Random

17 / 18 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 10 Feb. 2015, 10:53

---//Sylar//---


A főnixet követve egy füstölgő vulkánhoz jutottunk. Ahol a vulkán pereméhez mentünk, hogy feltudjuk mérni a telepet, de sajnos a füsttől nem sokat láttunk. Szinte semmit. Majd miután be néztünk Tia válaszolt a korábbi kérdésemre. A sötét főnixek bűnözök. Király, előbb a rendőrségre kellet volna mennem a személyes adataim miatt, meg erősítésért is. Furcsálltam, hogy mit kér tőlem Tia, ne ijedjek meg? Még is mitől? Gondoltam magamban.
Láttam ahogy bele veti magát a kráterbe, utána akartam kapni de meg kért, hogy ne tegyek semmit. Nem sokat láttam, csak azt, hogy a következő pillanatban mellettem van egy kék füstből kezében hálóval és fémcsővel. 
Hasznos volt Tia akciója. Volt most már némi terep ismeretünk. 9 őr, és 15 rab. A túl erő látszólag nálunk van, de még előbb ki kéne szabadítani őket. 
-Mekkora távolságba tudsz teleportálni?

_________________
Random - Page 17 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 14 Feb. 2015, 13:19


//Bocsi srácok, most nem tudtam sehova se többet írni.//

Helyszín: Vulkánoknál

Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

A kérdésedre a lány hamar válaszol.
- 25 méterre, de látnom kell a célt, vagy járnom kellett már ott. Mást pedig nem tudok magammal vinni, csak kisebb súlyokat.
Kíváncsian figyel téged hátha le tud olvasni valamit is az arcodról, majd végül rákérdez.
- Van valami jó terved?


Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)

A kérdésedre a nő bólint, lenyeli az aktuálisan rágott falatot, mielőtt válaszolna neked.
- Van, ha akarod reggeli után elkísérlek. A férjem nagyon kényes arra, hogy senki se olvasson bele az ő dolgaiba.
Ha beleegyezel a dologba akkor reggeli után el is biceg melletted a könyvtárba, ahova a folyosó végén lévő lépcsőn át juttok el. Amint leértek Akali elhúzza a függönyöket és világosság szinte betör a helyiségbe. Ekkor tűnik csak fel, hogy ilyen hatalmas is ez a hely.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 17 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 17 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 17 Mudch0 Random - Page 17 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 17 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 17 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Vas. 15 Feb. 2015, 08:58

---//Sylar//---

Végig hallgattam Tia válaszát és agyalni kezdtem, hogyan is kéne meg csinálni ezt a dolgot. Majd válaszoltam a kérdésére.
-Tervem? Csak alakulóban. Kár, hogy csak 25 m. De se baj. Le kéne menned egy biztos helyre ahonnan jól ki tudod figyelni a cellák zárjának a kulcsát.
Szükségünk volt a kulcsra. Ha sikerülne megszerezni akkor Tia be mehetne a cellákba kinyitni azokat, majd meg próbálnék fegyvert szerezni a amit Tia oda ad a raboknak. Majd a megfelelő percben támadni.
A többségnél az előny gondoltam magamban.
-Tia lágy nagyon óvatos.
Nem engedhetünk meg hibát. Közelebb mentem a peremhez hátha sikerül még is kiszúrnom valami helyet ahova észre vétlenül letudnék jutni.

_________________
Random - Page 17 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Kedd 17 Feb. 2015, 20:46

Miközben eszik, kérdésemre bólint, majd választ is kapok, miután lenyelte a falatot. Hogy elkisérjen a könyvtárba, abba bele egyezem, hogy ne legyen a dologból gubanc. Reggeli után, a könyvtárba megyünk, ami itt található a házban. Amint Akali elhúzza a függönyt látni, hogy sokkal nagyobb ez a ház, mint ahogyan az elsőre gondoltam. Elkerekedet szemmel, és táltott szájal nézem azt a rengeteg könyvet.
- Azta, nektek aztán van mit olvasni. - Jegyzem meg neki, a sok könyv láttán. - A, B, C, sorrendben vannak? - Kérdem, és ha igen, akkor egyből a duplavét keresem fel, mert gondolom ott kell lennie, annak ami kell nekem. Ha, viszont nem, hát akkor majd még meglátjuk.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 01 Márc. 2015, 23:01

Helyszín: Vulkánoknál
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)

Tia Kissé fintorogva néz rád a szavaid után, majd megtudod miért.
- A láva fölött lógnak rácsokban! Ha mind teleporterek lettek volna már rég kijöhettek volna onnét. Meg szerintem páran próbálkoztak már vele, mert nem mind volt túl jó állapotban odabent. De megpróbálhatom, hátha az alakváltók ki tudják repíteni őket innét.
Nekikészülne, mikor a vállán megpihen a kezed és hozzá intézed az óvó szavakat.
- Megpróbálok.
Mondta, majd eltűnt úgy ahogyan érkezett.
Ha lenézel a kráterbe, akkor ahogy lejjebb dugod a fejed a füstfelhő keresztül kissé szürkésen, de látod már a benti teret. Látod az egyik főnixet aki pont a kijáratot lesi és halkan hallod is, ahogy a kráter felé mutogat és beszél a társaihoz.
- Én mondom, hogy láttam valamit beesni onnan.
Eközben látod, hogy Tia megjelent a kráter másik szélén néhány láda és szerszám mellett és kutatni kezdett, takarásban a főnixek számára. Majd a másik főnix válaszolt az első felvetésére.
- Persze és akkor nem halottunk volna a szokásosnál is nagyobb csobbanást vagy sistergést, mikor landolt a lávában mi? Csak képzelődtél. Inkább gyere és kezdjük a kihallgatást.
Mondta, majd valami furcsa fémszerkezethez ment amit eltekert, mire a legszélső ketrec melléjük ereszkedett le a peremre. A főnix odalépett kinyitotta ketrecet, majd kirángatott egy srácot akit a többiekhez lökött, majd arra készült, hogy visszazárja a ketrecet, de mielőtt ezt megtehette volna Tia ott termett a főnix orra előtt kivette a kezéből a kulcscsomót és az egyik lengő ketrec szélére teleportált, majd elkezdte próbálgatni a kulcsokat.
Ekkor persze a főnixek felmordultak és 5 meg is indult felé. Ő a kulcsot a zárba hagyta így a rabok elkezdhették azt próbálgatni, hogy kinyissák azt. Eközben Tia átugrott az utolsó ketrecre az őt célba vevő 5 főnix karmai elől. A két karjával szorosan fogta a rácsot, de még itt sem volt biztonságban. A főnixek követték és az egyik megcsapta a sebzett vállát mire az felhasadt, majd a lány megszédült és zuhanni kezdett a forró mélység felé.

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)

Akali a kérdésedre válaszolt is hamar.
- Igen, de külön kategóriákra, régiókra van osztva témák szerint, tehát többször is megtalálhatod majd az a betűt.
Mondja, majd kuncog egy rövidet.
- Pontosan milyen fajta könyvet keresel? Milyen témájút? Tudnék segíteni a keresésben, ha megmondod, mit keresel.
Mondja miközben elmosolyodik, majd odabiceg az egyik olvasóasztal melletti székhez és lehuppan rá.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 17 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 17 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 17 Mudch0 Random - Page 17 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 17 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 17 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 02 Márc. 2015, 22:36

Kérdésemre, hamar meg is kapom a választ.
- Értem. - Mondom kicsit mosolyogva, és végig gondolva a dolgokat, talán tényleg mondanom kell neki, hogy mi is az amit keresek. Joga van hozzá, hogy tudjon róla. Szerintem, még ő is el mondaná, ha fordítva lenne a dolog, vagy legaláb is én ezt gongolom.
- Mindent, ami a vérfarkasokkal kapcsolatos, a karmolásról vagy harapás ról. Tudni szeretném, hogy a tegnapi hülyeségem az életedbe kerül-e. - Válaszolok Akali kérdésére, és közben a vé-t kezdem keresni.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 03 Márc. 2015, 15:27

A kráter szeléről figyeltem Tiát, hogy sikerrel jár e. Ekkor vettem észre, hogy a főnixek beszélgetnek mi szerint egyikőjük látta Tiát le zuhanni. Igyekeztem szemmel tartani mindent és készültem arra, hogy én is be repülök. Láttam, ahogy lejjebb hozzák az egyik rácsot és kihúznak belőle egy fiút. Bár ami ezután történt meg lepet. Tia a főnix előtt teremt és kezéből lopta ki a kulcsot. Basszus basszus ez gáz. Közbe kell lépnem. Gyors ami csak a kezembe került kő meg ragadtam és alá szálltam. A köveket a főnixek felé hajítottam, amikor láttam, hogy Tia zuhan, Hagytam mindent és igyekezetem elkapni őt, és a biztonságos talajra le tenni. Ha sikerül a főnixek felé fordulok. 
-Meg állj! Rendőrség, mindenki le van tartoztatva.
Ordítottam feléjük. Igaz tudtam, hogy teljesen hasztalanul. De ez idő alatt fegyvert kerestem a szememmel, ha lelek azonnal érte rohanok, hogy használhassam.

_________________
Random - Page 17 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 05 Márc. 2015, 22:54

Helyszín: Vulkánoknál
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)


A kövek nem nagyon hatják meg a főnixeket, inkább csak sikerült magadra vonnod a figyelmüket azzal, hogy feléjük hajítottad, bár az egyiket mellkason találtad, ami azért ütött.
Sikerült elkapnod őt, aki hálásan bólint feléd köszönetképen. látod a vállán, hogy egyre jobban átvérezteti a szövetet, annak ellenére, hogy a lány erősen szorítja azt a sebére, hogy elálljon a vérzés.
A felszólításra csak nevetnek a főnixek majd az egyik megszólal, egy magasabb vörös hajú barna szemű férfi.
- Hahaha, Az egyszemélyes rendőrség? Szerintem szükséged lenen még néhány bilincsre, meg mondjuk társra is.
Mondja majd megvetően biccent feléd.
- Kapjátok el őket!
Adja ki a parancsot, mire hárman felétek szállnak nagy sebességgel, majd a következő pillanatban zárkattanás zaja töri meg a "csenet" és rácsnyikorgás, ugyanis a láva felett lógó cella ajtaja is kinyílt és a korábban kinyitott szilárd talajon lévő ketrecnek is sikerült kilökni az ajtaját, amit eddig két főnix tartott zárva, azzal, hogy neki támaszkodtak.
- Majd mi leszünk az erősítés!
Kiált fel a kiszabadult tíz rab, a kráter szélén álló azonnal nekivetik magukat az ott álldogáló 3 főnixeknek, a láva fölött lévő gnómok pedig hirtelen hozzád hasonló hófehér tollú szárnyas lényekké alakulnak át és megkezdik az égi harcot a maradék 3 főnix ellen.
És ezzel megkezdődött a harc.


Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)


Először amikor elmondod, hogy mire akarsz rákeresni, Akali először furcsán néz rád, majd mikor leesik neki mitől tartasz elneveti magát. Próbálja visszafogni, de nem nagyon sikerül neki, még megszólalni is alig tud a nevetéstől.
- Bocsi, de egy nyavalyás harapás kevés ahhoz, hogy engem elintézzen. 
Mondja mosolyogva, majd lehúzza a ruháját ott ahol a sebe van. A seben valami furcsa kenőcsöt pillanthattál meg ami zöldes színű volt.
- Nemcsak hajápolásra vannak balzsamaim, elég jó sámánokat ismerek, akik elég sok mindenre tudnak szerezni gyógyírt.
Válaszolja mosolyogva, majd visszahúzza a ruhát a sebére.
- Ha csak emiatt keresed a könyvet akkor a választ már meg is kaphattad tőlem, nem fogok ilyesmibe belehalni. De ha érdekel, a fajokról szóló kutatások azon a polcon vannak.
Mutat el balra az egyik egyedülálló könyvespolcra.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 17 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 17 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 17 Mudch0 Random - Page 17 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 17 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 17 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Pént. 06 Márc. 2015, 22:11

- És, az át alakulás? - Erősködök tovább. - Mert, bár nem fogsz belehalni, de attol még félő, hogy át alakulsz, és az itteniek végeznek veled. - Mondom neki. Nem mondom, de irigylem, hogy így fogja fel ezt az egészet. De, ha még az át alakulás veszéje sem fenyeget, akkor talán de, csak talán megnyúgszok, és meg nézzem azokat a könyveket, amiket Akali mondot, hogy merre találom őket. Oda megyek, és el veszek egy könyvet, és azzal megyek vissza az olvasó asztalhoz. Majd, a könyv elé ülök, és ki nyitom. Aztán olvasni kezdem. de, eszembe jut egy kérdés, amit fel akarok neki tenni.
- Tényleg Akali, a lábad, hogy van? - Kérdem, hisz eddig még nem tettem meg. Bár, így utólag végig gondolva, Akali apja tegnap, nem aggódott anyíra egy esetleges átalakulás miatt. Mert, akkor talán már tegnap megtette volna azt amit kell, hogy meg előzze a dolgot.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Csüt. 12 Márc. 2015, 09:08

Alá szálltam, hogy a kis társamat meg védjem a biztos haláltól. Láttam, hogy a válla nagyon kezd vérezni. Nem akartam, hogy meg haljon az én hibámból. De azt már igen, hogy ezek a főnixek fél holtak legyenek. 
-Nagyon vicces. De mit tudtok az elfekröl?
Tudnom kell a múltamat. Ha ennek vége tovább akarok menni, meg tudni az igazat. De a baj csak most jön. Vártam, hogy lecsapnak ránk. Ezért ígyekeztem Tia-t védelmezni. Amikor meg hallottam a zár hangját és a többiek hangját, hogy segítenek. Tia--t biztonságba helyeztem, hogy ne essen baja, majd én is támadtam a vezért céloztam ki, hogy ki faggathassam a végén. Próbáltam segíteni az új szövetségeseimnek, de közben alaposan lerendezni a vezérüket.

_________________
Random - Page 17 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 22 Márc. 2015, 18:28

Helyszín: Vulkánoknál
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)


A kérdésedre a főnixek, mint egy gyogyósra úgy néznek rád.
- Nekik mi közük lenne mindenhez?
Kérdezi nevetve a vezér.
A zárak kattannak, ere már ő is felfigyelt és a épp feléd szálló főnixek is. A csata lassan kezdetét vette, te simán biztonságba tudtad helyezni a kis sérültet, majd a Főninek repülhettél. Aki kitért az utolsó pillanatban, megragadta a szárnyad és a falnak lendített. Próbáltál korrigálni, hogy ne menj neki, de az egyik térdeddel még így is telibe találtad azt, ami enyhén zsibbadni kezdett és eléggé fájt is, de egyúttal sikerült a repülési ívedet kihasználva ismét a vezérnek repülnöd, és ezúttal sikerül a hátába rúgnod, mire az egyet pördült a levegőben, majd az utolsó ketrec(amiben voltak még rabok) tetejére esett.
- Csak próbálj meg még egyszer megtámadni és a kis gnóm haverjaid fogják meginni a levét.
Mondja, majd látod, ahogy a tenyerében egy nagy láng lobban és azt veszélyesen közel tartja a tartó lánchoz, ami lassan olvadni kezd, pedig még nem is éri el a tűz.
- Te döntesz zsarukám.


Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)


- Hidd el több kell ahhoz, hogy én átalakuljak. De ha érdekel, ott találod. Jobbról a második oszlop alulról a második polc.
Mondja, majd hagyja, hogy hadd találd meg a könyvet. Hamar meg is leled a "minden amit tudni kell a Vérfarkasokról" című könyvet. Felütöd a tartalomjegyzéket és hamar meg is találod az átalakulásról szóló fejezetet, amit hamar el is kezdhetsz olvasni:
"Az átalakulás egy vérfarkas támadás után elég csekély, kivéve, ha mély sérülést szereztünk tőle. Az átalakulás 24 óra után lesz teljes, és a 12. óra után kezdődik meg."
Ekkor akaratlanul is felnézel félve Akalira, kai azonban meglepően nyugodt.
- Olvasd tovább.
Mondja, majd te így is teszel. A tüneteket látod ott felsorolva, majd egy apró megjegyzést:
"Azonban az átalakulás veszélye nem fenyegeti azokat a teremtményeket, akik képességeikből adódóan képesek felvenni eme lények alakját."
Ekkor  akaratlanul is megkönnyebbülsz, majd megkérded Akalitól, hogy van a lába.
- Jól köszi. Kitisztítottam a sebet, bekentem gyógyító krémmel, bekötöttem és így már egész jó.
- Amúgy inkább téged féltettelek a harcban, mert állítólag van ellenszere az átváltoznak, de nem biztos, hogy idejében be tudnánk szerezni.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 17 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 17 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 17 Mudch0 Random - Page 17 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 17 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 17 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Kedd 24 Márc. 2015, 15:43

Akali, próbál megnyugtatni, de kevés sikerrel. Miután, magamhoz veszem a könyvet, és először a tartalom jegyzéket vizslatom meg. Majd, meg is találom a keresett cím jegyzéket, és oda is lapozok.
- Az átalakulás egy vérfarkas támadás után elég csekély, kivéve, ha mély sérülést szereztünk tőle. Az átalakulás 24 óra után lesz teljes, és a 12. óra után kezdődik meg. - olvasom a könyvből, majd aggódva nézzek a barátnőmre, aki viszont meglepően nyugodtnak látszik. Kéri, hogy olvassam tovább, amit meg is teszek neki. A folytatásban, a tünetekről van még szó, és még egy apró megjegyzés is szerepel benne. Miután az apró megjegyzést is el olvasom, akkor könnyebbülök meg. Kérdésemre is kapok választ,.
- Annak örülök. - Mosolyodom Akalira, majd gondolkodni kezdek. Gondolkodni, amin utánna hallok tőle. Jól esik, amit hallok tőle, és oda megyek hozzá, hogy meg öleljem.
- Ha, nem zavarlak titeket, még egy picit maradnék, de aztán mennék is haza. Tényleg, majd egyszer teis eljöhetnél hozzánk látogatóba. - Mondom Akalinak, miután el engedem őt.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 01 Ápr. 2015, 20:41

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)


Akali elmosolyodik, mikor átöleled és látszik rajta, hogy jól is esik neki a dolog. A szavaidra csak bólint mielőtt válaszolna.
- Persze, maradj ameddig jól esik.
Mondja, majd a tarisznyájából egy tégelyt nyújt át neked, melynek a tetejére egy farkast festettek amit egy vörös x-el húztak át.
- Ezt majd azért vidd magaddal az útra. Nekem úgyse kell, mert immúnis vagyok, mint olvashattad, de neked még kellhet valamikor.
Mondja, míg mosolyog, majd visszaül.
- Van még valami amire rá szeretnél keresni?

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 17 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 17 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 17 Mudch0 Random - Page 17 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 17 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 17 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Pént. 03 Ápr. 2015, 21:27

Egy, mosoly kiséretében, kapoktőle választ, de az invitálásomra semmit nem felelt eddig még, de remélem, hogy azért még el fogadja. Kapok Akalitól egy tégelyt, amin egy farkasvan egy piros x el át húzva, és mond nekem valamit.
- Köszönöm. - Mondom neki, miközben, el veszem tőle, a tégelyt. Aztán, el is teszem aszt. Akali kérdésén, hogy szeretnék-e még valamit megnézni, azon el gondolkodom, de szerintem más már nincs, tehát akár még ki is mehetnénk.
- Nem, nincs semmi más, amit meg akarnék nézni. vagy olvasni, tehát akár, ki is mehetünk. - Egyáltalán nem arról van szó, hogy nem nyűgöz le ennek a sok könyvnek a látványa, vagy valami, csak egyszerűen, jól szeretném magam érezni, amit egy könyvtárban is megtehetnék, de most inkább kint lennék.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 14 Ápr. 2015, 22:02

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)


A szavaidra Akali csak bólint, majd lassacskán megindul előtted kifelé a könyvtárból. Ahogy felértek hirtelen hangokat kezdesz el hallani.
- Hali szívem, itt vagy?... Akali?... Vétel?... Szedd már elő azt a medált!
A hang tompán hallatszik, mintha Akali hátsó zsebéből jött volna a hang. Ha felhívod erre a figyelmét, akkor egy érdekes medált húz elő onnan. Melyben egy fiatal fiú arca tükröződik vissza. Ennek ellenére eléggé komoly tekintettel néz rátok.
- Ó, üdv. Remélem nem zavartam meg a csevejt.
Mondja a kisfiú és a beszédéből az az érzésed támad, mintha nem a koráhhoz illően beszélne. Mintha sokkal idősebb lenne a kinézeténél. Akali elkerekedett szemeit látva, kissé összezavarodsz, de amikor a barátnőd kifakadt, az sok mindent megmagyarázott.
- Jaj, ne. Már megint gyereket csináltál magadból? Hányszor mondtam még, hogy ne vállalj el olyan küldetést, ami meghaladja a képességeidet.
- A fenéket haladja meg, csak épp nem terveztem, hogy megnyílik alattam a föld és le fogok zuhanni egy szakadékba a jeges pusztaság közepén. És te is tudod jól, hogy a túl sérült testet, már egyszerűbb és gyorsabb újra felnöveszteni, mint rendbe hozni a sérülteket. A fa se ragasztja vissza a letört ágait, hanem újat növeszt. Amúgy szívem ki ez a hölgy itt a társaságodban?
Teszi fel a kérdést a fiú, mire Akali elvörösödik, elég furcsán is hat a kék bőre miatt, majd kézmozdulatok közepette mutat be titeket egymásnak.
- Szívem, ő itt Lien az egyik barátnőm. Lien, ő itt a férjem, Bakura a küldetések vakmerő gyűjtögetője és elvállalója.
- Khm... Örvendek Lien.
Szólít meg a fiú, majd ismét Akalira szegeződik a figyelme, majd ismét rád. 
- Ő meg tudod mondani, mi történt a kedvesem lábával? Mert nem veszem be, hogy csak épp bevágta az asztal sarkába, ismerve, hogy hasonló válaszokat szokott adni, hogy ne aggódjak.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 17 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 17 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 17 Mudch0 Random - Page 17 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 17 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 17 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 14 Ápr. 2015, 22:31

Igaz is, annyira kapkodok, meg akarom menteni a világot a szörnydoboztól, hogy elfelejtem, mekkora meló lenne ezt a mélységet betemetni. Bakura igazít helyre.
- Igazad van, haver! Menjünk akkor, mielőtt minket temet be a hóvihar.
Megyek vele együtt, nem kell egyedül ásnia a bőröket. Huh! Nem hétköznapi eset volt ez! Eldugtok a dobozt, pipa. Megvannak a bőrök, viszem Kittinek a szép árut, hogy örüljön a piros pozsgás kis arca, pipa. Bakura túlélte, pipa. Dóra itt van és jóban vagyunk újra, Kittivel is megbeszélik, pipa. Már csak az aggaszt, hogy mit kell véghez vinnem a nagy megmentésért cserébe. Egy hét nyugalom és utána megint hajóra kell szállnom, megyek Egyiptomba. Tiszta nyaralás feeling lesz, leszámítva, hogy ereklyét viszek egy istennek egy veszélyes helyre, ahonnan egy démoni istenséget is láttam már jönni és eltűnni.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 17 Ápr. 2015, 12:30

Helyszín: észak: hófedte tájak
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Bakura bólintott és elkezdte ásni a dolgokat. A két tarisznyáját magára vette ismét. A telit úgy vette fel, mint egy hátizsákot, az üresebb pedig az oldalán lógott mint egy szatyor. Annak ellenére, hogy mennyire megvolt már így is pakolva még megpróbáltam magára venni a kígyóbőrt is. A fejét fogta diadalmasan és a testét pedig húzta maga után a hóban. Egész aranyosan nézett ki ahogy erőlködött a bőr cipelésével. Te pedig látod rajta, hogy igazából nem az erő hiányzik belőle, hanem az a magasság és testalkat amivel egyáltalán elférne a kezében az a nehéz bőr.
A mellkasodon Dóra a medálban igyekezett elfojtani a kuncogását több kevesebb sikerrel, majd ismét megszólalt.
- Örülök hogy jó erőben vagy öcskös és az önbizalmad sem hagyott alább. Én lassan megyek, még sok dolgom van ma. Mellesleg a feleségednek is küldettem egy medált, hogy beszélhess vele, ha akarsz. Sziasztok fiúk.
Köszön el tőletek, mire a medál elsötétedik és a fémrészek rácsukódnak oldalról, akár egy védelmező hártya.
Bakura pedig láthatóan az arcába temeti a kezét.
- Ú, mit fogok neki mondani, ha így meglát? Alíg vagyok pár évvel idősebb a fiamnál, ő még fel se foghatja mi történhetett, ha megpróbálom neki elmesélni.
Mondja, bár inkább csak magát korholóan míg húzza maga után a hóban a kígyóbőrt, egész hosszú nyomvonala hagyva maga után.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 17 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 17 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 17 Mudch0 Random - Page 17 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 17 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 17 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 17 Ápr. 2015, 21:59

Mint egy málhás szamár, úgy néz ki a kis gyerek formájában rekedt Bakura a két tarisznyával és a bőrrel. Húzza, vonja, de kicsi és alig halad vele. Megdögönyözném a fejét a kiskölyöknek, de lehet, hogy nem venné jó néven.
- Köszönjük a segítséget, Dóra! Vigyázz magadra és remélem, hamarosan látlak szemtől szemben is!
Az elköszönésben igazat mondtam. A pár napos amnézia hosszú időnek tűnt és szeretném újra látni őt. A múltam része, de nem bánnám, ha a jelenemé is lenne. A szívem már Kittié, de ettől még nem felejtek. Végre már nem.
- A családodról nem is beszéltél még! A fiad képessége, hogy melyik elemet uralja, még nem derült ki? Lehet, hogy ez jó példa lesz az elmagyarázására. Na, add ide inkább azt a bőrt, ne kínlódj vele!
Inkább felveszem én, mert még kifárad és összeesik nekem valahol. Vagy túl feltűnő nyomot hagy, hogy honnan jöttünk. A hó betemeti, de nem szeretném véletlenül sem, hogy valaki metalálja azt a nyavalyás dobozt. Egyiptom, Egyiptom, de messze vagy még és de kívánom azt a nagy hőséget az itteni fagy után!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 18 Ápr. 2015, 20:23

Helyszín: észak: hófedte tájak majd északi erdők
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Dóra a búcsúszavaidra elmosolyodik és rövidke mondattal válaszol még mielőtt eltűnik.
- Remélem én is Aanal, én is remélem.
Int egyet, majd a medál "bezárul". Bakura furcsán néz rád a szavaidra amit hozzá intéztél, de mikor el akarod veni a bőrt, fintorogva, hogy sérti a büszkeségét, de átadja neked a bőrt, amit meglepve tapasztalsz, hogy nehezebb mint a krokodil bőre, amit te cipeltél eddig. meglep hogy idefelé is hogy bírta cipelni ilyen rendületlenül, mikor még fiatal felnőtt volt a teste.
- Elemi uralás? Ha a nagyapjára ütött volna akkor lenne képes más elemet uralni, mint amit én uralok. Mondjuk szegény még így is kilóg a tömegből. Az anyja fajának testi sajátosságait örökölte, míg úgy tűnik az én élő növénnyé változó erőmet kapta, meg talán a regenerációt is megszerzi majd, de még túl kicsi hozzá. Így is csodagyereknek számít, hogy két-három évesen már indát csinál az ujjaiból. Hihi,
Mondja, majd hagy egy leheletnyi szünetet, közben feltűnik a hóhatár és az északi erdők közti határ is.
Itt megtorpan és rád néz, mikor feltűnik neki, hogy ott már javában éjszaka van, és a hó hiánya miatt sötétebb is, mert a föld nem tükrözi vissza a hold fényét, mint azt eddig itt tette.
- Sietnünk kell, vissza kell érnünk a faluba, lehetőleg kellemetlen találkozások nélkül. ha valami gond van te csak fuss, bízz bennem kicsiként több esélyem van egyedül ellenük, kisebb célpontként könnyebben elszöknék, rajtad meg még több súlyfelesleg is van, könnyű prédává válnál nekik, még ha nem is tudnának megenni, nem hiszem, hogy hiányzik még pár öltés neked. Ha szétválunk akkor a falu bejáratánál találkozunk.
Mondja, majd a "kabát karperecet" leveszi a válláról és elsüllyeszti az egyik tarisznyájában.
- Gyerünk.
Mondja, majd nekivág az erdőnek, gyors, halk és még követhető léptekkel. Siettek egy ideig, majd farkasok vonyítását hallod, mire Bakura mutogatni kezd neked és az iránytűd is pörögni kezd a zsebedben. Ugyanazt mutatja neked, mint Bakura, hogy menj a falu irányába. Bakura pedig kéregpáncélt von magára és veled ellentétes irányban kezd futni, és lassan eltűnik a rengetegben.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 17 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 17 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 17 Mudch0 Random - Page 17 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 17 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 17 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Kyle Collins Hétf. 20 Ápr. 2015, 21:29

Az eseményekre és a főnix dumájára tekintve már nem érdekelt a múltam. Fel adtam a vágyat, hogy meg találjam a lányt. Fel adtam, hogy vissza kapom a múltam. Csak segíteni akartam a foglyokon. Akár az életemen árán is. 
Az, hogy zsarol a foglyok megölésével nem volt jó lépés. Sarokba szorított. Vagy fel adom, vagy meg halnak. Tia gyenge, hogy teleportáljon. Ö örülhetek ha életben marad. Fel szálltam én is a levegőbe szembe a főnixszel.
-Várj, ne öld meg őket. 
Feleltem neki. Majd amilyen gyorsan csak tudok neki akartam repülni, hogy ellökjem a lánctól. Még ha az életembe is kerül ez a cselekedet. De ha közben elvágja a láncot akkor próbálnám elkapni és a talaj felé vinni, vagy lökni. Próbálnám menteni őket.
Ha nem sikerül akkor frontális támadás a fő főnix ellen le rántani a lávába, hogy meg dögöljön.

_________________
Random - Page 17 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 21 Ápr. 2015, 06:06

Reménykedünk, reménykedünk és remélem, be is teljesül a reményünk. Kell az, amit elhatároztam. Mi a f...tól ilyen nehéz ez a bőr? Mágikus kroki volt az? Vagy vízköves? Leszarom, ki kell segítenem a kölyökké vált nimfát.
- Ki az anyja? Nem mondtad még. Csodagyerek, ez jó. Tele van a falutok csodákkal, egy élmény ott lenni - mondom jóízűen nevetve.
Valóban élmény velük lenni, mindenki egészen jó fej. Az a tanár volt gyanús egy picit,de nem tudom, miért.
- Kittivel már volt egy ilyen élményünk. Valami elmebeteg farkasember akarta megenni, amiért a társainak a bőrét árulta. Hiszek neked, mert tudom, hogy rohansz a halálba. Vigyázz magadra azért!
Bakura most élte túl a túlélhetetlent. Igaz, hogy kellett hozzá egy egyiptomi isten is, de hát na. Nem egy elveszett gyerek. A sötétség nyomasztó egy picit. Javul az idő és az erdőt már jobban élvezem, mint a havas tájat. Az is szép, meg romantikus, de Kitti nélkül nem az igazi.
Farkasüvöltés! Az iránytűm megkergül és a falura mutogat észvesztve. Felemelem a kezemet és intek a nimfának, hogy vettem, vigyázzon. Elkezdek futni a falu felé. Mi is a jelszó? Asszem, emlékszem rá, mit kellett mondani a bejáratnál. Nem örülnék most a farkasembernek, főleg, ha nincs egyedül.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 21 Ápr. 2015, 22:11

Helyszín: Vulkánoknál
Résztvevő: Sylar (Caees/Kyle)


// Reakcióm: öööööö? //


A vezér önelégült mosollyal tartja a lángot, míg kéred, hogy ne ölje meg őket.
- Jó zsaru, látom megjött az e..
Be se fejezi a mondatot te neki repülsz, aki az égő kezével bekapaszkodik a láncba, hogy le ne essen. Ugyan bekap egy találatot, de csak nagyot lendül, míg te a lendülettől mentél még tovább és ezúttal vállal érkeztél a falnak. Ami miatt a szárnyad nagyon fájni kezdett. zuhanni kezdtél, de isteni szerencsédre egy közeli kisebb peremre estél. Innen azonban látod és hallod ahogy a főnök önelégülten nevet.
- Rosszul döntöttél, és most ők isszák meg a levét ennek. Hahaha.nevet majd a lánc eltörik és a ketrec megindul lefelé. A gnómok benne kiabálnak, sikítoznak. A kiszabadult társaik pedig ugranak utánuk, de a többi főnix nem engedi őket a zuhanó ketrec közelébe sem. Csak látod a rettenetet, és érzed a torkodban a szíved dobogását, és úgy érzed, mintha az idő lelassult volna a pillanat és a cselekmények súlyától.


Helyszín: északi erdők
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)


Ahogy futsz az iránytű mutatja az utat és néha ide oda rántja a mutatót, és szerencsére mert sokszor hangokat is hallasz, amik hol biztatóak hol kevésbé.
Vonyításokat hallasz, ütéseket, fa ágának a recsegését, néhol nyüszítést, majd olyan hangot hallasz, olyan repedését, mint amikor megnyílt alattatok a föld a hóban. De ha lenézel nem látsz repedést, ha pedig hátranézel, nem látod Bakurát a fáktól, és a farkasembereket sem. Nagy robaj és földcsuszamlás hangja, agyarcsattogtatásé, Bakura kiáltásáé, majd minden elcsendesül. Te akaratlanul is megtorpansz. De ekkor az iránytő hevesen forogni és rázkódni kezd a kezedben, majd megint a falu felé mutat. Mikor újabb farkasvonyítást hallasz nem is habozol tovább sietsz is a faluhoz. Nem kell sok idő el is éred, a falu bejáratát. Ahol a kapun egy rést látsz. Ha kopogsz egy férfi néz ki a résen és megkérdi:
- Kinek a küldötte vagy? Melyik nimfa felelősségére engedhetlek be. Mond el az igazi nevét!
Mondja a férfi szigorúan.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 17 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 17 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 17 Mudch0 Random - Page 17 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 17 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 17 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 23 Ápr. 2015, 19:22

Akali a mondatomra bólint, majd elindulunk kifelé. Vissza térve Akaliék házába, meghallom, hogy valahonnan valaki megszólal. A hang, nagyon tompának hat, és gondolom ezért nem hallja Akali.
- Akali, megszólalt a zsebed. - Szólok barátnőmnek, aki erre egy érdekes medált vesz elő, és a medálból egy fiatal fiú néz ránk, majd ismét megszólal. A fiú mintha a korához képest éretteb lenne, majd Akali kikerekedet szemeit látva, kissé összezavarodom, majd amikor ki kell magából, az mindent meg magyarázott. Miután, Akali férje magyarázatott add utánna egy kérdés is el hangzik, mire Akali elvörösödik, ami eléggé furán hat révén kék a bőre. Aztán, Akali bemutat minket egymásnak.
- Én is őrvendek Bakura. - Mondom a férfinak, aki jelenleg fiú. Bakura, egy kérdést szegez felém, mire most rajtam a sor, hogy elvörösödjek, és kérdőn nézek a barátnőmre, és közben azért remélem, hogy le olvassa az arcomrol, hogy azt kérdem, hogy el mondjam-e neki. Remélem, eléggé egyértelmü, főleg mert ő is hallotta a kérdést.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 24 Ápr. 2015, 16:04

//Moderátori figyelmeztetés

Bár az Epic részleg a rendes játéktéren kívül található, ide is vonatkoznak a fórum alapvető szabályai. Ilyen alapvető szabály, amit gondolom mindannyian ismertek, hogy a hozzászólások hossza el kell, hogy érje a hat sort. A szabály érthető és logikus, nem szeretnénk, ha a fórum chat-té alakulna, igényes, hosszabb hozzászólásokat szeretnénk látni, úgy gondoljuk, hogy ez elengedhetetlen ismertetőjele a minőségi játéknak. Mutatja, hogy a játékos időt töltött a hozzászólás megírásával, gondolkodott, és ezeket a gondolatokat sikerült megfogalmaznia is. Ez nem egy erős szabály abban az értelmében, hogy nem szólunk rá senkire, amiért időnként nem sikerül betartani.

A Random kalandon/világon viszont nem ez a helyzet. Korábban már szólt emiatt Thorhall és Morsus is, a hozzászólások hossza mégis rendre elmarad a hat sortól. Ha ez egyedi eset lenne, az adott játékosnak írnék, de a helyzet itt csaknem általánosságban elmondható az összes ide író játékosról.

Ez itt egy moderátori figyelmeztetés. Amennyiben nem sikerül mostantól tartani a szabályoknak megfelelő játékot, esetünkben a megfelelő hosszúságú hozzászólások írását, akkor retorzióra lehet számítani. Ilyen lehet a hozzászólások törlése, a téma ideiglenes, vagy szélsőséges esetben akár végleges lezárása.

Ez nem arról szól, hogy én terrorizálni szeretnélek titeket, ez az oldal azért van, hogy jól érezzük magunkat, együtt játsszunk, de mint minden játékban, itt is vannak szabályok, amik azért kellenek, hogy élvezhető maradjon a játék. Nem szeretném, hogy odaáig fajuljon a dolog, hogy további lépéseket kelljen tennünk. Mindössze arról van szó, hogy szeretnénk fenntartani az oldalon folyó játék színvonalát. Remélem, hogy ezt ti is megértitek, és ettől kezdve jobban figyeltek majd erre az apróságra.//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 26 Ápr. 2015, 09:10

Szedem a lábaimat, futok, ahogy tudok. Ez most nem is olyan könnyű, mert a hátamon cipelek egy jó adag bőrt zsákban és úgy már eleve nem az igazi a sebességem. Ne, nem teszem le. Már csak az kéne, hogy a farkasok megegyék vagy szétcincálják, amit Kittinek hoztam drága küzdelem árán. Azt a krokit nem volt könnyű elintézni! Bakura pedig majdnem belehalt a kígyóval való küzdelembe. Nem, nem teszem le! Ha beérnek, harcolni fogok és úgy mentem meg a cuccost. A másik pedig, hogy az erdőben ezer faág, gödör, kiálló gyökér leselkedik rám, úgyhogy óvatosan kell futnom.
Hallgatózom közben és a farkasok is közelednek. A szerencse van velem, hogy nem érnek utol. Remélem, Bakurával is ott van. Hallom a hangját és görcsbe áll a gyomrom, hogy ez most mit jelent. Most támadt föl. Nem ölhetik meg. Megmondta, hogy a bejáratnál találkozunk, de akkor is nehéz ezt így elhinni ilyen hangok után. Az a kiáltás nem volt túl biztató. Az iránytű tudja a tutit, azt követem, mert bízok benne. Már többször segített. Elérem a bejáratot, a bokrokkal álcázott kaput, amit más megismerek. Kopogtatok és közben háttal állok, mert nézem, hogy jön-e Bakura. A csomagot leveszem a vállamról, mert eleget cipeltem. Lihegek és megijedek, mikor kiszólnak. Pedig erre kellett volna számítanom.
- Bakura barátja vagyok, Anaal Nathrakh. Ő is itt lesz mindjárt. Nélküle nem is akarok bemenni.
B...ki, most mit csináljak? A bejárattól már csak nem viszik el a holmit, de ha én elfutok és Bakura itt keres? Megkérdezem a kapuőrt.
- Lehet neki valahogy távolról jelezni? Megbeszéltük, hogy itt találkozunk.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 17 Empty Re: Random

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

17 / 18 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Random
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.