Random

2 / 18 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Caedes Szer. 05 Jún. 2013, 10:58

-nyomoronc kis aljasok. Könnyű egy ellen, főleg, ilyen hatalmakkal.
Ekkor már a földön voltam, és elvesztettem a kardomat, meg mutatták, hogy mik is ők, és szépen egy óvatlan percemben csapdába ejtettek. Szép már, ügyes vagy mondhatom, gondoltam magamban, hogy csak így hagytam magam csapdába csalni. Majd a kis nyomoronc gyerek a vezérük, megint nagy képüsködik.
-Gyáva vagy kis gyerek, ha csak így mersz ki állni mások ellen. Túlerőben és csalással. Ez a gyávák műfaja.
Közben az indákat próbáltam elszakítani, meg lazítani, hogy kiszabaduljak.

_________________
Random - Page 2 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 11 Jún. 2013, 17:28

Helyszín: Mocsár
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)
A nő válaszol az emlékezés siettetéséről szóló kérdésedre.
- Ebben csak az idő segíthet, de az is segít, hogy a személyes tárgyaidat nézegeted, arról is be szoktak ugrani emlékek. Más mód nincs.
Jegyzi meg a nő. Azonban ez a módszer most nem vált be, sajnos nem ugrott fel újabb emlékkép a múltadból.
Miután újra megnézted a felszerelésedet Jack szólalt meg.
- A magad ura vagy cimbora, arra mész amerre szeretnél. Minden út előre visz, ha más irányba nem is akkor bajba biztos. Én minden esetre távozom. Van még egy kis elintéznivalóm Duwnszban. Ha van kedved Soap velem tarthatsz.
Veti fel az ötletet Jack, majd veled vagy nélküled, indul el Duvnszba.

Helyszín: Az erdőben a vízesés mellett.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)
A farkast telibe találod és egy utolsó nyüszítést hallasz, miközben az kileheli a lelkét, de nincs időd sokáig töprengeni, mert a másik két farkas rögtön rád támad. Az egyik a bal, a másik a jobb karodba mélyeszti fogait. Asebek most már kezdenek a tűréshatár közeli mértékben fájni. A sebed nem vérzik továbbra sem, de kezd rosszullét kerülgetni és nemcsak az éhségtől. Rájössz, hogyha nem is vérzel el, akkor majd az ájulás közbeni tehetetlenség okozza majd a veszted. Ki kell találnod valamit, méghozzá gyorsan.

Heyszín:Kanox városa(sivatagos terület)este
Résztvevő:Michel Corbet (Caedes)
A vezér gyerek, csak nevet miközben hallgatna a szavaid.
- Ez nem csalás, hanem a hatalom eredményes használata.
Mondja, majd egy nyögést hallatszik a vezér mögül. Ha figyeltél, láthattad a srác mellett, hogy a "védtelen" ágyékon könyökölte az őt tartót, majd feléd rohan.
- Fuss!
Kiáltja, majd földhöz vág valamit, mire nagy füst támad. Mielőtt megkérdezhetnéd hogyan is futhatnál, a srác átugrik feletted, közben pedig elvágja egy mozdulattal a lábadra tekeredett indákat.
Tudod hogy célszerű menekülőre fogni a dolgot.
Ha futsz, a srác is fut veled, ha nem, akkor ott marad. De a mentésre a reakciójuk mindkét esetben ugyanolyan lesz. A két nimfa kinyúl a srácért, majd kirántják annak lábait, akkora sunggal rántják meg, hogy a srác bevágja a fejét érkezéskor és így a nimfák magukhoz húzzák, míg a srác teljesen tehetetlen.
Akármit is teszel, a szemed sarkából még egy zavaró tényezőre leszel figyelmes. Egy galamb röppen ki a szomszédos házból és száll tova az éjszakába.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 2 Mudch0 Random - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Kedd 11 Jún. 2013, 21:00

- Értem hát most semmi de majd csak lesz valami emlék minden esetre köszönöm a segítséget ! Majd próbálok körbe kérdezni hát ha ismer valaki.
Hallgatom mit beszélnek és eközben érzem feltörekvő haragomat és elkezdek képzelegni milyen lenne ha egyikükön átszúrnám a kardomat a másikat fejbe lőném és kirabolnám őket...
Kezdtem magam feszültnek érezni és kezdett vissza térni az igazi mi voltam és a félős "nem tudom ki vagyok" eltűnni. Vissza fogtam magam majd az invitálásra is feleltem.
- Nos ha ez egy város amiről beszélsz örömmel veled tartok hátha ott ismernek.
Eközben sötét gondolatok hada folyamatosan jelent meg bennem és reméltem, hogy a városban ezt le is tudom vezetni.
Folyamatosan azon járt az eszem, hogy a két illetőt előttem milyen öröm lenne megölni de mivel segítettek ezért nem fogok ilyet tenni velük.

Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 12 Jún. 2013, 02:18

Hurrá! Sikerült agyonszúrnom az egyik farkast, ki is múlik. A másik kettő viszont elkapja a karomat. A tőrt szorítom, nem engedem el. A jobb kezemben van, így megpróbálom elintézni a jobb karomat harapdáló farkast megint az oldalát szurkálva. Ha a másik még mindig nem ereszti a karomat, akkor megpróbálom ennek nekicsapni.
Nagyon fájnak a sebeim és rettenetesen éhes is vagyok. Asszem el fogok ájulni, ha ez még sokáig tart. Megpróbálok összpontosítani, hogy gyorsan elintézzem a két dögöt, aztán tovább kell mennem. Még mindig nem vérzek, de elborítja az agyamat a fájdalom és csak szúrok és szúrok. Ha sikerült őket kinyírni, eliszkolok a lehető legmesszebb a falkától és elindulok az erőd felé.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 13 Jún. 2013, 10:24

Helyszín: Mocsár
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)

A férfi előtted halad, de azért figyel téged a szeme sarából. Láthatod rajta, hogy segítőkész, de azért kissé bizalmatlan. A nő int nektek mikor kiléptek a házból, de nem tart veletek. Csak ketten mentek az erdő mélyén, te és Jack.
Amikor már pár perce mentek, újra belehasít a fájdalom a fejedbe és egy újabb emlékfoszlány jelenik meg előtted. A fájdalomtól térdre rogsz.
http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2013/064/d/9/captain_hook_by_daekazu-d5x3q21.jpg
Egy férfit látsz, akivel éppen hadakozol. Látod, ahogy a kardodat forgatod, a férfi ellen harcolva. Bár nem te irányítod a kezed abban a pillanatban, mivel ez csak egy látomás. A látomásban sikerül, kiverned a kardot a férfi kezéből, és mikor látod, hogy leszúrnád, a férfi arrébb ugrik és a szemedhez kap a kampójával, a fájdalmat enyhébb változatban érzed,majd a látomás vége szakad.
Ha a szemedhez emeled a kezed, még érzed a vágás okozta heget, de fájni már nem fáj a seb, ahogy már a fejed sem.
Jack idegesen néz rád, miközben felhúz a földről.
- Öcsi, minden oké? 


Helyszín: Az erdőben a vízesés mellett.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)

Az egyik farkast sikeresen kinyírtad, majd a másikat a harmadikra dobod. A szurkálásod, sikeres, de van egy kis bökkenő.Időközben a többi farkas abbahagyta a falatozást és most ők is feléd tartottak. Ha nem tétovázol és idejében elfutsz, akkor elég messze tudsz  jutni, de a farkasok továbbra is üldöznek.
Egyszer csak a halántékodba éles fájdalom hasít és egy kép jelenik meg előtted. Annak az érmének a képe, amilyet a zsebedben is találtál, a koponyás érmékből 10et látsz a képen, mellettük pedig egy véres kést.
Ekkor abbamarad az emlékkép, te pedig hallod, hogy a farkasok, már megint a közeledben vannak. Pár másodperc kérdése csupán, hogy beérjenek.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 2 Mudch0 Random - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Csüt. 13 Jún. 2013, 11:04

Ahogy elindulok és követem Jacket csak azon jár az eszem mégis ki lehettem hátha beugrik valami.
~ Talán király vagyok kit letaszítottak a trónjáról vagy egy nemes ember aki gazdag és egy egész hárem várja otthon ? De hol van az otthonom ?! Van e egyáltalán olyanom.
Folytattam a sétát abba a tudatba követtem Jacket, hogy ráeszméltem ezek közül egyik sem reális hisz a hajó amit eddig láttam meg a fegyvereim egyáltalán nem erre akarnak utalni talán egy tengerész volnék ?
Hirtelen látomás kezdi törni egy fejemet amiben egy kalózzal hadakozok legalábbis erre jutottam öltözékéből, kampójából. Győztem volna megöltem volna ? Nem tudom csupán annyit, hogy megsebesített mivel a heg meg volt de fájdalmat nem éreztem a heg  helyén így biztosra vettem ez egy régebbi emlékem. A fejembe nyílóla fájdalom pillanatról-pillanatra kevésbé fájt. 
jack lassan felhúzott a földről és ijedten nézett rám láttam rajta az iménti bizalmatlanságot amelyet én is éreztem felőle. 
- Jack vigyél a városba aztán nem akarlak tovább hátráltatni utadba folyamatosan emlékek gyötörnek de nem vészes. Most megint csak azt a hajót láttam semmi mást.
Füllentettem Jacknek hisz ezek szerint én vagy kalóz volnék vagy tengerész. 
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 13 Jún. 2013, 11:23

Helyszín: Mocsár
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)

Jack értetlenül néz rád, mikor közlöd, hogy csak a hajót láttad ismét a látomásodban.
- Kétszer ugyanaz a látomás? Furcsa. Mellesleg jó hosszan láthattad akkor, legalább meg tudtál valami részletet figyelni rajta?
Kérdezi, majd megindul ismét a város felé.
Jó tíz perc séta után te is megpillantod a várost,de nem csak azt. A házak mögött vöröses kopár területet látsz. Furcsállod is, hogy az erdő hogy érhet véget ilyen hirtelen.
Hamarosan besétáltok a városkapun, Jack pedig az utca szélén megáll és feléd fordul.
- Sok szerencsét öcsi. Nekem mos dolgom van a fogadóban, ha van kedved inni valamit, akkor tarts velem, de ha nincs kedved akkor menj csak és kutasd tovább a múltat.
- Nekem még ezt kézbesítenem kell.
Mondta, miközben táskájából előhúzott egy levelet.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 2 Mudch0 Random - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Csüt. 13 Jún. 2013, 20:13

- Nos igen én is furcsállom de most legalább jó esélyekkel  tudom állítani, hogy egy kereskedő hajót láttam.
Folytatom Jacknek a hazudást hisz semmi kedvem nincs az orrára kötni amit láttam. Egy pár perc séta után azonban megérkezünk a városba.
Hmm ez igen gyorsan ment gondoltam is magamban egy vörös kopár területet szúrok ki rá is kérdezek Jacknél.
- Mi az a vörös kopár terület ott ? Netán tűz volt vagy mi ?
A város kaput elérve úgy döntök ideje arrébb állni Jacktől és folytatni kicsit egyedül.
- Jack köszönök mindent annyit még mondj meg, hogy merre találom a Bankot hátha ott lenne számlám vagy valami. Aztán kitudja lehet, hogy gazdag ember vagyok bár ruhámból ítélve nem de akkor is ha így lenne vendégem vagy egy körre a kocsmában.
Ha Jack tudja hol a bank oda veszem az irányt ha nem akkor addig járok körbe míg nem találok valakit aki tudja merre van. Ha megtalálom akkor belépek az  ajtaján is miután alaposan szemügyre vettem---> Őrség, kijáratok, Emberek stb. Minden...
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 14 Jún. 2013, 02:22

Ahogy oldalba szúrom a jobbomat harapó farkast, az össze is csuklik és a másik karomon lévőnek neki tudom csapni. De mire felocsúdhatnék, már jön is a többi. Ezt a halmániát majd átgondolom később. Lehet, hogy valami régről maradt dolog, de baromira a legrosszabbkor jött elő. Alig állok már a lábamon és tele vagyok sebekkel. Rohannom kell, nem érhetnek utol ezek a dögök!

Elkezdek futni az erdő felé, ott felmászok egy fára, aztán cseszhetik. Már majdnem ott vagyok, amikor éles fájdalmat érzek, mintha vágnák a fejemet. Úristen, mik ezek a hülyeségek? Tíz olyan pénz, amit a zsebemben találtam, meg egy véres kés! Kicsit lelassultam, amíg ez bevillant, de nincs idő szarakodni. El kell érnem a legközelebbi fát. Mi a francot láthattam? Valakit megöltem és elloptam a pénzét? Ezt a fura érmét? És már hetet elköltöttem? Vagy nyolcat? Nem tudok már számolni se, annyira kész vagyok. Azok a k...va farkasok meg itt lihegnek a nyomomban.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Caedes Kedd 18 Jún. 2013, 12:24

Mikor az áldozatuk kiszabadított engem és hozzám ordított őszintén megszólva le akartam vágni a vezér gyerek fejét, de tudtam, hogy megint csalna és gyáva mód az embereivel intéztetné el a piszkos munkát. Az lett a célom, hogy az áldozatukat meg mentsem. Gyors meg ragadtam a kardom, és mikor elindultam volna, láttam, hogy a srác lábát elkapták, egy gyors mozdulattal el akartam vágni az indákat, és meg ragadni a fit majd elvinni onnan, hogy ne legyen baja. A srácot az indák a lábánál kapták el, és az esésére lettem figyelmes. Mikor már ott jártam, hogy meg akarom ragadni a fiú kezét és elvinni messzire, gyors oda szóltam a támadok vezérének.
-Ezt még csak mi ketten elintésük.
Gondoltam a bajba jutót fiú talán tud nekem segíteni, rá jönni a múltammal kapcsolatban pár dologra.

_________________
Random - Page 2 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 30 Jún. 2013, 17:14

Helyszín: Duwnsz
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)
- Ott? Ja, a Pokoltűz klub rendezett ott egy jó kis tábortüzet. Főnixek. Amilyen jó hasznukat tudjuk venni olyan kárt is tudnak okozni.
Mondja Jack majd miután a bank hollétéről kérdezed csak egyszerűen rámutat.
- Ott van mögötted haver. Sok sikert.
Mondja és ezzel el is köszön.
Ha belépsz a bankba rögtön két biztonsági őr között haladsz át. Ha beállsz a banki sorba akkor onnan tökéletesen láthatod, hogy a két testőr akik között átmentél két edzett férfi és mindkettejük ruhán színcsíkot vélsz felfedezni az egyiken zöldet a másikon vöröset.
A sor egy szoba előtt sorakozott, pontosabban annak ajtaja előtt. Az ajtón lévő két lyukon adogatták ki  és be a pénzt meg a papírokat. ha jobban megfigyeled a zárat, akkor láthatod, hogy átlagos, így a fegyvereddel könnyedén szét tudnád lőni ha akarnád.


Helyszín: Az erdőben a vízesés mellett.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)

Az emlékképből feleszmélve elfutsz a legközelebbi fáig, mázlid van éppen az előtt sikerül felugranod a fára, hogy az egyik farkas megharapja a bokád. Elég magasra másztál így a vadak nem érhetnek el, de továbbra is téged ugatnak. Ha nem teszel semmit csak vársz, akkor 10 perc múlva elmegy az utolsó farkas is, de ha nem akkor úgy folytatódik az esemény.


Heyszín:Kanox városa(sivatagos terület)este
Résztvevő:Michel Corbet (Caedes)
Amint elvágod az indákat a fiú a tehetetlenségtől neked ütközik, majd gyorsan összekapja magát és futni kezd.
- Fuss Michael!
Kiált utánad.
Ha a sráccal tartasz akkor a vezető mérgesen válaszol az előbbi kérdésedre.
- Miért nem rendezzük le most?
Kérdi, majd felugrik a levegőbe és a következő pillanatban már egy főnix madár száll a helyén, egyenesen a nyomotokba.
Mire észlelitek, addigra a méretes madár már meg is ragadta a srác kapucniját és annál fogva kezdi emelni a levegőbe.
- Kéne egy kis segítsééééég.
Kiállt feléd a bajba jutott.(Nimfagyerkőcöket már nem látod sehol, lehagytátok őket.)

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 2 Mudch0 Random - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 01 Júl. 2013, 01:30

Hú, ezt megúsztam! Elértem a fát, gyorsabban, mint ezek a rohadt dögök. Felugrok és mászok, amilyen magasra bírok. Jól van, itt már nem érnek el. Nyújtogatom nekik a nyelvemet egy kicsit és közben szorítom az ágat, nehogy leessek. Alig állok a lábamon. Most már tényleg ennem kell valamit. Ha van ezen a fán gyümölcs, akkor megpróbálkozom vele, kivéve, ha tudom, hogy mérgező.
Amíg elmennek a farkasok, van időm gondolkozni. Szóval itt vagyok valami tök idegen helyen, fogalmam sincs hol. Távcsövem van, tehát talán készültem ide, hogy valamit keressek. Van nálam 3 olyan érme, amiből a látomásban 10 volt. Talán a maradékot akarom megkeresni? De miért? És mi az a vér? Valakitől el kell lopnom úgy, hogy megölöm? Én magam meg nem tudok vérezni, "csak" legyengítenek a sebek...
Na, meg az, amit a folyónál éreztem. Láttam a farkasokat, mégis úgy vágytam a halra, mintha az életem múlna rajta. Majdnem el is múlt. Tengeren nőttem volna fel vagy kikötőben?
Nem áll össze a kép. Végre eltakarodtak ezek a fenevadak, úgyhogy lemászok a fáról. Megnézem, hogy van-e lent valami ehető. A távcsővel körülnézek, hogy merre van az az erőd és elindulok felé.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 07 Júl. 2013, 13:09

Helyszín: Az erdőben a vízesés mellett.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)

A fán találsz néhány almát, de alig néhány szemet. Biztosra veheted, hogy valaki, már leszedte a termést a fáról, de legalább hagyott neked egy-két szemet.

Amikor enni kezdesz, alig érzel változást. Az éhséged nem igazán csökken, még mindig szenvedsz az éhségtől.
Miután a farkasok elmentek te is lemászol, de semmi ehetőt nem találsz. Így megindulsz az erőd felé. Jó negyedőre séta után odaérsz. A kapuban egy Minotaurusz állja az utad.
- Mi dolgod van itt Armor erődjében idegen?
Kérdezi mély hangján, ami kissé fenyegetően hatott.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 2 Mudch0 Random - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 07 Júl. 2013, 14:42

A fán volt egy pár alma, amit le tudtam szedni. Franc egye meg, hogy pont szüret után kellett ideérkeznem! A fél fogamra se elég, még mindig gyötri a gyomromat az éhezés. Lent meg semmi az ég világon, csak fű meg por. Remélem, az erődben lesz valami, mielőtt végleg összeesek! Már nincs messze, ki kell bírnom azt a rövid utat, amit most nem is találok annyira rövidnek. Ott talán kiderül valami.

Egész hamar ideértem. Egy bikafejű kapuőr áll elém és faggat, hogy mit akarok itt. Mit, hát anyádat... Na jó, ezt mégse mondhatom. Mondjam azt, hogy kaját akarok? De mivel fizetnék? Ezeket a hülye érméket nem biztos, hogy elfogadják. Megmondom az igazat, nem szarozok.
- Az a helyzet, hogy elvesztettem az emlékeimet és a vízesés mellett ébredtem fel. Még a nevemre se emlékszem. Tudja, milyen érzés ez? Idejöttem, mert talán itt ismer valaki, aki segít rájönni, hogy mi történt velem.
Nézem az őr nagy marhafejét, hogy sikerült-e meggyőznöm vagy mást kell kitalálnom.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Hétf. 08 Júl. 2013, 21:02

Megköszönöm az útba igazítást ezt követően elindulok az általa megadott koordinátákra. A bank előtt mielőtt belépnék teszek egy szép nagy sétát körbe nézve a városba hátha találok valami rendőrséget vagy valami jó kis menekülő utat vészesetre. Közben ahogy járom az utakat és mindent alaposan körbe nézek próbálok vissza emlékezni a múltamra és próbálok nem túl feltűnő lenni. Ha ez megvolt és jó alaposan kiismertem magam már a város nagy részén akkor belépek a bankba.
A banka belépve észreveszem a csíkozott őröket. Akiktől kissé tartok bár amíg nem csinálok semmit addig nincs is gond. Felmérem őket, méretüket erejükre próbálok következtetni.
Majd megkeresem a legbiztonságosabbnak tűnő pénztárt ahol ha lehet egy nő van aki gyengének és félénknek látszik már ha van ilyen. Tehát felmérem a kasszásokat is.
Majd ha ez megtörtént választok közülők és sorba állok.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 25 Júl. 2013, 01:41

Helyszín: Az erdőben a vízesés mellett.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)

Az őr a mesédre kikerekedett szemekkel néz rád.
- Nagyon beüthetted a fejed öcsi, ha ilyesmiket képzelegsz. De egye fene húzz befelé, hátha megtalálsz egy ismerőst, de a palotába be ne menj, mert akkor személyesen rugdoslak ki a kapun.
Mondja figyelmeztetően és fenyegetően egyszerre. Tudhatod, hogy a minotauruszok nagy része ostoba, így nem könyvelheted el túl nagy sikernek, hogy bejutottál.
Az erőd belsejében egy várost látsz, ami  mintha gondtalanul élné az életét. Az idilli összképet viszont van valami rontja, az őrök. MInden sarkon két őr áll és figyelt mindenre és mindenkire.


Helyszín: Duwnsz
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)

A várost körbejárva több következtetést is leszűrhetsz. Többek közt, hogy a város televan sikátorokkal, de azok tel e vannak nem túl bizalomgerjesztő alakokkal is. A rwendőr őrs alig egy utcányira van a banktól és a legideálisabb szökési útvonal jelenleg a csatorna tűnik. Pontosabban egy nyitva felejtett csatornanyílás az egyik sikátor bejáratánál.
Ha belépsz akkor láthatod, hogy a bankban mindössze egyetlen sor áll, méghozzá az is egy ajtó előtt, aminek a nyílásain keresztül adták ki és befele a dolgokat az emberek.
A két őrön a csíkokon kívül még az tűnik fel, hogy hasonló edzettségnek örvendenek, mint amilyen a tied, vagyis sportosnak, de nem izomhegynek.
Ami még szembe tűnik, hogy 3 helyen karok állnak ki a falból, de hogy mire jók nem tudhatod.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 2 Mudch0 Random - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Caedes Csüt. 25 Júl. 2013, 11:55

Miután nekem ütközőt a fiú és előre rohant, én is követtem öt. A bajkeverők vezére oda szolt hozzám de nem nagyon hallottam tisztán, igyekeztem a fiút utol érni, és felkapni. Amikor majdnem közel értem a fiúhoz akkor láttam, hogy egy grif madár felkapta a pulcsiját. Igyekeztem a kardal elcsapni a lény lábait amivel a fiút tartja.
-Hagyjad a fiút. 
Próbáltam utolérni őket. Miközben utánuk mentem, észre vettem, hogy a két nimfa srác eltűntek. A város egy cseppet se volt ismerős a számomra, fogalmam se volt arról, hogy hol is lehetek. A múltamból semmi se akart vissza jönni.

_________________
Random - Page 2 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 28 Júl. 2013, 21:38

Az őr annyira se érti az egészet, mint én. Ismerem ezt a fajtát, nem túl okosak. Abban a nagy mafla fejükben biztos káposztalé van, vagy valami hasonló, mert nem túl értelmesek.
Végülis azt mondja, hogy nem érti, de mindegy, menjen be nyugodtan. Annak örülök, hogy bejutok, de ez egy őr? Ez védi a várost? Hát nem sokat ér, csak ha verekedni kell. A lelkemre köti, hogy a palotába ne menjek, mert seggbe rúg. Első dolgom lenne, hogy oda menjek, már csak azért is, hogy bosszantsam ezt a bumburnyákot. Most viszont annyira rottyon vagyok,  hogy nem akasztanám össze a bajszomat vele. Habár nekem sincs, meg neki se.
Na, itt vagyok, bejutottam az erődbe. Kaja kell! Kopognak a szemeim az éhségtől. Hű, de jó ötlet jutott eszembe. Eladom azt a párducbőrt, amit az állatról lenyúztam. Azért kapok aranyat, amin vehetek kaját. Vagy ha szerencsém van, egyből ételt adnak. De hol a francban lehet itt a piac?
Egy kész város van idebenn. Az emberek mászkálnak fel-alá, vannak lovak, szekerek, egyszerűbb vagy csicsásabb öltözetűek is. A sarkokon meg ott strázsálnak az őrök. Megnézem őket, de asszem nem kérdezek meg egyet se közülük. Lehet, hogy nem mind minotaurusz, de ha ezt a gyökeret felvették, akkor lehet, hogy a többi se túl értelmes. Mert nem az volt a lényeg, mikor őröket toboroztak. Gondolom, hűségesnek kell lenni a várúrhoz, oszt jónapot. Az a buflákfejű is azt magyarázta, hogy a palotába ne. Akárhova csak a palotába ne. Jól betanulta. Kíváncsi vagyok, hány hónapba telt neki?
Keresek egy embert, aki közel van és megkérdezem, merre van a piac.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Szer. 31 Júl. 2013, 10:11

A várost végig nézve csatorna rendszerek hadait veszem észre amelyek jó kis menekülő útnak bizonyulhatnak és fegyvereimmel csak nem fognak gondot okozni a lent lévő banditák vagy akármik. Minden esetre kiszúrom a rendőrséget amely igazán nem zavar elsőre. Max ott kötök ki vagy a hulla házban. A banka besétáltam minek után a bank melletti csatorna fedelet kiszúrtam menekülő útnak. Belépve két oldalamon egy-egy őr amelyre már is remek ötletet kaptam hisz egyiknek elrúgom a térdét másiknak elvághatnám a nyakát majd az elsőt túszként kaszálhatnám. De ezt egyenlőre elvetem és csak sétálok egyenesen a sor felé amelybe be is állok várva a soromra. Közben észreveszek néhány kezet amelyek igen csak felkeltik a figyelmemet.
~ Dísznek igen csak fura ...
így az előttem álló emberhez szólok a sorba.
- Hé pajti tudod mik azok a díszek a falban? vagy, hogy miért pont ezekkel díszítenek. Még régebben amikor a folyószámlámat csináltam itt akkor még nem voltak itt...
Ahogy tudok információhoz jutok mint például amikor felmértem a két őrt azzal is információhoz jutottam a következő lépésként az emberek számát mértem fel és azoknak kondícióját.
Tehát hány nő, hány férfi. Hány ember .... Figyeltem jön e valaki be mögöttem az ajtóba.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 31 Júl. 2013, 14:15

 Helyszín: Duwnsz
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)

Az előtted álló kalapos férfi amikor feléd fordul észreveszed, hogy az arcán egy sebhely fut keresztül, majd mély de határozott hangon megszólal.
- Látod azt a két pirosat, na azok a hárpiákat riasztják. Ha betörők jönnének. A két kék a elementárisokat riasztja, ha tűz ütni ki. A zöldekről és a sárgákról pedig fogalmam sincs.
Mondja neked kissé halkan, de határozottan és érthetően.
Szemet is szúr neked, hogy milyen jól is ismeri a bank biztonsági rendszerét.
Mikor az előtted álló férfi sorra kerül. Hirtelen kicsapódnak az ablakok, a huzat olyan nagy erejű lesz, hogy még téged is kibillent az egyensúlyodból. A huzat magával sodor egy csomó falevelet és egyéb könnyű papír alapú dolgokat is. Amelyiktől elég nehéz látni is.
Annyit azonban látsz, hogy a férfi szétlövi az ajtót zárját és kirántja azt a helyéről. A nő, aki eddig az ajtó mögül tevékenykedett most meghúzott egy piros kart, majd amikor az ajtó már nem védte, ijedten meredt a férfira.
- Ide az aranyat.
Mondja követelően, miközben egy zsákot dob a nő ölébe.
Eközben a két őr a nagy szélben megpróbált az ajtó helyéhez jutni, de csak négykézláb tudtak haladni a nagy szélben. Ahogy te is  tudnál ha megpróbálnád.


Helyszín: Az erdőben a vízesés mellett.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)

Ahogy az őröket vizsgálod feltűnik, hogy párban vannak. Az egyik mindenhol vagy egy bikafejű teremtmény vagy pedig egy félig ló(kentaur), de a másik őr mindig valami emberszerű alak volt. Csak az egyenruhájukon különböző színű csíkok voltak. Nem tudod, hogy ez csak dísz akart lenni vagy pedig rendfokozat.
ha a piac keresésére indulsz hamarosan rá is találsz. Rengeteg kofa árulgatta a portékáit, pont amire most te is készülsz. A tömegben megpillantasz egy bőrművest ha pedig odamész hozzá akkor köszönt téged.


Heyszín:Kanox városa(sivatagos terület)este
Résztvevő:Michel Corbet (Caedes)

Mint a kardoddal a griff lába felé kapsz a fiú ijedten behúzza a nyakát, a griff pedig elengedi a fiút, hogy elkapja lábait. Ebben a pillanatban a fejedbe éles fájdalom hasít és amikor a kardot suhintod el a griff karma alatt a jelenetet mintha világosban látnád pedig az éjszaka közepén vagytok.
A gyerek zuhan két métert és egy lila folttal lesz gazdagabb. De a griff rosszabbul járt.
A lábát nem találtad el, de a farktollai végét sikerült kissé fazonra igazítanod. Minek hatására kissé kacsázva a levegőben, de elrepül.
- Ezért még számolunk.
Rikácsolja még utoljára mielőtt eltűnik az éj sötétjében.(A csapásod után a kép ismét esti csak a csapás pillanatában volt világos.)
A jelenet miatt az az érzésed támadt, hogy deja voud van.
- Köszi a mentést Michael. Nem éppen ilyen segítségre gondoltam, de ez is jó volt.
Mondja, közben feltápászkodik és a sajgó hátsóját porolja.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 2 Mudch0 Random - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Tank008 Szer. 31 Júl. 2013, 15:11

Ahogy a férfi tájékoztat már eszembe is jut a tuti ötlet és egyre jobban vártam, hogy végre sorra kerülhessek. Aztán átfutott még valami a fejemen, hogy azért ennyire részletes leírást nem vártam volna tőle. A következő pillanatban az ablakok kinyíltak és a szél ami betört rajtuk a földre sújtott velem együtt mindenkit kivétel a fickót előttem aki pár pillanat múlva tisztázta is tetteivel, hogy pont abban sántikál amiben én. Az ideg mardosott amikor az aranyamat akarta lenyúlni. De a földről még véletlenül sem tudtam felkelni, hogy gyorsan elintézhessem. Egyenlőre nem volt mit tenni mint várni az eseményeket. Megölhettem volna a két fickót aki közeledett azaz a két őrt mikor megpróbálnak elmenni mellettem de valószínűleg ha sikerülne is ezek után börtönbe végezném. Tehát még a rabló oldalára sem tudok állni egy kis zsákmányért. Ha meg hátba lőném a férfit akkor még ha az meg is ölné a két őrre már nem jutna idő tehát ez patthelyzet legalábbis ami engem illetett. A földön fekve csak vártam az eseményeket egyenlőre nem volt célszerű a férfi irányába indulni. Abban reménykedtem, hogy amíg ő elviszi a balhét meg egy zsáknyi aranyat addig ezt kihasználva majd sorba utána megdézsmálom a bank aranyát.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 31 Júl. 2013, 20:29

Sikerül megtalálni a piacot. Jól van, annyira nem eldugott hely ez, hogy a pénzéhes kereskedők ne találják meg, hehehe.
Közben ahogy jobban megnézem az őröket, ezek párosával járkálnak vagy álldogálnak. Minden párban van egy ilyen nagy marhafejű vagy egy kentaur. Azok talán értelmesebbek. Egyenruhájuk van, különöbzú csíkokkal, de a franc tudja, hogy mit jelentenek. Nem is érdekel, sz...ok rá. Kaja kell! Azon azért elgondolkozok, hogy milyen az, amikor egy kentaurról mintát vesz a szabó. Egy lovász is kell hozzá? Höhö...
Na, itt a piac. Kurjongatnak a kofák, de én k...ra lesz...om, hogy mit árulnak. El akarom adni ezt a hülye prémet, aztán venni valami húst meg zöldséget vagy kenyeret, mert megpusztulok már!
Megvan a bőrdíszműves. Odamegyek és már köszön is nagy szívélyesen. Hát nincs olyan szerencséje, hogy veszek valamit tőle... Viszont adok neki egy jó árut.
- Jónapot! Nézze, én nem vásárolni akarok, hanem eladnivalóm van. Megtámadott egy fekete párduc. Gyönyörű állat volt, de hát sajnos meg kellett ölni. Lehúztam a prémjét és maga biztos jó cuccokat tudna belőle csinálni!
Ezzel előhúzom a tatyóból a bundát és megmutatom.
- Ha nincs annyi aranya, kaját is elfogadok.
Sőt az még jobb is, mert egyből zabálhatnék. Remélem, nem kekeckedik, mert még itt esek össze... Ha mégis aranyat ad, akkor keresnem kell egy kocsmát vagy fogadót, vagy fene tudja, hogy hívják itt. Ott veszek ennivalót.
- Hol van fogadó ebben az erődben?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 12 Aug. 2013, 18:26

Helyszín: Dartan erőd.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)

A nő alaposan tanulmányozza a bőrt, látod rajta, hogy örül annak amit lát. Mikor felajánlod, hogy élelemmel is fizethet felcsillan a szeme.
- Akad itt eze is az is.
Odanyújt neked egy nagy karéj kenyeret rajta egy nagy szelet hússal, és még mellé ad 15 aranyérmét, melyek egyáltalán nem hasonlítanak, ahhoz a háromhoz, ami a zsebedben volt.
De mielőtt ezeket odaadná elteszi a prémet az asztala alatt lévő kosárba.
Mikor a fogadóról kérdezed. Csak felemeli a kezét és átmutat a vállad felett.
- Pont mögötted. Ha máskor is tudnál hozni bőrt, akkor az nagyon jó lenne. Főleg krokodilbőrből vagyok híján.
Mondja a nő, miközben beszélgettek észreveszed, hogy a nő egész csinos.


Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Ramirez Ripo(Bish)

Amikor felébredsz egy cellában találod magad, amiben nincs más csak te. pár percig még egyedül vagy a cellában, bár nem tudod miért kerültél ide, ez csak a kisebb gondod. nem emlékeztél semmire, még azt se tudtad mi a neved. Ez a pár perc pedig arra is elég, hogy észrevedd valami nem stimmel veled, először is, mikor megpróbálsz lábra állni, hallod ahogy a lábad(karmod) koppan egyet a jéghideg kövön, majd pedig azt is észreveszed, hogy nem kaáttól van meleged, hanem attól, hogy tollak melegítenek, és a karjaid helyén szárnyak vannak, viszonyt ha sz ujjaid kezded el keresni, megtalálod őket, csak eddig el voltak bújva a tollak takarásában.
A magad tanulmányozásából akkor eszmélsz fel, hogy valaki megkopogtatja a rácsot.
- Remélem lehiggadtál Ripo. Akció van készülőben és a te elmebeteg fejedre is szükség van. Mondja, majd megvárja, hogy elég közel érj és kinyitja a kaput. ha kilépsz észreveszed, hogy a férfi nincs egyedül, tőletek nem messze két oldalt még 3-3 őr áll.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 2 Mudch0 Random - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 16 Aug. 2013, 00:17

A bőrös csaj megörül ennek az árunak. Hát igen, nem könnyű elejteni egy ilyen párducot. Én is majdnem ottmaradtam. Úgy látszik még jobban örül, hogy egy ilyen csóró hozta a cuccot, mint én. Tuti, hogy átb...ott ezzel, de nem érdekel. Kopognak a szemeim, így a karéj kenyeret és a húst egyből el is kezdem harapni úgy, ahogy van, nyersen. Végre, valami zabálnivaló! Fú, de rég vártam erre!
Ad még 15 aranyat, sima fizetőeszközt, nem olyan koponyás furcsaságot, amit találtam. Fain, ezzel legalább fizetni is lehet, nem csak ijesztgetni a gyerekeket.
- Kösz szépen! - mondom neki, bár tuti, hogy több pénzt kaptam volna, mint amennyit a kaja ér. De hát nem bírtam ki, most mit csináljak?
Azt mondja, a hátam mögött van a fogadó. Jól van, ott talán találok valakit, aki ismer. Az az érzésem, hogy én szeretem az ilyen kocsmákat. A nő viszont tényleg elégedett és örülne, ha kapna még tőlem ilyen jó bőrt. Vagy jobbat. Egész jól néz ki, most nézem csak meg jobban, hogy végre tudok másra is koncentrálni, mint a korgó gyomromra. Teli szájjal válaszolok neki:
- Jó bőrt a jó bőrnek? Hát hogyne, drága!
Persze ezt se hoztam volna, ha nem támad rám az a dög. De ma láttam, hogy jól megy a harc, úgyhogy talán tudok így pénzt keresni. És lehet, hogy nem is muszáj a késdobálós helyre menni, hanem a csajt is kérdezgethetem. Letegezett, úgyhogy én is ezt csinálom.
- Mi is a neve ennek az erődnek? Lehet, hogy már voltam itt, de nemtom biztosra. És te itt élsz?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 22 Aug. 2013, 19:34

 Helyszín: Duwnsz
Résztvevő:John "Soap" MacTavish(Tank)


A férfi elégedett arccal nézi ahogy a nő megpakolja a zsákját arannyal. Ha kinézel az ablakon látod, hogy két galamb a lábukon valami papírcetlivel távolodnak az épülettől. Időközben a zsák is megtelik a rabló pedig elégedetten sétál kifelé. mikor elég közel ér az ajtóhoz az egyik őr a rabló felé emeli a kezét é egy tüskét lő ki felé, ami miatt a rabló kabátja a falra szegeződik. De ő ügyet sem vet erre. Egy nagy újabb széllöketet indít az őt támadó őr felé, aki a falnak csapódik, letépi a kabátját a falról és elindul kifelé. 3 másodperccel azután, hogy kiment a tomboló szél eláll és kintről stukkerek zaja szűrődik be.


Helyszín: Dartan erőd.
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)

A nő a bókodra csak elmosolyodik, majd a füle mögé teszi az egyik hajtincsét, ami eddig  a szemébe lógott így teljesen láthatóvá válik számodra azarca.
Rád mosolyog, majd válaszol is a kérdéseidre.
- Dartan erődnek hívják. Nem én nem itt élek. Utálom ezt a sok őrt, én egy kis faluban lakom az erődtől nem messze. Ha van kedved beugorhatnál. Úgyis két perc múlva indulok haza. Sötétben nem tanácsos egyedül mászkálni a városok között.
Mondja a nő, miközben továbbra is mosolyog.


Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Ramirez Ripo(Bish)



//Ugyanaz mint az előző reag.//

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 2 Mudch0 Random - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 2 Empty Re: Random

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 18 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Random
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.