Random

18 / 18 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 26 Ápr. 2015, 16:51

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)


Akali mikor rá nézel csak körbeforgatja szemét.
- Nyugodtan mond csak el, addig úgyse nyugszik meg míg nem hallja mi történt. Nem mintha engem annyira félteni kéne. Ellenben veled, aki nem vigyáz a testére.
Válaszolja mire a fiú a medálban egy kicsit fújtat, majd megszólal.
 Én próbálok, de arról, nem tehetek, hogy lezuhanok valahonnan. Erre akali nem felelt semmit lévén ti is lezuhantatok tegnap egy barlangban, bár a jelek szerint lényegesen kisebbet estetek mint ő.
- Jut is eszembe. Hogy sikerült a küldetésed sikerült megtalálnod a kincset?
Kérdi kíváncsian, míg Akali kissé lógatja az orrát.
- Nem, de már nem is akarjuk megtalálni, az út túlságosan veszélyes egy bizonyos pont után.
Válaszára Bakura csak kérdőn, néz majd megvonja a vállát.
- És még te mondtad, hogy ne menjek veszélyes helyekre. Na mindegy. A lényeg amiért kerestelek, hogy ma hazatérek és egy kissé furcsa barátomat hoznám magammal.
Ha rákérdezel, miért furcsa akkor válaszol.
- Ő egy volt kalóz, aki jó útra tért, bizonyította is nekem. A lényeg, hogy nem biztos, hogy szeretnél vele találkozni Lien.
MOndja, majd a felesége válaszol neki.
- Miért hozol ilyen alakokat haza? MI okod van rá?
- Egy szigeten kívüli útra kell felkészülnünk és szükségem van a segítségére, és neki is az enyémre.
Válaszolja tömören, majd sóhajt egyet.
- Puszillak Akali, amíg hazaérek vigyázz magadra, és a kicsit is puszilom. Szia Lien.
Köszön el a fiú, majd a medál fém részei a közepén lévő kőre húzódnak, ami így "bezárul".


Helyszín: Danu eldugott faluja előtt
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)


A kapuőr furán néz rád a válaszaid után.
- Maximum galambbal lehetne, de ahhoz már késő van, nem találná meg őt. És a nővénynevet kérdeztem, azét aki beengedne, vagyis jelen esetben Bakuráét.
Mondja, majd a hátad mögül újabb vonyításokat, indacsapásokat hallasz, majd nyüszítést és földcsuszamlást. Ezek után hirtelen csönd lett. Még a kapuőr és a saját lélegzeted is tisztán hallhattad.
Ekkor  lépteket hallasz a bokrok közül, majd egy ismerős alak bukkan fel, pont az akiben nem bíztál. Noel volt az aki karjai közt tartotta Bakurát, akinek az arca, a karja és a lába tele volt karcolásokkal, de láthatóan lélegzett. A vállán még egy csúnya harapásnyomot is felfedezni véltél. Noel rád néz meglepetten, hogy itt talál, majd az őrre.
- Engedjetek be minket. Fehér kaktusz és Földimogyoró vagyunk, ő pedig velünk van. Mutat rád Noel.
Mire a kapu kinyílik és ti be tudtok menni rajta. Bakura bágyadt szemmel néz rád fel, majd ahogy kicsit beljebb léptek párat Noel leteszi a földre, mire Bakura elmosolyodik és a sebei gyógyulni kezdenek. Lehúzza a cipőit és feltápászkodik. Míg áll is látszik, hogy másodpercről másodpercre halványulnak el a sebei szép lassan. Bár a vállán a harapás, még mindig mély.
- Kicsit elszámoltam magam, de csak megúsztuk.
Mondja mosolyogva Bakura, míg rád És Noelra néz. Noel rosszallóan rázza a fejét, majd a fiú sebére mutat.
- Te sose változol, ezt azért mutasd meg a nővérednek, nem örülnék, ha holnap este már te is vonyítanád a holdat a többi semmirekellővel odakint. Vigyázzatok magatokra, és ha lehet Bakura legalább addig kerüld a bajt, míg újra fel nem nősz. Tudom ez nehéz kérés, de próbáld meg. Nekem mennem kell. vigyázzatok magatokra.
Mondja, majd elköszön és távozik.
Bakura pedig feléd fordul.
- Menjünk Kitti házához, már biztos várja a bőröket és, hogy összevarrhasson téged Aanal.
Mondja mosolyogva, majd az épp vállán a két tarisznyával együtt megindul a ház felé, mintha mi sem történt volna. Ami téged el is képeszt kissé.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 18 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 18 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 18 Mudch0 Random - Page 18 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 18 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 18 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Szer. 29 Ápr. 2015, 13:33

Kérdő tekintetemet látva, Akali belemegy abba, hogy el mondjam a jelenleg kis koru férjének, hogy mi is történt.
- Nos, épp vissza indultunk a küldetésünkről, mikor is egy bokorból, ránk támadott egy vérfarkas. Az egész az én hibámból tőrtént, mert el vontam a figyelmét, és a vérfarkas, meg karmolta. - Közlöm a hírt a sráccal, közben kissé el szégyellem magam. Majd egy újabb kérdés érkezik, de erre már Akali felel helyettem. Majd közli, hogy haza jön még ma, és hozná egy fura barátját is.
- Miért furcsa? - Kérdem a srácot, és meg is kapom rá a választ, hogy az illető, egy volt kaloz, aki jó útra tért, de nem biztos, hogy szeretnék vele találkozni.
- Mert? - Kérdem a férfit, hisz nem értem, hogy miért ne akarnék vele találkozni. Majd, Akali is kérdez a férjétől, és meg is kapja rá a választ, majd el is köszön.
- Szevasz. - Köszönök el én is, majd Akalira nézek, és várom, hogy merre is tovább.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 02 Május 2015, 10:06

Galambposta van náluk? Ezt nem mondta. Meg növénynév?
- Hát izé...
Gondolkodom, de nem jut eszembe, hogy mondott volna ilyet. Arról volt szó, hogy együtt megyünk, együtt jövünk. F... se gondolta, hogy elrohan egy farkasember miatt és egyedül kell jönnöm. Meg azt se, hogy mire visszaérünk, fiatalodik vagy húsz évet és elsős kisgyerek lesz belőle.
- Ez ő! - mondom, mikor hallom a természet vad harcát a farkasember ellen.
Ilyen csapásokat csak Bakurától lehet várni és még a föld is megindul. Van vele valaki, egy másik nimfa. Csak nem Kitti jár erre? A törékeny virágszál, aki úgy mozgatja a földet, mint negyven ásós munkás együtt. Csönd. Nem, ugye nem az van, hogy Bakura... Nem, nem, nem, az nem lehet. Idegesen rángatom a fejemet és körülnézek, hallgatózom. Csak mi szuszogunk, semmi mást nem hallani.
- Te mozgattad a földet? Szevasz! És kösz, hogy segítettél. Ma már kétszer volt közel a halálhoz a nimfaöcskös.
Gyanús volt múltkor is Noel. Most is az. Nem tudom, miért érzem, hogy rosszkor volt rossz helyen, mikor valójában segített. Gyanakszom megint, méregetem, hogy miért volt pont most itt.
- Itt a...
Akarom mondani, hogy nem adta meg a jelszót, de Noel megoldja. Most megjegyzem egy életre. Melyik melyik? Szerintem Bakura a kaktusz, ha Noel mozgatja a földet, hozzá jobban illik a földimogyoró. Bemegyünk, a zsákot megint felkapom és átlépem a kaput, amit megnyitnak. Megpaskolom a kapuőr vállát. Korrekt volt, nem engedett be, pedig már láthatott az ünnepségen vagy a kocsmában is. Jól teljesíti a feladatát, precíz.
- Szerencse, hogy csak kicsit! Huh, jól gyógyulsz. Ez kéne nekem is, akkor Kittinek nem adnék annyi szabás-varrás munkát. Egyébként ha egy nimfából farkasember lesz, akkor a régi képességeit elveszti?
Érdekel ez a téma, hogy mi történik olyankor. Lehet-e vegyítnei a fajokat? Ha Bakura talált volna rá a holtak kincsére, akkor csak egy zombikalóz lenne vagy zombikalóz nimfaerővel? És farkasemberként? Kipróbálni persze nem szeretném, mert a kegyetlenség és én már nem vagyok ugyanaz az ember, mint tengeri rabló koromban.
- Csá, Noel! Na, kisnimfa, menjünk akkor. Te, piszok jól bírod a túrát! Apátok büszke lehet rád!
Én is a kis drágám háza felé veszem az utat. A nyakamba fog ugrani a meglepetéstől, hogy hoztam neki krokibőrt. És még kígyóbőrt is! Kár, hogy nem voltam ott a farkasembernél, azt is megnyúztam volna legszívesebben. A viszontlátás öröme úgy feltüzel, mintha évek óta nem láttam volna. Dóra. Az apjuk. A kalóz testvérük. Ré. Mind a fejemben járnak és picit el is bambulok az úton. Lehet, hogy el is esek, annyira nem itt járok.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 07 Május 2015, 23:29

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)


A fiú amint megkapja a választ, rosszallóan kezdi el csóválnia fejét.
- Már mindkét családom megtámadták azok a dögök, lassan valakinek le kéne állítani őket. Ki kell egezni a falkavezérrel vagy valami, mert az nem normális, hogy ennyire agresszívak legyenek mindenkivel akivel csak szembe kerülnek.
Amikor rákérdezel, hogy miért nem akarnál vele találkozni? Kissé felvonja a szemöldökét, majd Akalira néz.
- Nem egy szívbajos a barátnőd. Az egyszer biztos.
Mondja Bakura neki, majd elköszön. Ezek után a medálon a vas lemezkék a kőre csusszannak.
Ha megkérdezed Akalit, hogy miért beszélt két családról akkor erre a kérdésre is válaszolt.
- Mert a testvérei és az apja a egyik családja, míg mi a másik.
Mondja mosolyogva, miközben megindul előtted felfelé, és visszamegy a nappaliba ahol a pici Darius éppen mészkőkrétával firkált valamit egy szövetdarabra.


Helyszín: Danu eldugott faluja előtt
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)


Noel válaszol a kérdésedre mielőtt bemondaná a  jelszót.
- Igen. Én voltam.
A következő kérdésedre pedig Bakura válaszol.
- Fogalmam sincs de nem is akarom megtudni.
Mikor elköszönsz Noel is így tesz s integet nektek, mielőtt lelép. Bakura bókra csak mosolyog. És a kisfiú arcával elég furán fest ez most számodra, de felismered benne ugyanazt a mosolyt amit már megszoktál tőle. Majd a szavaidra bólint és előtted ahogy sétál a ház felé látod ahogy sorra halványulnak el a sebei, és a harapás is lassan gyógyulni kezd.
Ahogy a falun sétáltok keresztül a sétálgatók közül a fiatalabbak bámulják Bakurát láthatóan, míg az idősebbek csak elismerően bólintanak vagy mosolyognak rá, amit ő széles vigyorával viszonoz is. Lassan odaértek a házhoz is, ahol épp Kitti guggolt a vízesés aljánál és ruhákat mosott. Ahogy meghallotta a lépteiteket felpillantott és rád mosolygott, Bakura megállt kicsit mögötted, így őt még nem láthatta még. Majd mikor meglátta a bőröket a szeme felcsillant és odasietett hozzád és átölelt erősen. Ha Bakura nem tartja meg a két lábadat bizony el is dőlték volna Kittivel együtt.
- Már aggódtam miattatok, sokáig elvoltatok. Ugye minden rendbe voooolt...
Mondja, majd szinte elnémul mikor megpillantja öccsét aki zavart mosoly közepette integet nővérének.
- Szia tesó.
Köszön neki, Kitti pedig kissé hebeg és gyakran pislog, míg odalép öcséhez és lehajol hozzá.
- Te meg mégis mi a fenét csináltál magaddal? Összevesztél egy vén bölcs elffel, aki megbüntetett vagy mi? És ez itt a karodon mi? Na gyere csak be még mielőtt nekem elkezdesz itt ugatni meg a seggemet szaglászni.
Mondja, majd megfogja az öccse kezét és elkezdi húzni a ház felé, egy pillanatra megáll majd visszafordul feléd mosolyogva. Gyere te is. Ellátom a sebeidet. És közben lesz időtök elmesélni mi mindenen mentetek keresztül.
Míg befelé mentek az ajtóból beérve Kitti feléd fordul.
- Megtennéd kérlek, hogy leviszed a bőröket? A lépcső aljából a pincéből nyílik a dolgozó szobám.
Ha megteszed a pince ahova leérsz átlagosnak tűnik, tele régi ócskaságokkal, meg zsákokban élelemmel. Ha pedig kinyitod az ajtót érdekes látvány tárul a szemed elé. Először is, az tűnik fel, hogy a helyiség meglehetősen hűvös az évszakhoz képest, de még ez semmi hideg. A másik pedig az volt, hogy a szoba lejtett és a fal mentén két köves kis út volt egymással párhuzamosan, amik közt a víz folyásban volt. Olyan volt, mintha a víz egy ponton folyt volna be a falból és a másik falnál meg távozott volna. Mint egy mesterséges folyó a ház alatt.
A szoba tele volt asztalokkal, fogasokkal és félkész és kész bőrökkel. Kis kupacokban hevertek, a kesztyűk, a csizmák, az övek. A fogasokon pedig egy-egy nadrág vagy kabát lógott. Meg volt egy asztal ahol félig kiszabott bőrök voltak szerte szét, szinte láthattad a részeket, melyekből végül valószínű egy kabát fog összeállni, viszonylag nagy méretű, talán férfinak készíti éppen.
A szoba közepén volt egy kissé vöröses színű asztal, szinte érzed, hogy ez lesz a legjobb helye a bőröknek.
Ha megindultál vissza akkor fent az emeleten találod meg Kitti szobájában a két nimfát, ahol Kitti Bakura már épp bőrét kenegette a vállán valami furcsa fehéres krémmel, miközben Bakura láthatóan fintorgott, de mikor meglátott elmosolyodott.
- Csak visszaértél. Nagy ez a ház könnyű benne eltévedni, bár neked az iránytűd így is idevezetett volna hozzánk szerintem.
Mondja, majd Kitti szólal meg.
- Rendben készen vagy. Most pedig te jössz, hadd lássam a sebeidet, már előkészítettem a cérnát meg a tűt.
Bakura át is adja neked a helyét és felugrik az ágyra és ott figyel kíváncsian rátok.
- Nos és mi minden történt ma?
Kérdezi Kitti, Bakura pedig csak bólogat feléd jelezve, hogy hagy mesélni, majd elkezd kotorászni a táskájában és átmegy ez után a másik szobába így kettesben maradtok Kittivel.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 18 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 18 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 18 Mudch0 Random - Page 18 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 18 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 18 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Pént. 15 Május 2015, 11:41

Miután, meg adom a választ, a srác mond valamit, csak nem értem. A kérdésemre, hogy miért ne akarnék egy volt kalózzal találkozni, de nem kapokrá választ, csak Akalinak mond valamit, amitől valamiért azt érzem, hogy büszke vagyok magamra. Majd, Akali férje, el búcsuzik.
- Akali, a férjed miért beszél két családról? - Kérdem barátnőmet, mire meg is kapom rá a választ. - Neki, hány testvére van? Ők is itt élnek a faluban? - Kérdezek tovább, mert érdekel a dolog. Közben, vissza érünk a nappaliba, ahol a kicsi épp egy mészkőkrétával firkált valamit egy szövetdarabra. Elöbb, még megvárom, hogy Akali mit is mond, majd a kicsihez fordulok, és egyenesen rá kérdezek.
- Szia, hát te mit rajzolsz? - Gugolok mellé, és közben figyelem, hogy mit is alkot, de azért Akalira is figyelek, ha esetleg mond valamit, hogy tudjak rá valamit reagálni.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 16 Jún. 2015, 22:44

// Bocsi, a tartósabb eltűnésért, meg azért, hogy előtte meg vártam, hátha lesz két ember akinek tudok írni egyszerre. Sry. //

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)

Akali a kérdéseidre egy kicsit elgondolkodik, mintha fejben számolna, majd megszólal.
- Három nővére van, bár csak az egyikkel jön ki jól igazán. De ez hosszú sztori és amúgy se akarom kibeszélni párom életét, ha nem gond.
Mond kicsit túlságosan is sokat Akali, majd válaszol a másik kérdésre is.
- Nem, mindhárman máshol laknak ha jól tudom, más falukban vagy városokban.
Feleli, majd mikor beértek, hagyja, hogy a picurhoz menj, aki rád mosolyog, mikor kérdezel és válaszol is neked.
- Téged, Lien néni.
Mondja, majd odanyújt neked egy kissé kezdetleges rajzot, ami hajazott a pálcikarajzra, de azért itt már két vonal volt egy-egy végtagja az embernek.
Akali ezek után szólal meg ismét.
- Amúgy Lien, szeretnéd, hogy az egyik kapuőr haverom hazakísérjen téged a városodba? Szívesen elkísérnélek téged, de sérülten aligha tudnálak megvédeni az úton leselkedő veszélyektől.
Mondja egy félmosoly keretében.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 18 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 18 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 18 Mudch0 Random - Page 18 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 18 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 18 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Pént. 19 Jún. 2015, 23:18

Akali mondatát, végig hallgatom, és bár nem kérdeztem, de azt is meg tudtam, hogy mind hárman lányok, és csak az egyikkel jó a viszonya.
- Persze, nem gond, csak ennyit akartam tudni. - Mondom, aztán a másik kérdésemre is kapok tőle választ. Többet, már nem kérdezek, már mint a férje családjáról nem kérdezek többet.
- Értem. - Csak még ennyit még hozzá teszek, de aztán már tényleg ennyi. Miután, belépünk a kicsihez megyek és kérdezek tőle valami, mire választ is kapok tőle.
- Maradjunk annyiban, hogy csak simán Lien. Mert abból amit a tükörben láttam, akár a nővéred is lehetnék. - Mondom a kicsinek, majd ismét Akalira pillantok, aki kérdez tőlem.
- Ha, nem gond, hogy nincs a helyén akkor lehet róla szó. Meg ha tudja az utat. - Válaszolok Akali kérdésére, szintén mosojogva.

(Nem történt semmi nem gond. Smile )

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 28 Júl. 2015, 11:03

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)


A kicsi csak mosolyog a szavaidra, majd látszik, hogy picit elpirul miközben válaszol.
- Rendben, Lien.
Majd akali is felel a kérdéseidre.
- Ma szabadnapos és rajta keresztül ismertelek meg, így biztos vagyok bene, hogy jobban ismeri az utat nálam. Ha akarod most azonnal elmehetünk hozzá.
Válaszolja neked Akali, majd ha helyeselsz akkor nyom egy puszit a picije arcára.
- Vigyázz magadra és papira még nem vagyok itt.
Mondja, majd megindul kissé bicegve kifelé, ha pedig nem jönnél, akkor intene, hogy kövesd őt,

- Rég ismerem a srácot, igazán kedves és törődö, bár néha nagy hülyeségeket tud csinálni ez az egyetlen hibája szerintem.
Mondja Akali miközben rád mosolyog.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 18 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 18 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 18 Mudch0 Random - Page 18 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 18 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 18 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 27 Aug. 2015, 11:25

A kicsi, piruló arcal egyezik bele, hogy csak simán Lien, hisz akár tényleg a nővre islehetnék, de közben én is elpirulok, csak még nem tudom, hogy miért. Majd, Akali is mond valamit mikor meg jegyzem, hogy ha nem baj, ha nincs a helyén. Akalitól, meg tudom, hogy a srác ma úgy is szabad napos, így nem gond a dolog.
- Rendben, akkor menjünk. - Mondom, majd Akali búcsuzik a kicsitől, egy rövid kis időre, amit én is meg teszek.
- Szia prücsök, gondolom majd még találkozunk valamikor egyszer. Légy jó, és fogadj szót. - Mondom neki, majd követem Akalit kifelé. Hallom, hogy Akali mondja a barátja hibáját, de végül is, csak el kell kisérnie, nem gondoltam ennél többre, de ha mondjuk érdekelnm őt, nem utasitanám vissza.
- És mond csak Akali, neked sok felé van barátod, haveri köröd? - Kérdem, mert érdekel, bár gondolom biztos igen van neki, bár lehet tévedek, majd kiderűl.

(Bocsánat, hogy csak most írok.)

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 17 Jan. 2016, 10:16

Bakura kicsi gyermek lett, de megint ugyanúgy gyógyul, mint régen. Nem is olyan régen volt ez, de úgy tűnik. Jaj, de nagy látványosság! A flausiak se szokták meg ezt, úgy látom. nem dicsekedek azzal, hogy én hoztam ilyen helyzetbe. Tudom, hogy nem én vagyok a hibás, de zavar. Ott van az én kis drágaságom, ruhát mos a patakban, de aranyos!
- Szia édesem!
Az ölelése erősebb, mint előtte bármikor. Nem tudom, nekem örül ennyire vagy a bőröknek.
- Látod, mithoztunk? Kígyó, krokodil, ami szemednek, szájadnak és varrótűdnek az ingere! Megdolgoztunk érte. Nekem is kéne majd egy kis varrogatás.
Megmutatom a sebeimet, amiknek bizonyosan nem fog örülni. Azt várta, hogy minden rendben legyen. Ezt sajnos nem mondhatom el.
- Hé, ne bántsd! Megmentette az életemet. Én is az övét, de az most nem érdekes.
A harag elszáll és a gyógyítás tör elő belőle. Jól van, én lecipekedek a pincébe. Ott csak levágom a cuccot a földre és már rohanok is fel.  Ezt terveztem, de nem egy szokványos pincét látok. Mi a franc ez? Kellemesen hűvös, de nem fagyasztó. Minek tart egy folyót a pincében? Most láttam mosni a patakban, ez nem mosógép. Majd meg fogom tőle kérdezni. Dizájnos, de nem értem.
Nagyon ügyes keze van, szépeket alkot. Egy ilyen kabátot majd rendelni fogok tőle. Arra a vörös asztalra, ami valamikülönleges fából készülhetett, rápakolok. A zsákot kinyitom és egyesével kiszedegetem a bőröket, bőrdarabokat. Kell még rajtuk tisztogatni, azt ő megoldja, bizonyosan vannak spéci eszközei.
- Akkor még sok része van, ahol nem jártam. Kitti, ha tudsz figyelni kicsit a gyógymasszázs alatt. Ez milyen pince? Miért folyik benne a víz? Beázott pincét láttam már, az nem ilyen és az időjárás is érdekes lent - mondom nekik, mikor felérek a lépcsőn.
Levetem az ingemet, hogy el tudjon látni a drága kis nimfa. Bakura már majdnem teljesen jól van.
- Az milyen krém?
Fintorgott, nem lehet túl jó, csak hasznos.
- Jaj, egy egész világtörténelem forgott le ma. Részletesen elmondjam? Összefoglalva Bakura futárkodott, én találtam egy krokit, megtámadott minket egy óriáskígyó, aztán egy egyiptomi isten, aki majdnem megölte öcsit és tőlem meg akar valami titokzatosat. 
Felszisszenek néha, mikor érzékenyet érint. Közben pedig nézem, mit matat a gyerek.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 25 Feb. 2016, 22:28

Helyszín: Danu eldugott faluja
Résztvevő: Aanal Nathrack( Zield)

Mikor megmutatod a sebeidet, Kitti elhúzza egy kicsit a száját, miközben méregeti azt. Sejthetted, hogy tudta, hogy a krokodilvadászat nem egy sérülésmentes meló így nem érte akkora meglepetésként, amikor a sebeket tartottad elé.
- Ezt majd odafent megbeszéljük még, de előbb ellátom ezt a kis sérültet itt.
Gyorsan betessékeli a testvérét, miközben téged szépen megkért, hogy vidd le neki a bőröket, miután ezt meg is tetted, felmész hozzájuk, Bakura pedig elhagyja a szobát, így kettesben maradhattatok Kittivel és a kérdéseidet is kényelmesen fel tudtad tenni neki.
Megpaskolja az ágyat maga mellett, jelezve, hogy ülj le mellé.
- Valóban, nagyobb ez a ház, mint látszik. Itt nőttünk fel mind a négyen még régen. Amúgy tudok figyelni, csak ülj le, hogy kitisztíthassam a sebeidet és megvarrhassam, közben válaszolgatok majd.
Amint leülsz meg is adja az első választ, miközben azzal a krémmel kezdi el kenegetni a friss sebeidet, amivel Bakurát is kente nemrégen. A krém kissé csíp de nem rosszabb semminél se amit ma fájdalmat átéltél.
- Hű, ez kicsit hosszú mese lessz, de a lényeg, hogy abban a szobában szoktam, letisztázni a bőröket, kiszabni, cserzeni, és mindent ami ahhoz kell, hogy a lehúzott irhából szép, kabátok, kesztyűk csizmák és más egyéb dolgok készülnének, vagyis az előkészítő. A folyó azért van ott, hogy míg végigfolyik a fa mentén a víz abban ki tudom mosni a bőröket, és mindent koszt le tudok róluk szedni. A kis patakocska miatt is van ott hűvösebb is, elvégre a nyári negyven fokban nem bírnák ki a frissen nyúzott állatbőrök, anélkül, hogy ne kezdjenek el bűzölögni. Mondjuk nehéz volt megoldani, hogy így előtörjön és távozzon a víz, de csak megoldottam némi segítséggel.
Eközben végzett a sebeid nagy részének a kenegetésével, és nekilátott a varrásnak, ami furcsa mód a csípő érzet után már nem okozott sokkal nagyobb fájdalmat.
- Ami a kenőcsöt illeti, fertőtlenítő, meg van benne némi spéci összetevő, ami megakadályozza, hogy a farkasok által megsebesített lények vérfarkasokká változzanak. Mellékhatása a csípésen kívül nincs, így ha nem haraptak meg sem fog ártani neked.
A rövidítésedet a jelek szerint kissé túl abszurdnak és részlettelennek találta, így kicsit közelebb csúszott, miközben varrt és kíváncsian nézett rá.
- Azért ennél részletesebben kifejthetnéd, hogy mi történt, és ha tudod elmesélhetnéd nekem, hogy mi is az az isten.
Ha Bakura után nézel, akkor látod az ablakon át, hogy a szomszéd szobában van és medáljához dumál valamit, amit onnan nem hallhattál.

Helyszín: Eldugott gnóm falu
Résztvevő: Lien(Éva)

Akali, szavaidra elindul kifelé, és mosolyogva visszanéz mikor látja, ahogy elbúcsúzol a kicsitől.
A pici csak mosolyog és elköszön ő is tőled.
- Rendben Lien. Igyekszem.
Válaszolja, majd integet neked, ha elindulsz kifelé.
Akali még átkiabál az egyik szomszéd szobába, bár sejtéseid szerint csak az apjától köszönhetett el.
Ezek után kimegy, és neked is tartja az ajtót, hogy kövesd.
- Elég sok helyről ismerem az embereket, de a nagyobb ismeretségi köröm a páromnak köszönhető, ő a nagyobb kalandor.
Válaszolja, majd miután kimentetek, elindul a kapu irányába.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 18 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 18 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 18 Mudch0 Random - Page 18 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 18 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 18 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 27 Feb. 2016, 10:25

Kittiben megbízom, teljes mértékben, de jobb ha a doboz helyéről minél kevesebben tudnak. Nehogy még vallatással akarja kiszedni belőle egyszer valaki.
- Mikor elmentél, utána Bakurának még lett egy feladata. Futárkodás jó messzire. El is intéztük. Ő intézte, én csak kísértem és közben szereztem neked a bőröket. Szép nagy krokodil volt és sajnos egy még nagyobb kígyó keveredett oda. Majdnem megölte a testvéredet, de őt se kell félteni és engem se, együtt elintéztük. Dóra, a tesód... mondtam már, hogy megtalált a testvéred? A laborjában volt, de valami tükrös izével tudtunk beszélni vele. Oda csempészte a batyuba Bakurához. Jó lenne, ha kibékülnétek, mert én nem örülök annak, ha fújtok egymásra.
Kifejtem most már bővebben, mert láttam, hogy nem elégítette ki az összefoglalás.
- Adott Bakurának olyan ereklyét, ami védid hő- és fagyhatásoktól. A medál, amit előtte kapott, kiderült, hogy egyiptomi. Ez egy messzi sziget, én jártam is ott, de semmit nem tudtam ellopni. Mindenki más meghalt abban a hőségben, én nem, te már tudod, miért. Dóra jött rá, hogy onnan van ez a medál, ami a levegő istenét megidézte és akit Anthony tudott elüldözni. Ezt a kardot is tőle kaptam!
Megpaskolom az oldamon a fegyvert, bár már keveredik, hogy mit meséltem el ebből és mit nem.
- Beszakadt alattunk a talaj, Bakura védett meg, hogy ne törjem össze magam. A medálra azt mondta, vigyem el és hogy vigyázzak a nővérére! Borzasztóan megijesztett, pedig végül túlélte. Ez a legjobb trükk, amit mutattatok. Kis tojásgömbbe burkolózott és így jött ki, gyerekként. Te láttad már így? Mármint felnőttből viszamenni gyerekbe? Utána jött az isten, Ré, két bottal és törölközőbe csomagolva. A fején furcsa kalappal. Ő volt a nap és a szél istene, az ereklye eredeti tulajdonosa. Alkut ajánlott, hogy megmenti Bakurát, ha én a héten elhajózok Egyiptomba és visszaviszem neki ezt a valamit. Nem volt kérdés, hogy döntök.
Elmosolyodom és Kittire nézek. Ez most hőstörténet, az öccse nekem köszönheti az életét. Magától nehezen jött volna ki onnan.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 11 Márc. 2016, 23:44

Helyszín: Danu eldugott faluja mélyén
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)


Kitti türelmesen végighallgat, bár látod, hogy néhol nagyon tartja magát, hogy ne szóljon közbe és a pupillái tágulásából, szűküléséből látod, mikor lepődik meg igazán, amiből elég sok volt. Mikor végeztél a meséjével vett egy nagy levegőt, majd kifújta és kezdett neki az ő mondandójának. Lassanként válaszol is kérdéseidben foglaltakra. De közben folyamatosan varr és kenőcsöz téged.
- Csak egyszer láttam őt ilyennek azelőtt, akkor borzasztó nagy felhajtás volt ebből. A bölcsek viszont tudták az okát és a Dóra is, csak én voltam az aki halálra aggódta magát miatt, meg a másik családja, meg az egész falu. A lényeg az, hogy ő is örökölt a mágikus erőből, amiből én és a kalózzá vált testvérünk nem. Neki mivel a regerációjában van a nagyobb és a test átalakításában, így a teste neki képes újraalkotni önmagát, ahogy egy virág is újra virágba borul nyáron, ismét egész lessz lassan. Bár legutóbb egy hónap alatt nőtt fel. Nem maradt nagyobb külsőleges maradandó nyoma a dolognak. Dórával meg azért vesztem össze, mert ő adta Bakurának mindig a veszélyesebbnél veszélyesebb megbízásokat. Meg persze a társainak is. Ami a ti kis kalandotokat illeti a bőrök szépek, de ennyi bajt nem értek meg. Biztos, hogy el akarod hagyni a szigetet? Azt hittem most az egyik fő célod, hogy újra ember lehess, hogy... tudod... újra élő és teljes legyél.
Látszott rajta, hogy mást mondana a szíve, mint a szája de végül csak mást mondott, mind amire gondolt.
A sebeidet precíz öltésekkel lassan be is fejezi a nő közben.


 Bocsi, hogy eddig tartott./

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 18 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 18 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 18 Mudch0 Random - Page 18 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 18 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 18 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 12 Márc. 2016, 09:05

A szívem szakad meg, ahogy látom Kitti arckifejezéseit változni, de muszáj volt elmondjam. Ő kérte és előtte nem akarok kamuzni. Bakura nagy csirkefogó lehet, hogy mindig elkövetett ilyen csínyeket, Dóra kérésére vagy anélkül. Egyszer csinálta, most másodszor. Mágikus erő, örülök, hogy örökölte, mert így még sokáig lehet haver és boldogíthatja a családot is. A gyerekei mit szólnak, hogy úgy néz ki az apjuk, mint ők, nem tudom.
- Meg tudnátok beszélni? Nekem nem tetszik az, hogy ilyen a viszony köztetek. Legyen béke! Mondja ezt a kalóz, aki jó utra akar térni.
Nevetek egyet, mert tőlem valóban furcsán hangzik ez. Dóra megint veszélyes küldetést adott. Tudta vajon, hogy az lesz? Sóhajtozás következik. Kitti finoman bánik velem, szpen ellát, de nehéz a téma. Nem volt választásom. Csak jó és rossz között dönthettem.
- Egy isten mondta ezt. Ha nem megyek, lesújt a haragja és azt hiszem, az sokkal rosszabb nekünk. Vagy tudsz valami megoldást? Kitti, muszáj volt megtennem, különben nem mentette volna meg BAkurát. A képessége ott kevés lett volna. Élő akarok lenni, de lehet, hogy pont ez az út vezet oda. Már jártam ott és csak én éltem túl. Átkozott hely és akár pont ott ott lehetnek ilyen tallérok, amik nekem kellenek.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 15 Márc. 2016, 01:03

Helyszín: Danu eldugott faluja mélyén
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)


Kittti a szavaidtra csak elmosolyodik és látod, hoyg még rövid kuncogást is megejt, de látod a szemében az aggodalmat is, bár csak seyted miért.
- Próbáltam már vele többször beszélni, de sose áll le a veszélyes kalandok osztogatásával... Kissé a fejébe szállt, hoyg ő az egyike a legerősebb varázslóknak, és mivel Bakurának is van ereje, valószínű el akarja majd csábítani maga mellé tanoncnak, de addig míg nem érett meg erree inkább veszélyes kalandokra küldi jó zsákmány ígéretében, és Bakurát fűti a kalandvágy így a kis hü**e szinte minden kalandot elvállal, vagy továbbadja azokat a bajtársainak. Remélem azért megérted az én álláspontomat is. Hajlandó lennék kompromisszumot kötni, de Dórának nehéz nemet mondani, pontosan azért, mert nem jó vele rosszban lenni. Ezt saját bőrömön tapasztaltam mikor addig fajult egy vitánk, hogy én hülye kihívtam őt azért, hogy Bakurát hagyja ki a piszkos kis ügyeiből. És hát... vesztettem.
Mesél, miközben befejezte a sebeidet, és mikor a mondandója végéhhez ér látod rajta, hogy már párás a tekintete. A lány háttat fordít neked leveszi a felsőjét és maga elé húzza, hogy azért takarja magát. A hátát eddig mindíg teljesen fedte ruha, még ha elöl elég szép felületeket is mutatott a bőréből, a hátán lévő égetett tetoválásból eddig egy centimétert sem láttál kilógni. Végig háttal áll neked míg mesél tovább, csak a fejét fordítja oldalra, hogy lássa szeme sarkából az arcodat és a reakciósat.
- Ez sosem tűnik el, mert mágia okozta seb. Nem tudom, hogy ő mennyit változott az évek alatt, hallottam pletykákat, meg főleg Bakurától, hogy állítólag pár éve megváltozott. Volt pár pasi aki jó hatással volt rám, vagy valami. De én bevallom nem szeretnék szembetalálkozni vele. Nem akarom, hogy valami olyasmi történjen mikor újra találkozunk, mit mindketten megbánnánk. Vagy főleg én. Félek, hogy dühömben ártanék neki, pedig azzal nem oldanék meg semmit, akkor nem lennék jobb, mint amilyen ő volt egykor.
Mondja, majd visszaveszi a felsőjét, úgy, hogy nem mutat közben semmit feléd kebleiből.
- Kérlek erről ne szólj Bakurának. Nem tudja, hogy miatta van a jel a hátamon, azt hiszi, hogy másik varázslóval kaptam össze. Dórával meg valami hülye pasi vita miatt vagyok haragban.
Mondja, miközben látod a szemében az őszinteséget és a fájdalmat, meg persze azt is, hoyg bár jól rejti, de alíg tudja vissza folytani a könnyeit.
- Lehet, hoyg egy isten bízott meg téged, de az tuti nem magától jött, és ha jól selytem, Dóra egyik cuccát kell visszavinned neki...
Érzed, hogy valami fontos részletre tapintott rá a lány.
- ...Ami az utadat illeti segíthetek neked hajót szerezni, bár nem egy olcsó mulatság. A kardodról a tartozást már rendeztem, mert itt járt Anthony a kapunál és összefutottunk, és vele rendeztem a számlád. Gondoltam ez fer a bőrökért való fáradozásaidért.
Mondja, miközben egy utolsó adag krémmel bekeni a sebed, majd megsimítja a karod, jelezve, hogy végzett az ápolásoddal.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 18 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 18 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 18 Mudch0 Random - Page 18 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 18 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 18 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 02 Ápr. 2016, 09:47

Versengés van közöttük, a nagy nővér a kis húggal és fordítva. Fene egye ezeket, de hát én is ezt csináltam világéletemben, kalózként mindig a nagyra vágytam. A ketrecből meg főleg vágytam kifelé. A halak, a halak... Picit eltértem a témától.
- Megértelek, teljesen, gondolom, félsz, hogy Bakurát is rossz irányba viszi. De valóban ilyen gáz a helyzet? Nem csak te tartod sokkal vészesebbnek azért, mert rosszban vagytok Dórával?
Pengetem a pofátlanság húrjait, de szeretem kimondani, amit gondolok. Nem tudom, nehezen hiszem el, hogy Dóra ekkora gennyláda. Láttam tőle pár érdekességet, emlékszem is rá, de Kitti sokkal sötétebb képet fest.
Apropó festés. Megörülök, hogy ledobja a ruhát, de sajnos nem azt mutatja, ami kellemesebb.
- Fuhh... Szép egyébként, de szar lehetett, mikor csinálták!
Kezdem érteni a félelmét. Nem hiszem, hogy hazudik, az inkább Dóra asztala. Kittikém félti a bátyját és azt, hogy valóban baj történik. Ne történjen!
- Esküszöm, hozok neki valami tuti fickót Egyiptomból, aki elbűvöli és megváltoztatja! Én is azt hiszem, hogy ráfér.
Ilyet még nem csináltam, de elképzelhető, hogy akad valami társam, akit majd megszédítek, hogy a csajomnak (Kitti mos tényleg az vagy hogy állunk, nem tudom) van egy tesója, akinek bemutathatom. A családi béke érdekében. Egyrre több vagyok, mint kalóz, nagyon furcsa pálforduláson megyek át.
- Jó, megmondom, hogy láttam, amit a csúnya, gonosz varázslóbácsi csinált veled. Az idegen.
Nem kavarom a szart, ha már úgyis nyakig ér. Mik rejtőznek itt? Ki sem néztem volna belőlük. Őszintén tetszik, hogy Kitti ilyen vagány volt és merész. A farkas ellen is megmutatta, hog ynem akárki, de ez tetszik. Szembeszállt a tesójával, bátran.
- Dóra cucca? Ez a medál tőle van, igen. Becsempészte Bakura táskájába, hogy kémkedjen utána és ezen keresztül beszéltünk.
Most ugrik be valami, ami miatt pofon is vágnám a magus nimfacsajt.
- Szerinted tudta, hogy Ré el fog jönni és attól félt, hogy őt vinné el, ezért inkább rásózta a tesójára? Vagy az egészet tudta, hogy hozzám kerül és én már jártam ott és újra el kell mennem? Valami másik ereklye kéne neki onnan, mi?
Most indulnék legszívesebben, hogy kitépjem Bakura kezéből azt a vackot és elhajtsam Dórát a fészkes fenében. Csak nem tudom, igazam van-e.
- Te, Kitti, ezek nagyon furcsa dolgok. Bakurával kiástunk egy másik cuccot, akkor a szél istene támadta meg. Honnan lehet tudni, hogy nem árkozott-e vagy valami nagyhatalmúnak a tulajdona, ha ilyet találunk? Már megint megjártam az átkokkal.
Szellemkalóz is így lettem. Nem látsoztt a csillogó aranyon, hogy mennyi bajt rejt.
- De drága vagy, köszönöm!
Mivel a végén járunk, meg is ölelgetem, mert sokat tett értem, még a cehhet is állta és amúgy is imádom. Most pedig átviharzok Bakurához, hogy kikapjam a kezéből Pandora talizmánját és beszéljek a csajjal.
- Halló, itt vagy, Dóra? Na, mi van, mit kombinálsz itt egyiptomi istenekkel? Tálalj ki!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 03 Jún. 2016, 18:47

Helyszín: Danu eldugott falu mélyén
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

// Ré medálját a fal készítésénél ástátok ki még. Úgy rémlik, ha nem akkor bocsi. De úgy rémlik csak a karperecet és a kommunikálónyakláncot adta Dóra. Kittinek azt nem mondtad, hogy ezt a láncot előbb ástátok ki minthogy találkozott Bakura vele. Azt hitte a többi holmival együtt kapta tőle//

- Hidd el van okom a reakcióra.
Ezek után mutatja meg a sebet a hátán, majd visszaveszi a felsőjét.
- Az volt de inkább az fáj hogy mint valami diadalittas gyerek megjelölte a hátamat ki tudja mit jelent. Nem tudok ilyesfajta írást olvasni, de nem éreztem az akkori fájdalom után semmilyen hatást sem, csak h megmaradt.
Szavaidra csak kedvesen mosolyog és látod rajta, hogy örül annak, amit hall és csak akkor törik le mosolya mikor, mondod h a sebéről mesélsz majd bakurának.
- Hmm. Állítólag javult bár egy pasi ha rendes akkor nem árthat nagyon a jellemének. Amúgy a sebet ne feltétlen említsed meg neki. Már rég volt és nem is fáj a helye azóta sem.
A mérges szavaidat végighallgatta és csak mikor az átkokkal kapcsolatos kérdésed teszed fel, csak akkor szól közbe ismét.
- Kissé zavaros amiket mondasz. Biztos vagy benne, hogy most nem te vagy elhamarkodott kedves? Ha előbb ástátok ki, minthogy találkoztatok volna Dórával, ha jól veszem ki a szávaidból, akkor honnan tudhatna bármit is róla? Mert ha jól sejtem nem a kommunikációs nyakláncot kell elvinned az istennek, hanem a másikat, amit kiástatok. Amúgy megvizsgálhatom, de a tudásom nem túl kiterjedt a mágia terén, így ha van is rajta nem biztos, hogy el tudnám tüntetni azt. Ha ideadod, akkor megvizsgálom neked.
Megöleled a lányt és utána tán válasz után átviharzol bakurához és kitéped Dórát a kezéből. A srác kissé kerek szemekkel néz rád, nem érti pontosan mi is a bajod. Dóra szintén meglepett főleg azoktól amiket hall.
- Miről tálalja ki Aanal? Milyen egyiptomi istenekről beszélsz itt nekem. Akkor láttam egyet mikor te legutóbb az volt az első és utolsó is. Úgy látom ideges vagy, de ne rám nézz semmi közöm sincs azokhoz az istenekhez.


// Bocs hogy sokáig nem írtam//

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 18 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 18 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 18 Mudch0 Random - Page 18 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 18 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 18 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 04 Jún. 2016, 07:59

Titkos írás Kitti hátán. Egy bolond varázsló jelölte meg. Számít nekem, ezért érdekel, hogy mi ez az írás, mit firkált rá, hogy hat rá, mit jelent.
- Tudom, hogy nem szoktad mutogatni, de nincs valaki, akinek mégis meg lehetne és meg tudná mondani, mit jelent?
Az apjuk haragra gerjedne, Dóra megint nem jó ötlet, tehát nem tudom, ki lehetne. Csak egy ötet volt.
- Bocs, azt akartam mondani, hogy nem mondom el, csak félrebeszélek, mert ideges vagyok attól, amit tettek veled.
Zavaros, amit mondok, főleg ha valóban összekeverem a dolgokat. A francba, nyugalom! Ökölbe szorul a kezem, de Kittti mosolyától kezd megenyhülni.
- Én arra is gondoltam, hogy ő rejtette el a földbe. Valaki elásta, mert mélyen volt. Lehet, hogy pont enkünk szánták. Igen, nem a beszélős medált kell elvinnem, hanem a másikat. Tessék, nézd meg!
Remélem, valami kis apróságot felfeez rajta. Közben én átrohanok és megint nagyon hirtelen, elhamarkodott vagyok. Lehet, hogy több bajt fogok csinálni, mint kéne. Visszaveszek picit és elmondom Dórának, hogy mire gyanakszom.
- Ha nem te voltál, van tipped, ki áshatott el egy ilyen istenes medált a falu közelében? Az az érzésem, hogy nekünk szánták. Tudod, nemsokára utaznom kell és szeretnék annyit tudni, amennyit csak lehet.
Nem akartam megbántani. Lehet, hogy nem hazudik, megadom neki az esélyt. Rá nézek, de már máshogy, nem vádolom. Bakurához megyek és a hónam alá kapom a kissrácot, megszorongatom, mint egy nagy tesó. A család része lettem valahogy és hiányozni fognak! Nagy út áll előttem.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 04 Jún. 2016, 15:00

Helyszín: Danu eldugott falu mélyén
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)


Igazából mutattam már más mágusnak de az elfek városába én nem tudok bejutni így elég korlátozott számú varázslóval találkozom. Már három varázslóbarátnőm nézte meg, de egyik se tudta megfejteni. Nem láttak még ilyet. Meg azt mondták látszik rajta, hogy nem egyszerű tanulható hanem egyedi mágiáról van szó. Csak Dóra tudja mit írt rám, esetleg még Apa, de nem igazán láttam őt évek óta, mivel nem örököltem varázserőt tőle.
Mikor őt gyanúsítod elgondolkodik majd megrázza a fejét
- Tuti nem tudhatta, hogy pont ő ásná ezt ki. Meg neki nincs földmozgató ereje. Ez az egyetlen dolog amit varázslatnak hívott bennem, de ez csak szimpla nimfa erő amit én fejlesztettem és Dóra nem tudott. Elég nehéz lett volna neki észrevétlenül elásnia azt a láncot oda. Amúgy meg lehet hogy olyasvalaki ásta el aki meg akart szabadulni tőle.
Mikor odaadod neki a láncot forgatja párszor majd leteszi maga mellé az éjjeliszekrényen lévő szövetre. Elővesz a fiókból pár üvegcsét és pár csíkot húz vele mindegyik löttyből a medálra. Van amelyik felizzik, van amelyik színt vált. Kitti hümmög és elmélkedik ezt a folyamatot csak akkor látod, ha ég bennmaradtál és nem rohantál ki rögtön.
Kimentél Bakurához. Dóra szavaidra mikor mérsékled a hangerőt kicsit nyugodtabb lessz. 
- Ahogy Bakura mesélte nekem a falon túl találtátok a kerítés mellet. És szerintem aki úgy járt mint Bakura és meg akart szabadulni a gonosz istentől. Időlegesen sikerült neki így a jelek szerint. De még szerencsétek, hogy közelben volt egy szellemlovas aki megtisztíthatta a romlott lélektől a láncot. nem sejtem ki lehetett, de elég réginek is tűnt az a medál lehet már jó rég a földben nyugodott. És Aanal. Előre is sikeres utat kívánok akkor. Ha szükséged lenne ott a segítségemre, akkor akkor vidd magaddal a medált és ha tudok segítek.
Mondja a nő, Bakura pedig az ölelésedre pedig nem számít de látszik, hogy levakarhatatlan a mosolya.
- Jól van jól van, elég már. Ne szokj hozzá, hogy ilyen kicsi vagyok. Legutóbb is egész hamar felnőttem újra.
Mondja, és ha jobban megfigyeled hallod a hangjában, hogy kicsit változott. minta 1 évet öregedett volna de még így is kisfiús volt és a kinézete is.
Ekkor Kitti megáll az ajtóban köhint egyet jelezve, hogy feltűnt neki Dóra. Megvárja míg valamit lépsz mielőtt bármit is mondana.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 18 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 18 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 18 Mudch0 Random - Page 18 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 18 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 18 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 11 Jún. 2016, 08:28

Fenébe, szegény Kittit megjelölték és nem is tudja, mi van rajta. Ha olyan nagyon veszélyes lenne, Dóra talán már levette volna, mert megölni csak nem akarja tesókáját.
- Éééértelek. A legbiztosabb valóban az lesz, ha elviszem oda, ahonnan jött és akkor már nem csinál itt több bajt. A dobozt is elástuk, még az is előkerülhet. Kéne rá építeni egy szép nagy dombot fákkal, erdővel, bokrokkal, ha majd ráértek.
Én ebben nem tudok annyit segíteni, nincs nimfaerőm, de Kitti csodákra képes. Remek trükköket tud.
Már pont nem látom, hogy Kitti miket csinál a szobában, mert kirohanok és leteremtem Dórát. Mikor visszaveszek, megint beszélni kezd. Nem tudom, hihetek-e neki. Szeretnék, de túl sokat tett, hogy ne tegyem. Egy esélyt adok neki. Ha ezt eljátssza, nem tudom, mit csinálok, de valami nagy bolondságot.
- Világos, Dórikám. Viszlek magammal kabalának, úgyhogy neked is jó utat!
Nevetéssel köszönök el, mert ő nem fog utazni, csak amedálja. A kissrác nagyon vicces, tudom, hogy fel fog nőni, de most még gyereknek néz ki és megdörgölöm a fejét, ahogy itt panaszkodik. Mikor Kittit meglátom, Dóra medálját berakom a zsákomba, azt pedig kint hagyom a szobában. Ne hallgatózzon itt. Visszamegyek Kittihez, hogy ott beszéljünk. Megfogom a kezeit.
- Mi az, szívem? Rájöttél valamire?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 24 Jún. 2016, 13:27

Helyszín: Danu eldugott falu mélyén
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)


Kitti csak mosolyog a megjegyzésedre, de ha egy kicsit töröd a fejed rájössz hogyha nincs globális felmelegedés vagy iszonyat sok Dóra karpántjából akkor a nimfák nem igen fognak odamenni a hideg miatt, lévén ott kevésbé működik az erejük.
Dóra csak bólint mikor mondod, hogy viszed magaddal a láncot, nem nagyon tud már többet mondani neked jelen helyzetben.
Bakura a kis tesós nagy ölelésre csak mosolyog meg közli, hogy ne szokj ehhez hozzá túlságosan.
Kitti mikor újra megjelenik elteszed a medált és kimész hozzá aki neki is kezd az elemzésnek.
- Megnéztem pár dolgot. A medálon látszanak a szellemi kapcsolat jelei kettő is bár az egyik mintha megszűnt volna, a másik az az isten lehetett akinek viszed a medált. Valamint áldást is találtam rajta, valami szélhez kapcsolódót. Ja meg még valami. úgy tűnik ez valami detektor féleség.
Ekkor ráfest egy csíkot az egyik trutyiból amivel eddig kísérletezett rajta. Bár a medál tisztának tűnt most, az az egy csík pedig átlátszó volt csak a nedvesség csillogása árulta el, hogy ott van. a csík felizzott, majd eltűnt ezzel egy időben pedig a medál egyik tüskéje lógó állapotból vízszintesre mozdul a levegőben déli irányba mutatva.
- Van egy olyan érzésem, hogy valami felé mutat, csak nem tudom mi felé. Talán a tulajdonosa irányába.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 18 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 18 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 18 Mudch0 Random - Page 18 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 18 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 18 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 25 Jún. 2016, 09:15

- Megszűnt a kapcsolata valakivel? Szakítottak, szar ügy. Köszönöm, megjegyzem, hátha véletlenül fogok találkozni a medál exével.
Lehet, hogy ott Egyiptomban még meg is akarnak majd ölni amiatt, hogy nálam van az ékszer. Az istenség nehéz feladat elé állított. Visszanyerni a memóriámat még nehezebb volt, ezzel már könnyebben meg fogok küzdeni. Engem pedig nem lehet olyan könnyen megölni.
- Szeles áldás, az jól jön majd a hajóúton.
Rámosolygok Kittire. Nagyon aranyos, hogy ilyen lelkesen küzd. Apróságok ezek, de még fontosak lehetnek. Gondolkodni kell, összerakni a kis darabokat és lesz belőlük egy nagy kép. Detektor, ami a tulajdonosa irányába mutat. Végignézem a műveletet. Államat vakargatom és arra jövök rá, hogy ez megint egy hasznos dolog. Van már iránytűm, ami megmutatja, mikor hol kell lennem és most ezen a medálon is van egy, ami el fog vezetni oda, ahová vinnem kell ezt a szart. Életet is mentett, mert Ré nem jelent volna meg nélküle, de baj is van vele bőven.
- Drágám, nagyon köszönöm, hogy ezeket kiderítetted! A gyógyítgatást és az összefoltozást is meghálálom majd, most viszont indulnék utamra, nehogy még több baj legyen. Elpasszolom ezt a vackot és jövök hozzátok.
Suttogva teszem hozzá, nehogy Bakura megint sértődőst játsszon.
- Vigyázz a csöppségre...
Még Kittit is megölelem, majd elhozom a zsákomat, benne Dóra medáljával, oldalamra teszem a kardot és... Merre is kell mennem? Amerre az ereklye iránytűje mutat, arra indulok. Hosszú lesz az út, biztosan kalandos is. Megint vízre fogok sázllni, mint a kalózos időmben. Ha nagy szerencsém van, még a különleges érmékből is találok. Egyszer helyre akarok állni, bármilyen kényelmes ez a majdnem halhatatlanság. Nem akarok rongybabának kinézni a sok varrás után!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 05 Júl. 2016, 11:41

Helyszín: Danu eldugott falu mélyén
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)


Amint kimondod a szakítós részt leesik neked, hogy már rég találkoztatok az illetővel és a szellemlovas kissé meg is perzselte a lélekdarabot, amivel Bakurával megküzdöttetek.
Kitti csak bólogat szavaidra. A kezedbe nyomja a kencét a ecsettel amit nemrég a medálon használt.
- Ha nem akarná magától az utat mutatni, akkor csak húzz rá egy csíkot ebből.
Mondja mosolyogva, bár látod a szemében az aggodalmat is. Majd mikor megöleled egy puszit nyom a szádra.
- Vigyázz magadra. Szerencsés utat.
Mondja, majd szomorúsággal a szeme tükrében elindul a pince irányába.
Miután felkapod a zsákot, az iránytűnek is köszönhetően meg az emlékeidnek hála könnyen kitalálsz a házból. Az iránytű kivezet a faluból, majd az erdő felé vezet, lévén mindenfele csak erdő van ez valószínű volt, de remélhetőleg az iránytű megvéd majd attól, hogy váratlan meglepetésekbe fuss.
Délnyugatnak mutat, ami most neked kissé jobbra, de egyenesen előre van.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 18 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 18 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 18 Mudch0 Random - Page 18 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 18 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 18 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 09 Júl. 2016, 09:04

A szellemlovas csinált valamit, az távolíthatta el a kötődést. Levette az átkot vagy mit. Kitti elmondja a használati utasítást. Milyen kis figyelmes! Bekenem a cuccot és mutatja az utat, pontosabban, mint egyébként. Nem nehéz megjegyezni. Az anyaggal kell spórolnom, mert akárhol nem találok ilyen varázskenőcsöt.
- Te is, nagyon! Szeretlek, szívem!
Nagy puszit adok neki én is. Hiányozni fog és nem esik jól, hogy ilyen szomorúan látom hosszú ideig utoljára. Megértem, mert veszélyes útra készülök. Bármi megtörténhet. Indiuolok kifelé, fejből nagyját tudom is, hogy merre kell menni. Az iránytű is segít. Erdő, erdő, rengeteg erdő, itt már eltévednék, ha nem lenne az iránytűm. Délnyugatot mutat, így arra indulok. Jobbra, előre, félig. Remélem, nem lesz itt az a beszélő farkasember, akivel múltkor találkoztunk. Van egy kardom, de az kevésnek tűnne ellene. Át az erdőn és kell tlaálnom egy kikötőt hajóval. Egyiptom, reszkes, visszatérek!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 18 Empty Re: Random

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

18 / 18 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Vissza az elejére

- Similar topics
» Random
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.