A kikötő nézelődő partja

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

A kikötő nézelődő partja - Page 4 Empty Re: A kikötő nézelődő partja

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 21 Jún. 2016, 21:40

~Golden Maiden, Ralf Shaw magánjátéka~


Azt mondja két szó, mire kíváncsian várom a folytatást, tényleg két szót mond, az egyik többet magyaráz meg, mint a másik. Lehet, hogy tudják, hogy érdeklődök Apokalipszis tanításai iránt? Lehet, hogy ez az egész egy teszt, hogy felvegyenek? Végül is, meg tudom védeni magam, és akár el is mehetnék a csajjal, hogy utána járjak a dolognak. Nem egy nagy szám az életem, és örökre utálnám magam, ha most ezt az esélyt elszalasztanám, ha pedig meghalok, hát ez van, nem fog senki hiányozni. Megvonom a vállam.
- Apokalipszis érdekel, és ahogy legutóbb néztem, nem túl nehéz bekerülni lovasnak. Legalábbis a két zseni, aki képes volt megtámadni minket, aztán lelépni két kővel helyettünk, és azt se várták meg, hogy akkor csatlakozhassak, nagyon ezt mutatták. Vigyél magaddal. - mondom, nem hangzik kérésnek, de ez valószínűleg azért van, mert izgatott lettem. Itt a nagy esély, most nincs idő finomkodni meg udvariaskodni. Ha tényleg el tud vinni, akkor itt a lehetőség, éljünk vele, tűnjünk el mielőtt ideér a SHIELD, és majd lerendezzük ezt az egészet később.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

A kikötő nézelődő partja - Page 4 Empty Re: A kikötő nézelődő partja

Témanyitás by Serenity Csüt. 23 Jún. 2016, 22:20





Golden Maiden
 Előtörténet
Játék: kikötő, szabadjáték
Társ(ak): Ralf Shaw
Szinte nevetésben török ki annak hallatán, hogy mennyire megváltozik a hozzáállása a dologhoz a két szó hallatán, de tényleg nehéz visszafogni magam. Az, hogy nem vág értetlen képet, sőt még hozzáfűzni valója is van a dologhoz, az azt jelenti, hogy tájékozott valamelyest a témába. Ez jó, legalább ezt a beszélgetést megspórolta nekem.
- Abból lesz lovas aki életben marad, legyen az az eszének vagy az erejének köszönhető. A nekik kiadott parancsokról és, hogy azt hogyan teljesítik pedig nem igen lehet beleszólásunk. Az erősebb győz, emlékszel? - tartottam szóval, miközben előhalásztam a kütyüt az egyik zsebemből, amit azért kaptam, hogy értesíthessenek, hogy hova kell mennem, illetve most már mennünk, ahhoz, hogy visszatérhessünk a városba. Ami azt illeti, már meg is van, csak el kell jutni oda.
- Amennyiben tényleg arra az elhatározásra jutottál, hogy velem akarsz tartani akkor követned kell. Gondolom tisztában vagy vele, hogy ez a hely nem alkalmas ahhoz, hogy véghezvigyük a nagy lelépésünket. Erre a helyre kell mennünk. - dobom oda neki a kis ketyerét, hogy ő is megnézegethesse a helyet, hisz mégsem lenne egészséges kimondani, mert ki tudja, hogy ki mint hallgatózik errefelé. A lényeg, hogy ezután ha követ akkor a házba elérve egy kis teleportálás következik. Fogalmam sincs, hogy mennyire van az ilyen helyváltoztatáshoz hozzászokva, leghamarabb a végén majd kidobja a taccsot. Ez ilyen. A bővebb felvilágosítást pedig majd ráhagyom az illetékesekre. Én begyűjtöttem, ők kupálják ki.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Energiamanipuláció. Mutációjának elsődleges megnyilvánulási formája teljes mértékben fizikai, ugyanis már születésétől kezdve az agya helyett, egy miniatűr csillag található. A csillag által generált kozmikus energiát pedig különböző módon képes felhasználni (nem egyszerre, külön-külön, a váltáshoz koncentráció szükséges):
- 750kg erő kifejtése
- 100 km/h-ás repülés/futás
- energiamező generálása, 1 tonnás erőnek áll ellen, vagy 2-3 pisztolygolyónak megszűnés előtt (folyamatos koncentrációt igényel)
- a regenerációt az emberi maximum kétszeresére növelni (koncentrációval)
- Tőr x 2
Köszöntem a játékot! Smile
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

A kikötő nézelődő partja - Page 4 Empty Re: A kikötő nézelődő partja

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 24 Jún. 2016, 21:29

~Golden Maiden, Ralf Shaw magánjátéka~


Védi a lovasokat, hogy nem az eszükért választják őket, hát igaz ami igaz, ezt vettem észre. Azért az erő mellé nem baj, ha ész is társul, úgy lesz valaki igazán jó harcos, legalábbis szerintem. Közben a zsebében matat, továbbra is figyelem, számítok egy utolsó pillanatban érkező támadásra, de nem ez történik, csupán idedob nekem valamit, és egy pillanatra nem gondolok bele, hogy akár gránát, vagy bármi ártalmas dolog is lehet, egyszerűen csak reflexszerűen elkapom, és megnézem. Egy hely van megjelölve rajta, ezt mondta is mielőtt idedobta, hogy ide kell mennünk, innen juthatunk a klánhoz, mire bólintok, miután megnéztem, és visszadobom neki, elvégre az övé, és nem az enyém. Természetesen mindezek után követem, nem csinálok segget a számból, és a házba érve elteleportálnak bennünket, őt vissza oda ahonnan jött, és bár én is ugyan oda tartok, számomra ez nem az otthon, hanem egy új élet, sőt az is lehet, hogy maga a megváltás.

Credit:PIERROT

Köszönöm a játékot!

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

A kikötő nézelődő partja - Page 4 Empty Re: A kikötő nézelődő partja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.