Gyengélkedő

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Akerman Hétf. 11 Feb. 2013, 23:37

Megnyugtató ez az amit kerestem, csak egyben egy elfekvő is. Nem semmi ez a hely be kell ismernem. Be is mutatkozik a teázó lány. Szabó és Tina. Érdekes neve van. Ő se lehet amerikai. Vagy, nem tudom nem biztos ez, lehet csak nekem számít újdonságnak.
- Én, az én nevem Rain. Rain Akerman. -lenézek a kezemre majd a hátam mögé teszem mindkettőt. - Nem macska volt.
Elnézek közbe másik irányba. Nem kellett volna ezt felvennem... A hosszú ujjút kellett volna felvennem. Az ajtó nyílásra és a dúdolásra pár lépést téve az ajtótól elfele, hogy ne legyek útban fordulok felé és az első gondolatom az az, hogy nem jó gyógyszert szedek mert már megint hallucinálok. De az persze nem lehet, nem ilyenek szoktak azok lenni. Mikor a Tina ként bemutatott lány meg is nevezi az illetőt ránézek a térképemre. A hátoldalára felírtam pár nevet akik hirtelen fontosnak tűntek az orvosival kapcsolatban és ő is, Dr. McCoy is közötte van. Elteszem a zsebembe a papírt és a szabadkozó lány felé fordulok.
- El voltak látva. - Jegyzem meg - És, én ráérek. Úgyis utolsónak érkeztem, a lányok fontosabbak.
kicsit magyarázkodónak tűnően mondom de igazából csak szeretném ha nem közhír lenne amiért itt vagyok.

_________________
Gyengélkedő - Page 2 Evilac12
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 12 Feb. 2013, 17:49

Nem tudom, milyen gyakran ad a SHIELD fuvart, úgyhogy egészen megtisztelve is érezhetném magam, ha nem tudnám, hogy azért kell itt lennem, mert titkolni akarják a kilétemet, és inkább elfelejtenének, vagy megölnének, csak előbbi nem lehetséges, utóbbi pedig ellenkezik bizonyos erkölcsi normáikkal - hála az égnek.
A gyengélkedő felé haladva már látom, mennyire más ez a hely, mint amilyennek emlékeztem rá, persze valószínűleg ezt is teljesen újjá kellett építeni a Vihar után. A lényeg, hogy alkalmas a fiatal mutánsok védelmére, oktatására, nevelésére. Ezen kívül a magamfajta kívülállók befogadására - remélem.
A gyengélkedőhöz érve egy pillanatra megállok az ajtó előtt, megigazítom a kesztyűmet, és lejjebb húzom a zakóm ujját, hogy véletlenül se érjek hozzá senkihez. Ezután belépek a gyengélkedőre, ahol meglátom rögtön Hank McCoyt, valamint néhány diákot is, szám szerint hármat. Finoman köhintek, hogy felhívjam magamra a doktor figyelmét.
-Jó napot! Bocsásson meg, Dr. McCoy, látom, egy kissé elfoglalt. Dallas küldött önhöz, gondolom már beszéltek telefonon. Megvárjam odakint, amíg segít a diákoknak? - Kérdem előzékenyen, hogy ne kelljen szabadkoznia, elvégre én nem sietek órára, és sérülésem sincs, amit sürgősen kéne ellátni. A diákok felé is biccentek mosolyogva.

Jelenlegi külső (kezén kesztyűvel)
Gyengélkedő - Page 2 250px-Modern_Mandarin_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Morsus Kedd 12 Feb. 2013, 22:03

Bestia a férfival kezet fog.
- Persze! Ha nem probléma ellátnám az ifjakat és utána azonnal a szolgálatára állok.
Ha a férfi távozott bestia leveszi a labor köpenyt és az asztalon kezd nézelődni majd a zsebeiben kutakodni.
- Hová is tettem? Ejnye... macskakoromra feledékeny leszek....
Mormogja majd feladóan a tanulókhoz fordul.
- Egyszerűség kedvéért kérnék egy nevet és egy panaszt mindenkitől. Addig rájövök, hogy én hová tettem azt a fránya szemüvegem.
Mondja az állán lógó szőrt simogatva. Ezzel meglepődve felpillant.
- Hát persze!
Leveszi a fejéről és felveszi a szemeire.
- Sokkal jobb.

Gyengélkedő - Page 2 835258-beast

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Kira Sign Vas. 17 Feb. 2013, 20:16

Alighogy Bestia belépett egy másik férfi is csatlakozott a társasághoz, és rögtön meg akarta bízni valamivel.
+ Gyűlnek a népek.
Dr McCoy kijelentette, hogy előbb ellátja a betegeket, majd megy is. Ehhez persze szükséges volt tudnia a nevünket is és a bajunkat.
+ Várjunk csak, én nem is vagyok beteg, de mégis itt vagyok.
- Én szerencsére egészséges vagyok, de Éva, akit az imént idekísértem, elég csúnyán köhög.

Válaszoltam az orvosnak, majd Évára néztem. Bár jobban nézett már ki, de attól még aggódtam, hogy több is bujkálhat benne, mint egy szimpla kis megfázás.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Gyengélkedő - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Gyengélkedő - Page 2 Girloffantasybymanofins Gyengélkedő - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Gyengélkedő - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Gyengélkedő - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 18 Feb. 2013, 17:17

Mi után megkaptam a Láz mérőt, gyorsan a honomalá dugom, és várok de az orvos is meg érkezik. Még hozzá, Hank személyében. - Jó napot doktor úr. - Mondomki, és persze valami vicces megjegyzést tesz az egyik tanárral kapcsolatban. Ha, jól értelmezem, akkor Logan tanárról beszélt az elöbb. - Elnézést, de engem nem tanit Logan tanár úr. - Tina is magyarázni kezd, majd annyira aranyos ahogyan szabadkozik. ~ Te jó ég, Szabó Éva, neked meg mi jár abban a tűz forró fejedben? Ez nem is te vagy. ~ Biztosan csak a láz miat érzem azt amit érzek. A srác is mond valamit, hogy ő úgy is ráér. Aztán fel bukkan valaki, egy férfi aki valamilyen okból érkezett, de megy is ki hogy az orvos velünk tudjon foglalkozni, hát, mármint kettőnkel. Az orvos következő kérdésére, Tina magyarászkodik megint, hogy neki semmi baja, csak engem kisért el. - Az én nevem: Szabó Éva, és úgy tünik, hogy megfáztam, és talán lehetséges, hogy egy kis virust is összeszedtem. - Mondom, és a mondandom végén köhögök egy párat.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 24 Feb. 2013, 11:45

A doktor válaszára megértően bólintok, és kilépek az ajtón, becsukva azt magam mögött. Odakint az ajtó mellett a falnak támasztom hátamat, és a folyosót nézem, a falakat, a berendezést, a diákokat, akik esetleg elhaladnak errefelé.
Az emberek itt teljesen természetesnek veszik, hogy mind mutánsok, és nem nézik le egymást emiatt. Sőt, még csak meg sem lepődnek rajta. Ha ilyen hozzáállás uralkodott volna annak idején New Yorkban, minden másképp történt volna. Ha az emberek elfogadták volna, hogy vannak, akik különböznek tőlük, de ettől még nem lesznek rosszabbak vagy veszélyesebbek, akkor rengeteg háborúskodást és ellentétet el lehetett volna kerülni. De ez az iskola olyan, mint egy rezervátum, vagy még inkább egy labor. Egy elkülönített kis hely, ahol mesterségesen állítják össze a szabályokat, a körülményeket, az élőlényeket... Vegytiszta. Egy ilyen harmonikus közösség sohasem jön létre a valóságban, mert ott nem válogathatod meg, hogy kik legyenek a közösség tagjai. Nem zárhatsz ki senkit a társadalomból, mert mások a nézetei, még akkor sem, ha teljes meggyőződéssel hiszed, hogy azok nem csak mások, hanem hibásak is. Ezért lesznek mindig olyanok, akik a mutánsokat gyűlölik, és olyanok, akik a mutáns erőikkel visszaélve okot adnak az előbbieknek a gyűlöletre.
Mégis, ezen a napon, ezen a helyen érdemes elhinni egy percre, hogy amit itt látok, egy nap majd valósággá válhat, kikerülhet a laboratóriumból, és szétterjedhet, mint egy ellenszer a gyűlölet vírusára.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 25 Feb. 2013, 16:25

A Pokol tornácán: Prológus 2.:
Résztvevők: Pokol dimenziók urai, úrnői bizalmasukkal, az asgardi káosz és halálistennő, Avalon védelmezője és a görög halálisten
Helyszín és idő: mindenki a saját idejében és helyén a saját dimenziójában, világában

Eldöntett és elérkezett az idő arra, hogy a megállapodást minden isten, istennő, démonnő és démonúr betartson. Egymástól függetlenül egyszerre kezdtek bele egy-egy rituáléba, egy olyanba, amit az égiek nem akadályozhattak meg, mert nem volt közvetett beavatkozás. Rúnák, mágiák, isteni erők keveredtek, majd egyszerre zúdultak rá a Földre, olyan hatalmas mennyiségű és erejű mágia, amit a Föld a Bukáskor szenvedett el hosszú léte során először, majd másodjára, amikor Zacharias Morsus és Thorhalla összeomlasztotta a New York körül a mágikus pajzsot és kényszerítették vele térdre Galactust…
A mágia örvénylett és kavargott, majd egyszerre találta meg az embereket, ám egy feltűnő és nem várt mellékhatással is járt a mennyre nézve. A túlvilági urak és úrnők, az istenek ajándéka elérte New Yorkot és ott egészen pontosan Queens-et…

Gyengélkedő - Page 2 00120

~ Queens felett, de az egész városban látható ~
Queens egy ideig még mindig a vörös egében tűnt ki a többi városrész közül. Hatalmas mennydörgések és villámok szelték át az eget, mindenhol láthatóak voltak az egész városban. Ennek a fényében közel negyven darab közel ötven méter hosszú türkiz sárkány repült és estek neki az égben repkedő fekete és vörös sárkányoknak, amik jó ideje ott tanyáztak, lényeknek az északi irányból, Amelia és Serena Davidson támogatása volt mindez. Az eget a vörös felhők alatt isét villámok szelték át, a mennydörgés hangos volt, a villámok között az Asgardi viharisten Einar Thorson volt látható, ahogyan a repülni képes társaival nyugatról ostromolják a démonok hadát. Lyron McKenzie, az Örök Birodalom uralkodója pusztakézzel tépett le egy sárkányfejet és a lény zuhanni kezdett…
A következő pillanatban valami történt, a városban élő összes mágiaérzékeny egyszerre nyögtek fel, olyan erejű mágiát éreztek, amit életükben korábban még soha sem, mindenre és mindenkire mágia hatott, akik Queensben tartózkodtak ezt a mágusok tudták és érezték, de a következményeket még megjósolni sem tudhatták. A vörös felhők eltűntek, a nap eltűnt és éjszakai égbolt vette át az helyét. A csillagok látszottak az égen, mégis valami esni kezdett onnan… vér. Az ég és a menny vérzett…
Gyengélkedő - Page 2 Xfactor2522013digitalna

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Gyengélkedő - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Morsus Hétf. 25 Feb. 2013, 22:12

Bestia kipillant az égre és megrázz a a fejét.
- Ó remélem ez a káros esemény hamar elmúlik. Túl sok bajt okoz ez a vörös eső.
Ezzel Évához fordul.
- Üdvözöllek Éva. Megkeresem a sztetoszkópomat és megnézzük a tüdőhangodat.
Finoman elhúzza a függönyöket és így elzárva van a szemektől Évával.
- Kérlek húzd fel a pólódat.
Ha a lány megtette ellenőrzi a tüdőhangját. Utána egy lámpával a torkát nézi meg. Utána a lázmérőt ellenőrzi.
- Nos igen, megfázásnak tűnik, de szerintem semmi komoly.
Az egyik fiókból kivesz egy maroknyi papírtasakot.
- Mindennap öntsd ezt egy finom meleg teába. Elviszi a köhögésedet. Maximum kettőt igyál naponta? Ha baj van utána szólj nekem vagy Serenának. Ne nagyon menj hidegre és felmentést kapsz a kinti órákról, de szeretném, ha testneveléseken megjelennél az gyorsítja a gyógyulást. Ha rosszabbul vagy keres meg.
Ezzel elhúzza a függönyt és lesegíti a lányt az orvosi ágyról. A fiúra néz és a lány helyét kezdi mancsával ütögetni.
- Nézzük az ifjú úr sérüléseit. Hol szerezted ezeket?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Eva Carter Kedd 26 Feb. 2013, 08:28

A doktor úr egyből velem kezd, el húzza a fügönyt és kéri hogy vegyem le a fölsömet. Ezt meg is teszem, és mikor a sztetoszkópjával a melkasomhoz érinti, érzem hogy egykicsit hideg, és ettől egy kicsikét önkéntelenül megmozdulok reflexből. - Bocsánat, - mondom gyorsan. - csak egy kissé hideg volt. - Utánna eléggé jól hozzá szokom és már nem is lesz annyira hideg. Veszek néhány mély levegőt, majd mikor a számbanéz, jó nagyra nyitom amennyire csak tőlemtelik. Miután megvizsgált, gyorsan fel öltöztem, de még Hank úr mondot valamit, és egy maroknyi tasakot ad a kezembe. ~ Tehát naponta egyszer, bele kell tőltenem a teámba, és ha esetleg rosszabra fordúl az állapotom, őt vagy pedig szerenát kell felkeresnem. ~
- Rendben, ezt fogom tenni és köszönöm. - Mondom Hank-nak, és már Indulok kifelé Tinával együt, hogyha még bent van. Az ajtónál még vissza fordulok.
- Viszlát, és neked is szia. - Köszönök el Hanktől, és a sráctól.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Kira Sign Kedd 26 Feb. 2013, 11:08

>Éva<
Türelmesen hallgattam a beszélgetést, majd mikor Évát behívták megvizsgálás céljából, csak némán vártam. Már éppen meg akartam volna törni a csendet és beszélgetést kezdeményezni a sráccal, de egyszer csak valami furcsa érzés kerített hatalmába, nem volt az se jó, se rossz. Kicsit megráztam a fejem, majd esőcseppek kopogására lettem figyelmes. Az ablakra néztem, ahol a várt esőcseppek helyett dércseppek folytak végig az üvegen.
- Mi a...?
Kérdeztem inkább csak magamtól, majd odasétáltam az ablakhoz, hogy jobban szemügyre vegyem a furcsa jelenséget.
~ Ez vér? Mi a fene folyik itt?
Kérdésemre válasz nem jött, helyette Éva lépett ki a függöny mögül és indult kifelé. Persze követtem a lányt és közben elköszöntem a jelenlévőktől.
- Viszlát MR. McCoy örülök, hogy megismerhettem és neked is jobbulást.
Fordultam a srác felé, majd eltűntünk Évával a folyosón, egyenesen az ifjúsági szobába.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Gyengélkedő - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Gyengélkedő - Page 2 Girloffantasybymanofins Gyengélkedő - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Gyengélkedő - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Gyengélkedő - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Akerman Vas. 03 Márc. 2013, 15:21

Várakozok csendben, a lánnyal kezd aminek örülök. A függönyt elhúzza és a lányt megvizsgálja mögötte. Miután végzett ők távoznak is, egy gyér integetéssel köszönök el tőlük majd Mr. McCoy felé fordulok aki mutatja már, hogy üljek fel az ágyra. Oda sétálok és felülök az ágyra. A kezemen lévő sérülések után érdeklődik rögtön. Kitartom magam elé a kezemet megmutatva neki így. Látszik, hogy nem mondható frissnek egyik sem de az orvosi szemmel látszik, hogy vannak régebbi és frissebbek.
- Ezek, régiek. Nem is igazán e miatt jöttem.. Izé, Rain Akerman vagyok. - leeresztem közben a kezemet az ölembe. - Több fajta gyógyszert is kell szednem naponta.
Idegesen fészkelődök kicsit az ágy szélén ülve. A szoba egyik messzebbi sarka felé fordulok.
- Az intézet elvileg átküldte az orvosi aktámat is önöknek.
Vissza fordulok a doktor felé mondandóm végén. Milyen fura külseje van. Mint egy kék gorilla. Nagyon fura ez a hely. Vajon sok ilyen alak lesz itt, mint ő? Bár az két lány és a másik alak normálisnak néztek ki.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Morsus Kedd 12 Márc. 2013, 17:43

Bestia a kéz sérüléseket nézi majd egy Ipodot kap felé és elkezdi emgkeresni a tanuló adatait.
- Meg is van. Nahát. valóbban egy kisebb céget lát el. Ha nem gond kicsit átnézném majd az adatait. Reményeim szerint csökkenthettem a gyógyszer szükségletét pár egyszerűbb szerrel.
Addig is elővesz pár kötszert, vattát és egy üvegcsét.
- Miről akart akkor beszélni?
Kérdezte érdeklődve közben bekente a kezét, ez picit csípet, de gyorsan elmúlt. majd bekötözte őket.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Akerman Kedd 12 Márc. 2013, 23:52

Csendben figyelem a doktort és a megjegyzését. Igen... Elég, sok mindent kell szednem. De, csökkentene? Lecserélné más szerekre? ~Ugyan miért foglalkozna ilyesmivel.~ Tekintek rá értetlenül miközben ő kötszerért megy el. Igen. Azt hiszem megint felkaptam pár régi sebet. Szisszenek is egyet ahogy kicsit csíp a fertőtlenítő szer. Azt nézem ahogy köti be a kezemet miközben elgondolkozok a kérdésén. Miről is akartam beszélni vele. Felnézek majd lehajtom a fejemet vissza.
- Bocsánat, nem akarom idióta dolgokkal traktálni. Biztos van jobb dolga is.
Nem megy, mégis hogy kéne beszélnem vele. De, ő az orvos, beszélnem kell. Nem, nem...
- nem is kellett volna lejönnöm...
Suttogom az orrom alatt idegesen feszengve az ágy szélén.. ~de akkor is meg kell kérdeznem, rá kell vennem magamat. Gyerünk, nem nagy dolog. Csak pár szó.~
- A. A gyógyszereimért - ökölbe szorítom a kezeimet miközben behúzom a nyakam mintha csak felkészíteném magamat - ide kell, jönnöm reggelente?
Ahogy haladtam előre a mondattal úgy halkultak el egyre jobban a szavaim is. ~úgy se mered elmondani, ne erőltesd magadra. Egyébként is tudom, hogy örülsz, hogy látsz~ Ez igaz, de akkor is.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Morsus Vas. 21 Ápr. 2013, 20:16

Bestia rázza a fejét.
- Nem-nem. Soha nem zavarnak a diákok.
Mondja mosolyogva és kedvesen majd a nagy sárga szemeiből baráti melegség árad. Ezzel elkezdi megnézni a papírokat és a szekrényekből kiveszi a gyógyszereket.
- Nem kötelező, de ha szeretnél örömmel fogadlak. Arra megkérnélek, hogy ezen a héten naponta gyere el ellenőrzésre. Tudni akarom, hogy a gyógyszerek hatnak és nincsen semmi káros mellékhatásuk.
Jelenti be és párszor fel-fel tolja a szemüvegét mondatai közben. Ezzel átadja a gyógyszeres üvegeket.
- Mindegyikből napi egyet vegyél be. Ha rosszul érzed magad vagy valami furcsát érzel gyere és szólj nekem vagy az igazgatónőnek,de akkár Hoodnak, ha éppen az iskolában találod.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Akerman Hétf. 22 Ápr. 2013, 19:25

Kellemes, megnyugtató rá nézni a doktor úrra. Teljesen más mint amilyen a többi orvos volt az intézetben. Nem szöges ellentéte nekik mert nem voltak gyűlölettel vagy ilyesmivel átjárva csupán olyan lelketlenül dolgozóknak tűntek már néha.
Napi vizitre kell majd jönnöm le az első héten. Kissé meglepődve nézek a dokira, hogy aggódik a gyógyszereknek még valami káros hatása lehet. De egy ideje már ezeket szedem, szóval biztos lett volna már valami bajom ha okoznak de nem fog gondot okozni, hogy eljöjjek ide naponta. Végül is, hogy nálam lesznek a gyógyszerek le kell ellenőriznie, hogy beszedtem-e őket. Eh, kicsit rosszul is esik és meg is értem, hogy leellenőrzi, mindent beszedtem-e. Fura, hogy bizalmat is mutat meg nem is. Elveszem a gyógyszeres üvegeket és megnézem, hogy mik azok. Bár mindig csak a pirulát kaptam meg azokat felismerem az üvegekbe.
Felnézek és úgy hallgatom tovább az adagolásra vonatkozó utasítását a doktor úrnak majd a végén bólintok.
- Értem. - fészkelődök egy kicsit majd leszállok az ágy széléről - Akkor én megyek is. És... Akkor holnap mikorra jöjjek le?
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Thorhalla Szer. 24 Ápr. 2013, 11:37

~ New York felett mindenhol ~
Az ég egyre jobban fehérleni kezdett, már-már vakító volt. A korábban hullott véreső már a múlt volt, ennek helyét az égen a fehérség vette át. Az atomrobbanásnak lehetett ilyen fénye, mégis ez nem az volt. Aemmilyen robbanás nem történt, ez az égen jelent meg, először csak halvány derengésben, majd pedig egyre erősebben, mígnem mindent beborítottak és mindenkit teljesen el nem vakítottak, bárhol is voltak azok a személyek New Yorkban, akár a föld alatt, vagy olyan helyen, aminek ablakai sem voltak. A vakító fehérség mindenhova bekúszott.
Gyengélkedő - Page 2 Korszakvege2
Hosszú percek teltek el, mire a fehér vakító fény eltűnt, mire mindenki rendesen látott a városból, ahol még esetleg voltak démonok, vagy a démontetemek ezek eltűntek az épületek démonias vonása mintha soha sem léteztek volna, a város magas pontjairól látszódó Astoria legmagasabb pontján levő nagy térkapu a torony tetejéről eltűnt, csak a romok maradtak hátra, amit Dormammu és serege okozott. És az égen is végre a mágikus felhők, az utolsó részen, a vörösesség eltűnt, végre valahára New York teljes területén ismét a rendes eget lehetett látni. New York egy újabb nagy katasztrófát vészelt át és élt túl.

Ezzel pedig vége lett a sötétség és tűz korszakának.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Gyengélkedő - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Tyler Szer. 09 Okt. 2013, 11:32

//Előzmény:Folyosó//

Láthatóan nem folytatja az a témát a szüleivel, így ő sem erőlteti a dolgot, inkább bólint a kérdésre és a gyengélkedő felé veszi az irányt. Elgondolkodik a dolgon, hogy mit is szeret csinálni.
-Anya halála előtt, szerettem olvasni, és gördeszkázni, bicajozni...szóval csavarogni....-
Hát ez kicsit furcsán hangzik, meg nem egy igazi hobbinak, de ezt szerette csinálni. Így tudott kikapcsolódni a hétköznapokból....amik bárcsak visszatérnének, de soha nem fognak.
-Utána...mostanában pedig nem sok kedvem van bármihez is...-
Körbe néz, majd az ablakokhoz sétál és kibámul rajtuk, majd visszafordul Charles felé.
-Túlélés az űrben, mágia elmélet, önvédelem otthoni dolgok fegyverként való használata, önismereti klub....ezeket választottam...-
Ezek tetszettek meg, igaz mivel most jött nyár végén, nem igazán volt még egy órán sem ugyebár, így csak elképzelése lehetett róla. Ráadásul azért választott ilyen sok órát, hogy legyen mivel foglalkoznia, ne úgy mint most, hogy más sem jár az eszében....
-Tovább megyünk....-
Kérdezi halkan, ez túlságosan is emlékezteti a kórházban történtekre.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szomb. 12 Okt. 2013, 10:54

Na, jól van, csak kibökte. Több van ebben a srácban, mint látszik, csak mindig kéreti magát. Csinált ő mindent, amit egy normális gyerek. Csak aztán beütött a krach.
- Van egy deszkás haverom, aki versenyez is. Az nem semmi, úgy egyensúlyozni, hogy közben ugrasz a deszkával meg falon fordulsz meg vele. Megvan még a deszkád?
Papageno közben leszáll az egyik ágyra és elkezdi rángatni a lepedőt. Hagyom, hadd játszon, szereti az ilyeneket. A tárgyakat nem tudom, hogy válogatta ki a srác. Vagy ennyi minden érdekli vagy csukott szemmel bökött rá a papírra év elején. Bár az egyikre én is járok.
- Ja, a Logan-féle. A hajszárítós órán ott voltál? Mutatott tíz módszert, hogy mit lehet kezdeni azzal az egyszerá eszközzel harci helyzetben. Hihetetlen egy pali. Szigorú, de ő az egyik kedvenc tanárom. Bírom a stílusát.
Jason kezd egy kicsit furán viselkedni. Furán...mintha eddig nem az lett volna. Megszeppent, talán az anyja jutott eszébe a kezelésekről. Én pedig jól el tudnék itt szórakozni, de hát nem lehet. Múltkor megpróbáltam egy orvosi fogót elvinni innen, de Veszély egyből beriasztott. Ki nem állhatom azt a gépbanyát!
- Van itt egy óvoda is vagyis hát inkább játszószoba. Na, az egy vidám hely, gyere!
Megfogom Papageno-t és a karomra veszem, hogy tovább induljunk.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by David Wolfie Hétf. 14 Ápr. 2014, 06:33

John magahoz ter. Feje kisse tompa, bar nem emlekszik mitol. Volt az a demon, meg a ferfi, aztan egyedul maradt es talan elaludt? Feje tompa, zug es valami kesernyes iz van a torkaban.Mikozben ezen morfondirozott meglatta a talcsa etelt. HHirtelen rajott, hogy a vilag minden problemaja raerjelenleg, hiszen etel van elotte raadasul felugyelet nelkul. Biztos ami biztos alapon azert korbenezett a szobaba, hatha valaki mase, hogy az biztos ne lassa, mikor hihetetlen sebeseggel odaugrik, es elkezdi befalni az etelt. Nem is emlekszik mikor evett ilyen finomat. Fel perc alatt teljesen eltunteti az etelt a talcarol, majd gyorsan visszafekszik az agyba, hogy veletlen se hozza osszefuggesbe vele az eltunt etelt. Abbol meg sose szarmazott semmi jo. Kozben felig nyitott szemmel korbenez a szobaban. Egy agy, egy kis szekreny, megy egy ejeli lampa allvany. Semmi ertekes. Var par percet, majd elkezd gondolkodni hogy is kerulhetett ide. Mivel semmi logikus magyarazatott nem talal, igy megprobalja elhagyni a szobat.
David Wolfie
David Wolfie
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 08.
Tartózkodási hely : London

Karakteradatok
Főkarakter: David Wolfie
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

loke-loki

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Szonár Hétf. 14 Ápr. 2014, 11:23

Előzmény

John mellett volt felügyelet, méghozzá két személy is. Egy idősebb, szemüveges nő fehér ingben és szoknyában. Az ingre volt tűzve egy kártya a "Dr. Susanne Tenderton" névvel. A másik egy fiatalabb, világosabb szőke hajú nő volt piros zakóban és kék nadrágban. 
Gyengélkedő - Page 2 1825866-x_men_origins_jean_grey_vol_1_1_page_16_elaine_grey__earth_616_
Gyengélkedő - Page 2 81771-43152-valerie-cooper
Mindketten mosolyogtak rá és a szemüveges nő jó étvágyat kívánt, ahogy a diák nekilátott az étkezésnek. Nyugodtan ehetett, a hölgyek addig türelmesen vártak. Tisztában voltak mindennel, amit Johnról tudni lehetett. A doktornő gyermekpszichológus és amellett telepata is volt, bár ezt a diák még nem tudhatta.
Ha John el akarta hagyni a szobát, akkor nem tudta, láthatatlan falba ütközött. A hölgyek nem mentek utána, csak ott álltak az ágya mellett és mosolyogva néztek rá. Megvárták, hogy ő beszéljen először, addig nem szólaltak meg. A tévé be volt kapcsolva, épp egy rajzfilm ment, amiben egy kacsát üldözött egy macska, aztán fordítva, a kacsa üldözte őt és előkerült egy egér is.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Gyengélkedő - Page 2 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by David Wolfie Kedd 15 Ápr. 2014, 09:40

John remulten tapasztalja, hogy nem tudja elhagyni a szobat. Ekkor a ket holgy fele fordul. Az egyik biztos pincer gondlja, hiszen neki is van olyan kituzoje, ami a pincereknek szokott lenni. Mivel olvasni sose tanult meg, igy nincs fogalma arrol, hogy mi is van ra irva, bar az neki komoly fejtorest okozott, hogy a pincerek a sok gazdag ember korul szoktak forogni a kulonbozo ettermekben, am itt se gazdag embert nem lat se asztalokat. Habar lehet hogy a masik holgy olyan gazdag, hogy neki sajat pincer jar. Neha almodozott rola, hogy majd o is lesz olyan gazdag, hogy egyedul ul be egy egesz etterembe, es minden pincer csak ot szolgalja ki. Mindenkepp ki kell deriteni ki ez a nagyon gazdag holgy.
Oda megy a fiatalabb holgyhoz es felve megkerdez.
-Elnezest neni, de mit csinalnak itt, es miert nem tudom elhagyni a szobat?
Ekkor hirtelen eszebejut. Az ETEL. Biztos a holgye volt, es most buntetesbol bezarta. Hirtelen a lelegzete es a beszede is felgyorsul.
-Elnezest az etelert, nem tudtam, hogy az one, kerem ne zarjon be, nem akarok meghalni.
David Wolfie
David Wolfie
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 08.
Tartózkodási hely : London

Karakteradatok
Főkarakter: David Wolfie
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

loke-loki

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Szonár Kedd 15 Ápr. 2014, 10:32

John tehát lepattant az erőtérről. A blokkolás is működött itt, tehát a doktornő sem hagyatkozhatott a képességére, ahogy a másik sem. Ebből egyébként semmit nem vett észre a gyerek, fizikailag érzékelhetetlen volt a dolog.
A nők zavartalanul mosolyogva nézték, amint John végre észrevette őket és odament hozzájuk. A fiatal nő felelt is neki, lehajolva és kezet nyújtva:
- Szia John! Emilie Barnes vagyok. Ő itt mellettem Dr. Susanne Tenderton, orvos - mutatott a másik nőre, aki egy adag papírt szorongatva bólintott és széles mosollyal villantotta meg a szépen ápolt, fehér fogait. - Azért jöttünk, hogy segítsünk neked. Hova szerettél volna menni?
Egyelőre többet nem mondott és nem pontosan arra válaszolt, amit John kérdezett. Szándékosan nem, hiszen máshogy akarta megnyugtatni a gyereket. A doktornő közben egy kérdést tett fel:
- Ízlett az étel, John?

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Gyengélkedő - Page 2 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by David Wolfie Kedd 15 Ápr. 2014, 10:50

Orvos. Dehat senkit nem utottek el. Futott at John agyan.
-De ha orvos, akkor miert hord pincer kituzot? - kerdezi John. Habar lehet hogy pincer es orvos. Majd valaszol a kerdesre. -Messze a demon-mutansoktol, akik megesznek mindenkit.  - vagy mutans-demonok. Nem volt biztos, ez meg egy eleg uj informacio volt neki, es nem volt itt Albert hogy meg tudja tole kerdezni. - Valami biztos helyre - teszi hozza, es itt a New Yorki csatornarendszer villan fel az elmejeben.
Segiteni nekem. Ez sose jelentett jot. Amikor ezt altalaban idegenek mondtak neki, akkor mindig a rendorseg hivasa kovetkezet. Azok meg rosszak. Elvisznek, es bezarnak, es akkor ott meghalsz. Albert mindig ezt mondta neki. Lehet ok mar hivtak a rendorseget? Vagy mivel a rendorseg hozta lehet ez az a hely, ahova bezarnak meghalni? Igy logiukus lenne, hogy miert nem tudja a szobat elhagyi. Gondolatai ugy kezdenek cikazni, hogy a masik holgynek mar el is felejt valaszolni.
David Wolfie
David Wolfie
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 08.
Tartózkodási hely : London

Karakteradatok
Főkarakter: David Wolfie
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

loke-loki

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Szonár Kedd 15 Ápr. 2014, 11:19

John nagyon szépen bizonyította a kényszerképzeteit, amikről a hölgyek már hallottak. A doktornő kedvesen felnevetett, mikor pincérnek lett titulálva. Megállapította, hogy a gyerekben most minden az étkezés körül forog. Pincér, étel, démonok, akik őt akarják megenni. Az elsődleges dolog, hogy legyen mit enni, ez természetes. Emilie válaszolt a gyereknek, miközben a doktornő leült egy székre az ágy mellett.
- Az ételt én hoztam. Ha jólesik, szólíthatsz pincérnőnek is! - mondta mosolyogva. Tényleg nem bánta, egy ilyen korú gyereknek talán könnyebb így, gondolta, bár ő nem ezzel foglalkozott. Felügyelőnek volt itt. A doktornő viszont előrehajolva mosolygott rá újra Johnra. Róla valahogy sosem fagyott le a mosoly, kivéve, ha szükségét érezte. Életvidám személyiség volt.
- Én pedig gyógyítok és segítek gyógyulni. John, hol láttál démonmutánsokat? Kimehetünk, ha szeretnéd! Vagy esetleg kérsz még enni?
Ha John élt ezzel a lehetőséggel, akkor a két nő el is indult a kijárat felé. Emilie ért oda elsőnek és látványosan kilépett, jelezve ezzel az erőtér megszűnését. Ha a diák velük tartott, odakint egy üres folyosót láthatott nagy ablakokkal, amik a kertre néztek. Odakint már sötét volt, csak a kert fényei világították meg a fákat, a szökőkutat, a padokat, az utakat. Épp nem járt erre senki, így a képességblokkolás sem érintett mást hármukon kívül.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Gyengélkedő - Page 2 Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by David Wolfie Kedd 15 Ápr. 2014, 12:05

John most vegleg osszezavarodott. A pincer nem pincer a gazdag holgy meg pincer. Ez igy kisse sok volt neki. Epp probalt valami logikus magyarazatot kersni erre, mikor a doctor felvetette a kimenest. Az mindekeppen hasznos, hiszen ha kint van, akkor tobbet lat, es ugy is fel kell terkepezni, hogy hova lehet elbujni, vagy elmenekulni, ha barki meg akarja tamadni. Igy a doktorno mind a ket felvetesere boszen helyeselt, hiszen bar az etel finom volt, ha tud meg etelt szerezni, akkor az akar a kesobbiekre elteve is jo lesz.
Ovatosan koveti a ket holgyet, es amultan nezi amikor azok atlepnek a lathatatlan falon. Nagyon ovatosan kovelit, es vizsgalja mi lesz. NINCS FAL! Ez szamara egyre kuszabb. Ami van egyszer csak nincs, es mindenki mindenfele beszel. Hogy leplezze zavarodottsagat el kezd beszelni, es arra se figyel, hogy ez kisse ossze vissza es hadarva beszel.
-Hat sok fele voltak, eloszor a sarki boltban, ahonnan szerzem az etel,t mikor epp tettem el a kenyeret, akkor robbantak be es dontottek le mindenkit, majd elkezdtek megenni, am en kicsi voltam, igy nem vettek eszre mikor bemasztam a pult ala, am menekulni kellett, mikor kovettek, sot meg a csatornaba is utanam jottek, aztan egyik elkapott, marmint azt hittem hogy az egyik elkapott, de csak Albert volt, de o meg szettort, ekkor mindent elmosott a viz, majd idehoztak a rendorok, mire ket demon volt, az egyik demon demon-mutans a masik ember szeru demon-mutans o mondta, hogy a  demonok mutansok amit nem ertek, mert Albvert is mutans volt, de o nem volt demon, csak egy gyik, legalabbis mindig igy csufoltak, ha az emberek eszrevettek, tehat, o ember demon-mutans volt aztan valamit gonoszat csinalt, es en nem emlekszem semmire, csak hogy magamhoz terek, es van finom etel, meg ti.
Akkor hirtelen osszeallt neki. Valojaban a demon megette igy halott es a menybe jutott. A holgyek biztos angyalok, es azert ilyen jo minden. De ezt le kell ellenorizni.
-Ti ugye angyalok vagytok? -kerdezte felenken.
David Wolfie
David Wolfie
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 08.
Tartózkodási hely : London

Karakteradatok
Főkarakter: David Wolfie
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

loke-loki

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.