Privát stég és panzió

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 30 Márc. 2016, 14:25

2027. március végére az épületben és a környéken esett károkat maradéktalanul helyreállították.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Privát stég és panzió - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Mr. Lepke Szer. 05 Szept. 2018, 02:21

Hangulatzene

Szürkén hömpölygő esőfelhők szitálták lágyan szemcséiket az alant elterülő egyre fogyatkozó népségen. Olcsó és drága cipők egyformán áztak, ahogy az elektromos világítás hiányában azok utat találtak az egyenletlen betonban elterülő pocsolyákban. Az egyébként sűrű móló szinte kong az ürességtől, egy-egy hajó kabinkájában ég pusztán a villany. Némelyikből halk zenefoszlányok szűrődnek elő, másokból szivarfüst vegyül kavarogva az ég és tenger álmosságként vegyítődő vizével, megint máshol élénk nevetgélés hangjai szűrődnek ki, ahogy egy nagyképernyős televízión valami olcsó vígjáték ad menedéket a fejekben terjengő méreg elől. Itt egy kacagó szerelmespár rohan olcsó panziója felé, miközben sörízű mosolyok akadályozzák a kulcs gyors előkerülését a hideg, mégis heves hangulatban.

A privát stég egyik pontján egy ballonkabátos úriember, mondhatni Művészúr egy utcai árustól vásárol magának esernyőt.
- Hogy mondja, az utolsó? Hinnye, akkor mintha mégiscsak anyaként dédelgetne a szerencse. Tudja, mindig tartok magamnál zsebkendőt meg öngyújtót, pedig az esetek többségében se nem dohányzom, se nem náthás nem... mi, hogy mondja? Ja igen, két dollár ötven cent. Tessék, három dollár, nem kérek vissza. Szóval, mindig tartok magamnál zsebkendőt meg öngyújtót, esernyő pont nem volt... persze, használni is tervezem. Nem kell otrombának lenni, hová tűnt a vásárlók szentsége? Teringettét.

A ballonkabátos úriember kesztyűs kezével még kifésüli csúnyán lenőtt, elázott haját a tekintetéből, és kinyitja az esernyőt, ami már-már szinte csak gesztus értékkel bír, hiszen teljesen elázott. Koponyájához úgy tapadnak a vörös (és nedves) szálak, mintha a mozgáskoordináció teljes hiányában waxolta volna szálanként azt koponyájához, és úgy tűnik, viszonylag izmos testét nem zavarja a hideg, tekintetében mégis mintha valami köd ülne, mint aki nem tudja, hogy hol van, és mit csinál. Céltalanul a stég korlátja felé indul el, mint aki csak úgy kifelé bámul a szermüregein túlra, feje mint egy lakóház, ahol ég a villany, de nincsenek otthon.

- Lily. Te szeretted az esőt. - jelenti ki végül egykedvűen a semminek.

_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 05 Szept. 2018, 03:04

DR. EMILY JOHANSON


Előtörténet
Foglalkozás: Tudós/Orvos
Helyszín: Privát stég és panzió, Brooklyn, New York
Résztvevők: Mr. Lepke

El se hiszem, hogy hagytam magam rábeszélni erre az egészre. A személyigazolványom szerint már jó ideje felelősségteljes és felnőtt nő kéne, hogy legyek, erre az egészet megcáfolom élőben. Az egész onnan indult, hogy bizonyos "megbízható" barátnők elhívtak, egyet meginni valamit. Eredetileg motorral jöttem volna, de mivel közölték, hogy ha azzal jövök, akkor veszélyeztetem a jogosítványomat és majd ők intézik haza a taxit, így végül letettem erről. Őszintén nem haragszom emiatt a döntés miatt, hiszen jelen állapotomban valószínűleg nem tudnék felelősségteljes része lenni a forgalomnak.
Viszont a délután úgy alakult, hogy szórakozóhely szórakozóhelyet követett addig, amíg a "tökéleteset" meg nem találtuk. Sajnos ez azzal járt, hogy elég rövid idő alatt abban a helyzetben találtam magam, hogy teljesen egyedül maradtam az asztalnál, hiszen azok a bizonyos megbízható barátnők mind partyt találtak maguknak a nap hátralevő részére. A maradék koktélt már magamra maradtan fogyasztottam el, és egy kellemetlenkedő alak miatt, és amiatt, hogy kezdtem az alkohol hatását a fejemben érezni elindultam, hogy ha már nekem nem keresnek, hát találok én magamnak taxit egy számomra ismeretlen városrészben. Ez egészen addig jó ötletnek tűnt, amíg el nem kezdett zuhogni.
Így táskámat, ami sok védelmet nem jelentett az esővel szemben, fejem fölé tartva igyekeztem találni valami oylan helyet ahol legalább esernyőt vásárolhatok, vagy egy taximegállót. Ezt cseppet sem könnyítette meg a szervezetemben még aktívan tevékenykedő alkohol és a magassarkú ténye. Gyakorlatilag, kinézetemmel ellentétben, egy botladozó libának látszódhattam. Az egyetlen szerencse az volt, hogy nem valami rossz hírű környéken voltam, mert akkor még a testi épségem miatt is aggódhattam volna.
- Eladta az utolsót? - síráshoz közeli sóhajjal szakadt fel belőlem a kérdés, mikor egy utcai árust találtam, aki elméletben esernyőt árult, de gyakorlatban elfogyott az utolsó égszakadástól védelmet nyújtó terméke is. Azt megmutatta, hogy kinek is adta el azt a darabot, amiért mostani helyzetemben az ár kétszeresét is megadtam volna, ha alkalmam van rá.
- Elnézést. Bekérezkedhetek az ernyője alá? - ha nem lett volna bennem az a pár koktél amit a délután folyamán elfogyasztottam, akkor sohasem lett volna bátorságom arra, hogy odamenjek ahhoz a bizonyos vásárlóhoz és ilyen kérdést feltegyek. Sőt, valószínűleg valami sokkal racionálisabb döntést hoztam volna meg. Most viszont minden ruhám elázott és a bőrömhöz tapadt, a táskám mindössze csak a benne levő mobiltelefont védte az elázástól, én pedig némiképp ittas állapotban voltam. Valahol méylen pedig csak abban reménykedtem, hogy nem egy tömeggyilkost, vagy szexuális zaklatót szólítottam meg.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:

Privát stég és panzió - Page 2 C0ZoZJQPrivát stég és panzió - Page 2 GpS6FVnPrivát stég és panzió - Page 2 3wU54zxPrivát stég és panzió - Page 2 LhjXLFj

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Mr. Lepke Szer. 05 Szept. 2018, 03:20

A nyugalmasan, ritmusra kopogó esőcseppek dallamát egy kétségbeesett kérdés szakította félbe. Egy exotikus külsejű, rovar jellegzetességeket magán viselő nő kérdi, hogy van-e még hely az esernyő alatt, én meg csak állok mint a bambaság allegóriája, bámulva a távolban. Tekintetem lassan fordítom felé, és mire észbe kapok, már öt másodperce leplezetlenül bámulom a szemeit. Szépek, és misztikusak. Nyolc másodperc. Kérdő szemek.

- Mondja, ez valami beugratós kérdés? - kérdem tőle enyhe megilletődöttséggel.

Bátorság Charles. Ez a szituáció még lehet, hogy csak nem is átverés. Tequila Sunrise. Garibaldi. Spice Mojito. Bátorság, Charles.

- Természetesen kedves. Ha kívánja, önnek is adom az ernyőt. Én már eláztam. Engem Charlesnak hívnak, de ha szeretné, nem is zavarom. Az ernyőre meg ne bízzon sokat, egyszerű hamisítvány, de talán a célnak megteszi. A szél miatt viszont aggódnék, ez a kínai acél lehet, hogy még kifordul.

Nem kéne beszélned annyit Charles. A tettek többet mondanak.

Az ernyőt a nő fölé helyezem, így a maradék frizurámat is az eső martalékává téve. Próbálok valami mosolyt erőltetni az arcomra, de az orromról lefolyó víz egyre csak csiklandozza az arcomat.

- Van nálam zsebkendő is, ha szükségét érzi.

Gratulálok Charles. Most aztán biztosan ráhoztad a frászt.
Épp akartam mondani.

_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 05 Szept. 2018, 03:35

DR. EMILY JOHANSON


Előtörténet
Foglalkozás: Tudós/Orvos
Helyszín: Privát stég és panzió, Brooklyn, New York
Résztvevők: Mr. Lepke

Hiába tettem fel a kérdést, hiszen azonnali választ nem is kapok. Már az is külön tortúra amíg végre rám figyel a férfi, akit kérdeztem. Addig pedig további kínos másodpercek telnek el amíg egyenesen az arcomba bámul némán. Talán zsebtolvajnak néz? Gyilkos merénylőnek? Vagy éjszakai pillangónak aki csak egyszeri alkalomra meleg szállást és vacsorát remél ellenszolgáltatásért való cserével? Már-már kezdek azon gondolkodni, hogy biztosan csak flúgos és inkább továbbállni, mikor végre megtörik a jég.
- Köszönöm. - végig sem hallgatom, az éppen elegendő, hogy megengedte, hogy már csak a legkevesebb védelmet is megkaphassam az égből jövő gyötrelem és kényelmetlenség elől. Igaz most már aligha okozhat többet az egész, mint kellemetlenséget, meg esetleg megfázást, hiszen az egész öltözetem most már második bőrként szolgál csupán.
- Bocsánat. - kérek elnézést lévén nagy igyekezetemben talán túl közel is mentem. Legalábbis éreztem, hogy nekimentem a férfinak. Talán ha azt az utolsó koktélt nem ittam volna meg, akkor a koordinációm sokkalta jobb állapotban lenne, így csak igyekszem annyira eltávolodni tőle, hogy a fizikai érintkezést megszüntessem, de továbbra is az ernyő védelmében maradjak.
- Emily. A nevem Emily. - jut el a tudatomig, hogy korábban bemutatkozott. Charlesnak nevezte magát. Zavaromban a korábbi miatt nem is tudtam másra figyelni most, mint hogy ne akadjon össze a nyelvem már csak a nevem kimondása alatt se. Így azt is csupán későn vettem észre, hogy meg is ismételtem azt, teljesen fölöslegesen. Ezek után biztosan zakkantnak néz majd.
- Köszönöm, de nem hiszem, hogy a nátha már utolért volna. Remélem nem is fog. - cseverészek. Kislányosan. A gondolatok a fejemben jelenleg eléggé ködösek és zavarosak. Arról nem is beszélve, hogy a szándék és a tényleges cselekvés gyakran elkerüli egymást, vagy párhuzamosan jár. Most őszintén remélem, hogy nem fog magamra hagyni. Ebben a kellemetlen szituációban egyetlen támaszomként szolgál. Lehet tőle kéne útbaigazítást is kérni majd. Most viszont egyelőre csak bámulom az arcát és tudom, hogy mondani akarok valamit, de még nem dolgoztam fel magamban pontosan, hogy micsodát is.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:

Privát stég és panzió - Page 2 C0ZoZJQPrivát stég és panzió - Page 2 GpS6FVnPrivát stég és panzió - Page 2 3wU54zxPrivát stég és panzió - Page 2 LhjXLFj

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Mr. Lepke Szer. 05 Szept. 2018, 03:44

A nő némán kérdőre von tekintetével, majd nekem jön, bocsánatot kér, majd eltávolodik, aztán mégis egy picit visszatáncol az esernyő alá. Úgy néz ki részeg, és ő is ugyanannyira tudja, hogy mit akar, mint én. Semennyire. Miért is jöttem ide? Abban a piros hajóban van valaki, akinek feltételezhetően kokainszállítmánya van. Itt kellett volna találkoznia az elosztóival, de vagy a dátumot néztem el, vagy simán csak az eső miatt lefújták az egész brahit. No mindegy. Remélem Emily, merthogy Emilynek hívják, nem vette észre, hogy most nem Mr. Lepke vagyok. Nincs nálam sem golyóálló mellény, sem a kampós puska, és maszk sem takarja az arcomat. Azt hiszem a könnyeim már feloldódtak az esőben. Én is innék egy olyan jó koktélt, de nem visz rá a lélek az alkoholra, elindítana valami rossz spirálon.

- A jó egészség fontos, tudja. Tehetek valamit esetleg önért? Olyan elveszettnek tűnik, kedveském. Csak az élet értelmét ne kérdezze, azt nem tudom megmondani.

_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 05 Szept. 2018, 04:05

DR. EMILY JOHANSON


Előtörténet
Foglalkozás: Tudós/Orvos
Helyszín: Privát stég és panzió, Brooklyn, New York
Résztvevők: Mr. Lepke

Nem is akarom tudni, hogy kívülről hogyan is nézhetek ki. Csak remélni tudom, hogy mindannak amit érzek, odakinn nincs nyoma. Azt sem tudom, hogy egyáltalán miért is törődök a kinézetemmel, hiszen nem szoktam. Pláne azóta nem, hogy így nézek ki, ahogy. Pedig némiképp most mégis zavarban vagyok az ázott ruhák miatt. Óvatosan megtapogatom az arcomat, hogy kiforrósodott-e, bár lehet más miatt van pír az arcomon. Nem tudom.
- Mit szólna egy kávéhoz? - fogalmam nincs miért ezt hoztam fel, hiszen útbaigazítást kéne kérnem, vagy hogy hívjon nekem egy taxit. Az is lehet, hogy míg nem figyeltem valamit belekevertek az italomba és azért vagyok ennyire szétszórt. - Igen, egy kávé jól esne. - mintha nem is az én szavaim lettek volna, pedig biztos voltam benne, hogy azt akartam kérni, hogy hívjunk egy taxit. Talán a fogalmak keveredtek össze a fejemben kicsit. Pedig az eső legalább enyhíthetett volna a dolgon.
- Itt lehet vajon kávét kapni? Ez a hely megfelel önnek? - mutogattam a közelben levő panzió irányába, talán kicsit túlságosan is aktívan, mintsem szerettem volna. Igazából a saját kezemet kellett lefognom ahhoz, hogy az önálló életre kelve ne mutogasson tovább. A helyzetem már így is kínos eléggé, nem kell tovább fokozni mindezt.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:

Privát stég és panzió - Page 2 C0ZoZJQPrivát stég és panzió - Page 2 GpS6FVnPrivát stég és panzió - Page 2 3wU54zxPrivát stég és panzió - Page 2 LhjXLFj

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Mr. Lepke Szer. 05 Szept. 2018, 04:23

Emily egyértelműen részeg, és kávéra invitál. Visszautasítsam? Elálljak az ajánlattól? Mi van, ha megsértem, vagy esetleg olyan gesztust teszek amit félreért, és akkor feljelent? Nem mintha nem találnám egzotikusságát csinosnak, de anyám úriembernek nevelt, nem pedig valami kíméletlen szoknyavadásznak.
Művészúr, pihegjen egy kicsit. Nézze logikusan a helyzetet. Emily egyértelmű rovarjellegzetességeket tudhat magán. No és Művészúr, mit csinálnak a bogarak az esőben?
Elbújnak? Mit akarsz, Mr. Lepke?
Elbújnak, úgy bizony. És cukorral táplálkoznak. És mit tudunk az alkoholról?
Kivonja a cukrot a szervezetből.
Naugye. Melegedjetek át a panzióban, és kérj neki egy kávét hat cukorral. Attól majd lenyugszik, leányos zavarában füllent valamit ami miatt hirtelen távoznia kell, te hagyod, menjen a dolgára, és akkor a méltóságod is megmarad, meg Emily méltóságát is megőrizted, és akkor egy kellemes emlék lehetsz egy idegen fejében. Nem köll túlbonyolítani az életet.
- Egy kávé jól esne. Sok cukorral. Vagy egy tea. De én nem ragaszkodom hozzá, nem kívánok alkalmatlankodni, nomeg - beszéd közben lépéseim bizonytalanul megindulnak - a kedvesed már biztos vár otthon, nem szeretnék rossz fényt vetni rád. Egy kávé, aztán... kitaláljuk, jó?
Hangsúlyom olyan bizonytalan, mintha azt latolgatnám, hogy a kék vagy a piros zsinórt kéne elvágni egy bombán. Nem is értek a bombákhoz,miért lennék ilyen helyzetben miért hasonlítanék én bombához egy nőt?

_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 05 Szept. 2018, 04:36

DR. EMILY JOHANSON


Előtörténet
Foglalkozás: Tudós/Orvos
Helyszín: Privát stég és panzió, Brooklyn, New York
Résztvevők: Mr. Lepke

Újabb hosszabb csend következik. Talán túl sokat akartam?Vagy esetleg valami rosszat mondtam? Nem az első alkalom lenne. A bogarakkal mindig is jobban "szót" értettem, mint az emberekkel. Vagy az is lehet, hogy mindössze csupán filozofikus alkat.
- Akkor kávé, vagy tea. A kitaláljuk rész tetszik. - fogalmam sincs, hogy miért ütött meg olyan hangsúlyt és hangszínt a hangom, amilyet a második mondatnál. Magasabb lett kicsit és kicsit komisz, vagy talán pimasz? Biztosan csak az alkohol. Azt viszont tudom, hogy belekaroltam Charlesba. Bizonytalan pillanatomban biztos támaszt nyújthatott. Viszont egyből nem indultam el, inkább kicsit jobban igénybe vettem a személyét, mint támaszt, miközben fél kézzel a magassarkúkat halásztam le a lábamról. Azok már amúgy is vizesek voltak, így a távolság a panzióig már nem oszt és nem szoroz abból a szempontból, hogy mezítláb teszem-e meg vagy sem.
- Nem akarom kitörni a bokám. Menjünk. - adtam magyarázatot a cselekedetemre, mintha csak valami rosszcsontiságot követtem volna el és játékosan meg is lóbáltam a lábbeliket, jelezve azoknak szörnyű nagy veszélyességét. Pedig talán én voltam csak veszélyes rájuk, meg önmagamra csupán. Aztán következett a mosoly és kicsit erősítve a korábbi karolást próbáltam meg lehetőleg egyenes vonalban és magabiztosan indulni el a célul vett létesítmény irányába. Reméltem, hogy nincsenek ott sokan és nem járatom le magam túlságosan, még úgy se, hogy nem is ismernek.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:

Privát stég és panzió - Page 2 C0ZoZJQPrivát stég és panzió - Page 2 GpS6FVnPrivát stég és panzió - Page 2 3wU54zxPrivát stég és panzió - Page 2 LhjXLFj

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Mr. Lepke Szer. 05 Szept. 2018, 04:48

Néha szerencsétlen oknyomozó újságírói énem elgondolkodik azon, hogy hogy a fenébe lehet, hogy ennyi emberrablás van New Yorkban, hiszen csak nem lehet egy olyan könnyű cselekedet, de sajnos tudomásul kell vennem, hogy de bizony, olyannyira nem nehéz, hogy elbambulás közben is lehet. Szépnek nem nevezném magam, csak olyan kis adagokban lehetek gusztusos, de a sármom úgy néz ki, kiegészítve kettő (három? négy? több?) koktéllal megtette a hatását. Pedig nem ezt akartam. Csak átnyújtani egy esernyőt. Segond. Közben ahogy belémkarol, a vér az arcomba szökik, és van valami megkapóan rosszkislányos abban, ahogyan leveszi a magassarkúját. Sosem értettem a magassarkú cipellőket, de talán ez pont egy olyan ruhadarab, amit azért találtak ki, hogy le lehessen venni, nem azért, hogy hordani lehessen. Van valami cinkos, de mégis ártatlan abban, ahogy az ember egy ki nem mondott öltözködési szabályt tud velük játszi könnyedséggel megszegni.
- Sajnálnám a bokáit, épp elég bajjal kell szembesülnie, kedves. Az eső is, meg én is. Az egyik kíméletlenül csepereg, a másik meg fecseg egyre.
Akármit csinálsz, nehogy keress egy párhuzamot arra, hogy az eső hogyan találja meg az utat a ruhák alá.
Szerencsére ha a karizmám nem is nagy, a karizmaim olyan elfogadhatóak, legalábbis ha Franket meg tudtam hánytatni anélkül, hogy mindketten elestünk volna, egy részeg leányzót is tudok navigálni velük. Leányzó? Inkább érett nő, velem egykorú lehet.
- Azért szabadjon megkérdeznem Emily, hogy miért így egyedül, éjnek évadján. Remélem, semmi baj nem történt.
A panzió ajtaja egyszerű várakozót és étkezdét rejt. Hála a magasságos Daonak, egyedül vagyunk, nem kell égő arccal magyarázkodnom. Az esernyőt összecsukom, mehet az esernyőtartóba, a kabát meg a fogasra, mintha otthon lennék. Talán túl határozottan is sikerült a mozdulat.
- Ülj le ide Emily, rendelek kávét.
Azt hiszem, elég udvarias vagyok, most akár kerek két perce is van megszökni. Kicsit elnyújtom a rendelést, hátha lassan gondolkodik, és ezért szökni is lassan tud. Két kávé. Tej? Tej. Nagyon sok cukor.

_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 05 Szept. 2018, 05:05

DR. EMILY JOHANSON


Előtörténet
Foglalkozás: Tudós/Orvos
Helyszín: Privát stég és panzió, Brooklyn, New York
Résztvevők: Mr. Lepke

Kivörösödik kicsit az arca miközben én a cipellőimmel babrálok. Talán lehet hogy lázas? Túl sokat álltunk az esőben? Majd ha később se változik és más jelek is lesznek esetleg megvizsgálom. Már ha jelenleg képes leszek értelmes diagnózist felállítani.
- A társaság egyáltalán nem, az eső nagyon zavar. - szólalok meg és kicsit közelebb húzódom mikor egy hidegebb csepp folyik végig a hátamon és ráz ki tőle a hideg. A panzió egyre kecsegtetőbb, már csak a száraz és meleg környezet miatt is.
- Csajos estének indult, de hamar egyedül maradtam magányomban. Aztán jött az eső és egy kedves idegenbe futottam. - ismét az a hanghordozás és még a beszédstílust is ahhoz igazítottam akaratomon kívül, amit a férfi használ. Viszont az már külön előny, hogy a panzióig gond nélkül eljutottunk és egészen üresen várt minket. Vagyis kettesben leszünk ezen az estén.
- De siess vissza. Nem szeretnék sokáig egyedül maradni. - talán a kellemes melegtől és száraz környezettől lehet, hogy némiképp doromboltam kicsit. Azt sem tudom, hogy mikor váltottunk tegezésre, de ez cseppet sem zavart, sőt így sokkal kellemesebb volt. A lábbeliket az asztal lába mellé tettem, a vizes táskát pedig az asztal szélére. Amíg pedig a társaságomat vártam a kávéval, addig azon kezdtem el gondolkodni, hogy talán jobb ötlet lenne, ha itt tölteném el az estét és holnap majd tiszta fejjel és kipihenten távozni. Viszont féltem kicsit egyedül egy idegen helyen, hiszen itt senkit se ismerek és még nem is biztos, hogy holnap nagyobb sikerrel járok a hazavezető út megtalálásában. Aztán a ruhám igazításával próbálkoztam, de az ázott fehér ingen nem segített semmi. Teljesen önálló és ragasztóhoz hasonlatos életet élt már. Bizonyára több meleg és szárítás kéne neki, hogy régi formáját visszanyerje.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:

Privát stég és panzió - Page 2 C0ZoZJQPrivát stég és panzió - Page 2 GpS6FVnPrivát stég és panzió - Page 2 3wU54zxPrivát stég és panzió - Page 2 LhjXLFj

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Mr. Lepke Szer. 05 Szept. 2018, 05:29

Lehet, hogy picit mellélőttem? Egyre jobban bizonyos vagyok benne, hogy Emily flörtöl velem. Nem mintha ellenemre lenne, de olyan sok minden játszhat közre ebben az egészben. Nézzük csak a tényeket. Bálspicces a hölgy, és valamiféle leányfürt utolsó magányosan maradt tagja. Nem szeretném, ha pusztán valaki komfortérzetének a mankója lennék...
Művészúr...
... miközben olyan aranyosan pislog rám, hát magányos vagyok én is, a válás is régen volt, az élet ritmusa sem pörög már abban az ütemben, mint régen, én meg itt találom magam egy ilyen helyzetben, egy olyanban, amivel nem is tudnék olyan sokmindent kezdeni, pedig talán még motivációm is lenne rá, miközben tisztában vagyok vele, hogy csak visszaélnék valaki más szomorúságával, pedig udvarias szeretnék lenni, és igazságtalannak sem tartom magam...
Művészúr...
De vajon magammal szemben igazságos vagyok? Melyik lenne a tisztességesebb, ha magára hagynám egy kávé után? Úgyis elég részeg, be fog aludni, de mi van, ha otthon várja valami barátja, akivel csak összeveszett, és ez az egész csajos este csak valami átverés, és... és...
Charles! Fecsegsz és dadogsz, ráadásul a fejedben teszed ezt, és nincs annál rosszabb, mikor valaki képzeletben fecseg és dadog. Egyébként is, kész a kávé.
- Ó, köszönöm, tartsa meg az aprót.
Még szerencse, hogy a módosabb ruháim vannak rajtam. Mondjuk nincs az a Gucci vagy Armani, aminek a renoméján ne rontana eleget egy kiadós elázás, de azért mégiscsak jobb selyemingben és brokátnyakkendőben gyámoltalannak lenni, mint Wal-Martos kuponos ruhákban. Valamivel el kell vennem a helyzet élét, mert már percek óta semmi értelmeset nem beszéltünk, mégis olyan kedves és mosolygós hozzám. Mint valami kiskamasz.
Akkor beszélj. Ne kérdezd, hogy mt, akármit. Adj neki pár percet, hogy egy kávé mellett rendezze a gondolatait. Mesélj neki a munkádról, vagy valami.
- Parancsolj Emily, a kávéd. Javaslom, hogy sok cukorral idd. Mondjuk hattal. Nekem sem ártana, ez az eső olyan tompa ködöt rakott az elmémre, hogy már észre sem veszem magam. Szóval, a teljes nevem Charles Amadeus Sage. Újságíró vagyok, és azért mentem ki éjnek évadján, hogy jó történeteket vadásszak, aztán most itt vagyunk. Oknyomozó riporterként dolgozom a Lone Gunmannél, és mindenféle kriminalisztikához kapcsolódó dolgokat szoktam felgöngyölíteni, de úgy néz ki, hogy ebben az ítéletidőben még a rosszarcok is otthon maradnak.
Fantasztikus, Művészúr. Rögtön a Lone Gunman? Most majd azt gondolja, valami flúgos összeesküvéselmélet kutatók vagyunk. A szomorú hír, hogy igaza lesz.
- Titokban reménykedem még, hogy összeakadunk valami rakoncátlan időjárásistennel vagy valami, mert lenne némi beolvasnivalóm így az elmúlt huszonhét év sérelmeiért. Az összes viharban töltött óra, amit a kocsiban várakozva töltöttem valami bekötőúton, meg minden elázott ruháért persze. Meg megköszönni neki, hogy találkoztunk. Bár nem vagyok olyan, mint egy jól sikerült csajos este, azért remélem a kávé ízlik.
Ne dadogj. Vegyél levegőt is néha.

_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 05 Szept. 2018, 05:52

DR. EMILY JOHANSON


Előtörténet
Foglalkozás: Tudós/Orvos
Helyszín: Privát stég és panzió, Brooklyn, New York
Résztvevők: Mr. Lepke

Ültem a még üres asztalnál és vártam. Nem tudtam, hogy mi tarthat ennyi ideig. Gondolkodtam azon, hogy talán az is lehet, hogy még csak most szedik a babot a kávéhoz. Vagy az is lehet, hogy csinos a pultos lány és leállt vele beszélgetni? Féltem, hogy megint egyedül maradok, de végül mégsem történt meg és újra volt társaságom. Mosolyogtam is emiatt rendesen.
- Köszönöm. - vettem el a kávét, a tanácsot nem fogadtam meg, csupán két cukorral fogom fogyasztani a meleg italt, hsizen hattal már túl édes lenne. Meg sem tudnám inni. Amikor magáról kezdett beszélni, akkor csak csüngtem a szavain. El is feledkeztem a kávé tényéről, csupán akkor "fedeztem" fel újra, mikor kicsit meglöktem és szinte kilöttyent a tartalma.
- Kriminalisztika? Ez roppant érdekesen hangzik. Én csupán tudós vagyok, aki a bogaraival foglalkozik. - araszoltam hozzá közelebb a székemmel. Lehet hogy azt is mondta, hogy melyik lapnál újságíró, csak nem hallottam, vagy nem is mondta, de nem akartam erre rákérdezni, hiszen ha mondta és nem figyeltem, akkor csak még nagyon zavart és kalamajkát okoznék, ha pedig nem mondta, akkor biztosan elmondja majd, vagy valahogy megtudakolom, hiszen most már a nevével is tisztában vagyok.
- Ugyan, a mai egész csajos estében te vagy a legjobb, ami történt. - csupán most veszem észre, hogy mennyire flörtölök, miközben a kávémból iszogatok, hiszen újra eszembe juttatták, hogy még az is létezik a világon. Közben pedig azt is megtudtam, hogy ez a férfi fiatalabb nálam. Kerek nyolc évvel. De ez nem is tudom, hogy felnőtteknél miért is lenne akadály bármiben. Egyáltalán miért gondolkodom én ilyesmin és mikor araszoltam egészen mellé a székemmel? Talán fázom kicsit. Ha képes lenne rá a bőröm biztosan libabőrös lennék mostanra. Két kezemmel fogom meg a kávésbögrét, hogy legalább az melegítsen egy kicsit.
- Remélem nem zavar, hogy velem kell töltsd itt az időt. - mondom bűnbánóan és félve pislantok fel rá. Közben a kinti hangos dörrenésre, ami az időjárás része, összerezzenek. Biztosan felerősödött odakint a vihar...

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:

Privát stég és panzió - Page 2 C0ZoZJQPrivát stég és panzió - Page 2 GpS6FVnPrivát stég és panzió - Page 2 3wU54zxPrivát stég és panzió - Page 2 LhjXLFj

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Mr. Lepke Szer. 05 Szept. 2018, 18:35

Az most már egészen bizonyos, hogy a hölgy flörtöl velem, és nem tudom, hogy hogyan is viszonyuljak ehhez a kérdéshez. Nem kívánok visszaélni a helyzetével, mert bár lehet, hogy magányos, de az életében egyelőre az elázott hajú ginger vagyok, aki adott neki egy esernyőt, és legjobb irodalmi ismereteim szerint ez kevés az igaz szerelemhez, a kamaszkoromat, és vele az egy éjszkáig tartó hevességet már rég magam mögött hagytam.

- Oknyomozó riporter, igen. A nagyrésze adatbázisokban turkászás, sztorivadászás, sajnos csak néha kerül az asztalra olyan történet, ami egyrészt igaz, másrészt valódi bűnöket segít feltárni. Néha a kezembe jut ez meg az, lebuktatni egy-két sikkasztót, de kevés, még várom az igazi nagy durranást. Az entomológia pedig kiváltképp érdekes tudomány, pláne, hogy nagyságrendileg az ízeltlábúak messze a legnépesebb élőlényfajta a Földön, nomeg kegyed egyediségét tekintve nem csodálom az érdeklődést. Ez amolyan önismereti út is, biológiai oldalról? Becsülendő dolog, ebben a világban elképesztően kevés az introspekció, kalapom emelem, ha ez az oka neki.

Vajon tudok annyit beszélni, hogy kijózanodjon? Lehet valami ételt is kéne rendelni. De félek, ha bedobnám az ötletet a pizzára, az felkérés keringőre, és az ellentétes hatást váltaná ki.

_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 05 Szept. 2018, 19:41

DR. EMILY JOHANSON


Előtörténet
Foglalkozás: Tudós/Orvos
Helyszín: Privát stég és panzió, Brooklyn, New York
Résztvevők: Mr. Lepke

Egyáltalán nem mondta, hogy zavarná az, hogy velem kell töltse az időt, aminek roppant örültem, így a munkáját érintő bővebb kifejtést is sokkal nyugodtabban és nagyobb odafigyeléssel hallgattam. Azt sajnáltam, hogy még nem találta meg a nagy durranást, amit minden újságíró kerget egész életében, de biztosan eljön majd annak is az ideje, hisz elég sok minden történik New Yorkban és az egész világban, és valahogy mindig ez a város a középpontja az egésznek.
- Igazából a biológia iránti szeretet hamarabb volt. A kinézetem igazából egy baleset okozta. Eredetileg csak zöld bőrszínt, hajszínt és szemszínt kaptam. Meg még néhány plusz dolgot. Aztán néhány hónapja egy darázscsípésnek köszönhetően ez a mostani kinézet lett belőle. - a magyarázat elején kissé nekidőltem a vállának, hiszen az kényelmes is volt, meg fel is melegített némiképp. Bár ez utóbbi lehet, hogy csak placebo volt a részemről, de ez mellékes. Amikor pedig a jelenlegi kinézetemről beszéltem, akkor ismét eltávolodtam és kitárt karokkal mutattam magam. Most már úgysem volt ami miatt "szégyenkeznem" hiszen eddig is volt bőven ideje és alkalma, hogy megnézzen magának mindent, amit az áttetszővé ázott fehér ing láthatóvá tett. Különben is, a különleges kinézet miatt emberi viszonylatban nem igazán lehetett meztelennek mondani.
- Ugyanakkor a biológia mellett általános orvosit is végeztem, és doktoráltam biológiából is. Ebből általában csak a biológiát gyakorlom aktívan, az orvosi azért van, mert szerettem egyrészt, másrészt hasznos is lehet. Ha nem jönnek be a bogarak, még dokinak elmehetek. - ismét a férfinek döltem, msot már nyugodtabban. Közben pedig a kávét is befejeztem. Igazából most nagyon bele se tudok gondolni, hogy lesz-e valami különösebb hatása az alkohol és kávé kettősnek. Talán nem leszek olyan hamar álmos, vagy ilyesmi. De legalább a társaság jó és a fejemet is a vállára hajthatom.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:

Privát stég és panzió - Page 2 C0ZoZJQPrivát stég és panzió - Page 2 GpS6FVnPrivát stég és panzió - Page 2 3wU54zxPrivát stég és panzió - Page 2 LhjXLFj

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Mr. Lepke Szer. 05 Szept. 2018, 20:16

Orvos, és rám támaszkodik. Rám támaszkodik, és orvos, nomeg biológus. Bizonyára tudása hasznos lehet kikutatni a csapvízben található tudatállapot módosító szereket, amikkel a kormány nyugton tartja a lázongó társadalmat. New York méltán híres a magas nem emberi populációjáról, nomeg arról, hogy ezeket nehéz irányítani. Nem véletlenül tart fenn itt a SHIELD egy teljes városrészt olyan katonai erővel, amikkel a volt kisebb afrikai országok egész csokrát lehetne megszállás alatt tartani.
A csapvízről esetleg megkérdezheted. Részeg.
Van fontosabb dolgunk is. A méltóság.
Akkor legyen a méltóság, Művészúr. Én csak a lehetőségeket vázolom.

- Tudja kedves Emily, az emberi genomban rejlő potenciál egy izgalmas dolog, az orvoslás meg talán a legbecsesebb szakmák egyike. Hadd szabadjon azonban megjegyeznem, hogy éppen egy idegen vállának támaszkodik, és legjobb emlékeim szerint húsz perce ismerjük egymást, tudomén, hogy a mai világban már nincsenek határok, de egy ilyen felsőosztálybeli hölgynek mint ön...
Ne dadogj.
- Szóval én nem szeretnék alkalmatlankodni, sem visszaélni kegyed állapotával. Egy idegen újságíró vagyok önnek, és nem szeretném, ha bűntudatot vagy megbánást keltenék magában, amiért egy eső miatt csak úgy... szóval érti. Szeretném, ha jó emlék... tudja, én, nem mintha nem tartanám... mit fog szólni ehhez kegyed szerelme?
Dadogsz. Most már mindegy.

_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 05 Szept. 2018, 20:33

DR. EMILY JOHANSON


Előtörténet
Foglalkozás: Tudós/Orvos
Helyszín: Privát stég és panzió, Brooklyn, New York
Résztvevők: Mr. Lepke

Dadogni kezdett. Ráadásul rendkívül aranyosan csinálta, már már úgy, ahogy azt az iskolás fiúk teszik. Vajon ennyire nagy benyomást tettem volna rá? Igazából úgy éreztem, mintha csak bizonytalan lenne és nem elutasító. Máskülönben kiszabadította volna a vállát, vagy még korábban más lépéseket tett volna, mintsem most.
- Nem is vagy idegen, hiszen tudom a nevedet, az alatt a húsz perc alatt pedig elég sokat megtudtunk egymásról. Egyedülálló vagyok, így az a bizonyos "szerelmem" aligha tudna bármit is szólni. Arról nem is beszélve, hogy nagyon hízelgő és udvarias részedről, hogy aggódsz értem. Az ilyen derék és becsületes emberek... vonzóak. -  fel kellett csimpaszkodnom kicsit a vállára, hogy a magasságkülönbséget kettőnk között orvosolni tudjam. Ezzel pedig az járt, hogy egyrészt egészen rá támaszkodtam, vagyis ha nagyobbat mozdul valószínűleg elvesztem az egyensúlyomat, valamint elég közel kerültem az arcához. A végére már cirógatni is kezdtem az arcát öntudatlanul, finoman, az ujjaim hegyével.
- Nem hisze, hogy olyan ember lennél, aki magára hagy egy bőrig ázott nőt egy olyan környezetbe, ahol semmit és senkit nem ismer. Ráadásul hiányolná a biztonságot nyújtó társaságodat. - a szavak csak úgy jöttek és amennyire lehetőségem volt közelebb is araszoltam hozzá. Leginkább arra kellett figyeljek, hogy az egy kezem, amivel támaszkodtam a vállára, ne csússzon meg vagy hasonló, hiszen akkor valószínűleg egész súlyommal ráesek Charlesra.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:

Privát stég és panzió - Page 2 C0ZoZJQPrivát stég és panzió - Page 2 GpS6FVnPrivát stég és panzió - Page 2 3wU54zxPrivát stég és panzió - Page 2 LhjXLFj

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Mr. Lepke Szer. 05 Szept. 2018, 20:48

Atyavilág, mi történik, Lepke? Ez most tényleg azt csinálja, amit gondolok, hogy csinál? Egyedülálló részeg nő az éjszakában rámmászik, csinálj valamit!
Én?
Te! Hogyan utasítsam rendre ezt a csalárd lelket anélkül, hogy megbántanám? Olyan törékenynek tűnik, semmi rosszat nem akar, de ez mégis lassan már az én laza erkölcseim ellen is van, mégsem hagyhatom, hogy csak úgy elcsavarják a fejemet! Lehet, hogy kormányalkalmazott vagy valami, egy kém, akit rámküldtek, Lily bérelte fel, hogy elbánjon velem, amiért megbántottam, vagy ami mégrosszabb, az önkormányzatnak dolgozik!
Ugye tudod, hogy milyen az, ha én rendezem le az ügyeidet? Nem panaszkodhatsz utána.
Nem akarom, hogy bármelyikünk erkölcsén csorba essen, és nem tudom, hogy mit csináljak Lepke, és...
Miszter Lepke, ha kérhetem, Művészúr.
Szóval Miszter Lepke, légy oly kedves, csinálj valamit, engem nem ilyennek neveltek, én ezt az egészet nem akartam, csak pár drogdílert akartam nyakoncsípni az éjszakában, erre most itt a nyakamba szabadul valami sokkal veszélyesebb!
Művészúr, nyugalom. Csak egy részeg magányos lány, akit hoppon hagytak a barátnői, akik már mind valami izmos, jóképű fiatalember ágyában mulatják az éjszakát. Biztos nem akarsz te is az egyik lenni?
Én? Mozi! Virágok, és kellemes tengerparti séták, valami olasz étterem gyertyával, és hetvenes évekbeli francia sanzonzenével, nem pedig gin-tonic illatú könnyen jövő, s könnyen rohanó durrbele szerelmet akarok! Kérve kérlek, csinálj valamit!
Ám legyen.

Vajon észreveszi a hirtelen megfeszülő izmaimat, vagy azt, hogy a tekintetem és a testtartásom is megváltozik, amikor Miszter Lepke kerül elő, hogy megoldja a problémáimat? Dehát Miszter Lepke nem létezik, őt én álmodtam meg, és most azt fogom álmodni, hogy megoldja a bajaimat. De mit is? Ülő helyzetemből olyan hirtelen pattanok fel, hogy félő, hogy felborítom a lányt, így karjaimat kinyújtva a vállainál támasztom meg, hogy ne essen hirtelen össze. A hangsúlyom más. Miszter Lepke máshogy beszél, mint én. A lejtése erősebb, talán a hangja egy picit mélyebb is, és nem dadog, de nem ám, nem úgy, mint én.

- Emily. Egy nagyon eszes és vonzó nő vagy, akinek bájain az eső csak javított, és aki még a bálspiccességet is elegánsan, de mégis pikánsan mutatja. Ne tedd ezt velem, kérlek, engem udvariasságra és mértékletességre, bölcsességre és egyenes tartásra neveltek, és biztos vagyok benne, hogy téged is. Ha félsz és magányos vagy, azon szívesen segítek, de ne csavard el a fejem, mert azt nem szeretném. Partnert keresek, nem játszótársat, és neked is ezt ajánlom.

Ú, ez egy kicsit erős volt, Miszter Lepke. Le fogja tépni a fejemet, és belepetézik a hipotalamuszomba, vagy valami. Hány kijárat van? Csak egy? Szentséges Dao!

_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 05 Szept. 2018, 21:11

DR. EMILY JOHANSON


Előtörténet
Foglalkozás: Tudós/Orvos
Helyszín: Privát stég és panzió, Brooklyn, New York
Résztvevők: Mr. Lepke

Egy teljes tized másodpercig, vagy talán kisivel tovább, úgy érzem magam, mintha csak a levegőbe lebegnék, ezt követően pedig a zuhanás érzése következik. Valószínűleg normális esetben már megtettem volna a lépéseket annak érdekében, hogy biztosítsam azt, hogy nem esek el. Ha más nincs, hát plusz végtagok használatával. Most azonban az alkohol némileg tompította az ösztöneimet, már ami a túlélést illette, és ugyanakkor itt volt Charles akiben megbíztam annyira, hogy nem feltételeztem annak a tényét, hogy hagyni fogja, hogy elessek, vagy épp, hogy ő okozzon sérülést. Ez be is igazolódott, amikor az erős kezek megfogták a vállaimat, ezzel megakadályozva azt, hogy elessek.
- Az állapotom nem olyan súlyos, hogy olyan döntést hozzak, amit később megbánnék. Holnap maximum fejfájással ébredek és nem részleges amnéziával. A tetteim és a szándékaim mind a kölcsönös vonzalom fényében születtek és születnek. Ha nem feltételezném mindazt a jót és biztonságot rólad, amire tanítottak, akkor már rég elváltak volna az útjaink. Mindketten felnőttek vagyunk, ami eddig is történt, az lehet, hogy gyermekeknek csak játék a határok és a világ megismerése felé, de számunkra valóság. - habár a hangom maradt a doromboló, de most komolyabb és összeszedettebb élt is kapott. Közben pedig a kezeimet finoman és kedvesen az övéi köré fontam. Tisztában vagoyk vele, hogy nem vagyok józan, de ez nem jelenti azt, hogy olyan döntéseket hoznék meg, amiket nem akarok meghozni. Lehet, hogy a megközelítési mód változott volna, vagy félénkebb, visszahúzódóbb lettem volna teljesen tiszta fejjel, de lehet, hogy pont az a kevés alkohol ami segített, hogy jó irányba forduljanak az események, egy jobb kimenetel felé.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:

Privát stég és panzió - Page 2 C0ZoZJQPrivát stég és panzió - Page 2 GpS6FVnPrivát stég és panzió - Page 2 3wU54zxPrivát stég és panzió - Page 2 LhjXLFj

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Mr. Lepke Szer. 05 Szept. 2018, 21:23

Tessék Charles, innentől a tied. Megkaptad a választ, amit akartál, nem? Nem pusztán az illumináltság beszél a hölgyből. Én azt hiszem, tényleg magányos lehet. Bizonyára nem tanították meg rendesen udvarolni, azért ilyen úthenger a stílusa. Még elő sem került a költészet, vagy a zene!
Hajj-hajj, Miszter Lepke, ne most hagyj magamra! Lepke? Lepke? Ennyi. Magamra maradtam. Itt van egy lány előttem, aki úgy néz rám, mintha én lennék a legcsodálatosabb dolog a földön az előre szeletelt zacskós kenyér feltalálása óta, és bizonygatja nekem, hogy mennyire tudatos mindaz, amit csinál. Miben kételkedem pontosan? Jah igen! Magamban. Nem hiszem, hogy akarom én ezt, nekem ez még mindig túl gyors. Ezt kéne valahogy szépen megfogalmaznom neki, nemdebár, Miszter Lepke? Elfelejtettem, hogy nem vagy itt, hogy most éppen nem vetítem a problémáimat, csak megfeneklettem ennen gyalázatomban.

- Értem én Emily, de... nekem ez túl gyors. Vannak dolgok, amiket még nem hagytam magam mögött. Személyek, tudod. Két zsák probléma vagyok ám, és meglehetősen kevéssé alkalmas arra, hogy csak úgy felüdüljek, hiába mosolyogtak rám rég utoljára. A felnőtt énem azt mondja, hogy lassítsak, mert kisiklok. Mármint így érzelmileg. Nem tudok rólad semmit, azon túl, hogy érdekes munkát végzel, és a külsőd izgalmasabb mint... nah, érted. Alapnak jó, de kevés. Inkább most csacsogj te egy kicsit, ha tényleg kedvelsz, ne hagyd, hogy a gyalázat erőt vegyen rajtam.

A kezemet cirógatja. Nekem a fizikai kontaktús túl hirtelen, túl gyors. Szép lassan eleresztem, és visszaülök a kávém mellé. Pontosabban a kávésbögrém mellé. Nincs már benne, csak némi ázott cukor az alján.

_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 05 Szept. 2018, 21:43

DR. EMILY JOHANSON


Előtörténet
Foglalkozás: Tudós/Orvos
Helyszín: Privát stég és panzió, Brooklyn, New York
Résztvevők: Mr. Lepke

Hoppon lettem hagyva. Nem csak szavakban, hanem fizikailag is, hiszen elengedi a vállaimat és kiszabadítja magát. Majd leül a kávéja mellé. Azt hiszem ez a pillanatnyi törés elegendő sokk volt ahhoz, hogy józanabbul nézzem a dolgokat. Legalábbis már nem érzem annyira szétszórtnak magam, inkább vagyok a környezetemmel is tisztábban és zavaróbb a vizes ruha rajtam.
- Nem vagyok túl jó a csevegésben. Ha rovarokról és ízeltlábúakról van szó, akkor több oldalas téziseket, vagy kutatómunkát is tudok írni. Az emberekkel mindez jóval nehezebb. Csupán egy hétköznapi nő vagyok, aki tudományokból keresi a kenyerét és az emberiség jövőjét valamint a kis állatkákról alkotott véleményét kívánja megváltoztatni. Időnként elszakadok a sokszor tizenhat vagy húsz órákon át tartó munka mellől, hogy ne csak a hivatásomnak szenteljem az életem, hanem emberekkel is találkozzak, megismerjem őket, megkedveljem. Vagy tudom is én. - ülök le végül a Charles mellett levő székre és mindössze csak a fejemet döntöm a vállának miközben beszélek. Hiszen azt kívánta, hogy csevegjek és beszéljek magamról, mert túl gyors az, hogy két részben ismeretlen, eleget téve a kölcsönös vonzalomnak élvezzék egymás társaságát.
- Igazából lehet tényleg csupán rossz döntéseket hozok és jobb lenne ha kivennék egy szobát és elmennék aludni. Abból biztos nem származhat semmi. Se jó, se rossz. - húzom fel a térdeimet és karolom át őket. Pillanatnyilag fogalmam sincs arról, hogy merre lehet a cipőm, de most nem is érdekel. Charles mellől viszont egyelőre nem mozdulok el. A válla kellemesen meleg és mégis csak ő az, akit ismerek is itt. Amíg nem feltétlen muszáj, nem indulok.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:

Privát stég és panzió - Page 2 C0ZoZJQPrivát stég és panzió - Page 2 GpS6FVnPrivát stég és panzió - Page 2 3wU54zxPrivát stég és panzió - Page 2 LhjXLFj

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Mr. Lepke Szer. 05 Szept. 2018, 23:06

MR. LEPKE - Charles Amadeus Sage


Szegény lány, most bizonyosan szenved, hogy én így bősz módon hoppon mertem hagyni. Pedig esküszöm, én nem is hagytam hoppon, csak a sebesség, tudjátok, az volt nekem sok. Én el szeretném érni, hogy értelmes emberi kapcsolataim legyenek, pedig nem jutott belőlük túl sok a mostani időkben, amióta Lily... hát na, elvált. Legalább nem az oltárnál tette, volt pár boldog évünk együtt. De én nem szeretném ezt a lányt bántani, szegény párának a lelke bizonyosan sérült a hosszú, monotonitásában az életnek, ahogy a karrierizmus kiölte belőle azt a kevés emberséget is, ami még maradt neki, most meg úgy ragaszkodik ahhoz a kevéske élethez, amit én tudok neki nyújtani, mintha... nem is találok szavakat.
Művészúr, az orránál fogva vezet téged. Ez nem baj, nagyon aranyos, de ez ilyen gimnáziumi kislányos rutin. Csak óvatosan.
Mit szeret? Ja igen, a bogarakat. Ez vajon nála a hiúság egyik formája, ez egy olyan dolog, ami az ennen magának való legitimizálása, vagy egy útkeresés a részéről? Azt hiszem az introspekcióját már megdícsértem. Most valami más kell. Leülünk, és ismét a vállamra támasztja a fejét, meg kifogásokat keres, hogy legjobb lenne, ha hazamenne.

- Lehet, hogy jó lenne ha hazamennél, de örülnék, ha előtte mesélnél még a bogarakról. Meg rovarokról. Azokról a dolgokról, amik tetszenek neked, mert olyan sok szörnyűség van ebben a világban, legalább lehetne valami szép is előtte. Meg találkozhatunk újra is egyébként, jó lenne úgy kávézni, hogy nem vagyunk bőrig eláz... a tied bőrnek számít? Á hagyjuk, szóval hogy nem vagyunk elázva. Ehm... igen, ez az, mesélj valami szépet.


_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Emily Johanson Csüt. 06 Szept. 2018, 23:18

DR. EMILY JOHANSON


Előtörténet
Foglalkozás: Tudós/Orvos
Helyszín: Privát stég és panzió, Brooklyn, New York
Résztvevők: Mr. Lepke

- Szerintem ebben az órában, ilyen állapotban nem mennék haza. Leghamarabb itt vennék ki egy szobát, végtére is ez valami panzióféle. A bőröm leginkább kinézetben hasonlít a rovarokéhoz, bogarakéhoz, funkciálisan ugyan úgy működik, mint az emberi bőr. Ugyan úgy működik a tapintás, hasonló módon sérült, maximum csak nagyon kevéssel nagyobb az ellenállása. - most már sokkal könnyebb volt a beszéd, mint korábban, hisz kevésbé kellett amiatt aggódnom, hogy összeakad a nyelvem. Persze komoly szakszavakkal vagy latin kifejezésekkel nem próbálkoztam volna meg, mert akkor lehet, hogy orvost kellett volna hívni a kibogozáshoz. A bőrömet érintő felvetés megválaszolása alatt kinyújtottam az egyik karomat és a másik kezemmel picit megcsíptem a bőrömet, hogy láthassa a hasonlóságot. Lehet később jobban fog hasonlítani az állatokéra, de egyelőre ezt is elég nehéz megszokni.
- Ami a bogarakat illeti, legyél kicsit specifikusabb. Csak a bogarak között 1 millió faj létezik, és ezek azok, amik ismert fajok. Maguk az ízeltlábúak, amikbe a bogarak is tartoznak, az összflóra és fauna kétharmadát teszik ki, úgyhogy biztosabb, ha kitérsz valamire ebből a nagy számból. Én se kutatom egyszerre az összes fajt, általában csak egy vagy két fajjal foglalkozom egyszerre és az is több hetes vagy hónapos munkát jelent, még a legjobb felszerelésekkel is. Meg szeretek alapos lenni a munkámban. - erről könnyű volt beszélnem, hiszen minden természetes és mindennapos volt számomra. A saját kutatásomra szándékosan nem tértem ki, hiszen arról tilos beszélnem. Mindössze arról beszélhetek, amit már publikáltam, de azt általában az interneten vagy szaklapokban ő maga is megtalálhatja. A kutatásaim pedig addig, amíg nem kerülnek publikálásra elsősorban a saját titkom, valamint ebből kifolyólag a cég titka is, ahol dolgozom.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:

Privát stég és panzió - Page 2 C0ZoZJQPrivát stég és panzió - Page 2 GpS6FVnPrivát stég és panzió - Page 2 3wU54zxPrivát stég és panzió - Page 2 LhjXLFj

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Mr. Lepke Csüt. 06 Szept. 2018, 23:40

MR. LEPKE - Charles Amadeus Sage


Figyelemmel kísérem, ahogy a lány a bőréről magyaráz, és illusztrálja is a mondottakat, olyan érdekes az elszíneződése. Vajon fog kitint növeszteni? Rendben, igazad van Miszter Lepke, nem fogom színlelni, hogy bármennyit is konyítanék az entomológiához. Azt hiszem, a fejem már a Nyolcadik utas a Halál című filmklasszisból idéz részleteket, és állítja be tudományos információknak. Az oknyomozói riporter lét hátránya, annyi forrásból dolgozol, és ezek oly része dörgedelmes sületlenség meg blődség, hogy nehéz kiválasztani belőle az igazit.

- Azt említetted, baleset volt. Biztos meg lehettél ijedve az elején, de ahogy látom, most már a kuriózumot meg az érdekességet látod benne. Vagy hát lehet, hogy én látom benne a kuriózumot. Bocsáss meg, ha tudásom téves kissé az állatvilágot illetően, biológiából mindig kettes voltam. Én eredeti szakmám szerint informatikus vagyok, tudod. Kocka, ha úgy tetszik. De lemaradtam picit, mikor a... mikor a köd ráereszkedett a városra. Meg ott van az Örök Birodalom technológiája, és még ki tudja, micsoda. Maradt az újságírás nekem. Tudósként biztos egyszerűbb, mindig van mit felfedezni, meg csinálni. Még a balesetek is új irányokat mutatnak inkább, minthogy régit zárjanak le.

Én is ráhajtom a fejem a lányéra, ahogy belemélyedek saját tragédiámba. Talán lehet nem kéne traktálnom a lányt a saját gyalázatommal, nem kéne lerángatni oda, ahonnan még én sem tudtam kijönni. Csak kirepülni. De az sem én voltam, hanem Miszter Lepke.


_________________
és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
Mr. Lepke
Mr. Lepke
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Mr. Lepke
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Emily Johanson Pént. 07 Szept. 2018, 00:38

DR. EMILY JOHANSON


Előtörténet
Foglalkozás: Tudós/Orvos
Helyszín: Privát stég és panzió, Brooklyn, New York
Résztvevők: Mr. Lepke

- Ha a tudósoknak olyan egyszerű lenne, akkor mindenki az lenne. Igazából mi mindig folyamatos hajtásban élünk. Folyton tisztában kell lenned az új technológiákkal, a profilodon belüli kutatások teljes anyagával, még azzal is, amit aznap publikálnak, és természetesen folyamatosan és minél kisebb időközönként publikálnod kell, még azelőtt, hogy bárki más megtenné ugyan azt. Vagy éppen jobban és pontosabban, mint bárki más. - fogalmam sincs arról, hogy milyen lehet az újságírók élete, feltehetőleg őket is hajtja a határidő meg a versengés, de az bizonyos volt, hogy amit én elmondtam, az csak a tört része és leegyszerűsített változata annak, ami nálunk ténylegesen folyik. Mindezek mellé bejönnek az intrikák, az interjúk, a sajtótájékoztatók meg a nagy áttörések és felfedezések. Csak, hogy a díjakról már ne is beszéljek.
- A balesetet követően egy kórházban ébredtem. Rendkívül ijesztő volt elsőre mindaz, ami történt velem és amire képes voltam. Igazából sokáig nem is figyeltem arra, hogy miket is tudok és mik a határaim. Azzal csak később kezdtem el foglalkozni. Ahogy most újra meg kell ezt tennem a "fejlődést" követően. Igazából valószínűleg a frászt hoznám rád, ha megcsókolnálak. - kicsit könnyebb volt beszélni az életemet megváltoztató balesetről, egyrészt mert már rég történt, másrészt mert a fejét az enyémre hajtotta. Elég sok időbe és szócséplésembe került mindez, de örültem neki. Az utolsó mondatnál már kuncogtam is kicsit. Nem is tudom, hogy csókoltam-e meg valaki azóta, hogy ilyen vagyok, így fogalmam sincs arról, hogy miként reagálna arra valaki, hogy csáprágóim is vannak.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:

Privát stég és panzió - Page 2 C0ZoZJQPrivát stég és panzió - Page 2 GpS6FVnPrivát stég és panzió - Page 2 3wU54zxPrivát stég és panzió - Page 2 LhjXLFj

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát stég és panzió - Page 2 Empty Re: Privát stég és panzió

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.