London (Egyesült Királyság, EU)

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

London (Egyesült Királyság, EU) - Page 3 Empty Re: London (Egyesült Királyság, EU)

Témanyitás by Tank008 Csüt. 30 Május 2013, 21:28

Végig hallgatom társunk szavait kissé elmerengek rajtuk majd válaszolok.
- Nos reménykedem benne én is, hogy nem csak információ szerzés lesz a dologból.
Érdekes egy kis csapatunk van nekünk azt tudnám mire fogunk menni ezzel a csapattal ? Nálam egy darab fegyver sincs... A cirkuszos lányról ne is beszéljünk ha van is nála fegyver az első professzionális katona lelövi. A Kree meg egy ... Kree erre nincs jobb szavam.... Nem az egyénekkel van a gond hanem maga az egésszel összességében de szerintem voltam már nagyobb szarban is.
- Apropó kinek milyen képessége van amiről tudnunk kéne és esetleg hasznos lehet ? Ha már nem mi vagyunk az A csapat akkor legalább használjuk ki azt amink van.
Megvárom míg válaszolnak ha válaszolnak én is felelek ha nem akkor is.
- Én gond esetén helyre tudlak titeket hozni hisz elvégre felcser lennék és katona. Szóval gyilkolás és gyógyítás. Szép párosítás mi?
Ezt követően lazítok sört kortyolgatok és ha többiek akarnak akkor megnézek egy filmet de minden esetre kipihenem magam.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

London (Egyesült Királyság, EU) - Page 3 Empty Re: London (Egyesült Királyság, EU)

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 03 Jún. 2013, 18:17

Továbbra is figyelmesen hallgattam az alakváltó mutáns beszédét. Volt is benne valami, ami felkeltette az érdeklődésemet.
~ Főmágustorony?
Nem mondott nekem semmit se a hely neve, de valamiért mégis izgalmasan hangzott.
- Gondoltam, hogy nem állna le akárkivel cseverészni. Majd kis kémkedés lesz a feladat, meg persze mint mondtad megakadályozás.
Nera után Pierce szólalt meg. De miután elmondta,neki mi a képessége én is válaszoltam neki.
- Remélhetőleg engem a halálból nem kell visszarángass, mert nekem meg regenerációm van. A feline képességek pedig szerintem rám vannak írva, bár az erőm sajnos csak 1 tonna súly emelésére elég.
- És te Nera-xor? Gondolom neked az alakváltás a képességed.

Ha válaszolt, és nem folytatódna a beszélgetés akkor hátradőlök és nézem a filmet, míg meg nem érkezünk a célunkig.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- London (Egyesült Királyság, EU) - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  London (Egyesült Királyság, EU) - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic London (Egyesült Királyság, EU) - Page 3 Mudch0 London (Egyesült Királyság, EU) - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms London (Egyesült Királyság, EU) - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis London (Egyesült Királyság, EU) - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

London (Egyesült Királyság, EU) - Page 3 Empty Re: London (Egyesült Királyság, EU)

Témanyitás by Tyranis Hétf. 03 Jún. 2013, 19:34

Mint a km szólott előző körben a linkkel, a repülő leszállt New Yorkban.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
London (Egyesült Királyság, EU) - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

London (Egyesült Királyság, EU) - Page 3 Empty Re: London (Egyesült Királyság, EU)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.