Primeval: New City-Manhattan-Utca

Go down

Primeval: New City-Manhattan-Utca Empty Primeval: New City-Manhattan-Utca

Témanyitás by Svarog Csüt. 25 Ápr. 2013, 17:56

A kórházban Bill előhívta, hogy az épület a csatorna melyik részéről kapja a vizet. Hat kilométerre van az épülettől. Az utat nem meglepő módon ellepték a vízügyesek. A csatornafedeleket leszedték, és létrán másztak le az embereik, amikor visszajöttek szemmel láthatóan gondterheltek voltak.
Az elcsípett szófoszlányok alapján a csatornában a vízszint lassan növekszik és a hőmérséklet is nő. Hamar találnak egy szabad csatornafedelet, amin keresztül lemehetnek. A sikátorba csak egy hajléktalan van, aki egy dobozban izgő-mozgó kutyakölyköket árul... Pontosabban hat olyan állatot, ami a kutyára emlékeztet.
- Kínai vízikutyákat tessék! - kiáltja. - Taníthatóak, csak egy kicsit harapnak!
Az egyik kiskutyát kiemeli a dobozból és Jennifer felé nyújtja.
- Hölgyem, nem kér egy kínai vízikutyát?
Az állatkának hosszú pofája van, amiből erőteljes bajusz szőr nő ki. A testalkata sovány, a lábacskái hosszúak és a lábujjai között úszóhártyák feszülnek. Tejeskávé színű vékony bundája mintha zsíros lenne. Az állatkölyök fennhangon visít.
- Nem tudom mi lehet a baja. Amúgy is kis játékosak meg izgágák! - rikkantja a hajléktalan. - Nem vesz egyet hölgyem?
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City-Manhattan-Utca Empty Re: Primeval: New City-Manhattan-Utca

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 25 Ápr. 2013, 18:58

Billtől megtudtuk, hogy 6 km-re van az a csatornarész, ahonnan ide is érkezik a csapvíz. Mindenki szerint mutáns dögről van szó. Én még nem találkoztam ilyennel, de a természet mindig tud új dolgokat produkálni.
- Végülis lehet, hogy tényleg valami mutáns. Annyi szart belefolyatunk a csatornákba meg a tengerbe, ki tudja, mik fejlődnek ki? Meg aztán láttunk már elszabadult kísérleti patkányokat is, minden őrséget ki lehet játszani egyszer...

Price sürgeti, hogy menjünk a helyszínre. Na, én is ezt mondtam! Lekapja a válláról a málhát és elkezdi rendezgetni a cuccait az asztalon. Előkerül egy kötszeres doboz, tele mindennel, ami a szanitéceknél lenni szokott. Odanézzenek, golyóálló mellény van rajta, már most! Egy Colt, gránátok, gépfegyver...
- Ha már itt tartunk, gyerekek... Én bejártam a világ legzordabb dzsungeleit, Rambo-nál van elég cucc, hogy a III. világháborút kirobbantsa, a boltos csávó se most látott először fegyvert, de kislány, magával mi lesz? Elég mindenkinek a saját seggét félteni, ha megtaláljuk azt a dögöt. Láttam, hogy remegett, mikor bejött a boncterembe. Ezek itt már nem bántják. Elárulok egy nagy titkot: a természetben az élőktől jobban kell ám félni!

Elkocsikázunk a helyszínre, a Manhattan utcára. Nyüzsögnek a vízügyesek, föl-le járnak a csatornalejáratokon keresztül. Úgy látom, elég idegesek. Arról beszélnek, hogy a víz egyre melegebb és nő a vízszint. Na, már csak egy áradás hiányzik ide a város közepére! De mitől melegszik?

- Kínai vízikutyákat tessék! - kiáltja egy hajléktalan a sikátorból. - Taníthatóak, csak egy kicsit harapnak!
Az egyiket a firkásznő felé nyújtja. Undorító kis dög ez.
- Szivi, szerintem vegyen egy ilyet, aztán írja meg az UFO-magazinnak, amíg mi vadászunk! - mondom önelégült röhögéssel.

Ahogy jobban megnézem a kis rusnyaságot, nem egy szokványos állat. Akkora bajsza van a hosszú pofáján, mint a vidráknak! Úszóhártyák? Na, ne... Lopott egy kis ragasztót, kartont, aztán kész a vízikutya? És mintha zsíros lenne. Akárcsak a gazdájának a haja...

Vagy... Odalépek és megkérdezem a csövest:
- Honnan szedte ezeket a dögöket?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City-Manhattan-Utca Empty Re: Primeval: New City-Manhattan-Utca

Témanyitás by Tank008 Csüt. 25 Ápr. 2013, 19:17

Minden felszerelés ellenőrzése után Dundee egyetértésével el is indultunk a helyszínre egy jó 6km-re volt innen a csatorna rendszer vége.
~ Talán megtudjuk honnan szaporodtak be ezek a kis dögök. Én még mindig azt mondtam, hogy ez egy mutáns dög nem sok kicsi állat.
A Manhattan utcára érve amint kiszálltunk a járműből felméretem a terepet veszély forrásokat keresve de egyenlőre nem igen volt semmi az utcákon csak emberek persze katona múltammal őket is rendesen megnéztem magamnak kiszűrve a veszély forráskát ezzel. A vízügyesek járkálására felfigyeltem gondoltam el is kapom az egyiket információ gyűjtés céljából de mielőtt ezt megtehettem volna valami " Kínai vizikutáyát" árult.
~ Mi a t*k*met árulsz te?
Ránézve a kutyákra látom rajtuk az esetlenséget és a kis aranyos pofijukat nekem is volt kutyám bár ezek nem igen hasonlítottak rájuk. Szerencsére még szólnom se kellett és Robert már ki is kérdezte az öreget.
Míg ők a csövessel beszéltek mellettem elsétált egy vízügyes akinek rögtön megragadtam a vállát és megütögettem ezzel jelezve, hogy beszélni akarok vele.
- Bocs egy szóra megtudnád mondani mit derítettek ki a csatornával kapcsolatban?
Ha kérdezi kivagyok azt mondom, hogy a New York egészség ügyi valami ami fölötte áll tehát jó lenne ha beszélne.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City-Manhattan-Utca Empty Re: Primeval: New City-Manhattan-Utca

Témanyitás by Caedes Vas. 28 Ápr. 2013, 19:58

Csöndben követtem a többieket. Figyelvén a társalgásukat. Mikor csatorna fedőket nézegettük egy hajléktalan szólogatott hozzánk. fura kis kutyákat árult. Végül találtunk egy lejáratott a csatornába, bár a női társunkat le szólította a hajléktalan.
-Akkor felderítés és mehetünk is lefele?
Bár kíváncsian figyeltem mit akar a csöves, félszemmel láttam, hogy kis kutya vásárt tartott, legalábbis az volt ki írva neki. De amikor meg mutatta a kis lényét fura volt.
-Hé dokik nézzétek csak, az micsoda a férfinél?
Kicsit furcsálltam, a kis élőlényt, mert nem igazán hasonlítót kutyára.
-Figyu, nem lehet, hogy pont ezt keressük???

_________________
Primeval: New City-Manhattan-Utca Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City-Manhattan-Utca Empty Re: Primeval: New City-Manhattan-Utca

Témanyitás by Amazon Szer. 15 Május 2013, 01:34

Úgy tűnik, gáz van a csatornával. Ez biztos kapcsolatba hozható a támadással, bár a közös pont még homályos. Majd még egy kis nyomozás, és remélem megoldódik a rejtély. Egy csomó rejtélyes ügyet próbáltam már megoldani, vagy kideríteni, persze a legtöbbet sikertelenül, meg akadt olyan eset is, mikor kamuhíreket lepleztem le. Az nagy csalódás, mert úgy érzem akkor, hogy távolabb kerülök attól, amik után kutatok, és megrendül a városi legendákban a hitem. Persze aztán gyorsan kedvet kapok megint, ha jön egy újabb különös bejelentés…
Na, körülöttünk nagy a nyüzsgés, a csatornában baj van. És ekkor egy alak kutyát akar nekem kínálni.
- Nem, köszönöm! - utasítom vissza, ránézve egy pillanatra a kutyákra, majd elfordulok, hogy menjek is tovább. Vízikutya? Milyen hülye név ez? Aztán egyszerre tudatosul bennem, hogy azok a kutyák elég furán néztek ki, és visszakapom a fejem.
Ezek valóban nem hétköznapiak. Mik lehetnek ezek? Dundee megjegyzésére felvonom a szemöldökömet.
- UFO-jelenségekkel nem foglalkozom – válaszolok neki. Kicsit úgy éreztem, mintha gúnyt űzne a munkámból. Persze nem mintha sokan komolyan vennék, de attól még én mindenkire mérges tudok lenni, aki nem csípi a városi legendákkal meg ufós dolgokkal foglalkozókat.
- Mikor találta ezeket? – kérdem.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City-Manhattan-Utca Empty Re: Primeval: New City-Manhattan-Utca

Témanyitás by Svarog Hétf. 27 Május 2013, 11:01

A vízügyes felvonja a szemöldökét, majd megáll a férfival szemben.
- Emelkedik benne a vízszint, lehet a tengervíz tört be, csak egy ezzel a gond. Sokkal magasabb a hőmérséklete. Ha nem derítjük ki, hogy mi történik, akkor lehet ki kell üríteni az utcát. Ennyi - megvonja a vállát. - Csak a munkások félnek lemenni azóta az eset óta.
Robert megnézi az állatkákat. Bizony ezek igaziak, a gerincük is hihetetlen rugalmasnak látszik, ahogy ide-oda tekergőznek, és az ujjaik végén pataszerű kis karmok vannak. Nem is kutya hangjuk van, hanem ez olyan mint egy malac visítása.
A hajléktalan azonnal hátralépett, majd nyelt egyet.
- Nem loptam! A csatornában találtam őket, egy mélyedésben! Tényleg! Kérem, ne hívják ki a rendőrséget. Ingyen megkapják őket, csak ne hívják!
Az egyik állatka újra fennhangon felüvöltött. Ahogy kinyitotta a száját, jól látszottak a benne sorakozó kúp alakú fogak. Dundee számára olyannak tűnhet, mintha egy kardszárnyú delfin fogsora lenne. Olyannak tűnt mintha hívott volna valakit.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City-Manhattan-Utca Empty Re: Primeval: New City-Manhattan-Utca

Témanyitás by Tank008 Hétf. 27 Május 2013, 18:33

Valahogy éreztem, hogy nem jutunk többre a kutyákhoz vissza lépve válaszolok az öregnek is.
- Nos szerintem ami minket illett biztosan nem hívunk zsarut és a kutyákra sem tartunk igényt ha csak a doki nem akarja őket megvizsgálni....
- Szerintem mondhatjuk is, hogy itt fönt végeztünk és a következő út lefele vezet a csatornába meg kéne keresni a víz élzáródásnak az okát nem hinném, hogy annyira nehéz lesz. Max pár száz ezer kilométernyi csatornát kell átfésülni de ha ezt megtesszük akkor biztos a tettes nyomára is bukkanunk.

Beszédem befejeztével oda lépek az egyik fedőhöz amelyet késem segítségével fel is nyitok ha tudom és dobom is azt arrébb ne legyen az útba. Zseblámpát kapcsolva megnézem milyen mélyen áll a víz majd a kollégára nézek.
- Na mehetünk ?
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City-Manhattan-Utca Empty Re: Primeval: New City-Manhattan-Utca

Témanyitás by Caedes Hétf. 27 Május 2013, 19:18

Primeval: New City-Manhattan-Utca Leon_s__kennedy_re6_by_ninaxleon-d4n967o

-Nem kéni ki iktatni ezeket a kis izéket. Mert ki tudja, mekkorára nőnek meg. Ha meg ki nyiffannak a szüleik akkor ők simán gondot okoznak.
Közben oda léptem a csatornához én is.
-de felőlem mehetünk. Hölgyeké az elsőbbség.
Ismételten elhallgattam, és a Krízis által össze szedet társaságra, vagy is csapatra figyeltem a tagokra, hogy mit reagálnak az eseményekre. Majd Johnra figyeltem, és hozzá is szóltam.
-Élve kijutni célpontot semlegesíteni. Ugye?

_________________
Primeval: New City-Manhattan-Utca Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City-Manhattan-Utca Empty Re: Primeval: New City-Manhattan-Utca

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 27 Május 2013, 23:15

Amíg a csövessel és a nővel foglalkozom, a katona kikérdez egy vízügyest. Price nem sok mindent tud meg, mivel a vízügy se tud sokat, csak állnak és fosnak lemenni. A lényeg, hogy emelkedik a vízszint és egyre melegebb, ráadásul lehet, hogy elárasztja az utcát.
Ahogy közelebbről is megnézem ezeket az állatokat, nagyon furcsák, de igaziak. Nem trükközött az öreg csöves, a csatornában találta őket. Olyan rugalmasnak és mozgékonynak tűnnek, mint a cápák, viszont karmaik vannak és visítanak, mint a disznó. Szerintem ezeknek az anyját vagy az apját keressük és nagyon rossz hír, hogy már szaporodtak. Ki tudja, hány ilyen van még odalent és mi lesz belőlük? A hajléktalan majd összecsinálja magát, biztos azt hiszi, hogy adóellenőr vagyok. Rá is játszom a helyzetre.
- Naná! Számlát is tud róla adni, ugye? Na, öregfiú, most szépen előre megy és megmutatja, hol van az a mélyedés, világos? Különben nemsokára találkozhat a fakabátokkal!

Ahogy az egyik elkezd visítani vagy vonyítani azon a hülye, éles hangján, meglátom a fogakat a kitátott szájban. Akár a tengeri ragadozóké, mint mondjuk egy kardszárnyú delfiné. És azok ilyesmi hangon szokták hívni egymást. Hogy a francba jött ez létre? És hogy került a csatornába? Az eszem megáll, hogy mik vannak mostanában. Régen voltak a medvék, a farkasok meg egy-két pókcsípés, most meg Godzilla van a vízvezetékben!

- Bill, vesse össze a mintákat ezekkel, de tuti, hogy egy ilyennek a kifejlett példánya intézte el a barátunkat. Szedje őket apró darabokra, tudjon meg mindent! - mondom átvitt értelemben a boncmesternek és kezébe adom a dobozt, amit a csövestől elkoboztam.
Előveszem a vadászpuskát, amit magammal hoztam és beleteszek egy tárnyi nyugtatólövedéket. Jobb lábamon a vadásztőr egy zsebben, másik oldalon befogóháló, de szerintem az itt kevés lesz, max. egy újabb fészekhez jó. A többiekhez fordulok:
- Nos, úgy néz ki, hogy a tengerből beúszott valami melegebb áramlat és vele olyan lények, amiket még senki nem látott. Már szaporodtak, ezeket találta a csöves. A hangjukra szerintem már itt vannak a szüleik a közelben, ahogy a bálnák is hívják egymást, ezt hallották az előbb. Látják a karmokat és a fogakat, ilyenekre kell felkészülnünk. Mozgékonyak és gyorsak, úgyhogy csak az jöjjön, aki ettől nem tojik be - ezzel a nőre nézek, aki kikérte magának, hogy nem ufológus.
- Ha mindenki készen áll, mehetünk - mondom, majd előre lököm a hajléktalant.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City-Manhattan-Utca Empty Re: Primeval: New City-Manhattan-Utca

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.