A Le Fay kastély

Go down

A Le Fay kastély Empty A Le Fay kastély

Témanyitás by Thorhalla Szer. 10 Júl. 2013, 12:09

A Le Fay család tulajdonában levő kastély, amit jó ideje már csak Morgan használ és az a körüli szinte mindig sötétségbe burkolózó erdők is a birtokhoz tartoznak.
A Le Fay kastély DarkCastle

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Le Fay kastély Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Le Fay kastély Empty Re: A Le Fay kastély

Témanyitás by Thorhalla Szer. 10 Júl. 2013, 13:04

Avalon 3 – Britannia hadtest
Szereplő: Teddy
Következő körváltás: 2013. július 13. (szombat)

Teddy éppen ki tudja, hogy mivel volt elfoglalva, valószínűleg megint egy kutyán, vagy hasonló állaton lovagolt, amikor az égen egy számára ismerős lilás villámot pillantott meg, ami felé száguldott. Mielőtt kitérhetett volna előle a villám belecsapott, és a következő pillanatban egy félhomályos helység kövén feküdt némileg füstölögve. A hely nem volt számára ismerős, de az árnyak közül kilépő nő már annál inkább. Morgan Le Fay volt az.
A Le Fay kastély 2474796-avengers_v3_81___lionheart_of_avalon_05___08___09
Mindebből nem volt nehéz kitalálnia azt sem, hogy hol volt, Avalonban.
- Régen láttalak kicsi medvém – szólalt meg a nő.
Néhány lépésnyire megtorpant Teddy-től és a szemöldökét felvonta.
- Más vagy, mint legutóbb – nézett végig az apró plüssön. – Már van szíved, élőlény lettél.
Végül megtette a hiányzó pár lépést és ha a plüss nem ellenkezik, akkor felveszi a földről a kezeibe.
- Feladatom van számodra, egy nagyon fontos feladat – mondta.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Le Fay kastély Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Le Fay kastély Empty Re: A Le Fay kastély

Témanyitás by Teddy Szer. 10 Júl. 2013, 13:45

Élvezem a mindennapi életet, vadászok, természetesen kutyaháton, mert mégiscsak gyorsabb mintha én ugrándoznék, nem mintha nem szeretnék ugrándozni mert én szeretek ugrándozni de kutyán lovagolni is szeretek és akkor miért ugrándozzak ha kutyán is lovagolhatok és gyorsabb és azt is szeretem?? Hát... Mert ugrándozhatok is, de mégsem de mégis de most inkább nem. Mindenesetre is sehol most egy egyedül lévő ember, legalább is a láthatáron nincs, ami kár, nagy kár, mert szeretem nézni ahogyan a kutyák széttépik a szerencsétleneket, egyszerűen vicces, bár ha van valamiféle felhasználható tárgy akkor úgyis én ölöm meg mert akkor én ölöm meg mert akkor az ENYÉM! SENKI SEM... Egy villámot tekintek meg az égen ami ismerősen lilás és felém tart és bár talán próbálkozhatnék eltéréssel vagy ilyesmivel de én csak mosolyogva bámulok bele amíg el nem talál mert semmilyen véleményem sincs róla, se jó se rossz, csak úgy... Jön. Aztán én meg már csak úgy fekszek egy ismeretlen helyen füstölögve. Felülök mosolyogva, de tényleg semmi ismerős, vagyis de...
- Morgan! - Jelentem ki az egyértelműt kifejezetten boldogan, hiszen mégiscsak szép emlékek fűznek hozzá, óh... Annyit ölhettem. Megtorpan és mond valamit, ami nekem annyi nem fontos mert azt mondja hogy halandó vagyok de nem tudom hogy miről beszél így annyira nem is érdekel és inkább én is megindulok felé, bár fölösleges, gyorsabb és hamarabb odaér hozzám és még fel is vesz, amire reakcióként megölelem a kezét, eredetileg a lábát szerettem volna megölelni de így is tökéletes.
- Sok embert megölhetek majd? Ugye sok embert megölhetek majd? - Más nem is igazán számít, látni akarom ahogyan habzó szájjal a sárba hullanak, mint régen.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Le Fay kastély Empty Re: A Le Fay kastély

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 13 Júl. 2013, 11:53

Szereplő: Teddy
Következő körváltás: 2013. július 16 (kedd)

- Idővel igen, de most az ölés nem elsődleges – felelte a nő. – Amit most tenni készülünk azért tesszük, hogy igen, később megannyi halandót ölhess. De előbb a diplomácia jön.
Csettintett egyet és egy asztal jelent meg pár lépésre tőle, rajta egy nagyobb tállal, abban pedig vízzel. Az asztalhoz lépett oda és tette le a medvét a tál szélére. A nő szemei felizzottak és hozzáért a körmével a vízhez, ami fodrozódni kezdett. Egy férfi emelkedett ki belőle illúzióként.
A Le Fay kastély 1859710-crusaderx
- Úgy tudom, hogy ismerős számodra.
Valóban az volt, egyszer látta őt Teddy eddigi életében, azon a másik világon, ahova átkerült. Ez a férfi volt, aki Morgan Le Fay-el vezette a háborút Asgard ellen és az ottani küzdelemben is látta, amikor Thorhalla és a nő, aki kedves volt vele megállította a háborúzó feleket a shi’ar flotta miatt.
- A férfi itt van, engem keres. Ő s a renegát kapitányai megtámadták Roma erődjét, hogy elfoglalják e világot a segítségemmel. Remek szövetséges válhat belőle. meg kell találnod mielőtt Britannia kapitány s Roma emberei meg nem találják s el kell hoznod őt ide, hogy beszélhessek vele. Ha sikerül s szövetségre lépünk, olyan mészárlást csaphatsz, mit még nem látott a világ.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Le Fay kastély Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Le Fay kastély Empty Re: A Le Fay kastély

Témanyitás by Teddy Hétf. 15 Júl. 2013, 19:18

Amikor először meghallom, hogy most nem ölhetek meg sokakat elfog a szomorúság, amelynek szimplán...
- Óóóó... - Csalódott hangot adok, ezt viszont azonnal követi, hogy amit most kell tennem, az azért lesz, hogy a későbbiekben sokakat ölhessek meg.
- Óóóó! Akkor tudok várni. - Mosolyodom el, majd pedig figyelem ahogyan megteremt egy asztalt és lerak rá, s vízből formál meg egy nagyon ismerős alakot, de még fel is veti, hogy ismerős lehet számomra. Egy kicsit meg kell erőltetnem a memóriámat ugyan, de végül sikerül előkotornom a megfelelő emlékeket, a harcot, azt a sok vérontást amit annyira élveztem, de még azt a szimpatikus nőszemélyt is, meg a másikat aki viszont nem érdekelt annyira, s valóban, ott volt köztük. Mindenesetre is a szavaira csak bólogatok, majd leülve hallgatom tovább, hogy mit mond, mintha csak egy gyermek hallgatna egy mesét. Egy olyan mesét aminek nagyon szép vége van és nem lehet megállni egy beteges vigyor nélkül.
- Megtalálom!... Azért sejtjük, hogy nagyjából hol van?... Hogyan hozzam ide? - Ritkán merül fel bennem talán ennyire értelmes kérdés, de kivételesen még nekem is sikerült realizálnom, hogy magam sem tudom, hogy hol vagyok éppen, leszámítva nagyjából azt, hogy egy szobában. Talán megfogalmazódik bennem még egy kérdés... Óóó nem, mégsem, csak azt hittem de mégsem, milyen érdekes, érdekes, de... Miért? Ömm, nem tudom.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Le Fay kastély Empty Re: A Le Fay kastély

Témanyitás by Thorhalla Kedd 16 Júl. 2013, 10:07

Szereplő: Teddy
Következő körváltás: 2013. július 19 (péntek)

- Tudom, hogy nagyjából merre van – bólintott Morgan. – Felhívta magára a figyelmet, hogy tudjam. Csak így sajnos Roma is tudomást szerzett róla. Igyekezned kell, az a némber minden bizonnyal saját bajnokait is küldi, hogy elfogják a Kapitányt.
Ekkor a nő ismét intett egyet és kimondott néhány szót, mire egy a Teddy által ismerős felszerelés jelent meg a plüss mellett. Ugyanaz a fegyverzet, amiben már legutóbb az ostromnál is harcolt.
- Nem lesz nehéz meggyőznöd – folytatta. – Ha jól gondolom s én ritkán szoktam tévedni pont azért tört át egymaga s jött Avalonba, hogy engem keressen meg, hogy segítsek nekik.
Megvárta, amíg Teddy felvette a fegyverzetet, majd amint ez kész volt egy nyakláncszerűséget akasztott a plüss nyakába.
- Ezt add oda neki, ebből tudni fogja, hogy én küldtelek s minden szavad igaz, mit mondasz neki.
Ha Teddy megnézte, egy bronz nyaklánc volt, a medálban pedig egy kisebb ékkő, amiben mintha sárkány látszott volna. Egy kelta sárkány.
- Ha készen vagy odaküldelek, hol a kutatást kezdened kell.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Le Fay kastély Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Le Fay kastély Empty Re: A Le Fay kastély

Témanyitás by Teddy Pént. 19 Júl. 2013, 06:46

Morgan szavaira bólintok s lenne mit hozzáfűznöm, ó igen lenne, de mielőtt megszólalnék csinál valamit és egy igencsak ismerős felszerelés jelenik meg nem messze tőlem. Mosolyogva tekintek a magam kis méregzsákjára, vagy mi is az, egy egy méregzsák? Vagy valami tartály vagy... Nem oszt nem szoroz, meghal akit megszúrok vele, MUHAHAHAHA!
- Meghalnak ha útba kerülnek. - Jegyzem meg kissé torz hangon, miközben felveszem a felszerelésemet, majd miután végeztem, ismételten mint egy gyerek, érdeklődve figyelem, hogy mit csinál, avagy hogy éppen mit akaszt a nyakamba. Valamiféle nyaklánc, természetesen, alaposabban megnézve látok rajta ezt meg azt de nem nagyon érdekel, hogy mi van rajta mert egyszerűen nem érdekel, hogy mi van rajta mert nem, mert miért érdekeljen? Olyan unalmasan néz ki, nagyrészt, talán itt-ott nem az de nagyrészt akkor is. Utolsó szavai után szinte azonnal válaszolok, csupán csak pár, talán két röpke másodpercet hezitáltam rajta, azt is csak azért, mert kellett egy kis idő amíg felfogtam a szavakat, mivel magával rántott a habzó szájjal elhulló ellenségek gondolata.. mehehe...
- Készen vagyok. - Továbbra is mosolyogva. Alig várom, hogy oda kerüljek ahova kerülnöm kell és ott elkezdhessem szurkálni az ellenségeinket, oly szinten mozgatja ez a fantáziámat, s oly szinten dobott még egyszer a hangulatomon, hogy a legszívesebben egy helyben pattognék de arra valahogy nem kerítek sort és nem tudom, hogy miért de tényleg nem.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Le Fay kastély Empty Re: A Le Fay kastély

Témanyitás by Thorhalla Pént. 19 Júl. 2013, 10:23

Morgan bólintott a plüssnek, majd néhány rúnát rajzolt a levegőbe és Teddy egy villanás után meg is érkezett a a helyszínre.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Le Fay kastély Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Le Fay kastély Empty Re: A Le Fay kastély

Témanyitás by Teddy Csüt. 26 Szept. 2013, 07:32

Amikor kijelenti, hogy majd én ölhetem meg a kapitányt, egyszerűen leesik az állam, szinte szó szerint, tátott szájjal, mosolyogva nézek rá, mintha valami közkedvelt hőst néznék ami minden gyermek példaképe és követendő példája. Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan az lesz, már csak azért is mert eddig úgy néz ki, hogy az ízlésünk hasonló, igaz én kihasználva az alkalmat, megöltem volna, vagy legalább megcsonkítottam volna a kapitányt és megpróbáltam volna Morganhoz vinni hogy ott szenvedjen kínzások által mielőtt meghal.... De a mi kapitányunknak elnézem hogy életben hagyta mert... Mert, igen, pontosan úgy van ahogy! Ámulatomban szinte észre sem veszem a vágást, csak hallom a nevetést, ami jómagamat is arra késztet, s magam is hallatok valami hasonlót, igaz másféle nevetés ez mint általában, kivételesen nem túlzottan elmebeteg, csak egy kicsit. Mire igazából feleszmélhetnék, addigra már bőven máshol vagyok, bár ismerős helyen, megint, talán egy órája járhattam itt? Vagy egy éve? Nem emlékszem, de legalább itt van Morgan, szóval...
- Megtaláltam. - Mosolyodom el boldogan, A testemmel meg kalimpálok valamit, mutogatási kísérletek gyanánt, de ezt leszámítva, mivel eléggé magatehetetlen vagyok, lényegében csak mosolyogva figyelek tovább és várom kíváncsian, hogy mi fog történni, vagyok annyira kíváncsi, hogy éppen semmi más ne járjon a fejemben, szóval igazából mondhatni, hogy üres fejjel bámulok, csak nem a semmibe hanem ama bizonyos már többször emlegetett nőszemélyre.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Le Fay kastély Empty Re: A Le Fay kastély

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 26 Szept. 2013, 08:49

Résztvevő: Teddy

- Úrnőm! – biccentett Morgan a Kapitány.
- Albert Shear, avagy Britannia Kapitány személyesen – mondta Morgan lustán. – Persze nem a mienk, hanem egy másik, egy sokkal jobb.
Átvette a nő a plüssdarabokat és az asztalra tette. Néhány varázsszó után Teddy ismét egy darabban állt az asztalon, teljesen rendbe hozta a nő.
- Ezúttal jutalmat is kaptál – felelte. – A mai napból okulva kegyemből képessé válsz arra, hogy helyet változtass. Felétek úgy mondják, hogy teleportáció. Csak koncentrálnod kell rá.
Ha Teddy kipróbálja, akkor így elsőre jó félperces koncentrációval sikerül is megtenni mindezt. Morgan csak ezek után szólal meg újra.
- De most itt az ideje a búcsúnknak, vissza kell térned a saját világodba, de hamarosan újra szükségem lesz rá, s akkor találkozunk majd.
A nő meg sem várta azt, hogy a plüss köszönetet mondjon, hogy elbúcsúzzon tőle, fény ölelte körbe Teddy-t és a villanás után újra ott volt, ahonnan úrnője Avalonba vitte.

//És akkor mostantól van meg a teleportálásod is, használd egészséggel és köszi a játékot.//


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Le Fay kastély Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Le Fay kastély Empty Re: A Le Fay kastély

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.