Raktárépületek

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Auaritia Csüt. 05 Szept. 2013, 17:00

Staten Island.....anno ez volt New York öt városrésze közül a legkisebb lélekszámú.
Ám most...nézzenek oda...már szinte mindenki itt van az öt kerületből. Derítő látvány ez a sok ember.....olyan régóta tartott ez a démoni megszállás...mindenki azt hitte csak pár napig fog tartani , mindenki próbált becsületes életet élni....ám itt is hamar felütötte fejét a bűn. Koldusok , utcalányok, gyilkosok.....ohhh beleborzongok ha csak belegondolok milyen könnyű lenne most a lelküket megszereznem. Csak egy kis szemfényvesztés....áááh elég már megint elkalandoztam. Nocsak mi az ott?hhm....hát persze egy gazdag, becsületes polgár...anno a bíróságon dolgozott most meg örömlányok hadait állítja sorba, de a pénze hamarosan elfogy...ohh....már el is fogyott. Félelmetes milyen régóta vagyok a szánalmas ki emberkék között....könnyű kiismerni őket, könnyű átlátni rajtuk.

Ebben a fertőben jelenleg nagyon kevés embernek tudnám azt mondani: - Igen te becsületes ember vagy! Háháháh...olyan viccesek ezek az ostobák. A kis Istenük teremt nekik egy bolygót, s megadja nekik a fejlődés és tudás képességét ,ezek meg ,ahogy lehet ölik,gyilkolják és kifosztják egymást.....jajj szegénykéim...

Miközben mélázgatok magamban csodálkozom , hogy eddig senkinek nem tűnt fel hogy teljesen fekete a szemem. Általában ettől mindig sikítoznak ,meg segítségért kiáltanak....ja tényleg is napszemüvegbe vagyok. Hupsz ezt elfelejtettem....

- Aranyoskám! Átlátok ám rajtad! Te keresel valamit! Add a kezed, had segítsek benne!

Hmm ki ez a kis szánalmas féreg , aki meg mer egyáltalán szólítani? Egy öreg kis idő hölgy?Hmm....kissé gyanús. Nem igazán érzem azt , hogy démoni vagy angyali ereje lehetne. Átlát rajtam? Háháhá...az még nagyon kevés embernek ment....
de belemegyek a játékba...úgy teszek mintha csőbe lehetne húzni...nem hiszem , hogy bármi érdekfeszítőt tud mondani. Csak a pénzemet fogja elszedni...

- Ohh...komolyan? Jajj...mindig is egy ilyen segítőről álmodtam mint maga. Gyorsan , gyorsan már adom is a kezem....

Megpróbálom kevésbé ironikusan mondani , hogy hihető legyen. S a kezemet már nyújtom is.....

Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Sandman Hétf. 09 Szept. 2013, 16:29

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A régmúlt restaurációja
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevő:Auritia

Az alacsony asszonyság, mielőtt ránézett volna a nő kezére még megjáratta a szájában egy kört hiányos műprotézisét. Majd jobbra fordította göcsörtös nyakán ülő apró fejét és köpött egyet oldalra.
- No nézzük csak! - csattant fel és nagyokat pislogva, mintha tisztítaná a szemét, elkezdi böngészni Auritia kacsóját. Először csak felülről, aztán lassan megfordítja és így megszemlélheti a tenyerét is. Az első pillantás után szorít eddigi puha fogásán és mélyen hörgő hangon kezd bele mondandójába.
-
Megnyílt a föld és belé zuhant a gonosz, megtartotta az esőt. Kivetette a víz és így megítéltetett. Most a pallós, mely elzárja a vért, elveszett s megkeresni veszélyes.
Az utolsó mondat után az asszonyka felnézett a démonra és szemeiben a fehér köd és a vörös vér keveredett. Majd sarkon fordult és elindult a tömegben.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty A régmúlt restaurációja

Témanyitás by Auaritia Hétf. 09 Szept. 2013, 17:35

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A régmúlt restaurációja
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Hmm....mielőtt elkezdte volna az öred hölgy, köpött egy jónagyot. Mondanom sem kell milyen szívderítő látvány volt...eszembe ötlött ,vajon a kezével törli ilyenkor meg a száját?
Nem volt sok időm gondolkozni ezen, kezem az ő keze szorításába nyugodott. Öreg volt,ráncos és hideg. Valószínűleg koszos is.....dehát mindegy. Kiváncsi vagyok , vajon mit mond. Megtalálom a szerelmet? A jövőben gazdag leszek?....
S ekkor rázendített:

- No nézzük csak!

Sokáig nézi a kezem , most vagy a benne lévő vonalakat vizslatja , vagy cak úgy tesz mintha látna valamit.Ekkor váratlan esemény történik. A nő kisugárzása valahogy megváltozik, démoni erőt érzékelek.....nagyon erőset. Szinte érzem a levegőben , hogy a nő démoni kisugárzással van megáldva, nagyon erős démon. Ilyen erőset nem éreztem már..........ekkor lesütöttem a fejem. Rájöttem , hogy nem akárki üzen nekem...Szinte kövé dermedtem, mély tisztelet és megbecsűlés költözött a lelkembe. Oly nagy és erős rosszat éreztem , hogy szinte kicsordult a könnyem:

- Megnyílt a föld és belé zuhant a gonosz, megtartotta az esőt. Kivetette a víz és így megítéltetett. Most a pallós, mely elzárja a vért, elveszett s megkeresni veszélyes.

Mély démoni hangja megrázta földet, legalábbis én úgy éreztem. A nő ebben a percen rám nézett,  fehér ködben úszó véres szemei rámeredtek....most már tudtam Ő szolt hozzám. S a szeme visszaváltozott , és a nő elment....
Egy helyben álltam , sokáig töprengtem a hallottakon...végre egy nyom amelyen elindulhatok...Mi is volt az üzenet? :

- Megnyílt a föld és belé zuhant a gonosz, megtartotta az esőt. Kivetette a víz és így megítéltetett. Most a pallós, mely elzárja a vért, elveszett s megkeresni veszélyes.

Hmm...csak találgatni tudnék mi mit jelent. Megérteni persze nem tudtam...ez van ha médiummal beszél az "ember"....soha nem képesek az értelmes üzenetet közvetíteni.....Hmm...régen ismertem egy démont....a könyvtárban dolgozott. Sokat olvasott és főleg régi könyveket. Sok históriát tud , állítólag a Bibliát is elolvasta...ő jó volt az ilyen rejtvényekben. New Jersey-ben van, volt. nem tudom ott van-e még. De elmegyek , ha valaki hát ő ért az ilyesmi kis rejtélyekhez. Bármit is mond , az már előnyt jelent számomra...Nos most kerítenem kéne egy járművet. Szétnézek a parkolóban, ha egy ember a kocsijánál áll vagy éppen megy el tőle , megpróbálom megtámadni és elvenni a kulcsát....


A hozzászólást Auaritia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 16 Szept. 2013, 08:42-kor.
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Sandman Pént. 13 Szept. 2013, 12:02

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A régmúlt restaurációja
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

A forgatagból csak lassan tud kiszabadulni a közösségi parkoló irányába. A napnak ezen szakában, a menekülttábor ezen határában, kevesen mozognak erre. A pénztelenség rányomta a bélyegét a gépjármű használatra is. De a démonnak szerencséje van. Egy férfi, aki éppen a kislánya gyerekülését próbálja valahogy a hátsó ülésre rögzíteni, épp az autójával foglalatoskodik. Auaritia könnyen megközelítheti észrevétlenül a gépjárművet, egészen addig, amíg meg nem látja őt a férfi kislánya, aki sírásba kezd. Az apuka hátra se fordul, csak szenved tovább az üléssel. A démon könnyű szerrel meg tudja támadni a férfit, aki halál félelmében inkább menekülne, miközben magához kapja gyermekét. Ha ezt hagyja Auaritia akkor már be is ülhet a volán mögé, mert ott a zárban a kulcs.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Auaritia Hétf. 16 Szept. 2013, 08:42


Körbenézek és hát igen , sajnos a szegénység mindenre kiterjedt. A ruhák, házak és persze autók is ritkábbak,szegényesebbek lettek.
Nem látni egy autót sem közel ,s távol. De ekkor mégiscsak megpillantok egy autót. Tipikus kép tárul elém, az apuka próbálja gyermekét az autóba préselni...háhá...hol van ilyenkor az anyuka?

Na mindegy ,ahogyan látom könnyű prédát nyújtanak.Közelebb megyek. A kislány , hát persze ki más, rögtön sírásba kezd. Valahogy a gyermekek mindig lebuktatnak , de hát nincs mit tenni.Most nem látom értelmét a vérengzésnek , elég ha csak rájuk ijesztek. Leveszem a szemüvegem és erőmet aktiválva démonivá teszem hangom, ettől mindig beparáznak.....aztán ha elfutottak , már viszem is a tütüt....

Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Sandman Szer. 18 Szept. 2013, 00:38

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A régmúlt restaurációja
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Auaritia egyetlen problémája az maradt, hogy ősöreg démonként senki sem tanította meg autót vezetni. Arra még rájött, hogy a kulcs fordítással működik. De az autó például sebességben volt. Ezt nem felismerve sikeresen belehajtott az előtte álló autóba. Ez pedig riasztani kezdett. A kerék pedig forgott és haladt volna előre az autó. Azonban nem halad. A másik autó visszatartja.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Auaritia Szer. 18 Szept. 2013, 15:26


Nahát úgy nézem bejött a megfélemlítés, nem hittem volna. Általában ilyenkor mindig hősködik az apuka nekem meg le kell tépni a fejét. De hát ők tudják.
Beszállok az autóba , és eszembe ötlik ,hogy még sohasem vezettem. Mindig amikor arra került volna a sor, hogy megtanuljak vezetni, valahogy elodázódott.
De annyit azért tudok, hogyha mozgatom a kulcsot............ahhhh.
Az autó ekkor felbőg és nekimegy a másik kocsinak, a kerék menetelését hallom az aszfalton. Beindúl a másik kocsi riasztója is. Nagyszerű, csodás!
"Úgyis fel akartam hívni magamra a figyelmet" Most ,hogy az autóm a szembelévő fogságában van, mit is kéne tenni?
Van itt ez a sok mutató meg kar, jajjjjjj , melyiket kell? Máskor el rablom a vezetőt is. Itt van ez a kiálló vacak a földből, elkezdem mozgatni hátha történik valami. Ha nem tudok elindulni ,akkor mást kell kieszelnem....

Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Sandman Kedd 24 Szept. 2013, 17:23

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A régmúlt restaurációja
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Auraitia nagyobb bajban volt mint hitte. Még csak ki sem állt valami vacak a földből. A kormány körül azonban több kart látott. A földből azért sem állhatott ki semmi sem, mert az első ülés, mintegy sezlon terpeszkedett az autóban. A másik jármű, aminek nekiütközött lassan kezdte megadni magát és elindulni az őt érő erőhatásoknak megfelelően. Közben a démonnő emberek kiabálását hallhatta a távolban s több autó üvegén át torzítva, még a torzóikat is felfedezhette, amik felé tartottak.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Auaritia Kedd 24 Szept. 2013, 17:49

Háháhá, nincs is ennél jobb, mint amikor szeretném , hogy nem keltenék feltűnést,de ennek ellenére még jobban észrevettek mintha pucéran táncolnák. Nos nyilvánvalóan jönnek majd a rendőrök, meg egy két ember is erre tart és ezt a vacakot nem vagyok lépes beindítani. Ez így nem mehet tovább. kiszállok az autóból és aktiválva képességeim a lehető leggyorsabban elrepülök innét, egy elhagyatott helyre ,ahól kicsit összeszedhetem a gondolataim.
De egy biztos megtanulok autót vezetni...
Most pedig szedem a sátorfám....

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 26 Márc. 2015, 22:07

Éjféli találka

Résztvevők:(J. Maun Janus) Jack, Daryl Tranth

Éjfélt ütött az óra. Jacknek mára igen komoly feladata volt. Egy kicsi, ám annál ötletesebb cég vezér- igazgatójához tart. A férfinak van egy forradalmi számítástechnikai ötlete, ám kifutott a pénzéből. Nem egy banktól kért már kölcsönt, de elutasították. Most az Öltönyösökhöz fordul egy kis anyagi segítségért. A mostan feszült helyzetben pedig az öltönyösök több, mint segítőkezek. Jack-kel egy egész csapatot küldtek, hogy biztosítsa az üzletet. Megérkeztek a raktár épülethez, amiben a tárgyaló partnere már várta
- Üdvözlöm. Kérem… foglaljon helyet.- köszöntötte a fiatal férfi. Fekete haja volt és kék szeme. Viszonylag jóképű és fitt volt. Mellette egy több mint két méter magas latinó férfi állt, látható fegyverekkel. Kopasz, tetoválásos és teljesen nyugott. Másik oldalán egy katolikus pap foglalt helyett. Ő és a férfi láthatóan ideges volt, még a fekete férfi arán teljes nyugalom és egy széles mosoly ült.- Alexander Smith vagyok. Mellettem Sebastian tiszteletes és Mr.Johnson áll. Remélem nem veszi tolakodásnak, manapság elég veszélyes a város. Még a drón rendszerrel is. Parancsol valamit?

Darylnak igen jól ment az üzlet. Szinte naponta bukkannak fel viszonylag jól fizető célpontok. Mintha az állam végre eldöntötte volna, hogy itt az ideje feltakarítani New Yorkot. Mostani célpontja elég hírhedt. Venezuelai férfi. Az egyik drog kartell nevelte, egész addig amíg egy másik le nem mészárolta őket. Még pedig az ő segítségével. Hírhedten kegyetlen és ezért elég szép 15000 vérdíjat gyűjtött össze. Darylnek még arra sem kellett figyelnie, hogy élve vigye vissza. Úgy tűnik, hogy senki sem akarta ennek a tagnak a létezését. New Yorkban látták utoljára, mikor az egyik kis informatikai cég vezetőjével tárgyalt. Nem volt nehéz kiszúrni a tömegből, hiszen rengeteg tetoválás borította. Darylnek sikerült az egyik raktárházhoz követnie. Még olyan száz méterre volt, amikor látta, hogy egy autó értekezik a helyszínre.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Peregrin Pént. 27 Márc. 2015, 00:00

Éjféli találka

Mesélő: dr. Erwin Vayne


Eseménytelen nap után másnap kaptam egy érdekes megbízatást az öltönyösöktől. Rég volt már ehhez fogható. Ugyanis ő leginkább csak információkat szállítottam az amúgy arrogáns, és fellengzős, őt lenéző tagoknak. Alsóbb rendűnek tartottak, korcsnak, lényegében teljes mértékig hidegen hagyott a színjátékuk, és a vágyuk, hogy nagynak látszódjanak. Ezzel lezártnak tekintettem őket, erre a napra… Fejemben. Díszkíséret kaptam a munkához, kicsit zavart, de ez is egy remek teszt volt, ahhoz, hogy türtőztessem magamat.
„ Csak ne nő legye az ügyfél… csak ne nő legyen… csak ne nő legyen… csak ne nő legyen… „ – Mondogattam magamban, aztán megérkeztünk, megigazítottam a nyakkendőmet, ezzel is jelezve magamnak, hogy csak nyugi.
- Üdvözlöm. Kérem… foglaljon helyet. – köszöntött egy fiatal férfi.
- Úgyszintén, salutem, milyen figyelmes, köszönöm – köszöntöttem rekedt hangon, és boldogan helyet foglaltam. Kicsit körbenéztem, és analizáltam a helyzetet. A tárgyaló fél is biztosította a maga biztonságát emberekkel, és egy tiszteletessel is.
„ Na igen, tudja kik az öltönyösök ha beveti ezt az ütőkártyát, sőt kicsit arrogáns lehet, hogy orrunk elé dugja, hmm. Inkább figyelmeztetés mintsem rajtaütés, ha az lenne elrejtené ezt az ütőkártyáját.” – gondoltam, és a sötét bőrű férfi megszólalt:
- Alexander Smith vagyok. Mellettem Sebastian tiszteletes és Mr.Johnson áll. Remélem, nem veszi tolakodásnak, manapság elég veszélyes a város. Még a drón rendszerrel is. Parancsol valamit?
„ Ha tudná mennyi mindent parancsolnék, és kívánnék, de ez most nem rólam szól. Tudatosan… Emlékeztetnem kell rá magamat. Noha milyen érdekes lenne kérni egy kupica vért, háh, az lenne ám a vicc... Uh, csak nyugisan.”
- A nevem Jack, de többen csak Maszkosnak hívnak, természetesen semmi probléma nem merülhet föl, ha Sebastian tiszteletes… - Ejtettem ki kimérten, tisztelettudóan, ám kicsit kíváncsisággal fűszerezve, majd folytattam - … és Mr. Johnson ittlétében. – fejeztem be a mondatot higgadtan, és korábbi hátradőlt pozíciómat leváltottam egy előredőlt, kezeimet összekulcsoló testhelyzetre.
- A biztonság igen ingadozó definíció az utóbbi években, az én véleményem szerint is. Megtisztel figyelmességével, de munka közben nem szoktam se inni, se enni. Ha nem veszi tolakodásnak, rátérhetnénk az ittlétemre, úgy hiszem egy egyességet kell kötnünk – ajánlottam fel a lehetőséget barátságosan.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Daryl Tranth Szomb. 28 Márc. 2015, 22:22

Miután New York ba érkeztem, egész jólnfizető munkára tettem szert. Nem beszélve arról, hogy még néha könnyűre is. Mint amikor elüttette magát a célpontom. Ezúttal viszont egy kicsivel veszélyesebb munkát vállaltam el az eddigieknél. Na, nem mintha egy picikét is érdekelt volna engem ez a dolog. Miután megkaptam a megfelelő információt, hogy merrefelé látták utoljára, hamar neki is iramodtam a felkutatásának, de legnagyobb meglepetésemre pár órára rá az utcán sikerül kiszúrnom a tagot. Egy nagydarab benga teletetovált ork kezdemény.
- Ch... Most kicsit csalódtam. Túl könnyű észrevenni.
Morgok magamnak, majd elkezdek legyezni egy járókelő felé, hogy ne nézzen annyira a megjegyzésem miatt. Mintha nem látott volna még olyat amikor valaki magában beszél. A célpontomat követve már éjfél környéke lehetett mire egy raktárépülethez jutottam ki, és nagyjából száz méter választhatott el az épülettől amikor egy kocsi is megérkezett, amiből pár öltönyös ürge pattant elő.
~ Ó, hogy miért nem lehet minden olyan egyszerű most, mint megtalálni ezt a fickót... ~
Csendesen meghúzva magam megvárom, míg mindenki bevonul a raktár épületbe és, csak utána megyek közelebb, megpróbálva ühyelni rá, hogy ne vegyenek észre. Ha lehetőségem van rá, a bejárat mellett állok meg, és onnan próbálok hallgatózni, hogy mi történhet odabent. Kicsit reménykedek benne, hogy nem lesz leggyorsabb lefolyású tárgyalás, miközben rágyújtok egy cigire. Nem szeretném a felénél eldobni.
Daryl Tranth
Daryl Tranth
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 7
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Daryl Tranth
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szer. 01 Ápr. 2015, 23:56

Éjféli találka

Résztvevők:(J. Maun Janus) Jack, Daryl Tranth

A raktár nagy része üres, legalábbis amennyire Jack meg tudja mondani. Az biztos, hogy a közelében nincs semmi fontos tárgy vagy személy. A férfi válaszára Alexander csak bólintott egyet.
- Igen, térjünk rá. - mondta ő is, majd megköszörülte a torkát- Nem tudom, mennyit tud a cégemről. Rengeteg különböző appot fejlesztünk. Illetve... fejlesztenénk, ha nem ütköztünk volna pénz problémákba. Kicsit elszaladt a ló velünk. Ebben kéne egy kis segítség. - idegességében megvakarja a tarkóját -Biztosíthatom, hogy visszakapja a pénzét.- ekkor a széke melletti táskájába nyúl és egy tabletet húz elő. - Itt vannak az előrejelzéseink, ha kíváncsi rájuk.- Ha Jack nem veszi el, akkor az egyik őt követő vámpír fogja meg.

Daryl sikeresen odalopakodott az ajtóhoz, ám sajnos nem hallott semmit. Ha beljebb megy, akkor megláthatta az egyetlen kivilágított helyet, ahol a tárgyalás fojt. Ott hét emberalakot látott, akik közül hárman ültek. Persze a fontosabb az volt, hogy a célpont is ott állt. Természetesen felfegyverkezve. Úgy tűnt, hogy testőrködik. Szerencsétlen felbérlője úgy tűnik nem tudja, hogy miről hírhedt a testőre. A többiek nyugalmából ítélve ők sem. A raktár többi része üresnek tűnik és sötétségbe burkolódzik.


Raktárépületek - Page 2 00120

Elnézést, hogy beleszólok, mindenki írja le a reagja végébe a felszereléslistáját - Nefi

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Peregrin Csüt. 02 Ápr. 2015, 11:48

/ Köszönöm Nefi, hogy említetted Smile, elfelejtettem, pedig olvastam valahol erről.  bounce  /


Éjféli találka

Mesélő: dr. Erwin Vayne

/ Jack díszkíséreténél van-e pénz? Vagy elektronikus átutalás lesz?/

„ Hmm üres kóceráj, célnak viszont megfelelő, úgy hiszem. „ – Futott végig agyamon a gondolat, nem tudtam sokáig elmélkedni. Hisz már kaptam is választ az „ügyféltől”.
Belekezdtünk hát a tárgyalásba, elmesélte helyzetét, majd elővett egy tabletet, és átnyújtotta nekem, én viszont meg se mozdultam. Egyik vámpír társam átvette helyette helyettem az eszközt, és ezt mondtam:
Raktárépületek - Page 2 Taacutergy_zpsyueslput
Majd a jobb kezemet kinyújtottam a tabletért, majd ha megkapom az adott személytől akkor elkezdem nézni az említett „előrejelzéseit”.

/ A kívánt összeget lebeszélte a férfi a Társasággal? Vagy most lesz kiszabva? Mennyire avatta be a Társaság, Jack-et a lehetőségeiről? /

------------------------------------------------------------- | -------------------------------------------------------------

Eszközei:
Ruhája alatt: Egy kemény fém ötvözet ami a szívét védi.
Ruhája zsebeiben, és adott tartókon: Mobiltelefon, notesz, toll, ceruza. Egy ezüst ötvözetű harci kés( még nem cserélte le nem ezüstözöttre)
E-napra kiválasztott lőfegyver:  
Vikhr: orosz fegyver a speciális osztagok számára. Kicsi, de annál hatékonyabb, a csendes gyilkos. Céltáv: 200m; súly: 2kg; tárkapacitás: [x/10][x/20] 9x39mm (SP-5,SP-6)
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Daryl Tranth Szomb. 04 Ápr. 2015, 02:41

A raktárig követve célpontomat, sikerül kikerülnie látó mezőmből, hála egy autónak, ami akkor érkezik meg, mielőtt én is a raktárhoz érhetnék. A járműből kiszálló embereket megvárva, hogy szintén bevonuljanak, oda lopakodok én is a raktárhoz, hátha sikerül meghallanom valamit. Kezdetleges sajnálatomra nincs akkor szerencsém. Ennek ellenére koránt sem szomorkodok, csak egyszerűen rágyújtok egy szálra, majd óvatosan, ügyelve hogy ne csapjak zajt énis bevetem magam a sötét raktárépület belsejébe. Első pillantásra olyan érzés, mintha megvakultam volna, és nem láttam mást leszámítva az apró vörösen izzó pontot, mely cigarettám hegyét jelzi. Beleszívok egyet a cigimbe, és jobban szétnézek, minek hatására csak sikerül kiszúrnom az egyetlen kivilágított teületet ahol több személy is tartózkodik, nem csak célpontom, és azok akiket imént láttam bejönni. Pár kósza másodpercig átkozom is magam, hogy ogy nem vettem ezt észre elsőre is, majd ezt követően egy utolsót szívok a cigimből, és a földre dobom a csikket, miközben kifújom a füstöt. Egy apró vigyor kíséretében eltaposom, miközben vállamat is megvonom iméti szétszórtságomon mulatva, mintha csak otthon a távirányítót kerestem volna ami végig a kezemben volt, olyan mosollyal arcomon indulok el közelebb a fényforráshoz, továbbra is mulatva helyetemen, és ügyelve, hogy ne csapjak zajt. Egyedül ennyi ember ellen nem épp a legjobb szituáció lenne, sőt. Ezt tovább fokozza, hogy célpontomnál jól láthatóan fegyver is található. Ebből következtetve gondolom az öltönyös fickóknál is előfordulhat ilyesmi. Megpróbálok elég közel kerülni, hogy hallhassam végre, mi is folyik itt. Mind ezt úgy, hogy erjtve is maradjak egyenlőre.
~ A célpont előéletét ismerve, gondolom valamilyen üzletelés lehet, de, hogy mi... drogokon nem lepődnék meg, viszont akkor nem hiszem, hogy testőrt akarna játszani... kivéve, ha. Hmmm talán csak a pénz kell neki. ~
Gondolkozok el végül valami értelmesebb dolgon is, gyakorolva hátha egyszer sikerül beleképzelnem magam a célpont helyébe, és sikerül a fejével gondolkodnom.

_____________

Eszközök:

- Golyóálló mellény a pólója, illetve az azt részben takaró ing alatt.
- Egy bilincs jobb oldalán, az övre akasztva.
- Rugós bicska csizmájának szárába rejtve, szintén jobb oldalt.
- Test táskája, amire egy baseball ütő van erősítve a könnyed elérhetőség érdekében.
- Ing zsebben egy doboz cigi, nadrág zsebben pedig zippo márkájú öngyújtója.
Daryl Tranth
Daryl Tranth
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 7
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Daryl Tranth
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szer. 08 Ápr. 2015, 01:00

Éjféli találka

Résztvevők:(J. Maun Janus) Jack, Daryl Tranth

A vámpír elvette a tabletet, miután gyorsan átfutotta. Jack szavaira láthatóan még idegesebb lett a férfi. Nehéz volt megmondani, hogy azért, mert nem teljesen igaz vagy pedig szimplán ideges. Maguk az adatok gyönyörűen ki voltak szedve. Minden app külön lapom, fejlesztési költségekkel, piaci elemzéssel a verseny társakról. Ezenkívül voltak szép színes grafikonok, amik mind felfelé mutattak, természetesen kivéve a "Fejlesztési költségek az újratervezés után" című vonal grafikont. Volt még egy egész munkamenet terv is is, ami szerint tökéletes ütemben haladt minden app fejlesztése. Maguk az appok egy programtaláló, egy bolttaláló, egy navigációs és egy valóéletben játszott területfoglalós játék is. Természetesen a dokumentumok szerint mind lenyomja az összes ellenfelet és a megjelenés után egy-két héten belül a csúcson lesz.
- Na, mit gondol? Elég jó, mi?- kérdezi Alexander egy kis bátorság gyűjtő szünet után.
//Ha még ennél is több adat kell, azt csak hétvége felé tudom adni, péntek-szombat magasságában, bocsánat előre is.//


Ha Daryl figyel, akkor láthatja, ahogy az egyik öltönyös férfi felé pillant. Valószínűleg megláthatta a cigit vagy meghallhatta a csikk eldobását. Egy pillanatra mintha megindulna felé, de végül a helyén marad. (Ezt Jack is észreveszi.) A célpontja is követi az öltönyös tekintetét, de addigra már Daryl a sötétségbe olvadt. Egyébként sikerült elég közel kerülnie ahhoz, hogy hallja a beszélgető társaságot. (Már ezt a kört is.)

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Peregrin Szer. 08 Ápr. 2015, 09:57

Éjféli találka

Mesélő: dr. Erwin Vayne

Alaposan végignéztem az adatok. Természetesen részletesen összeszedte az információkat, de ez mellett nagyon unalmasnak tartottam, mindössze azért mert sose örültem az ilyesfajta technológiának, se a számítógépeknek, semminek, ami a modern világ velejárója. Erőt kellett magamon venni, hogy alaposan végig mérjen mit is tárt elém.
Közben, noha észrevettem, hogy a férfi ideges, és feszült, nem jelentett számomra túl nagy érdekességet. Aztán megszólalt, túl gyorsan volt kíváncsi a véleményemre, így amíg nem mértem fől a helyzetet teljesen addig egy szót sem szóltam. Majd még nézegettem egy darabig, mígnem a nyilvánvaló tény felmerült: Nem vagyunk egyedül.  Az egyik kíséretem tagja nyomban észrevett valamit, és elindult felé, jelezvén, arra látott valamit, ezt a tetovált fazon is észrevette, és odanézett. Vagy jelzett a behatolónak?
„ Vagy ők rejtegetnek egy emberüket, vagy valaki túl kíváncsi, bár ha olyan bolond, hogy öltönyösök üzletébe üti a dolgát. Esetleg tájékozatlansága miatt került ide, esetleg meg akar figyelni valamit, vagy valakit a tárgyalók közül. Ám a tetovált férfi is odanézett vajon mit lát, ez az egész vagy arra ad okot, hogy ők maguk sem számítanak új jövevényre, vagy ő idegesebb a kelleténél, és rejteget valamit, valakit. Megannyi lehetőséget kizárva lépnem kell az ügyben. „ – Gondoltam átszellemülten.
Aztán a jobb kezembe fogva az eszközt, feltartottam az egyik kíséretem tagjának:
- Köszönöm, egyelőre erre nem lesz többé szükség – jelentettem ki nyugodtan. Majd megigazítom nyakkendőmet mozdulattal, egy kicsi engedtem a szorításából, és a Vérlátást kezdtem el alkalmazni, kíváncsi voltam egyáltalán többen vannak-e, mint amennyit észrevettünk.

„Vérlátás: A vér az élet, így ennek nyoma marad a létezésben. A vámpír képes érzékelni és látni, kiemelkedőbb módon, mint bármi mást. Eme képesség lehetővé teszi, hogy a vért, mint valami jelzőfényt érzékelje. A karakter látása ekkor elszürkül, teljesen sötét lesz. A véren kívül semmi sem kivehető, viszont azt tökéletesen érzékelni fogja. Átláthat akár a falon is, ha a másik oldalon élő személyek vannak. Látni fogja az alakot, de igazából az érhálózatot érzékeli és a vér áramlásának útját. Használat alatt a vámpír szeme vérvörössé válik, és látása erősen leromlik, amíg aktív a képesség. „

Használat során a maszkba épített lencsék köszönhetően nem látni se Jack szem csillogását, sem azt, hogy milyen színű a szeme jelenleg.
Használata, és körbenézése közben feltettem a költői kérdést a férfinak, amitől felettébb nem lehetett nyugodt ezután:
Raktárépületek - Page 2 Poszpor_zpsr17sxnov
Kérdeztem izgatottan. Amint megláttam (lemesélés alapján, s hogy mit), amire kíváncsi voltam, azonnal megszüntettem a vérlátást, hogy időben visszatérjen a látásom eredeti színvonala.


------------------------------------------------------------- | -------------------------------------------------------------

Eszközei:
Ruhája alatt: Egy kemény fém ötvözet ami a szívét védi.
Ruhája zsebeiben, és adott tartókon: Mobiltelefon, notesz, toll, ceruza. Egy ezüst ötvözetű harci kés( még nem cserélte le nem ezüstözöttre)
E-napra kiválasztott lőfegyver:  
Vikhr: orosz fegyver a speciális osztagok számára. Kicsi, de annál hatékonyabb, a csendes gyilkos. Céltáv: 200m; súly: 2kg; tárkapacitás: [x/10][x/20] 9x39mm (SP-5,SP-6)
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Daryl Tranth Szer. 08 Ápr. 2015, 16:05

Miután behatoltam az épületobe, és cigimet eltaposva a sötétségbe olvadok, bár látszólag későn, hisz az egyik pingvin pont észrevett. Ennek ellenére előtte a beszélgetés kis részét hallottam. Nagyon úgy tűnik, hogy üzlet van, vagy volt kialakulóban. Ha mind nekem esnek egyszerre, akkor gondolom lesz is utána. A szmokingosok vezetője, vagyis én annak nézem, maszkjával fején forgolódik kicsit, majd kijelenti, hogy bejutott egy egér. Bátorság, vagy bolondság, inkább utóbbi. De, ismét számba veszek egy cigit, baseball ütőmet pedig kezembe, majd meg gyújtom a tüdőromboló nikotinos rudacskát, és úgy lépek előrébb.
- Valóban úgy látszik. De, pont egér? Nem ódivatú ez a szöveg kissé?
Kérdezem a maszkos fickót, miközben közelebb ballagok a csapathoz, de szemem végig célpontom fegyverein vannak.
- Nem akarok semmi jó elrontója lenni. És nem is izgat őszintén szólva, hogy mitmügyeskedtek itt frakkoskák. Nekem kizárólag azzal az ogréval lenne dolgom.
Mutatok az ütőmmel célpontomra.
- Az ügyfeleket átverni nem szép dolog.
Kacsintok a televarrt óriásra, igaz nem tudom én sem, hogy mire céloztam most. Viszont talán ha mázlim van csak ő próbál egyenlőre megölni. Szívok egyet a cigimbe, és kifújom a füstöt, miközben tarkómat vakarom. Próbálok úgy helyezkedni, hogy mindenkit láthassak, viszont legalább az öltönyösök mögötti emberek ne tudjanak úgy rám lőni, hogy drága befektetőik ne legyenek a tűzvonalban.
~ Igazán vehetnék legalább egy pisztolyt végre...
Morfondírozok el miközben a reakciókat várom, felkészülve, hogy fussak az életemért kifelé, ha véletlenül mégis lőni kezdenének a pingvinkéink is.
~ Annyira nem szeretem, ha egy helységben tartózkodók közül mindenki megakarhat ölni.
Amennyiben nem kezdenek lőni még ilyenkorra rám, megpróbálok egy ötletet adni a csapatnak kik velem szemben vannak.
- Mi lenne, ha megpróbálhatnám lerendezni vele a dolgomat puszta kézzel? Végül is... Vagy meg öl, és nem lesz több gondotok velem, vagy én ölöm meg, és... Hát, akkor sem, mert én csk ezért jöttem. A többi hidegen hagy, beszélgethettek tovább a kis program fejlesztésetekről, amit úgy is pár hét után feltörnek, hogy ingyen nis le tudják tölteni.
Vonom meg a végén a vállamat, hiszen tényleg torony magasról sz*rok az üzletükr finoman szólva. Viszont ha elfogadják az ötletemet, szélesen vigyorogva illesztem hejére a baseball ütőt, hátha sikerül mire hozzám ér a fickó.

_____________

Eszközök:

- Golyóálló mellény a pólója, illetve az azt részben takaró ing alatt.
- Egy bilincs jobb oldalán, az övre akasztva.
- Rugós bicska csizmájának szárába rejtve, szintén jobb oldalt.
- Test táskája, amire egy baseball ütő van erősítve a könnyed elérhetőség érdekében.
- Ing zsebben egy doboz cigi, nadrág zsebben pedig zippo márkájú öngyújtója.

_
Daryl Tranth
Daryl Tranth
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 7
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Daryl Tranth
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Thorhalla Pént. 24 Ápr. 2015, 20:12

Srácok, fogalmunk sincs, hogy Darren mikor lesz, nyugodtan mehettek innen, kérjetek új játékot, vagy jelentkezzetek kalandra és vegyétek úgy, hogy ami itt történt, az nem történt meg. Elnézést a kellemetlenségért.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Alicia Vas. 03 Feb. 2019, 13:42

Alicia csak mosolygott. Meg szokta érezni a geszültséget a környezetében, de most nem kellettek neki messzemenőkig kiélezett receptorok. Sütött a férfiból, hogy az egekben a vérnyomása és egyre nagyobb a dühe vele szemben. Szándékosan vagy véletlenül, de meg sem próbálta leplezni az elégedettségét. Amikor a jótevő visszatért, nem szólt semmit, hagyta hogy a mitugrász fiú maga mondja ki, amit addig nem mert csak kerülgetett. Nem kellett csalódnia. Aztán utasítás szerint felállt és végignézett a fegyvereken. Felvett egy kisebb méretű pisztolyt és méretarányosan alkatához illő kardot, ha volt egyáltalán különbség az eszközök mérete között. Aztán a kardot próbálja rögzíteni magán, meg a pisztolyt elrejteni a ruházatában. Aztán amikor lesétálnak az autóhoz, megmosolyogja saját magát. Kezébe fogja a hosszabb eszközt és beül a jobb hátsó ülésre. Az út nagy részét azzal tölti, hogy egy ültő helyében átmozgatja az izmait. Ráfeszít, elernyeszt. Ráfeszít, elernyeszt és ezt ismételgeti. Aztán előveszi a pisztolyt, gyorsan megnézi, hogyan működik. Csőretöltés, biztosítás. Mennyi van a tárban, hogyan állítható a fokozata...

...érkezés után, várt néhány másodpercet, majd újra eltette a pisztolyt, kezébe vette a kardot. Várt csendben, hátha megszólal a Jótevő. Mégis csak ő a vezető.
- Van terve? - Kérdezte meg egyszerűen. Amennyiben kiszálltak, megcseréli a fegyvereit. A kardot rögzíti és a pisztolyt veszi kézbe.

Felszerelés:
Alicia
Alicia
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 56
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 24
Join date : 2018. Apr. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Alicia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 06 Feb. 2019, 17:40

A feka csajból sütött, hogy a darálóba is besétálna ha egy nyíl arra mutatna. Látszik, hogy a fajtája nem fejlődött semmit. A fehér embernek mégiscsak több IQ-ja van ahogy a kutatások mondják. Mármint nem a megbundázott hivatalosak hanem amiket Sam olvas az okos emberek honlapján. Nem is zavarná őt a dolog ha nem keverné őt is valamibe bele egy a rabszolgaalapanyag majomnő. Jótevő mindenesetre örült a hírnek, hogy vele mennek. Sam is kiválasztott egy fegyvert meg egy kardot, hogy legyen. Nem mintha tudná használni ha úgy alakul. Mindegy. A kocsiba ő is nézegeti a fegyvert. Még sose látott ilyet. Eléggé úgy néz ki, hogy hasonlóan működik mint a földi cuccok. Bár a kree-k keze is olyan mint az embereké miért lennének másmilyenek a fegyvereik? Mindegy. Mikor megérkeznek szétnéz kamerákat keresve. Nem akarja, hogy a képe szerepeljen a tv-ben. Ő más kérdést tesz fel.
-Hány bejárata van a helynek?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 07 Feb. 2019, 00:01



Kree Invázió 8 – A megérkezés





Voltak jobb napok…


Résztvevők: Samuel McShuibhne és Alicia D. Blackwood



Következő körváltás: 2019. február 11. (hétfő)

Raktárépületek - Page 2 MgFhNCA

Idő: 2029. december 23. 19:15 (helyi idő)
Helyszín: Ravencroft pszichiátriai intézet
Cél / Feladat: Találkozni és tárgyalni a Jótevővel
Résztvevők: Samuel McShuibhne | Alicia D. Blackwood
Egyéb információk:


Alicia feltudott venni egy pisztolyt, illetve kardot, amiből a legkisebb egy kezes volt, olyan római/viking kard nagyságú, és arra is hasonlított. Sam hasonló képen tett. A kocsiban mind a ketten megtudták nézni a fegyvereket, amiket elhoztak, hogy miként működik, és hogy kell használni. meg kellett hagyni, hogy roppant könnyűnek nézett ki.

Volt rajta egy gomb, amivel élesíteni lehetett a fegyvert, illetve ugyanazzal kikapcsolni. Golyóknak nem volt hely a fegyverben, ellenben egy-egy energiatartály volt bennük, amik már erősen kifogyóban voltak, de azért még valószínűleg lehetett használni őket egy ideig. Ezen felül lehetett erősséget is állítani egy kapcsolóval, a bénítótól a halálos szintig.

A megérkezés után voltak kérdések is, amikre a Jótevő igyekezett a lehető legjobban válaszolni szinte azonnal.

- A megfigyelésem alapján egy kijárat, ez, amit látunk. Régen több volt, de leválasztották a nagyobb raktárról. Nem túl szabályosan, ha jelentve lenne nem is kapna engedélyt arra, hogy működjön. A bejáraton felül egy ablak van itt lent alul, illetve feljebb még egy, az is az utcának ezen felöli részére esik.

- Mint látható mindkettő maximum egy gyereknek megfelelő, hogy azon ki lehessen menni, így ha bemegyünk, akkor vagy a falat kell kitörnie, vagy pedig rajtunk át távozni. A terv, betörünk, vagyis én, ha lenne a közelben drone, akkor engem vegyen fel. A hátsó ülés alatt van egy doboz, vannak benne símaszkok, amik jól jönnek.

- Szóval bemegyek, önök követnek hamar, odabent lefoglalom a kree-t, maguk pedig a fegyverrel leszedik. Van rajta kábító fokozat. Erőben nagyjából egy súlycsoport vagyok a kree-kel, így nem lehet gond. Csak igyekezzenek nem engem eltalálni majd. Ha kész vannak, akkor szóljanak és indulhatunk.


Raktárépületek - Page 2 7kMvp6c

Már a raktárokhoz írjatok, ha kérhetem, köszönöm!


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Raktárépületek - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Alicia Vas. 10 Feb. 2019, 20:03

Alicia gyorsan bólintott. Kiszállt az autóból, betette az ülésre az újonnan szerzett fegyvereit. Gyorsan levette a kabátját és megropogtatta a nyakát. Aztán fogta akardot és derekára csatolta. Aztán gyorsan megkereste a dobozt és elővett belőle egy maszkot. Elmosolyodott saját magán, miközben arra gondolt, hogy el fog kenődni a sminkje. Aztán nagy levegőt vesz, mert nem bízik abban, hogy tiszta a ruhadarab és nem lesz büdös. Amikor már a fején volt, megigazítja, hogy ki is lásson rajta, de álljon is rajta valahogy. Gyorsan ellenőrzi magát a kocsi visszapillantó tükrében. A kámzsa egész jól kiemeli a szemét. Tetszik magának így is. Aztán benyúl a fegyverekért. Övén rögzíti a kardot, a bal oldalán. Jobbjában az idegen pisztolyt fogja, néhányszor kitolja lövés pizícióba, majd visszahúzza. Bal tenyerét a melli alá, középre húzza. Azon nyugtatja jobbját, és a pisztolyt. Ebben a pozícióban tud úgy várakozó, pihenő állást felvenni, hogy közben a lehető leggyorsabban kiszúrhassa a fegyvert és közben lőni tudjon vele. Egy bólintással jelzi a jótevőnek, hogy felkészült s várja a behatolást.

Felszerelés:
Alicia
Alicia
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 56
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 24
Join date : 2018. Apr. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Alicia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 11 Feb. 2019, 00:09

//Pénteken lesz új kör, ebben a helyzetben nem tudom kihagyni Ad-et :\ .//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Raktárépületek - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 14 Feb. 2019, 15:34

Sam figyelmesen hallgatta a leírást az ajtókról és az ablakokról. Megnézte kívülről is az épületet magának. A dobozból a feka csaj után ő is vett egy maszkot és felhúzta. Nem ez volt az első símaszkos bulija. Szóval a kameráktól már nem kell félniük. És amilyen lazán elmagyarázta Jótevő a feladatukat nagyon úgy tűnt, hogy mástól sincs okuk félni. Vagyis volna, de Sam talán ok nélkül, de tartja magát olyan jó célzónak, hogy ne jótevőt találja el. Megnézi a fegyverét és ha tudja akkor még most beállítja kábító fokozatra. Ha ez is sikerült és nem is lát semmi mást akkor ő is bólint a jótevő csávónak. Nem annyira nyugodt. A szíve majd ki akar ugrani. Egyáltalán nem szokott az ilyen feladatokhoz és ha rajta múlik akkor kerüli is a veszélyes helyzeteket. Ő mégiscsak egy üzletember volna. Vagy, hogy maffiás példánál maradjunk ő nem katona hanem tiszt. Mármint a saját elképzelése szerint.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek - Page 2 Empty Re: Raktárépületek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.