Colorado Springs

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Colorado Springs Empty Colorado Springs

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 02 Május 2013, 00:06

Colorado Springs az állam földrajzi középpontjától keletre, Denver városától pedig 98 km-re, délre fekszik. 1839 méteres tengerszint feletti magasságával Colorado Springs 1 mérfölddel a tengerszint felett található, habár a város egyes területei jelentősen magasabbak.
A város területén 10 különböző főiskolának és egyetemnek van kampusza, többek között a USAF-nak (Amerikai Légierő Akadémia), egy tudományegyetemnek, egy műszaki főiskolának, sporttagozatos főiskolának, illetve bölcsészképző főiskolának.
A városban rengeteg sportolási lehetőség is van, illetve a filemkből ismert Cheyenne-hegyi komplexum a NORAD is itt található (többek közt a Csillagkapu sorozatban a Csillagkapu is ennek a létesítményben van)
Colorado Springs CC_COSPRINGS

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Colorado Springs Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 02 Május 2013, 10:39

Osztálykirándulás
Idő: 2024. május eleje
Következő körváltás: 2013. május 7. (kedd) (és ettől kezdve, hogy ne 4-6 hónapig tartson csak az első kaland 5 naponta váltok kört, ez remélem tartható mindenkinek és mégsem 3 nap, mint a rendes kalandokon)*
Résztvevők: Matt Lawson (Árny), Gulyás Csilla (Sarah), Lex Orrin (Reptile), Vaszilij Dragunov (Svarog), Archybald Peterson (Axe), Alicia Havana (Teddy), Szabó Éva, Aaron Asbord (Cardas), Tony Price (Bishop), Tina Leila Sign (Kira), Cyrce Gray (Amazon), Peter Calm (Laura), Billy Redstone (Hazátlan), Shane Magurie (Gabe), Wayonka Stevens (Zield) ésTermina Alustria

A diákok egy kisebb csoportja az X-men saját repülőjével érkezett meg Colorado Springsbe a katonai bázisba. Mivel az iskolába, ahova a csapat tagjai is járnak több száz diák, mutáns jár, de csak a kollegisták jöhettek el ide igencsak nagy volt a féltékenység és irigység feléjük az osztálytársaik részéről, hogy ők eljöhettek ide, míg az iskola jelentős részének otthon kellett maradni. És valóban már akkor megérezhette mindenki, hogy mennyivel jobb itt, amikor kiszállt a repülőből. New Yorkban hiába volt még csak május eleje már most 30 fok körüli hőmérséklet volt mindenhol, ellenben itt ezen a helyen alig 18 fokú kellemes tavaszi idő. Távolban a magas hegycsúcsokon még mindig látszott a hó, de idelent a hegy lábánál mindenfelé virágoztak a növények. Az ég tiszta volt és a nap sütött, és szélcsendes idő volt. A diákokat négy és fél tanár kísérte erre az útra, a feledik Termina volt, mivel ő olyan diáknak minősült, aki felügyelhette a többieket, mert már jócskán nagykorú volt, de képességfejlesztésre még bejárt a suliba. A többi tanárt, beugró X-ment nem feltétlen ismerték a többiek, Terry-n kívül még egy lupine volt ott, egy alfa nőstény, hogy az ilyen diákokat fegyelmezni tudja, emberi alakban szerény leányzónak tűnt, de farkasként közel sem volt az, Veronica Fey volt a neve. Egy vörös bőrű nő volt a másik, neki senki sem tudta a képességét, Tamara White volt a neve. Illetve egy ikerpár, Andrea és Andrew Johnson.
A reptéren, ahova a csapat megérkezett egy busz már várta őket, hogy bevigye a diákokat a városba, a szállásra.
- Gyerünk, mindenki, tessék szépen átszállni a buszba – hajtotta a csapatot Veronica.

A kísérők:
Veronica Fey
Colorado Springs 1223485-gail_collins_03

Tamara White
Colorado Springs 2224136-ruby

Andrea és Andrew Johnson
Colorado Springs Northstar03

Colorado Springs 00120

*Még egy apró megjegyzés: szabadkörök vannak egyébként, szóval itt most mindenki írhat több reagot is 1 körben, nem kell tartani az 1 kör/1 reag szabályt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Colorado Springs Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 02 Május 2013, 15:42

Egyik nap róttam az iskola folyosóit, mikor egy plakátra letten figyelmes az üzenőfalon. Egy kirándulásról szólt ami Colorado Springsbe lett volna.
A kiírásból röviden ezt szűrtem le.:
A suli diákjait meghívják Colorado Springsbe az ottani egyetemek/főiskolák és a légierő/katonaság nyílt napjaira, hogy a diákok eldönthessék, hogy szeretnének-e ide jönni az itteni sulikba, vagy a katonasághoz. Illetve sportoláshoz is lesz még lehetőség, a közeli hegyekben még van hó, így sielni lehet majd, illetve vadvizi, és sima vizisportokat is lehet űzni, az egyszerű megszokott sportokon felül.
A szállás egy 4 csillagos hotelben lesz, a diákoknak természetesen ingyenes a részvétel.

Miután a végére értem a kiírásnak nagyon megörültem, olyan volt mintha nekem találták volna ki ezt az utat.
~ Síelés, vadvizi evezés, vizi sportok. Öregem, ezt pont nekem találták ki.
Jegyeztem meg, majd fel is iratkoztam.
Nemsokára el is érkezett a várva várt utazás. Be is pakoltam a cuccomat, bár a gitárt nem vittem magammal, de azért unaloműzőnek a szájharmonikát azért magammal hoztam.
4 tanárral és egy kísérőkollégistával indultunk el az utazásra, kissé furcsának találtam az egyik kísérőtanárt a vörös bőre miatt, de inkább nem firtattam miért ilyen. A kísérőtanárok közül az egyik egy feline volt, bár emberként ránézésre inkább egérkének tűnt, mint macskának. A másik két tanárnak a képességei pedig titokban maradtak előttem, legalábbis eddig.
Repülővel indult az utazásunk, a jó 30 fokból megérkeztünk a kellemes 18 fokba, ami üdítően hatott a hangulatomra.
A csapatnak át kellet szállnia a egy buszra ami tovább visz minket. Viktória(feline) sürgetett minket, hogy gyorsan szálljunk át. Én nem is haboztam elvégre, már alig vártam, hogy megérkezzünk, nem akartam totojázni. Mivel kevés cuccot kellett magammal hozni, ezért azt gyorsan át is raktam a buszba és felszálltam. leültem az egyik hátsó feléhez közelebb eső ülésre. Majd vártam, hogy a többiek is megérkezzenek. Ha valaki mellém akarna ülni, akkor nem ellenkezek, legalább elbeszélgetem az utat. Elvégre a repülőúton szerintem mindenki horpasztott, ahogy én is.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Colorado Springs He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Colorado Springs 5000_Thanks_by_Mallemagic Colorado Springs Mudch0 Colorado Springs Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Colorado Springs Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Colorado Springs __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 02 Május 2013, 20:33

Miközben, a köröket rovom, meg állok egy hírdetésnél, ami egy kirándulást igér. Gyorsan el olvasom, az írást, és már fel is íratkozom.
Én, még egy kicsit tóvább időzöm a kelleténél, és megint el olvasom. ~ Igérnek itt, valami síelést, meg vadvízi evezést, meg vízi sportokat. És, valami hotelben leszünk. Mi a fene, iskola, és katonaság? Ki, gondolta volna, hogy Amerikában, a szak iskola, egy nem létező dolog. Minden esetre, csak azokat a tantárgyakat veszem fel, amik engem érdekellnek. ~ Néhány, percig még el időzöm a plakát elött, és látom hogy leszünk egy páran.

Valamivel késöbb, mikor a botanikában voltam, Tinával, és ép a gyógy növényeket mutattam. Mármint, azokat amiket fel ismerek, és ekkor jelent meg a semmiből egy robot, és szólt hogy készülödjünk, mert nem sokára indulunk. A robot, megjelenése a frászt hozza rám, de már lassan egy ideje lakom itt, de még mindig nem szoktam meg a dolgot, de az is igaz, hogy eddig, még nem nagyon volt esélyem találkozni vele. Színte, fel is sikkantok a hírtelen és váratlan felbukkanástól. Amint el is tünik, én egyből el köszönök, Tinától, és a szobám felé veszem az irányt. A szobában, most viszont rend úralkodik, és tisztaság. Gyorsan össze szedek, pár holmit, és még néhány képregényt, hogy ha lesz rá időm, majd olvassam. Amint végzek a bepakolással, futva indulok a hangár irányába. Elötte, még azért, az ajtót bezárom. Amint, oda érek látom, hogy már vannak egy páran. Egyből a gépre szállok, és egy helyet keresek. Mire, oda érek, érzem hogy a verejték csorog az arcomon. Hiába, meleg van. Amint, az utolsók is be érnek, a gép, már száll is elfelé. Amig, a gépen utazunk, én egyből meg is ragadom az alkalmat, és olvasni kezdek. Azt, hogy a géppel, mennyit is utaztunk, nem tudom de, szerintem erre az egy képregény ki olvasására bőven elegendő volt. Miután, meg érkeztünk, a cél állomásra, egyből egy busz várt minket. Az egyik kisérő tanár, egyből át terelt minket a buszra. Mikor, le szállok, érezni lehet, hogy itt sokkal kellemesebb az idő. Egyből fel is szállok a buszra, és valamerre a közepe felé sétálok, és belülre ülök, és a táskát a lábam közé teszem.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 02 Május 2013, 20:46

előzmény itt: https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t205p75-botanika-es-a-kert#29415

Valamelyik nap sétálgattam az iskola folyosóján, mikor a szemem megakadt egy fényképes felhíváson, ami az üzenőtáblán lógott. Egy osztálykirándulásról szóló, szórólap volt. A kirándulás Colorado Springsben lett volna. Gyorsan el is olvastam  a pontos leírást, mire az az érzés fogott el, hogy nekem is el kellene mennem.
~ Úszni szeretek, vadvizi evezés kevésbé, de ha tényleg szépek ott a hegyek, akkor érdemes odamennem, hogy lerajzoljam őket. Vagy akár bármi mást is ott.
Ezzel rá is beszéltem magam és feliratkoztam a kirándulásra.

El is érkezett a kirándulás napja. Bepakoltam magamnak váltócuccot és a rajzfüzetem a tolltartómmal együtt. Meg akartam örökíteni a hegyeket és ennek legjobb módja egy rajz lehetett.
Mindenki készen állt. Fel is szálltunk a repülőre, ahol szinte mindenki horpasztott, persze én is, így lehet, hogy voltak akik ébren csevegtek.
Mikor leszálltunk megéreztem a kellemes hőmérséklet különbséget az otthonihoz képest. A kísérők áttessékeltek minket a buszhoz, és én mentem is, már alig vártam, hogy lerajzolhassam a hegyeket.
Apropó kísérők. 5-en voltak, 1 feline egy vörös bőrű nő, és három másik kiknek a képességeiről fogalmam sem volt, de jelenleg nem is nagyon izgatott.
Felszálltam a buszra, még szinte üres volt. De kiszúrom Évát és odaülök mellé.
- Neked, hogy telt a repülőút?
Kérdezem, miközben kidörzsölöm a kis álmosságot is a szememből.


A hozzászólást Kira Sign összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 15 Jún. 2014, 18:57-kor.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Colorado Springs Sexymechanicbyparkleggy Colorado Springs Girloffantasybymanofins Colorado Springs Jinx_by_fazie69-d6o4rki Colorado Springs Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Colorado Springs 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Svarog Csüt. 02 Május 2013, 21:38

Vaszilij az egyik haverjától tudta meg, hogy lesz osztálykirándulás. A festői Colorado Springsbe, hamarosan elzarándokolt az egyik plakáthoz és elolvasta a programot. Vadvízi evezés, ez tetszeni fog neki.
Ráadásul kedvelte a katonai cuccokat is. Jó kis buli lesz ez. Másnap jelentkezett is a kirándulásra.

Másnap eljött a kirándulás napja. Vaszilij azonnal bepakolta az Ipadjét, a Gameboy-át és persze egy csomag chipset. A repülőút eseménytelenül telt, a kísérők nem tűntek vészesnek, ha az ember nem gondol erre, hogy kettő belőlük képes vad ragadozóvá változni. Óvatosnak kell lennie, de már alig várta hogy lazítson egy kicsit.
Amint átszálltak a buszra, Vaszilij lepattant Éva és a másik csaj melletti üléssora, akinek láthatóan melege van.
- Jó kis idő van nem? Egész évbe maradhatna ilyen. Tudod a bácsikámnak ez még hideg. Tudod ki a bácsikám ugye? Shield ügynök, Svarog! Ott volt az Astoriánál, ő nyírta ki Dormammut.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 02 Május 2013, 22:14

Több tanár és diák is említette, hogy lesz egy kirándulás, ahova érdemes lenne elmennem. Valahogy sejtettem, hogy némi hátsó gondolat is van ebben: azért várják olyan remegve, hogy elmenjek kirándulni, mert addig csönd lesz a kollégiumban. Egyszerűen nem értem, miért nem képesek elviselni, ha eléneklek egy-két dalt? Hogy pihenni akarnak, meg tanulni... Én így szoktam pihenni és az éneklést is tanulom. Tulajdonképpen közösek a motivációink, csak más utakat választottunk.

Az üzenőfalon olvasottak nagyon ígéretesen hangzottak. Gondoltam, tényleg elmegyek egy kicsit világot látni. Igaz, hogy hétvégente mindig hazamehetek Wyomingbe a szülővárosomba (amitől egyébként Colorado Springs sincs messze), de ez egész másnak tűnik. Azt mondják, a városnak van egy komoly kulturális szférája, klubok, találkozók és rengeteg sportolási lehetőség: műkorcsolya, vadvízi evezés, hegymászás és egyebek. A katonai központok nem annyira érdekelnek, meg a műszaki oktatás sem, viszont van bölcsészképző főiskola, amit szívesen megnéznék. A szüleim már nagyon mondogatják, hogy nemsokára tovább kell mennem a gimiből, de szerintem még ráérek. Ha másra nem is jó az út, akkor is kimozdultam és megismertem az ország egy újabb szegletét.

Összecsomagoltam néhány könyvet, főleg könnyebb, akár utazás közben is olvasható, de azért igényes regényeket és feltöltöttem a zenelejátszómat, mert a test pallérozása mellett a szellemi táplálékra is szükségem lesz. Külön hátizsákban az édességek, főleg sütemények, amikben nincs túl sok krém. Annyira meleg az idő mostanában, nem akarom, hogy a táskába olvadjon minden. Néhány adag mogyoróvajat azért viszek meg lekvárt is, mert az üvegben jó helyük lesz.

Sokan megyünk. Úgy tudom, a legbajosabb gyerekeket nem engedték el. Azért örülnék, ha nem az én beírásaimat gyarapítanák itt is a tanárok. Imádnak intőt adni! A múltkori nyílt napon is kaptam, mert nagyon dühösek lettek rám az emberek. Nem szeretem őket, kivéve persze a közénk tartozókat. Colorado Springs-ben nincs sok cheyenne, bár az ősi időkben számos elődünk telepedett le ezen a területen. De változik a világ, az indián wigwamok helyett már rakétakilövők meg hivatalok vannak...

Mindenesetre Rejtőző Medve akkor is azt csinálja, amit gondol! Egy ősmedve nem hunyászkodik meg!

Az indulás reggelén a robotember bemondta, hogy 1 óra múlva felszáll a gép. Még bekaptam egy pár csokit és egy mákos gubát, aztán elindultam a repülőgéphez. Végül majdnem lekéstem, mert vissza kellett rohannom a fogkefémért.

Az úton zenét hallgattam, óriási ez a Belle of Amherst. Olyan szépen összevokáloznak, hogy szinte észre se vettem, ahogy egy páran integettek, hogy ne dúdoljak annyira hangosan, mert aludni szerettek volna. A kísérők közül nem ismerem mindegyiket. Van ez az ikerpár meg Tamara, akit én csak Veres Nővérnek fogok hívni. Veronica meg rokonlélek, ugyanolyan kis nyeszlett, mint én, de vadállattá tud változni. Mindenesetre azt hiszem, hamar felhívtam magamra a figyelmüket. Jó lesz ez az út!

Ahogy leszálltunk, már tessékeltek is minket át a buszba, ami tovább visz minket a bázisról. Itt sokkal, de sokkal hűvösebb van. Nem akarok megfázni, úgyhogy felveszek még egy pulóvert a másik fölé. Nagyon szép a táj, a hegyek tetején még hó is van. Beülök a buszba, keresek egy helyet, ahol elférnek a táskáim is. A cukros zsákot az ölembe veszem, bármikor szükség lehet rá. Ha valaki szól, hogy vegyem el a táskámat, mert elfogytak a helyek és odaülne, akkor persze elveszem és szóba elegyedek az odaülővel. Máskülönben hallgatom tovább a Belle-t.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Csüt. 02 Május 2013, 22:32

Láttam egy érdekes kiírást az egyik folyosón, jó legyen normális kiírás az is megteszi, jobb mint a szánalmas. A programot nem olvastam el, csak az ottani időjárást néztem meg gyorsan a telefonomon, a kik.rt pokoli hőség helyet egy f.szántos hűvös hely, megfelel.
Mikor Veszély úgy gondolta bejelenti az indulást egy gyors mozdulattal el küldtem volna a a jó büdös tajvani chipgyártó ázsiai r.banc anyjába, de szerencsére éppen ittam így nem volt gond, elküldtem gondolatban. Gyorsan a legfontosabbak, fekete ruha, karkötők, kitűzők, együtteses póló, sátánista szimbólumokkal díszített gyűrű, megvolt minden, na meg pár szendvics, víz, telefontöltő, létfontosságú szarok. A hangárba beérve elégedett mosollyal konstatáltam, hogy a repülő megfelel a magasban szárnyaló igényeimnek. Felszálltam, rögtön hátra mentem és bevágtam valahova magam az ülés mellé, aztán jöhetett a masszív zenehallgatás.
~ A kísérők nem vészesek, normálisnak látszanak, sokkal inkább a társaság miatt kellene aggódni, szerencsétlen IQ ninjákkal nem akarom égetni magam. De majd megoldom, égi áldás.
A repülőről leszállva kényelmes tempóban haladok, nem sietek sehova, a többiek előttem úgyis lassúak várni kellene rájuk, így meg csak lazán felsétálok a buszra. Ismét bevágom magam hátra, és kiélvezem a tizennyolc fokot, végre. Mellettem lévő helyet szabadon hagyom, ha normális alak ül mellém lesz kivel beszélni, ha barom akkor lesz miért k.rva anyázni. Remek.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Terry Csüt. 02 Május 2013, 23:45

Egyik képesség fejlesztő óra után akadt meg a szemem a lehetőségen a kis kiruccanásra. Nem a kiruccanás vagy a lazulás része fogott meg inkább a katonaság nyílt napra. Néha már untat a munkám mert mindig csak ugyan azokat a kis kaliberű pisztolyokat látom. Remélem lesz lehetőségem látni pár komolyabb tűzerővel megáldott darabot is.

Nagyon jó kis lehetőségnek tűnt és szerencsémre sikerült is feliratkoznom a listára, bár fél kísérőként tudtam velük menni nem hiszem, hogy lesz bármi gond. Nem sokat tudok a többi diákról de nem látszik egyik se olyannak aki hirtelen felindulásból parádét rendezne. Meg mégis csak abba a suliba járnak meg laknak.
A rendes kísérő tanárok se tűnnek így hirtelen speciálisnak. Persze egyikőjük vörös bőrű de már össze hozott a sors pár furcsával eddig szóval ez az egész csapat egész hétköznapinak fest számomra. Az úton a reptérig csak csendben bámultam ki az ablakon. Az út nyugodt is volt, egyetlen meglepetés ami viszont kellemes is volt az a hőmérséklet változás volt mikor leszálltam. Felkaptam a táskámat és megigazítottam a sapkámat. Kicsit alrébb sétáltam a géptől a busz felé de még nem szálltam rá fel rögtön. Kicsit kilóg a sebhelyem a hátamon a trikó alól, megvakarom szabad kezemmel azt és egy halk brzz -t kiengedek. Azért nagy a váltás kicsit libabőrös is lettem de még mindig kellemes így is a hűvös szellő. Felszállok végül a buszra és jobb előre le is ülök levágva a lábamhoz a táskám. Úgyse a busz úton kell majd besegítenem figyelni őket, inkább majd a szálláson vagy hasonló. Szóval a busz utat kihasználom, hogy hunyjak egyet. Lehúzom a sapkám az arcomra félig, hogy eltakarja a szememet és lecsúszok egy kicsit a széken. Nem alszok el, inkább amolyan szem pihentetés csak. Azért remélem nem lesznek nagyon zajosak. A suliba az osztálytársak lelőhetett-lenek azon a téren.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Sarah Pént. 03 Május 2013, 11:23

Jómagam nem igazán szoktam olvasgatni az üzenőtáblákat mert... Lássuk be, nincs rá szükségem, hiszen rengeteg dolgot tudok, köszönhetően annak, hogy sok embertől hallok mindennapi pletykáknak és annak, hogy könnyedén meg tudom nyerni mások bizalmát, egyrészt mert mégiscsak népszerű vagyok, egyértelmű okokból, bár nem akarok egoistának tűnni ezzel, másrészt pedig mert még senkinek sem éltem vissza a bizalmával, nem is tervezek ilyesmit. A lényeg, hogy ezen pletykák között néha szerepelnek olyanok is melyek hihetőek és érdekesek, s pontosan egy ilyen miatt tettem kivételt és lestem rá nagyjából egy fél év után a kitűzött programokra, amik között valóban ott volt, amit kerestem... Utazás, remélhetőleg jobb idő, szép táj... Egyetemista és főiskolás srácok, szinte minden amit szeretek... Szóval nem kellett sokat gondolkodni a jelentkezésen, sőt, pontosan ellenkezőleg, az irigykedéssel pedig nem foglalkoztam, ismerem már annyira őket, hogy túl fogják tenni magukat rajta.

Nem kellett túlzottan sokat várni, hogy elérkezzen a " nagy nap ", igaz nekem kiment a fejemből, így veszély megjelenése erőteljesen meglepett és egy kissé meg is ijesztett, de mindez nem számít, vagy legalább is nekem nem, hiszen ez esetben össze kellett szedni néhány fontos dolgot az útra, de tényleg csak a legfontosabbakat, arra az egy hétre való váltóruhát, telefont, töltőt, "öltözködési kiegészítőket " és... Igen, lényegében ennyi amit szükségesnek láttam, illetve nem egészen, a gitáromat szerettem volna még elhozni, de végül úgy döntöttem hogy fölöslegesen foglalná a helyet, azt a kevés időt csak kibírom nélküle. A repülőhöz érve köszöntem a többieknek, felszálltam és... Unatkoztam, oké, eleinte élveztem az utazást mert tényleg szeretek utazni és még életemben nem ültem ezen a gépen és hát nem sehogy megy, de egy idő után akkor is unalmas volt. A kísérőkkel nem is igazán foglalkoztam, úgy értem néhányat ismerek, néhányat nem... Ráérek még velük ismerkedni.

Leszállás után nyújtózok egyet, majd felkapom a táskámat és végignézek a terepen... Hegyek, hó, növények, szép kilátás, kellemes idő, bár egy nagyon picit így hirtelen hűvös így egy toppban, főleg a korábbi hőségnek köszönhetően, de ettől függetlenül nem zavaró és már most érzem, hogy különösen élvezni fogom az itt töltött időt, alig várom, hogy kipróbáljak ezt-azt, de előtte még van egy kis buszozás, szóval most, hogy leszálltunk végre a gépről, szállhatunk is egyből fel a buszra. Ez már annyira nem tetszik, de itt már legalább kezd mindenki magához térni az előző utazásból, szóval a társaság legalább sokkal érdekesebb lesz. Elindulok a busz hátulja felé, egyenlőre nem igen tudom, hogy hova ülhetnék le, de végül is nem kell sokáig keresgélni.
- Szia Tony- Köszönök a srácnak, majd egy könnyed mozdulattal ülök le mellé, feltételezem, hogy nem zavarom, főleg nem azután a... " Speciális program után " ami még a jó múltkoriban volt, vele mondjuk viszonylag régen beszéltem utoljára, megmondom őszintén, hiányzott a társasága.
- Mizujs? Régen beszéltünk. - Szívesen hozzáraknám, hogy túlzottan régen, de... Náh, fölösleges lenne.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Hazátlan Pént. 03 Május 2013, 17:31

Osztàly kiràndulàs... Eröszakoskodott a csalâdom hogy vegyek részt benne mert hogy azon kivàltsàgos helyzetben voltam, hogy anyàm és apàm közvetlen kapcsolatban volt az iskolàval. Mindenről tàjékoztatva vannak, így muszàlyként jöttem el. Persze.... Megint ők döntöttek helyettem. Nem volt beleszólàsom. Megyek mert azt mondtàk. Tehàt kötelező osztàlykiràndulàs. Nagyszerű! Wohoooo màr alig vàrom... na persze....

Megérkezve Denverbe két dolog érdekelt. A Nugetts meg a sport.... Vagy a sport és a Nugetts? Szòval senki màs. A kísérők ismeretlenek és a diákok is csak névről vannak meg. Mély baràtsàgaim még nincsnnek a sok mutàns között. Tovàbbra sem élvezem a sulit. Ezt a fajtàt. Ledobom magamat a cuccommal együtt valami egy személyes helyre, ahol nem kell osztoznom senkivel. Nem igazàn van most kedvem ehhez az egészhez... bedugom a fülhallgatóm, maxra ekerem a zenét és közben böngészek a neten a Nugetts utàn... Mikor hol jàtszanak és kivel. Sóhajtok egy nagyot, és még a vak is làtja; inkàbb élve elàsnàm magamat mint hogy itt legyek egy csapat mutànssal. Az élet kegyetlen.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Szomb. 04 Május 2013, 01:08

Egyértelmű választásra gondoltam, vagy jó vagy rossz, erre ambivalens érzések kerülgetnek. Egy részről jó mert Csilla legalább normális, így viszont nincs miért mocskolódni, másrészről meg bőven lenne miért a képessége miatt. Meg kell találnom az aranyközéputat, meg lesz az, már érzem.
- Hello. -köszönök vissza- Igen régen, bár azt hiszem ez "abszolút" az én hibám. ~ Ez pofátlan kamu volt, de legalább hangzott valahogy. - Csak lehet még mindig tartok a képességedtől. Utálom ha manipulál valami.
Ismét szépen megfogalmazott mondatok, profi vagyok. Még kellene valami normális reakció és akkor nem küldenék el senkit a p.csába, legalábbis nem rövid időn belül. Gyorsan még Csilla felé nyújtom a szabad fülhallgatót.
- Zenét?
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Eva Carter Szomb. 04 Május 2013, 12:00

A buszon, ülve ki tekintettem a kerités másik oldalán lévő, helyre és az ottani ákat nézem. Néha, néha egy madár csicsergést lehet hallani, de azért a csöndet is.
~ De, jó ez a kis csend, és most úgy sincs semmi amit hallgatnék. ~ Gondolom, magamban. Most annyira jó az idő, hogy kedvem lenne el aludni. De, ahogyan magamat ismerem, úgy se aludnék. Majd hirtelen egy hang szólalmeg mellettem. A hang irányába fordulok, és a hang forrására nézek. Meglátom Tinát, aki mellém ül, és kérdez valamit.
- Érdekes volt. És, neked? - Kérdezem tőle, a rövid válaszom után. És akkór jött, egy másik diák társunk is oda hozzánk. Vaszilij, ha jól tudom a nevét.
- Valóban, szép idő van. Azt, én sem bánnám. - Mondom, és közben azon gondolkodom, hogy én már láttam őt valameik órán, talán van közös óránk. Aztán, a bácsikájáról, kezd beszélni.
- Személyesen, még nem ismerem, de a híradóban, hallottam róla, és az újságban is írtak róla. Tehát csak így ismerem. Egyébként, meg jó neki, de ami New York-ban van höség, az már nekem is sok.


A hozzászólást Szabó Éva összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 07 Május 2013, 21:04-kor.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Maverick Szomb. 04 Május 2013, 18:08

Nem lehet mondani, hogy rossz lenne az élet itt az X-suliban. Csak pár hete kezdtem itt tanulni, de máris osztálykirándulást szerveztek a kollégistáknak Colorado Springsbe. Amint megtudtam, hogy van lehetőség csatlakozni, egyből jelentkeztem, hiszen katonai bázist látogatni sokkal szórakoztatóbbnak hangzik, mint bent unatkozni órán. A két srác, Alex és Tony, akikkel jóban lettem az első pár napban, most nem tudtak eljönni, mert meglátogatják Tony szüleit Franciaországban. Így hát viszonylag ismeretlenként szálltam fel a buszra, bár néhány diákot és a kísérő tanárokat ismertem látásból a folyosóról vagy órákról, néhány srácnak még a nevét is tudtam, de eddig egyikükkel sem beszélgettem hosszabban. A repülőn végül egy Archy nevű fiú került mellém, akivel egészen összehaverkodtunk a hosszú repülés alatt.
Miután leszálltunk a repülőről, a lépcső mellett bevárom Archyt, majd vele együtt indulok el a busz felé.
- New Yorkhoz képest egész hűvös van itt.- jegyzem meg séta közben. - Ahhoz képest, hogy a démonok elvileg elhúztak a városból, elég pokoli ott az időjárás.

_________________
Reneszánsz: Gabriel Cavendish/Maverick, Dr Joshua Bradley
X-diák: Shane Maguire
Légió: Daibhead
Rezervátum: Tyson Blue/Dash
Élőhalottak: Keith MacFadden
Az Elveszett Világ Napjai: Marcus Cornutus
Maverick
Maverick
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 107
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 30
Tartózkodási hely : Staten Island

Karakteradatok
Főkarakter: Gabriel Cavendish
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 05 Május 2013, 01:44

Mindössze egy hátizsákot kell a hátamra kanyarítanom, nem erőltettem meg magam pakolás terén. Leginkább nass van nálam egy pulcsin és pár apróságon kívül. De még így is kicsit lemaradok Shanetől az átszállásnál. Leértemben már egy nyalóka szára lóg ki a számból. Miközben fáradt szemekkel tekintek a távoli hegyekre.
Nem is tudom mikor voltam utoljára a városon kívül, én leginkább az a törzsgyökeres vagyok. A következő mozdulatommal begombolok egy felsőbb gombot is az ingemen és közben a nyalóka átkerül a bal oldalra a számban.
Pár lépés és bele is futok a legújabb bajtársamba...
- Mi azt hívjuk nyárnak, ez cidri... mehh - Bár az üzenet kicsit negatívnak hat, a sóhaj szintén a végén mégis elvigyorodok. Egy rántással előkapok a zsebem felől egy nyitott napszemüveget és felcsapom az arcomba.
- Élvezzük ki a szabit! - Teszem még hozzá lelkesen, vigyorogva és felugrom a buszra.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Reptile Vas. 05 Május 2013, 21:36

Hamar tudomásomra jutott, hogy miféle "kirándulást" szerveztek ide a bentlakóknak, igaz tény és való, hogy nem mástól, lényegében szerencse kérdése volt, hogy pont megláttam a többi "cetli " között, annyira nem szoktam nézegetni az ilyesmiket, bár szeretek informált maradni, még ha ilyen apróságokról is van csak szó, már ha lehet apróságnak nevezni. A repülőúton idáig lényegében meditáltam, vagy legalább is gyakoroltam azt, sajnálatos módon viszont ez meglehetősen hamar átment alvásba, kompenzálva a reggeli edzés fáradalmait, s mivel nem vagyok hozzászokva ilyen idő tájékán a pihenéshez, a buszra átszállva első dolgomként beülök leghátulra, az ablaknak nyomom a fejem és... Meditálok tovább, vagy legalább is próbálkozok, bár jelenleg ahogyan érzem magam, inkább lenne ebből alvás, de a frissen felszínre törő gondolataim nem igazán engedik ezt. Azon agyalok, hogy vajon megvan-e minden, aminek meg kell lennie.
~ Ruha... Megvan. Telefon, megvan. Bot... A BOT!... Várjunk, azt nem akartam hozni, igen, igen, akkor rendben, fölösleges lenne erre az egy hétre cipelni... Van még valami? ~ Több dolog nem jut eszembe, ami fontos lehet, legalábbis így hirtelen nem, aztán majd menet közben lehet hogy beugrik még ez-az. Az egész programból lényegében a katonai dolgok érdekelnek, illetve a sportok, sok dolgot szeretnék kipróbálni, amúgy is kifejezetten szeretek mozogni, meg persze kíváncsi vagyok rá, hogy mennyire térhetnek el az itteni népek a New Yorkban megszokottól, bár nem hiszem, hogy túlzottan, csak ezt a helyet nem sújthatja annyi katasztrófa mint New Yorkot, persze tévedhetek de azért ezt tényleg erősen kétlem.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Árny Vas. 05 Május 2013, 22:24

Széles mosollyal szállok le a repülőről, jó ideje vártam már ezt az utat, egy tökéletes alkalom a lazításra, nézelődésre, információ gyűjtögetésre, szórakozásra, ráadásul itt nincs olyan meleg mint az ördög seggében, szóval ha még az alapból felsorolt négy indok nem is létezne, de léteznek, de ha nem léteznének, már csak ezért is megérné, itt legalább kellemes az időjárás... Oké kicsit hűvös, de New Yorkban meg "kicsit" meleg, szóval inkább legyen hűvösebb minthogy megsüljek a szobámban. Oké ez persze csak egy apró tényező, a legfőbb dolog ami ide vonzott az nem más, mint az egyetemista pi..... Lányok, erre a részére vagyok a legkíváncsibb, a ruhatáramat pedig pontosan ehhez is igazítottam, vagyis azt a ruhatárat, amit magammal hoztam. Alig várom, hogy bevethessem magam... Meg néhány egyéb program, ami hivatalosan is fel van jegyezve, na, azok is jónak néznek ki, de azok azért mellékesebbek. Gondolkodok azon, hogy felvegyem-e a napszemüvegemet végre és eléggé gyorsan arra jutok, hogy igen, így egy kellően " szét esek olyan laza vagyok " mozdulattal... Oké, ez túlzás volt, a lényeg az, hogy kiveszem a nyakamból ha már eddig a pólóm nyakába akasztva lógott és felveszem.

A lényeg, hogy mosolyogva felszállok a buszra és... Nos, társaságra kéne lelni, de vajon kit? Hát nézzük csak kiket látok... Sok embert, vagy mutánst, akárhogyan is, van köztük számomra néhány ismeretlen arc, velük majd egy picit később ismerkedek, ellenben most kedvem támadt egy kis orosz társasághoz, így hát megközelítem azt a kis három fős csapatot, amelyben Vasilij is benne van, majd pedig...
- Vaszilij, Éva! - Köszönök eme kettőnek, ha már őket ismerem és bírom is a fejüket, Vaszilijnek különösen, a stílusa tökéletes, azonban van itt még egy lány... Hmm, ismeretlen, ellenben szőke mint jómagam és hmmm... Zöldes árnyalatok is játszanak a szemeiben, gyönyörű arca van azt meg kell hagyni.
- Kegyed személyében kit tisztelhetek? - Kérdésem közben kissé megemelem a napszemüveget, csak hogy színesebb legyen egy fokkal.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Kira Sign Vas. 05 Május 2013, 23:25

Leültem Éva mellé aki miután válaszolt, nekem is feltette ugyanazt a kérdést.
- Nekem is, még sosem ültem repülőn ezelőtt. De szép volt a táj, amit a felszálláskor láttunk. Be kell valljam, miután lerajzoltam, elnyomott az álom, így az út többi része nekem kiesett.
Szabadkoztam. Ekkor odajött hozzánk egy srác és elkezdett beszélni Évához. Mivel nem akartam udvariatlan lenni, köszöntem a srácnak.
- Szia.
Kérdeztem a srácot miután befejezték a csevejt. Ekkor jelent meg egy újabb srác és Évát és a fiút úgy köszöntötte, mint régi jó barátokat.
~ Szóval Vaszilij a neve. De vajon őt, hogy hívják?
Töprengtem magamban. A szőke srác odajött hozzánk és a kérdésére rögtön feleltem is. Nem tudom miért, talán a napszemüveg miatt, de megtetszett a srác. Bár egy szép arc kevés ahhoz, hogy valakibe belezúgjak, de azért egy tízes skálán megvolt 7es.
- Tina vagyok, neked mi a neved?
Kérdeztem, miközben mosolyogtam, nem közvetlenül a srácra, de elmosolyodtam.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Colorado Springs Sexymechanicbyparkleggy Colorado Springs Girloffantasybymanofins Colorado Springs Jinx_by_fazie69-d6o4rki Colorado Springs Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Colorado Springs 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Sarah Hétf. 06 Május 2013, 17:55

Nos, a viselkedése alapján feltételezem, hogy nem zavarom, szóval maradok, igaz kénytelen vagyok megvakargatni a tarkómat a szavaira, egyrészt mert... Az abszolút hibás dolgot hagyjuk, nem vagyok benne biztos, hogy cinizmus akar-e lenni, avagy sem, ezért inkább ezt tényleg, hanyagolom és inkább áttérek a fontosabb részekre.
- Bocsi de ezzel nem tudok mit csinálni, egyenlőre. Nem mintha ténylegesen tartanod kéne bármitől is, sem a képességem, sem pedig én nem haraplak meg. - Most, legalább is. Amúgy meg a problémájában tudnék neki megoldást kínálni csak akkor az út hátralévő részén erősen koncentrálva kéne ücsörögnöm mellette, az pedig nem lenne jó, neki lehet igen, de nekem semmiképpen és én nem akarok önzőnek tűnni, mert nem vagyok az, de szeretném magam jól érezni a társaságában, az pedig a gondolataimban elmélyedve nem megy... Bár az is kétséges, hogy ilyen körülmények között el tudnék merülni azokban. A fülesre nézek amit felém nyújt.
- Persze jöhet, mit hallgatunk? - Őt ismerve azt mondanám, hogy Slipknot. Egy darabig nyugisan hallgatom, de a gondolataim kavarognak, szóval úgy fél percnyi zene után kénytelen vagyok felvetni valamit.
- Ha tényleg nagyon zavar akkor hagyhatlak. - Egyértelműen, bár akárhova ülök a buszon, nem hiszem hogy van olyan hely ahol nem esne bele abba az öt méteres távolságba, bár nem tudom, talán mégis van, igazából nem mértem fel, hogy mennyire hosszú a busz.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Teddy Hétf. 06 Május 2013, 18:26

Sajnálom, hogy Liam nem jött, végignézve a tájon pedig neki is tetszett volna, valószínűleg, de nem jött én meg nem akartam noszogatni, hiszen miért rángassam bele valami olyasmibe, amit nem szeretne? Mindenesetre is amióta nagy szerepet játszik az életembe, sokkalta jobbak a napjaim, a közérzetem, bár így is eléggé " szürke " vagyok néha, de nem is értem igazán hogy mitől, néha csak nincs jó kedvem, vagy egyáltalán jó napom, általában ha fáradt vagyok, ez most viszont nem így van. Végignézve a gyönyörű tájon egy enyhe mosolyt megengedek magamnak, közben pedig gyorsan átfutom magamban, hogy miket hoztam el... Lényegében mindent ami kellhet erre a rövidke kis utazásra, még néhány magot is, bár azért már nem nagyon kéne " pazarolni ", igaz, iszonyatosan egyszerűen tudok magamnak többet csinálni, de akkor is kockázatos, főleg otthon, igaz így, hogy nincs ott egy telepata aki rendszeresen vizsgálódik, nem annyira bonyolult, Veszélyt annyira nem nehéz átverni, Jonah megtanított erre a legutóbbi habos alkalommal, de ez most nem számít. Felszállok a buszra Archy után és mivel jobb ötletem nincs, valamint reménykedem benne, hogy nem zavarom... Végül is miért tenném, az ismerkedésünk azt hiszem eléggé jól sikerült még anno a táborban, szóval... Ja, és nem köpött be, ami egy hatalmas piros pont, igaz azzal lényegében magát is lebuktatta volna de ez nem számít.
- Látom jó kedved van. - Mosolygok rá, majd a másik srácra nézek, akit viszont nem ismerek.
- Remélem nem zavarlak titeket. -

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Hétf. 06 Május 2013, 23:11

Elég érdekes választ kaptam a felvetésemre, őszintén azt hittem viccesre véve a formát elküld anyámba vissza, ehelyett ahogy én érzem mintha kicsit magyarázkodni kezdene... bazdmeg. Na mindegy hallgassunk inkább zenét, az nyugtatja az idegeket.
- Tessék, ezt. Kicsit nyugisabb szám mint amit hallgatni szoktam, de azért megteszi. - Nos igazából az ablakon kinézve merengek, igazából a semmin, elég nekem most a hűvös éghajlat meg nem kúrja más se az agyam. Ki kell élvezni ezt a kirándulást. Aztán kb fél perc után Csilla ismét felhozza a témát, nee, miért? Mit vétettem az égiek ellen? Na jó összeszedem magam, szükségtelen elrontani a kedvem ilyesmikkel. Csilla felé fordulok és egy kedves mosollyal szólalok meg.
- Nehogy elmenj ha már ideültél. - ebből a mondatból ki is derül, főleg a hangsúlyból mennyire vettem komolyan az előbbieket, amiket mondtam, semennyire- Csak kicsit piszkáltalak, nem mondtad hogy komolyan veszed. -probléma elhárítva, csak én lehettem erre is képes- Na mesélj valami érdekeset.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 07 Május 2013, 10:16

~Rejtőző Medve, Peter Calm~
A buszra lassan gyűlik a tömeg és a csapatok is egymásra találnak. Mivel én még csak kis ideje vagyok a suliban ezért nem nagyon sikerült barátságokat kötnöm. Nem mintha egyedül nem lettem volna el, de azért mégsem akartam magányos farkasként eltölteni az utat.
A mellettem ülő széksoron egy fiú foglalt helyet, aki lepakolta a cuccait és zenét kezdett el hallgatni.
Merő kíváncsiságból fordultam a srác felé.
- Milyen zenét hallgatsz?
Kérdeztem a srácot, ha pedig nem válaszol akkor közelebb lépek hozzá és felteszem neki újra a kérdést.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Colorado Springs He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Colorado Springs 5000_Thanks_by_Mallemagic Colorado Springs Mudch0 Colorado Springs Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Colorado Springs Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Colorado Springs __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Thorhalla Kedd 07 Május 2013, 10:18

Idő: 2024. május eleje
Következő körváltás: 2013. május 12. (vasárnap) (továbbra is többször lehet írni a körben)
Résztvevők: Matt Lawson (Árny), Gulyás Csilla (Sarah), Lex Orrin (Reptile), Vaszilij Dragunov (Svarog), Archybald Peterson (Axe), Alicia Havana (Teddy), Szabó Éva, Aaron Asbord (Cardas), Tony Price (Bishop), Tina Leila Sign (Kira), Cyrce Gray (Amazon), Peter Calm (Laura), Billy Redstone (Hazátlan), Shane Magurie (Gabe), Wayonka Stevens (Zield) és Termina Alustria

Amint mindenki fent volt a buszon az el is indult, a városon keresztül vezetett az útja, így mindenki láthatta a kellemes kisvárosi hangulatot, emeletes ház alig volt erre, minden teljesen vidéki, csöndes és kellemes. A zöldterület nagyon nagy volt, mindenfelé kertek, fák és erődségek. Az alig három éve újjáépített és modern New Yorkhoz képest ez a hely olyannak hatott, mintha megállt volna az idő úgy hatvan-hetven évvel ezelőtt, de ettől függetlenül igencsak hangulatos volt. A busz a város másik végén hagyta el a város sűrűbben lakott részét és a közeli erdő felé ment, ott az út leágazott egy dombosabb, erdősebb részre és ott hajtott be. További öt perc buszozás után feltűnt a hotel is, ahova a diákok tartottak.
Colorado Springs Terrybeautifulecshomebl
A szálloda mögött, látszott a buszról, ahogyan megállt volt egy gőzölgő, melegvízű medence, a fák között remekül kialakított hangulatos sportpályák, tenisz és kosárlabda. A busz pedig itt állt meg és ha mindenki kiszállt, akkor Tamara szólalt meg.
- Tizenhatan vagytok diákok, kérek mindenkit, hogy válasszon egy párt magának, mivel a szobák kétágyasak. A házirend továbbra is érvényes, azaz nincs koedukáció. Terry, te Veronica-val leszel egy szobában. Mindenki pakoljon le a szobában és pihenhettek egy kicsit, fél óra múlva lesz ebéd.

Colorado Springs 00120

16 diák van, 10 fiú és 6 lány.
2 ágyasok a szobák, mindenkihez kérem, hogy írja oda, hogy kivel lesz egy szobában, koedukáció nincs, ez később fontos lesz.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 09 Május 2013, 11:32-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Colorado Springs Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Svarog Kedd 07 Május 2013, 17:13

- Matt! - kiált fel Vaszilij, majd belecsap Matt markába. - Mi újság? Ezer éve nem láttalak. Hogysmint?
Felkacag, majd bemutatja Tinának az osztálytársát.
- Matt Lawson, régi cimborám, osztálytársam. A veszélyterem hologramjai rettegik a nevünket. Amint meghallják a Matt vagy a Vaszilij szót, akkor reszketni kezdenek.
Látja, hogy Matt hogy méregeti az új lányt. Nagy szívtipró a srác.
- Amúgy mostanában a bácsikámat próbálom rávenni az autogramgyártásra, amiket aztán eladok. Nagy sztár lett a kis Astoriai akciójával. Hisz elvégre a világot mentette meg. Meg a többi Astoriai hőstől is szeretnék szerezni. Kell a zsebpénz, mostanában keveset ad azóta a matek 1-es óta.
Évának intézi a szavait, mert Matt Tinával van elfoglalva. Hamarosan leszálltak a buszról. Vaszilij jól megnézte a szállásukat, kiderült hogy mindenki kettesben aludhat egy szobába, és ami a legjobb, hogy nem koedukált. Vaszilij összeszedte a bátorságát, hogy felkérje valamelyik csajt. Odalépett Évához.
- Aludhatok veled? - kérdezi. - Tudom hülye kérdés.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Árny Kedd 07 Május 2013, 20:23

- Ezer éve barátom. - Mosolygok Vaszilijre, bár mivel osztálytársak vagyunk, az inkább egy nap volt, de az ezer év sokkal jobb. Ahogyan bemutatásra kerülök, még egyszeri köszönésképpen bólintok egyet a lány irányába.
- Örvendek a találkozásnak. - A folytatáson pedig nem tudom megállni, hogy ne nevessek fel.
- Jobbik esetben reszketnek, ha nem menekülnek. - Ezután visszafordulok Tinához és "megeresztek" egy mélyreható tekintetet, ami általában működik.
- Tina... Gyönyörű neved van kedves, illik hozzád. - Oké, igazából még csak az arcát néztem meg, bunkónak tartanám magam, ha most vizsgálódni kezdenék " egyéb " területeken, amik igazából lényegtelennek kellenének hogy számítsanak, az arca legyen szép, a többi mellékes, na meg persze a belső... Amire kíváncsi is vagyok az esetében, hogy milyen belső párosult a külsőhöz... Oké azért a külső is számít de brhr nem akarok ezen külön agyalni, hiszen felesleges, most még.
- Mond, merről sodort köreinkbe a sors? - Igazából a buszút végéig próbálok vele cseverészni, a tájjal, avagy a várossal nem is igazán foglalkozok különösebben, a leányzó társasága jobban lefoglal, na persze csak akkor, ha nem kezdi el zavarni az én társaságom, akkor inkább hagyom, hiszen mégsem akarhatom ráerőltetni másra a dolgokat.

Az út maga nem úgy alakul, mint ahogyan gondoltam, vagyis nem arra megyünk, mint amerre számítottam, egy erdőben kötünk ki, azon belül is egy gyönyörű és igencsak jól felszerelt épületnél. Ahogyan lelépek a buszról, kénytelen vagyok az éterbe ereszteni az elégedettségem hangját egy hangos, elismerő füttyentéssel.
- Ez a hely... Maga a mennyország. - Mondom a karjaimat széttárva, ahogyan még egyszer végig nézek az egészen. Számomra ez tényleg az, hiszen szinte minden van itt, amit szeretek, medence, kellemes időjárás, kosárpálya és egyéb sportolási lehetőségek, ebéd amit nem magunknak kell megcsinálni és jelen esetben lányok is. Az egyetlen ami hiányzik a képből, az a gyönyörű kilátás a hegyoldalra, cserébe viszont gyönyörű rálátás van a hegyoldalra, szóval tökéletes pótlásnak. Persze párt kell választani, ami így elsőre kicsit hülyén hangzik de... Igazából nincs vele problémám.
- Isteni egy hét lesz ez. - Ezt már csak a mi kis négyesünknek jegyzem meg még külön, majd Vaszilijre tekintek.
- Betámadjunk egy szobát? -

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.