vagy viszont látod mikor közeledsz hozzá, hogy a fél város le van zárva így kissé nehézségek árán de betudod magad verekedni a reptérre ahol mivel nemzetközi reptérről van szó nem állítanak meg letudsz parkolni a parkolóban ahol látod azt a rengetek limuzint ami már ott áll és ha jobban megnézed a bejáratot akkor hemzseg öltönyös és katonai ruhába öltözött fazonoktól. Ha körbenézel látsz egy tetőre vezető létrát amely a reptér kerítése mellett van ha a főbejáratot választod akkor az is elérhető egy jó 100 méteres séta után.



Bishop
Helyszín: Reptér ( Washington)
Mivel nem szakítottad félbe az ezredest kérdéssel minden úgy ment ahogy azaz előbb megvolt írva. Leszállás után a magyarázatot tökéletesen megérted annak ellenére, hogy nem volt dolgod a géppel a kezelése nem okozott gondot. A két UAV vezető felel.
- Természetesen uram csak a szokásos mérlegelést mondjuk előtte amennyiben a megadott koordináták például semmilyen célt vagy saját járművet, embert céloznának.
Póker arcodat fenntartva beszálltál a 7 limuzin első járművébe ahol az ezredes és még 3 öltönyös alak is ült. Elindultok majd az ezredes hívást kap amiből ti semmit sem hallotok.
- ( Mihail) Értem... Nos uraim mint ahogy tudtuk is a első helyszín csak kamu volt és oda csak egy osztagot küldtünk megtévesztésnek, hogy azt higgyék bedőltünk neki. Nos akkor elméletileg a belső informátorunk elintézte, hogy ne lőjenek ránk azonnal így azt fogják hinni mi vagyunk a nagy erősítés amíg azt nem mondom, hogy: Mennyi az idő addig nem kezdünk el lőni azután mészárlás... Ha valaki elesik a gránát pöckét szépen kihúzzuk nem hagyunk hátul nyomot.
A limuzin megérkezik legalább 30-40 ember szállt ki a limuzinokból és bár furán néztek rátok az első három öltönyös fickó a papírokat felmutatva simán keresztül hozza a hadsereget a bejáraton amelyben rengetek őr állt. Ezt követően a mozgó lépcső tetejéről lekiabál egy öltönyös fickó, hogy ellenőrizzenek titeket mire Mihail oda állít az öltönyöseivel együtt és már mutatják is fel a papírokat. Az ezredes hátrafordult.
- Fiuk mennyi az idő?
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 20 Jún. 2013, 11:16

Ivanov nagyon alaposan megnézett mindent, de semmi gyanúsat nem talált, mindenki megfelelt az adatbázisban látottaknak, így egyszerűen beszállt a limuzinba. Úgy tűnt, az igazi elnök van velük, a hangja, a mozdulatai egyeztek a tegnap látottakkal és a tévében is pont ilyen szokott lenni. Kardost sem látott sehol, így arra gondolt, hogy talán máshol teljesít szolgálatot a fickó vagy teljesen téves volt a feltevése. Smith elmondta, hogy még 2 hasonló konvoj megy 2 másik reptér felé és hogy felkészültek. Egy kicsit mintha zokon is vette volna Voda gyanakvását, mintha az ukrán nem becsülné az elnöki testőrség felkészültségét. Persze nem erről volt szó, csak szeretett biztosra menni.
Ahogy haladtak, látta, hogy már 6 limuzin van. Meglepődését Smith és az elnök is eloszlatták, mondva, hogy ez mind a terv része. Közben üzenetet kaptak, hogy az egyik konvojt megtámadták, egy ügynök bele is halt, darabokra tépték.
- Gránáttámadás volt? Vagy valami rosszabb? - kérdezte az ukrán.

A reptéren kiszálltak, Ivanov a megbeszélt helyére, az elnök jobbjára ment. Ahogy a hallba beléptek, a civileket elterelték az ügynökök, hogy ne legyenek útban. Voda észnél volt, figyelte, hogy ki kap elő esetleg valami lőfegyvert és ha kellett, egyből reagált. Smith-nek jelentették, hogy már 7 limuzin van erősítésként, ami James ügynök ötlete volt.
Elindultak felfelé a mozgólépcsőn és közben látták, kik szállnak ki a limuzinokból. Nem öltönyösök voltak, inkább katonák gépkarabélyokkal és védőmellényekkel, kivéve az első hármat. Smith is meglepődött, bár bízott abban, hogy James tudta a dolgát. Azért odaszólt az őrségnek, hogy ellenőrizzék őket.
Ahogy felértek, Smith az elnököt az őrségre bízta, a testőröknek pedig megálljt parancsolt.
Ahogy meghallotta lentről a kérdést, Voda tudta, hogy az indokoltnál jóval hangosabbra sikerült. Senki nem érdeklődik kiabálva a pontos idő iránt, ellenben ilyen, látszólag ártalmatlan mondatokkal szoktak egymásnak jelzéseket adni titkos bevetéseken, amivel egybe vágott a katonák jelenléte.
- A földre, megtámadtak minket! - kiáltotta. - Smith, takarja el! - mondta a testőrnek. Nem akarta átvenni a vezetést, csak az elnök védelme érdekében szólt a szinte golyóálló testőrnek. Előkapta a Magnumot és figyelte, hogy a mozgólépcső tetejétől az elnök kíséretére kijelölt őrség hogy reagál. Ha valaki Pierce-t célozta volna meg, egyből lőtt rá, hacsak nem volt elég közel, hogy puszta kézzel szerelje le. Ha nem volt ilyen gond, megfelelő fedezéket nézett, ahol az elnököt meg lehetett védeni és oda irányította őket.
Arra is rájött, hogy a lenti őrség esetleg lecsökkenti a támadók létszámát, de nem állítja meg őket és a maradék elindul felfelé. Ha volt ideje, keze érintésével megolvasztotta a mozgólépcső gumikorlátját és szerkezetét, hogy a gép elakadjon és ennyivel is lelassítsa a feljutást.
Gyorsan végiggondolta, hogy mehettek a támadók ennyire biztosra. Smith nem működött velük együtt, viszont James nem is volt jelen, ráadásul az ő ötlete volt a 7. limuzin. Odakiabált Smith-nek:
- Ellenőriztesse John ügynökkel James hívásait. Talán még tartogat meglepetéseket!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Bishop Csüt. 20 Jún. 2013, 15:04

Terv szerint érkeznek meg a reptérre, a beépített ember már mindent előkészített és így is fogadják őket. Néhány öltönyös ügynök intézi a papírokat. Shadownak feltűnik, hogy azért minden nem megy olyan simán, gyanakodva néznek rájuk, de itt már túl késő, már bent vannak. Végig megfeszített izmokkal várja a jelet, minden idegszálát a gyors cselekvésre koncentrálja, hogy megfelelő reakcióidővel tudjon reagálni. Mikor meghallja jelet a lehető leggyorsabban jobb kezével előrántja a pisztolyát és a hozzá legközelebb álló ügynököt igyekszik fejbe lőni, hogy övé legyen az első lövés. Megvárja amíg elkezdődik a mészárlás utána pedig az egyik pult mögé, vagy egy sarokba rohan fedezékbe. A körülötte lévő ellenséges célpontokat igyekszik a lehető leggyorsabban nyak vagy fejlövéssel likvidálni, elsődleges célja átverekedni magát a káoszon.
Amint a fedezékbe ért használja az UAV irányítót. Megkeresi a képen a feltételezhetően nagy eséllyel az elnök szállítására szolgáló gépet, majd becélozza a farokrészt és kiadja a tűzparancsot. Ezután veszi csak elő az M4-et.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Caedes Szomb. 29 Jún. 2013, 13:01

-Értem, és köszönöm.
Majd elindultam a reptérre. A úton eleinte semmi gond nem volt, majd csak később ahol le volt zárva a félvárós ott volt kissé nehéz áthaladni. Szerencsére a hamis testőri papírok nagyon jól sikerültek és be tudtam menni a reptérre. A kocsit a parkolóban úgy próbáltam elhelyezni, hogy pont a repülőre célozzon a fegyver. Mikor felméretem a telepet a biztonsági szolgálat öltönyösei és katonai egyenruhások volta mindenűt. Nem mesze volt tőlem egy létre amit igénybe is vettem. A létrán a tetőre jutottam, ahonnan teljes mértékben felmérhettem a telepet. A feladatom az elnök megölése és a feje elszállítása a meg bízómnak. Gondoltam ha meg ölöm az elnököt, majd elviszem a fejét a hullaházból vagy a hulla szállított.
Több tervet igyekeztem kitalálni:
+A meg bízómtól kapót hamis papírok segítségével körbe járom a terepet, fölég a repülőgépet, mintha ellenőrizném, és gyors elhelyezném a gránátokat, főként a repülő futóműénél, hajtóműénél, és a feljárati lépcsője alá. Utána a kocsira szerelt fegyverrel pánikot okozva a tömegbe és az örök közé tüzelni, mikor eljön a megfelelő perc fény gránát az elnök mellé, utána levágni a fejét és vissza a meg bízóhoz.
+A tetőről a nem éppen szem előtt levő öröket a nyíllal leszedni és utána akcióba lendülni.
+A tetőről, eltalálni a repülőgép főbb részeit és ki iktatni a nem kívánt személyeket.

_________________
The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 30 Jún. 2013, 12:38

A csapat érti a dolgát két ál elnököt is küldtek. Hamarosan telefonhívást is kaptunk, hogy az elsőt megtámadták, de szerencsére sikerült épségben feljuttatniuk a gépre.
~ Vagy ennyire pitiánerek, vagy pedig ez csak az első löket volt.
Jegyeztem meg magban, mikor pedig megérkeztünk, kiszálltam utolsónak a limuzinból, ahogy a tervben is volt. Én álltam az elnök mögött és onnan néztem a környezetünk, így ha meglátok valakit aki lőni készül, akkor azt le tudom szerelni.

Bementünk a reptérre pár papír felmutatása után már minden gond nélkül át is engedtek minket. A mozgólépcső felé vettük az irányt. Mikor felérünk azon 7 limuzin érkezik. Smith megnyugtat minket, hogy csak a megerősített őrség az, akiket James szervezett. Mikor az "erősítés" belépett a reptérre észrevehettük, hogy nem öltönyben vannak, mint a körülöttünk álló ügynökök, hanem inkább katonai felszerelésben.
~ Akár a kommandósok. Valami itt gyanús, nemcsak, hogy nem testőrnek néznek ki, de még az arcuk sem hasonlít a nyilvántartásban lévőkhöz, az egyiké sem.
- Voda, Smith, ezek nincsenek benne a nyilvántartásban. Ez nem az erősítés.
Az ügynököt időközben továbbvezette néhány ügynök, akiken a félszemem végig rajta tartottam.
Mikor elhangzik a hangos kérdés és amint Voda csak kiáltani kezd, én már hasra is vetem magam, pontosabban négykézlábra, mert az emeleti kőkorlát miatt védve voltunk. Először az elnök felé nézek, majd ha látom, hogy az őt kísérő ügynökök nincsenek szövetségben az ellenséggel, akkor nem lövök rájuk, hanem előkapom a lőfegyverem és épphogy csak kiemelkedek a korlát fölött, hogy néhány katonának öltözött merénylőt fejbe lőjek, majd lebuktam ismét, közben pedig figyeltem a környezetem, elvégre nemcsak lentről érkezhetnek lövések.
- Lehet, hogy összevágtak a szavaiból egy fars információt. Mondtam Vodának és Smith ügynöknek.
Majd ha eddig nem kellett akkor most gurultam oldalra, amerre az elnök is ment, majd újra kilestem, hogy leadjak néhány lövést. Főleg azoknak a fejét céloztam, akik a lépcső felé tartanak.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Mudch0 The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Tank008 Vas. 30 Jún. 2013, 14:25

Múlt.
Kira, Zield. ---> Még a limuzinban Zield kérdésére a válasz.
- (Smith) Gránát és nem csak a mieinket hanem a saját elhullottjaikból sem hagytak semmit amiből kiderülhetne kik voltak milyen ország ...


Jelen.
Amazon (NPC), Kira, Zield, Bishop, Caedes ----> Mind egy helyen Washington Reptér.
Bent történő Események a hallban:
Shadow és csapata belépett a terembe ahol azonnal gyanús tekintetek szegeződtek rájuk. A katonák pillanatok alatt ellepték a hall-t és már a hangos kérdés előtt felmérték a terepet.
A testőr csapatnak nem tetszett a felszerelése az "erősítésnek" érkezett katonáknak így azt Kira azonnal tudatta is belépésükkor Smithnek aki lenyugtatta mondván James tudja mit csinál. A Kérdés elhangzik:
(Mihail--->Mindenki hallja) - Fiuk mennyi az idő?
A mozgó lépcső tetején Ivanov felordít "- A földre, megtámadtak minket! " Csak addig jut, hogy a földre. A következő pillanatban a papírokat nyújtó katona másik kezében egy 9mm-es fegyverrel fejbe lőtte az előtte álló két ügynököt ezzel egy időben Shadow is mészárlásba kezdett és ha nem is lett övé a "First Blood" az első tíz között tudhatta magát mikor fegyverét előrántva három még fegyverét csak elővevő katonát lő szíven, fejen és ismét fejen. Ezt követően sikerül gyorsan fedezékbe húzódni a recepció mellett ahonnan sikeresen letisztította az ügynököket. A mozgó lépcső tetején Smith azonnal int és elkezd parancsokat osztani. Ivanov azonnal leolvasztotta a mozgó lépcsőt ami azonnal meg is állt ezzel lassítva a fölfelé megindult katonák sebességét. Kira oldalra vetődött és társával együtt látta, hogy az elnököt biztonságban kíséri Smith.
Lent eközben a mozgólépcső alján másodpercek töredéke alatt nyertek a katonák és végeztek a felkészületlen örökkel Shadow a fedezéke mögül jó néhány célpontot ha akart kitudott még szedni akik lent voltak és néhány civilt is elintézhetett akikből már néhány már a tűz harc áldozatául esett.
A katonák sorban indulnak gyorsan meg a mozgó lépcső fele de mielőtt elérték volna négy ügynök termett a mozgó lépcső mindegyik lépcsőjénél 1-1 mellettük pedig egyik oldalt kira másikon Ivanov. A négy öltönyös férfi 30 töltényes Ingram MAC-10 fegyverrel már tüzelésbe kezdett a katonák közé akik bár golyó álló mellényt viseltek még is elkezdtek veszteségeket szenvedni a nagy "Rate of Fire"-től amely fegyverenként 1,090 rounds/min (9mm) azaz 1,090 töltény/perc volt.
Kira és Ivanov a fedezékéből könnyedén tudott végezni az első felfelé tartó katonával.
Bishop a fedezékből amint a körülötte lévő ellenséges ügynökök elfogytak már a PREDATOR irányítóijához szól. Azok pedig rögtön vissza.
(Dron Vezérlők--->Csak Bishop hallja) - 3 Potenciális repülő gép is fel van sorakozva a reptér 2 pontján ezek készültek....2 A repülő nyugati oldalon van egy pedig a keletin. Mind a hármat célba vegyük? Az elnököt sikerült kiszűrnünk a tömegből a mozgó lépcsőtől 15 méterrel és az első gép felé tart amely a nyugati oldalon fekszik.
Ahogy Bishop a térképet nézed láthatod merre mozognak az őrségek és kiszúrsz egy fickót egy szinttel feletetek a tetőn is akit csak szürke ponték látsz egészen addig amíg nem nézed meg jobban.
Smith egyenlőre nem reagált a kérdésekre csak az elnököt kísérte gép felé.
Helyzet.:
Bishop a pult mögött nem látja jelenleg Zieldet és Kirát mivel mind ketten fedezékbe vannak de a mozgó lépcső tetején állókra jó rálátásod van őket leszámítva. De Bishopot sem látni az asztal mögött. Kira és Zield egyenlőre gond nélkül tudta lelőni a felmenő katonákat viszont egyre többen jönnek és egyre nagyobb tűz csoportosul rátok is ahogy elfogynak a lenti ügynökök amelyek igen hamar kihalnak... Azonnal minden katona mozgó lépcsőt veszi célba.

Kinti rész:Tető.:
Cardas felmászott a tetőre úgy, hogy járművét sikerült olyan pozícióba rakni, hogy az rálásson a felszálló repülőkre és a hallra de sajnos az álló gépeket nem látta a távirányítós játékszerével. Ahogy felérsz a tetőre madarad jelzi neked az eget pásztázva, hogy valami magasan az égen száll amelyre nem látott rá a fegyvered a kocsiból. Lentről nem tudtad pontosan kivenni mi lehet az de mint bérgyilkos volt sejtésed főleg azután miután láttad a katonákat kiszállni és nem kellett két lépést sem tenned a tetőn már hallottad is tűzharcot amely a reptér belsejéből a hallból jött. Ha járműved kamerájára tekintettél és az oda letámasztotta fegyverre az látta valamennyire az eseményeket de csak annyit vettél ki belőle, hogy nem csak te hajtasz az elnökre. Láttad a fegyverrel a katonák többet nem a mozgó lépcső tetejére nem láttál rá. Több álló elnöki repülőt is láttál föntről meg szellőzők hadát ahol betudtál jutni a reptérre. 2 gépet láttál a nyugati fekvésén a reptérnek egyet pedig keletin. Azaz több gép is volt de csak ez a három volt látszólag elnöki.



Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 30 Jún. 2013, 17:42

Szerencsénkre hamarosan megjelent néhány jól felfegyverzett testőr és végre sikerült megcsonkítani valamennyire az ellenséges katonai hadsereget, de még így is rengetegen voltak. Smith az elnök mellé állt így azt nem érhették találatok. Azonban nem akartam kivárni, hogy az ellenség közelebb törjön ezért úgy döntöttem lépek.
- Voda, futás az elnök után, nem kaphatják el.
Mondom neki, majd előhúzok néhány füstgránátot és miután élesítettem azokat ledobom a mozgólépcső vonalán, hogy még a feljáratot se találhassák meg az ott lévő katonák.(persze nem mindet)
Ezek után hajoltan siettem az elnök után, így nem látszódhattam ki biztonságos fedezékemből. Ha sikerült beérnem Pierceit akkor felvetek neki egy ötletet.
-Elnök úr! Javaslom, hogy ne az elnöki gépek egyikével menjen, hanem egy civillel. Biztosan nem számítana rá az ellenség és biztosan van olyan gép, amelyre még nem szálltak fel az utasok.
Mondom, miközben továbbra is figyelem a környezetem, nehogy eltaláljon egy golyó, vagy hogy meglepetésként érjen egy támadás.
Ha pedig kiszúrok egy orvtámadót akkor azt lelövöm.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Mudch0 The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Bishop Vas. 30 Jún. 2013, 19:53

Shadow hidegvérének és pontosságának köszönhetően jó pár ügynököt képes még a tűzharc legelején, fegyvertelen állapotban szabályosan kivégezni. Ezután a megfelelő fedezék kiválasztása után még további őröket likvidál, mikor kifogy a kézifegyveréből a töltény, azonnal lehúzódik és újratölti. Csillapodik körülötte a golyózápor, lassan a túlerő fölénybe kerül. A fedezékből kinézve látja, hogy az alsó szinten már csak az oroszok vannak talpon, mindenki mást lemészárolnak. Viszont azt is tudja, hogy a lépcsőn feljutni nem lesz könnyű és ezt tapasztalja is, ahogy látja, hogy sorba esnek el a felfelé induló katonák, az emeletről golyózápor zúdul rájuk, ők nem látják mit kell lőni, viszont őket látják, más a szög amiből tüzelnek, ez a végzetes tény. Ekkor visszahátrál és a predator irányítót használja. Remek információkkal látják el az irányítók, meg van az elnök tényleges pozíciója és három gép van, amit használhat. Nyugtázza magában a lehetőséget majd kiadja a parancsot..
- Monitorozzák végig az elnök mozgását, ne veszítsék szem elől. Ha bármelyik gépre felszáll, akkor annak a farokrészére célozzanak és tegyék lehetetlenné a felszállást. Ha elvesztik, akkor kelet-nyugati irányba mind a három gép célpont, a biztonságos módszer szerint szedjék le. Vége.
Ezzel zárja az adást és figyelmét a kijelzőre koncentrálja, meglát a tetőn egy lövészt, ahogy tud a vezérlővel ráközelít és figyeli a mozgását, hogy merre néz, milyen fegyver van nála, milyen a látószöge, hova tud tüzelni. Bejelöli célpontnak, de egyelőre nem tüzel, nem tudja, hogy ellenséges vagy barát-e. Tudja jól, hogy a drón tűzerejére a lépcsőfeljárónál lenne szükség, már kiszámolta előre, de ennyi felé nem lehet osztani a figyelmet, még hibát követnének el. Elsődleges prioritás, hogy az elnök ne menekülhessen, a lépcsőt majd ő intézi. Elteszi a pisztolyát és elővesz egy fény és egy normál gránátot, kibiztosítja őket, majd hirtelen feláll a fedezékéből és a mozgólépcső felé fordul. Megpróbálja felhajítani először a robbanó gránátot, nagyobb ívvel, hogy biztosan ne gurulhasson vissza, ha rosszul ér földet, majd valamivel kisebb íven egyenesen a fent lévők arcába a fény gránátot. Kellemetlen meglepetés lesz. Ezután az M4-el nyit rájuk tüzet, egymás után próbálja leszedni a azokat az őröket, akik éppen másra lőnek. A mellkas és fej célpontokat tartja.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 01 Júl. 2013, 14:15

Egy fél hadseregre nem voltak felkészülve az ügynökök, úgyhogy lent el is bukták a harcot. A mozgólépcső gumiszalagja megolvadt, így már csak sima lépcsőként funkcionált, lassítva a támadókat. Egy-egy ügynök állt a feljárókhoz, Smith, az élő golyóálló mellény pedig fedezékbe vitte az elnököt. Biztos, hogy hallotta a kérdést és később vissza is fog rá térni. Ivanov Sólyommal ellentétben nem félreértésre, hanem direkt kiszivárogtatásra gondolt, miközben ő is az elnökhöz közel keresett fedezéket. Smith egy "jó adag töltényt" említett, ami meg tudja állítani. Ez nem egy pontos mennyiség, de ilyen tűzerővel a támadók elérhetik a képessége határát.
- Hívjon erősítést! - mondta a csapat vezetőjének.
A fenti ügynökökben nem kellett csalódnia, így Ivanov velük és a csuklyással együtt kezdte leszedni a mozgólépcsőn felfelé igyekvő katonákat. Mindig csak rövid időre bukkant ki a fedezékből, célzott a Magnummal és lőtt. Mikor visszahúzódott, azért mindig megnézte, hogy a mozgólépcső tetejénél nem jön-e vagy nem céloz-e valaki hátulról vagy bármilyen más irányból is. Felnézett a többi szintre is, hogy nincs-e orvlövész. Ha meglátott valakit, aki fegyverrel közelített vagy célba vette őket, azonnal tüzelt rá, figyelmeztetve a többieket is. A gépek felé nézett, ahogy Sólyom felvetette az ötletet, hogy az elnök válasszon civil repülőt.
- Szerintem nem lesz ennyi időnk. Menekülési útvonal kell, lift, lépcső, poggyász-szállító kocsi, akármi, ahol meg tudjuk védeni - ha látott valami ilyesmit, akkor fejével intett is Smith-nek afelé. - És ha van elég ügynök, akkor valami látványos figyelemelterelésként egy párat a másik irányba kell küldeni úgy, hogy közrefogjanak egyet, aki a fejére húzza a zakóját, mintha az elnököt menekítenék. - Ezután tovább lőtte a támadókat. Ha az egyik célzáskor sikerült meglátnia a pult mögül kiemelkedő fickót, aki gránátot dob, akkor a robbanószert célozta meg, hogy detonáljon, még mielőtt a feljáró tetejéhez repülne. Ha észrevette a második gránátot is, akkor világos volt, hogy ezt már nem fogja tudni kilőni.
- Gránát! - kiabálta, hogy mindenki fedezékbe ugorjon és ő is ezzel próbálkozott. Ha nem volt elég idő, akkor összegörnyedt, hogy a lehető legkisebb felületen érje a sérülés.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) - Page 2 Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.